problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-28, 16:15   #1
bezchmurneniebo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3

problem


Cześć dziewczyny, piszę bo mam problem z chłopakiem. Piszę, bo potrzebuje obiektywnej oceny kogoś z zewnątrz, spotykam się z chłopakiem od 4 lat, chociaż wiem że on mnie nie kocha, i nie jestem pewna czy ja go kocham, ale nie potrafię się z nim rozstać bo jest jedyną bliską mi osobą, nie mam żadnej przyjaciółki ani przyjaciela bo nie mam zaufania do ludzi. Właściwie to mój chłopak mnie wychował. Kiedy jeszcze mnie kochał był zazdrosny nawet o spojrzenie na innego, ok, to przestałam się dla niego nawet patrzeć na innych chłopaków, facetów, tak chciałam tego żeby mi ufał że przestałam się malować, ładnie ubierać, i patrzeć na innych facetów, chłopaków, tłumaczyłam mu się nawet z każdego spojrzenia na innego, przestałam nawet oglądać telewizję żeby czasem jakiś facet z tv nie spodobał mi się, a jeśli ktoś inny mi się spodobał i powiedziałam o tym mojemu chłopakowi to robił mi wyrzuty. Dla niego zrezygnowałam nawet z wycieczki do Egiptu z rodzicami żeby mój ukochany nie był zazdrosny. Nawet parę razy mnie sponiewierał, lekko pobił, ale wtedy mnie chyba kochał. Ale to było przez pierwsze dwa lata, później zaczął traktować mnie normalnie i się zmienił. Był w porządku, nie robił wyrzutów ale powiedział mi że nie wie czy mnie kocha, był czas że chciał ode mnie odejść, ale ja nie pozwoliłam mu, wiem też że spotykał się z inną dziewczyną bo sam mi się do tego przyznał. Wiem że zachowuję się niegodnie, ale nie potrafię od niego odejść, powiedział mi nawet że mnie nie kocha, ale nie przeszkadza mu że z nim jestem. Gdy się spotykamy, nie chce nawet ze mną rozmawiać, czego mi tak bardzo brakuje,a interesuje go głównie moje ciało. Potrzebuje czyjejś obiektywnej oceny, być może wasze rady pomogą mi coś zmienić w moim życiu.
bezchmurneniebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 16:31   #2
barefootangel
Raczkowanie
 
Avatar barefootangel
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 133
Dot.: problem

ja mam nadzieje ze to jakaś prowokacja. Ze to nie jest prawda. Bo to mi się w głowie nie mieści.

Dziewczyno Ty sie obudż! Otwórz oczy, otrząśnij się i uciekaj od niego i szukaj jakiegos przystojniaka który będzie traktował się jak człowieka a nie jak starą zużytą skarpetkę !! Leć biegiem do psychologa , odbij się od tego dna w którym siedzisz.
__________________
czuję jak kusisz me zmysły .
barefootangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 16:33   #3
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: problem

OMG...
Aż brak mi słów...
Facet Cię nie kocha, Ty go nie kochasz - nad czym tu się jeszcze zastanawiać?
Już pominę wszystkie te kwiatki z chorobliwą zazdrością, bo tu psychiatra by się przydał..
Po przeczytaniu Twojego wątku, odniosłam wrażenie, że jesteś umęczona, zrezygnowana i kompletnie pozbawiona energii . Chcesz tak żyć ? Po co?!
Generalnie to ja się muszę pozbierac..
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 17:02   #4
poziomkakj
Rozeznanie
 
Avatar poziomkakj
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 736
Dot.: problem

To jest toksyczny związek. Tylko psycholog może Ci pomóc. Uciekaj od tego człowieka i ratuj siebie. Ani jego zachowanie, ani Twoje nie jest normalne... Nie pozwól sobie zmarnować życia.
poziomkakj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 17:05   #5
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: problem

To chyba nie może być prawdziwa historia.
Która dziewczyna byłaby aż tak zdesperowana, żeby ciągnąć zwiazek bez miłości?
Jeżeli jednak tak jest, to wiać czym prędzej! Jeszcze będziesz mieć przyjaciół.
To, że Cię pobił kiedyś, sprawia, że jest spalony.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 17:12   #6
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: problem

