P90X - w 90 dni dookoła fitnessu! - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-15, 18:30   #421
Yokosan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 4
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Hej
chce wystartować z P90X
proszę o pomoc, potrzebuję informacji : który program na redukcję tkanki tłuszczowej ? Classic ?
co potrzebne jest aby zacząć cwiczenia ? gdzie można nabyć płytę z cwiczeniami ? czy są tłumaczone na polski ?

bardzo prosze o odpowiedz, próbowałam sama czytac ale jest tego tak dużo, że nie moge się już połapać a tu widzę trafiłam na osoby, które już ćwiczą a więc macie juz wiedzę na ten temat.
Yokosan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 21:44   #422
1qazse4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 326
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

2 dzień mega zakwasów po legs and back
1qazse4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 06:13   #423
kraina _chichow
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 677
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez Yokosan Pokaż wiadomość
Hej
chce wystartować z P90X
proszę o pomoc, potrzebuję informacji : który program na redukcję tkanki tłuszczowej ? Classic ?
co potrzebne jest aby zacząć cwiczenia ? gdzie można nabyć płytę z cwiczeniami ? czy są tłumaczone na polski ?

bardzo prosze o odpowiedz, próbowałam sama czytac ale jest tego tak dużo, że nie moge się już połapać a tu widzę trafiłam na osoby, które już ćwiczą a więc macie juz wiedzę na ten temat.
Witaj, na redukcję tkanki tłuszczowej podobno jest LEAN, jest tam mniej siłowego, więcej kardio, ale na każdego działa co innego, tutaj chyba większość z nas ćwiczy CLASSIC. Ja miałam wątpliwości, który program zacząć, dziewczyny przekonały mnie do CLASSICA. Potrzebujesz drążka, hantli, uchwytów do pompek, ale hantle i drążek możesz zastąpić ekspanderem i ćwiczyć bez uchwytów (ja polecam, całkiem inaczej się pompuje, mam wrażenie, że więcej mięśni pracuje). Płyty można zamówić na Beach Body, ewentualnie poszukać na innych stronkach
Nie są tłumaczone na polski. Zajrzyj na stronę http://p90x.com.pl/
Dużo przydatnych informacji.


Wczorajsze Legs and Back bardzo mi się podoba, póki co najbardziej mi pasuje Mam lekkie zakwasy A jak u was?

Dziewczyny, pomierzyłyście się?
kraina _chichow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 09:37   #424
Yokosan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 4
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Kraina Chichów dziekuje za odpowiedz
a wyjasnij mi jeszcze czy cały ten cykl 90 dniowy składa sie z rożnych sesji czy tam tematów czy każdy dzien jest taki sam tzn rozgrzewka i poszczegolne partie ciała ?
Yokosan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 10:35   #425
Benera
Rozeznanie
 
Avatar Benera
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 640
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez kraina _chichow Pokaż wiadomość
Witaj, na redukcję tkanki tłuszczowej podobno jest LEAN, jest tam mniej siłowego, więcej kardio, ale na każdego działa co innego, tutaj chyba większość z nas ćwiczy CLASSIC. Ja miałam wątpliwości, który program zacząć, dziewczyny przekonały mnie do CLASSICA. Potrzebujesz drążka, hantli, uchwytów do pompek, ale hantle i drążek możesz zastąpić ekspanderem i ćwiczyć bez uchwytów (ja polecam, całkiem inaczej się pompuje, mam wrażenie, że więcej mięśni pracuje). Płyty można zamówić na Beach Body, ewentualnie poszukać na innych stronkach
Nie są tłumaczone na polski. Zajrzyj na stronę http://p90x.com.pl/
Dużo przydatnych informacji.


Wczorajsze Legs and Back bardzo mi się podoba, póki co najbardziej mi pasuje Mam lekkie zakwasy A jak u was?

Dziewczyny, pomierzyłyście się?
a mi sie namniej podoba to legs and back ja jeszcze w piatki mam wspinaczke

co do biegania,to ja biegalam po silowych,ale ok.5km max do 30min.aty chcesz 10 km?bo jak wiecej to musisz cos zjesc pomiedzy P90 a bieganiem,jesli chcesz zaraz po cwiczeniach biec.ale co to musialabys Rzabby podpytacalbo moze rano P90X a wieczorem bieganie.w ktore dni myslalas,zeby biegac?bo ja chcialam wystartowac w kwietniu w jakims biegu na 10 km
Cytat:
Napisane przez Yokosan Pokaż wiadomość
Hej
chce wystartować z P90X
proszę o pomoc, potrzebuję informacji : który program na redukcję tkanki tłuszczowej ? Classic ?
co potrzebne jest aby zacząć cwiczenia ? gdzie można nabyć płytę z cwiczeniami ? czy są tłumaczone na polski ?

