Kosmetyki M.A.C cz. 3 - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-27, 15:59   #271
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Jak dziś dostałam pigmenty w tych nowych opakowaniach to też sie nad tym zastanawiałam.

Jak sprzedam zapasy to chyba w dotychczasowej cenie przestanie mi sie opłacać

Na all zostana pewnie podróbkowicze ze swoimi cenami w granicach 1, 50 za porcję i towarem produkowanym w "garażowej betoniarce"
masakra... zobaczcie ile sam MAC na tym straci... teraz można było kupić odsypkę, przetestować kolor i wielu ludzi w efekcie i tak kupowało cały słoiczek... a teraz??? ehhhh nie wiem co to będzie...

powiedzcie, bo na ACW znalazłam swój błyszczyk ale nie dość że unboxed to jeszcze bez naklejek z opisem koloru i tej fafi... mi tam na tym nie zależy, kolor wygląda na oryginalny... tak bym go chciała upolować... ehhh.... czemu oni wycofują takie boskie kolory...
http://allcosmeticswholesale.com/macfalitoitu.html
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 16:07   #272
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Ja ostatnio pomyslalam o tym samym, wiec zakupilam ponad 50 odsypek .....


Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Jak dziś dostałam pigmenty w tych nowych opakowaniach to też sie nad tym zastanawiałam.

Jak sprzedam zapasy to chyba w dotychczasowej cenie przestanie mi sie opłacać
makabra...

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
masakra... zobaczcie ile sam MAC na tym straci... teraz można było kupić odsypkę, przetestować kolor i wielu ludzi w efekcie i tak kupowało cały słoiczek... a teraz??? ehhhh nie wiem co to będzie...

powiedzcie, bo na ACW znalazłam swój błyszczyk ale nie dość że unboxed to jeszcze bez naklejek z opisem koloru i tej fafi... mi tam na tym nie zależy, kolor wygląda na oryginalny... tak bym go chciała upolować... ehhh.... czemu oni wycofują takie boskie kolory...
http://allcosmeticswholesale.com/macfalitoitu.html
Powiem tak. WIerzę, że istnieją takie oryginały. Jeśli kosmetyk jest podobny, dziewczyna za niego ręczy, na specktrze chwalą, to jeśli faktycznie nie ma go gdzie indziej - chyba bym zaryzykowała 10 dolców, i jak się z kimś zbierzesz na podzielną wysyłkę, to już w ogóle... A kolor twojowy!
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 16:07   #273
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
masakra... zobaczcie ile sam MAC na tym straci... teraz można było kupić odsypkę, przetestować kolor i wielu ludzi w efekcie i tak kupowało cały słoiczek... a teraz??? ehhhh nie wiem co to będzie...

powiedzcie, bo na ACW znalazłam swój błyszczyk ale nie dość że unboxed to jeszcze bez naklejek z opisem koloru i tej fafi... mi tam na tym nie zależy, kolor wygląda na oryginalny... tak bym go chciała upolować... ehhh.... czemu oni wycofują takie boskie kolory...
http://allcosmeticswholesale.com/macfalitoitu.html
Taaa dziwne,że nagle wszystko co może posłużyć do potwierdzenia autentyczności .....poginęło!?!?
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 16:26   #274
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Teoretycznie jezeli waga pigmentu spadła o 40% to cena powinna wzrosnac o 60%, czyli 8pln za odsypke - a to raczej zabije sprzedaż.

Wkład cienia Blue Calm szuka nowego domu
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 16:34   #275
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Teoretycznie jezeli waga pigmentu spadła o 40% to cena powinna wzrosnac o 60%, czyli 8pln za odsypke - a to raczej zabije sprzedaż.

masz Kamilu niestety rację.
I zostanie tylko badziew na all i oszuści zacierający rączki z takiego obrotu sprawy.
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 16:39   #276
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
masakra... zobaczcie ile sam MAC na tym straci... teraz można było kupić odsypkę, przetestować kolor i wielu ludzi w efekcie i tak kupowało cały słoiczek... a teraz??? ehhhh nie wiem co to będzie...

powiedzcie, bo na ACW znalazłam swój błyszczyk ale nie dość że unboxed to jeszcze bez naklejek z opisem koloru i tej fafi... mi tam na tym nie zależy, kolor wygląda na oryginalny... tak bym go chciała upolować... ehhh.... czemu oni wycofują takie boskie kolory...
http://allcosmeticswholesale.com/macfalitoitu.html
moze dostali sample testowe, kolekcje tworzone są sporo wczesniej i wtedy z reguły nie ma gotowych opakowań kolekcyjnych, a w cos musza zapakować i zeby odpowiednie osoby mogły obejrzeć i zadecydować co się znajdzie w sprzedaży.

