kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini! - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-07, 11:07   #4291
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
SlodkoOstra, nie, ja jestem z Pomorza Zachodniego Mój TŻ jest z tego prawdziwego Pomorza, z miejscowości na S. koło Ustki Moja rodzinna miejscowość to w ogóle jest typowo zniemczona, całe miasto jest zbudowane na niemieckim planie :P
hehehe, generalnie jak duża część Polski nie powiem, żeby Gdańsk i Sopot były od zawsze rdzennie polskie, ani Śląsk, gdzie teraz mieszkam
A nawet jak jakieś miejscowości były polskie do rozbiorów, to w praktycznie wszystkich miastach na zachodzie są bardzo duże ślady z zaborów - bo kiedy byliśmy pod zaborami w XIX wieku miasta najbardziej się rozbudowywały.

Psyhe: gratki, najtrudniej chyba zacząć Twój jadłospis pewnie najlepiej jak Sunday oceni

W ogóle fajnie że znowu po zimie wszystkie się odchudzamy ja zaraz sobie włączę coś w tv i będę ćwiczyć na brzuch.
A od jutra idę do pracy (w sumie nie wiem czy ale chyba tak )
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)


Edytowane przez SlodkoOstra
Czas edycji: 2013-03-07 o 11:08
SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 11:10   #4292
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

SlodkoOstra fakt, najgorszy jest wieczór pierwszego dnia diety.....


Coś czuję, że tym razem wszystkie ładnie schudniemy do wakacji
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 11:21   #4293
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

SlodkoOstra, mieszkam zaraz koło I LO.
wczoraj złapałam doła i zjadłam trochę czekolady bo siostra przyniosła, ehh
ale dzisiaj już będzie dobrze!
zjadłam na śniadanie jajecznicę z dwóch jaj, na drugie banana i jogurt kawowy.
później zrobię sobie sałatkę warzywną a wieczorem jedziemy z TZ do znajomych do pizzeri - ale mają też zestawy obiadowe więc będę silna i nie wezmę pizzy
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 12:01   #4294
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
SlodkoOstra fakt, najgorszy jest wieczór pierwszego dnia diety.....
Coś czuję, że tym razem wszystkie ładnie schudniemy do wakacji
Mi też się tak wydaje, serio!! tym razem się uda!!

słuchajcie, a może zrobimy sobie jakiś konkurs motywacyjny?? tylko nie wiem jak by on miał wyglądać hmm np. kto będzie mieć największą różnicę w wyglądzie do 1 czerwca (zrobimy foty teraz i później) dostanie własnoręcznie zrobione kartki (albo milki oreo ) od pozostałych. Albo dla tej, która pierwsza osiągnie swój cel (ja mam 7 kg to celu więc to pewnie nie będę ja ale co tam ) napiszemy piękny poemat...

jak Wam się nie podoba ten pomysł to napiszcie wprost

Szaruch: a, to nie zaczynałaś spaceru z domu, jakoś tak założyłam
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)

SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 12:40   #4295
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

mi się pomysł podoba!
a spacer zaczęłam od SKM Przymorze :P
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 18:49   #4296
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

heloł byłam odcięta od neta

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Miałam wczoraj księżniczkowe urodzinki, o których zapomniały moje wątaskowe przyjacióóóóóółki
Aaaa wybacz nam sto lat sto lat! Spełnienia marzeń!

Cytat:
Napisane przez agnesuk Pokaż wiadomość
sporo już łykasz. robiłaś jakieś przerwy?
malutkie i skromne menu, ale ważne, że bez świństw

dziękuje kiedy następny? hmmm... chcę dorobić jeszcze date, albo malutkie serduszko.
znajomy mi robił, który mieszka na naszym osiedlu i robi w domu
tż trochę stękał, jak mu powiedziałam, była mała sprzeczka , ale jak wrocilam i zobaczył to mu się spodobało teraz jego namawiam hihih
marzą mi się plecy <3 ale tż by mnie chyba z domu wyrzucił
Monia, a Ty myślałaś kiedyś nad zrobieniem?
Nie robiłam przerw, nie musiałam więc nie czułam takiej potrzeby :P matko, od prawie 7 lat jestem ciągle aktywna seksualnie

