kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini! - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-16, 19:36   #4411
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
nieeee ja mysle, ze polska JESZCZE jest mistrzem zdrowego, w miare nienafaszerowanego chemia jedzenia. polki w sklepach coraz bardziej zaopatrywane sa w "eko" zywnosc, ale tak jak piszesz - czy zdrowie =chemia...?
Nom, to prawda, u nas w porównaniu do Zachodu mamy dobre jedzenie. Chociaż szkoda, że w Polsce produkty typu woda aloesowa, mleko ryżowe, migdałowe i inne produkty eko/organiczne są parokrotnie droższe niż te normalne

Jezu, ale mnie mój TŻ dzisiaj wkurza tym, że żyje
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 19:39   #4412
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

U nas w ogóle jakieś mało przetworzone rzeczy są drogie,a powinno być odwrotnie


Agniesik, czym tż sobie nagrabił?
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 19:47   #4413
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
U nas w ogóle jakieś mało przetworzone rzeczy są drogie,a powinno być odwrotnie


Agniesik, czym tż sobie nagrabił?
Bo powiedziałam, że po obiedzie zjadłam jeszcze dwa naleśniki i stwierdziłam, że jak mam okres, to jestem strasznie żarta. A TŻ na to: Nooo, ty to pół miesiąca nic nie jesz, a pół miesiąca toooo...

Nieprawda. Nigdy nie jest tak, że nic nie jem, a potem się objadam jak świnia. Nie wiem skąd mu się to ubzdurało, ale mnie wnerwił. Poza tym wymyślił sobie, że będzie trzymał w domu durną ławeczkę do ćwiczeń i sztangę (w tym pokoju, w którym będziemy też spać i ogólnie żyć). Jakby nie mógł kupić karnetu na siłownię. A potem się jeszcze obraził jak panienka

Ach, no i stwierdził, że to o tym jedzeniu to był żart!!! Haha, się uśmiałam jak nigdy.

Edytowane przez agniesikk
Czas edycji: 2013-03-16 o 19:53
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 19:56   #4414
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Bo powiedziałam, że po obiedzie zjadłam jeszcze dwa naleśniki i stwierdziłam, że jak mam okres, to jestem strasznie żarta. A TŻ na to: Nooo, ty to pół miesiąca nic nie jesz, a pół miesiąca toooo...

Nieprawda. Nigdy nie jest tak, że nic nie jem, a potem się objadam jak świnia. Nie wiem skąd mu się to ubzdurało, ale mnie wnerwił. Poza tym wymyślił sobie, że będzie trzymał w domu durną ławeczkę do ćwiczeń i sztangę (w tym pokoju, w którym będziemy też spać i ogólnie żyć). Jakby nie mógł kupić karnetu na siłownię.
Łoooo też bym się wkurzyła za taki tekst. Bo najbardziej boli i denerwuje to co jest nieprawdą i nie wiadomo skąd się wzięło/dlaczego ktoś tak myśli

Chcecie wynająć kawalerkę czy coś większego? U nas R. w drugim pokoju też trzyma swoje przyrządy do ćwiczeń+drążek, który raz zleciał mi na głowę i dzięki bogu, że nic się nie stało. Ale mnie to nie wkurza bo ja mało w tamtym pokoju przebywam, zawsze powtarzam, że to pakamera tż. Jednak-gdyby to miał być pokój, w którym mam spać to też bym się wkurzyła. Ja do spania i takiego normalnego życia, odpoczynku, potrzebuję wolnej przestrzeni, nie zagraconej. Aktualnie moja estetykę zaburza suszarka z praniem w salonie, ale na noc wysunę ją do drugiego pokoju,spać mi nie da :P Nie mogę, no nie mogę tak żyć, np.:podczas seksu otworzyć oczy, spojrzeć w bok, a tam burdel na stole/rozłożony odkurzacz/pranie się suszy itd. Dlatego rozumiem Cię i uważam, że powinnaś negocjowac ustawienie tych rzeczy
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 20:00   #4415
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
My nie biegamy, wiatr że mało głowy nie urwie,a w nocy ma być -15 nie dałabym rady, zniechęciłabym się i tyle by było:P

Trudno, trzeba inaczej spalić kalorie
no u mnie też jest zimno, na termometrze niby -5, czuć bardzo mroźne powietrze. jest mi strasznie zimno w uszy, musze kupić sobie opaske, kaptur ciagle mi spada. przebieglam ok 2 km

zaraz pocwicze z ewa

dziewczyny, jecie wieczorem owoce? chodzi o to, ze uwielbiam jablka :P skoncze cwiczyc ok 21.30, spac ide 1/2, no i o tej 21.30 mam taka chcice na to jablko ze nie moge wytrzymac :P

hahah ciekawe, ciekawe jak spalicie te kalorie :P u mnie jedna osoba zawsze spala, i robie wszystko zebym to nie byla ja - na tych staraniach konczy sie to moje "inne spalanie kalorii" xD

Monia, a jak to widzisz, przytylas odkad mieszkasz z TZem? kurcze, my pomieszkujemy razem, jeszcze nie tak w pelni, ale jak juz zamieszkamy na 100% to bedzie to jakas tragedia :P bo wlasnie te dni, a raczej noce, ktore spedzamy osobno chronia nas od totalnej destrukcji ;p jak jestesmy razem, to oczywiste jest, ze musimy miec przy sobie jakies piwo, chrupki, czipsy, masakra jakas :P ostatnio to rozkminialismy :P
Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
moja dziewczyna wycisnęła więcej niż ja.. ;(
hahah Sandej jestes najlepszym przykladem na to, ze taki tekst jest calkiem prawodpodobny :P

a Twoj Tz tez jest tak fit jak Ty? opowiedz nam cos o jego nawykach
w ogole co ma znaczyc ta Twoja nieobecnosc i takie wtracanie jednego zdania, nooo nie
Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Nom, to prawda, u nas w porównaniu do Zachodu mamy dobre jedzenie. Chociaż szkoda, że w Polsce produkty typu woda aloesowa, mleko ryżowe, migdałowe i inne produkty eko/organiczne są parokrotnie droższe niż te normalne

