Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice) - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-28, 14:37   #601
Maddy84
Zadomowienie
 
Avatar Maddy84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 949
Send a message via Skype™ to Maddy84
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Cytat:
Napisane przez magdalena111111 Pokaż wiadomość
r11 na starym nie ma znieczulenia. Ja się właśnie zastanawiam nad szpitalem starym i dr.Smidą, proszę mamy o opinię bo nie wiem który szpital wybrać.
Moje dwie znajome były prowadzone i rodziły u dr Smidy i były bardzo zadowolone. Generalnie spotykałam się jedynie z pozytywnymi opiniami na jej temat. Ponad to niestety nie jestem w stanie nic więcej powiedzieć na temat starego szpitala i lekarzy tam.
__________________
Всеки вижда как изглеждаш, но малко чувстват какъв си.
Maddy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-28, 15:12   #602
201604151126
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 384
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Dzięki Maddy za szybką odpowiedz.
201604151126 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 12:10   #603
r11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 85
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Magdalena11111 - tak, niestety w Starym Szpitalu nie ma w ogóle opcji znieczulenia zewnątrzoponowego na życzenie pacjentki, ani nieodpłatnego ani odpłatnego. Być może można ustalić ze swoim lekarzem prowadzącym, że się dostanie zzo, ale to wymagałoby wcześniejszego umówienia się z anestezjologiem itd. i nie wiem, czy jest to realne. W każdym razie nie słyszałam o żadnym przypadku, żeby rodząca dostała zzo w tym szpitalu. Nie mają też wanny do porodów w wodzie, więc i ta opcja łagodzenia bólu odpada.
Co do Nowego Szpitala, to po remoncie mają już wannę i ponoć przyjmują porody do wody. Poza tym oferują zzo bezpłatne na życzenie pacjentki. Jak jest w praktyce, tego nie wiem. Słyszałam że różnie. Że jak masz szczęście i jest wolny anestezjolog lub wcześniej dopilnujesz, to dostaniesz, ale często też słyszy się, że jest "za późno" na zzo. I ważna kwestia, chęć rodzenia z zzo trzeba od razu na wejściu zgłosić, żeby zdążyli wykonać badanie krzepliwości krwi, bo bez niego na 100% nie ma szans, a musi być aktualne (ponoć z ostatnich 2 dni, ale robią je na miejscu i szybko).
Ja sama rodziłam 1 dziecko w Roztoce, teraz mam zamiar wybrać Nowy Szpital.
r11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 13:05   #604
201604151126
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 384
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

To mam problem cały czas leczył mnie dr. Przybycień i polecił mi dr. Smidę bo słyszałam lepsze opinie o starym co potwierdził doktor sama nie wiem czy szukać innego lekarza chcę chodzić do takiego co pracuje w szpitalu za tydzień mam pierwszą wizytę u dr. Smidy. Nowy ma nie ciekawe opinie może kraków i dr. Piotr Janosz przyjmuje w tarnowie, Roztoka jest super dla ciąży książkowej, Tuchów też ma dobre opinie.
201604151126 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 13:35   #605
Maddy84
Zadomowienie
 
Avatar Maddy84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 949
Send a message via Skype™ to Maddy84
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Cytat:
Napisane przez r11 Pokaż wiadomość
Co do Nowego Szpitala, to po remoncie mają już wannę i ponoć przyjmują porody do wody. Poza tym oferują zzo bezpłatne na życzenie pacjentki. Jak jest w praktyce, tego nie wiem. Słyszałam że różnie. Że jak masz szczęście i jest wolny anestezjolog lub wcześniej dopilnujesz, to dostaniesz, ale często też słyszy się, że jest "za późno" na zzo. I ważna kwestia, chęć rodzenia z zzo trzeba od razu na wejściu zgłosić, żeby zdążyli wykonać badanie krzepliwości krwi, bo bez niego na 100% nie ma szans, a musi być aktualne (ponoć z ostatnich 2 dni, ale robią je na miejscu i szybko).
Ja sama rodziłam 1 dziecko w Roztoce, teraz mam zamiar wybrać Nowy Szpital.
Co do Nowego to potwierdzam, że po remoncie jest bardzo fajnie. Sale do porodów czyściutkie, świeżutkie. Wszystko nowe. Sale dla pacjentek po porodzie też odnowione: 2 osobowe z własną łazienką. Jest też możliwość wynajęcia za dodatkową opłatą sali - jedynki, w której można być przez całą dobę np z mężem (dodatkowa kanapa, aneks kuchenny, tv). Się postarali
__________________
Всеки вижда как изглеждаш, но малко чувстват какъв си.
Maddy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 15:18   #606
lipss
Zadomowienie
 
