Rewolucja w moim zyciu.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-12, 21:01   #1
Vera25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1

Rewolucja w moim zyciu..


Witam.
Mam 25 lat, ale jestem osoba niesamowicie nieszczesliwa, poniewaz nie zrealizowalam sie zawodowo. Po maturze planowalam pojsc na medycyne, egzaminy poszly mi znakomicie dostalam sie , skonczylam rok z dobrymi wynikami. Jednak po roku musialam zrezygnowac , ze wzgledu na tragedie ktora dotknela ma rodzine... popadlam w depresje, wszystko stracilo dla mnie sens, tak jak pisze przerwalam studia, rozpoczelam prace. Od zeszlego roku moj stan znacznie sie poprawil.. zaczelam powaznie myslec o powrocie na medycynie. Tylko ten wiek mnie troche martwi.. Utrzymac sie mam z czego, wiec tym sie nie martwie.. pozostaje kwestia tylko i wylacznie mego wieku.
Vera25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 21:14   #2
La_Sobria
Biały kruk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 60
Dot.: Rewolucja w moim zyciu..

Czym się martwisz? Pogodzeniem życia prywatnego i studiów? Czy może chodzi o odnalezienie się wśród świeżych studentów? Czy o coś innego?
La_Sobria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 21:18   #3
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Rewolucja w moim zyciu..

Mama mojego chłopaka uwielbia swoją pracę ale tak dla poszerzenia wiedzy wybiera się na studia politologiczne - ma 43 lata a to chyba troszkę więcej niż Ty. Nie masz się czym martwić
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 21:20   #4
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: Rewolucja w moim zyciu..

IDŹ na tą medycynę! I to migiem! Jeśli tylko masz za co się utrzymać to w ogóle nie ma nad czym debatować. A wiek... 25 lat to jeszcze nie jest starość. Serio, serio Ludzie studia medyczne zaczynają w takim wieku i jakoś nieźle to wychodzi. Sama bardzo chcę zacząć medycynę w wieku 24 lat. A że skończysz mając 30... Spieszy Ci się dokądś? Napracować się zdążysz, rodzinę założyć możesz na ostatnich latach studiów i jakoś powoli to pogodzisz.
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 21:25   #5
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: Rewolucja w moim zyciu..

Cytat:
Napisane przez Vera25 Pokaż wiadomość
Witam.
Mam 25 lat, ale jestem osoba niesamowicie nieszczesliwa, poniewaz nie zrealizowalam sie zawodowo. Po maturze planowalam pojsc na medycyne, egzaminy poszly mi znakomicie dostalam sie , skonczylam rok z dobrymi wynikami. Jednak po roku musialam zrezygnowac , ze wzgledu na tragedie ktora dotknela ma rodzine... popadlam w depresje, wszystko stracilo dla mnie sens, tak jak pisze przerwalam studia, rozpoczelam prace. Od zeszlego roku moj stan znacznie sie poprawil.. zaczelam powaznie myslec o powrocie na medycynie. Tylko ten wiek mnie troche martwi.. Utrzymac sie mam z czego, wiec tym sie nie martwie.. pozostaje kwestia tylko i wylacznie mego wieku.
to zrób to i to jak najszybciej.
Stare i znane, ale powtórzę: "lepiej żałować, ze się coś zrobiło, a przynajmniej próbowało, niż żaować,że się miało okazję a się z niej nie skorzystało:
powodzenia
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 21:26   #6
La_Sobria
Biały kruk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 60
Dot.: Rewolucja w moim zyciu..

Tak jak mówi ama... Ostatnio sama zaczęłam zastanawiać się nad medycyną po ukończeniu obecnych studiów i nie widzę problemu w wieku ; ) Znam też dużo osób po 40rż, które rozpoczęły studia, radzą sobie świetnie.
Życie osobiste, rodzina może być po albo nawet i w trakcie. A jeśli chodzi o młodszych studentów to naprawdę nie ma problemu, myślę że na medycynie są większe problemy do obgadania niż wiek osoby z grupy. ; )
La_Sobria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 21:35   #7
poziomkakj
Rozeznanie
 
Avatar poziomkakj
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 736
Dot.: Rewolucja w moim zyciu..