Jezu, ale mnie mój TŻ dzisiaj wkurza tym, że żyje
i bardzo ciezko dostepne to prawda - w sklepach stacjonarnych niewinnie pojawiaja sie juz tego typu produkty, ale ja i tak mam problem z dostaniem tego czy tamtego :P moi rodzice bardzo lubia takie dziwne rzeczy, zdecydowanie moge powiedziec o nich, ze sa milosnikami produktow organicznych, ewentualnie - modnych ostatnio eko. duzo rzeczy zamawiamy przez internet, ale to tez jest kijowa sprawa, bo kazda rzecz trzeba zamawiac w innym sklepie, osobno placic za kazda przesylke, itp.

no i masz racje, etykiety cenowe na eko zywnosc potrafia zdolowac :P

co zrobil TZ? ;p czy masz okres? :P
Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
U nas w ogóle jakieś mało przetworzone rzeczy są drogie,a powinno być odwrotnie


Agniesik, czym tż sobie nagrabił?
moda kosztuje ;P
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 20:03   #4416
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Łoooo też bym się wkurzyła za taki tekst. Bo najbardziej boli i denerwuje to co jest nieprawdą i nie wiadomo skąd się wzięło/dlaczego ktoś tak myśli

Chcecie wynająć kawalerkę czy coś większego? U nas R. w drugim pokoju też trzyma swoje przyrządy do ćwiczeń+drążek, który raz zleciał mi na głowę i dzięki bogu, że nic się nie stało. Ale mnie to nie wkurza bo ja mało w tamtym pokoju przebywam, zawsze powtarzam, że to pakamera tż. Jednak-gdyby to miał być pokój, w którym mam spać to też bym się wkurzyła. Ja do spania i takiego normalnego życia, odpoczynku, potrzebuję wolnej przestrzeni, nie zagraconej. Aktualnie moja estetykę zaburza suszarka z praniem w salonie, ale na noc wysunę ją do drugiego pokoju,spać mi nie da :P Nie mogę, no nie mogę tak żyć, np.:podczas seksu otworzyć oczy, spojrzeć w bok, a tam burdel na stole/rozłożony odkurzacz/pranie się suszy itd. Dlatego rozumiem Cię i uważam, że powinnaś negocjowac ustawienie tych rzeczy
Dokładnie Ok, podczas okresu jem więcej, ale to chyba większość kobiet tak ma. A ten mi sugeruje, że mam takie ciągi, że się obżeram

Wiesz co, on wymyślił, że będzie składał tę ławeczkę i trzymał ją pod łóżkiem. Prędzej sam będzie na niej spał, na pewno się nie zgodzę, żeby trzymać tam takie rzeczy. Zresztą nie wiadomo jakie będzie łóżko- czy to jakiś narożnik, wersalka czy co. To ciekawe gdzie wtedy postawi ten swój super sprzęt do ćwiczeń

Tak samo mu powiedziałam jak Ty to napisałaś. Zapytałam, gdzie w takim razie postawimy odkurzacz, żelazko, książki itp., skoro będzie zawalać przestrzeń swoim sprzętem do ćwiczeń. W końcu tak mnie wkurzył, że już mu powiedziałam, że na nic mu ta ławeczka i wyciskanie na sztandze, skoro będzie miał zapuszczony brzuch. Mój TŻ to straszny bałaganiarz, nie wierzę w to, że będzie tę ławeczkę składał po skończonych ćwiczeniach.

My planujemy wynająć kawalerkę, strasznie drogo wychodzą dwa pokoje w Krakowie Nie będzie nas stać. Chociaż ja ostatnio myślę czy by nie iść na studia zaoczne i do pracy. Już trochę jestem zmęczona tym, że moi starsi się we wszystko wtrącają. Jak ma się niezależność finansową, to mają trochę mniej do powiedzenia. Pewnie moi rodzice i tak będą chcieli mi dawać pieniądze, to powiem, żeby mi odpalili parę stów na opłacenie studiów i tyle. A resztę niech odkładają na lokatę i mi dadzą po studiach :P

Edytowane przez agniesikk
Czas edycji: 2013-03-16 o 20:08
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 20:08   #4417
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Bo powiedziałam, że po obiedzie zjadłam jeszcze dwa naleśniki i stwierdziłam, że jak mam okres, to jestem strasznie żarta. A TŻ na to: Nooo, ty to pół miesiąca nic nie jesz, a pół miesiąca toooo...

Nieprawda. Nigdy nie jest tak, że nic nie jem, a potem się objadam jak świnia. Nie wiem skąd mu się to ubzdurało, ale mnie wnerwił. Poza tym wymyślił sobie, że będzie trzymał w domu durną ławeczkę do ćwiczeń i sztangę (w tym pokoju, w którym będziemy też spać i ogólnie żyć). Jakby nie mógł kupić karnetu na siłownię. A potem się jeszcze obraził jak panienka

Ach, no i stwierdził, że to o tym jedzeniu to był żart!!! Haha, się uśmiałam jak nigdy.
ooo nie ja tez mialam ze swoim awantury o takie teksty temat jedzenia bywa drazliwy :P

zadnej sztangi i laweczki w pokoju :P dobrze, ze mu to juz uswiadamiasz :P
Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Łoooo też bym się wkurzyła za taki tekst. Bo najbardziej boli i denerwuje to co jest nieprawdą i nie wiadomo skąd się wzięło/dlaczego ktoś tak myśli

Chcecie wynająć kawalerkę czy coś większego? U nas R. w drugim pokoju też trzyma swoje przyrządy do ćwiczeń+drążek, który raz zleciał mi na głowę i dzięki bogu, że nic się nie stało. Ale mnie to nie wkurza bo ja mało w tamtym pokoju przebywam, zawsze powtarzam, że to pakamera tż. Jednak-gdyby to miał być pokój, w którym mam spać to też bym się wkurzyła. Ja do spania i takiego normalnego życia, odpoczynku, potrzebuję wolnej przestrzeni, nie zagraconej. Aktualnie moja estetykę zaburza suszarka z praniem w salonie, ale na noc wysunę ją do drugiego pokoju,spać mi nie da :P Nie mogę, no nie mogę tak żyć, np.:podczas seksu otworzyć oczy, spojrzeć w bok, a tam burdel na stole/rozłożony odkurzacz/pranie się suszy itd. Dlatego rozumiem Cię i uważam, że powinnaś negocjowac ustawienie tych rzeczy
o boze mam to samo! to normalne, nie psychiczne? :P ja tez wszystkie elementy zagracajace wyciagam z pokoju, zanim zasne. inaczej sie nie wysypiam :P
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-16, 20:12   #4418
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Wiecie jaki jest argument mojego TŻ na sztangę i ławeczkę w pokoju? "Oboje będziemy z tego korzystać". LOL

