Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-13, 18:43   #3061
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Ale Wam zazdroszczę paczuszek
ja czekam na bioarp i bio2you......... czas sie dłuży
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 18:45   #3062
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ta mgiełka jest jakkobieta - strasznie zmienna! To najbardziej kapryśny produkt jaki miałam a jak sie napociłam, żeby jej recenzję wystawić
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Mnie ta mgiełka paskudnie uczuliła. Za pierwszym użyciem nic, wszytsko ok ale jakby zapchała (sama się dziwiłam), ale za drugim miałam ogień na twarzy. Szybko zmyłam i do rana było ok. Poszła w ludzi
Ja stwierdziłam, że ta mgiełka jest konkretna. Jako zwykły przywracasz naturalnego ph bym jej nie traktowała. Ja jej nie stosuję codziennie tylko co drugi lub trzeci dzień. W tym wydaniu sprawdza się znakomicie.
Wiecie... mam jeszcze 3 inne toniki + 1 samorobny.
Uwiieeelbiam toniki
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 18:50   #3063
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ale Wam zazdroszczę paczuszek
ja czekam na bioarp i bio2you......... czas sie dłuży
bioarp może do nas zawita jutro

też jestem bardzo ciekawa twojego serum 99 zł za 15 ml?

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Ja stwierdziłam, że ta mgiełka jest konkretna. Jako zwykły przywracasz naturalnego ph bym jej nie traktowała. Ja jej nie stosuję codziennie tylko co drugi lub trzeci dzień. W tym wydaniu sprawdza się znakomicie.
Wiecie... mam jeszcze 3 inne toniki + 1 samorobny.
Uwiieeelbiam toniki
ja się nie mogę do nich przekonać, nakupuję a potem stoją. chyba zupełnie z nich zrezygnuję.

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Hi hi czyli do wypłaty ;p

U mnie też już jest paczuszka od Setare . Dziś robimy małe spa. Jutro opis i jak opanuje aparat to zdjęcia
też idę robić dziś spa, ale głównie dzięki Anuli
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 18:53   #3064
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
bioarp może do nas zawita jutro

też jestem bardzo ciekawa twojego serum 99 zł za 15 ml?

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------



ja się nie mogę do nich przekonać, nakupuję a potem stoją. chyba zupełnie z nich zrezygnuję.
kupowałam u nich na stronie, w sklepie firmowych - wzięłam z outletu za 59zł termin ma do stycznia 2014, porysowane opakowanie albo wgniecione pudełko przeżyję za 40 zł mniej
Beets

No to udanego spa wszystkim
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-08-13 o 18:54
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 19:26   #3065
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Ja stwierdziłam, że ta mgiełka jest konkretna. Jako zwykły przywracasz naturalnego ph bym jej nie traktowała. Ja jej nie stosuję codziennie tylko co drugi lub trzeci dzień. W tym wydaniu sprawdza się znakomicie.
Wiecie... mam jeszcze 3 inne toniki + 1 samorobny.
Uwiieeelbiam toniki
Ja też lubię ale hydrolaty, na szczęście rozsądek bierze górę i używam po jednym. Teraz mam migdałowy i jest cudny
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
ja się nie mogę do nich przekonać, nakupuję a potem stoją. chyba zupełnie z nich zrezygnuję.

też idę robić dziś spa, ale głównie dzięki Anuli
Nie rezygnuj, zużywaj chociaż do maseczek, glinek
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 19:49   #3066
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Ja hydrolaty stosuje głównie do kręcenia serów , kwasików . Lubie z róży stulistnej , lipowy, migdalowy i leczniczo z kocanki.