bardzo prosze o odpowiedz, próbowałam sama czytac ale jest tego tak dużo, że nie moge się już połapać a tu widzę trafiłam na osoby, które już ćwiczą a więc macie juz wiedzę na ten temat.
lean jest pierwotnie programem na redukcje,ale juz obalono mity,ze same aeroby sa dobre na schudniecie. w classicu masz wiecej silowego, mniej aerobow.ja cwicze classica a przy redukcji to niesttey najwazniejsza jest dieta...

dziewczyny pomozcie,tak boli mnie gardlo,ze w nocy co chwile sie budzilam macie jakies sprawdzone sposoby?
Benera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 14:43   #426
Misiatek
Raczkowanie
 
Avatar Misiatek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 52
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Dzisiaj naprawdę czuję, że posiadam tyłek Jak na razie Legs & Back to mój ulubiony workout, zobaczymy czy Kenpo go przebije.
Misiatek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 18:51   #427
Benera
Rozeznanie
 
Avatar Benera
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 640
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

i jak sie podobalo Wam dziewczyny kenpo?
Benera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-17, 22:44   #428
Misiatek
Raczkowanie
 
Avatar Misiatek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 52
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Kenpo było całkiem fajne, oczywiście kilka razy o mało się nie zabiłam, próbując kopać jednocześnie w 3 kierunkach Za to dzisiejszy Stretch mi nie podszedł z prozaicznego powodu - za dłuuugiiii. Ogólnie ćwiczenia OK (z wyjątkiem froga - do szpagatu to u mnie daleko) ale mogę znieść ze 20, max 30 minut rozciągania. Chyba poszatkuję trochę filmik i pozmniejszam liczbę powtórzeń/czas naciągnięcia co wredniejszych ćwiczonek... a może niektóre całkiem wywalę
Misiatek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 09:00   #429
anu
Raczkowanie
 
Avatar anu
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 147
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Dziewczyny, jak sobie dajecie radę z Chest & Back? Bo dla mnie te wszystkie pompki to jakaś abstrakcja. Chodzi mi o to, że ciągle się waham, czy zacząć lean, czy classic, chyba wolałabym classic, bo nie mam specjalnie tłuszczu do zbicia, za to chciałabym być silniejsza. No ale chyba nie ma co się porywać, jak jestem w stanie zrobić może 4 męskie pompki i ani jednego podciągnięcia na drążku Czy wy zaczynając classica a) długo wcześniej trenowałyście b) dawałyście sobie radę (i jak dobrze wam szło)?
Core synergistics (pierwszy workout z lean) też wygląda hardkorowo, ale mimo wszystko wydaje mi się bardziej do łyknięcia (mam dość mocny rdzeń).
anu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 17:41   #430
mattana
Przyczajenie
 
Avatar mattana
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

HEJ! jestem tu nowa Zaczęłam P90X tydzień temu - program lean. To najlepszy program jaki kiedykolwiek mogłam doświadczyć Jest ciężko co prawda, ale mnie to cieszy jak można się porządnie zmęczyć. Muszę schudnąć ok 20kg. Odchudzam się miesiąc (zaczęłam 28 stycznia 2013) i z 92 spadłam na 83kg przy ćwiczeniach z Beach Body (a konkretnie Brazil Butt Lift i HipHop Abs) i dietce, którą sama sobie układam (staram się nie jeść więcej niż 1500kcal). Ćwiczę 7 dni w tygodniu i już nie mogę żyć bez ćwiczeń:P Przyzwyczaiłam się to takiego trybu życia (sport i zdrowe odżywianie) i mam nadzieję, że nic nie zakłóci tego stanu. Przed chwilą skończyłam Core Synergistics - nogi mi się trzęsą i jeszcze mi serducho wali nieźle ale o to chodzi - aby schudnąć musisz się zmęczyć! Trzymam za WAS kciuki!! Niech moc będzie z WAMI!!!
mattana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 18:31   #431
innabajka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

To i ja mogę się przyłączyć ? Ja mam duzo prób za sobą, ale chce walczyć o zgrabną sylwetkę! Znam program p90x, powiem że zraziłam sie ostatnio po tyg ćwiczeń przez straszne zakwasy, z wielkim bólem podnosiłam noge w pracy ale pora chyba znowu stawić czoło.