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
masz Kamilu niestety rację.
I zostanie tylko badziew na all i oszuści zacierający rączki z takiego obrotu sprawy.
8pln to bedzie z mała stratą, żeby było idealnie adekwatnie powinno być 8,33pln.
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 16:55   #277
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Jak dziś dostałam pigmenty w tych nowych opakowaniach to też sie nad tym zastanawiałam.

Jak sprzedam zapasy to chyba w dotychczasowej cenie przestanie mi sie opłacać

Na all zostana pewnie podróbkowicze ze swoimi cenami w granicach 1, 50 za porcję i towarem produkowanym w "garażowej betoniarce"
eh szkoda słów, trzeba będzie się ratować wspólnymi zakupami pigmentów i dzielenie się nimi... Szkoda tylko, że do starych limitowanego zmniejszy się dostęp

Edytowane przez fraise26
Czas edycji: 2010-01-27 o 16:58
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-27, 17:08   #278
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez AllThatGlitters Pokaż wiadomość
Ja robie tak:
na czarna baze (mieszam baze Artdeco ze Smolder) daje na zewnatrzny kacik oka Deep Truth na srodkowa powieke Strars N'Rockets i pigment Shimmertime ku wewnetrzenmu kacikowi. Od wewnetrznego kacika az po deep truth blenduje vexem (tylko na zalamaniu powieki), skupiam sie jednak na wewn. kaciku. Aby rozswietlic oko dodaje jeszcze do najbardziej wewnetrznego kacika shimmertime. A pod luk brwiowy Brule lub Crystal Avalanche! Czasami jeszcze wspomagam Graphology, na najbardziej zewnetrznym kaciku. Mozna tez Carbon dodac. Heh mysle, ze jako tako wytlumaczylam. Pokaze fotke tego makijazu!
nie wiem, co mi się bardziej podoba:makijaż czy oczy jak masz możliwość, czas i chęci, to ja poproszę o więcej makijaży z opisami i fotkami

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Ja ostatnio pomyslalam o tym samym, wiec zakupilam ponad 50 odsypek .....
to się nazywa zapasy
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 17:23   #279
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Kamilu dziękuję za cień O coś takiego mi chodziło
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 17:37   #280
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Kamilu, dostałam dziś paczuchnę - dziękuję serdecznie - jesteś wprost nieoceniony
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 17:46   #281
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Szukam pigmentu Your Ladyship i Provance w większej ilości typu 1/3 słoika, podzieliłby się ktoś?

Zestresowałam się, muszę zrobic zapasy póki czas
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA


Edytowane przez Tanyia
Czas edycji: 2010-01-27 o 17:49
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-27, 19:27   #282
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez AllThatGlitters Pokaż wiadomość
Ja czekam na moj 219. Wiem, ze jest malutki. Nakladasz nim cienie na cala powieke?
na całą nie.. najpierw 217 nakładam cień bazowy.. jaśniejsze cienie 239 i 272.. a ciemniejsze oraz w zewnętrznym kąciku 219..

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
A 219 jest świetny już próbowałam i właśnie takiego pędzla mi brakowało.
dokładnie.. cudny jest

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Ja kocham 219 mój ulubiony pędzel
mój też

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
239 i 217 niestety nadal pozostają u mnie w sferze marzeń, bo Kamilowi nie udało się ich upolować...
Marti, a Ty byś dla mnie na nie zapolowała jakoś ?


Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
przydalby sie jakis ekspresowy kurs make up-a
coraz poważniej zastanawiam się nad kursem makijażu.. tylko drogi trochę.. 1000 euro + 200 euro za egzamin
ewentualnie 3-dniowy kurs dla początkujących za zdecydowanie rozsądniejszą cenę.. tylko nie wiem czy nauczyliby mnie tam czegoś nowego

fajne jest to, że oni bazują na MACu właśnie

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Zapmniałem napisac, wszystkie przesyłki zostały nadane w poniedziałek około 15stej. Powinny powoli juz być u was
do mnie już ponoć dotarła
dziękuję
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 19:31   #283
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
na całą nie.. najpierw 217 nakładam cień bazowy.. jaśniejsze cienie 239 i 272.. a ciemniejsze oraz w zewnętrznym kąciku 219..
Też mam 219, ale wolę zamiast niego używać 226, jest tak samo "ostry" na końcu, ale za to dużo delikatniejsze ma włosie i można nim rozetrzeć delikatnie kolory. 219 troche podrażnia mi powiekę jak nim próbuje rozcierać. Szkoda, że 226 jest LE