Ja na Twoim miejscu nie namawiałabym tż na tatuaż :P skoro się wykręca to nie jest pewny, a skoro nie jest pewny to lepiej, żeby nie robił Ty sobie zrób za niego
A ja nigdy poważnie nie myślałam nad tatuażem :P no i musiałabym pewnie robić na plecach bo wszelkie kostki, ramiona, nadgarstki, kark odpadają. A na plecach to dla mnie żadna frajda. Mój brat ma na plecach i rodzice dopiero po 2 latach go zobaczyli,a zrobił jak miał może z 17 lat






Walczę nadal i podobnie jak psyche mam nadzieję, że w tym roku wszystkie do lata się wylaszczymy
Wczoraj zobaczyłam 1.5kg mniej, ale dzisiaj 0.5kg więcej, wiem że takie skoki są normalne, ale żeby się nimi nie stresować postanowiłam zważyć się za jakieś 2 tygodnie.

Wstaję wcześniej, jem śniadania, z tego się cieszę Potem w pracy grahamkę/twarożek/owoce itd. W domu jem jajka/ makrelę i co tam dietetycznego uda mi się zrobić.
Ale najbardziej cieszę się z biegania
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 19:56   #4297
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

śmietanka - wiesz co... jakoś nie przejmuję się tym,że nie mogłabym znaleźć kiedyś pracy. Ludzie powinni oceniać mnie za to co wiem i za to co umiem, a nie przez pryzmat tatuaży, ale cóż... zdarza się,że pracodawcy się czepiają jak np. Orsay
ale mam w takich miejscach,że mogę śmiało zasłonić i nie robić sobie z tego problemu

moniaaa - gratuluję spadku! lato jest nasze!!
a co do tatuaży... wiesz co tż baaaaardzo chcę. ale on to jest taki chomik... nie lubi wydawać kasy! i szkoda jest mu wydawać 600zł na raz i zrobić pół ręki :P
ja mogę za niego zrobić całe plecy (moje marzenie!)

i jaka była reakcja rodziców?

psyhe - no jak ładnie jesz ale teraz to już tak do wakacji, co?

słodka - super pomysł szczególnie nagroda mi się podoba

kurczę, ja chyba też się skuszę na bieganie... hmmm

wgl wiecie co... nie miałam czekolady w gębie od 1 stycznia!! i w ogóle mi jej nie brakuje

dodatkowo dostałam dzisiaj okres... już wiem dlaczego wylam wczoraj, w nocy i nad ranem :P moje depresje przed okresowe mnie kiedyś wykończą
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-08, 10:24   #4298
adusia1554
Rozeznanie
 
Avatar adusia1554
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 584
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Witam chudziny!!!!!
Pamiętacie mnie jeszcze??

Wszystkiego naj naj naj z okazji naszego święta.
Mój mąż ma dziś urodziny, ja swoje święto a nawet napić się nie mogę lampki wina bo karmię piersią, ale już postanowiłam że 1 kwietnia przestawiam Sarę na modyfikowane, bo czuję się jak taka krowa.

No więc czas zacząć się odchudzać. Sara dziś ma 2 miesiące. Ja jestem po cesarce więc za bardzo jeszcze nie mogę się forsować, choć to dla mnie bzdura, czuję się świetnie i cieszę się że miałam cc. Nie wiem co to poród nie miałam nawet pół skurcza więc jestem mega zadowolona z cc. Najgorzej jest wstać po cięciu ale jak już wstałam to mogłam góry przenosić.