Paczuszki dla zainteresowanych Syneczek w zastępstwie zepsutej Foczki zatarmosił na pocztę więc można zacząć wyglądać listonosza.
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 20:04   #3067
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Paczuszki dla zainteresowanych Syneczek w zastępstwie zepsutej Foczki zatarmosił na pocztę więc można zacząć wyglądać listonosza.
super
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-13, 20:06   #3068
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Witam Dziewczyny po przerwie
Donoszę uprzejmie, że w ciągu wakacji nic nie kupiłam, ale zaobserwowałam, że kosmetyki naturalne na Jarmarku Dominikańskim pojawiają się w coraz to większych ilościach - inna rzecz, czy im służy taka nadworna sprzedaż
Co tam ciekawego na tapecie???? Bo raczej wątpię, że uzupełnię lekturę wątku
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 20:06   #3069
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Dostałam zamówienie z tego nowego sklepu Setare:

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Hi hi czyli do wypłaty ;p

U mnie też już jest paczuszka od Setare . Dziś robimy małe spa. Jutro opis i jak opanuje aparat to zdjęcia
jakie próbki i gratisy dostałyście?
mi dopiero wyślą paczkę w tym tygodniu, bo zabrakło Khadi
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 20:24   #3070
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Witam Dziewczyny po przerwie
Donoszę uprzejmie, że w ciągu wakacji nic nie kupiłam, ale zaobserwowałam, że kosmetyki naturalne na Jarmarku Dominikańskim pojawiają się w coraz to większych ilościach - inna rzecz, czy im służy taka nadworna sprzedaż
Co tam ciekawego na tapecie???? Bo raczej wątpię, że uzupełnię lekturę wątku
Witaj Małgosiu Chcesz Holistic moze ?
Nic nie kupiłaś?! Wow, brawo. Leć szybciutko na strony sklepu kalina i bioarp
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 20:36   #3071
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Paczuszki dla zainteresowanych Syneczek w zastępstwie zepsutej Foczki zatarmosił na pocztę więc można zacząć wyglądać listonosza.
Cieszę się!

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Witam Dziewczyny po przerwie
Donoszę uprzejmie, że w ciągu wakacji nic nie kupiłam, ale zaobserwowałam, że kosmetyki naturalne na Jarmarku Dominikańskim pojawiają się w coraz to większych ilościach - inna rzecz, czy im służy taka nadworna sprzedaż
Co tam ciekawego na tapecie???? Bo raczej wątpię, że uzupełnię lekturę wątku
Hej, Małgosiu! Nic nie kupiłaś?! No wiesz co... A takie wygrzane na słońcu kosmetyki podobno najlepsze.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-13, 20:40   #3072
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

nie pamiętam już, kto pytał, ale na moich olejach (zarówno Olej wspaniały Alepii, jak i Jojoba Argile Provence) mają wypisane daty przydatności.

dzisiaj przyszły moje próbki z JMO i zamówienie z Argani, w tym oleje właśnie i mydełko z Aleppo śmierdziulkowe, dezodorant ałun i balsam Figs& Rouge. Ten ostatni to moje ogromne rozczarowanie, po pierwsze, nie doczytałam na KWC, że tak geraniolowy jest... uff... poza tym usta po nim jakieś ściągnięte i wcale nie nawilżone. chyba do skórek paznokci i łokci szorstkich go zatrudnię. no i udaję się na poszukiwania pomadki

a' propos ałunu - ja jestem z chemii zero totalne, ale na moim opakowaniu (kupiłam Alepię) napisane jak wół: nie zawiera aluminium - no to jak to w końcu z tym ałunem???? a tutaj WIKI - nie ma nic o aluminium!!!

Anula, do JMO dodali próbkę lawendowego szamponu ichniego - próbowałaś?

