Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-04, 22:19   #2341
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

effa promocje w Phenome (przynajmniej w Arkadii) skończyły się jeszcze przed weekendem... wtedy patrzyłam na wystawie i nie zapytałam do kiedy są, a to był ostatni dzień.
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 22:24   #2342
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez sanna11 Pokaż wiadomość
Spróbuj, na pewno będziesz zadowolona
Co do P&R i Phenome, gdybyś tylko czegoś potrzebowała to służę pomocą Raz w roku, w lutym mogę nawet osobiście dostarczyć bo od ośmiu lat co roku jeździmy na narty do Szwajcarii i przejeżdżamy przez Monachium, także polecam się

A bardziej w temacie używam olejku phenomowego na noc przed myciem, aktualnie drugie opakowanie oraz też drugie już opakowanie kuracji torebek JMO, no i oczywiście naturalne szampony i odżywki więc nie jestem w stanie powiedzieć co pomaga ale przypuszczam, że wszystko po części Nowe włoski rosną ale zdaję sobie sprawę, że burzy włosów to ja nigdy mieć nie będę niestety
Zapomniałam dodać, że nie mam już problemu z przetłuszczaniem ale wytłumaczyłam sobie, że to po prostu mija z wiekiem
taaa, do dostarczania mi kosmetyków jest pełno chętnych szatany jedne!!! (narty i w ogóle góry )
na wycięte odpowiem w pw!!!
tja... wychodzi na to, że kurację torebek JMO po prostu MUSZĘ mieć też mi się wydaje, że nie ma co szukać jednego cudotwórcy. całokształt ma się zgadzać ciekawe w jakim wieku mi ten przetłuszcz ma zamiar łaskawie minąć
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 22:27   #2343
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Ta do włosów brązowych! No jestem po prostu w szoku, że jest taki dobry. Używam juz od miesiąca, więc jestem pewna tego co mówię
Stosuję go razem z odżywką.....były w zestawie w bardzo dobrej cenie.
Też się nad nią zastanawiałam. Czy ta seria jakoś pachnie?

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
e tam, ja w porównaniu z nimi to jest minimalistka (26 żeli i 32 balsamy )
A ja myślałam, że to ja przesadzam np. przy moich 4 żelach pod prysznic i 3 balsamach do ciała ;p. Dodam, że w grę wchodzą miniatury.

Przy ostatnich zakupach w phoneme zostałam obdarowana masą ulotek. Coraz bardziej te kosmetyki mnie ciekawią. Żałuję, że zakupiłam tylko mgiełkę do twarzy (niestety mąż mnie bacznie obserwował). Niestety ja do większego miasta gdzie są stacjonarne sklepy np phoneme, organique jeżdżę raz na dwa lata... Właściwie innych w Malcie nie zauważyłam ;p. Ktoś mi kiedyś pisał, że mogę spróbować napisać do nich i poprosić o sprzedaż po cenach z rabatem. Robił już ktoś tak kiedyś?

Edytowane przez mlodziudka85
Czas edycji: 2012-08-04 o 22:30 Powód: zapomniałam czegoś napisać :)
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 22:35   #2344
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
potrzeba matka wynalazkow na buty i torebki tez mam patenty w razie czego


a ja nie zazdroszcze bo bankrutem bym byla a w domu w lodowce zamiast jedzenia tylko kosmetyki niestety mam slaba silna wole