Także witam się ze wszystkimi ćwiczącymi.
innabajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-19, 10:10   #432
Tysia0112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 17
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Hej Dziewczyny!
Super, że coś się dzieje na forum Czy któraś ćwiczy dłuższy czas wersję lean? Jak wrażenia? Ja zaczynam ósmy tydzień i powiem szczerze, że efekty jakieś są, ale niestety tam, gdzie chciałabym najbardziej, czyli na brzuchu, nie za bardzo (a walczę już jakiś czas z pociążowym brzuchem). Ma ktoś podobnie? Jakieś sprawdzone ćwiczenia na brzuch? Bo ja już powoli wpadam w depresję, kiedy patrzę na siebie ( 15 miesięcy po porodzie a wyglądam jak w ciąży ). Będę wdzięczna za wskazówki
A na dobry nastrój, p90x na wesoło:
http://www.youtube.com/watch?v=pSr7H...ature=youtu.be.
Pożyczyłam od p90x poland, mam nadzieję, że się nie obrażą
Miłego oglądania!
Tysia0112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 10:51   #433
anu
Raczkowanie
 
Avatar anu
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 147
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Tysia, a przestrzegasz diety?

Ja się zbieram do lean, 11 kwietnia zaczynam. Wcześniej pisała pytanie o classic, ale sama sobie na nie odpowiedziałam - no way, nie dam rady zrobić tego pierwszego workoutu, mogłabym ewentualne tak jak Mallorie z twojego filmiku (który jest przesuper )
anu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 11:26   #434
mattana
Przyczajenie
 
Avatar mattana
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Ja wspomagam się dodatkowo CLA olipmu z zieloną herbatką i thermoline forte też olimpu 30min przed ćwiczeniami. Dodatkowo masuję wybrane partie ciała (brzuch, pupa i uda) Eveline Slim Extreme 3D. Efekty widać, nawet przy tak dużej wadze, która mam... Mam więcej energii i chęci do ćwiczeń mino, że pogoda nie dopisuje. A zazwyczaj o tej porze mam małego doła... teraz już nie
mattana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 11:48   #435
mattana
Przyczajenie
 
Avatar mattana
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Filmik boski!!! hahaha uśmiałam się
Aby sobie dać pawera - biorę rano CLA a przed ćwiczeniami ThermoLine forte. Dodatkowo, żeby skóra była jędrniejsza masuje ciało Eveline Slim Exreme 3D. Ja widzę efekty i to duuuże!!
mattana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 13:05   #436
Benera
Rozeznanie
 
Avatar Benera
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 640
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez anu Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak sobie dajecie radę z Chest & Back? Bo dla mnie te wszystkie pompki to jakaś abstrakcja. Chodzi mi o to, że ciągle się waham, czy zacząć lean, czy classic, chyba wolałabym classic, bo nie mam specjalnie tłuszczu do zbicia, za to chciałabym być silniejsza. No ale chyba nie ma co się porywać, jak jestem w stanie zrobić może 4 męskie pompki i ani jednego podciągnięcia na drążku Czy wy zaczynając classica a) długo wcześniej trenowałyście b) dawałyście sobie radę (i jak dobrze wam szło)?
Core synergistics (pierwszy workout z lean) też wygląda hardkorowo, ale mimo wszystko wydaje mi się bardziej do łyknięcia (mam dość mocny rdzeń).
o to chodzi,zeby w kazdym treningiem robic coraz wiecej i lepiej wszystko przyjdzie z czasem,nie wolno sie poddawac

Cytat:
Napisane przez mattana Pokaż wiadomość
HEJ! jestem tu nowa Zaczęłam P90X tydzień temu - program lean. To najlepszy program jaki kiedykolwiek mogłam doświadczyć Jest ciężko co prawda, ale mnie to cieszy jak można się porządnie zmęczyć. Muszę schudnąć ok 20kg. Odchudzam się miesiąc (zaczęłam 28 stycznia 2013) i z 92 spadłam na 83kg przy ćwiczeniach z Beach Body (a konkretnie Brazil Butt Lift i HipHop Abs) i dietce, którą sama sobie układam (staram się nie jeść więcej niż 1500kcal). Ćwiczę 7 dni w tygodniu i już nie mogę żyć bez ćwiczeń:P Przyzwyczaiłam się to takiego trybu życia (sport i zdrowe odżywianie) i mam nadzieję, że nic nie zakłóci tego stanu. Przed chwilą skończyłam Core Synergistics - nogi mi się trzęsą i jeszcze mi serducho wali nieźle ale o to chodzi - aby schudnąć musisz się zmęczyć! Trzymam za WAS kciuki!! Niech moc będzie z WAMI!!!
nie jesz ponizej swojego zapotrzebowania kalorycznego?troche malo tych kcal przy takich treningach powinnas ok.2000kcal jesc na moje oko
Cytat:
Napisane przez innabajka Pokaż wiadomość
To i ja mogę się przyłączyć ? Ja mam duzo prób za sobą, ale chce walczyć o zgrabną sylwetkę! Znam program p90x, powiem że zraziłam sie ostatnio po tyg ćwiczeń przez straszne zakwasy, z wielkim bólem podnosiłam noge w pracy ale pora chyba znowu stawić czoło.