Edytowane przez Fryne
Czas edycji: 2012-08-13 o 20:41
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 20:41   #3073
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Witam Dziewczyny po przerwie
Donoszę uprzejmie, że w ciągu wakacji nic nie kupiłam, ale zaobserwowałam, że kosmetyki naturalne na Jarmarku Dominikańskim pojawiają się w coraz to większych ilościach - inna rzecz, czy im służy taka nadworna sprzedaż
Co tam ciekawego na tapecie???? Bo raczej wątpię, że uzupełnię lekturę wątku

Justynka ładnie Ci streściła - bioarp i kalina
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 20:46   #3074
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Ja też witam po przerwie
czytam wątek cały czas, ale jestem tak nie na bieżąco z zakupami, że nawet się nie wypowiadam i na dodatek nic nie mam zamiaru kupować...
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Mnie ta mgiełka paskudnie uczuliła. Za pierwszym użyciem nic, wszytsko ok ale jakby zapchała (sama się dziwiłam), ale za drugim miałam ogień na twarzy. Szybko zmyłam i do rana było ok. Poszła w ludzi
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ta mgiełka jest jakkobieta - strasznie zmienna! To najbardziej kapryśny produkt jaki miałam a jak sie napociłam, żeby jej recenzję wystawić
o na temat mgiełki mogę coś napisać
moim zdaniem jet świetna, pięknie pachnie, delikatnie nawilża skórę, stosuję ją co dziennie bo nie mam innych toników i właśnie zaczynam się martwić co zrobię jak się skończy...no i jeszcze jest niezastąpiona na upalne dni, żeby schłodzić i odświeżyć twarz oraz dekolt

dołączam też do grona rozczarowanych holisticiem.... kto tu puścił famę, że trzeba go mieć? przyznać się...jak dla mnie to on nic nie robi

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość

Teraz czekam tylko na ostatnią paczkę z love 2 mix'ami i już nic nie kupuję do września
A ja widziałam dzisiaj love 2mix szampony i masło do ciała w zielarni i szybko uciekłam nie pytając nawet o cenę

otworzyłam ostatnio masło do ciała Alverde mandarynkowe no jest cudowne. pięknie pachnie, ładnie nawilża skórę,dobrze się rozprowadza. Jest po prostu w sam raz dla mnie

lekki krem z płatków róż dr Haushka
jest całkiem przyjemny ale bez szału, trochę za bardzo czuć alkohol co mnie akurat zniechęca. Na lato może być, ale chyba nie jest wart tej ceny

krem z płatków róż dr Haushka to zupełnie inna historia niż jego lekka wersja. Bardzo treściwy, bogaty krem. Ja co prawda mam cerę mieszaną i stosowałam go głownie na policzki i pod oczy, ale i tak zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie Zastanawiam się nad zakupem go na zimę jako takie SOS dla podrażnionej skóry.

I to chyba tyle co miałam do napisania
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 20:47   #3075
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
nie pamiętam już, kto pytał, ale na moich olejach (zarówno Olej wspaniały Alepii, jak i Jojoba Argile Provence) mają wypisane daty przydatności.

dzisiaj przyszły moje próbki z JMO i zamówienie z Argani, w tym oleje właśnie i mydełko z Aleppo śmierdziulkowe, dezodorant ałun i balsam Figs& Rouge. Ten ostatni to moje ogromne rozczarowanie, po pierwsze, nie doczytałam na KWC, że tak geraniolowy jest... uff... poza tym usta po nim jakieś ściągnięte i wcale nie nawilżone. chyba do skórek paznokci i łokci szorstkich go zatrudnię. no i udaję się na poszukiwania pomadki

a' propos ałunu - ja jestem z chemii zero totalne, ale na moim opakowaniu (kupiłam Alepię) napisane jak wół: nie zawiera aluminium - no to jak to w końcu z tym ałunem???? a tutaj WIKI - nie ma nic o aluminium!!!

