Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice) - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-14, 12:22   #571
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Cytat:
Napisane przez Maddy84 Pokaż wiadomość
Akurat z tą wilgocią to chodziło już po przeniesieniu do góry na piętra dlatego też byłam zdziwiona taką informacją. Jednak nie wnikam i nie drążę bo moja córcia pójdzie do przedszkola w prawdziwej Zbylitowskiej Górze Przy szkole.
o widzisz ja też zbytnio nie wnikałam bo z wielu powodów i tak Olge tam damy - blisko, znamy panie, większość dzieci od ludzi ode mnie z pracy tam chodzi i nikt nie narzeka, dobre jedzonko, duży plac zabaw i po drodze .

A czemu chcesz akurat do tego przedszkola (jeśli można spytać oczywiśćie )? Ciekawa jestem, bo własnie o tym konkretnym slyszałam dużo złych opinii, i otwarte tylko do 16 - chyba, ze coś się zmieniło
danika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 13:40   #572
Maddy84
Zadomowienie
 
Avatar Maddy84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 949
Send a message via Skype™ to Maddy84
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
o widzisz ja też zbytnio nie wnikałam bo z wielu powodów i tak Olge tam damy - blisko, znamy panie, większość dzieci od ludzi ode mnie z pracy tam chodzi i nikt nie narzeka, dobre jedzonko, duży plac zabaw i po drodze .

A czemu chcesz akurat do tego przedszkola (jeśli można spytać oczywiśćie )? Ciekawa jestem, bo własnie o tym konkretnym slyszałam dużo złych opinii, i otwarte tylko do 16 - chyba, ze coś się zmieniło
Po 1 z sentymentu - sama tam chodziłam Po 2 - mam blisko (choć do sióstr mam bliżej bo 5 min baardzo wolnym spacerem :P). Po 3 - moi znajomi i znajomi rodziców mają tam dzieci i wychwalają pod niebiosa opiekę, jedzenie i atmosferę. Znam przypadki przemeldowywania dzieci pod inny adres tylko po to żeby była większa szansa dostania się tam. Po 4 - moja mama pracowała w szkole obok i zna całą kadrę więc od strony merytorycznej też chwali. Po 5 - generalnie jak mam do wyboru jakiś oddział mikro a coś dużego to wybieram opcję pierwszą. A to, że do 16 mi nie przeszkadza bo i tak nie potrzebuję dłużej. Pewnie i tak będzie wcześniej odbierana z przedszkola.
__________________
Всеки вижда как изглеждаш, но малко чувстват какъв си.
Maddy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 14:15   #573
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Cytat:
Napisane przez Maddy84 Pokaż wiadomość
PPo 3 - moi znajomi i znajomi rodziców mają tam dzieci i wychwalają pod niebiosa opiekę, jedzenie i atmosferę. Znam przypadki przemeldowywania dzieci pod inny adres tylko po to żeby była większa szansa dostania się tam.
ile ludzi tyle opinii jak widać
fajnie, ze możesz wcześniej odbierać. ja niestety nie mogę

moja z racji zamieszkania właśnie tam podpada także widzę, ze jesteśmy prawie sąsiadkami chociaż u nas we wsi mają otworzyć przedszkole ale też bedzie do 16 więc dla mnie kicha. Zostają siostry albo mościce
danika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 15:05   #574
Maddy84
Zadomowienie
 
Avatar Maddy84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 949
Send a message via Skype™ to Maddy84
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
ile ludzi tyle opinii jak widać
fajnie, ze możesz wcześniej odbierać. ja niestety nie mogę

moja z racji zamieszkania właśnie tam podpada także widzę, ze jesteśmy prawie sąsiadkami chociaż u nas we wsi mają otworzyć przedszkole ale też bedzie do 16 więc dla mnie kicha. Zostają siostry albo mościce
Haha tak to jest dlatego też jestem za speawdzaniem takich rzeczy na własnej skórze. W końcu każdy ma swoje argumenty i widzi mi się. Wygląda na to że rzeczywiście mieszkamy gdzieś blisko bo my też rejonowo podchodzimy pod to przedszkole w Zbylu.

