kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini! - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-13, 11:27   #4351
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

O ja, Monia Samochód to jednak wieczna skarbonka

No pewnie, ja pierwszy raz tak zrobiłam, ale gdybym wiedziała, to już niejednego lekarza bym tak postraszyła Może się nauczą wreszcie normalnej pracy.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 11:48   #4352
Loriette
Zakorzenienie
 
Avatar Loriette
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 042
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Agniesik, akcja dobra.. i tak jak mówi Monia, warto to sobie zapamiętać, bo nie wiadomo kiedy się przyda! Pomimo tego, że mam rodzinę w służbie zdrowia to czasami też jestem traktowana jak produkt..

Monia mnie też czeka pakowanie pieniędzy w samochód Na sam początek wymiana wlewu paliwa, bo złapał mi rdzę, gałka w kierownicy i sprężyn nad oponami. Dobrze, że nie muszę tego robić sama w 100%, bo chyba bym umarła!
Niedawno jak rzuciło mną na śniegu to wrąbałam w płot i zderzak urwałam.. na szczęście okazało się, że musiałam kupić 8 zaczep po 1,30 każda
__________________
BLOG KULINARNY Z NACISKIEM NA WYPIEKI
Piekarnik Laury

Zapraszam do miejsca, gdzie objawia się prawdziwa miłość do kuchni.

Edytowane przez Loriette
Czas edycji: 2013-03-13 o 11:50
Loriette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 12:02   #4353
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
Agnesuk, jestem Tobą zachwycona! Twoje zdjęcie jest już u mnie na dysku ) Moim zdaniem Kasia Cichopek i Jej program SEXY MAMA mogą się przy Tobie schować!
dziękuje Ci ślicznie!


Cytat:
Napisane przez adusia1554 Pokaż wiadomość
Agnes w jakim czasie udało Ci się osiągnąć taki brzuch???

No i moje dziecko odrzuciło pierś. Nie chce jeść z cyca. Także jem co chcę hihi. Jupi. I wczoraj wypiłam z tego szczęścia Warkę Radler i po takim długim okresie nie picia ani grama zabiło mnie to piwo, mąż musiał w nocy małą się zająć bo ja nie byłam w stanie
hmm po porodzie zajęło mi to 3 miesiące. no i cały rok ćwiczę...w grudniu trochę odpuściłam i znowu od 1 stycznia wróciłam do działania. 3 miesiące zajęła całość

ja miałam to samo! pierwsze co zrobiłam, to napiłam się reddsa! haha


Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Hej, odebrałam dzisiaj wyniki i byłam u chirurga:P Ogólnie badania wyszły ok, trochę niski mam czas protrombinowy, ale mieści się w normie. Jak odstawiłam tabsy, to powinien za jakiś czas się poprawić. Ale akcja u chirurga była super. Obejrzał mi tę nogę i dostałam skierowanie na USG Dopplera- oczywiście płatne 120zł. Odesłał mnie z niczym, praktycznie jakbym chciała, to mogłabym sobie podetrzeć d. tym skierowaniem i nic bym się nie dowiedziała o swoim stanie zdrowia. Wyszłam z tego gabinetu, ze łzami w oczach dzwonię do TŻta, że skierował mnie na drogie badanie i tyle z jego porady lekarskiej. TŻ do mnie, że mam dzwonić do Rzecznika Praw Pacjenta, bo nie mają prawa kierować mnie na płatne badanie. No i dzwoniłam, ale się nie dodzwoniłam, taka wnerwiona dzwonię do TŻ: "Kur*a, nie mogę się dodzwonić. Idę do lekarza z powrotem, powiem, że dzwoniłam i że nie może mnie kierować na płatne badanie. " Jak powiedziałam tak zrobiłam :P Lekarz dał mi skierowanie na NFZ, a tak się wnerwił, że aż wyszedł potem z gabinetu I dobrze, niech sobie ch*je nie myślą. W PL ludzie są mało świadomi własnych praw i za wszystko musimy bulić, a oni obrastają w piórka Lekarze to skorumpowana mafia.
nieeeeeźle!
dobrze zrobiłaś! też to kiedyś musze wykorzystać



Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Moja przyszła bratowa karmi ponad 1.5 roczne dziecko cyckiem, m-c temu urodziła drugie. Będąc w ciąży karmiła te starsze, teraz karmi dwójkę. I się cieszy. Dla mnie to chore, ale nie odzywam się, dorosła kobieta, powinna wiedzieć o takich rzeczach


A ja jestem na jednodniowym urlopie
Samochód zaczął szwankować, miałam po pracy pojechać do wujka,żeby zobaczył. Ale wyjechałam rano z domu i stanęłam na drodze jak sierota. Zadzwoniłam do pracy, że biorę urlop, jakoś się dociągnęłam do serwisu. Jestem lżejsza o 3 stówy, ale wszystko już gra. Zajeździłam pompkę i pasek. Za miesiąc oc ponad 5 stów, potem przegląd 2 stówy, wymiana opon i oleju jakieś 150zł. I w dwa m-ce pójdzie jakiś tysiąc na samochód,na same podstawy
o matko... ja bym chyba nie dała rady karmić piersią tak długo. zresztą i tak karmilam tylko tydzień

cholera... no to się wykosztujesz auto pożera czasem sporo kasy...



Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
Monia mnie też czeka pakowanie pieniędzy w samochód Na sam początek wymiana wlewu paliwa, bo złapał mi rdzę, gałka w kierownicy i sprężyn nad oponami. Dobrze, że nie muszę tego robić sama w 100%, bo chyba bym umarła!
Niedawno jak rzuciło mną na śniegu to wrąbałam w płot i zderzak urwałam.. na szczęście okazało się, że musiałam kupić 8 zaczep po 1,30 każda
brzmi strasznie! dobrze,ze nic Ci się nie stało!
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 12:09   #4354
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Loriette, o ja, no to też Cię czeka dużo wydatków A jeździsz autem po Kato, czy raczej Ci się nie opłaca i częściej wybierasz komunikację miejską?