.

Edytowane przez poziomkakj
Czas edycji: 2013-05-14 o 08:45
poziomkakj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-12, 21:45   #8
sweil
Raczkowanie
 
Avatar sweil
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 186
Dot.: Rewolucja w moim zyciu..

Idź skoro to Twoje wymarzone studia!
25 lat to żadna tragedia! Dasz radę. Powodzenia
sweil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 22:12   #9
majasonia
Raczkowanie
 
Avatar majasonia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: dziki wschód
Wiadomości: 155
Dot.: Rewolucja w moim zyciu..

Dziewczyno głowa do góry, 25 lat to jest dopiero a nie już. Jesteś na tyle ukształtowana że wiesz co chcesz w życiu robić - to Twój plus są ludzie którzy mają i więcej i idą na medycynę, bo np dostawali się po kilka razy. Tam jest sporo starszych studentów Powodzenia!
__________________
feminizm =/= feminazizm, ignorancie. a już na pewno nie mizoandria, o polactwo.
majasonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 22:20   #10
preetamsingh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z pępka świata
Wiadomości: 1 427
Dot.: Rewolucja w moim zyciu..

Cy przy medycynie nie ma jakichś limitów wiekowych?
Właśnie się zorientowałam, że limity co prawda nie obowiązują, ale raczej ciężko pogodzić te studia z pracą, dlatego jesli masz pieniądze na utrzymanie się, to próbuj.

Edytowane przez preetamsingh
Czas edycji: 2011-12-12 o 22:23
preetamsingh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 22:40   #11
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: Rewolucja w moim zyciu..

idź! nie przejmuj się wiekiem. u mnie na roku (IV rok lekarskiego) jest facet koło 30tki. znam też chłopaka z mojego roku który po skończeniu 4(!) lat na politechnice stwierdził że jednak woli medycynę, rok poświęcił na przygotowania i dostanie się więc jest np. 5 lat starszy ode mnie (idę "adekwatnie" do wieku ). masa osób jest 1-2 lata starszych: nie dostali się / coś zawalili.
więc jeśli tylko chcesz to olej wiek i idź na medycynę! polecam
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-12, 22:46   #12
rudy_moniq
Zadomowienie
 
Avatar rudy_moniq
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: maz
Wiadomości: 1 260
Dot.: Rewolucja w moim zyciu..

Cytat:
Napisane przez Vera25 Pokaż wiadomość
Witam.
Mam 25 lat, ale jestem osoba niesamowicie nieszczesliwa, poniewaz nie zrealizowalam sie zawodowo. Po maturze planowalam pojsc na medycyne, egzaminy poszly mi znakomicie dostalam sie , skonczylam rok z dobrymi wynikami. Jednak po roku musialam zrezygnowac , ze wzgledu na tragedie ktora dotknela ma rodzine... popadlam w depresje, wszystko stracilo dla mnie sens, tak jak pisze przerwalam studia, rozpoczelam prace. Od zeszlego roku moj stan znacznie sie poprawil.. zaczelam powaznie myslec o powrocie na medycynie. Tylko ten wiek mnie troche martwi.. Utrzymac sie mam z czego, wiec tym sie nie martwie.. pozostaje kwestia tylko i wylacznie mego wieku.
też mam 25lat
jestem rok po magistrze, a kolega w moim wieku zaczął własnie licencjat, do tej pory miał wykształcenie średnie można? można! trzeba chcieć a Ty chcesz!
__________________
1986... rocznik czarnobylski

~ JEŚLI COŚ JEST MOJĄ ŚWIADOMĄ DECYZJĄ TO NIE BĘDĘ JOJCZYĆ, BO JEDYNĄ OSOBĄ, DO KTÓREJ MOGĘ MIEĆ PRETENSJE JESTEM JA SAMA! ~ (Gajaa)
rudy_moniq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 08:10   #13
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Rewolucja w moim zyciu..

nigdy nie jest za późno na realizowanie marzeń!
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 08:31   #14
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Rewolucja w moim zyciu..