Anula, do JMO dodali próbkę lawendowego szamponu ichniego - próbowałaś?
tak, to był jeden z pierwszych produktów jmo jaki testowałam - ani trochę się nie polubiliśmy włosy po umyciu wyglądały prawie tak samo jak przed Ale są dziewczyny, które bardzo sobie chwalą szampony jmo - więc testuj kochana, testuj
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 20:48   #3076
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Witam Dziewczyny po przerwie
Donoszę uprzejmie, że w ciągu wakacji nic nie kupiłam, ale zaobserwowałam, że kosmetyki naturalne na Jarmarku Dominikańskim pojawiają się w coraz to większych ilościach - inna rzecz, czy im służy taka nadworna sprzedaż
Co tam ciekawego na tapecie???? Bo raczej wątpię, że uzupełnię lekturę wątku
Małgosia! rozumiem, że ci się nadrabiać nie chce... trochę tego jest z ciekawostek... dalej na tapecie "ruskie", ale prócz do szamponów i masek ślinimy się teraz jeszcze do sprayu witaminowego do ciała i włosów o bardzo zachęcającym składzie
aa! i co niektóre dziewczyny kombinują, co wolno a czego nie wolno podczas ciąży używać
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 20:50   #3077
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
Ja też witam po przerwie
czytam wątek cały czas, ale jestem tak nie na bieżąco z zakupami, że nawet się nie wypowiadam i na dodatek nic nie mam zamiaru kupować...




o na temat mgiełki mogę coś napisać
moim zdaniem jet świetna, pięknie pachnie, delikatnie nawilża skórę, stosuję ją co dziennie bo nie mam innych toników i właśnie zaczynam się martwić co zrobię jak się skończy...no i jeszcze jest niezastąpiona na upalne dni, żeby schłodzić i odświeżyć twarz oraz dekolt

dołączam też do grona rozczarowanych holisticiem.... kto tu puścił famę, że trzeba go mieć? przyznać się...jak dla mnie to on nic nie robi


A ja widziałam dzisiaj love 2mix szampony i masło do ciała w zielarni i szybko uciekłam nie pytając nawet o cenę

otworzyłam ostatnio masło do ciała Alverde mandarynkowe no jest cudowne. pięknie pachnie, ładnie nawilża skórę,dobrze się rozprowadza. Jest po prostu w sam raz dla mnie

lekki krem z płatków róż dr Haushka jest całkiem przyjemny ale bez szału, trochę za bardzo czuć alkohol co mnie akurat zniechęca. Na lato może być, ale chyba nie jest wart tej ceny

krem z płatków róż dr Haushka to zupełnie inna historia niż jego lekka wersja. Bardzo treściwy, bogaty krem. Ja co prawda mam cerę mieszaną i stosowałam go głownie na policzki i pod oczy, ale i tak zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie Zastanawiam się nad zakupem go na zimę jako takie SOS dla podrażnionej skóry.

I to chyba tyle co miałam do napisania
cześć kochana!
Jakie to fajne, jak człowiekowi cos tak super pasuje
Ja tez nie miałam zamiaru niczego kupowac........
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 20:52   #3078
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
tak, to był jeden z pierwszych produktów jmo jaki testowałam - ani trochę się nie polubiliśmy włosy po umyciu wyglądały prawie tak samo jak przed Ale są dziewczyny, które bardzo sobie chwalą szampony jmo - więc testuj kochana, testuj
no to lezę przetartym przez Ciebie szlakiem :P

testowanie zamierzam rozpocząć we wrześniu, bo zaraz zmykam na wakacje i tam powykańczam sporą część chemicznego chłamu, zostały mi przede wszystkim dwa kremy do pyska (sporo ich niestety ), krem w sztyfcie pod oczy, żel do mycia twarzy i micele. zabieram to do walizy i będę lała strumieniami na siebie, żeby potem naturalnymi mieć co ratować
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 20:58   #3079
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
no to lezę przetartym przez Ciebie szlakiem :P

testowanie zamierzam rozpocząć we wrześniu, bo zaraz zmykam na wakacje i tam powykańczam sporą część chemicznego chłamu, zostały mi przede wszystkim dwa kremy do pyska (sporo ich niestety ), krem w sztyfcie pod oczy, żel do mycia twarzy i micele. zabieram to do walizy i będę lała strumieniami na siebie, żeby potem naturalnymi mieć co ratować