Agnes, czemu tydzień? Nie miałaś potem pokarmu czy Oli sama nie chciała? Ja też bym nie chciała długo karmić. Mnie mama karmiła dwa lata, to tylko biust ma obwisły Zdrowia mi przez to nie przybyło jakoś specjalnie, że jadłam mleko matki. Moją kuzynkę ciotka karmiła do 4 r.ż.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 12:16   #4355
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
No pewnie, ja pierwszy raz tak zrobiłam, ale gdybym wiedziała, to już niejednego lekarza bym tak postraszyła Może się nauczą wreszcie normalnej pracy.
Dobry patent na dostanie różnych skierowań żebym wiedziała, że dzisiaj będe w domu to bym rano poszła na badania :P

Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
Monia mnie też czeka pakowanie pieniędzy w samochód Na sam początek wymiana wlewu paliwa, bo złapał mi rdzę, gałka w kierownicy i sprężyn nad oponami. Dobrze, że nie muszę tego robić sama w 100%, bo chyba bym umarła!
Niedawno jak rzuciło mną na śniegu to wrąbałam w płot i zderzak urwałam.. na szczęście okazało się, że musiałam kupić 8 zaczep po 1,30 każda
Ja niestety muszę opłacić wszystko sama, rodzice coś tam pewnie dadzą, ale nie dużo. Na początku pracy to mi jeszcze prawie wszystko w aucie sponsorowali, to były dobre czasy ale grunt, że naprawione i śmiga, kasa zawsze się znajdzie :P
Mnie ostatnio zarzuciło na takim zadupiu, zakręciłam się na całej szerokości ulicy, a dosłownie 5sek wcześniej samochód przejechał, gdyby jechał później to bym pewnie w niego przywaliła

Cytat:
Napisane przez agnesuk Pokaż wiadomość
o matko... ja bym chyba nie dała rady karmić piersią tak długo. zresztą i tak karmilam tylko tydzień
Ja tam nie jestem zwolennikiem długiego karmienia piersią
Ale przeraża mnie bycie w ciązy i karmienie drugiego dziecka-po 1 to zabieranie pożywienia dla drugiego dziecka,a po 2 przecież w ciązy ma się całkiem inne wskaźniki, hormony, itd. Głupia i tyle, ale niech się cieszy, jej dzieci, ich zdrowie
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 12:16   #4356
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

bo miałam za mało pokarmu i mała się nie najadała. Później musiałam brać tabletki żeby całkiem pozbyc się tych resztek. kapało, kapało aż wykapało wszystko

poza tym sprawiało mi to straszliwy ból, mimo nakładek. dla mnie pora karmienia oznaczała jeden wielki płacz, zarówno mój jak i Oliwki. ona się stresowała, a ja tym bardziej.
dlatego nie miało sensu o to walczyć,bo za bardzo się nacierpiałam... i w szpitalu i w domu.

Ja jak leżałam w szpitalu, to przychodziło do mamy 6 letnie dziecko i wyciągało sobie cyca i heya na środku korytarza!!
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 13:17   #4357
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez agnesuk Pokaż wiadomość
bo miałam za mało pokarmu i mała się nie najadała. Później musiałam brać tabletki żeby całkiem pozbyc się tych resztek. kapało, kapało aż wykapało wszystko

poza tym sprawiało mi to straszliwy ból, mimo nakładek. dla mnie pora karmienia oznaczała jeden wielki płacz, zarówno mój jak i Oliwki. ona się stresowała, a ja tym bardziej.
dlatego nie miało sensu o to walczyć,bo za bardzo się nacierpiałam... i w szpitalu i w domu.

Ja jak leżałam w szpitalu, to przychodziło do mamy 6 letnie dziecko i wyciągało sobie cyca i heya na środku korytarza!!
Weź poślij potem takiego dzieciaka do szkoły Zginie bez cycka.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-13, 15:26   #4358
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Dla mnie to już mega chore, żeby takie kilkulatki karmić piersią. Pół roku i basta! Zawsze znajoma połozna tak powtarza
Zresztą mi to w ogóle moich cycków by było szkoda :P
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 15:43   #4359
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Dla mnie to już mega chore, żeby takie kilkulatki karmić piersią. Pół roku i basta! Zawsze znajoma połozna tak powtarza
Zresztą mi to w ogóle moich cycków by było szkoda :P
Nooo, mi też :P Chciałabym, żeby moje dziecko zaraz po urodzeniu powiedziało "mamo, daj mleko modyfikowane"

W ogóle jak ktoś długo karmi dziecko to sam na siebie kręci bata. Potem nigdzie się bez dziecka nie można ruszyć, bo będzie za cyckiem płakać
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 15:49   #4360
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Nooo, mi też :P Chciałabym, żeby moje dziecko zaraz po urodzeniu powiedziało "mamo, daj mleko modyfikowane"

W ogóle jak ktoś długo karmi dziecko to sam na siebie kręci bata. Potem nigdzie się bez dziecka nie można ruszyć, bo będzie za cyckiem płakać
Moje tak powie, zobaczysz!


Mam zamiar do końca dnia się lenić
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 16:14   #4361
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Weź poślij potem takiego dzieciaka do szkoły Zginie bez cycka.
no...masakra!


Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Dla mnie to już mega chore, żeby takie kilkulatki karmić piersią. Pół roku i basta! Zawsze znajoma połozna tak powtarza
Zresztą mi to w ogóle moich cycków by było szkoda :P
mi też. chociaż i tak mi opadły... w ciąży miałam 80c. teraz mam ledwo B...


Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
W ogóle jak ktoś długo karmi dziecko to sam na siebie kręci bata. Potem nigdzie się bez dziecka nie można ruszyć, bo będzie za cyckiem płakać
no...to mnie przerażało trochę zanim urodziłam, ale na szczęście wszystko wyszlo inaczej


Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Mam zamiar do końca dnia się lenić
my z Oli też dzisiaj zmulamy

byłyśmy dzisiaj na dworze, ale nie na długo, bo mała się coś smarka
na razie oglądamy świnkę Peppe i układamy wieże z klocków

Oliwka już sama potrafi ułożyć ciekawa, dosyć krzywą wieżę
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-13, 16:22   #4362
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Peppa jest spoko, czasami jest w wieczorynce to oglądamy
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 16:37   #4363
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez adusia1554 Pokaż wiadomość
Monia o ja z tym koniem to tragedia. A Ty idziesz człowieku do restauracji i zachwycasz się jakie to pyszne jedzonko. A fujjj...
Ci ludzie tak patrzyli bo zazdrościli wam że takie smakołyki wieziecie
nie rozumiem, to końskie mięsko fuj ale krowie/świńskie już ok? a co to za różnica? i to zwierzę i to zwierzę, smakują podobnie

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość

Agnes, czemu tydzień? Nie miałaś potem pokarmu czy Oli sama nie chciała? Ja też bym nie chciała długo karmić. Mnie mama karmiła dwa lata, to tylko biust ma obwisły Zdrowia mi przez to nie przybyło jakoś specjalnie, że jadłam mleko matki. Moją kuzynkę ciotka karmiła do 4 r.ż.
O_o