O ile z przedszkolem nie mam ciśnienia o tyle problem będzie przy wyborze szkoły... tu będzie w dalszej przyszłości rzeczywiście problem. Ale tyle jeszcze może się przez ten czas zdarzyć, że nie będę martwić się na zapas.
__________________
Всеки вижда как изглеждаш, но малко чувстват какъв си.
Maddy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 18:40   #575
AgneseInes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: T-ów
Wiadomości: 314
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Dzięki wam dziewczyny za odpowiedz
__________________



AgneseInes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 22:24   #576
wilcek
Raczkowanie
 
Avatar wilcek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 41
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Z dentystow polecam katarzyne cyganik przyjmuje w oftaldencie lub w zaczarniu prywatnie. Bardzo fajna, ma podejscie do dzieci i strasznie sympatyczna do tego ma taki delikatny glos ze dzieci sie jej nie boja
wilcek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 13:41   #577
kism
Wtajemniczenie
 
Avatar kism
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 179
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Cytat:
Napisane przez rinco Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie czy znacie/polecacie jakiegoś dentystę do dzieci? Starszy synek ma chyba krzywy zgryz i muszę to z kimś skonsultować.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post34308769
Może się przyda.
Pozdrawiam
__________________
2006.03.28 ur. Maksymilian
2012.05.15 ur. Kajetan
tp 2016.12.31 Kruszynka
kism jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-21, 18:27   #578
rinco
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 949
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Cytat:
Napisane przez kism Pokaż wiadomość
Ooo, dzięki! Zapomniałam, że był już taki temat
rinco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 10:41   #579
r11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 85
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Cześć
Szukam tarnowskich mam, które jeżdżą na rolkach z wózkiem. Może znajdzie się jakaś na forum?
r11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 16:12   #580
_Kasix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 6
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

hej dziewczyny, czy któras rodziła ostatnio w nowym szpitalu w Tarnowie i mogłaby polecić położną do porodu?
_Kasix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 20:16   #581
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Cytat:
Napisane przez r11 Pokaż wiadomość
Cześć
Szukam tarnowskich mam, które jeżdżą na rolkach z wózkiem. Może znajdzie się jakaś na forum?
niestety ne pomogę, ja tam chodzę tylko na spacery.Bez rolek ale w sumei fajny pomysł
Cytat:
Napisane przez _Kasix Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, czy któras rodziła ostatnio w nowym szpitalu w Tarnowie i mogłaby polecić położną do porodu?
ja rodziłam na nowym, ale niestety nie pomogę z poleceniem kogoś. Miałam nieplanową cc. Ale ogólnie wszystkie położne były w porządku.
__________________
Liwia 3.10.2013
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-03, 06:38   #582
midnite
Raczkowanie
 
Avatar midnite
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 209
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Cytat:
Napisane przez _Kasix Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, czy któras rodziła ostatnio w nowym szpitalu w Tarnowie i mogłaby polecić położną do porodu?
Ja rodziłam 7 miesięcy temu w nowym szpitalu (drugi poród) i dzięki położnej mój synek szczęśliwie przyszedł na świat. Niestety nie wiem jak się nazywała ale ma na imię Jola, takie krótkie, kręcone włosy. Kobieta rzeczowa, opanowana, profesjonalna. Wiem co mówię bo pierwszego synka odbierała inna położna i mały przyszedł na świat przyduszony. Absolutnie jej nie obwiniam, ale jak mam porównanie do drugiego porodu to byłoby pewnie tak samo gdyby nie Pani Jola. Po prostu mam taką budowę, że, bez wdawania się w szczegóły, trzeba było trochę pomóc małemu, ale pierwsza położna się na tym nie wyznała a Pani Jola już tak. Będę kobiecie wdzięczna do końca życia.
midnite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 17:22   #583
mja0000
Raczkowanie
 
Avatar mja0000
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 58
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Czy któraś z mamuś tarnowskich kupowała stacjonarnie w Tarnowie kaszki Holle lub Nominal? Są w jakimś sklepie dostępne?
__________________

Szczęście 31.12.2013

23.01.2013... zawsze będę o Tobie pamiętać
mja0000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 17:35   #584
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

W zdrowej żywności na narutowicza 2 lata temu mieli, ale ceny z kosmosu. Kupowałam na allegro.