Ten wiek nie stanowi jakiejś potężnej przeszkody, niepotrzebnie się martwisz. Jestem za tym, żebyś wróciła na studia i realizowała swoje marzenia.
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 08:43   #15
marcia0024
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 119
Dot.: Rewolucja w moim zyciu..

Na medycyne na pewno nie ma zadnego limitu co do wieku. Startuj , bo warto! ;*
marcia0024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 15:37   #16
rabarbarek_12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 11
Dot.: Rewolucja w moim zyciu..

Ja na studiach miałam w grupie "60 letniego kolegę "
rabarbarek_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 15:40   #17
sweil
Raczkowanie
 
Avatar sweil
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 186
Dot.: Rewolucja w moim zyciu..

Cytat:
Napisane przez rabarbarek_12 Pokaż wiadomość
Ja na studiach miałam w grupie "60 letniego kolegę "
Hehehe może studiowałyśmy razem, bo ja też miałam
sweil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 16:33   #18
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Rewolucja w moim zyciu..

Cytat:
Napisane przez marcia0024 Pokaż wiadomość
Na medycyne na pewno nie ma zadnego limitu co do wieku. Startuj , bo warto! ;*
limitu wieku nie ma...ale...medycyna jest tylko DZIENNIE, co oznacza rezygnację z pracy i zajęcie się tylko studiami...niby fajnie, ale...skąd weźmiesz pieniądze na utrzymanie się przez 4 czy 5 lat?
sorki to nie są 2 czy 3 tysiaczki, ale grube pieniądze
pewnie że fajnie jest realizować marzenia, tylko zanim porwiesz się na coś tak wspaniałego ale i wielkiego zarazem, to może najpierw usiądź i na spokojnie policz ile pieniędzy będzie ci potrzeba.
a to co ci wyjdzie pomnóż x2 i wtedy będziesz miała odp. czy warto starać się zrealizowac marzenia.
Bo moze się okazać (czego absolutnie ci nie życzę), że po 2 czy 3 latach zostaniesz bez złotówki przy duszy, bez pracy, bez oszczędności, bez skończonej medycyny...za to z jeszcze wiekszym dołem życiowym....
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 16:42   #19
sweil
Raczkowanie
 
Avatar sweil
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 186
Dot.: Rewolucja w moim zyciu..

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
limitu wieku nie ma...ale...medycyna jest tylko DZIENNIE, co oznacza rezygnację z pracy i zajęcie się tylko studiami...niby fajnie, ale...skąd weźmiesz pieniądze na utrzymanie się przez 4 czy 5 lat?
sorki to nie są 2 czy 3 tysiaczki, ale grube pieniądze
pewnie że fajnie jest realizować marzenia, tylko zanim porwiesz się na coś tak wspaniałego ale i wielkiego zarazem, to może najpierw usiądź i na spokojnie policz ile pieniędzy będzie ci potrzeba.
a to co ci wyjdzie pomnóż x2 i wtedy będziesz miała odp. czy warto starać się zrealizowac marzenia.
Bo moze się okazać (czego absolutnie ci nie życzę), że po 2 czy 3 latach zostaniesz bez złotówki przy duszy, bez pracy, bez oszczędności, bez skończonej medycyny...za to z jeszcze wiekszym dołem życiowym....
Autorka wyraźnie zaznaczyła, że chodzi jej o wiek, pieniądze ma. Myślę, że ona doskonale zdaje sobie z tego sprawę co napisałaś.
sweil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-13, 17:36   #20
vandes
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 584
Dot.: Rewolucja w moim zyciu..