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Nooo, mi też :P Chciałabym, żeby moje dziecko zaraz po urodzeniu powiedziało "mamo, daj mleko modyfikowane"


lenięęę się i antybiotykuję, nie palę od czterech dni! jak siedzę w domu to totalnie mi się nie chce
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 16:39   #4364
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Szaruch
Chyba chodziło o to, że mięso z konia, który zdechł ze starości. A nie, że z konia fuj,a ze świni to już pycha.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 16:55   #4365
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Agnes, jak dziecko malutkie, to jeszcze jestem w stanie zrozumieć, bo tęskni za mamą itp. Ale potem weź takie dziecko 2-3 letnie co ssie pierś oddaj do przedszkola. To i matce cycki pękną i dla dziecka trauma Oglądałam program, że kobiety karmią swoje dzieci np. 10-letnie. Cycki to mają do pępka, ale karmią, bo im to sprawia przyjemność. Nie wiem, jakieś doznania erotyczne mają w związku z tym? Zawsze z tego co słyszę, to dziewczyny się cieszą, że dziecko już je z butelki i nie będzie masakrować sutków. Z reguły te, których dzieci szybko jedzą z butelki, cieszą się, a te, których dzieci długo są karmione piersią, to narzekają. Moja sąsiadka jeździła do swojej rodziny na wieś, żeby dziecku z oczu zniknąć, bo chciała je wreszcie od piersi odstawić

Edytowane przez agniesikk
Czas edycji: 2013-03-13 o 16:58
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 18:44   #4366
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Aga masakra jaka historia :P ja bym się wstydziła pójść z taką skargą ;D serio, jestem takim galganem ;D nawet jak pan taksowkarz mnie gdzies podwiezie to go przepraszam za fatygę
Przerażacie mnie tymi swoimi historiami z nfz, cieszę się, że was "znam" ;D i ze w sumie zawsze mozna liczyc na jakas rade z Twojej strony ;D słodziak podziwiam w Tobie to ze jestes taka zaradna ,swiadoma swoich praw i nieznoszaca sprzeciwu -choc ma to swoje i wady i zalety ;D

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość

A ja jestem na jednodniowym urlopie
Samochód zaczął szwankować, miałam po pracy pojechać do wujka,żeby zobaczył. Ale wyjechałam rano z domu i stanęłam na drodze jak sierota. Zadzwoniłam do pracy, że biorę urlop, jakoś się dociągnęłam do serwisu. Jestem lżejsza o 3 stówy, ale wszystko już gra. Zajeździłam pompkę i pasek. Za miesiąc oc ponad 5 stów, potem przegląd 2 stówy, wymiana opon i oleju jakieś 150zł. I w dwa m-ce pójdzie jakiś tysiąc na samochód,na same podstawy
fuuuuuuu takie wydatki sa okropne :P czemu zycie tyle kosztuje ;(
tz wlasnie szuka opon, nigdzie nie ma uzywanych w dobrym stanie takie jakby chcial, trzeba bedzie kupic nowe, super

apropo wydatkow: ja kupilam dzis buty treningowo joggingowe, stanik sportowy i legginsy i inne bajery typu skarpetunie, majty bezszwowe buty i stanik oczywiscie rozowe, jaaram sie ;D

tzowi kupilam koszulke aby na mnie nie krzyczal, a on wsciekl sie tym jeszcze bardziej, ze kupujac mu cos mysle , ze zrekompensuje mu to, ze wydaje tyle kasy

zaraz pocwicze
Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
No pewnie, ja pierwszy raz tak zrobiłam, ale gdybym wiedziała, to już niejednego lekarza bym tak postraszyła Może się nauczą wreszcie normalnej pracy.
hehehe. moze im wiecej akcji tego typu- tym lepiej beda traktowali pacjentow. mi raz rodzinny powiedzial, ze nie dostane skierowania na badania, bo jesli stac mnie na to, zeby chodzic do lekarza prywatnie, to i na badania mnie stac. bezczelny, co?

aaaaaaaaa w ogole apropo bezczelnego domagania sie placenia za cos ;D pisalam wam, ze u mnie w kosciele w ktorym bralam komunie, wisi lista kto ile dal na naprawe dachu? my jestesmy na koncu, bo walimy akcje tego typu a na poczatku listy sa kwoty typu 1,500, 1300 zł

haha ;D
Cytat:
Napisane przez agnesuk Pokaż wiadomość
hmm po porodzie zajęło mi to 3 miesiące. no i cały rok ćwiczę...w grudniu trochę odpuściłam i znowu od 1 stycznia wróciłam do działania. 3 miesiące zajęła całość

ja miałam to samo! pierwsze co zrobiłam, to napiłam się reddsa! haha


o matko... ja bym chyba nie dała rady karmić piersią tak długo. zresztą i tak karmilam tylko tydzień
Aga, nie wiem czy kiedys pytalam, ale czy przed ciaza mialas taki okres, ze mialas bardzo umiesnione cialo? bo pamietam, jak dolaczylas do watku, wtedy wrzucalas zdjecia, chyba nie bylas tak drobna jak teraz? kojarzy mi sie, ze bylas szczupla, ale mialas problem z umiesnieniem, no i ten nasz odwieczny, z udami :P

bo tak szybko udalo Ci sie dojsc do tak swietnego wygladu, zastanawiam sie, czy nie bylo Ci moze latwiej wlasnie z tego wzgledu, ze juz wczesniej moglaś miec calkiem niezle miesnie, jak myslisz?

ahahahaha! redds po ciazy, dobre ;D podejrzewam ze zrobie to samo ;D

tydzien, mistrz ;D mi tez sie to marzy :P
Cytat:
Napisane przez agnesuk Pokaż wiadomość

Ja jak leżałam w szpitalu, to przychodziło do mamy 6 letnie dziecko i wyciągało sobie cyca i heya na środku korytarza!!
dzizas!
Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Zresztą mi to w ogóle moich cycków by było szkoda :P
dokladnie

a moj tz mowi, ze specjalnie bede karmila do 3 czy 4 r.z zeby miec pretekst so zrobienia silikonu



Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
nie rozumiem, to końskie mięsko fuj ale krowie/świńskie już ok? a co to za różnica? i to zwierzę i to zwierzę, smakują podobnie


lenięęę się i antybiotykuję, nie palę od czterech dni! jak siedzę w domu to totalnie mi się nie chce
hahahah ale zgałganiłas!

