Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-09, 13:24   #4981
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Hej

przypomniałyście mi o tym zamówieniu z TD - ja na razie muszę spasować, więc możecie zamawiać beze mnie. Robię to naprawdę z ciężkim sercem, ale obawiam się, że przed grudniem nie będzie mnie stać na żaden lakier, chociaż strasznie chciałabym zamówić OPI Sparkl-icious. No ale niestety są inne priorytety - po 1. apteka, po 2. podkład - i to już wyczerpuje mój budżet kosmetyczny na cały miesiąc. Przepraszam za zamieszanie i wstrzymywanie zamówienia, naprawdę myślałam że dam radę uciułać coś więcej.


Zerwałam się ostatnio do pisania pracy magisterskiej, ale coś mnie blokuje i nie umiem zręcznie zacząć. I tak siedzę już 2 dni, przeglądam materiały a napisane mam 1 zdanie, które mi się nie podoba. Muszę coś z tym w końcu dzisiaj zrobić.

Poza tym jestem coraz bardziej zdołowana poszukiwaniami pracy - zaczynam żałować, że nie poszłam na studia ekonomiczne albo, że nie nadaję się na przedstawiciela handlowego - byłoby na pewno łatwiej.


No i mam już dość tej pogody, nie wiedziałam że jestem takim meteopatą - odkąd mocniej wieje codziennie boli mnie głowa, a co drugi dzień jest mi niedobrze.

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Aaa, i jeszcze:

Nosku
gratulacje
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 15:57   #4982
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Dobrym rozwiązaniem jest jedzenie chleba żytniego/owsianki/kasz/ryżu razowego itp tak do 14. na sniadanie koniecznie, potem niekoniecznie, potem znow koniecznie, i tak do 17 ok 70-80% dziennej racji zywieniowej. przy takim schemacie potem sie juz nawet nie chce jesć
cos ostatnio o kaszy czytałam ale nie pamiętam co Za owsianką nie przepadam, ale nad resztą już zaczynam myśleć, dzięki
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
ojaa jestej trochem malo trzezwa ale meldjuje ze durga praca orbroniona n a 5
Noo, pięknie, gratulacje
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
W sumie nie mam porównania do innych, ale mnie ta Paloma służy
Ostatnio jak byłam w Ross. nie widziałam żadnych preparatów tego typu, jedynie odżywki różnego rodzaju.
ja znam quickena NT, essie good to go, insta-dri SH, z oriflame i drugi z oriflameVisions- ten był moim pierwszym, którym byłam zachwycona. Potem czekałam na promocję a on był rzadko więc kupowałam co innego a z w końcu od niedawna nie ma już serii Visions W każdym razie nie wiem jakbym teraz go oceniła. Quicken nie do końca mi pasował już nie wiem czemu, esiak obkurcza lakier chociaż najszybciej twardnieje i tu ma największego plusa ze wszystkich, a SH wg mnie jest gumiasty długo- trudno mi dogodzić Będę polować na Seche Vite. podobno też obkurcza ale nie tak jak esiak. Na targach kusił mnie jeszcze DashingDiva Top Seal taki specjalny nawierzchniowy do ich jakiegoś super systemu do frencza ale wolałam nie ryzykować bez poczytania czegoś- i nic nie moge o nim znaleźć
Przyzwyczaiłam się już żeby taki preparat to był lakier a nie oliwka czy inne spraye/kropelki i chciałabym coś znaleźc właśnie w takiej formie
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Takie jak w załącznikach.
Cranberry Joy, Jolly Orange i Spiced Vanilla.
Cudownie pachną, chcę wszystko.