Monia, a jeszcze- współczuję tej zabójczej przygody z drążkiem do ćwiczeń Normalnie wściec się można.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 20:23   #4419
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Bania, nie przytyłam odkąd mieszkamy razem. Chyba, że jakieś 2kg., ale to raczej nic :P Jak nie mieszkaliśmy razem to też codziennie jakiś alkohol, przekąski, często zamawiane żarcie bo nie było jak gotować. Teraz też czasami tż kupuje mi chipsy, chowa do szafki i jak wracam do domu to mówi, że mam niespodziankę w szafce :P Ale już ma szlaban na kupowanie Jak się mieszka razem to szkoda kasy na gotowe żarcie albo alkohol. Kiedyś codziennie wino albo dwa to było mało, a teraz często tydzień popijam jedną butlę :P Tak samo jedzenie, robienie jakichś obiadów albo głupie jajka na ciepło czy podgrzanie zupy wydaje się oczywiste. Pizzę zamawiamy od święta Kiedyś kartonami szły kebaby, ciastka, chrupki itd., a teraz wracam do domu, rozpakowuję siaty,a tam mleko, woda, warzywa, kasze, mięso, zakupy jak u mamy



Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Dokładnie Ok, podczas okresu jem więcej, ale to chyba większość kobiet tak ma. A ten mi sugeruje, że mam takie ciągi, że się obżeram

Wiesz co, on wymyślił, że będzie składał tę ławeczkę i trzymał ją pod łóżkiem. Prędzej sam będzie na niej spał, na pewno się nie zgodzę, żeby trzymać tam takie rzeczy. Zresztą nie wiadomo jakie będzie łóżko- czy to jakiś narożnik, wersalka czy co. To ciekawe gdzie wtedy postawi ten swój super sprzęt do ćwiczeń

Tak samo mu powiedziałam jak Ty to napisałaś. Zapytałam, gdzie w takim razie postawimy odkurzacz, żelazko, książki itp., skoro będzie zawalać przestrzeń swoim sprzętem do ćwiczeń. W końcu tak mnie wkurzył, że już mu powiedziałam, że na nic mu ta ławeczka i wyciskanie na sztandze, skoro będzie miał zapuszczony brzuch. Mój TŻ to straszny bałaganiarz, nie wierzę w to, że będzie tę ławeczkę składał po skończonych ćwiczeniach.

My planujemy wynająć kawalerkę, strasznie drogo wychodzą dwa pokoje w Krakowie Nie będzie nas stać. Chociaż ja ostatnio myślę czy by nie iść na studia zaoczne i do pracy. Już trochę jestem zmęczona tym, że moi starsi się we wszystko wtrącają. Jak ma się niezależność finansową, to mają trochę mniej do powiedzenia. Pewnie moi rodzice i tak będą chcieli mi dawać pieniądze, to powiem, żeby mi odpalili parę stów na opłacenie studiów i tyle. A resztę niech odkładają na lokatę i mi dadzą po studiach :P
No pewnie, jak będzie zwykła kanapa czy rozkładane łóżko to nic na dół nie wciśnie. A durny odkurzacz ile miejsca zajmuje. Spoko, jak można wcisnąć do szafy, ale jak nie to też stoi i zawala miejsce. Dobrze, że ma chęć do ćwiczeń, ale niech najpierw sobie wyobrazi to wszystko w jednym pomieszczeniu :P A pokój można bardzo szybko zagracić.
Na jaki kierunek się zdecydowałaś?
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 20:25   #4420
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Dokładnie, ja tu się głowię jak logicznie wszystko zorganizować w koszykach, pudłach, żeby nie zagracało przestrzeni, a ten wyskakuje jeszcze ze swoją domową siłownią. Bo wyliczył, że taniej wyjdzie kupić sprzęt, niż kupować karnet na siłownię. Tylko, że mając karnet może korzystać ze wszystkiego, a w domu będzie miał tylko ławeczkę.

Na Finanse i Rachunkowość Mam nadzieję, że będę zadowolona
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 22:57   #4421
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez karola_plm Pokaż wiadomość

W wakacje w tym roku Holandia (autem) + Turcja (z biura podrozy) (taaak, Karola jedzie gdzieś z biurem podróży. Nie wiem jeszcze jak się z tym czuję, ale jedziemy głównie dlatego że jedzie nasza ekipa i dla odmiany chcieliśmy się przejechać gdzieś ze znajomymi ). + Jeszcze majowka w gorach
zazdroszczę ja kocham podróżować ale albo nie ma kasy albo nie ma z kim. w wakacje na pewno jadę na woodstock i może na domek nad jezioro na wielką alko-bibę i to tyle z pewniaków póki co

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość


Zrobilismy kurczaki ala kfc z frytkami, do tego cola i maraton serialowy w łóżku ale już czas się ogarnąć, wrócić na dobrą drogę żywienia :P Dzisiaj dzień lenia, jeszcze trochę na kompie, potem kąpiel i z powrotem do łóżka, z winem


Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
moja dziewczyna wycisnęła więcej niż ja.. ;(
omg ze śmiechu oplułam monitor twarożkiem xD

---------- Dopisano o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 23:46 ----------

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
no u mnie też jest zimno, na termometrze niby -5, czuć bardzo mroźne powietrze. jest mi strasznie zimno w uszy, musze kupić sobie opaske, kaptur ciagle mi spada. przebieglam ok 2 km

zaraz pocwicze z ewa

dziewczyny, jecie wieczorem owoce? chodzi o to, ze uwielbiam jablka :P skoncze cwiczyc ok 21.30, spac ide 1/2, no i o tej 21.30 mam taka chcice na to jablko ze nie moge wytrzymac :P
u mnie też mróz i ziąb :brrrr:
brawo
ja nie jem, ale wychodzę z założenia że lepiej zjeść wieczorem owoc niż czekoladę.

