Która farba jest najlepsza?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-25, 21:51   #1
cho-jang
Przyczajenie
 
Avatar cho-jang
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 12
GG do cho-jang
Question

Która farba jest najlepsza??


Witam!!

Od pary miesięcy farbuje włosy. Przed studniówką pomalowałam sobie włosy farbą Schwarzkopf (już nie pamiętam nr). Na pudełku był piękny brąz lecz mi wyszedł po prostu rudy!! Chcąc poprawić sobie włoski kupiłam Skandynawski blond z Paletty oraz jeszcze brąz z tej samej firmy. Skandynawskim blondem malowałam już sobie wcześniej pasemka i wyszły bardzo ładnie. Tym razem chciałam pomalować cała głowę i wyszła mi kaczka. Dzięki bogu został mi jeszcze ten brąz i jakoś wybrnęłam i nie miałam takich strasznych włosów na studniówce.

Niestety od tamtej pory moje włosy są suche, matowe, po umyciu w dotyku jakby posklejane klejem, szorstkie. Musze dodać, że malowałam sobie włosy sama w domu. Po studniówce postanowiłam iść do fryzjera na profesjonalne farbowanie. Zaczęłam używać odżywek i włosy trochę wróciły do normy.

Jednak po tym nieszczęsnym farbowaniu włosy przestały mi się układać i potraktowałam je trochę prostownicą, co również przyczyniło sie do ich stanu. Nadal prostuje je na jakieś wyjścia.

Znów chce pomalować sobie włosy i nie wiem jaką markę wybrać. Malowałam sobie też włosy farbą z Garniera i po malowaniu włosy były miłe w dotyku, miękkie. Niestety kolor dość szybko się zmył i włosy znowu są suche i szorstkie.

Może poradzicie mi jakąś dobrą farbę, która nie niszczy mocno włosów (wiem, że bez tego się nie obejdzie) i szybko się nie wypłukuje.

Trochę się wam rozpisałam, ale nie wiedziałam od czego zacząć

Thx za wszelkie odpowiedzi
__________________
jeśli mnie nie znasz - nie oceniaj
cho-jang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 22:06   #2
ej_no_nie___
Przyczajenie
 
Avatar ej_no_nie___
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 22
Dot.: Która farba jest najlepsza??

według Mnie Palette.
__________________
'.Wierzę W Nas, Czas W Coś Uwierzyć, Żyjmy taj Jakby Jutra Miało Nie Być. {...} .Czasu Nie Trać, Wez Mnie Za Rękę Przeżyjmy Życie Jak Najpiękniej.'
ej_no_nie___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 22:35   #3
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 797
Wink Dot.: Która farba jest najlepsza??

Hm.... miałam ten sam problem i wiesz co zrobiłam?Przestałam farbować bo np.Palet jest dobra,trzyma się długo na włosach ale bbbaaarrddzzzoo je niszczy bo wnika bardzo głęboko we włosy.Garnier szybko się zmywa,wiem sama robiłam,L'Oreal-zależy jak komu.Mi też się szybko zmyła.Więc ogólnie rzecz biorąc nie wiem co Ci polecić.Dla każdego co innego,tak mówią i to prawda.
nusia2605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 22:40   #4
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Która farba jest najlepsza??

Ja proponowała bym iśćdo dobrego salonu fryzjerskiego i tam je ufarbować bo te sklepowe farby to jest gwóźdz do trumny dla włosów. A zwłaszcza Palette ktore są na samym amoniaku praktycznie. CO z resztą czuć .
__________________

Edytowane przez byliczka
Czas edycji: 2007-08-26 o 11:31
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:52.