P90X - w 90 dni dookoła fitnessu! - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-21, 20:30   #451
Asiek_x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Hej fanki P90X

Ja ćwiczę już 3 miesiąc (jeszcze 2 tygodni do końca), robię Lean bo zależy mi na jak największym odtłuszczeniu . Powiem tak, to jest moje drugie podejście do tego programu i tym razem udane - bo go skończę . Efekty: z 70 kilo do 64 (wiem szału może nie ma, ale po ubraniach to bardzo widać), zupełnie płaski brzuch i ładna talia, jednak wciąż nie jestem zadowolona z ud, tyłka i ramiona mogłyby być chudsze. Po tej rundzie zaczynam 2, tym razem Classic, przede mną kolejne 6 kilo no i muszę ogarnąć ten tłuszcz z ramion i te udziska . Poza tym zastawiam się czy nie zrobić tak, że rano Insanity a wieczorkiem p90x Classic (ale nie wiem czy podołam, bo dla mnie Insanity to totalna masakra - ostatnio robiłam przymiarki i prawie wyzionęłam ducha .
Tak w ogóle to odkąd ćwiczę - to super się czuję (dzisiaj jestem po plyo X ), mam powera w sobie i nie wyobrażam sobie dnia bez Tonyego .

Pozdrawiam i trzymam za WAS i za siebie kciuki

Do your best and forget the rest!!!
Asiek_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 21:20   #452
Misiatek
Raczkowanie
 
Avatar Misiatek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 52
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Joga człowiekowi (znaczy mnie) wilkiem Wciąż mnie nie porywa, ale niech żywi nie tracą nadziei, pewnie kiedyś ją pokocham (taa...) A jutro Legs&Back, fajnie.
No i niby robię leana, ale chyba zamienie poniedziałkowe ćwiczenia na te z classika, czyli zamiast Core synergistics - Chest&Back. A wszystko dlatego, że Core jakoś mnie odrzuca, na przymus dociągnęłam do końca a ostanie czego chcę to utrata motywacji... Więc spróbuję trochę pompowania i niby-podciągania (ekspander)
Misiatek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 22:29   #453
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

uwielbiam legs&back
w ogóle coraz bardziej jestem wkręcona w te ćwiczenia!

dorzucam zawsze jeszcze 10 minut na pośladki
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 16:51   #454
Yokosan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 4
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Hej Asiek
gratuluje efektów - sa imponujące . Powiedz szczezrze czy program jest bardzo trudny ? Czy miałaś siłę ? zaczynałaś jako laik ? czy raczej juz byłas wprawiona poprzez inne cwiczenia ?
Yokosan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 09:22   #455
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

kraina _chichow hej.. pewnie już skończyłaś Insanity mój mąż tez jak dotknie tylko hantli od razu mu buły rosną Tarczyca ma bardzo duzy wpływ będzie Ci trudniej ale nie poddawaj się efekty przyjdą trudniej ale przyjdą.. trzymam kciuki..
Piszesz że nie przytyłas dużo że spodnie tylko bardziej obcisłe a nie myślałaś o tym że to woda np.? Ja miałam kiedyś straszne tendencje do zatrzymywania.. teraz tylko podczas @
Nie ma to jak dostać prezent "uchwyty do pompek" hahahahahaa, na pewno ciężej się pompuje..
Też mi się kiedyś marzy hybrydka Szon i Horton
Turbo Fajer jest boskie polecam


nie jesz nabiału przy siłowych?
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd

Edytowane przez Dobrenka
Czas edycji: 2013-03-23 o 10:53
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 09:33   #456
kraina _chichow
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 677
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
kraina _chichow hej.. pewnie już skończyłaś Insanity mój mąż tez jak dotknie tylko hantli od razu mu buły rosną Tarczyca ma bardzo duzy wpływ będzie Ci trudniej ale nie poddawaj się efekty przyjdą trudniej ale przyjdą.. trzymam kciuki..
Piszesz że nie przytyłas dużo że spodnie tylko bardziej obcisłe a nie myślałaś o tym że to woda np.? Ja miałam kiedyś straszne tendencje do zatrzymywania.. teraz tylko podczas @
Nie ma to jak dostać prezent "uchwyty do pompek" hahahahahaa, na pewno ciężej się pompuje..
Też mi się kiedyś marzy hybrydka Szon i Horton
Turbo Fajer jest boskie polecam


---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------


nie jesz nabiału przy siłowych?