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
ooo nie ja tez mialam ze swoim awantury o takie teksty temat jedzenia bywa drazliwy :P

zadnej sztangi i laweczki w pokoju :P dobrze, ze mu to juz uswiadamiasz :P

o boze mam to samo! to normalne, nie psychiczne? :P ja tez wszystkie elementy zagracajace wyciagam z pokoju, zanim zasne. inaczej sie nie wysypiam :P
u mnie też tak było, ale już TŻta urobiłam i jestem z siebie i z niego bardzooo dumna, powiedziałam ostatnio - kochanie, jestem na diecie, przez najbliższe dwa tygodnie nie proponuj mi frytek, pizzy, piwa itp.
no i dziś byliśmy na urodzinach kumpla, znajomi zamówili sobie pizzę i TŻ tak patrzy i widzę że go kusi, mówię chcesz to bierz a on że nie bo nie chce żebym się męczyła patrząc jak on je i żeby mnie nie kusiło skoro dietkuję

a co do zagracenia to TZ obok łóżka ma wieeelką szafę w której jest wszystko. no i raz troszkę "poszaleliśmy" i otworzyliśmy szafę, że tak powiem, ruchami łóżka i zawartość zaczęła się wysypywać
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-17, 08:21   #4422
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość


u mnie też tak było, ale już TŻta urobiłam i jestem z siebie i z niego bardzooo dumna, powiedziałam ostatnio - kochanie, jestem na diecie, przez najbliższe dwa tygodnie nie proponuj mi frytek, pizzy, piwa itp.
no i dziś byliśmy na urodzinach kumpla, znajomi zamówili sobie pizzę i TŻ tak patrzy i widzę że go kusi, mówię chcesz to bierz a on że nie bo nie chce żebym się męczyła patrząc jak on je i żeby mnie nie kusiło skoro dietkuję

a co do zagracenia to TZ obok łóżka ma wieeelką szafę w której jest wszystko. no i raz troszkę "poszaleliśmy" i otworzyliśmy szafę, że tak powiem, ruchami łóżka i zawartość zaczęła się wysypywać
no co Ty, to brawo dla niego i dla Ciebie, że nie tknęliście tej pizzy!

Hahahaha! potraktował to jako pretekst do posprzątania?



Dziś zrobiłam już tiffoczki (?tak to się nazywa?:P)
A wczoraj po bieganiu - trening z gwiazdami (oczywiście 2/3; trening z Karoliną jest tak nudny, że nie daję rady go wykonać i wolę w to miejsce pokręcić hh)

A teraz jem śniadanie, maluję paznokcie, ogarniam się i idę na randkę z TZem, zapowiedział mi jakąś (pewnie kaloryczną ) niespodziankę :P
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 10:45   #4423
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Bania, pochwal się potem co to za niespodzianka


My wstaliśmy , tż zrobił śniadanie i kawę do łóżka Potem na obiad do moich rodziców, na zakupy i na spacer. A wieczorem pobiegać bo jest prawie +5 stopni
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 10:57   #4424
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

spoko spoko ;d narazie siedze w dresie i mam ochote na dzien paszteta :P

wiecie co, kupilam podklad affinitone 24 h, i masakra jakas beznadziejny! po chwili od nalozenia robi sie pomaranczowy, podkresla to, czego nie powinien podkreslac, tragedia najgorzej wydane 30 zl w kategorii kosmetykow.
tak cienko stoje z kasa a musze dzis isc po jakis inny podklad
fajnie, ze bedzie niespodzianka, ale szkoda ze nie powiedzial, jak mniej wiecej mam sie ubrac ;(

Monia, fajna niedziele
przede wszystkim fajny poczatek dnia, co Ci zrobil na sniadanie? to bardzo slodkie. co slodkiego robia dla was wasze tzy? dla mnie najslodsze w moim jest to, jak po seksie sie ubiera, i idzie po ciastka do sklepu wraca a ja spie :P

hmm to moze ja tez pobiegam. zalezy jak bedzie wygladal moj wieczor.
wiecie co, cwicze ktorys dzien i mam juz brzuch jak skala xD
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 11:15   #4425
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
spoko spoko ;d narazie siedze w dresie i mam ochote na dzien paszteta :P

wiecie co, kupilam podklad affinitone 24 h, i masakra jakas beznadziejny! po chwili od nalozenia robi sie pomaranczowy, podkresla to, czego nie powinien podkreslac, tragedia najgorzej wydane 30 zl w kategorii kosmetykow.
tak cienko stoje z kasa a musze dzis isc po jakis inny podklad
fajnie, ze bedzie niespodzianka, ale szkoda ze nie powiedzial, jak mniej wiecej mam sie ubrac ;(

Monia, fajna niedziele
przede wszystkim fajny poczatek dnia, co Ci zrobil na sniadanie? to bardzo slodkie. co slodkiego robia dla was wasze tzy? dla mnie najslodsze w moim jest to, jak po seksie sie ubiera, i idzie po ciastka do sklepu wraca a ja spie :P

hmm to moze ja tez pobiegam. zalezy jak bedzie wygladal moj wieczor.
wiecie co, cwicze ktorys dzien i mam juz brzuch jak skala xD
Ja mam już chyba 4 pudełko rimmel match perfection, mój podkład idealny
Śniadanie ubogie, kanapki jajek już nie mamy, wieczorem ojciec R. ma nam podrzucić, mleka reszta na dnie tyle co do kawy, pieczywa już brak, wszystko z lodówki wyżarte, dlatego po południu idziemy na zakupy
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 14:40   #4426
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
no co Ty, to brawo dla niego i dla Ciebie, że nie tknęliście tej pizzy!

Hahahaha! potraktował to jako pretekst do posprzątania?