Reaktywowałam projekt denko, wypisałam sobie kosmetyki 'do odstrzału' i zamierzam używać ich w pierwszej kolejności, przy okazji oczywiście będę się starała nie kupować nowych, do czasu aż nie zużyję tych z listy. Obym wytrwała.
O, to chyba podobne do zeszłorocznych- Merry Cranberry, Nutmeg vanilla, tylko blach velvet apricot nie ma odpowiednika- wolę nie wąchać nawet, na ostatniego mikołaja kupiłam sobie 3 puszeczki do ust, używam waniliowej i nie poszło jeszcze nawet 1/3 opakowania

Projekt denko jest fajny- ja się przebijam do denka w rozświetlaczu i pudrze. Wczoraj poszedł żel do mycia twarzy Bioderma Sebium- nie był najgorszy ale oczywiście Cleanance'a nie zdetronizował. Nie wysusza, nie szkodzi. Ale lepiej mi się używa burżujowego, bo ma ładniejszy zapach
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
przypomniałyście mi o tym zamówieniu z TD - ja na razie muszę spasować, więc możecie zamawiać beze mnie. Robię to naprawdę z ciężkim sercem, ale obawiam się, że przed grudniem nie będzie mnie stać na żaden lakier, chociaż strasznie chciałabym zamówić OPI Sparkl-icious. No ale niestety są inne priorytety - po 1. apteka, po 2. podkład - i to już wyczerpuje mój budżet kosmetyczny na cały miesiąc. Przepraszam za zamieszanie i wstrzymywanie zamówienia, naprawdę myślałam że dam radę uciułać coś więcej.

No i mam już dość tej pogody, nie wiedziałam że jestem takim meteopatą - odkąd mocniej wieje codziennie boli mnie głowa, a co drugi dzień jest mi niedobrze.
Ja sobie zaraz przejrzę i podliczę finanse po targach czy mnie jeszcze na coś stać

A dziś było tak pięknie, banan na mojej gebie cały dzień się znajdował i nadal trwa

Skończyliśmy zajęcia z ratownictwa- testem, mam nadzieję na dobry wynik, ale na razie csiiii
Oglądam zaległe CSI a potem się zajmę pazurkami- nie mam pojęcia co zmalować- na pewno nie frencz bo miałam ostatnio i na pewno nie nowe kolory bo chcę spróbować bazy mariposy już
A potem zarzucam Dextera- bez odbioru
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 16:05   #4983
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

A ja z wysuszaczy do lakieru na razie najbardziej polecam spray Essence, chociaż teraz używam Bell i w połączeniu z NT II też szybko utwardza lakier. Gdybym nie odkryła, że w połączeniu z NT działa dobrze, to pewnie bym go już wyrzuciła, bo stosowany solo jest beznadziejny.

Poza tymi dwoma miałam wcześniej wysuszacz Essence Quick Dry Top Coat, i z Sally Hansen 3: z serii Salon, Insta-Dri i Dries Instantly i ten ostatni był najlepszy.

Seche Vite też mam na liście do przetestowania, ale na razie z powodów finansowych na bardzo odległej pozycji.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 16:07   #4984
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
ja znam quickena NT, essie good to go, insta-dri SH, z oriflame i drugi z oriflameVisions- ten był moim pierwszym, którym byłam zachwycona. Potem czekałam na promocję a on był rzadko więc kupowałam co innego a z w końcu od niedawna nie ma już serii Visions W każdym razie nie wiem jakbym teraz go oceniła. Quicken nie do końca mi pasował już nie wiem czemu, esiak obkurcza lakier chociaż najszybciej twardnieje i tu ma największego plusa ze wszystkich, a SH wg mnie jest gumiasty długo- trudno mi dogodzić Będę polować na Seche Vite. podobno też obkurcza ale nie tak jak esiak. Na targach kusił mnie jeszcze DashingDiva Top Seal taki specjalny nawierzchniowy do ich jakiegoś super systemu do frencza ale wolałam nie ryzykować bez poczytania czegoś- i nic nie moge o nim znaleźć
Przyzwyczaiłam się już żeby taki preparat to był lakier a nie oliwka czy inne spraye/kropelki i chciałabym coś znaleźc właśnie w takiej formie
Paloma jest taka oliwkowa i odpowiada mi jej forma.
No nic, najwyżej jak mi się skończy to skoczę do Natury, choć wolę ostatnio chodzić do Ross. no i mam bliżej
Może jutro po szkoleniu skoczę na zakupy właśnie do Ross., chciałabym jakiś nowy balsam i ładnie pachnący żelik, no i tę świeczkę zapachową
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 16:31   #4985
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
O, to chyba podobne do zeszłorocznych- Merry Cranberry, Nutmeg vanilla, tylko blach velvet apricot nie ma odpowiednika- wolę nie wąchać nawet, na ostatniego mikołaja kupiłam sobie 3 puszeczki do ust, używam waniliowej i nie poszło jeszcze nawet 1/3 opakowania