Marta a poradziłaś sobie z zieloną końcówką? Bo moje delikatnie też zmieniły kolor, przyciemniały i zastanawiam się jak je na nowo "odbielić"...
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 19:48   #284
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
Też mam 219, ale wolę zamiast niego używać 226, jest tak samo "ostry" na końcu, ale za to dużo delikatniejsze ma włosie i można nim rozetrzeć delikatnie kolory. 219 troche podrażnia mi powiekę jak nim próbuje rozcierać. Szkoda, że 226 jest LE

Marta a poradziłaś sobie z zieloną końcówką? Bo moje delikatnie też zmieniły kolor, przyciemniały i zastanawiam się jak je na nowo "odbielić"...
ale ja nie rozcieram cieni 219.. tylko je nakładam
rozcieram 217 albo 226 właśnie..

zielona końcówka jak była tak jest nadal.. nie wiem czy jest na to jakieś 'lekarstwo'
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 20:14   #285
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość

Powiem tak. WIerzę, że istnieją takie oryginały. Jeśli kosmetyk jest podobny, dziewczyna za niego ręczy, na specktrze chwalą, to jeśli faktycznie nie ma go gdzie indziej - chyba bym zaryzykowała 10 dolców, i jak się z kimś zbierzesz na podzielną wysyłkę, to już w ogóle... A kolor twojowy!
Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
moze dostali sample testowe, kolekcje tworzone są sporo wczesniej i wtedy z reguły nie ma gotowych opakowań kolekcyjnych, a w cos musza zapakować i zeby odpowiednie osoby mogły obejrzeć i zadecydować co się znajdzie w sprzedaży.

kolor mojowy na maxa... a poza tym mam porównanie bo mam oryginała... więc jakby co to będę złą opinię wystawiać...najwyżej.

oooo a to co... http://allcosmeticswholesale.com/smh.html
a już wiem
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2010-01-27 o 20:34
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 20:36   #286
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

aaa i Hertige Rouge bym chciała,dostałam odsypke odsypki od Habibka i kocham Podzieli się ktoś ?
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 20:41   #287
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

ktoś byłby chetny na zamówionko (niewielkie)na ACW???
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 20:58   #288
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
ale ja nie rozcieram cieni 219.. tylko je nakładam
rozcieram 217 albo 226 właśnie..

zielona końcówka jak była tak jest nadal.. nie wiem czy jest na to jakieś 'lekarstwo'
oj, bo o to mi chodziło, że 226 jest bardziej uniwersalny, bo można i nałożyć i rozetrzeć, a przy 219 rozcieranie nie jest możliwe

szkoda, że nie uporałaś się z tą zielenina:/
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 21:07   #289
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
oj, bo o to mi chodziło, że 226 jest bardziej uniwersalny, bo można i nałożyć i rozetrzeć, a przy 219 rozcieranie nie jest możliwe

szkoda, że nie uporałaś się z tą zielenina:/
ja mam wrażenie, że 226 się kolor nie trzyma i on tylko do rozcierania się nadaje już bardziej 217 jest mniej śliski..

a Ty też masz zieleninę? czy jakieś inne cudo? i też na 219?
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-27, 21:16   #290
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
ja mam wrażenie, że 226 się kolor nie trzyma i on tylko do rozcierania się nadaje już bardziej 217 jest mniej śliski..

a Ty też masz zieleninę? czy jakieś inne cudo? i też na 219?
ja wolę 226 dlatego, że przy nakładniu od razu rozciera kolor i nie mam problemów z ciemną plamą, nad którą potem trzeba długo pracować, żeby ładnie połączyłą się z resztą. Ale każdy lubi co innego

ja nie mam zieleniny tylko mimo, że myję dosyć regularnie szamponem dla dzieci i czyszczę też płynem do pędzli MACowym to białe włosie troche pożółkło i boję się, że jak tak dalej pójdzie to będzie miało kolor kanarkowy
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 21:23   #291
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Jutro poleci :P A makijaż yummy Może sobie sprawdzę go na moim oku jutro. Ciekawe co moi teściowie pomyślą o mnie jak będę się kilka razy dziennie malować. I tak już sądzą, że łazienkę długo okupuję (nie moja wina, że nie są przyzywczajeni... mają 4 synów).
jak jest z mac in lillyland w uk? Bo już w drugim macu nie wiedzieli o co mi chodzi :/ No chyba, że nie interesują ich nowe kolekcje :/
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 22:07   #292
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ktoś byłby chetny na zamówionko (niewielkie)na ACW???
Ja chętnie na jedną rzecz