Dziś zrobiłam już tiffoczki (?tak to się nazywa?:P)
A wczoraj po bieganiu - trening z gwiazdami (oczywiście 2/3; trening z Karoliną jest tak nudny, że nie daję rady go wykonać i wolę w to miejsce pokręcić hh)

A teraz jem śniadanie, maluję paznokcie, ogarniam się i idę na randkę z TZem, zapowiedział mi jakąś (pewnie kaloryczną ) niespodziankę :P
nie potraktował :P
napisz co to za niespodzianka!
ja nie wiem czy dziś poćwiczę, chyba jeszcze nie ozdrowiałam do końca, ale jestem po trzech dniach SB i już czuję się lżejsza <3

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
spoko spoko ;d narazie siedze w dresie i mam ochote na dzien paszteta :P

wiecie co, kupilam podklad affinitone 24 h, i masakra jakas beznadziejny! po chwili od nalozenia robi sie pomaranczowy, podkresla to, czego nie powinien podkreslac, tragedia najgorzej wydane 30 zl w kategorii kosmetykow.
tak cienko stoje z kasa a musze dzis isc po jakis inny podklad
fajnie, ze bedzie niespodzianka, ale szkoda ze nie powiedzial, jak mniej wiecej mam sie ubrac ;(

Monia, fajna niedziele
przede wszystkim fajny poczatek dnia, co Ci zrobil na sniadanie? to bardzo slodkie. co slodkiego robia dla was wasze tzy? dla mnie najslodsze w moim jest to, jak po seksie sie ubiera, i idzie po ciastka do sklepu wraca a ja spie :P

hmm to moze ja tez pobiegam. zalezy jak bedzie wygladal moj wieczor.
wiecie co, cwicze ktorys dzien i mam juz brzuch jak skala xD
dzień paszteta <3

ja używam ostatnio Gosha (dostałam, nie wiem czy sama bym wydała 6 dych na podkład) i jest super, najjaśniejszy odcień, mam po nim super porcelanową cerę i wcale nie wygląda jak maska.

co słodkiego? hmmm. karmi mnie ciastkami korzennymi <3
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 20:29   #4427
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

A ja dziś i wczoraj na nartach byłam!! ale było pięknie, ciepło, słoneczko, bajka uwielbiam narty.
A w ogóle dziewczyny może któraś chce psa?? mam od kilku dni mega słodkiego psiaka który zostal porzucony i tymczasowo jest u nas, szukamy dla niego domu. Pies jest suuuuper fajny kochany i mądry ale my dużo wyjeżdżamy i nie możemy mieć teraz
Najbliższy wyjazd to majówka - Wiedeń, Słowenia i Wenecja (odwiedzamy Szwagra który jest na erasmusie tam gdzie nasza Bita Śmietanka) nie mogę się doczekać. Właśnie, BŚ, pewnie Ty mi najlepiej doradzisz co najlepiej zobaczyć w Słowenii?? mam w planach Lublanę i Maribor.
A na jesień jakoś planujemy Amerykę Południową, ale to już Wam chyba mówiłam?? polujemy na tanie bilety.

Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
zazdroszczę ja kocham podróżować ale albo nie ma kasy albo nie ma z kim. w wakacje na pewno jadę na woodstock i może na domek nad jezioro na wielką alko-bibę i to tyle z pewniaków póki co
Ja byłam na woodstock pierwszy raz w zeszłym roku i się zastanawiałam dlaczego dopiero teraz na to wpadłam?? było megaśśśśśśnie

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
A teraz jem śniadanie, maluję paznokcie, ogarniam się i idę na randkę z TZem, zapowiedział mi jakąś (pewnie kaloryczną ) niespodziankę :P
Jakąąąąąą????

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
spoko spoko ;d narazie siedze w dresie i mam ochote na dzien paszteta :P

wiecie co, kupilam podklad affinitone 24 h, i masakra jakas beznadziejny! po chwili od nalozenia robi sie pomaranczowy, podkresla to, czego nie powinien podkreslac, tragedia najgorzej wydane 30 zl w kategorii kosmetykow.
tak cienko stoje z kasa a musze dzis isc po jakis inny podklad
Ja mam taką manię że sprawdzam opinie wszystkiego na wizażu i dlatego się nie nacinam. A podkładu używam tego samego od 8 lat :roll eyes:
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)

SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 21:32   #4428
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!



Mój kociak jest jakiś mega chory ;(((( od jakiegoś czasu jest wychudzony, ale był bardzo żwawy, pełen życia, dlatego nie myślałam, że jest to coś poważnego - moje koty często tyją/chudną w zależności od wielu różnych czynników.

a Timon dziś od południa jest bardzo osowiały, jak chcę go wziąć na ręce, to piszczy, boli go coś w okolicy przednich łapek
podjada trochę suchej karmy, mięsa z rosołu nie chciał... zjadł ode mnie trochę serka wiejskiego. dalam mu, bo strasznie mi go szkoda ;/

nie wiecie co to moze byc? boze mam nadzieje ze to jakas chwilowa dolegliwosc, a nie cos powaznego! oczywiscie skoro swit jedziemy do weterynarza!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Ja mam już chyba 4 pudełko rimmel match perfection, mój podkład idealny
Śniadanie ubogie, kanapki jajek już nie mamy, wieczorem ojciec R. ma nam podrzucić, mleka reszta na dnie tyle co do kawy, pieczywa już brak, wszystko z lodówki wyżarte, dlatego po południu idziemy na zakupy
ja nie wiem co mnie podkusiło, żeby kupić ten affinitone - lubie tą serię, ale w wersji "mineralnej", ten to jakaś katastrofa ;/

rimmel ostatnio mialam : wake me up, ale bez promocji kosztowal 40 zl, stwierdzilam ze wale taki interes :P dzis tez nic nie znalazlam ;/ jutro kupie chyba healthy mix. na maybelline mam focha :P

e tam ubogie wazne ze zrobil, przyniosl - slodziak
Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
nie potraktował :P
napisz co to za niespodzianka!
ja nie wiem czy dziś poćwiczę, chyba jeszcze nie ozdrowiałam do końca, ale jestem po trzech dniach SB i już czuję się lżejsza <3



dzień paszteta <3

ja używam ostatnio Gosha (dostałam, nie wiem czy sama bym wydała 6 dych na podkład) i jest super, najjaśniejszy odcień, mam po nim super porcelanową cerę i wcale nie wygląda jak maska.