Sent from my RM-941_eu_poland_377 using Tapatalk
danika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 17:40   #585
mja0000
Raczkowanie
 
Avatar mja0000
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 58
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Dziękuję za szybką odp. To taniej wychodziło z przesyłką z allegro niż w sklepie ?
__________________

Szczęście 31.12.2013

23.01.2013... zawsze będę o Tobie pamiętać
mja0000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 06:05   #586
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Tak, taniej. Już dokładnie nie pamietam, ale ok.15 zł za holle plus wysyłka kurierem była za 13. Zamawialam 4 opakowańia bo one maja długie terminy i się opłacało
danika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 15:02   #587
_Kasix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 6
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Hej dziewczyny. tydzie n temu urodziłam synka w nowym szpitalu, to był moj drugi poród. Obawiałam się trochę ze względu na rózne opinie, ale jestem po prostu zachwycona. Nie spodziewałam się aż tak dobrej opieki. Wszystko poszło dobrze, ale to co najbardziej mi się podobało to podejście personelu - wszystkie położne są strasznie życzliwe i pomocne, przy porodzie była położna Kasia (kręcone włosy) - traktowała mnie z szacunkiem i cały czas podpowiadała co mogę zrobić żeby ulżyc w bólu, mogłam przyjać kazda pozycje, ustawiała mi fotel żebym mogla kleczeć, przyniosla mi gaz (gaz polecam!!!!!!!!!!!!!! super sprawa, dawal mi ulge) naprawde, mam porownanie bo pierwsze dziecko rodzilam w Roztoce i tak nie było. Miałam wszystko narzucone z gory, pozycje, wszystko. Oprocz tego połozna mnie straszyla ze bede rodzić 3 dni. Nie mowię ze tam było zle, ale w porownaniu z nowym szpitalem to było o wiele gorzej. tak samo położne juz po porodzie w ogole nie byly zainteresowane pomocą, przynosily dziecko do karmienia i do widzenia a jak było glodne to butla i koniec, potem mialam problemy z karmieniem. A tutaj jest mega nacisk na karmienie piersia ale polozne tez pomagaja przy tym. Bardzo polecam nowy szpital z czystym sumieniem, zwlaszcze jak komus zalezy na karmieniu naturalnym to juz w ogole (bardzo niechetnie dokarmiaja) Aha no i wspomne jeszcze o warunkach - nowe sale, sprzety, atmosfera intymności - maz byl ze mna caly czas - naprawde super!
_Kasix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 19:59   #588
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Cytat:
Napisane przez _Kasix Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. tydzie n temu urodziłam synka w nowym szpitalu, to był moj drugi poród. Obawiałam się trochę ze względu na rózne opinie, ale jestem po prostu zachwycona. Nie spodziewałam się aż tak dobrej opieki. Wszystko poszło dobrze, ale to co najbardziej mi się podobało to podejście personelu - wszystkie położne są strasznie życzliwe i pomocne, przy porodzie była położna Kasia (kręcone włosy) - traktowała mnie z szacunkiem i cały czas podpowiadała co mogę zrobić żeby ulżyc w bólu, mogłam przyjać kazda pozycje, ustawiała mi fotel żebym mogla kleczeć, przyniosla mi gaz (gaz polecam!!!!!!!!!!!!!! super sprawa, dawal mi ulge) naprawde, mam porownanie bo pierwsze dziecko rodzilam w Roztoce i tak nie było. Miałam wszystko narzucone z gory, pozycje, wszystko. Oprocz tego połozna mnie straszyla ze bede rodzić 3 dni. Nie mowię ze tam było zle, ale w porownaniu z nowym szpitalem to było o wiele gorzej. tak samo położne juz po porodzie w ogole nie byly zainteresowane pomocą, przynosily dziecko do karmienia i do widzenia a jak było glodne to butla i koniec, potem mialam problemy z karmieniem. A tutaj jest mega nacisk na karmienie piersia ale polozne tez pomagaja przy tym. Bardzo polecam nowy szpital z czystym sumieniem, zwlaszcze jak komus zalezy na karmieniu naturalnym to juz w ogole (bardzo niechetnie dokarmiaja) Aha no i wspomne jeszcze o warunkach - nowe sale, sprzety, atmosfera intymności - maz byl ze mna caly czas - naprawde super!
ja tez na nowym rodziłam,też zadowolona jestem ale nie zauważyłam zeby była nacisk na Kp i żeby niechętnie dokarmiali butelką. Pozatym zgazdam sie z Tobą.
__________________
Liwia 3.10.2013
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 20:01   #589
aleksandrazet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 4
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Witam Mamusie
Od tygodnia mieszkam w Tarnowie i nie znam nikogo, nie znam miasta
Mam 13sto miesięcznego synka i jestem w 10 tygodniu ciąży.
Szukam przyjaciół (jak by głupio to nie brzmiało )
Fajnie by było spotykać się raz na jakiś czas z inną mamą na wspólny spacer z dziećmi albo ciężarówką, żeby użalać się nad straszliwymi dolegliwościami towarzyszącymi ciąży
Mam 26 lat, mieszkam w okolicy Grabówki.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt na maila aleksandra-zet6@wp.pl
aleksandrazet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-21, 10:12   #590
Maddy84
Zadomowienie
 
