Fitness i Si³ownia WARSZAWA :) - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubi± aktywno¶æ fizyczn± i chc± spaliæ zbêdne kalorie. Wejd¼, poznaj ¶wiat fitnessu i ró¿ne rodzaje aktywno¶ci fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2015-11-09, 14:34   #541
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomo¶ci: 5 468
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Cytat:
Napisane przez Contax Poka¿ wiadomo¶æ
Chcia³am w³a¶nie na pilates chodziæ ale nigdy nie by³am, nie i nie mogê siê zebraæ Z kolei na si³owniê chodzi³am kilka lat temu i teraz ju¿ mnie tam nie ci±gnie, wolê w³a¶nie jakie¶ zajêcia rozci±gaj±ce i wzmacniaj±ce miê¶nie

Pingwinku mo¿esz co¶ wiêcej napisaæ o zajêciach tzn. jak podchodz± do pocz±tkuj±cych i czy np. matê nasz swoj±, czy mo¿na wypo¿yczyæ ..
Zajêcia s± spokojne, ka¿dy daje radê I przedzia³ wiekowy jest mega szeroki, bo s± i nastolatki jak i np Panie po 50stce. Wszystkie akcesoria s± na miejscu dostêpne dla ka¿dego, wchodzisz na salê, bierzesz matê i idziesz siê roz³o¿yæ. No i wszystko jest mega nowe, w ogóle niezniszczone
pingwinek=] jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-09, 18:25   #542
Alexandre
Zadomowienie
 
Avatar Alexandre
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 052
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Poka¿ wiadomo¶æ
Jest mega sympatycznie, po pilatesie mam zakwasy np :P
Na si³ownie jeszcze sie nie odwazylam bo jest przerazajaco ogromna i jest tam mnóstwo gigantów w modnych ciuchach A wczesniej chodzilam na damska silownie i jestem do tego nieprzyzwyczajona :P
Na si³owni te¿ jest sympatycznie, ostatnio rozmawi³am z jakim¶ ruskiem na temat podci±gania :P Widzia³am du¿o osób w normalnych ciuchach
W³a¶nie siê zbieram do wyj¶cia i na trening
__________________

Alexandre jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-09, 18:52   #543
Malinkna1986
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 2 205
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

A ja calypso na Bielanach
Malinkna1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-10, 10:26   #544
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomo¶ci: 11 297
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Poka¿ wiadomo¶æ
Zajêcia s± spokojne, ka¿dy daje radê I przedzia³ wiekowy jest mega szeroki, bo s± i nastolatki jak i np Panie po 50stce. Wszystkie akcesoria s± na miejscu dostêpne dla ka¿dego, wchodzisz na salê, bierzesz matê i idziesz siê roz³o¿yæ. No i wszystko jest mega nowe, w ogóle niezniszczone
Cytat:
Napisane przez Alexandre Poka¿ wiadomo¶æ
Na si³owni te¿ jest sympatycznie, ostatnio rozmawi³am z jakim¶ ruskiem na temat podci±gania :P Widzia³am du¿o osób w normalnych ciuchach
W³a¶nie siê zbieram do wyj¶cia i na trening

Dziêki dziewczyny nie pozostaje nic tylko siê zmobilizowaæ
__________________


Contax jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-12, 17:04   #545
Alexandre
Zadomowienie
 
Avatar Alexandre
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 052
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Cytat:
Napisane przez Contax Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki dziewczyny nie pozostaje nic tylko siê zmobilizowaæ
I jak tam? Zmobilizowa³a¶ siê?
__________________

Alexandre jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-13, 09:05   #546
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomo¶ci: 11 297
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Cytat:
Napisane przez Alexandre Poka¿ wiadomo¶æ
I jak tam? Zmobilizowa³a¶ siê?

Planujê jako¶ na prze³omie listopada i grudnia
__________________



Edytowane przez Contax
Czas edycji: 2015-12-25 o 08:23
Contax jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-20, 10:17   #547
pulp fiction
Zadomowienie
 
Avatar pulp fiction
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomo¶ci: 1 099
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

gdzie polecacie i¶æ na crossfit w Warszawie?
__________________
Zostaje ci wzruszenie ramionami - pami±tkowy gest po tym, ¿e umieli¶my lataæ.