Moja mama zaczęła studia w wieku 2 lat, bo wcześniej nie było ją po prostu na to stać. Tata zapragnął być inżynierem jak skończył 43 lata. Więc wiek nie ma tu nic do rzeczy, a chęci
vandes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 17:53   #21
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Rewolucja w moim zyciu..

U mnie na studiach dziennych była kobieta co miała 48l i co studiowała i skończyła te studia jak się chce to można
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 18:38   #22
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Rewolucja w moim zyciu..

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
U mnie na studiach dziennych była kobieta co miała 48l i co studiowała i skończyła te studia jak się chce to można
jasne że jak się chce, to można.
wcale tego nie neguję, po prostu niech dziewczyna na spokojnie policzy czy jej kasy starczy i wtedy podejmuje tak poważne decyzje.
zdanie wizażanek, powinno być mało istotne w kwestii wyboru drogi życiowej

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Cytat:
Napisane przez sweil Pokaż wiadomość
Autorka wyraźnie zaznaczyła, że chodzi jej o wiek, pieniądze ma. Myślę, że ona doskonale zdaje sobie z tego sprawę co napisałaś.
wiesz z tym zdawaniem sobie sprawy, to....eh...
w tym roku remontowałam mieszkanie, miałam wyliczony na to budzet, powiedzmy 50 tysięcy.
materiały kupione, robotnicy opłaceni...zmieściłam się w 40 tysiach...a potem- ściana odpadła, sąsiada zalali (robotnicy przebijając się przez podobno pustą ścianę), drugiemu sąsiadowi ściany popekały, nam się sufit zaczął kruszyć, musieliśmy kupić inna kabinę prysznicową niż zaplanowana ....odwidział kolor farby-trzeba było kupic nowy, ect, ect...zrobiło się 60 tysi.
Plan był, nawet z "górką" a i tak musiałam dokładać...dlatego niech dziewczyna swoje wyliczenia pomnoży przez 2 to może jej się uda ogarnąć finanse, ot taka moja rada
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 18:40   #23
Gacuchna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 346
GG do Gacuchna
Dot.: Rewolucja w moim zyciu..

Cytat:
Napisane przez vandes Pokaż wiadomość
Moja mama zaczęła studia w wieku 2 lat, bo wcześniej nie było ją po prostu na to stać. Tata zapragnął być inżynierem jak skończył 43 lata. Więc wiek nie ma tu nic do rzeczy, a chęci
to i tak szybciutko

Autorko, zgadzam się z przedmówczyniami. Myślę, że po swoich przeżyciach będziesz nawet lepiej zorganizowana i zmotywowana do ciężkiej pracy nic, tylko studiować!
Gacuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 18:44   #24
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Rewolucja w moim zyciu..

hmm fajna rzecz, że chcesz iść ponownie na medycynę. tylko obawiam się, że mówiąc że masz pieniądze, masz na myśli stałą pracę, z której będziesz musiała zrezygnować, bo jej za nic nie pogodzisz ze studiami. druga sprawa, gdy je skończysz będziesz miała 30 lat (o ile nie będziesz musiała powtarzać tego I roku, bo był zbyt dawno i mogą kazać ci sie "odświeżyć" z powrotem na pierwszym roku). plus zrobić specjalizację. w tym czasie raczej wyjdziesz za mąż, być może będziesz chciała urodzic dziecko, ale to twój mąż będzie musiał was utrzymać i wasze ewentualne dziecko. poza tym tak późno zacząć pracę? to nie jest rok czy dwa lata przez niezdaną maturę tylko 5 czy 6 (nie wiem w którym roku tą maturę zdawałaś). a to juz naprawdę dużo.
jednak ja myślę, że cokolwiek by tu nie napisać to już decyzję masz podjętą z twojego posta prawie promieniuje radość i taka ekscytacja na myśl o powrocie na medycynę. poza tym, skoro piszesz że jesteś z tego powodu nieszczęśliwa, to jutro rano marsz na uczelnię i dowiedz się, jak z takim powrotem będzie - czy musisz znowu na I rok czy zaczynasz od II.
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 18:46   #25
sweil
Raczkowanie
 
Avatar sweil
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 186
Dot.: Rewolucja w moim zyciu..