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
ja wolę 226 dlatego, że przy nakładniu od razu rozciera kolor i nie mam problemów z ciemną plamą, nad którą potem trzeba długo pracować, żeby ładnie połączyłą się z resztą. Ale każdy lubi co innego
A mi do tego służy właśnie 217
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 23:42   #293
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 720
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Tutaj (UK) zdanie klienta sie liczy, ale nie wiem jak tam ich glowna siedziba w Kanadzie sie na to zapatruje. W kazdym badz razie warto sprobowac
A moze ktos, kto sie udziela na Spectrze itd. podpowie innym dziewczynom, zeby tez sie skarzyly. A co? W koncu mamy wolnosc slowa

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------



Tuszu z MACa nie uzywam. Mam Prolong Lash, ale nie lubie
Za to jak do tej pory najbardziej moje rzesy wydluza i pogrubia, a nawet podkreca Givenchy Phenomen' eyes
Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Z MAC-a Polecam Plush Lush, rozsądna cena, duża wydajność, a takich długich firanek to nie miałam. Jedyny minus to dziwna szczoteczka, która sprawiała mi najwięcej kłopotów z makijażem.

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------


A Tobie KOchana przydałby się Urban Decay Eye Primer Potion!!!! Ja miałam ten sam problem co Ty, dopiero to w/w cudo dokonało przełomu . A teraz po prawie roku używania, jak nakładam paint pot=a makijaż trzyma się jak zaczarowany. Nie wiem na czym to polega ale UDPP okiełznał moje powieki
Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
MACowe tusze nie należą do najlepszych na świecie... Z MACa raczej idź w cienie, róże itd.

Ja chyba obrażę się razem z Tobą (pomijając niektóre limitowane i Vex). Fajny jest ten z marchewką? Krem mi się kończy i szukam czegoś dobrego na zimę.

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------



zgadzam się w 100%, ratuje mi życie każdego ranka
Dziękuję Wam. Przemyślę jeszcze zakup tego tuszu, kto wie nie wiem czy nie zostane przy moim Telescopicu.
To jeszcze Was zapytam, bo chcę zacząć kupować coś z MAC'a. CO na pierwszy raz? Zastanawiałam sie nad podkładem Studio Fix, jakimś różem (brakuje mi odpowiedniego do mojego kolorytu) ewentualnie bronzerem i albo błyszczykiem lub pomadką. Dobry wybór i co byście poleciły dokładnie z tego, co wymieniłam? Przepraszam, że męcze pyaniami, ale zielona jestem totalnie.
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 23:48   #294
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
ja wolę 226 dlatego, że przy nakładniu od razu rozciera kolor i nie mam problemów z ciemną plamą, nad którą potem trzeba długo pracować, żeby ładnie połączyłą się z resztą. Ale każdy lubi co innego

ja nie mam zieleniny tylko mimo, że myję dosyć regularnie szamponem dla dzieci i czyszczę też płynem do pędzli MACowym to białe włosie troche pożółkło i boję się, że jak tak dalej pójdzie to będzie miało kolor kanarkowy
nie zachwalaj nastepnych pedzli, bo nie nadazam z kupnem ...

powiem Wam, ze moj 217 a teraz i 239 zabarwily sie na koncowkach na buro myje je codziennie, delikatnym mydlem, wiec nie wiem czemu tak sie zabarwily
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 07:48   #295
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

[1=9ae544c8ed618748ef1b3bf 710ce6405c703bba9_5d8e948 b3a8b4;16772526]Dziękuję Wam. Przemyślę jeszcze zakup tego tuszu, kto wie nie wiem czy nie zostane przy moim Telescopicu.
To jeszcze Was zapytam, bo chcę zacząć kupować coś z MAC'a. CO na pierwszy raz? Zastanawiałam sie nad podkładem Studio Fix, jakimś różem (brakuje mi odpowiedniego do mojego kolorytu) ewentualnie bronzerem i albo błyszczykiem lub pomadką. Dobry wybór i co byście poleciły dokładnie z tego, co wymieniłam? Przepraszam, że męcze pyaniami, ale zielona jestem totalnie. [/QUOTE]