4 dni?! niexle! sukces



kurde no papiez trzyma nas w napieciu :P
__________________


Edytowane przez aniabaniaa
Czas edycji: 2013-03-13 o 18:46
aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 19:04   #4367
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Jak myślicie, murzyn?
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 19:18   #4368
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Szaruch
Chyba chodziło o to, że mięso z konia, który zdechł ze starości. A nie, że z konia fuj,a ze świni to już pycha.
no chyba że tak

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość

hahahah ale zgałganiłas!

4 dni?! niexle! sukces



kurde no papiez trzyma nas w napieciu :P
ta, właśnie zapaliłam :P

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Jak myślicie, murzyn?
na pewno!

jesuuu, jem co chcę przez choróbsko i siedzenie w domu i czuję się taaaaaaka ciężka...
nie wierzę że to piszę ale tęsknię za lekkim jedzeniem i ćwiczeniami
może jutro już będę na siłach żeby poćwiczyć
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 19:22   #4369
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Eee jakiś argentyńczyk, spoko :P

Przynajmniej R. nie będzie mi podjeżdżał: "Masz papieża niemca!", "będziesz miała papieża murzyna" i w brechę
Wystarczy, że przed snem mówi:
- przeżegnaj się przed snem!
- (ja się żegnam)
- hahaha ale Ty się smiesznie żegnasz
I tak co wieczór, ten sam dialog
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-13, 19:46   #4370
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Jak myślicie, murzyn?
ja byłam pewna ze będzie czarnoskóry i przepowiednia się spełni! od kilku dni szerzyłam zło i wizje konca swiata!
Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość

jesuuu, jem co chcę przez choróbsko i siedzenie w domu i czuję się taaaaaaka ciężka...
nie wierzę że to piszę ale tęsknię za lekkim jedzeniem i ćwiczeniami
może jutro już będę na siłach żeby poćwiczyć
spoooko od jutra się przerzucić na coś lżejszego

a właśnie! słyszałyście o grzybku tybetańskim? koleżanka mi go bardzo zachwaliła, jutro mi przyniesie, czuję, że w moim życiu nastąpi rewolucja! dzięki niemu schudnę, nie zachoruję na raka, będę miała super ciśnienie i w ogóle będzie czaad! dodatkowo działa korzystnie na włosy i paznokcie, nie mogę się doczekać!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Eee jakiś argentyńczyk, spoko :P

Przynajmniej R. nie będzie mi podjeżdżał: "Masz papieża niemca!", "będziesz miała papieża murzyna" i w brechę
Wystarczy, że przed snem mówi:
- przeżegnaj się przed snem!
- (ja się żegnam)
- hahaha ale Ty się smiesznie żegnasz
I tak co wieczór, ten sam dialog
jest słodziakiem! później sobie o nim poczytam

hahah! a żegnasz się przed snem, czy tak dla jaj tylko? bo ja się żegnam gdy byłam mała, bałam się, że przyjdzie do mnie szatan, nie chciałam spać, bałam się ciemności. i babcia (albo inny moher) powiedziala mi, ze musze zmowic paciorek lub sie przeżegnać przed snem. i tak mi zostało ale chociaz szatan mnie nie porwal




kurde dziewczyny jestem dnem. :P wystroilam sie w nowy ekwipunek, a poki co moja aktywnosc ogranicza sie do siedzenia przy yt i wyszukiwania czego, co bede w stanie odwzorowac :P uwielbiam body rock tv, ale odpadam po 2 minutach :P

chyba wroce do chodakowskiej

Aga! opracuj jakis program treningow :P
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 19:46   #4371
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
Aga masakra jaka historia :P ja bym się wstydziła pójść z taką skargą ;D serio, jestem takim galganem ;D nawet jak pan taksowkarz mnie gdzies podwiezie to go przepraszam za fatygę
Przerażacie mnie tymi swoimi historiami z nfz, cieszę się, że was "znam" ;D i ze w sumie zawsze mozna liczyc na jakas rade z Twojej strony ;D słodziak podziwiam w Tobie to ze jestes taka zaradna ,swiadoma swoich praw i nieznoszaca sprzeciwu -choc ma to swoje i wady i zalety ;D

Nom, to jest czasem uciążliwe. O ile faktycznie sprawdza się w takich sytuacjach, kiedy trzeba zawalczyć o swoje, to upór czasem też mi wychodzi na moją niekorzyść Zawsze sobie potem pluję w brodę.

Ja to właśnie mam okropną postawę w tym względzie. Żeby nie było, to nie traktuję ludzi jakoś jak popychadła, ale np. jak korzystam z jakiejś usługi, to wymagam najwyższego poziomu, bo to "zasrany obowiązek tej osoby" Nie wiem, tak jakoś mam i już.

No ale z drugiej strony sama powiedz- przychodzę do faceta ze skierowaniem, z podejrzeniem zakrzepicy, brałam doustną antykoncepcję hormonalną, wszystko wypisane na skierowaniu- nie należy mi się to USG jak psu miska? Cholera, pomijając w ogóle fakt, że jak poszłam państwowo do lekarza, to nie ma prawa kierować mnie na prywatne badania, jeśli mam wskazania do tego, żeby je wykonać. Co innego, jakbym robiła to ze względu na moje widzimisię- wtedy zapłaciłabym. A tutaj miałam ewidentnie powód,żeby mnie zbadano.

apropo wydatkow: ja kupilam dzis buty treningowo joggingowe, stanik sportowy i legginsy i inne bajery typu skarpetunie, majty bezszwowe buty i stanik oczywiscie rozowe, jaaram sie ;D

Jeeee ;D Teraz to już nie możesz nie ćwiczyć


hehehe. moze im wiecej akcji tego typu- tym lepiej beda traktowali pacjentow. mi raz rodzinny powiedzial, ze nie dostane skierowania na badania, bo jesli stac mnie na to, zeby chodzic do lekarza prywatnie, to i na badania mnie stac. bezczelny, co?

Jak cholera...

aaaaaaaaa w ogole apropo bezczelnego domagania sie placenia za cos ;D pisalam wam, ze u mnie w kosciele w ktorym bralam komunie, wisi lista kto ile dal na naprawe dachu? my jestesmy na koncu, bo walimy akcje tego typu a na poczatku listy sa kwoty typu 1,500, 1300 zł
Haha, a ile daliście? Podejrzewam, że 0,00 PLN?


Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Jak myślicie, murzyn?
Po cichu liczyłam, że tak

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Przynajmniej R. nie będzie mi podjeżdżał: "Masz papieża niemca!", "będziesz miała papieża murzyna" i w brechę
Wystarczy, że przed snem mówi:
- przeżegnaj się przed snem!
- (ja się żegnam)
- hahaha ale Ty się smiesznie żegnasz
I tak co wieczór, ten sam dialog

Edytowane przez agniesikk
Czas edycji: 2013-03-13 o 20:05
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 20:19   #4372
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Bania, jakie masz gacie do biegania?
Bo ja bym chciała kupić jakieś przylegające. W różowym dresie R. nie chce ze mną wyłazić z chaty a inne dresy mam ciemne, ale maja w pasie szeroką i ciasną gumę, jak je naciągnę to cały bebech mi opinają i są za szerokie w łydkach, latają mi co mnie w☠☠☠☠.a :P

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
a właśnie! słyszałyście o grzybku tybetańskim? koleżanka mi go bardzo zachwaliła, jutro mi przyniesie, czuję, że w moim życiu nastąpi rewolucja! dzięki niemu schudnę, nie zachoruję na raka, będę miała super ciśnienie i w ogóle będzie czaad! dodatkowo działa korzystnie na włosy i paznokcie, nie mogę się doczekać!

hahah! a żegnasz się przed snem, czy tak dla jaj tylko? bo ja się żegnam gdy byłam mała, bałam się, że przyjdzie do mnie szatan, nie chciałam spać, bałam się ciemności. i babcia (albo inny moher) powiedziala mi, ze musze zmowic paciorek lub sie przeżegnać przed snem. i tak mi zostało ale chociaz szatan mnie nie porwal
Nie słyszałam ale google mi wypluło, że to coś do jedzenia?

W sumie zaczęłam się żegnać odkąd zamieszkałam z tż :P w sumie chyba dobry nawyk :P

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Agniesik, ja też po cichu liczyłam na to, że będzie murzyn. Zawsze to jakaś sensacja by była, ogólna panika i w ogóle coś by się działo
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 21:16   #4373
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Haha, a ile daliście? Podejrzewam, że 0,00 PLN?

oczywiście uważam, że nalezało Ci się badanie dla mnie nfz to jest jedna wielka skucha, niestety często mam problemy ze zdrowiem i bardzo złe doświadczenia z leczeniem "na kasę". szlag mnie trafia gdy widzę ile pieniędzy jest odciąganych z wypłat Polaków na ten cel. Po co? skoro tak się narzeka, w efekcie dla świętego spokoju idzie do lekarza prywatnie?
szczerze powiedziawszy niewiele słyszę pochlebnych opinii , pamiętam, że Śmietanka trafiła na solidnego specjalistę. w moim otoczeniu też czasami zdarzy się, że ktoś pochwaliły wizytę na fundusz.
Mało też słyszę takich opowieści jak ta Twoja, że pacjent walczy o swoje prawa - to jest super. Basia Bania tez taka jest, ona z racji wieku emerytalnego zyskała już nawet miano fajtera, ale myślę Aga, że Ty osiągniesz to miano znacznie wcześniej będąc tym samym najmłodszym poskramiaczem zła w naruszaniu praw pacjenta

Mnie czeka kilka wizyt i już się boję ile ze mnie wyciągną

oczywiście, że 0,00 ;D

nasz ksiądz proboszcz to słodziak
Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Bania, jakie masz gacie do biegania?
Bo ja bym chciała kupić jakieś przylegające. W różowym dresie R. nie chce ze mną wyłazić z chaty a inne dresy mam ciemne, ale maja w pasie szeroką i ciasną gumę, jak je naciągnę to cały bebech mi opinają i są za szerokie w łydkach, latają mi co mnie w☠☠☠☠.a :P
mi najlepiej biega się w legginsach z zapiętkiem atmosphere. nie mam pojęcia, czy to się tak nazywa ;D ale chodzi mi o to, że te legginsy zatrzymują się na stopie i nie podwijają się wyżej :P

ewentualnie w każdych innych legginsach, ALE nie moga byc z grubej bawelny, a juz najlepiej jakies "oddychajace" :P w drechach nie lubie, bo szlag mnie trafia jak mi cos lata przy lydkach

ale co R ma do rozowych drechow?!
Cytat:
Nie słyszałam ale google mi wypluło, że to coś do jedzenia?
to jest taki grzyb, ktorego zalewa sie mlekiem i w ten sposob robi sie kefir, grzyb ma super wplyw na to mleko i powstaly kefir jest magiczny i posiada lekarstwa na wszelkie dolegliwosci
Cytat:

Agniesik, ja też po cichu liczyłam na to, że będzie murzyn. Zawsze to jakaś sensacja by była, ogólna panika i w ogóle coś by się działo
gdyby byl murzy, to jak boga kocham, jutro lecialabym na wakacje :P

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

cwiczylam, ledwo zyje :P Aga pare dni temu(...wczoraj? ) napisala,ze jest po p90x , siedzi z laptopem na kolanach i nie wie jak sie nazywa. mam podobnie :P

cwiczylam z chodakowska, dalam rade tylko 30 minut (trening z gwiazdami ze szwed i sadowska. malinowskiej nigdy nie robilam) + duuzo krecenia hh, nie wiem jak to sie stalo, ale leje sie ze mnie pot :P
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 21:26   #4374
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

NADROBIŁAM Was kochane!!!!

Cytat:
Napisane przez agnesuk Pokaż wiadomość
słodka - super pomysł szczególnie nagroda mi się podoba
Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Bania, Ty leniu i chlorze! Odstaw kieliszek, do roboty

Biegam,a raczej się staram bo dzisiaj zawaliło mnie śniegiem. Wróciłam z pracy, zrobiłam zakupy i zabarykadowałam się w chacie. Leżę pod kołdrą, wpierniczam makrelę i czekam aż tż wróci z roboty. Nawet przez okno nie chcę patrzeć, wszędzie te białe gówno
A ja chcę na narty iść w weekend ostatni raz!!

Cytat:
Napisane przez agnesuk Pokaż wiadomość
psyhe dziękuje włożyłam w to naprawdę sporo..pot się lał czasami jak szalony, ale było warto!
ćwiczę od 1 stycznia. nie jem słodkiego, nie piję gazowanego i dużo rzeczy unikam... niestety ale coś za coś

agniesik dobrze,że od razu z tym idziesz
Wowwwwww jaka Ty szczuplutka!! warto było włozyć tylko wysiłku, gratulacje!!

Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
aaa i to, co SlodkoOstra pisała - zróbmy wszystkie zdjęcia i ciśniemy z konkursem piękności :P

No to co, kto chce startować?? wrzucamy świeże foty do albumów trzymając kartkę z datą 17.03.2013 do TEJ niedzieli Wcześniej niż niedziela się pewnie nie wyrobimy. I dajemy sobie czas do np. 26 kwietnia, przed majówką? Potem będziemy głosować (te co nie uczestniczą też mogą chyba głosować ), głosowanie jawne nie można głosować na siebie


Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
U sąsiadów na wiosce zdechł ostatnio koń ze starości. To przyjechał facet, który ma jakąś restaurację i odkupił, powiedział że na mięso będzie
albo ogólnie masakra

Agnessik: świetnie sobie poradziłaś u lekarza, super!! dobrze się dowiedzieć o swoich prawach

Co do karmienia piersią powyżej 2 roku życia to sorry, to dla mnie chore i obleśne, serio. Chyba że w Arfryce gdzie dzieci nie mają co jeść, ale u nas, haloooooooooooooo ludzie są nienormalni.





Ja chodzę do pracy codziennie 10-18. Praca jest spoko, tylko pracuję kompletnie sama. Jestem jedna na całe Bielsko, trochę mi samotnie nie mam się do kogo odezwać...


Edit: AHA I MUSIMY USTALIĆ JAK POZUJEMY DO FOT KONKURSOWYCH!!!
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)


Edytowane przez SlodkoOstra
Czas edycji: 2013-03-13 o 21:34
SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 22:01   #4375
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Bania, jakie masz gacie do biegania?
Bo ja bym chciała kupić jakieś przylegające. W różowym dresie R. nie chce ze mną wyłazić z chaty a inne dresy mam ciemne, ale maja w pasie szeroką i ciasną gumę, jak je naciągnę to cały bebech mi opinają i są za szerokie w łydkach, latają mi co mnie w☠☠☠☠.a :P


---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Agniesik, ja też po cichu liczyłam na to, że będzie murzyn. Zawsze to jakaś sensacja by była, ogólna panika i w ogóle coś by się działo

też chciałam murzynka :<



Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość


ale co R ma do rozowych drechow?! to jest taki grzyb, ktorego zalewa sie mlekiem i w ten sposob robi sie kefir, grzyb ma super wplyw na to mleko i powstaly kefir jest magiczny i posiada lekarstwa na wszelkie dolegliwosci gdyby byl murzy, to jak boga kocham, jutro lecialabym na wakacje :P
obożebożeboże PRZYPOMNIAŁAŚ MI!
kiedyś jak byłam z TŻ na piwie to poznałam jakiegoś jego dziwnego kumpla, gościu gadał i wyglądał jakby się urwał z innej galaktyki i obiecał mi że przyniesie mi takiego grzyba co z niego kefir będzie i ja nie wiedziałam jak się ten grzyb nazywa i potem w ogóle zapomniałam o kefirze! pamiętałam tylko że jakiś magiczny mleczny grzyb miałam dostać! muszę mu przypomnieć

Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra Pokaż wiadomość

No to co, kto chce startować?? wrzucamy świeże foty do albumów trzymając kartkę z datą 17.03.2013 do TEJ niedzieli Wcześniej niż niedziela się pewnie nie wyrobimy. I dajemy sobie czas do np. 26 kwietnia, przed majówką? Potem będziemy głosować (te co nie uczestniczą też mogą chyba głosować ), głosowanie jawne nie można głosować na siebie


Edit: AHA I MUSIMY USTALIĆ JAK POZUJEMY DO FOT KONKURSOWYCH!!!
będę pewnie największa
tylko 26 kwietnia (moje urodziny btw )?! toż to tylko miesiąc z kawałkiem, mam wrażenie że wiele nie da rady zrobić przez ten czas. nie lepiej koniec maja? albo 17 maja (matura xD)

co do pozowania to chyba standard - przód, tył, bok.
aaaa i ja tu nie chcę wrzucać fot! jestem zbyt rozpoznawalna w necie :P
a w Klubie nie jestem
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 22:14   #4376
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Koniec maja w sumie faktycznie chyba lepiej. A więc 31 maja.
Foty tak, przód bok tył, bez wciągania brzucha z napiętymi mięśniami czy nie? Może "przed" nie, a "po" tak, będziemy się cieszyć z różnicy

ja jestem chyba tu największa, nie martw się. Ale mam przez to większe szanse
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)

SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 22:20   #4377
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Agnes, jak dziecko malutkie, to jeszcze jestem w stanie zrozumieć, bo tęskni za mamą itp. Ale potem weź takie dziecko 2-3 letnie co ssie pierś oddaj do przedszkola. To i matce cycki pękną i dla dziecka trauma Oglądałam program, że kobiety karmią swoje dzieci np. 10-letnie. Cycki to mają do pępka, ale karmią, bo im to sprawia przyjemność. Nie wiem, jakieś doznania erotyczne mają w związku z tym?
znam matki które cały czas ściągają pokarm jak dzieciaki idą do przedszkola... wracają i mleko mają gotowe. a jak się kończy to jest cyc do wieczora...
tragedia!
10 lat, to już w ogóle patolka jak dla mnie!



Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
apropo wydatkow: ja kupilam dzis buty treningowo joggingowe, stanik sportowy i legginsy i inne bajery typu skarpetunie, majty bezszwowe buty i stanik oczywiscie rozowe, jaaram sie ;D

Aga, nie wiem czy kiedys pytalam, ale czy przed ciaza mialas taki okres, ze mialas bardzo umiesnione cialo? bo pamietam, jak dolaczylas do watku, wtedy wrzucalas zdjecia, chyba nie bylas tak drobna jak teraz? kojarzy mi sie, ze bylas szczupla, ale mialas problem z umiesnieniem, no i ten nasz odwieczny, z udami :P

bo tak szybko udalo Ci sie dojsc do tak swietnego wygladu, zastanawiam sie, czy nie bylo Ci moze latwiej wlasnie z tego wzgledu, ze juz wczesniej moglaś miec calkiem niezle miesnie, jak myslisz?
gdzie kupowałaś i jakie? Ile zapłaciłaś za cały zestaw? pewnie sporo, co?
Pytam, bo chcę sobie sprawić taki zestawik
od razu się lepiej ćwiczy,nie? Ja kupiłam ostatnio różowy stanik i normalnie z radością go na siebie wkładam i lece włączyć ćwiczenia

nie pytałaś, już Ci mówię przed ciążą miałam zwykłe, normalne ciało. bez zarysu mięśni.
nie ćwiczyłam dlatego nie było widać dosłownie nic.
dopiero po ciąży jak zaczełam robić porządne treningi cardio + siłowe efekty zaczęły wychodzić
kiedyś z udami nie miałam takiego problemu. wszystko zaczęło się po ciąży. Przytylam 22 kg i większość poszła w uda i pupę, dlatego mam sporo rozstępów
ale walczę z nimi! pozbędę się tego choćby nie wiem co! a jeśli się nie uda, to chociaż zmniejszę ich obwód


Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Przynajmniej R. nie będzie mi podjeżdżał: "Masz papieża niemca!", "będziesz miała papieża murzyna" i w brechę
Wystarczy, że przed snem mówi:
- przeżegnaj się przed snem!
- (ja się żegnam)
- hahaha ale Ty się smiesznie żegnasz
I tak co wieczór, ten sam dialog
haha

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
kurde dziewczyny jestem dnem. :P wystroilam sie w nowy ekwipunek, a poki co moja aktywnosc ogranicza sie do siedzenia przy yt i wyszukiwania czego, co bede w stanie odwzorowac :P uwielbiam body rock tv, ale odpadam po 2 minutach :P

chyba wroce do chodakowskiej

Aga! opracuj jakis program treningow :P
też lubię oglądać bodyrock ale póki co cieszę się moim p90x mimo,że mam zakwasy jak cholera!!
nie wiem czy dałabym radę opracować jakiś porządny trening. chyba jeszcze za mało wiem



Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
cwiczylam, ledwo zyje :P Aga pare dni temu(...wczoraj? ) napisala,ze jest po p90x , siedzi z laptopem na kolanach i nie wie jak sie nazywa. mam podobnie :P

cwiczylam z chodakowska, dalam rade tylko 30 minut (trening z gwiazdami ze szwed i sadowska. malinowskiej nigdy nie robilam) + duuzo krecenia hh, nie wiem jak to sie stalo, ale leje sie ze mnie pot :P
ja dzisiaj zrobiłam 3 dzień! pękam z dumy myślałam,że odpadnę i się poddam...ale nie!
ja jeszcze nie robiłam tego jej treningu, ciężko aż tak?
Ja dostałam na ur. płytę ewki i robiłam skalpel II, jest niezły i męczący, ale niestety Ewka słabo motywuje podczas ćwiczeń... słowa, super, fajnie, ładnie już mnie nie cieszą

Teraz mam rozpiskę na 90 dni i zamierzam je zrobić!
jutro mam jogę! będzie nudno i ciężko.


Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra Pokaż wiadomość
Wowwwwww jaka Ty szczuplutka!! warto było włozyć tylko wysiłku, gratulacje!!



No to co, kto chce startować?? wrzucamy świeże foty do albumów trzymając kartkę z datą 17.03.2013 do TEJ niedzieli Wcześniej niż niedziela się pewnie nie wyrobimy. I dajemy sobie czas do np. 26 kwietnia, przed majówką? Potem będziemy głosować (te co nie uczestniczą też mogą chyba głosować ), głosowanie jawne nie można głosować na siebie


Edit: AHA I MUSIMY USTALIĆ JAK POZUJEMY DO FOT KONKURSOWYCH!!!
no spoko jestem za może być ciekawie!


pościskałam agrafkę, zrobiłam 100 squatów z podskokami i do tego
doliczam jeszcze p90x - 1godz. 20 minut. ćwiczenia na ręce, ramiona, brzuch.

dobranoc
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!



Edytowane przez agnesuk
Czas edycji: 2013-03-13 o 22:22
agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 22:45   #4378
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

jutro zaczynam south beach i ćwiczenia, choćby nie wiem co!
a jaką ustalamy nagrodę?
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 10:06   #4379
adusia1554
Rozeznanie
 
Avatar adusia1554
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 584
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Hej, odebrałam dzisiaj wyniki i byłam u chirurga:P Ogólnie badania wyszły ok, trochę niski mam czas protrombinowy, ale mieści się w normie. Jak odstawiłam tabsy, to powinien za jakiś czas się poprawić. Ale akcja u chirurga była super. Obejrzał mi tę nogę i dostałam skierowanie na USG Dopplera- oczywiście płatne 120zł. Odesłał mnie z niczym, praktycznie jakbym chciała, to mogłabym sobie podetrzeć d. tym skierowaniem i nic bym się nie dowiedziała o swoim stanie zdrowia. Wyszłam z tego gabinetu, ze łzami w oczach dzwonię do TŻta, że skierował mnie na drogie badanie i tyle z jego porady lekarskiej. TŻ do mnie, że mam dzwonić do Rzecznika Praw Pacjenta, bo nie mają prawa kierować mnie na płatne badanie. No i dzwoniłam, ale się nie dodzwoniłam, taka wnerwiona dzwonię do TŻ: "Kur*a, nie mogę się dodzwonić. Idę do lekarza z powrotem, powiem, że dzwoniłam i że nie może mnie kierować na płatne badanie. " Jak powiedziałam tak zrobiłam :P Lekarz dał mi skierowanie na NFZ, a tak się wnerwił, że aż wyszedł potem z gabinetu I dobrze, niech sobie ch*je nie myślą. W PL ludzie są mało świadomi własnych praw i za wszystko musimy bulić, a oni obrastają w piórka Lekarze to skorumpowana mafia.
trzeba im pokazać że ludzie nie są tępakami i potrafią walczyć o swoje!!!! Zapamiętam sobie to jak coś nie tak to dzwonię i już

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość

Sama odrzuciła? To super

Moja przyszła bratowa karmi ponad 1.5 roczne dziecko cyckiem, m-c temu urodziła drugie. Będąc w ciąży karmiła te starsze, teraz karmi dwójkę. I się cieszy. Dla mnie to chore, ale nie odzywam się, dorosła kobieta, powinna wiedzieć o takich rzeczach