Witaj Insanity już za mną, teraz kończę drugi tydzień p90x. Ale mi się podobają te treningi! Dziś Kenpo, też mi pasuje A może wcześniej coś Zuzki wrzucę? Zobaczę Nabiał ograniczam (a przynajmniej staram się), bo przestał mi służyć, a jeśli chodzi o białko to jem dużo ryb i mięska. A dziś na obiad naleśniki z kaszą gryczaną, twarogiem i pieczarkami. Zapowiada się pyszne, tylko mąż się buntuje On wygląda rewelacyjnie, Insanity mu służy. Ciekawe co będzie po p90x.
Wiem, że przez niedoczynność jest mi trudniej, ale cholerka, czasem jest to takie frustrujące i wkurzające, no!

Zastanawiałam się nad TF, ale zdecydowałam się na Tonego. TF kusi, nie powiem. Ale to kiedyś. Wydaje się bardzo pozytywne

Edytowane przez kraina _chichow
Czas edycji: 2013-03-23 o 09:35
kraina _chichow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 10:34   #457
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez kraina _chichow Pokaż wiadomość
No właśnie ja mam hantle z regulowanym ciężarem i nie dałam rady tak szybko zmieniać obciążenia
ja też dlatego nie zmieniam wcale cisne z tymi co mam nałożone

Cytat:
Napisane przez kraina _chichow Pokaż wiadomość
Dziewczyny, myślicie, że w dni kiedy jest trening siłowy to lepszy efekt będzie jak się zrobi jeszcze trochę aerobów? Np. trening z Tonym, a później godzinka biegania. Czy to będzie za wiele? Zastanawiam się nad tym...
zaleca się przy spalaniu dupki robić aeroby po siłowych (jeśli jeszcze masz czas i siłę oczywiście) ale mówi się że mogą spalać mięśnie

Cytat:
Napisane przez mattana Pokaż wiadomość
Trzymam za WAS kciuki!! Niech moc będzie z WAMI!!!
Z Toba też.. aby kilogramy pięknie leciały, cycki ładnie sterczały (bez podtekstów)

Cytat:
Napisane przez Tysia0112 Pokaż wiadomość
Podaje też jadłospis na 14 dni, który wygląda całkiem fajnie.
masz skaner? może wrzucisz?
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-23, 10:48   #458
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez Asiek_x Pokaż wiadomość
tym razem Classic, przede mną kolejne 6 kilo no i muszę ogarnąć ten tłuszcz z ramion i te udziska .
Gdzie ja Cię widziałam Insanity fajna sprawa spróbuj.. mówisz że uda nie ruszyło jak oczekiwałaś? A w ogóle ruszyło?

Cytat:
Napisane przez Misiatek Pokaż wiadomość
Core jakoś mnie odrzuca, na przymus dociągnęłam do końca a ostanie czego chcę to utrata motywacji...
mnie joga i core tez odrzuca chociaż zawsze mam tak że nie lubię jakiś cwiczeń na początku a potem mi przechodzi.. np. taka joga nie lubię jej ale już mnie nie drażni bo core przoduje w tym najbardziej ale narazie dam im szanse jeszcze, Ty też spróbuj

kraina _chichow ja toleruje te treningi ale czy lubię? hmmm.. nie wolę Insanity zdecydowanie itp. Zuzka fajna lubię ją i mam ją w planach za jakieś pół roku pomieszać z bieganiem.. daje popalić próbowałam
A czyli nie jesz tylko seraaaaa.. aaaaa. myślałam że wcale białka.. widzisz pytam bo ser biały jest mi najłatwiej zabrać do pracy mieszałam go z rybą, warzywami itp. ale posypało mnie po policzkach, plecach i dekolcie.. Ale jadłam bez przerwy białko w sensie że po powrocie do domu ryba albo mięcho i coś nie poszło tylko nie wiem co bo juz tak kiedyś jadłam ale może było mniej białego sera? sama nie wiem.. Jedno jest pewne po dwóch dniach po odstawieniu B "trądzik" zaczął schodzić..
Naleśniczki pycha wyjdą Mąż nie jadł jeszcze to się buntuje
Wiem że frustruje Cię to że naginasz a efekty małe albo żadne a mąż czego się nie dotknie to mu mięśnie wyskakuję... ale nie poddawaj się
TF jest mega pozytywne.. to był mój pierwszy "taki" program.. wrócę do niego na pewno
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd

Edytowane przez Dobrenka
Czas edycji: 2013-03-23 o 10:54
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 11:17   #459
kraina _chichow
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 677
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość

Gdzie ja Cię widziałam Insanity fajna sprawa spróbuj.. mówisz że uda nie ruszyło jak oczekiwałaś? A w ogóle ruszyło?


mnie joga i core tez odrzuca chociaż zawsze mam tak że nie lubię jakiś cwiczeń na początku a potem mi przechodzi.. np. taka joga nie lubię jej ale już mnie nie drażni bo core przoduje w tym najbardziej ale narazie dam im szanse jeszcze, Ty też spróbuj

kraina _chichow ja toleruje te treningi ale czy lubię? hmmm.. nie wolę Insanity zdecydowanie itp. Zuzka fajna lubię ją i mam ją w planach za jakieś pół roku pomieszać z bieganiem.. daje popalić próbowałam
A czyli nie jesz tylko seraaaaa.. aaaaa. myślałam że wcale białka.. widzisz pytam bo ser biały jest mi najłatwiej zabrać do pracy mieszałam go z rybą, warzywami itp. ale posypało mnie po policzkach, plecach i dekolcie.. Ale jadłam bez przerwy białko w sensie że po powrocie do domu ryba albo mięcho i coś nie poszło tylko nie wiem co bo juz tak kiedyś jadłam ale może było mniej białego sera? sama nie wiem.. Jedno jest pewne po dwóch dniach po odstawieniu B "trądzik" zaczął schodzić..
Naleśniczki pycha wyjdą Mąż nie jadł jeszcze to się buntuje
Wiem że frustruje Cię to że naginasz a efekty małe albo żadne a mąż czego się nie dotknie to mu mięśnie wyskakuję... ale nie poddawaj się
TF jest mega pozytywne.. to był mój pierwszy "taki" program.. wrócę do niego na pewno
Nie poddaję się, chociaż czasem ciężko jest
Co do nabiału to ograniczyłam mleko, ser biały i wieśniaki co jest dla mnie ogromnym wyrzeczeniem, bo ja jestem z tych serkowych. Białeczka pilnuję A Ty kochana po prostu musisz mieć alergię, ja zresztą też ją mam jak i na wiele innych rzeczy. Kupiłam dziś napój bezmleczny migdałowy jako alternatywa mleka i szczerze mówiąc d*pki nie urywa.

Do naleśników mam jeszcze szpinak

A co do treningów to ostatnio oglądałam Less mills combat i też się fajnie zapowiada. Haha, jak tak dalej pójdzie to będę mieć zaplanowany cały rok treningów z góry Zuzkę też bardzo lubię, wycisk daje niezły. Kurcze, ćwiczę regularnie od września zeszłego roku, zaczynałam z Chodakowska, Mel B i Tiffany, i na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie nie ruszać się, nie ćwiczyć.
kraina _chichow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 11:47   #460
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

kraina _chichow myslisz że alergia? ale by był numer.. Ja nie jestem serkowa ale one są "łatwe" i "proste" Napój bezmleczny nigdy nie próbowałam
Boszsz te naleśniki będa obłędne.. my ostatnio gustujemy w makaronach
Less mills zajeżyste ale musi poczekać narazie.. Dzisiaj siostra męża podesłała mi to: http://www.youtube.com/watch?v=z_S_3nZNoLA
Mel B? Co ona tam ma?
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 20:24   #461
amazonk
Przyczajenie
 
Avatar amazonk
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Witam, jestem tu nowa więc wybaczcie jak pytanie nie na miejscu. Ale chciałam popracować nad ciałem, tzn. wyrzeźbić, zrobić kondycję. Trafiłam na treningi Mel B, Ewy Chodakowskiej i w końcu na P90X. Gdzie mogłabym zakupić program ćwiczeń P90X? Widziałam efekty ćwiczeń na youtube, niesamowite jak dla mnie. Proszę o odpowiedź, tak jak wy pragnę ulepszyć swoje ciało. Najwyższy czas się za to zabrać
amazonk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-25, 15:00   #462
Yokosan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 4
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Hej
jaki maja wpływ pokarmy białkowe ? piszecie że ograniczacie spozywanie białka ? napiszcie ... prosze - nie ogarniam własciwej diety
Yokosan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 15:12   #463
kraina _chichow
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 677
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez Yokosan Pokaż wiadomość
Hej
jaki maja wpływ pokarmy białkowe ? piszecie że ograniczacie spozywanie białka ? napiszcie ... prosze - nie ogarniam własciwej diety
Ograniczam spożywanie NABIAŁU (mleko, serki, jogurty, twaróg), nie białka. Białko jak najbardziej wskazane. Tylko, że z ryb, mięcha, jaj.
kraina _chichow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 19:43   #464
Asiek_x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez Yokosan Pokaż wiadomość
Hej Asiek
gratuluje efektów - sa imponujące . Powiedz szczezrze czy program jest bardzo trudny ? Czy miałaś siłę ? zaczynałaś jako laik ? czy raczej juz byłas wprawiona poprzez inne cwiczenia ?
Hej