Od wczoraj zaczęłam:
Menu wczoraj:
śn: 2 tosty pełnoziarniste z chlebka który sama piekłam dużo ziarenek itd. + jajko na miękko + plaster schabu (też sama piekłam w rękawie)+ pół papryki, zielona herbata
IIśn: latte i 3 plastry ananasa
obiad: pierś z kurczaka upieczona w rękawie razem z warzywami( pół cukini, marchewka, ziemniak, pół papryki)
Kolacja: sałatka a'la grecka, pół kromki chleba

Ruch spacer z córką do sklepu ok 40min i 1,5 h gry w tenisa ziemnego na play station 3 z sensorem ruchu- lepsze niż aerobik pocę się przy tym jak świnka a frajdy co nie miara jak mąż przegrywa

Dziś:
śn: pół papryki faszerowanej twarożkiem ze szczypiorkiem i rzodkiewką 5 pomidorków koktajlowych i cieniutki plaster mojego schabu na kromce wasy,
II śn: latte, plaster ananasa, pół banana i pół jabłka
Obiad: miseczka barszczu ukraińskiego czystego bez żadnych zaklepek, śmietany itd plus mięso z gotowania zupy- gotuję na udku z kurczaka bez skóry
Kolacja: 2 kromki mojego chlebka z pastą z wędzonej makreli


Agnes super tatuaż ja też chcę już od kilku lat ale nie wiem co by to mogło być nie mam pomysłu, teraz myśle nad literką S na żebrach i do tego jakiś motyl czy coś takiego w końcu ma symbolizować moją córcię.

Co do anty to ja brałam 4 lata prawie odstawiłam i od razu zaszłam w ciążę a teraz znów biorę takie dla karmiących matek. Nie mam żadnych skutków ubocznych i nie wyobrażam sobie innej metody antykoncepcji.
__________________
Żonka od 20.08.2011
Sara


adusia1554 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 10:36   #4299
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

a myśmy wczoraj z TŻ byli u tych znajomych... no i chcialam wziąc zestaw obiadowy. a tam wszystkie mięsne no i skończyło się na pizzy wegetariańskiej.
ale spojrzałam własnie na siebie w lustrze i stwierdzam, ze tragedii nie ma, jak zleci z 5cm z brzucha i nóg + uda mi się ujędrnic to będzie ok jak na pierwsze sukcesy.
DO ROBOTY
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 12:24   #4300
Loriette
Zakorzenienie
 
Avatar Loriette
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 042
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Zdałam tę poprawkę! Cały weekend będę oblewać

Adusia! Skoro mówisz, że z małą wszystko w porządku to od razu zapytam o Ciebie... Jak z wagą? Ile nadprogramowych kg zostało Ci do wagi sprzed ciąży?
__________________
BLOG KULINARNY Z NACISKIEM NA WYPIEKI
Piekarnik Laury

Zapraszam do miejsca, gdzie objawia się prawdziwa miłość do kuchni.

Edytowane przez Loriette
Czas edycji: 2013-03-08 o 12:28
Loriette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 14:52   #4301
adusia1554
Rozeznanie
 
Avatar adusia1554
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 584
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość

Adusia! Skoro mówisz, że z małą wszystko w porządku to od razu zapytam o Ciebie... Jak z wagą? Ile nadprogramowych kg zostało Ci do wagi sprzed ciąży?
W dniu zrobienia testu ważyłam 59kg przytyłam do 74 dziś jest 63kg ale dążę do 56
__________________
Żonka od 20.08.2011
Sara


adusia1554 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-08, 17:24   #4302
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Adusiiaaaaaaaaa

z jednej strony Ci zazdroszczę cesarki z jednej nie :P fajnie,że nie czułaś skurczów... tego najbardziej Ci zazdroszczę ale ta cesarka... oczywiście gdyby była konieczność też bym się zgodziła, ale sama tak z siebie nigdy bym się nie odważyła... przeraża mnie myśl o rozciętym podbrzuszu.

ładne imię jej dałaś
Jak Wam się żyję we trójkę?
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 18:10   #4303
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez agnesuk Pokaż wiadomość

moniaaa - gratuluję spadku! lato jest nasze!!
a co do tatuaży... wiesz co tż baaaaardzo chcę. ale on to jest taki chomik... nie lubi wydawać kasy! i szkoda jest mu wydawać 600zł na raz i zrobić pół ręki :P
ja mogę za niego zrobić całe plecy (moje marzenie!)

i jaka była reakcja rodziców?
W sumie bez afery, ale szczęśliwi nie byli
Zafunduj tż w prezencie tatuaż

Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
Zdałam tę poprawkę! Cały weekend będę oblewać
Gratulacje
u nas same wybitne talenty



Wróciłam z pracy i poszliśmy biegać z tż. Pod samym domem zrobiliśmy wyścigi, były 3 schodki, chciałam je przeskoczyć i gleba całe kolano obtarte do krwi, ale nie ryczałam

Dostałam kwiatki i podkładkę chłodzącą pod laptopa mega kobiecy prezent, co a wczoraj nawet tata z bratem wpadli z kwiatami bo dzisiaj nie mieli jak, ładnie z ich strony :P

Dzisiaj:
I: musli z mlekiem 2%, kawa 3w1
II: grahamka z twarożkiem, garść błonnika
III: 4 kotleciki sojowe, właśnie pożeram :P

Jecie takie sojowe kotlety? ja kieeeedyś jadłam, a ostatnio kupiłam bo mi się przypomniały Skład chyba spoko mają, dużo białka. Nawet R. zjadł jednego i nie wypluł to chyba dobre :P
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 18:40   #4304
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Monia, ja uwielbiam kotlety sojowe, mniam mniam

Wszystkiego dobrego, Kobiety Ja jestem chora i leżę w łóżku.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 18:51   #4305
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Monia, ja uwielbiam kotlety sojowe, mniam mniam

Wszystkiego dobrego, Kobiety Ja jestem chora i leżę w łóżku.
A jak je przyrządzasz?
Ja odgotowałam w bulionie, namoczyłam w gęstym cieście naleśnikowym i sru na patelnię aż się zarumienią. Jadłam same bo jakoś ani ryż ani kasza czy ziemniaki mi do nich nie pasowały. No i trochę późno na wpieprzanie dodatków, wystarczy że je w tym cieście wytaplałam :P

Gdzie się tak załatwiłaś? Przeziębiłaś się?
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 19:09   #4306
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Monia, u mnie w domu się je tylko smaży w jajku, tylko że wcześniej namoczone w wodzie. W cieście nalesnikowym nigdy nie jadłam, dobre? Ja lubię kalafior w cieście

Tak, mam lekki stan podgorączkowy i bolące gardło. Chyba się zaraziłam od babci Jak ostatnio u niej byliśmy, to była przeziębiona.

Edytowane przez agniesikk
Czas edycji: 2013-03-08 o 19:11
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 09:03   #4307
adusia1554
Rozeznanie
 
Avatar adusia1554
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 584
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez agnesuk Pokaż wiadomość
Adusiiaaaaaaaaa

z jednej strony Ci zazdroszczę cesarki z jednej nie :P fajnie,że nie czułaś skurczów... tego najbardziej Ci zazdroszczę ale ta cesarka... oczywiście gdyby była konieczność też bym się zgodziła, ale sama tak z siebie nigdy bym się nie odważyła... przeraża mnie myśl o rozciętym podbrzuszu.

ładne imię jej dałaś
Jak Wam się żyję we trójkę?
Wiesz ja cesarki nie brałam na życzenie. Mała była ułożona pośladkowo i musiało być cięcie. Co do rozcięcia to jest praktycznie nie widoczne tuż nad włosami łonowymi mam bliznę na ok 15cm, która z dnia na dzień blednie i praktycznie nie będzie jej widać.

Na stole operacyjnym mówiłam mojej lekarce żeby ładnie mnie ucieła bo muszę się na plaży prezentować Wszyscy zacieszali i ogólnie było fajnie. Same babeczki i jeden Pan doktor w asyście, który już nie mógł słuchać jak one gadają o torebkach
A ja mimo zasłonięcia itd wszystko widziałam w lampie nad stołem operacyjnym

Dziękuję.

Żyje nam się bardzo dobrze. TŻ sporo mi pomaga. Nie ma czegoś takiego że wraca z pracy i on zmęczony i nic nie robi, wręcz przeciwnie bardzo lubi zajmować się Sarą. Zmienia jej pieluchy, kąpie jeśli ja robię coś innego, chodzi z nią na spacery także nie mogę narzekać.