co słodkiego? hmmm. karmi mnie ciastkami korzennymi <3
nie mialam chyba nigdy podkladu z gosha



niespodzianka spoko :P przyjechal po mnie, testowalismy predkosc auta i spiewajac w miedzy czasie radiowe przeboje, czaaad fajnie bylo w trasie, scigalismy sie itp - jak za nastolatka
naprawde fajnie spedzone godziny ;D nadal nie wiedzialam gdzie jedziemy :P
dojechalismy do .. lotniska :P wiem, ze wyjde na zolze, ale pierwsze co mi przyszlo do glowy - dzizas, co on znowu wymyslil ale z drugiej strony wiedzialam, ze na jakis czas wykluczone sa jakies wyjazdy, bo tz ma zawalony grafik. zaparkowalismy, wysiedlismy z auta i okazalo sie, ze przyjechalismy po znajomych ;D;D mega sie ucieszylam, bo bardzo dawno ich nie widzialam, zawsze jak przylatywali do pl, to my gdzies wyjezdzalismy, i od jakiegos roku nie mielismy nawet okazji wyjsc na piwo. takze fajnie, ze zgadali sie z tzem (za moimi plecami ) , a i jemu akurat pasowalo, zeby po nich podjechac. poszlismy na pizze (dla mnie salatka i dwa drinki ), pogadalismy. odstawilismy ich i poszlismy spacerkiem na mcflurry. pokazal mi taaakie ogromne graffiti - kocham cie, i twierdzil, ze to on namalowal smiesznie bylo i fajnie, super niedziela tylko kot mnie martwi ;(

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra Pokaż wiadomość
A ja dziś i wczoraj na nartach byłam!! ale było pięknie, ciepło, słoneczko, bajka uwielbiam narty.
A w ogóle dziewczyny może któraś chce psa?? mam od kilku dni mega słodkiego psiaka który zostal porzucony i tymczasowo jest u nas, szukamy dla niego domu. Pies jest suuuuper fajny kochany i mądry ale my dużo wyjeżdżamy i nie możemy mieć teraz
ale z Was słodziaki, że go przygarneliscie! ja juz mam psiaka, koty, tez mamy klopoty, kto ma z tymi zwierzakami zostac

napewno szybko znajdzie sie jakis chetny, odpowiedzialny czlowiek, ktory go przygarnie
Cytat:
Najbliższy wyjazd to majówka - Wiedeń, Słowenia i Wenecja (odwiedzamy Szwagra który jest na erasmusie tam gdzie nasza Bita Śmietanka) nie mogę się doczekać. Właśnie, BŚ, pewnie Ty mi najlepiej doradzisz co najlepiej zobaczyć w Słowenii?? mam w planach Lublanę i Maribor.
A na jesień jakoś planujemy Amerykę Południową, ale to już Wam chyba mówiłam?? polujemy na tanie bilety.
o boooze, zdążycie to wszystko obskoczyc?! ile trwa wasza majowka?!
ciekawe, co mi tz wymysli na majowke ;D


Ameryke Poludniowa, o ja.. super! bede trzymala kciuki, ale chyba jednoczesnie padne z zazdrosci! podroze to super pasja


Cytat:
Ja mam taką manię że sprawdzam opinie wszystkiego na wizażu i dlatego się nie nacinam. A podkładu używam tego samego od 8 lat :roll eyes:
wlasnie ja tez z reguly sprawdzam ;(
a jakiego uzywasz?
__________________


Edytowane przez aniabaniaa
Czas edycji: 2013-03-17 o 21:34
aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 22:02   #4429
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

bania, koniecznie daj znać co z kicią! trzymam kciuki.

ja mam w domu psa i dwie świnki morskie więc też go nie wezmę. no i niedługo nowe szczurki.

czwarty dzień diety zaliczony i znowu mogę być z siebie dumna! była u nas babcia i ciocia i wiadomo, kawka a na stole czekolady, ciastka, ciasto...

nic nie tknęłam! nawet kosteczki
za to zrobiłam sobie faszerowaną paprykę - podpiekłam paprykę w moim mini-piekarniczku do miękkości i wrzuciłam jogurt naturalny z różnymi sałatami i ziołami, pycha!

właśnie, niektóre z Was chyba bywały na SB? myślicie że coś się strasznego stanie jak czasem zjem trochę dżemu? w tabelkach które mam jest zaznaczony jako "unikać lub jeść bardzo rzadko"...
po tych kilku dniach już czuję się lżejsza, centymetr jeszcze tego nie potwierdza ale jestem dobrej myśli i uzbrajam się w cierpliwość
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-18, 12:11   #4430
Loriette
Zakorzenienie
 
Avatar Loriette
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 042
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Nadrobię Was po uczelni, a teraz przyszłam się pochwalić! Po ponad miesiącu wyprostowałam włosy i zobaczyłam jakie są długie
Zdjęcie w albumie!
__________________
BLOG KULINARNY Z NACISKIEM NA WYPIEKI
Piekarnik Laury

Zapraszam do miejsca, gdzie objawia się prawdziwa miłość do kuchni.
Loriette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 13:01   #4431
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!




Bania co z kotem?


A tak w ogóle to znalazłam w necie Twoje zdj z "melanżu"





Loriette o kurcze, ale szybko Ci rosną włosy
Ja moje sukcesywnie obcinam
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 14:08   #4432
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Przeczytałam Was, ale nie mam siły na odpisywanie!

Jestem przeziębiona jak nigdy. Zawalony nos, bolące gardło, sto tysięcy herbat z miodem i cytryną, gripexy, polopiryny i nic

Laura - piękne włosy!
a mówiłam Wam,że moje zapuszczam? Nie goliłam boków od wigilii i wyglądam jak siedem nieszczęść.
rosną dziwnie,ale zapuszczam dzielnie! stęskniłam się za długimi włosami...
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 19:10   #4433
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
a Timon dziś od południa jest bardzo osowiały, jak chcę go wziąć na ręce, to piszczy, boli go coś w okolicy przednich łapek
podjada trochę suchej karmy, mięsa z rosołu nie chciał... zjadł ode mnie trochę serka wiejskiego. dalam mu, bo strasznie mi go szkoda ;/