Avatar lipss
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 726
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

a macie jakieś opinie o dr Otfinowskiej? jest ordynatorem na ginekologii na nowym szpitalu? Zastanawiam sie czy się doniej nie umówić (chodzi o prowadzenie ciąży)
__________________
wymiana
lipss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 16:13   #607
Maddy84
Zadomowienie
 
Avatar Maddy84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 949
Send a message via Skype™ to Maddy84
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Cytat:
Napisane przez lipss Pokaż wiadomość
a macie jakieś opinie o dr Otfinowskiej? jest ordynatorem na ginekologii na nowym szpitalu? Zastanawiam sie czyj nie umówić (chodzi o prowadzenie ciąży)
Prowadziła moją pierwszą ciążę. Niestety. Już w połowie wiedziałam, że to był błąd. Końcówka i rozwiązanie tylko to potwierdziły. Ja osobiście nie polecam. Jedyny plus był taki, że miałam do niej blisko i nie było problemu z zapisanie. Poza tym trzeba wołami ciągnąć żeby się od niej cokolwiek dowiedzieć. Najadłam się sporo nerwów w ciąży. I może nie będę pisać więcej bo automatycznie nerw mi się włącza na samą myśl jak uwieńczyła koniec 'współpracy ':/
__________________
Всеки вижда как изглеждаш, но малко чувстват какъв си.
Maddy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-29, 19:25   #608
lipss
Zadomowienie
 
Avatar lipss
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 726
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

No to juz nie wiem kogo wybrać każdy lekarz ma i pozytywne i negatywne opinie. Komuś po prostu trzeba zaufać. Tylko komu ?
__________________
wymiana
lipss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 19:51   #609
KobietaM
Raczkowanie
 
Avatar KobietaM
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 464
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Witajcie jestem tu nowa mam pytanie odnośnie porodu mam jeszcze trochę czasu ale muszę też przemyśleć i podjąć decyzję gdzie rodzić Tuchów czy Gorlice i tu i tu mam tą samą drogę pierwszy poród odbył się w gorlicach i nie wspominam go zbyt dobrze wszyscy polecają mi właśnie odnowioną porodówkę w Tuchowie a ja mam obawy a Wy jak myślicie????
__________________
37 z 40 tp 28/09/2015
KobietaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 09:20   #610
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Cytat:
Napisane przez magdalena111111 Pokaż wiadomość
To mam problem cały czas leczył mnie dr. Przybycień i polecił mi dr. Smidę bo słyszałam lepsze opinie o starym co potwierdził doktor sama nie wiem czy szukać innego lekarza chcę chodzić do takiego co pracuje w szpitalu za tydzień mam pierwszą wizytę u dr. Smidy. Nowy ma nie ciekawe opinie może kraków i dr. Piotr Janosz przyjmuje w tarnowie, Roztoka jest super dla ciąży książkowej, Tuchów też ma dobre opinie.
miałam podobną sytuację jak Ty też leczyłam się u dr Przybycienia i przez pierwszy trymestr mnie prowadził, potem chwilę byłam u dr Baryłowej ale zdecydowałam się na stary szpital i przeszłam do dr Kacalskiego i na starym rodziłam.
Fakt nie ma znieczulenia zzo, ale ja i tak nie chciałam więc nie miałam z tym problemu (i nie żałuję). Ja sobie bardzo chwalę stary szpital, chociaż warunki były tragiczne bo to było przed remontem.
Położne rewelacja, szczególnie pani Asia i pani Agatka (nazwisk nie znam), lekarze, których spotkałam też wszyscy byli w porządku. Ordynator neonatologii też zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Najgorzej oceniam pielęgniarki od dzieci.

jak kiedyś uda mi się zajść w drugą ciążę ([pewnie znów zawitam do dr Przybycienia ) to planuję taką samą drogę - czyli stary szpital.