Cytat:
Napisane przez bezchmurneniebo Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, piszę bo mam problem z chłopakiem. Piszę, bo potrzebuje obiektywnej oceny kogoś z zewnątrz, spotykam się z chłopakiem od 4 lat, chociaż wiem że on mnie nie kocha, i nie jestem pewna czy ja go kocham, ale nie potrafię się z nim rozstać bo jest jedyną bliską mi osobą, nie mam żadnej przyjaciółki ani przyjaciela bo nie mam zaufania do ludzi. Właściwie to mój chłopak mnie wychował. Kiedy jeszcze mnie kochał był zazdrosny nawet o spojrzenie na innego, ok, to przestałam się dla niego nawet patrzeć na innych chłopaków, facetów, tak chciałam tego żeby mi ufał że przestałam się malować, ładnie ubierać, i patrzeć na innych facetów, chłopaków, tłumaczyłam mu się nawet z każdego spojrzenia na innego, przestałam nawet oglądać telewizję żeby czasem jakiś facet z tv nie spodobał mi się, a jeśli ktoś inny mi się spodobał i powiedziałam o tym mojemu chłopakowi to robił mi wyrzuty. Dla niego zrezygnowałam nawet z wycieczki do Egiptu z rodzicami żeby mój ukochany nie był zazdrosny. Nawet parę razy mnie sponiewierał, lekko pobił, ale wtedy mnie chyba kochał. Ale to było przez pierwsze dwa lata, później zaczął traktować mnie normalnie i się zmienił. Był w porządku, nie robił wyrzutów ale powiedział mi że nie wie czy mnie kocha, był czas że chciał ode mnie odejść, ale ja nie pozwoliłam mu, wiem też że spotykał się z inną dziewczyną bo sam mi się do tego przyznał. Wiem że zachowuję się niegodnie, ale nie potrafię od niego odejść, powiedział mi nawet że mnie nie kocha, ale nie przeszkadza mu że z nim jestem. Gdy się spotykamy, nie chce nawet ze mną rozmawiać, czego mi tak bardzo brakuje,a interesuje go głównie moje ciało. Potrzebuje czyjejś obiektywnej oceny, być może wasze rady pomogą mi coś zmienić w moim życiu.

cytuje dla potomności i nie łykam ani słowa
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 17:15   #7
QueenBlair
Wtajemniczenie
 
Avatar QueenBlair
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 718
Dot.: problem

Zrób pierwszy drastyczny krok i odejdź.
Te pierwsze kroki zawsze są najtrudniejsze. Potem jest łatwiej.
__________________
"People dont tell you who you are, you tell them !"
QueenBlair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-28, 17:18   #8
Weronikapr
Wtajemniczenie
 
Avatar Weronikapr
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 155
Dot.: problem

Nie wierzę w ani jedno słowo, chyba kocha ale bije, nie ogląda tv bo się zakocha... nie nie nie

W czwartek na szczęście zaczyna się szkoła
Weronikapr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 17:35   #9
Diversification
Rozeznanie
 
Avatar Diversification
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 722
Dot.: problem

Wybacz autorko, ale nie sądziłam, że dziewczyny są aż tak głupie i pozwalają siebie tak traktować i sobą pomiatać.

Nie wiem w jakim celu wciąż uporczywie trzymasz go przy sobie, lepiej między Wami nigdy już nie będzie, więc jedyne co poradzę to udaj się na terapię i wylecz się z tego uzależnienia. Uzależnienia Twoim Tż, bo inaczej tego nazwać nie mogę.

Powodzenia w naprawieniu swojego życia.
__________________
Możesz uciec od szumu rzeki i liści na wietrze, ale prawdziwy hałas jest w Tobie.



61 kg - ... - 50 kg
dam radę!


Diversification jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 17:59   #10
wampir
Zakorzenienie
 
Avatar wampir
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: gdzie diabeł zamiata ogonem
Wiadomości: 18 638
Dot.: problem

I czego oczekujesz?
Każda tu Ci powie, że to nienormalne co Ty robisz i ten chłopak z tobą.
Więcej godności i szacunku do samej siebie!
Ciepłe kluchy z Ciebe... tak dawać się traktować =.=
__________________
Nie podoba mi się świat,
gdzie "właściwe" zdarza się tak rzadko,
że uważamy je za "uprzejmość".

-J.C

31
/365
wampir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 18:13   #11
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: problem

Cytat:
Napisane przez Weronikapr Pokaż wiadomość
Nie wierzę w ani jedno słowo, chyba kocha ale bije, nie ogląda tv bo się zakocha... nie nie nie

W czwartek na szczęście zaczyna się szkoła
ja też nie wierzę, to niemozliwe
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-28, 18:22   #12
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: problem


aż taka dawka głupoty nie występuje w naturze.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 18:51   #13
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: problem

Prowo na 200%
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 19:19   #14
arcydiablica
Raczkowanie
 
Avatar arcydiablica
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: pomorskie, Gdynia.
Wiadomości: 160
Dot.: problem

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
Prowo na 200%
__________________
"Trzyma w rękach wróbelka ze złamanym skrzydłem,
własne pieniądze na podróż daleką i długą,
tasak do mięsa, kompres i kieliszek czystej.
Dokąd tak biegnie, czy nie jest zmęczona.
Ależ nie, tylko trochę, bardzo, nic nie szkodzi..."