Także witam się ze wszystkimi ćwiczącymi.
i jak,zaczelas juz cwiczyc?
Cytat:
Napisane przez Tysia0112 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!
Super, że coś się dzieje na forum Czy któraś ćwiczy dłuższy czas wersję lean? Jak wrażenia? Ja zaczynam ósmy tydzień i powiem szczerze, że efekty jakieś są, ale niestety tam, gdzie chciałabym najbardziej, czyli na brzuchu, nie za bardzo (a walczę już jakiś czas z pociążowym brzuchem). Ma ktoś podobnie? Jakieś sprawdzone ćwiczenia na brzuch? Bo ja już powoli wpadam w depresję, kiedy patrzę na siebie ( 15 miesięcy po porodzie a wyglądam jak w ciąży ). Będę wdzięczna za wskazówki
A na dobry nastrój, p90x na wesoło:
http://www.youtube.com/watch?v=pSr7H...ature=youtu.be.
Pożyczyłam od p90x poland, mam nadzieję, że się nie obrażą
Miłego oglądania!
hehe swietne
Benera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 18:36   #437
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

hej hej
mogę się przyłączyć?zaczęłam wczoraj drugi tydzień Lean jestem zachwycona tym programem!
fakt jest ciężko, ale mimo to pękam z dumy za każdym razem kiedy jest koniec

Mam 165 cm wzrostu, ważę 51kg i bardzo zależy mi na wysmukleniu nóg i pozbyciu się bryczesów na wew. stronie ud.
dodatkowo ściskam agrafkę i liczę na powalające efekty kiedy skończę

pozdrawiam!
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 18:40   #438
Tysia0112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 17
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cieszę się, że filmik się podobał Ja się popłakałam przy nim ze śmiechu.
Anu, staram się trzymać dietę, ale kalorii nie liczę ( nawet nie wiem ile powinnam jeść ). Raczej zdrowo się odżywiam. Myślałam nawet o diecie wg Jillian Micheals, ale niestety posiłki co 4 godziny to nie dla mnie, no i musiałabym jeść obiad o 11, bo śniadanie jem z synem ok.7. A ktoś z Was próbował jeść wg wskazówek Jillian? Jak wrażenia?
Z moim brzuchem jest ogólnie chyba coś nie tak, bo nawet 6 weidera niewiele dała. Myślałam, że p90x pomoże, ale na razie czarno to widzę, ale program mam zamiar dokończyć. Może classic będzie bardziej dla mnie.
Tysia0112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 18:48   #439
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

tysia - ja po ciąży dorobiłam się sześciu magicznych kratek na brzuchu, a wszystko dzięki Turbo Jam Chalean Johnson
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-19, 18:57   #440
anu
Raczkowanie
 
Avatar anu
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 147
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Tysia, ja ekspertką nie jestem, ale musisz koniecznie przyjrzeć się diecie, bo to podstawa sukcesu. Jeżeli jesz śniadanie o 7, to o 11 zjedz drugie śniadanie, nie obiad Przejrzyj forum fitnessowe, znajdziesz sporo wskazówek dziewczyn takich jak Rzabba i tygryskowym_okiem Trzymam kciuki!
anu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 19:14   #441
Tysia0112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 17
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Agnesuk, a co za ćwiczenia?Na chomiku je znajdę? Długo ćwiczyłaś? Jeśli mogę zapytać, rodziłaś naturalnie, czy cesarskim cięciem? Ja miałam cesarkę i zastanawiam się, czy jednak to nie ma wpływu? Bo w końcu przecinają mięśnie...
Anu, dzięki! spróbuję tam poszukać. Tak właśnie robię, ok. 3 godzin po pierwszym śniadaniu jem drugie A Ty ile kalorii zjadasz dziennie? I co jesz?
Tysia0112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 19:32   #442
Benera
Rozeznanie
 