Avatar Maddy84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 949
Send a message via Skype™ to Maddy84
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Czy ma może któraś mama aktualne namiary do dr Magdaleny Sak? Wiem, że się przeniosła na Wilsona ale niestety nigdzie nie mogę znaleźć tel by umówić się na wizytę.
__________________
Всеки вижда как изглеждаш, но малко чувстват какъв си.
Maddy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 13:13   #591
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

hej Mamusie coś tu cisza ostatnio jak makiem zasiał

jak nastroje przed rozpoczęciem roku szkolnego/przedszkolnego?
danika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 21:03   #592
rinco
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 949
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
hej Mamusie coś tu cisza ostatnio jak makiem zasiał

jak nastroje przed rozpoczęciem roku szkolnego/przedszkolnego?
Nas jeszcze temat nie dotyczy - Seba ma dopiero 2 latka, a Michał 8 miesięcy
rinco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-14, 19:27   #593
r11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 85
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Cześć Szukam mamy, której dziecko chodzi do przedszkola BAJKA na Os. Legionów w Tarnowie. Nie mogę znaleźć żadnych opinii na jego temat.
r11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 12:03   #594
lipss
Zadomowienie
 
Avatar lipss
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 726
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Witam dziewczyny Jestem bardzo początkująca tarnowska mamusią. Jestem dopiero w 8 tygodniu ciaży proszę poradźcie mi jakiegoś lekarza prowadzącego ciażę. Do tej pory chodziłam do Krasa ale jakoś nie ufam mu na tyle żeby powierzyć mu swoją ciażę (różne opinię o nim krążą i wolałabym kogoś innego). Próbowałam się umówić do dr Sak ale to graniczy z cudem a nie będę się kogoś "prosiła i błagała" żeby ktoś mnie przyjął prywatnie.
Planuje rodzić na Nowym szpitalu i właśnie z lakarzy tam pracujących chciałabym wybrać. Dodam ze niestety nie mam się kogo doradzić wiec zostajecie mi tylko wy
pozdrawiam i cieszę się bardzo ze dołączam do grona mamuś
__________________
wymiana
lipss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 22:36   #595
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Cytat:
Napisane przez lipss Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny Jestem bardzo początkująca tarnowska mamusią. Jestem dopiero w 8 tygodniu ciaży proszę poradźcie mi jakiegoś lekarza prowadzącego ciażę. Do tej pory chodziłam do Krasa ale jakoś nie ufam mu na tyle żeby powierzyć mu swoją ciażę (różne opinię o nim krążą i wolałabym kogoś innego). Próbowałam się umówić do dr Sak ale to graniczy z cudem a nie będę się kogoś "prosiła i błagała" żeby ktoś mnie przyjął prywatnie.
Planuje rodzić na Nowym szpitalu i właśnie z lakarzy tam pracujących chciałabym wybrać. Dodam ze niestety nie mam się kogo doradzić wiec zostajecie mi tylko wy
pozdrawiam i cieszę się bardzo ze dołączam do grona mamuś