Projekt denko jest fajny- ja się przebijam do denka w rozświetlaczu i pudrze. Wczoraj poszedł żel do mycia twarzy Bioderma Sebium- nie był najgorszy ale oczywiście Cleanance'a nie zdetronizował. Nie wysusza, nie szkodzi. Ale lepiej mi się używa burżujowego, bo ma ładniejszy zapach
Ja nie mogę się przekonać do tych balsamów w puszeczkach/słoiczkach, nie lubię tak smarować palcem.

Jeżeli chodzi o kolorówkę, to dobiłam się dna w bazowym, beżowym cieniu Essence i brązerku Deborah, ale z tego drugiego to akurat się nie cieszę, bo to mój ulubiony i niezbędny kosmetyk. Idealny odcień, faktura i efekt. Nie wiem co zrobię jak go zużyję.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 16:33   #4986
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Nosku gratulacje

Ja mam 2 mini zestawiki świąteczne z TBS-u wanilia i żurawina, oba świetnie pachną i przede wszystkim mają taką konsystencję jak lubię, bez silikonu jakim straszyło masło malinowe ;/

Poszedł mały lakier do włosów, żel pod prysznic i próbka Hypnose.
Zakupowo na razie spokój,tylko ten zestaw TBS i lakier GW, ale nowa gazetka Rosmanna może mnie doporowadzić do bankructwa...
Jeszcze mnie koleżanka non stop MACiem kusi i przynosi, żebym sobie potestowała a to korektor, a to cienie. Masakra!Jak tu nie ulec...
Dziś mi jakieś 2 rodzaje meteorków przytachała, ale nie dam się
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 16:55   #4987
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Rzyrafko: rozumiem

Fuksja: w moim pudrze Deborah jest już spoooore dno. W zapasie czeka Hoola

Bossy: Jak Ci się wiedzie w Warszawie?

Karolina: mnie korcą masła Daxa z promocji w Rossmanie: czekoladowo-kokosowe i waniliowo-pomarańczowe Jak któraś z Was kupi to bardzo proszę o pierwsze wrażenia


Pojawiła się w końcu u mnie limitowanka Return to paradise. Kupiłam tylko turkusowy liner. Tak na pierwszy rzut oka lakiery mnie nie zaciekawiły. Kupiłam też beżowy błyszczyk z Into The Wild (wcześniej kupiłam Heart Chakra i bardzo go lubię - usta są takie soczyste ).

Za to o mało co a kupiłabym 2 nowe lakiery Sensique - granatowy i bardziej niebieski - niebieski byłabym skłonna całkiem sobie darować ale granat jest piękny. Poczekam na pierwsze opinie o tych lakierach, bo granat z limitki Cosmic Girl jest bardzo nietrwały

Ale i tak bez zakupu lakierów się nie obyło Pierre Rene w końcu wypuścił żywe, kolorowe lakiery a nie bure (mam na myśli tą serię w dużych buteleczkach). Kupiłam różowy i fioletowy Już wypróbowałam i nakładają się cudnie - mają kremową konsystencję i ładnie kryją.
W Naturze zauważyłam tez, że zmieniają grafikę naklejek na buteleczkach.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-11-09 o 16:57
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-09, 17:20   #4988
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Hosenko na mnie nie licz Nie przepadam za tak intensywnymi zapachami.
A jak ten liner?Kusi mnie fiolet...I turkus trochę też...To jest jakiś pisak czy co?Bo średnio jestem w temacie
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 17:24   #4989
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Fuksja: w moim pudrze Deborah jest już spoooore dno. W zapasie czeka Hoola
Właśnie Hoolę brałam pod uwagę jeżeli zużyje mi się Deborah.