Avatar Benera
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 640
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez Tysia0112 Pokaż wiadomość
Cieszę się, że filmik się podobał Ja się popłakałam przy nim ze śmiechu.
Anu, staram się trzymać dietę, ale kalorii nie liczę ( nawet nie wiem ile powinnam jeść ). Raczej zdrowo się odżywiam. Myślałam nawet o diecie wg Jillian Micheals, ale niestety posiłki co 4 godziny to nie dla mnie, no i musiałabym jeść obiad o 11, bo śniadanie jem z synem ok.7. A ktoś z Was próbował jeść wg wskazówek Jillian? Jak wrażenia?
Z moim brzuchem jest ogólnie chyba coś nie tak, bo nawet 6 weidera niewiele dała. Myślałam, że p90x pomoże, ale na razie czarno to widzę, ale program mam zamiar dokończyć. Może classic będzie bardziej dla mnie.
chetnie sie dowiem wiecej o odzywaniu wg Jillian

szukuje sie na kupno ktorejs z ksiazek Jillian mam na oku tez"jestes tym co jesz"
Benera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 19:40   #443
Tysia0112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 17
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Benera, ja jestem po lekturze książki "Opanuj swój metabolizm". Fajna i przerażająca jednocześnie. Jillian pisze dużo o otaczającej nas chemii, wpływie na nasze zdrowie, gospodarce hormonalnej. Podaje też jadłospis na 14 dni, który wygląda całkiem fajnie. Problem tylko, że poleca jedzenie co 4 godziny, ze względu na działanie i skoki insuliny, co dla mnie ciężkie do realizacji. Ale ogólnie polecam książkę, dużo można się z niej dowiedzieć. Np. o używaniu sody oczyszczonej przy sprzątaniu Wypróbowałam i działa i planuję sprzątać ekologicznie.
Tysia0112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 20:20   #444
anu
Raczkowanie
 
Avatar anu
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 147
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Tysia, ja jem ok. 1900 kcal w dni treningowe, w dni nietreningowe ok. 1500. Głównie mam dni treningowe więc jem raczej więcej niż mniej Na śniadanie owsiaki z siemieniem lnianym, bananem, jakimiś suszonymi owocami i łyżeczką kakao naturalnego Do tego mleko orkiszowe/ryżowe/czasem zwykłe. Na drugie i podwieczorek jakiś chleb posmarowany awokado z np. pomidorem plus owoc. Na obiad, jako że nie jem mięsa, głównie różnego rodzaju strączki i inne warzywa z kaszą, quinoą, brązowym ryżem. Od wielkiego dzwonu ryba pieczona. Na kolację staram się białko, czyli jajecznicę, tuńczyka z puszki, łososia, w ten deseń. Generalnie staram się w każdym posiłku mieć białko, ale na razie średnio mi idzie Jem pięć posiłków dziennie.
Tylko że ja się nie staram schudnąć, tylko raczej trochę odtłuścić, bo jestem typowym skinny-fatem, czyli w ubraniach fajnie, bez ubrań niefajnie

Ale jeżeli masz problemy z insuliną to może lepiej z lekarzem/dietetykiem się skontaktować...?

Mnie bardzo pomógł ten kalkulator, bardzo polecam http://scoobysworkshop.com/calorie-calculator/
anu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 09:45   #445
Tysia0112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 17
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Anu, dziękuję Ci bardzo za kalkulator i Twoje menu! Moje menu jest podobne do Twojego, tyle że jem na obiad zupę i drugie danie, no i widzę, że u mnie kolacja kuleje:-( Często są węglowodany. Co do wagi, to myślę, że jest ok, 59 kg przy 168cm.
Tysia0112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 10:16   #446
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

tysia, rodziłam naturalnie. ćwiczyłam 8 tygodni. powinny być na torrentach. wpisz turbo jam download i poszukaj
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 10:03   #447
Benera
Rozeznanie
 
Avatar Benera
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 640
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

dziewczyny zyjecie?
Benera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 10:06   #448
kraina _chichow
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 677
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Żyjemy żyjemy! I ćwiczymy dzielnie Więcej napiszę po pracy, bo władza czuwa, hahha
kraina _chichow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 14:20   #449
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

no pewnie!

dzisiaj w planie Joga!
ja robię dopiero wieczorem, wtedy mam największy przypływ mocy
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 17:29   #450
kraina _chichow
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 677
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Ach ta joga Jakoś mi nie przypasowała. Wolę dynamiczniejsze treningi, ale nic to, biorę się zaraz. Co raz bardziej podoba mi się p90x, wczorajszy Abripper mocno dał mi się we znaki, ale lubię ten ból i lubię zakwasy


Od poniedziałku zacznę w dni treningów siłowych dorzucać jakiś trening z Insanity, zobaczę jak mi to będzie szło.
kraina _chichow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-20 09:35:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:38.