niespodzianka spoko :P przyjechal po mnie, testowalismy predkosc auta i spiewajac w miedzy czasie radiowe przeboje, czaaad fajnie bylo w trasie, scigalismy sie itp - jak za nastolatka
naprawde fajnie spedzone godziny ;D nadal nie wiedzialam gdzie jedziemy :P
dojechalismy do .. lotniska :P wiem, ze wyjde na zolze, ale pierwsze co mi przyszlo do glowy - dzizas, co on znowu wymyslil ale z drugiej strony wiedzialam, ze na jakis czas wykluczone sa jakies wyjazdy, bo tz ma zawalony grafik. zaparkowalismy, wysiedlismy z auta i okazalo sie, ze przyjechalismy po znajomych ;D;D mega sie ucieszylam, bo bardzo dawno ich nie widzialam, zawsze jak przylatywali do pl, to my gdzies wyjezdzalismy, i od jakiegos roku nie mielismy nawet okazji wyjsc na piwo. takze fajnie, ze zgadali sie z tzem (za moimi plecami ) , a i jemu akurat pasowalo, zeby po nich podjechac. poszlismy na pizze (dla mnie salatka i dwa drinki ), pogadalismy. odstawilismy ich i poszlismy spacerkiem na mcflurry. pokazal mi taaakie ogromne graffiti - kocham cie, i twierdzil, ze to on namalowal smiesznie bylo i fajnie, super niedziela tylko kot mnie martwi ;(
Może to coś ze stawami? Daj znać co powie wet nasz weterynarz jest zawsze pod telefonem, w święta zawsze otwiera klinikę chociaż na 2 godziny. Pamiętam jak po Wigilii wylądowaliśmy z moją u niego, ludzie na pasterkę,a my do weterynarza. Na drugi dzień już miała operację, nie było problemu
A niespodzianka fajna macie lotnisko? wow my nie i nie zapowiada się

Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
Nadrobię Was po uczelni, a teraz przyszłam się pochwalić! Po ponad miesiącu wyprostowałam włosy i zobaczyłam jakie są długie
Zdjęcie w albumie!


Ja za tydzień idę podciąć

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to znalazłam w necie Twoje zdj z "melanżu"
Psycholu, przyjdzie bania i Ci łomot spuści :P

Cytat:
Napisane przez agnesuk Pokaż wiadomość
Przeczytałam Was, ale nie mam siły na odpisywanie!

Jestem przeziębiona jak nigdy. Zawalony nos, bolące gardło, sto tysięcy herbat z miodem i cytryną, gripexy, polopiryny i nic

Laura - piękne włosy!
a mówiłam Wam,że moje zapuszczam? Nie goliłam boków od wigilii i wyglądam jak siedem nieszczęść.
rosną dziwnie,ale zapuszczam dzielnie! stęskniłam się za długimi włosami...
Idź do lekarza, jak nic nie pomaga to pewnie antybiotyk Ci przepisze. Nie warto się męczyć.
Agnesuk zapuszcza włosy-koniec świata



Wróciłam z pracy i cały wieczór robiłam pasztet z selera
Zrobiłam w keksówce, z myślą że tż i tak go nie ruszy bo wie z czego (dzielny pianę mi ubijał badziewną trzepaczką) . A teraz żałuję bo za 2 dni pewnie bedę musiała znowu robić :P Przepis prosty i mało kaloryczny. Ja selera nie lubię,a pasztetem się zajadam
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 19:49   #4434
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Dziewczyny, dzieki za kciuki ;* Kociak ma grypę ;( dostał rano antybiotyk, od razu polepszył mu się apetyt, szybko i łapczywie jadł. Później sporo pospał, teraz już hasa , nie piszczy przy podnoszeniu mam nadzieję, ze z tego wyjdzie
Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość

nic nie tknęłam! nawet kosteczki
za to zrobiłam sobie faszerowaną paprykę - podpiekłam paprykę w moim mini-piekarniczku do miękkości i wrzuciłam jogurt naturalny z różnymi sałatami i ziołami, pycha!

właśnie, niektóre z Was chyba bywały na SB? myślicie że coś się strasznego stanie jak czasem zjem trochę dżemu? w tabelkach które mam jest zaznaczony jako "unikać lub jeść bardzo rzadko"...
po tych kilku dniach już czuję się lżejsza, centymetr jeszcze tego nie potwierdza ale jestem dobrej myśli i uzbrajam się w cierpliwość
no nieźle, podziwiam !

eee mysle ze nic strasznego sie nie stanie

Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
Nadrobię Was po uczelni, a teraz przyszłam się pochwalić! Po ponad miesiącu wyprostowałam włosy i zobaczyłam jakie są długie
Zdjęcie w albumie!
jaakie długie!
Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to znalazłam w necie Twoje zdj z "melanżu"





Cytat:
Napisane przez agnesuk Pokaż wiadomość
Laura - piękne włosy!
a mówiłam Wam,że moje zapuszczam? Nie goliłam boków od wigilii i wyglądam jak siedem nieszczęść.
rosną dziwnie,ale zapuszczam dzielnie! stęskniłam się za długimi włosami...
Tyyyyy?! Niemożliwe!
Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Może to coś ze stawami? Daj znać co powie wet nasz weterynarz jest zawsze pod telefonem, w święta zawsze otwiera klinikę chociaż na 2 godziny. Pamiętam jak po Wigilii wylądowaliśmy z moją u niego, ludzie na pasterkę,a my do weterynarza. Na drugi dzień już miała operację, nie było problemu
A niespodzianka fajna macie lotnisko? wow my nie i nie zapowiada się

ja mam pod nosem klinikę 24/h, ale nigdy tam nie bylam, nie lubie zmieniac weterynarza fajnie, ze Ty trafilas na takiego zaufanego. widac, ze to czlowiek z poswieceniem!

o matko , a co jej bylo ze musiala miec operacje?! boze to musial byc okropny stres! przezywa wizyty u weta? moje zwierzeta STRASZNIE!

niee jechalismy po nich z 2/3 godziny na to lotnisko :P
Cytat:
Wróciłam z pracy i cały wieczór robiłam pasztet z selera
Zrobiłam w keksówce, z myślą że tż i tak go nie ruszy bo wie z czego (dzielny pianę mi ubijał badziewną trzepaczką) . A teraz żałuję bo za 2 dni pewnie bedę musiała znowu robić :P Przepis prosty i mało kaloryczny. Ja selera nie lubię,a pasztetem się zajadam
slysze pasztet mysle pizza

xD
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 20:04   #4435
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Bania, kocia grypa? ucałuj go od wizażowych ciotek i podrap za uchem
Moja miała ropomacicze, musieli ją wysterylizować. Dla mnie to była trauma, 2 dni płaczu bo musiałam podpisac zgodę na narkozę, byłam jak zasypiała na stole operacyjnym, potem ja odebraliśmy, wybudzała się ze śpiączki, całą noc przy niej czuwałam i w ogóle. Myślę, że ja to bardziej przeżywałam niż ona :P A weterynarz i fryzjer to jej wrogowie numer jeden właśnie na wiosnę nas czeka wizyta u fryzjera o ile zastrzyki akceptuje to zaglądanie do uszu albo obcinanie pazurów to wojna. Zawsze poleje się krew, ale nie jej Tylko np.:moja bo mnie zadrapie albo weta bo oberwie w nos z jej głowy