Najbardziej bałam się że jak będziemy robić wyprawkę to będzie mi gadał że po co tyle tego wszystkiego itd., ale nie. Pojechał ze mną na zakupy ja wybierałam a on płacił mówi że on się na tym nie zna więc brałam wszystko co potrzeba i nawet nie kwękał wręcz przeciwnie czasami kazał mi brać coś droższego, bo przecież jego córcia musi mieć najlepsze tym bardziej że nie chcemy więcej dzieci.




A co do wątku to wczoraj z ruchu spacer ok. 1,5h i znów graliśmy w tenisa jak mała usnęła.
__________________
Żonka od 20.08.2011
Sara


adusia1554 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 11:00   #4308
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez adusia1554 Pokaż wiadomość
Wiesz ja cesarki nie brałam na życzenie. Mała była ułożona pośladkowo i musiało być cięcie. Co do rozcięcia to jest praktycznie nie widoczne tuż nad włosami łonowymi mam bliznę na ok 15cm, która z dnia na dzień blednie i praktycznie nie będzie jej widać.

Na stole operacyjnym mówiłam mojej lekarce żeby ładnie mnie ucieła bo muszę się na plaży prezentować Wszyscy zacieszali i ogólnie było fajnie. Same babeczki i jeden Pan doktor w asyście, który już nie mógł słuchać jak one gadają o torebkach
A ja mimo zasłonięcia itd wszystko widziałam w lampie nad stołem operacyjnym

Dziękuję.

Żyje nam się bardzo dobrze. TŻ sporo mi pomaga. Nie ma czegoś takiego że wraca z pracy i on zmęczony i nic nie robi, wręcz przeciwnie bardzo lubi zajmować się Sarą. Zmienia jej pieluchy, kąpie jeśli ja robię coś innego, chodzi z nią na spacery także nie mogę narzekać.

Najbardziej bałam się że jak będziemy robić wyprawkę to będzie mi gadał że po co tyle tego wszystkiego itd., ale nie. Pojechał ze mną na zakupy ja wybierałam a on płacił mówi że on się na tym nie zna więc brałam wszystko co potrzeba i nawet nie kwękał wręcz przeciwnie czasami kazał mi brać coś droższego, bo przecież jego córcia musi mieć najlepsze tym bardziej że nie chcemy więcej dzieci.




A co do wątku to wczoraj z ruchu spacer ok. 1,5h i znów graliśmy w tenisa jak mała usnęła.
Super się czyta takie posty Tym bardziej, że na około mam pary, w których to facet nic nie pomaga przy dziecku, a kobieta robi za pięć osób
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 20:33   #4309
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Monia, u mnie w domu się je tylko smaży w jajku, tylko że wcześniej namoczone w wodzie. W cieście nalesnikowym nigdy nie jadłam, dobre? Ja lubię kalafior w cieście

Tak, mam lekki stan podgorączkowy i bolące gardło. Chyba się zaraziłam od babci Jak ostatnio u niej byliśmy, to była przeziębiona.
Dla mnie dobre, bardziej "mokre" :P a kalafiora w cieście nigdy nie jadłam


Co do zajmowania się dzieckiem to chyba takie rzeczy często wynosi się z domu i z otoczenia. A często i same kobiety prowokują do takiego "podziału" obowiązków. Tak samo jak z robotą w domu

Byliśmy dzisiaj u teściowej, musiałam zjeść schabowego i mizerię ze śmietaną, ale trudno, życie wymaga poświęceń
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-10, 08:42   #4310
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Jaka zima U Was też?
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 10:24   #4311
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 10:58   #4312
Loriette
Zakorzenienie
 
Avatar Loriette
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 042
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Tyle mam do powiedzenia!

Monia, mój tż uznał, że dostałaś baaardzo funkcjonalny prezent na dzień kobiet! U mnie w wazonie 10 różowych róż i śniadania do łóżka - to rozumiem!
__________________
BLOG KULINARNY Z NACISKIEM NA WYPIEKI
Piekarnik Laury

Zapraszam do miejsca, gdzie objawia się prawdziwa miłość do kuchni.