A ja jestem na jednodniowym urlopie
Samochód zaczął szwankować, miałam po pracy pojechać do wujka,żeby zobaczył. Ale wyjechałam rano z domu i stanęłam na drodze jak sierota. Zadzwoniłam do pracy, że biorę urlop, jakoś się dociągnęłam do serwisu. Jestem lżejsza o 3 stówy, ale wszystko już gra. Zajeździłam pompkę i pasek. Za miesiąc oc ponad 5 stów, potem przegląd 2 stówy, wymiana opon i oleju jakieś 150zł. I w dwa m-ce pójdzie jakiś tysiąc na samochód,na same podstawy
Tak sama odrzuciła Ja od początku nie miałam parcia na karmienie jej piersią, ale w szpitalu mi ją podstawili i zaczęła ssać i tak już zostało. Nie miałam problemu z jej karmieniem. Żadnych poranionych sutków ani nic takiego i jeszcze wszyscy w koło mi mówi karm bo to najlepsze dla dziecka, a ja czułam się jak taka krowa. Aż w sobotę pojechaliśmy do rodziców. Ona przy cycu zjadła 1 zjadła 2 i zasnęła spała może z 10min i obudziła się z płaczem i szukała dalej. Mama mówi że wygląda jakby się nie najadła. To ja w auto do sklepu. Kupiłam modyfikowane zrobiłam jej i zjadła ładnie 90ml. A potem spała 3 h jak wstała ton ja ją do cyca a on mi językiem wypycha. TŻ zrobił mleko i zjadła ładnie. Więc ja mega szczęśliwa już jestem wolna od rozpłaszczania się wszędzie z moimi cycami

Co do bratowej to masakra, na szkole rodzenia położna mówiła żeby nie karmić jak się jest w ciąży bo to wycieńcza organizm itd.

Auto fakt skarbonka. My ostatnio wymienialiśmy zawieszenie i prawie 3 koła poszło No ale cóż jak się chce jeździć to trzeba dbać. Tym bardziej mój TŻ jak tylko coś nie tak w aucie puknie to już u mechanika jest

Cytat:
Napisane przez agnesuk Pokaż wiadomość
dziękuje Ci ślicznie!




hmm po porodzie zajęło mi to 3 miesiące. no i cały rok ćwiczę...w grudniu trochę odpuściłam i znowu od 1 stycznia wróciłam do działania. 3 miesiące zajęła całość

ja miałam to samo! pierwsze co zrobiłam, to napiłam się reddsa! haha
3 miesiące mówisz. Super to do sierpnia będę laska jak pojadę na wakacje. Choć na majówkę też jadę nad morze to muszę się prezentować. No nic trzeba wziąć się w garść.

A możesz powiedzieć od jakich ćwiczeń zaczynałaś?

Cytat:
Napisane przez agnesuk Pokaż wiadomość

Ja jak leżałam w szpitalu, to przychodziło do mamy 6 letnie dziecko i wyciągało sobie cyca i heya na środku korytarza!!
Patologia

Cytat:
Napisane przez agnesuk Pokaż wiadomość

byłyśmy dzisiaj na dworze, ale nie na długo, bo mała się coś smarka
na razie oglądamy świnkę Peppe i układamy wieże z klocków

Oliwka już sama potrafi ułożyć ciekawa, dosyć krzywą wieżę
Fajnie też bym chciała żeby Sara sama się bawiła. A tu gadać do niej trzeba to wtedy zaciesza. I jak czytamy książeczki.

Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
nie rozumiem, to końskie mięsko fuj ale krowie/świńskie już ok? a co to za różnica? i to zwierzę i to zwierzę, smakują podobnie
Chodziło mi o to że zwierz zdechł ze starości, a ktoś ma tak genialny pomysł żeby dać to ludziom do jedzenia. A koń czy świnka. Każdy je co lubi.



Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra Pokaż wiadomość



No to co, kto chce startować?? wrzucamy świeże foty do albumów trzymając kartkę z datą 17.03.2013 do TEJ niedzieli Wcześniej niż niedziela się pewnie nie wyrobimy. I dajemy sobie czas do np. 26 kwietnia, przed majówką? Potem będziemy głosować (te co nie uczestniczą też mogą chyba głosować ), głosowanie jawne nie można głosować na siebie
Brzmi ciekawie. Ale ja jestem największa No nic pomyślę



Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
jutro zaczynam south beach i ćwiczenia, choćby nie wiem co!
a jaką ustalamy nagrodę?
__________________
Żonka od 20.08.2011
Sara


adusia1554 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 10:55   #4380
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez adusia1554 Pokaż wiadomość
Tak sama odrzuciła Ja od początku nie miałam parcia na karmienie jej piersią, ale w szpitalu mi ją podstawili i zaczęła ssać i tak już zostało. Nie miałam problemu z jej karmieniem. Żadnych poranionych sutków ani nic takiego i jeszcze wszyscy w koło mi mówi karm bo to najlepsze dla dziecka, a ja czułam się jak taka krowa. Aż w sobotę pojechaliśmy do rodziców. Ona przy cycu zjadła 1 zjadła 2 i zasnęła spała może z 10min i obudziła się z płaczem i szukała dalej. Mama mówi że wygląda jakby się nie najadła. To ja w auto do sklepu. Kupiłam modyfikowane zrobiłam jej i zjadła ładnie 90ml. A potem spała 3 h jak wstała ton ja ją do cyca a on mi językiem wypycha. TŻ zrobił mleko i zjadła ładnie. Więc ja mega szczęśliwa już jestem wolna od rozpłaszczania się wszędzie z moimi cycami

3 miesiące mówisz. Super to do sierpnia będę laska jak pojadę na wakacje. Choć na majówkę też jadę nad morze to muszę się prezentować. No nic trzeba wziąć się w garść.

A możesz powiedzieć od jakich ćwiczeń zaczynałaś?


Fajnie też bym chciała żeby Sara sama się bawiła.A tu gadać do niej trzeba to wtedy zaciesza. I jak czytamy książeczki.
oo, no to super, że sama tak zareagowała widać się nie najadała. u mnie tak było. ssała i się wkurzała,że za mało leci... po pół godzinie karmienia był wrzask, bo było za mało i za mało.. Tym bardziej,że Oli naprawdę dużo jadła.
teraz mam z nią problem, bo mało co zje...zup nie je w ogóle, jak widzi łyżeczkę ucieka gdzie popadnie!
muszę się nakombinować żeby zrobić obiad który zje..ehhh

robiłam troche Ewkę, trochę turbo fire, różne. łączyłam sporo ćwiczeń. ale po porodzie wzięłam się za Turbo Jam i efekt był taki sam także polecam!
8 tyg. i nowe ciało

Ciesz się póki jest taka mała i śpi pewnie dużo dłużej Oliwka teraz śpi raz dziennie i non stop trzeba ją czymś zająć. Na szczęście jest takim dzieckiem, które jak się czymś zajmie to jej nie ma przez godzine. Ja mam wtedy czas na ogarnięcie tony innych rzeczy
Ciesz się małą Sarą, bo cholernie zatęsknisz za tym malutkim bąbelkiem jak podrośnie.

Szaruch - powodzenia z dietą!
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:00.