zęby przednie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-24, 13:27   #1
bartolini9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 8

zęby przednie


Hej!
Mam pewien problem. Mam dość zadbane ząbki, myję je najczęściej jak potrafię, nie palę. Ale denerwuje mnie coś innego. Otóż pomiędzy przednimi dwoma zębami mam szczelinę około 1mm i chciałbym ją zlikwidować. Kiedyś mi to nie przeszkadzało ale teraz owszem. Teraz rodzi się pytanie..jaki zabieg u stomatologa powinienem wykonać, żeby zlikwidować tą szczelinkę?Chodzi mniej więcej o to żeby tak jakby wypełnić, czy może dobudować po jednej i po drugiej stronie szczeliny "po kawałeczku" ząbków , żeby ona zniknęła a ząbki ładnie się ze sobą stykały.Ile taki zabieg mógłby kosztować? wdzięczny również byłbym gdyby ktoś podał namiary na dobrego stomatologa w Gdyni))
Pozdrawiam ciepło
bartolini9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 18:32   #2
kubuku86
Raczkowanie
 
Avatar kubuku86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: zęby przednie

słyszałam że takie rzeczy z czasem się wykruszają i wymywają np. jak plomby
__________________
"(...) Zgodnym z sumieniem oraz rozumem.
Przecież nie musisz iść zawsze z tłumem.(...)"
kubuku86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 12:43   #3
gorzka prawda
Zadomowienie
 
Avatar gorzka prawda
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 147
Dot.: zęby przednie

Cytat:
Napisane przez bartolini9 Pokaż wiadomość
Hej!
Mam pewien problem. Mam dość zadbane ząbki, myję je najczęściej jak potrafię, nie palę. Ale denerwuje mnie coś innego. Otóż pomiędzy przednimi dwoma zębami mam szczelinę około 1mm i chciałbym ją zlikwidować. Kiedyś mi to nie przeszkadzało ale teraz owszem. Teraz rodzi się pytanie..jaki zabieg u stomatologa powinienem wykonać, żeby zlikwidować tą szczelinkę?Chodzi mniej więcej o to żeby tak jakby wypełnić, czy może dobudować po jednej i po drugiej stronie szczeliny "po kawałeczku" ząbków , żeby ona zniknęła a ząbki ładnie się ze sobą stykały.Ile taki zabieg mógłby kosztować? wdzięczny również byłbym gdyby ktoś podał namiary na dobrego stomatologa w Gdyni))
Pozdrawiam ciepło
Można założyć licówki na obie jedynki - koszt za jednego zęba to 300-400zł np. w klinice dr. Frankowskigo w Gdańsku -Żabiance na ul. Subisława 19
__________________
(...) prawda jest gorzka bez pociechy,
którą daje nadzieja (...)
Eduard Bass



gorzka prawda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:19.