Hej, na początek gratuluje

Ja prowadziłam ciąże prze jakiś czas u dr Ewy Baryly i byłam bardzo zadowolona. Pani dr jest bardzo dokładna, nie mówi za wiele ale jak pytałam o coś to zawsze odpowiedziała wyczerpująco. Ale nie wiem czy jeszcze pracuje na nowym.
A zmieniłam lekarza tylko dlatego ze z rożnych powodów chciałam rodzic na starym.

Poza tym nie znam lekarzy z nowego...
danika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 18:56   #596
Maddy84
Zadomowienie
 
Avatar Maddy84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 949
Send a message via Skype™ to Maddy84
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
Hej, na początek gratuluje

Ja prowadziłam ciąże prze jakiś czas u dr Ewy Baryly i byłam bardzo zadowolona. Pani dr jest bardzo dokładna, nie mówi za wiele ale jak pytałam o coś to zawsze odpowiedziała wyczerpująco. Ale nie wiem czy jeszcze pracuje na nowym.
A zmieniłam lekarza tylko dlatego ze z rożnych powodów chciałam rodzic na starym.

Poza tym nie znam lekarzy z nowego...
Faktycznie. Dr Baryła już nie pracuję na Nowym. Przeniosła się bodajże do Tuchowa.

Cytat:
Napisane przez lipss Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny Jestem bardzo początkująca tarnowska mamusią. Jestem dopiero w 8 tygodniu ciaży proszę poradźcie mi jakiegoś lekarza prowadzącego ciażę. Do tej pory chodziłam do Krasa ale jakoś nie ufam mu na tyle żeby powierzyć mu swoją ciażę (różne opinię o nim krążą i wolałabym kogoś innego). Próbowałam się umówić do dr Sak ale to graniczy z cudem a nie będę się kogoś "prosiła i błagała" żeby ktoś mnie przyjął prywatnie.
Planuje rodzić na Nowym szpitalu i właśnie z lakarzy tam pracujących chciałabym wybrać. Dodam ze niestety nie mam się kogo doradzić wiec zostajecie mi tylko wy
pozdrawiam i cieszę się bardzo ze dołączam do grona mamuś
Mnie prowadziła dr Sak i z czystym sumieniem mogę ją polecić. Tydzień temu urodziłam synka Niestety przyznaję, że dostać się do niej na pierwszą wizytę nie jest łatwo. Sama czekałam 5 tygodni, ale byłam zdesperowana W poprzedniej ciąży chodziłam do innej lekarki z Nowego Szpitala i daleka jestem od jej polecania komukolwiek. Raczej ominęłabym szerokim łukiem
__________________
Всеки вижда как изглеждаш, но малко чувстват какъв си.
Maddy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 19:49   #597
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Ja dr Baryło nie polecam.
Chodziłam do niej całą ciążę prywatnie, od 6 mc wizyty co 2 tyg, standardowo zawsze prawie 3 godz. oczekiwania w kolejce przed gabinetem.
Gdy trafiłam na oddział patologi w nowym szpitalu nie poznała że jestem jej pacjentką - dopiero skojarzyła gdy zajrzała do karty ciąży i zobaczyła swoją pieczątkę. Całą ciążę twierdziła że jest wszystko ok, niestety synek urodził się w ciężkiej zamartwicy- a wystarczyło sprawdzić przepływy.