_________

cząstka mnie.
arcydiablica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 19:23   #15
greenheart
Raczkowanie
 
Avatar greenheart
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 33
Dot.: problem

jesli to nie jest prowokacja to mi wytlumacz jedno:

nie kochacie sie? nie rozmawiacie ze soba? i traktuje Cie jako osobe do zaspokojenia swoich potrzeb a jednak jest najblizsza Ci osoba?
greenheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 20:06   #16
Kaja-ja
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaja-ja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 481
GG do Kaja-ja
Dot.: problem

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość

aż taka dawka głupoty nie występuje w naturze.
dokładnie... w głowie się nie mieści.

A jeśli to na serio. To ja nie widzę problemu... Szczerze? To wcale nie jest toksyczny związek - to w ogóle już nie jest związek. Facet między czasie spotykał się z inną dziewczyną, Ty nic z tym nie zrobiłaś, wręcz nie dałaś mu odejść kiedy tego chciał. Powiedział Ci wprost, że Cię nie kocha... Ty to zaakceptowałaś. A teraz spotyka się z Tobą dla seksu... Proste - relacja fucking friends, na którą dwie strony się zgodziły. On był z Tobą poniekąd szczery, a Ty sama przyzwalasz na takie traktowanie...

Nadal mam nadzieję, że to prowokacja...
Kaja-ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 20:16   #17
2-B
Rozeznanie
 
Avatar 2-B
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 515
Dot.: problem

Cytat:
Napisane przez bezchmurneniebo Pokaż wiadomość
powiedział mi nawet że mnie nie kocha, ale nie przeszkadza mu że z nim jestem.
__________________
Stop looking, start seeing...
2-B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 20:21   #18
UzaleznionaOdSiebie
Raczkowanie
 
Avatar UzaleznionaOdSiebie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Sądecczyzna bo uwielbiam, ale Kraków też piękny:)
Wiadomości: 336
Dot.: problem

Coś mi tu śmierdzi, że to bujda... kiedy ktoś ma taki problem to nie pisze tak wszystkiego z marszu "ot tak" (bo odniosłam wrażenie, że tak to jest napisane) nie próbując nawet przekazać przez to co pisze jakichkolwiek emocji, które na pewno by towarzyszyły każdej normalnej dziewczynie w takiej sytuacji jaką nam tu opisuje autorka, zresztą wystarczy poczytać inne wątki gdzie są opisane te "prawdziwe" historie i od razu widać różnicę.

PS Tak mnie często zastanawia, że sporo wątków na tym właśnie forum zakładają użytkowniczki z prawie zerowym stażem tutaj i później ani słychu, ani widu.... wcześniej też starałam się coś doradzić, ale nie wiem czy jest sens czasem?
__________________
studentka....



zmiany?....zmiany są zawsze dobre

Edytowane przez UzaleznionaOdSiebie
Czas edycji: 2011-08-28 o 20:25
UzaleznionaOdSiebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 22:20   #19
bezchmurneniebo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Dot.: problem

Nawet nie spodziewałam się że tyle osób odpisze, dziękuje wszystkim za odzew.Tak, ja zdaje sobie sprawę że to co robiłam i na co się godziłam to było głupotą,właśnie dlatego chciałam się "wygadać" na forum, mój chłopak się zmienił a ja obiecałam mu że nikomu nie powiem o tym jak mnie "terroryzował", poza tym groził mi też że zniszczy moją reputację gdybym cokolwiek złego powiedziała komuś na jego temat, więc wybrałam opcję wygadania się anonimowo. A ja niestety tak się do niego przywiązałam, że nie potrafię się z nim rozstać, chociaż wiem że ten związek/układ jest bez sensu, i ciężko jest mi się z nim rozstać.

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Boję się też związać z kimś innym. Boję się że ktoś inny mógłby mnie nie zaakceptować bo mam kompleksy. Był nawet jeden mężczyzna w którym byłam zauroczona i chciał się ze mną umówić, pisał do mnie kilka razy aż w końcu zrezygnował.
bezchmurneniebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-28, 22:32   #20
Diversification
Rozeznanie
 
Avatar Diversification
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 722
Dot.: problem

Uwierz w siebie i zmień swoje życie. Daj sobie szansę!
__________________
Możesz uciec od szumu rzeki i liści na wietrze, ale prawdziwy hałas jest w Tobie.



61 kg - ... - 50 kg
dam radę!