Program nie jest trudny jeśli pytasz o technikę ćwiczeń, nie ma tutaj jakiś układów, czy skomplikowanych ruchów, które trzeba się uczyć, ale jest niesamowicie wymagający i intensywny.
Moje pierwsze podejście zaczynałam praktycznie będąc bez kondycji, jedynie co robiłam to jeździłam codziennie po 10 km na orbitku, ale to "spacer po parku" w porównaniu z tym jaki wycisk daje Tony . Jednak jeśli się zastanawiasz czy zacząć, to nie wahaj się bo warto, jak zaczynałam to nie byłam w stanie zrobić ani jednej pompki męskiej, nie mówiąc o podniesieniu się na drążku, a teraz robię i pompki i podnoszenia, więc jak ja dałam radę to TY też dasz . Fakt przyznaje, że początki były niesamowicie ciężkie dla mnie, w życiu nie miałam takich zakwasów i bólów mięśni jak przy tych ćwiczeniach, ale dla efektów i kondycji naprawdę warto.

Dodatkowo jeszcze przestrzegam z własnego doświadczenia uważajcie dziewczyny na kolana i kostki, ja przy pierwszej rundzie przesadziłam z ilością cardio (stwierdziłam że będę ćwiczyć 2 razy dziennie, rano zawsze coś z cardio i wieczorem plan classic) i załatwiłam sobie kości skokowe i kolana, ból niesamowity ledwie chodziłam i niestety po 2 miesiącach przerwałam P90X - moja głupota nie zna granic - za dużo skakałam . Teraz na szczęście jest inaczej, mądrzejże podejście .
Asiek_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 16:51   #465
kraina _chichow
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 677
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Dziewczyny, żyjecie? Ćwiczycie? Jak po pierwszym miesiącu?
kraina _chichow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 20:01   #466
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

żyjemy, żyjemy

Jest cudownie!
dzisiaj zrobiłam 1,5 godzinną Joge z Lean i powiem Wam,że nigdy nie czułam się tak odprężona i zrelaksowana kiedy skończyłam... cudowne uczucie!

widać mieśnie, generalnie jest różnica, nogi są smuklejsze, cellu prawie zniknął i co mnie cieszy - pośladki są jędrniejsze
na II fazę zamierzam kupić jakiś spalacz żeby bardziej ruszyc te udziska...

a Wam jak idzie?
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 17:25   #467
Misiatek
Raczkowanie
 
Avatar Misiatek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 52
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Czyżby Tony wszystkich wykończył?
A u mnie tak sobie jeśli chodzi o efekty, czuję się lepiej (czyt. silniejsza), jednak zmniejszenie obwodów w granicach błędu pomiaru Ale się nie poddaję, tylko chyba muszę zmienić dietę i to gruntownie - wygląda na to że bez tego nic się nie ruszy.
Misiatek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 17:28   #468
paulinacharlie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Hej, wczoraj zaczelam P90X, zaczynam od 2tyg recovery week, bo boje sie ze moge byc zbyt slaba bardzo chetnie chcialabym dolaczyc do waszego forum, pozdrowienia
paulinacharlie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 12:14   #469
Benera
Rozeznanie
 