sprobuj a moze noz widelec Tobie tez ta kombinacja podpasuje w razie czego sluze probkami
dawaj patenty na buty
wiesz, to jest inaczej, jak ma się te kosmetyki pod nosem i można wszystko na spokojnie wypróbować. nie muszę się obławiać na raz
miałam i próbkę filtra, i próbki serum z mącznicy. ale na zastosowanie ich razem nie wpadłam wtedy... chyba jednak będę musiała kupić w komplecie razem z kuracją torebek... ech... a jeszcze podkład LN muszę znowu, no i i+m kusi...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 22:54   #2345
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
dawaj patenty na buty
wiesz, to jest inaczej, jak ma się te kosmetyki pod nosem i można wszystko na spokojnie wypróbować. nie muszę się obławiać na raz
miałam i próbkę filtra, i próbki serum z mącznicy. ale na zastosowanie ich razem nie wpadłam wtedy... chyba jednak będę musiała kupić w komplecie razem z kuracją torebek... ech... a jeszcze podkład LN muszę znowu, no i i+m kusi...
patent na buty i torebki jest bardzo prosty jako, ze faceci sa wzrokowcami to nigdy przenigdy nie przynosze ww nabytkow w firmowych katonikach czy reklamowkach tylko zawsze na sobie
po prostu przyzwyczajam do ich widoku Na pytanie czy to sa jakies nowe rzeczy slodko odpowiadam, alez skad przeciez tyle razy juz je mialam na sobie, sam przeciez widziales
No wlasnie ty masz ten komfort, ze masz wszytsko na wyciagniecie reki a my biedule jak juz sie dorwiemy to musimy robic zapasy

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2012-08-04 o 22:55 Powód: blad
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 22:59   #2346
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
patent na buty i torebki jest bardzo prosty jako, ze faceci sa wzrokowcami to nigdy przenigdy nie przynosze ww nabytkow w firmowych katonikach czy reklamowkach tylko zawsze na sobie
po prostu przyzwyczajam do ich widoku Na pytanie czy to sa jakies nowe rzeczy slodko odpowiadam, alez skad przeciez tyle razy juz je mialam na sobie, sam przeciez widziales
jesteś boska
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 23:05   #2347
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
jesteś boska
oj tam oj tam zycie mnie do tego zmusza co ja na to poradze
jedne mam do tej pory w pracy w szafce, zeby nie bylo awantury w domu bo nawet przyzwyczajanie w tym przypadku by nie pomoglo
agus dzieki za info to lepiej dla mojego portfela

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2012-08-04 o 23:09
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-04, 23:09   #2348
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
patent na buty i torebki jest bardzo prosty jako, ze faceci sa wzrokowcami to nigdy przenigdy nie przynosze ww nabytkow w firmowych katonikach czy reklamowkach tylko zawsze na sobie
po prostu przyzwyczajam do ich widoku Na pytanie czy to sa jakies nowe rzeczy slodko odpowiadam, alez skad przeciez tyle razy juz je mialam na sobie, sam przeciez widziales
No wlasnie ty masz ten komfort, ze masz wszytsko na wyciagniecie reki a my biedule jak juz sie dorwiemy to musimy robic zapasy
Z moim to nie przejdzie. Nie orientuje się tylko w kosmetykach. Ostatnio stwierdził, że mam nową bluzkę, a ja jej zwyczajnie przez czas naszego związku nigdy nie zakładałam. Zresztą kiedy mijam się z prawdą też wie.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 23:15   #2349
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

dziewczyny, przerzuciłam temat do plotkowego, tak więc jak macie jeszcze tego typu patenty, piszcie tam!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 23:47   #2350
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Przypomniał mi się watek który istnieje na forum o bjd 'po czym poznajesz, że jesteś uzależniony od dollfie"-> w naszym przypadku (naturalnych) kosmetyków.
Niech no zacznę -> Kiedy chce Ci się płakać bo kupiłaś półlitrową butelkę szamponu, a chcesz już kupić 3 kolejne

Moja znajoma też niedługo będzie w dm i ma mi kupić Alverde, ach acch Czy jest jakieś must have które powinnam wziąć?
Póki co myślę o samoopalaczu i piance i/lub lakierze do włochów
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 01:02   #2351
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
no i deo crystala generalnie odradzałyście-dobrze pamiętam? (są w promow rosie, to mnie tak naszło)

i tak mi sie przypomniało w kontekście pytania o ałun w krysztale-ałun to ałun, czy tu poszczególnych firm będą sie różnić?

i jakie macie doświadczenia z tym kamienieniem?
Używam kryształu Crystala i jestem póki co zadowolona. Jednak nie mam problemu ani z potliwością, ani z brzydkim zapachem Jedynym problemem jest to, że zwykle naturalne deo mnie okropnie uczulały, więc czekam. Póki co 2 tygodnie, ale jeszcze jest szansa na wysypkę niestety Jak się nie pojawi, to będzie mój ulubieniec.


Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Przypomniał mi się watek który istnieje na forum o bjd 'po czym poznajesz, że jesteś uzależniony od dollfie"-> w naszym przypadku (naturalnych) kosmetyków.
Niech no zacznę -> Kiedy chce Ci się płakać bo kupiłaś półlitrową butelkę szamponu, a chcesz już kupić 3 kolejne

Moja znajoma też niedługo będzie w dm i ma mi kupić Alverde, ach acch Czy jest jakieś must have które powinnam wziąć?
Póki co myślę o samoopalaczu i piance i/lub lakierze do włochów
Zazdroszczę Ci tego Alverde A może znajoma mogłaby z dwa, trzy kosmetyki dla mnie wziąć? Ja jestem zupełnie bez dostępu do DM
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-05, 07:54   #2352
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
beets bardzo ciekawe te Twoje zakupki
promolcia,
nie mogę się doczekać testów

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Przypomniał mi się watek który istnieje na forum o bjd 'po czym poznajesz, że jesteś uzależniony od dollfie"-> w naszym przypadku (naturalnych) kosmetyków.
Niech no zacznę -> Kiedy chce Ci się płakać bo kupiłaś półlitrową butelkę szamponu, a chcesz już kupić 3 kolejne

__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 08:29   #2353
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Też się nad nią zastanawiałam. Czy ta seria jakoś pachnie?
Super zapach taki lekko cytrusowy (trawa cytrynowa?) bardzo przyjemny , ale nie utrzymuje się długo na włosach. Pod tym wzgledem Organique wygrywa

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

Cytat:
Napisane przez sanna11 Pokaż wiadomość
Też uwielbiam szampony z P&R, mam do blondu i na objętość, a jak czytam to one mają raczej nie za wysokie noty, zresztą szampon Organique też lubię, tzn. mam tylko jeden Energizing i mi pasuje Mój pięciolatek też lubi, zawsze mówi, że on chce mieć umytą główkę tym szamponem jagodowym (bo na zdjęciu to chyba jest guarana a mu się uwidziały jagódki) Ładnie owocowo pachnie, dobrze się pieni, nie obciąża a włoski się po nim ładnie błyszczą
Ja zresztą nie wymagam chyba zbyt wiele od szamponu a włoski też raczej mam marne, podobnie jak cloche cierpię na łysienie androgenowe
Ooooo no to nie wiem co robiłam źle, bo mój szampon z organique w ogóle sie nie pienił mogłam wylać na głowę pół opakowania i jak bym tylko żel we włosy wmasowywała. A zapach pamiętam miał Bosssssssski i utrzymywał sie on do następnego mycia.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 09:51   #2354
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Przypomniał mi się watek który istnieje na forum o bjd 'po czym poznajesz, że jesteś uzależniony od dollfie"-> w naszym przypadku (naturalnych) kosmetyków.
Niech no zacznę -> Kiedy chce Ci się płakać bo kupiłaś półlitrową butelkę szamponu, a chcesz już kupić 3 kolejne

Moja znajoma też niedługo będzie w dm i ma mi kupić Alverde, ach acch Czy jest jakieś must have które powinnam wziąć?
Póki co myślę o samoopalaczu i piance i/lub lakierze do włochów
czyli nie jest ze mną aż tak źle... jeszcze...

z alverde spraw sobie ampułki anti-age, o te: http://www.dm.de/cms/servlet/segment...wi-traube.html
i ten krem-żel pod prysznic: http://www.dm.de/cms/servlet/segment..._sanddorn.html
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 09:51   #2355
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Super zapach taki lekko cytrusowy (trawa cytrynowa?) bardzo przyjemny , ale nie utrzymuje się długo na włosach. Pod tym wzgledem Organique wygrywa