Róże, cienie, błyszczyki i szminki to na pewno dobry wybór, podkłady lepiej potestować przed zakupem
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 09:05   #296
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

[1=9ae544c8ed618748ef1b3bf 710ce6405c703bba9_5d8e948 b3a8b4;16772526]
To jeszcze Was zapytam, bo chcę zacząć kupować coś z MAC'a. CO na pierwszy raz? Zastanawiałam sie nad podkładem Studio Fix, jakimś różem (brakuje mi odpowiedniego do mojego kolorytu) ewentualnie bronzerem i albo błyszczykiem lub pomadką. Dobry wybór i co byście poleciły dokładnie z tego, co wymieniłam? Przepraszam, że męcze pyaniami, ale zielona jestem totalnie. [/QUOTE]
Cienie, cienie i jeszcze raz cienie!!! Co do podkładu zgadzam się z Martą, w salonie firmowym bez problemu dadzą Ci próbkę do przetestowania. Błyszczyki też są niezłe, ale niestety uważam że stosunkowo za drogie!!!!

Edytowane przez agniecha4791
Czas edycji: 2010-01-28 o 09:07
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 10:38   #297
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

[1=9ae544c8ed618748ef1b3bf 710ce6405c703bba9_5d8e948 b3a8b4;16772526]Dziękuję Wam. Przemyślę jeszcze zakup tego tuszu, kto wie nie wiem czy nie zostane przy moim Telescopicu.
To jeszcze Was zapytam, bo chcę zacząć kupować coś z MAC'a. CO na pierwszy raz? Zastanawiałam sie nad podkładem Studio Fix, jakimś różem (brakuje mi odpowiedniego do mojego kolorytu) ewentualnie bronzerem i albo błyszczykiem lub pomadką. Dobry wybór i co byście poleciły dokładnie z tego, co wymieniłam? Przepraszam, że męcze pyaniami, ale zielona jestem totalnie. [/QUOTE]
Studio Fix mam,mnie nie zapycha. ale podkład to kwestia bardzo indywidualna więc podpisuję się pod dziewczynami - weź najpierw próbkę

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Cienie, cienie i jeszcze raz cienie!!! Co do podkładu zgadzam się z Martą, w salonie firmowym bez problemu dadzą Ci próbkę do przetestowania. Błyszczyki też są niezłe, ale niestety uważam że stosunkowo za drogie!!!!
pigmenty przecież też! można odsypki na allegro u sprawdzonych sprzedawców kupić (uwaga na podróby!!!) przetestować i gra ! U mnie się od pigmentów zaczęło... z takich co trzeba mieć to polecam Naked a co do reszty będę mogla doradzić jak napiszesz jaką kolorystykę lubisz
No i cienie MACa - naprawde jak dla mnie pierwszorzędne cienie, dobrze się na nich pracuje, nawet niewprawną ręką możesz zrobić cudny makijaż trzeba tylko uważać na rodzaj wykończenia, najsłabsze, sypiące są Lustre... reszta to bajka
POlecam też Slimshiny! Lepsze od tradycyjnych szminek
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 10:43   #298
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Cienie, cienie i jeszcze raz cienie!!! Co do podkładu zgadzam się z Martą, w salonie firmowym bez problemu dadzą Ci próbkę do przetestowania. Błyszczyki też są niezłe, ale niestety uważam że stosunkowo za drogie!!!!
A dla mnie właśnie błyszczyki MAC to błyszczykowe KWC. Kiedyś kupowałam tańsze bo mi szkoda było te 60 zł. na błyszczyk ale teraz widzę różnice - i trwalsze i większy wybór kolorów. I też polecam Studio Fix, szminki, róże i cienie i Blota
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 11:53   #299
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
A dla mnie właśnie błyszczyki MAC to błyszczykowe KWC. Kiedyś kupowałam tańsze bo mi szkoda było te 60 zł. na błyszczyk ale teraz widzę różnice - i trwalsze i większy wybór kolorów. I też polecam Studio Fix, szminki, róże i cienie i Blota
Wiesz sorry ale jak ostatnio w domu zobaczyłam,że za małego Plush-a dałam 83 zł to za podobne pieniądze można kupić JT Lancoma, która praktycznie starcza na 2 lata . Jest różnica!
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 12:42   #300
AllThatGlitters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 82
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Te mniejsze pigmenty rowniez kosztuja 90 zł? Ogladalam na stronie NeVady nowa kolekcje All ages... i jest podana cena 90zł. Oszaleli czy co?
__________________
Thank God I'm a woman!
AllThatGlitters jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:39.