Tydzień przed urodzeniem synka byłam na patologi bo miałam skurcze, wiec zamiast sprawdzić co się dzieje na usg bo na ktg pisały się skurcze to dali mg wyciszyli i puścili do domu - pamiętam że jackowski pytał się czy czuje skurcze porodowe. Tydzień później było już za późno dla mojego synka.

Nowego szpitala nie polecam - 3 dni wmawili mi że z Krzysiem jest i będzie dobrze, w 4 dniu ( dzień przed wigilią ) nagle dowiedziałam się od pielęgniarki że stan krytyczny, lekarze nie wiedzą co jest dziecku i czy chce ochrzcić dziecko. Gdy przyjechała karetka po Krzysia z Prokocimia to lekarz od razu stwierdził że to sprawy neurologiczne. Niestety w wiligię nie mieli dobrych wieści - stan dziecka ciężki, niedotlenienie, dziecięce porażenie mózgowe (czynniki okołoporodowe) niedowład 4 kończynowy, udar mózgu, padaczka itp.
Mielibyśmy szansę w sądzie gdyby nie udar mózgu który wystąpił w życiu płodowym i tym by się szpital wybronił.
Teraz za 2 miesiące urodzi się brat Krzysia - ale jeźdżę do gina w Kraku będę mieć cesarkę w Krakowie. Nigdy nie będę rodzić w Tarnowie, mam tylko złe wspomnienia niestety z nowego szpitala.
A i Pani doktor nawet nie przyszła po porodzie spytać o stan Krzysia, nigdy na oczy już jej nie widziałam a to chyba też świadczy o człowieku...

Tydzień później byłam umówiona z nią na zdjęcie szwów po cc, oczywiście Baryłowej nie było, musiałam się prosić lekarzy w dyżurce by ktoś ściągnął mi szwy.

Może ktoś napisze że takie rzeczy się zdarzają, tak to prawda ale nikomu nie życzę takiej drogi.
Walczymy o każdy dzień.
O moim synku:
http://dzieciom.pl/podopieczni/24372

https://www.facebook.com/pages/Krzy%...?ref=bookmarks
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 20:14   #598
lipss
Zadomowienie
 
Avatar lipss
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 726
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

dzięki za opinie, Maruda bardzo ci wpółczuje... Nawet sobie nie można wyobrazić co się wtedy czuje gdy przez czyjeś błędy łamie się świat. Życzę dużo siły i wytrwałości.

Widzę ze wszyscy polecaja tą Sak tylko mnie to denerwje że nie moge sie umówić na pierwszą wizytę.
__________________
wymiana

Edytowane przez lipss
Czas edycji: 2015-04-22 o 20:16
lipss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 07:50   #599
r11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 85
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Nie doradzę niestety konkretnego lekarza, ale jeśli chodzi o wybór szpitala, to zwracam uwagę na fakt, że w Starym w ogóle nie ma opcji zzo. Więc jeśli planujesz rodzić ze znieczuleniem lub np. w wodzie, to w grę wchodzi tylko Nowy. Wskazania lekarza się nie podejmuję, gdyż niestety o prawie każdym można powiedzieć dobre i złe rzeczy. Ja np. przy porodzie trafiłam na "wybitnego specjalistę", "docenianego na świecie" - a nie dość, że był bardzo niekulturalny i traktował mnie jak przeszkadzający mu w pracy przedmiot, to jeszcze zastosował chwyt Kristellera, który obecnie uchodzi za bardzo niebezpieczny, a do tego w planie porodu wyraźnie napisałam, że nie wyrażam na niego zgody. Ale o panu doktorze pojawiają się też i opinie, że uratował jakieś dziecko gdy inni nie potrafili pomóc itd. Sama widzisz, ja bym go nie poleciła nawet wrogowi, ale na pewno są ludzi, dla których jest on najlepszym lekarzem na świecie.
r11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-28, 13:59   #600
201604151126
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 384
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

r11 na starym nie ma znieczulenia. Ja się właśnie zastanawiam nad szpitalem starym i dr.Smidą, proszę mamy o opinię bo nie wiem który szpital wybrać.
201604151126 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-07 18:41:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:23.