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------


Ooooo no to nie wiem co robiłam źle, bo mój szampon z organique w ogóle sie nie pienił mogłam wylać na głowę pół opakowania i jak bym tylko żel we włosy wmasowywała. A zapach pamiętam miał Bosssssssski i utrzymywał sie on do następnego mycia.
Skoro tak lubisz zapach energizing to dokup sobie do szamponu maske z tej serii
A może juz masz?
Maska bardzo fajna.
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Anulka a Ty nie byłaś pod Augustowem? Pływałaś na bani? Wypoczęłaś? Ile szamponów zabrałaś?
A ja nic a nic nie czytam o P&R, nowościach Lily Lolo i o JMO, o nie
Czas oszczędzać!
Justyś bylismy pod augustowem, ale praktycznie codziennie tam bylismy.
Wypoczęłam - cisza, spokój, zero ludzi bardzo fajne miejsce mielismy, kilka kroków do jeziora serwy.
Szampon wzięłam jeden phenome. Ale koleżanka Młodej miała zestaw alterry, wiec wiesz całkiem fajny jest szampon alterry z mcadamią, nie jest taki "suchy" jak granat i bardzo przyjemny w uzywaniu - tylko mnie obciążal......
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 11:25   #2356
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Skoro tak lubisz zapach energizing to dokup sobie do szamponu maske z tej serii
A może juz masz?
Maska bardzo fajna.
Energizing ..mówisz...ja miałam do tej pory Anti-Age (fajna! i też pachnie obłędnie)
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 11:41   #2357
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Energizing ..mówisz...ja miałam do tej pory Anti-Age (fajna! i też pachnie obłędnie)
wiesz, one wszystkie działaja prawie tak samo (tak samo dobrze oczywiście ) ale mi osobiscie zapach najbardziej odpowiada energizing własnie podejrzewam, że to ten sam zapach co szamponu.

Siedze w sklepie kalina i wybieram prezent dla kolezanki - kolezanka ma urodziny za miesiąc prawie, no ale wiecie .... trzeba dobrze zaplanowac i cos sie martwię, że nie oprę się szamponowi i odzywce NS chociaz inne szampony love2mix tez kusza..... ale one na szczęście w innym sklepie, wiec wymówki na zakup brak
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 11:45   #2358
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
wiesz, one wszystkie działaja prawie tak samo (tak samo dobrze oczywiście ) ale mi osobiscie zapach najbardziej odpowiada energizing własnie podejrzewam, że to ten sam zapach co szamponu.

Siedze w sklepie kalina i wybieram prezent dla kolezanki - kolezanka ma urodziny za miesiąc prawie, no ale wiecie .... trzeba dobrze zaplanowac i cos sie martwię, że nie oprę się szamponowi i odzywce NS chociaz inne szampony love2mix tez kusza..... ale one na szczęście w innym sklepie, wiec wymówki na zakup brak
i co wybrałaś dla koleżanki?
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 12:01   #2359
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
poczekaj jeszcze chwilke i nim sie obejrzysz ... wiesz z naszym kuszeniem to sie tak niestety moze skonczyc
moja komoda juz jest full zapelniona, musialam ja uzupelniac jak nikogo nie bylo w domu A zakupy wozilam w kole zapasowym ukrytym w bagazniku pod pokrywa
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
oj tam, oj tam.........
to nie nałóg - to hobby
taka jest moja wersja i bede sie jej trzymać!
Jesteście niemożliwe
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-05, 12:12   #2360
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
i co wybrałaś dla koleżanki?

no więc póki co lista wyglada tak:
- szampon NS objętość i pielęgnacja
- odzywka NS dla farbowanych
- maska do włosów organic shop z avocado (chyba i sobie wezmę )
- peeling bambusowy organic shop
dla drugiej kolezanki:
- szampon NS dla włosów osłabionych
- maska jajeczna
dla siebie :
- szampony NS dla tłustych i przeciwłupiezowy (bom ciekawa a poza tym te przeciwłupiezowe dobrze oczyszczają)
- chyba ta maska avocado, bo jakoś tak mnie do niej ciągnie
- dumam nad peelingiem do ciała
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 12:17   #2361
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

no ładna lista
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 13:05   #2362
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Jesteście niemożliwe

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
no ładna lista
ładna, ładna, ale nieskończona i niestety moja częśc zaczyna przerastać część prezentową musze pousuwac kilka pozycji.
Własnie policzyłam, że w łazience mam 4 peelingi lub scruby do ciała - peeling wylatuje z listy!
Szamponów nie będe liczyła........ w końcu cos sobie musze kupić......