Z Tuchowa z czystym sercem mogę polecić dra Kowalewskiego. Przyjmuje chyba w centermedzie, no i w poradni w Tuchowie. Rewelacyjny człowiek. jakbym miała tam bliżej to brałabym pod uwage Tuchów.
danika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 11:01   #611
LaLoca
Zakorzenienie
 
Avatar LaLoca
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 661
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Ja rodziłam w starym i bylam bardzo zadowolona. Chodziłam do Smidy prywatnie, ale nie byłam zbyt zadowolona. Bagatelizowała problemy i nie dokładnie robiła badania. Jak leżałam na patologi to nie interesowała sie mną wogole. W kolejnej ciąży już do niej nie pojde.

Z Nowego Szpitala polecam Asztabskiego. Moje trzy znajome prowadzily z nim ciąże i zachwalają.

Popieram że Kowalewski jest dobrym lekarzem. Żałuje że nie zostałam u niego tylko zmienilam lekarza.
LaLoca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-30, 11:29   #612
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Cytat:
Napisane przez KobietaM Pokaż wiadomość
Witajcie jestem tu nowa mam pytanie odnośnie porodu mam jeszcze trochę czasu ale muszę też przemyśleć i podjąć decyzję gdzie rodzić Tuchów czy Gorlice i tu i tu mam tą samą drogę pierwszy poród odbył się w gorlicach i nie wspominam go zbyt dobrze wszyscy polecają mi właśnie odnowioną porodówkę w Tuchowie a ja mam obawy a Wy jak myślicie????
ja baardzo polecam poród w Tuchowie
rodziłam tam w grudniu
położne miłe czysciutko sale tez super

moge dołączyć?
jestem mamusia Mai z grudnia 2014r

lips ja bym poleciła kowalewskiego i Kosarzyckiego(?) pracuje na nowym jest chyba ordynatorem
bylam ponad tydz na patologi ciazy i bardzo konkretny
mialam bardzo duze zaufanie do niego
__________________
19.12.2014

Edytowane przez ewka1368
Czas edycji: 2015-04-30 o 11:35
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 14:16   #613
201604151126
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 384
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Lekarze polecani dla jednej pacjentki super dla drugiej nie bardzo, najlepiej iść przekonać się samemu poobserwować jak robi usg jak odpowiada na pytania i czy się interesuje ja mam taki zamiar idę na pierwszą wizytę do Smidy jak mi nie spasuje to zmienię na innego chodzę też na NFZ do dr. Solarza bardzo miły ale usg nawet minuty nie robił popatrzył czy dziecko żyje i tyle co mi się nie spodobało a Przybycień po dwa razy sprawdzał czy jest ok.
201604151126 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 14:47   #614
Maddy84
Zadomowienie
 
Avatar Maddy84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 949
Send a message via Skype™ to Maddy84
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Cytat:
Napisane przez ewka1368 Pokaż wiadomość
lips ja bym poleciła kowalewskiego i Kosarzyckiego(?) pracuje na nowym jest chyba ordynatorem
bylam ponad tydz na patologi ciazy i bardzo konkretny
mialam bardzo duze zaufanie do niego
Kosarzycki pracuje na nowym, ale ordynatorem jest Otfinowska.

Cytat:
Napisane przez magdalena111111 Pokaż wiadomość
Lekarze polecani dla jednej pacjentki super dla drugiej nie bardzo, najlepiej iść przekonać się samemu poobserwować jak robi usg jak odpowiada na pytania i czy się interesuje ja mam taki zamiar idę na pierwszą wizytę do Smidy jak mi nie spasuje to zmienię na innego chodzę też na NFZ do dr. Solarza bardzo miły ale usg nawet minuty nie robił popatrzył czy dziecko żyje i tyle co mi się nie spodobało a Przybycień po dwa razy sprawdzał czy jest ok.
Dokładnie. Jak się sama nie przejdziesz to się nie przekonasz. Każda z nas patrzy na co innego
__________________
Всеки вижда как изглеждаш, но малко чувстват какъв си.
Maddy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 14:29   #615
r11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 85
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Byłam ostatnio u dr Asztabskiego na usg 3d i zrobił na mnie bardzo, bardzo pozytywne wrażenie. Na pewno czułabym się komfortowo, gdybym trafiła na niego przy porodzie.