Edytowane przez Loriette
Czas edycji: 2013-03-10 o 11:00
Loriette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 18:51   #4313
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Jaka zima U Was też?
Też :P

Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
Tyle mam do powiedzenia!

Monia, mój tż uznał, że dostałaś baaardzo funkcjonalny prezent na dzień kobiet! U mnie w wazonie 10 różowych róż i śniadania do łóżka - to rozumiem!
Mój R. też uważa, że bardzo funkcjonalny, a latem mogę sobie np.:postawić na nim stopy i chłodzić
Tak trzymać



Byłam dzisiaj na wiosce, piździło, śniegu pełno, ale i tak fajnie sobie połazić po polu
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 20:38   #4314
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

u mnie też zima, jestem chora i dieta leży, jem co popadnie i piję mleko zamiast piwa.
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 21:22   #4315
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

heeeej

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Zafunduj tż w prezencie tatuaż


Wróciłam z pracy i poszliśmy biegać z tż. Pod samym domem zrobiliśmy wyścigi, były 3 schodki, chciałam je przeskoczyć i gleba całe kolano obtarte do krwi, ale nie ryczałam

Dostałam kwiatki i podkładkę chłodzącą pod laptopa mega kobiecy prezent, co a wczoraj nawet tata z bratem wpadli z kwiatami bo dzisiaj nie mieli jak, ładnie z ich strony :P
haha, musiałabym chyba pracować dzień i noc żeby zapracować na taki jak on chcę
sierotko! będą strupki :P
super prezent!! ja dostałam białe róże
i spędziłam wieczór sama, bo tż poszedł na nockę.. bu.

Cytat:
Napisane przez adusia1554 Pokaż wiadomość
Wiesz ja cesarki nie brałam na życzenie. Mała była ułożona pośladkowo i musiało być cięcie. Co do rozcięcia to jest praktycznie nie widoczne tuż nad włosami łonowymi mam bliznę na ok 15cm, która z dnia na dzień blednie i praktycznie nie będzie jej widać.

Na stole operacyjnym mówiłam mojej lekarce żeby ładnie mnie ucieła bo muszę się na plaży prezentować Wszyscy zacieszali i ogólnie było fajnie. Same babeczki i jeden Pan doktor w asyście, który już nie mógł słuchać jak one gadają o torebkach
A ja mimo zasłonięcia itd wszystko widziałam w lampie nad stołem operacyjnym



Zyje nam się bardzo dobrze. TŻ sporo mi pomaga. Nie ma czegoś takiego że wraca z pracy i on zmęczony i nic nie robi, wręcz przeciwnie bardzo lubi zajmować się Sarą. Zmienia jej pieluchy, kąpie jeśli ja robię coś innego, chodzi z nią na spacery także nie mogę narzekać.

Najbardziej bałam się że jak będziemy robić wyprawkę to będzie mi gadał że po co tyle tego wszystkiego itd., ale nie. Pojechał ze mną na zakupy ja wybierałam a on płacił mówi że on się na tym nie zna więc brałam wszystko co potrzeba i nawet nie kwękał wręcz przeciwnie czasami kazał mi brać coś droższego, bo przecież jego córcia musi mieć najlepsze tym bardziej że nie chcemy więcej dzieci.
wiem, wiem, bardziej chodziło mi o to,że czasami niektóre kobiety chcą na życzenie cesarkę, bo boją się bólu porodowego

super się tego czyta. Mężczyzna jest potrzebny po porodzie jak nikt inny.
Ja też się bałam,że tż się zmieni.. że nie będzie chciał się zajmować małą, a wyszło zupełnie co innego , coś co bardzo mnie zaskoczyło wyszło dokładnie tak jak u Was
dobrze,że Ci pomaga, to bardzo ważne.
ucałuj malutka


Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
Monia, mój tż uznał, że dostałaś baaardzo funkcjonalny prezent na dzień kobiet! U mnie w wazonie 10 różowych róż i śniadania do łóżka - to rozumiem!
no proszę, takiej to dobrze



Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Byliśmy dzisiaj u teściowej, musiałam zjeść schabowego i mizerię ze śmietaną, ale trudno, życie wymaga poświęceń
my jak idziemy do teściów, to zawsze jest to samo... ale trudno. jem

u mnie też śnieg...
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!