pogadaj z Effą - może Ci pożyczy psa
udanych wakacji i szybkiego zużycia chłamu
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-13, 21:01   #3080
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
A ja widziałam dzisiaj love 2mix szampony i masło do ciała w zielarni i szybko uciekłam nie pytając nawet o cenę
Jesteś moim bohaterem Fiolka
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 21:03   #3081
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
dołączam też do grona rozczarowanych holisticiem.... kto tu puścił famę, że trzeba go mieć? przyznać się...jak dla mnie to on nic nie robi
nie pamiętam już, od kogo się z holistikiem zaczęło, ale ja temu komuś nie spiorę tyłka może nie jest to jakieś cudo, ale skład ma fajowy, moją tłustą gębę nawilża wystarczająco (w sensie: więcej mi wcale nie potrzeba!) i trochę łagodzi skórę używam głównie na dzień pod podkład i czasem na noc
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 22:02   #3082
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

pogadaj z Effą - może Ci pożyczy psa
udanych wakacji i szybkiego zużycia chłamu
hola hola chwilke mnie nie ma a juz tu mojego maluszka chca wykorzystywac do "brudnej" roboty:br zydal:
Witamy po przerwie urlopowiczki
Dziewczyny, ktorym obiecalam probki bardzo was przepraszam musze sie ogarnac i wysle wam na 100% paczuszki w czwartek, mam male urwanie glowy. Mam nadzieje, ze sie nie gniewacie
Udalo mi sie juz przestestowac wszystkie zele bio z YR. Moim fawortem jest dzika malwa. Zel z aloesem i olejkiem arganowym zbyt sztucznie dla mnie pachna i nic nie robia Dzika malwa jest gesta o delikatnym zapachu, pozostawia skore gladka i dobrze nawilzona, nawet po basenie Za gruponowy kupon zrobie zapas zeli malwowych na pol roku
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 22:10   #3083
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
cześć kochana!
Jakie to fajne, jak człowiekowi cos tak super pasuje
Ja tez nie miałam zamiaru niczego kupowac........
ale ja mówiłam poważnie



Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Jesteś moim bohaterem Fiolka
no, to był wyczyn.
Po tych wszystkich zachwytach nad ruskimi kosmetykami, stanąć z nimi twarz w twarz i się nie ugiąć

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
nie pamiętam już, od kogo się z holistikiem zaczęło, ale ja temu komuś nie spiorę tyłka może nie jest to jakieś cudo, ale skład ma fajowy, moją tłustą gębę nawilża wystarczająco (w sensie: więcej mi wcale nie potrzeba!) i trochę łagodzi skórę używam głównie na dzień pod podkład i czasem na noc
ja go chyba będę używać na bezkremowe noce może się jeszcze przekonam
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 07:10   #3084
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ale Wam zazdroszczę paczuszek
ja czekam na bioarp i bio2you......... czas sie dłuży
A na co z Bio2U czekasz? Ja zużywam już drugi podoczny - a na wakacje kupiłam se krem do twarzy z argininą (?) i też sobie chwalę. Nawet się zastanawiam, czy nie dokupić mleczka, toniku iteoe, bo są właśnie w promocji w organeo, ale chyba 6 dych za tonik to mimo wszystko lekka przesada

Pochwalę się jeszcze, że podkręcony lukrecją tonik z Phenome całkiem nieźle się spisał (O Phenome - przypomniałam se muszę sprawdzić, czy dycha jeszcze w czasie mojego pobytu w Gd przysyłali mi rozpaczliwe smski o wyprzedaży

Moja koleżanka z Wawy szuka wspólników na promocyjne zakupy w Lucy
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 08:22   #3085
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
jakie próbki i gratisy dostałyście?
mi dopiero wyślą paczkę w tym tygodniu, bo zabrakło Khadi
z setare dostałam 1 próbkę, bo miałam malutkie zamówienie.

znalazłam stacjonarny sklep z love 2 mix
mają wszystko, jak czegoś nie mają to zamawiają i po 2-3 dniach jest do obioru. Jadę tam wieczorem obaczaić co jeszcze mają
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 08:29   #3086
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
z setare dostałam 1 próbkę, bo miałam malutkie zamówienie.