A czy któraś z Was rodziła może z umówioną wcześniej położną? Opłaconą? Ja przy pierwszym porodzie trafiłam na fatalną położną i przez nią źle wspominam poród i przy drugim chciałabym uniknąć za wszelką cenę takiej sytuacji.

Edytowane przez r11
Czas edycji: 2015-05-06 o 14:31
r11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 19:40   #616
201604151126
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 384
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

A ja dziś byłam u dr. Smidy i zrobiła na mnie średnie wrażenie sama nie wiem może dam jej jeszcze szanse i druga wizyta okaże się lepsza. Opinie ma dobre.
201604151126 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 07:39   #617
201707171038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 948
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

a czy któraś z was miała do czynienia z dr Moniką Kabzińską-Turek przyjmuje w Centermedzie na Słonecznej?
201707171038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 14:16   #618
Iluzja00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 141
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Szkoda ze tu taka cisza bo ja tez z okolic tarnowa.
Mamuska luty 2015
I tez polecam porod w tuchowie.I jako lekarza tamtejszego ordynatora
Iluzja00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-03, 08:11   #619
201604151126
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 384
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Ja się długo zastanawiałam xxx

Edytowane przez d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Czas edycji: 2016-04-14 o 21:48
201604151126 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-08, 03:58   #620
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Ja tez bede w Tuchowie rodzila. Chodze do dr Kowalewskiego.
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 10:22   #621
mamovo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 12
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Cytat:
Napisane przez jols Pokaż wiadomość
a czy któraś z was miała do czynienia z dr Moniką Kabzińską-Turek przyjmuje w Centermedzie na Słonecznej?
O właśnie się do niej wybieram od sierpnia w celu prowadzenia ciąży. Patrząc na opinie w internecie powinno być OK oraz na jej pracę w Ludwinów w Krakowie, u których zawsze robiłam bardzo profesjonalne USG.

Jest tu już sporo OBECNYCH mamuś. Poszukuje dobrego pediatry w Tarnowie z racji przeprowadzki z Krakowa musimy zmienić naszego wspaniałego doktora. Będę wdzięczna za opinie o każdym PEDIATRZE z jakim mieliście do czynienia. Opinie dobre i złe.
mamovo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 08:36   #622
lipss
Zadomowienie
 
Avatar lipss
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 726
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

hej Chciałabym zrobić mojemu maluszkowi usg 3d. Polecacie jakiegoś ginekologa który na wizycie prywatnej (prócz badania ginekologicznego i zwykłego usg) w ramach wizyty robi usg w 3d ? Nie chce iść na samo usg 3d tylko połączyć to z kontrolną wizytą. Polecacie kogoś ? Czy wtedy płaci się więcej za taką wizytę ?
__________________
wymiana
lipss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 22:08   #623
rinco
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 949
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Cytat:
Napisane przez mamovo Pokaż wiadomość
Jest tu już sporo OBECNYCH mamuś. Poszukuje dobrego pediatry w Tarnowie z racji przeprowadzki z Krakowa musimy zmienić naszego wspaniałego doktora. Będę wdzięczna za opinie o każdym PEDIATRZE z jakim mieliście do czynienia. Opinie dobre i złe.
Ja polecam Danutę Agaś-Sypień, przyjmuje chyba w Centermedzie, my w razie czego jeździmy do niej prywatnie, mieszka w przecznicy od Klikowskiej. Jest świetna, rzeczowa, konkretna, wszystko dokładnie wybada.
rinco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 08:42   #624
indra89
Raczkowanie
 
Avatar indra89
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 148
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Witam wszystkie Mamusie! Czy któraś z Was rodziła w okolicach 30.03.2015 r.? Bardzo chciałabym znaleźć Mamusię, z którą mogłabym się wymieniać doświadczeniem i radami.