Chcę już czwartek, święty spokój, wolne i TŻa obok.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 17:31   #4990
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Hosenko na mnie nie licz Nie przepadam za tak intensywnymi zapachami.
A jak ten liner?Kusi mnie fiolet...I turkus trochę też...To jest jakiś pisak czy co?Bo średnio jestem w temacie
Ok, nie liczę Żebym tylko nie musiała liczyć na siebie

To są pisaki. Strasznie trwałe - miałam problem ze starciem z ręki.
http://vexgirl.blogspot.com/2010/11/...liner-pen.html
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-11-09 o 17:34
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 17:45   #4991
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Poza tymi dwoma miałam wcześniej wysuszacz Essence Quick Dry Top Coat, i z Sally Hansen 3: z serii Salon, Insta-Dri i Dries Instantly i ten ostatni był najlepszy.

Seche Vite też mam na liście do przetestowania, ale na razie z powodów finansowych na bardzo odległej pozycji.
To mówisz, że spray Essence lepsiejszy niż te lakierowe wysuszacze?
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Ja nie mogę się przekonać do tych balsamów w puszeczkach/słoiczkach, nie lubię tak smarować palcem.

Jeżeli chodzi o kolorówkę, to dobiłam się dna w bazowym, beżowym cieniu Essence i brązerku Deborah, ale z tego drugiego to akurat się nie cieszę, bo to mój ulubiony i niezbędny kosmetyk. Idealny odcień, faktura i efekt. Nie wiem co zrobię jak go zużyję.
Też nie lubiem grzebać w puchach, ale zwariowałam na ich punkcie rok temu

Proste- kupisz sobie Gosha
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Jeszcze mnie koleżanka non stop MACiem kusi i przynosi, żebym sobie potestowała a to korektor, a to cienie. Masakra!Jak tu nie ulec...
Dziś mi jakieś 2 rodzaje meteorków przytachała, ale nie dam się
Mnie tylko MagJa czyms kusi co chwile, ale ja dzielnie odpieram ataki wybrzydzając
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ale i tak bez zakupu lakierów się nie obyło Pierre Rene w końcu wypuścił żywe, kolorowe lakiery a nie bure (mam na myśli tą serię w dużych buteleczkach). Kupiłam różowy i fioletowy Już wypróbowałam i nakładają się cudnie - mają kremową konsystencję i ładnie kryją.
W Naturze zauważyłam tez, że zmieniają grafikę naklejek na buteleczkach.
ech, nawet nie strasz nowymi lakierami- póki co mam 8 których jeszcze nie użyłam ani razu

Nadal nie wiem czym pomalować
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-09, 17:54   #4992
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Rzyrafko: nie jest źle. Ja już straciłam rachubę w nieużywanych lakierach a lada dzien powinnam dostać 6 zamówionych na TD
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 18:04   #4993
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
To mówisz, że spray Essence lepsiejszy niż te lakierowe wysuszacze?
Może od Dries Instantly nie, ale od pozostałych tak. Zwłaszcza jak masz dobry topcoat, to będzie super. On jest średni w stosowaniu, przynajmniej dla mnie spray to nie jest do końca to, ale generalnie skuteczny i szybki i polecam.


Stwierdziłam, że czas skończyć z odwlekaniem zakupów i złożyłam zamówienie w Eskulapie. Nie mogę się doczekać paczki, mam nadzieję, że będzie na piątek. Wzięłam z kwasów Effaclar Duo zamiast K, oby był fajny.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 19:33   #4994
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Widzę, że wątek nieco ożył wczoraj
Z tego rozpędu zaraz nam się skończy

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Nie wiem co zrobię jak go zużyję.
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Proste- kupisz sobie Gosha
Rzyrafka mnie ubiegła, też chciałam zaproponować to proste rozwiązanie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Karolina: mnie korcą masła Daxa z promocji w Rossmanie: czekoladowo-kokosowe i waniliowo-pomarańczowe Jak któraś z Was kupi to bardzo proszę o pierwsze wrażenia
Przybywam z pierwszymi wrażeniami Pokusiłam się na czekoladowo-kokosowe. Zapach słodki, taki jak ma peeling. Konsystencja treściwa ale nie tłusta i ciężka. Wygląda jak gęsty budyń. Można ulec