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Kochane moje - wyadłam z obiegu przez wyjazd i mam pytanie do tych, które uzywaja peelingów organic shop.
Wyczytałam, że zdzieraki z nich średnie. A coś więcej? Mocno tłuste? Nawilżają, ściągają?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 13:09   #2363
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

no więc póki co lista wyglada tak:
- szampon NS objętość i pielęgnacja
- odzywka NS dla farbowanych
- maska do włosów organic shop z avocado (chyba i sobie wezmę )
- peeling bambusowy organic shop
dla drugiej kolezanki:
- szampon NS dla włosów osłabionych
- maska jajeczna
dla siebie :
- szampony NS dla tłustych i przeciwłupiezowy (bom ciekawa a poza tym te przeciwłupiezowe dobrze oczyszczają)
- chyba ta maska avocado, bo jakoś tak mnie do niej ciągnie
- dumam nad peelingiem do ciała
bierz bierz maske bedziemy razem testowac
od wczoraj robie porzadki kosmetyczne zarowno w pielegnacji jak i kolorowce jestem przerazona iloscia tego wszystkiego
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 13:41   #2364
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
patent na buty i torebki jest bardzo prosty jako, ze faceci sa wzrokowcami to nigdy przenigdy nie przynosze ww nabytkow w firmowych katonikach czy reklamowkach tylko zawsze na sobie
po prostu przyzwyczajam do ich widoku Na pytanie czy to sa jakies nowe rzeczy slodko odpowiadam, alez skad przeciez tyle razy juz je mialam na sobie, sam przeciez widziales
No wlasnie ty masz ten komfort, ze masz wszytsko na wyciagniecie reki a my biedule jak juz sie dorwiemy to musimy robic zapasy
dobre
Ja zakupy zawsze zostawiam w bagażniku i czekam aż zaśnie, wtedy lecę po siaty, a później bach na dno wielkiej szafy. Później zakładam jak nigdy nic i mówię "przecież to stare, nigdy nie zwracasz uwagi"

__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 13:58   #2365
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
bierz bierz maske bedziemy razem testowac
od wczoraj robie porzadki kosmetyczne zarowno w pielegnacji jak i kolorowce jestem przerazona iloscia tego wszystkiego
powiem Ci, że własnie dlatego chciałam avocado
pierwsza mysl: wezmę figę.
a w nastepnej sekundzie: nie, Ewa fige juz ma, wezme avocado
No i chyba wezme.....
Tylko musze poczekac z zamówieniem az dokładnie koleżanke wypytam, czy napewno chce taki prezent. Wstepnie chciała, ale lepiej sie upewnić.

A generalnie to się pochwale - w ostatnim czasie przeciągnęłam na dobrą stronę mocy te dwie koleżanki własnie, którym kupuje prezenty (zaczynaja pomału, ale jest nieźle!), kolezanke Młodej i 2 nowe dziewczyny w pracy
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 14:15   #2366
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Zajrzałam do pierwszego postu, zobaczyłam tam silikony i chciałabym zapytać dlaczego znajdują się na liście substancji szkodliwych?
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 14:34   #2367
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
dobre
Ja zakupy zawsze zostawiam w bagażniku i czekam aż zaśnie, wtedy lecę po siaty, a później bach na dno wielkiej szafy. Później zakładam jak nigdy nic i mówię "przecież to stare, nigdy nie zwracasz uwagi"
od razu mi sie lepiej zrobilo, ze nie jestem sama

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
powiem Ci, że własnie dlatego chciałam avocado
pierwsza mysl: wezmę figę.
a w nastepnej sekundzie: nie, Ewa fige juz ma, wezme avocado
No i chyba wezme.....
Tylko musze poczekac z zamówieniem az dokładnie koleżanke wypytam, czy napewno chce taki prezent. Wstepnie chciała, ale lepiej sie upewnić.