Diversification jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 22:40   #21
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: problem

-Chłopak był chorobliwie zazdrosny, to się LECZY. Nie wolno pozwalać, by ktokolwiek trzymał nas w 4 ścianach. To jest chore. Chyba nie chcesz takiego życia?
- Uderzył Cię. Twierdzisz, że gdy Cię kochał. Tak nie zachowują się zakochani ludzie i tak nie wygląda zdrowy związek. Teraz tego nie robi, lecz nie masz pewności, że to się nie powtórzy.
Dla niego to jest jak bułka z masłem, wszystko mu wybaczasz, on chętnie może to powtórzyć, w końcu godzisz się na bycie jego popychadłem.
- Sam mówi, że Cię nie kocha i spotyka się z Tobą tylko na seks. Naprawdę odpowiada Ci to?
- Spotykał się z inną, zatrzymałaś go na siłę jak desperatka.
- Nie kochasz go, tylko boisz się samotności.

Chyba nie potrzeba więcej argumentów, by zerwać?
Może na początku jest ciężko, po każdym rozstaniu, ale kiedyś dzięki temu zaczniesz oddychać pełną piersią. Nie marnuj więcej lat na niego.
A jeśli jest bardzo ciężko, to idź do psychologa, bo ewidentnie masz problemy.

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2011-08-28 o 22:42
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 23:15   #22
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: problem

Autorko, nie martw sie o Wasz zwiazek-on Cię nie zostawi. Gdzie taką drugą (tu przymiotnik, za który można bana dostać) jak Ty
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 10:59   #23
Kozaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 47
Dot.: problem

nie wspominajac o tym, ze Cie poniewierał. ale z tym Tv..
__________________
Niech pochwalone bedą wątpliwości ehhh.........
Kozaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 20:24   #24
Kaja-ja
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaja-ja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 481
GG do Kaja-ja
Dot.: problem

Ja w ogóle nie czaję gadania typu "boję się, że sobie nie poradzę, że drugiego takiego nie spotkam itp."
No kurde! Ja rozumiem, że można bać się oślepnięcia - bo wzrok ma się od urodzenia, albo straty rodziców, bo ich też ma się od urodzenia. Ale bać się rozstania z facetem?! "Boję się, że nie dam rady" - a przed rozpoczęciem w związku niepoczytalna czy w śpiączce? I dopiero gdy książę pocałował w usta, królewna się przebudziła i poznała co to życie, a bez niego sobie nie poradzi i NAPEWNO umrze. Bo przez brak faceta się umiera...

Ehh... chyba się poddenerwowałam

Edytowane przez Kaja-ja
Czas edycji: 2011-08-29 o 20:26
Kaja-ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 20:38   #25
Weronikapr
Wtajemniczenie
 
Avatar Weronikapr
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 155
Dot.: problem

Cytat:
Napisane przez Kaja-ja Pokaż wiadomość
Ja w ogóle nie czaję gadania typu "boję się, że sobie nie poradzę, że drugiego takiego nie spotkam itp."
No kurde! Ja rozumiem, że można bać się oślepnięcia - bo wzrok ma się od urodzenia, albo straty rodziców, bo ich też ma się od urodzenia. Ale bać się rozstania z facetem?! "Boję się, że nie dam rady" - a przed rozpoczęciem w związku niepoczytalna czy w śpiączce? I dopiero gdy książę pocałował w usta, królewna się przebudziła i poznała co to życie, a bez niego sobie nie poradzi i NAPEWNO umrze. Bo przez brak faceta się umiera...

Ehh... chyba się poddenerwowałam
złote słowa!
Weronikapr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 18:18   #26
bezchmurneniebo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Dot.: problem

Dziękuje wam dziewczyny serdecznie za wszystkie rady,powoli zaczynam o tym wszystkim myśleć inaczej więc zamykam temat i pozdrawiam, buziaki
bezchmurneniebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 20:43   #27
ChodzmyNaSpacer
Raczkowanie
 
Avatar ChodzmyNaSpacer
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: cały świat
Wiadomości: 101
Dot.: problem

Cytat:
Napisane przez bezchmurneniebo Pokaż wiadomość
Dziękuje wam dziewczyny serdecznie za wszystkie rady,powoli zaczynam o tym wszystkim myśleć inaczej więc zamykam temat i pozdrawiam, buziaki
Wchodzę i wchodzę na ten wątek i ciągle brakowało mi słów do Autorki. Dobrze, że wreszcie sprawa się "rozwiązała", choć szczerze wątpię w jakiekolwiek zmiany.
__________________
- tanio podróżuję
ChodzmyNaSpacer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 20:44   #28
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: problem

Cytat:
Napisane przez bezchmurneniebo Pokaż wiadomość
Dziękuje wam dziewczyny serdecznie za wszystkie rady,powoli zaczynam o tym wszystkim myśleć inaczej więc zamykam temat i pozdrawiam, buziaki
oj chyba się prowo nie udało za bardzo
eh...trochę więcej weny twórczej i następnym razem sie uda
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:53.