Mi ostatnio przybyły same niezbędniki: krem na dzień i micel(dorwałam Avene 400ml za 35zl). Rozglądam się jeszcze za bogatym lipidowym kremem na noc. Rozważam też zakup żelu Cleanance ale boję się, że mnie za bardzo wysuszy. Czy posiadaczki suchych cer mogą się wypowiedzieć o efektach? Ice ?
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 20:00   #4995
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Sleepy: a masz porównanie np. z awokado z Bielendy?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 20:43   #4996
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Sleepy: a masz porównanie np. z awokado z Bielendy?
Mam
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 20:47   #4997
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Kurcze Hosenko dlaczego Ty mi pokazałaś tego bloga Pal licho linery, ja chcę te kredki, które były w jakiejś poprzedniej kolekcji!!
Jak mi się uda to zmacam tester zanim kupię, bo trochę mnie przeraża zarówno ta trwałość jak i twardość pędzelka, o którym pisze Vexgirl

Echh ja jeszcze nie otworzyłam masła Bielendy...Uroki zapasów

Zaraz będziemy mieć 12 część
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 20:51   #4998
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Mam



Karolinko: przepaszam Skasuję linka
Nie ma testerów. Trudno tu mówic o pedzelku
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-11-09 o 20:54
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 20:56   #4999
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość

Echh ja jeszcze nie otworzyłam masła Bielendy...Uroki zapasów
A otworzyłaś już może tą marakuję Flosleku?

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Jakie porównanie Cię interesuje? Bielenda jest gęstsza, trudniej się rozsmarowuje i zostawia jakby lekko tłusty film. Dax jest bardziej puszysty, użyłam go dopiero parę razy ale wydaje mi się, że lepiej nawilża.
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-09, 21:01   #5000
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość



Karolinko: przepaszam Skasuję linka
Nie ma testerów. Trudno tu mówic o pedzelku
Jeszcze mnie za słówka łapie
Jak nie ma testerów?Bez sensu

Aaa mam 5000 posta

Sleepy zapomniałam napisać, mogę Ci podesłać odlewkę Cleanance. Mam prawie całą butlę.
Floslek czeka jeszcze na premierę. TŻ nie dał się smarować resztkami antycell.
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o

Edytowane przez karolina1985
Czas edycji: 2010-11-09 o 21:04
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 21:11   #5001
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Hosenko a w sumie dobrze Dziękuję.

Nosku gratuluję Jesteś idealnym kandydatem do Big4

Dziewczyny muszę kupić kulkę, bo moja nivea mi się kończy. Co polecacie?
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 21:16   #5002
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Aaa mam 5000 posta

Sleepy zapomniałam napisać, mogę Ci podesłać odlewkę Cleanance. Mam prawie całą butlę.
Floslek czeka jeszcze na premierę. TŻ nie dał się smarować resztkami antycell.
Przysługuje Ci prawo zakupu kosmetycznego bez wyrzutów sumienia


Bardzo chętnie przetestuję, dziękuję


Dziewczyny, założyłam kolejny wątek. Zapraszam https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post23150470
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 21:16   #5003
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Rozważam też zakup żelu Cleanance ale boję się, że mnie za bardzo wysuszy. Czy posiadaczki suchych cer mogą się wypowiedzieć o efektach? Ice ?
Nie wysusza nic a nic. I jest super delikatny. Ja wcześniej, zanim go odkryłam celowałam w preparaty do oczyszczania cery atopowej i mogę śmiało powiedzieć, że Cleanance jest równie delikatny, równie niewysuszający i na dodatek ładniej pachnie, lepiej oczyszcza i jest wydajniejszy. Ale rozumiem Twoje obawy, bo ja przed pierwszym zakupem kilka lat temu też robiłam wywiad wśród recenzentek Cleanance w KWC, które też miały suchą skórę i kupując go miałam pewne obawy, ale niesłusznie. Nie używałam lepszego żelu.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:22.