Edytowane przez agnesuk
Czas edycji: 2013-03-10 o 21:24
agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 21:32   #4316
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Agnesuk, to jaki tatuaż chce tż? To chociaż część mu zasponsoruj kiedyś


W tym tygodniu będę musiała sama biegać bo tż pracuje do 22:00. Jakby co to dajcie mi kopa na rozpęd
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 22:04   #4317
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

wódka
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 22:06   #4318
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

przesyłam solidnego kopniaka!

no..tż chcę od karku aż do łokcia. z 1000zł spokojnie trzeba będzie wydawać. Fajne jest to,że płacisz raz i masz na całe życie
ja bym chciała przerobić swoje kwiaty na boku, ale tż oczywiście już stęka

uciekam spać, dobranoc
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 22:17   #4319
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

jeee , ale mam podpis xD

Monia, sierota jesteś :P jakbym czytała o sobie a jak tam twoje bieganie? ja zakończyłam po dwoch dniach, aby pielęgnować swój nałóg (tego już nie można nazwać inaczej, fak)
Mam nadzieję, ze u Ciebie lepiej! Bieganie samotne to trochę lipa, szczerze mówiąc - strach ;/ zreszta już o tym pisałyśmy... ale dasz radę
Prezent super Kwiatki zawsze spoko, a praktyczne prezenty są świetne

mi też pięknie minął dzień kobiet, który przedłużył się aż do dzisiaj :P dostałam magię prezentów i największy bukiet najdziwniejszych kwiatów jaki kiedykolwiek widziałam, zajmuje mi całe okno :P
Fajnie fajnie, więcej takich świąt. po co np trzech kroli, niech to bedzie swieto atomowek, czy innego tria, byle byly kwiatki i czekoladki


ADAAAAAAAAAAA czad! ty masz diecko, ale jazda. stare dupery z nas Fajnie, ze facet Ci pomaga! Fajnie, ze ich szkolimy pod siebie ;D Ucaluj dzieciaczka! pewnie jestes super mama ))) jak to wszystko ogarniasz? dajesz sobie rade?


Nie wiem co jeszcze napisac :P

Aaaa Aga zaskoczyłaś mnie tą wiadomoscia o tatuazu fajny spontan jakie Ty masz kosci
tez bym chciala, jak patrze na te Twoje

A! bita Śmietana - odnosnie swiadomosci/ nieswiadomosci 19latkow przy wybieraniu studiow - wiem, ze to przestarzaly temat, ale Ty mi dalas kontre, z tym, ze oni jednak sa swiadomi - noo majac takie przyklady w najblizzszym otoczeniu - nie da sie myslec inaczej, rzeczywiscie wybrali super kierunki ja nie wiem, patrze na siebie i znajomych z klasy, te kilka lat temu bylismy przekonani o trafnosci wyborow, dzis jest tak, ze wiele osob rzucilo studia w piiizdu :P , czesc pokonczyla i sie buja po telemarketingu, pracuja jako przedstawiciele handlowi, czesc zaczyna zupelnie inne studia, ktore przydadza sie w pracy, bo okazalo sie, ze jednak inna branza ich ciekawi - mi chodzi o to, ze mlodziencze wyobrazenia o przyszlosci po studiach nijak maja sie do rzeczywistosi.

Ale oczywiscie, sa tez tacy, ktorzy wybrali super kierunki i z takimi ludzmi trzeba sie chwalic i z nich trzeba brac przyklad
kilka dziewczyn z zacieciem kosmetycznym wybralo kosmetologie, szkole wizazu itp i tez niezle sobie radza
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 22:33   #4320
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Też :P


Mój R. też uważa, że bardzo funkcjonalny, a latem mogę sobie np.:postawić na nim stopy i chłodzić
Tak trzymać



Byłam dzisiaj na wiosce, piździło, śniegu pełno, ale i tak fajnie sobie połazić po polu
xD Też se kupię taką podkładkę w takim razie, argument o stopach mnie przekonał.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:43.