Avatar Benera
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 640
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

ja musialam przerwac mam niemale zawirowanie w zyciu i nie wyrabialam z tak dlugimi treningami...skracalam, nie moglam sie skupic...ale dalej bd Was podczytywac i bd mocno trzymac kciuki
kiedys na pewno wroce do P90X,jak ogarne sprawy
Benera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-14, 08:11   #470
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Witam dziewczyny mam już za sobą 4 treningi p90x zabierałam się za to już dłuższy czas wxześniej robiłam insanity a zaczynałam od Ewy. Można sie do Was przyłączyć?
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 08:18   #471
kraina _chichow
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 677
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny mam już za sobą 4 treningi p90x zabierałam się za to już dłuższy czas wxześniej robiłam insanity a zaczynałam od Ewy. Można sie do Was przyłączyć?
Pewnie, że można. Zaczynałam dokładnie tak jak Ty
kraina _chichow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 08:19   #472
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez kraina _chichow Pokaż wiadomość
Pewnie, że można. Zaczynałam dokładnie tak jak Ty
No to lecimy z tym koksem
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 07:04   #473
AnonimowyAnonim
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Swiat i Polska
Wiadomości: 56
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Hej,
Dziś zaczynam 3-ci tydzień z p90x. Pierwszy tydzień był dla mnie ciężki - zakwas na zakwasie, a myślałem, że mam "jakoś" kondycję.
Bardzo fajne ćwiczenia o różnej intensywności, z pewnością nie ma monotonii i nudy. Po dwóch tygodniach zauważyłem lekką poprawę w wyglądzie górnej partii mięśni. Niestety waga zamiast spadać wzrosła o 2 kg !!(nic nie modyfikowałem w swojej diecie) Zamiast tracić na wadzę to przybieram. Od maja dokładam jeszcze po 2/3 dni biegania, może coś spadnie.
Pozdrawiam i Polecam
__________________
Pocztówki:
Góry
Smerfy
AnonimowyAnonim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 11:39   #474
lora113
Raczkowanie
 
Avatar lora113
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 163
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Hej dziewczęta
Mogę dołączyć

Jestem dziś na 4 dniu p90x classic, już jedno podejście jest za mną - skończyło się po 2 3 dniu bodajże. Brak motywacji i za duże ograniczenia mnie przeciążyły i zrezygnowałam.
Obecnie ćwiczę p90x z moim TŻ, jeżdżę na rowerku na zajęcia i chodzę na basen raz w tygodniu
Nie mam jakiejś specjalnej diety, ograniczam słodkie nie jem białego pieczywa, mąki itp. Podejrzewam że czasami na pewno jakieś małe grzeszki będą typu lody (ta piękna pogoda... )
Mam chorą tarczycę, niestety... Nie chcę sobie od razu wszystkiego zmieniać - ćwiczenia w moim przypadku to na prawdę dużo poza tym za każdym razem jak tylko przechodziłam na dietę, tzn. wszystkiego ograniczałam, starałam się jeść wg wyznaczonych zasad to polegałam, a w chwili obecnej mam w sobie TYLE ŻYCIA I CHĘCI, że aż słów brakuje
__________________
Lecimy! Nie śpimy!

www.tardless.blogspot.com
lora113 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 08:29   #475
Evangelina___
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 55
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

http://badzfit.blogspot.com/2013/03/...i-zdjecia.html zmagania mężczyzny z programem p90x
__________________


http://badzfit.blogspot.com/ blog poświęcony tematyce fitnessu, zdrowemu odżywianiu oraz sposobom na zdrowe i efektywne odchudzanie

Evangelina___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 09:09   #476
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Ale cisza na tym wątku
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 17:11   #477
lora113
Raczkowanie
 
Avatar lora113
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 163
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

charlizeee masz racje cisza straszna.
niestety przez majowke nie udalo mi sie cwiczyc... a ponadto boje sie o to ze teraz bede miala coraz mniej czasu... niestety maj i czerwiec najgorszym miesiacem
__________________
Lecimy! Nie śpimy!

www.tardless.blogspot.com
lora113 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 17:56   #478
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez lora113 Pokaż wiadomość
charlizeee masz racje cisza straszna.
niestety przez majowke nie udalo mi sie cwiczyc... a ponadto boje sie o to ze teraz bede miala coraz mniej czasu... niestety maj i czerwiec najgorszym miesiacem
Ja staram sie ćwiczyć według planu ale z małym dzieckiem nie zawsze wychodzi
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.

Edytowane przez charlizeee
Czas edycji: 2013-05-05 o 15:59
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 14:44   #479
anulazmiko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 38
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Dołączam się do Was Za mną dzień trzeci
anulazmiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 15:59   #480
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez anulazmiko Pokaż wiadomość
Dołączam się do Was Za mną dzień trzeci
I jak Ci się podoba program?
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-20 09:35:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:56.