Wiosna idzie, pieprzyć pizzę, trzeba się przerzucić na selerowy pasztet :P
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 22:20   #4436
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Bania, kocia grypa? ucałuj go od wizażowych ciotek i podrap za uchem
Moja miała ropomacicze, musieli ją wysterylizować. Dla mnie to była trauma, 2 dni płaczu bo musiałam podpisac zgodę na narkozę, byłam jak zasypiała na stole operacyjnym, potem ja odebraliśmy, wybudzała się ze śpiączki, całą noc przy niej czuwałam i w ogóle. Myślę, że ja to bardziej przeżywałam niż ona :P A weterynarz i fryzjer to jej wrogowie numer jeden właśnie na wiosnę nas czeka wizyta u fryzjera o ile zastrzyki akceptuje to zaglądanie do uszu albo obcinanie pazurów to wojna. Zawsze poleje się krew, ale nie jej Tylko np.:moja bo mnie zadrapie albo weta bo oberwie w nos z jej głowy


Wiosna idzie, pieprzyć pizzę, trzeba się przerzucić na selerowy pasztet :P
1. mówi, że Was kocha tylko Psychola nie, za te obraźliwe obrazki pod kątem swojej Pańci (Bozia ześle burze, zobaczysz)


2. wyobrażam sobie. raz, że mamy świadomośc, że zwierzę jest zestresowane, a dwa, że patrzymy na jego cierpienie
ile dajesz za fryzjera? dobry biznes, co? :P

3. heheh no tak :P nigdy nie jadłam takiego pasztetu :P

jestem po 23 minutach ewkowego treningu z gwiazdami, więcej nie dałam rady i w ogóle już mi sie nie chce cwiczyc juz bym mogla byc fit :P
ale z jednej strony mi sie nie chce, a z drugiej - ciagnie mnie to cwiczen, mysle ze to dobry znak

ide jeszcze zaliczyc tiffoczki :P
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 22:24   #4437
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Bania, kocia grypa? ucałuj go od wizażowych ciotek i podrap za uchem
Moja miała ropomacicze, musieli ją wysterylizować. Dla mnie to była trauma, 2 dni płaczu bo musiałam podpisac zgodę na narkozę, byłam jak zasypiała na stole operacyjnym, potem ja odebraliśmy, wybudzała się ze śpiączki, całą noc przy niej czuwałam i w ogóle. Myślę, że ja to bardziej przeżywałam niż ona :P A weterynarz i fryzjer to jej wrogowie numer jeden właśnie na wiosnę nas czeka wizyta u fryzjera o ile zastrzyki akceptuje to zaglądanie do uszu albo obcinanie pazurów to wojna. Zawsze poleje się krew, ale nie jej Tylko np.:moja bo mnie zadrapie albo weta bo oberwie w nos z jej głowy


Wiosna idzie, pieprzyć pizzę, trzeba się przerzucić na selerowy pasztet :P
o, to to samo co moja szczurka miała. masakra ;/



jutro 6 dzien diety a w środę przerwa jednodniowa, Ostara jest i będzie duuuużo jedzenia, robię moją popisową tuńczykową sałatkę i bananowy biszkopt
jakby kto pytał Ostara to taka pogańska Wielkanoc
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 22:57   #4438
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

bedzie wodka!
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 18:03   #4439
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
1. mówi, że Was kocha tylko Psychola nie, za te obraźliwe obrazki pod kątem swojej Pańci (Bozia ześle burze, zobaczysz)

2. wyobrażam sobie. raz, że mamy świadomośc, że zwierzę jest zestresowane, a dwa, że patrzymy na jego cierpienie
ile dajesz za fryzjera? dobry biznes, co? :P

3. heheh no tak :P nigdy nie jadłam takiego pasztetu :P

jestem po 23 minutach ewkowego treningu z gwiazdami, więcej nie dałam rady i w ogóle już mi sie nie chce cwiczyc juz bym mogla byc fit :P
ale z jednej strony mi sie nie chce, a z drugiej - ciagnie mnie to cwiczen, mysle ze to dobry znak

ide jeszcze zaliczyc tiffoczki :P
Myśle, że Timon i Pumba (nie pomyliłam ) pokochaliby się z moją księżniczką ona lubi kociaki
Za fryzjera w tamtym roku daliśmy 60zł. Co i tak uważam za śmiesznie niską cenę w stosunku do włożonej pracy :P

Ej ten pasztet na prawdę jest pyszny! Na ciepło to już w ogóle!
U mnie z ćwiczeniami tak samo. Cały czas czekam na lepszy czas na bieganie :P
Ale jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie choinkę ubierać,a nie pisanki malować u nas znowu zaspy śniegu strasznie mnie to dołuje

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Ejjjj specjalistki Wy moje!
Tatar na diecie może być? Ma chyba sporo białka
Kompletuje jutrzejsze menu
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 18:23   #4440
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

tak, takkk!! zapuszczam! ale ostatnio już mialam tak dość,że chciała iść wywalić pół głowy, ale tż mnie powstrzymał! :P

bania moje koty miały to samo. antybiotyki pomogły i latały znowu jak poparzone

monia jestem ciekawa smaku tego pasztetu
mnie też ten śnieg dobija...jeszcze u mnie całą noc sypało i znowu jest go tyyyyyyle!


u mnie już trochę lepiej. polopirynka i gruby zestaw grypowo-ubraniowy zdziałał cuda wypociłam się jak głupia!

poza tym mimo spuchniętych oczu, bólu gardła zrobiłam wczoraj godzinny trening pleców, rąk i nóg
czyli ogłaszam,że zaczełam 2 tydzień p90x!
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!



Edytowane przez agnesuk
Czas edycji: 2013-03-19 o 18:26
agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:59.