A generalnie to się pochwale - w ostatnim czasie przeciągnęłam na dobrą stronę mocy te dwie koleżanki własnie, którym kupuje prezenty (zaczynaja pomału, ale jest nieźle!), kolezanke Młodej i 2 nowe dziewczyny w pracy
Ewa ma teraz wszystkie 3 takze wiesz ... musisz mi dorownac, zeby nie byc gorsza Fajnie, ze udalo Ci sie nawrocic kolezanki na dobra droge tylko nie wiem czy tak dobrze dla ich portfela zapros je na watek to po jakims czasie beda Cie przeklinac jak zobacza jakie tu zbiorowe kuszenie sie odbywai poznaja przy okazji druga czarna czarna strone Anuli kusicielki nr 1 na watku
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 14:44   #2368
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Kochane moje - wyadłam z obiegu przez wyjazd i mam pytanie do tych, które uzywaja peelingów organic shop.
Wyczytałam, że zdzieraki z nich średnie. A coś więcej? Mocno tłuste? Nawilżają, ściągają?
Ja jeszcze nie użyłam swojego. Jestem twarda i kończę stare kosmetyki.

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Zajrzałam do pierwszego postu, zobaczyłam tam silikony i chciałabym zapytać dlaczego znajdują się na liście substancji szkodliwych?
Przecież tam jest wyjaśnienie.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 14:48   #2369
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A generalnie to się pochwale - w ostatnim czasie przeciągnęłam na dobrą stronę mocy te dwie koleżanki własnie, którym kupuje prezenty (zaczynaja pomału, ale jest nieźle!), kolezanke Młodej i 2 nowe dziewczyny w pracy
no no, super osiągnięcie! za to śmiało zasłużyłaś na nowe kosmetyki włosowe
a twoja lista... ehm... no skromna w sumie na razie... ale jak na post to całkiem pokaźna
Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Zajrzałam do pierwszego postu, zobaczyłam tam silikony i chciałabym zapytać dlaczego znajdują się na liście substancji szkodliwych?
nie wiem, czy nazwano je szkodliwymi, w każdym razie kosmetyk naturalny ich nie powinien zawierać a jeśli chodzi o szkodliwość - no cóż, możnaby się rozprawiać na temat szkodliwości tych wszystkich tworów chemicznych, niemożności ich biodegradacji czy coś tam - tu się słabo znam. no ale silikony w kosmetykach naturalnych są tabu!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 14:49   #2370
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Przypomniał mi się watek który istnieje na forum o bjd 'po czym poznajesz, że jesteś uzależniony od dollfie"-> w naszym przypadku (naturalnych) kosmetyków.
Niech no zacznę -> Kiedy chce Ci się płakać bo kupiłaś półlitrową butelkę szamponu, a chcesz już kupić 3 kolejne

Moja znajoma też niedługo będzie w dm i ma mi kupić Alverde, ach acch Czy jest jakieś must have które powinnam wziąć?
Póki co myślę o samoopalaczu i piance i/lub lakierze do włochów
-olejek do włosów z olejem arganowym( nie miałam, ale bardzo chcę go mieć po pozytywnych opiniach).
- olejek do ciała/włosów różany ( cudowny! jeśli lubisz zapach różany to jest coś dla Ciebie; do tego super nawilża)

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Używam kryształu Crystala i jestem póki co zadowolona. Jednak nie mam problemu ani z potliwością, ani z brzydkim zapachem Jedynym problemem jest to, że zwykle naturalne deo mnie okropnie uczulały, więc czekam. Póki co 2 tygodnie, ale jeszcze jest szansa na wysypkę niestety Jak się nie pojawi, to będzie mój ulubieniec.




Zazdroszczę Ci tego Alverde A może znajoma mogłaby z dwa, trzy kosmetyki dla mnie wziąć? Ja jestem zupełnie bez dostępu do DM
U mnie Crystal się nie sprawdził latem, wolę Alterrę w te upały

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

no więc póki co lista wyglada tak:
- szampon NS objętość i pielęgnacja
- odzywka NS dla farbowanych
- maska do włosów organic shop z avocado (chyba i sobie wezmę )
- peeling bambusowy organic shop
dla drugiej kolezanki:
- szampon NS dla włosów osłabionych
- maska jajeczna
dla siebie :
- szampony NS dla tłustych i przeciwłupiezowy (bom ciekawa a poza tym te przeciwłupiezowe dobrze oczyszczają)
- chyba ta maska avocado, bo jakoś tak mnie do niej ciągnie
- dumam nad peelingiem do ciała
Oj na pewno dla siebie coś bym wzięła, no tak przy okazji...
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:46.