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
wiesz z tym zdawaniem sobie sprawy, to....eh...
w tym roku remontowałam mieszkanie, miałam wyliczony na to budzet, powiedzmy 50 tysięcy.
materiały kupione, robotnicy opłaceni...zmieściłam się w 40 tysiach...a potem- ściana odpadła, sąsiada zalali (robotnicy przebijając się przez podobno pustą ścianę), drugiemu sąsiadowi ściany popekały, nam się sufit zaczął kruszyć, musieliśmy kupić inna kabinę prysznicową niż zaplanowana ....odwidział kolor farby-trzeba było kupic nowy, ect, ect...zrobiło się 60 tysi.
Plan był, nawet z "górką" a i tak musiałam dokładać...dlatego niech dziewczyna swoje wyliczenia pomnoży przez 2 to może jej się uda ogarnąć finanse, ot taka moja rada
Tutaj się z Tobą zgodzę masz rację. Zawsze dojdzie 1000 nieprzewidzianych wydatków. Nie zaplanujemy nigdy dokładnie co do grosza.

Edytowane przez sweil
Czas edycji: 2011-12-13 o 18:47
sweil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 19:00   #26
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Rewolucja w moim zyciu..

I dlatego moim zdaniem zaoczne lepsze niż dzienne - nikt się wiekiem nie martwi

Zrobiłam 4 kierunki, wszystkie zaoczne, zajeło mi to z przerwami 10 lat, obecnie mam 32 i pewnie jeszcze jakieś zrobię. Rozstrzał wiekowy olbrzymi, na pierwszych studiach ja miałam lat 20, zaczynając, najstarsza pani 48. Na ostatnich - miałam 30, najstarszy facet 45, a najmłodsze dziewczyny po 22 (mgr uzupełniające to były, one poszły od razu po lic).

Tak więc wiek mało istotny, idź studiować i nie miej żadnych obiekcji
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 19:26   #27
sweil
Raczkowanie
 
Avatar sweil
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 186
Dot.: Rewolucja w moim zyciu..

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;31039924]I dlatego moim zdaniem zaoczne lepsze niż dzienne - nikt się wiekiem nie martwi
[/QUOTE]

Tylko, że niektórych kierunków nie można studiować zaocznie. Tak jest w przypadku medycyny
sweil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 19:26   #28
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: Rewolucja w moim zyciu..

O Jezu, a ja myślałam, że jestem przeedukowana

A w temacie - mówią, że na naukę nigdy nie jest za późno. Powiem szczerze, że jak słyszę opowieści znajomych lekarzy o pracy, to zaczynam żałować, że w liceum zarzuciłam nieśmiałe marzenia i zdecydowałam się pójść inną ścieżką...

A moja koleżanka na studiach to miała w grupie 26 latka, więc nie jest dla Ciebie za późno.
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 19:29   #29
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Rewolucja w moim zyciu..

Sweil, wiem wiem, dlatego uśmieszki Ale fakt faktem, że tam nikt nie przejmuje się wiekiem i to jest duża zaleta studiów.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 20:26   #30
sweil
Raczkowanie
 
Avatar sweil
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 186
Dot.: Rewolucja w moim zyciu..

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;31040683]Sweil, wiem wiem, dlatego uśmieszki Ale fakt faktem, że tam nikt nie przejmuje się wiekiem i to jest duża zaleta studiów.[/QUOTE]
Też jestem po zaocznych, muszę powiedzieć, że dodatkowo są jeszcze inne zalety
sweil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:54.