Cytat:
Napisane przez lipss Pokaż wiadomość
hej Chciałabym zrobić mojemu maluszkowi usg 3d. Polecacie jakiegoś ginekologa który na wizycie prywatnej (prócz badania ginekologicznego i zwykłego usg) w ramach wizyty robi usg w 3d ? Nie chce iść na samo usg 3d tylko połączyć to z kontrolną wizytą. Polecacie kogoś ? Czy wtedy płaci się więcej za taką wizytę ?
Ja z całego serca polecam dra Janosza. Prowadził mnie w ciąży z bliźniakami i po którymś tygodniu na każdej wizycie robił nam USG 4d, bo ma do tego sprzęt. Oprócz tego oczywiście normalna wizyta kontrolna, badanie i zwykłe USG. Wszystko razem w tej samej cenie co za wizytę.
__________________
Nasz dzień: 6.09.2014 r. !!!
Nasze Bliźniacze szczęście - Emilka i Krzyś: 30.03.2015 r.
indra89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 09:04   #625
julia1906
Raczkowanie
 
Avatar julia1906
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 260
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Ja niepolecam pani doktor Agaś moj synek odkad poszedł do żłobka zaczał nam chorowac a pani doktor tylko antybiotyki ładowała. Może jest dobra dla dzieci które rzadko sa chore, ale jak dziecko jest problematyczne to juz gorzej. A ostatecznie sie do niej zrazilam jak przyszłam z chorym dzieckiem z wysoka goraczka( zaznaczam ze bywalismy u niej bardzo czesto) prawie leciało mi przez rece a ona nas nieprzyjeła bo niebylismy zapisani, pamietam ze sie rozpłakałam w gabinecie i nigdy wiecej do niej nieposzłam.
Przepisałam sie po długich poszukiwaniach sprawdzonego lekarza do pani doktor Witek nsprawde godna polecenia zawsze doradzi wysłuch i nigdy nieodmowi pomocy.


Co do ginekologa tez polecam dr. Janosza prowadził moja ciaże , dokładny rzetelny lekarz.
julia1906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 02:22   #626
indra89
Raczkowanie
 
Avatar indra89
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 148
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Dziewczyny, czy któraś z Was sondowała kanaliki dziecku? W jakim wieku były wtedy Wasze dzieci? Jak to zniosly? Macie kogoś godnego polecenia jeśli chodzi o przetykanie kanalikow?
__________________
Nasz dzień: 6.09.2014 r. !!!
Nasze Bliźniacze szczęście - Emilka i Krzyś: 30.03.2015 r.
indra89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 21:12   #627
rinco
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 949
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Cytat:
Napisane przez indra89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was sondowała kanaliki dziecku? W jakim wieku były wtedy Wasze dzieci? Jak to zniosly? Macie kogoś godnego polecenia jeśli chodzi o przetykanie kanalikow?
Mnie polecali Misiurewicz, podobno jest dobra, choć mało delikatna i oschła, ale osobiście nie miałam z nią kontaktu.
rinco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 21:51   #628
rinco
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 949
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Dziewczyny, polećcie jakiegoś ginekologa z USG, który przyjmuje na NFZ w Tarnowie. Potrzebuję zrobić USG kontrolne za miesiąc, a nie chcę płacić za wizytę prywatną
rinco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 16:23   #629
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Cytat:
Napisane przez rinco Pokaż wiadomość
Dziewczyny, polećcie jakiegoś ginekologa z USG, który przyjmuje na NFZ w Tarnowie. Potrzebuję zrobić USG kontrolne za miesiąc, a nie chcę płacić za wizytę prywatną
w centermedzie na słonecznej kilku przyjmuje na nfz ale nie wiem jak tam z kolejkami
danika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 14:51   #630
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Cytat:
Napisane przez magdalena111111 Pokaż wiadomość
Ja się długo zastanawiałam ale też Tuchów wybrałam, chodzę do Solarza.
i jak zadowolona jestes?

Cytat:
Napisane przez indra89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was sondowała kanaliki dziecku? W jakim wieku były wtedy Wasze dzieci? Jak to zniosly? Macie kogoś godnego polecenia jeśli chodzi o przetykanie kanalikow?
sasiadki corka miala
gdzie to nie wiem
ale wiem ze mala strasznie plakala ale nie z bolu tylko dlatego ze jej mocno glowe trzymali aby nie poruszyla
miala wtedy okolo 6miesiecy
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-07 18:41:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:45.