znalazłam stacjonarny sklep z love 2 mix
mają wszystko, jak czegoś nie mają to zamawiają i po 2-3 dniach jest do obioru. Jadę tam wieczorem obaczaić co jeszcze mają
Ty szczesciaroklaski :zazdroszcze tez bym chciala taki sklep stacjonarny
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 08:35   #3087
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
hola hola chwilke mnie nie ma a juz tu mojego maluszka chca wykorzystywac do "brudnej" roboty:br zydal:
Witamy po przerwie urlopowiczki
Dziewczyny, ktorym obiecalam probki bardzo was przepraszam musze sie ogarnac i wysle wam na 100% paczuszki w czwartek, mam male urwanie glowy. Mam nadzieje, ze sie nie gniewacie
Udalo mi sie juz przestestowac wszystkie zele bio z YR. Moim fawortem jest dzika malwa. Zel z aloesem i olejkiem arganowym zbyt sztucznie dla mnie pachna i nic nie robia Dzika malwa jest gesta o delikatnym zapachu, pozostawia skore gladka i dobrze nawilzona, nawet po basenie Za gruponowy kupon zrobie zapas zeli malwowych na pol roku
A Ty nie masz zapasu borówkowych żeli Alterry na pół roku?

Fiolka przybij piątkę - ja też o d miesiąca nic nie kupiłam i nie planuję chyba do końcu roku dzielnie zużywam zapasy - przekonałam się do toniku Alverde do cery zanieczyszczonej - wali alkoholem ale nie wysusza a krostki się szybciej goją. Warto spróbować.
I codziennie myję twarz glinką Logona i też nic mnie nie wysuszyło. Fluid z Sanoflore jakoś mi nie podszedł, tak jak ktoś tu pisał (skóra mi się jakby paprała) - zużyłam w końcu do dekoltu i szyi.
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 08:43   #3088
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
A Ty nie masz zapasu borówkowych żeli Alterry na pół roku?

Fiolka przybij piątkę - ja też o d miesiąca nic nie kupiłam i nie planuję chyba do końcu roku dzielnie zużywam zapasy - przekonałam się do toniku Alverde do cery zanieczyszczonej - wali alkoholem ale nie wysusza a krostki się szybciej goją. Warto spróbować.
I codziennie myję twarz glinką Logona i też nic mnie nie wysuszyło. Fluid z Sanoflore jakoś mi nie podszedł, tak jak ktoś tu pisał (skóra mi się jakby paprała) - zużyłam w końcu do dekoltu i szyi.
oo, może powinnam wziąć z ciebie przykład... to czym teraz smarujesz buziaka? ja się nadal biję z myślami, co kupić do smarowania na dzień...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 08:47   #3089
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
A Ty nie masz zapasu borówkowych żeli Alterry na pół roku?

Fiolka przybij piątkę - ja też o d miesiąca nic nie kupiłam i nie planuję chyba do końcu roku dzielnie zużywam zapasy - przekonałam się do toniku Alverde do cery zanieczyszczonej - wali alkoholem ale nie wysusza a krostki się szybciej goją. Warto spróbować.
I codziennie myję twarz glinką Logona i też nic mnie nie wysuszyło. Fluid z Sanoflore jakoś mi nie podszedł, tak jak ktoś tu pisał (skóra mi się jakby paprała) - zużyłam w końcu do dekoltu i szyi.
no wlasnie nie mam nie zabezpieczylam sie w zapasy, a nie sadzilam ze tak szybko znikna z polek
A moze chcesz ten zel z Alverde z glinka?? mam na zbyciu
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 08:54   #3090
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
no wlasnie nie mam nie zabezpieczylam sie w zapasy, a nie sadzilam ze tak szybko znikna z polek
wycofali je już w ogóle ?
mam tylko jeden w zapasie
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:14.