æwiczê
dbam o w³osy
zdrowo siê od¿ywiam
pulp fiction jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-12-15, 09:06   #548
Madzia1213
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

U mnie w Saturn Fitness na Targówku jest bardzo du¿a si³ownia z maszynami i wolnymi ciê¿arami i maj± te¿ szeroki wybór zajêæ nie tylko dla kobiet. Ja osobi¶cie chodzê na zumbe i yogê bo to ¶wietnie ze sob± wspó³gra
Madzia1213 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-15, 11:26   #549
Malinkna1986
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 2 205
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Niedawno te¿ Hardkorowy Koksu otworzy³ si³ownie obok Factory Annopol
Malinkna1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-24, 22:24   #550
madlen666
Zadomowienie
 
Avatar madlen666
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 1 305
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

szukam kogos do wpolnych cwiczen warszawa w mcfit lokalizacja dowolnapisac na priv
__________________
¿elusie od M.W 27 sierpien 2014



KOREKTA NOSA
madlen666 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-02, 20:27   #551
Asuxie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: SILOWNIA w Warszawie-ursynow

Witajcie kochane! Krótko : Grupa zosta³a stworzona dla kobiet w wieku 18-25 z Warszawy i okolic �� Chcia³am stworzyæ miejsce gdzie mo¿na bêdzie zebraæ pozytywne osoby , które postanowi³y zmieniæ co¶ w swoim trybie ¿ycia . czy chcesz schudn±æ , zdrowo przybraæ na masie , po prostu zdrowo siê od¿ywiaæ lub zacz±æ uprawiaæ jaki¶ sport ? Tak to grupa dla Ciebie ! Chcia³abym aby¶my wymienia³y siê miêdzy sob± do¶wiadczeniami , motywowa³y siê , ale te¿ przede wszystkim wysz³y poza granice internetu ! Wspólnie umawia³y siê na treningi , aktywne spêdzanie czasu , wspólnie wspiera³y siê w trudnych chwilach �� To strona idealna dla kobiet otwartych , pozytywnych , szukaj±cych wsparcia , motywacji , nowych znajomo¶ci w 'tym' ¶wiecie �� ZAPRASZAM : <reklama>

Edytowane przez AnnaVanDort
Czas edycji: 2016-01-03 o 00:44 Powód: Link
Asuxie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-02, 20:57   #552
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 20 617
Dot.: SILOWNIA w Warszawie-ursynow

Szkoda, ze tylko do 25 lat
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-03, 13:54   #553
prudent
Raczkowanie
 
Avatar prudent
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 39
Dot.: SILOWNIA w Warszawie-ursynow

A jest tu mo¿e kto¶ kto chodzi do energy fitness targowek? Poszukuje towarzystwa, bo zim± ciê¿ko z motywacj± ew. Calypso tez na tatgowku
prudent jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-03, 22:51   #554
wokinselan
Raczkowanie
 
Avatar wokinselan
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomo¶ci: 108
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Dziewczyny, mo¿e g³upie pytanie, ale czy w klubach do których chodzicie zawsze jest w³±czana klima podczas æwiczeñ (fitness)? Tragicznie to znoszê, chodzi³am do jednego klubu i niektóre prowadz±ce nie w³±cza³y (natomiast co jaki¶ czas otwiera³y gdzie¶ okno, od którego da siê uciec), a inne w³±cza³y - rekordem by³o dla mnie 17*. I nie ma gdzie siê przed ni± schowaæ bo wszêdzie wieje tak samo. Osobi¶cie umieram potem bo mam straszne problemy z zatokami i taka ju¿ jestem pokrzywdzona, ¿e nie cierpiê klimatyzacji w samochodzie, pracy... A jak siê pyta prowadz±ca czy mo¿e w³±czyæ to przecie¿ jedna na trzydzie¶ci osób nie bêdê protestowaæ

I tak siê jeszcze chcia³am spytaæ - chodzi³a mo¿e która¶ z Was do Calypso (¯oliborz, Bia³o³êka) na jogê do Marceliny? Mam ochotê siê przej¶æ i zobaczyæ, a mo¿e przy okazji spytaæ o trenera personalnego, podobno w Calypso uk³adaj± w ramach karnetu plan treningowy na si³owniê. Sama siê wstydzê i nie ogarniam tych wszystkich sprzêtów wiêc wchodzê tylko na bie¿niê i orbitrek
wokinselan jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-03, 22:54   #555
mairi
Wtajemniczenie
 
Avatar mairi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 075
Dot.: SILOWNIA w Warszawie-ursynow

Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Poka¿ wiadomo¶æ
Szkoda, ze tylko do 25 lat

Szkoda
__________________
Friday I'm in love
mairi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-08, 18:08   #556
maquion
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomo¶ci: 1
Karta BeActive

Hej, czy kto¶ z Was korzysta³ kiedykolwiek z karty BeActive dla studentów i móg³by mi odpowiedzieæ na kilka pytañ? Najwa¿niejsze pytanie czy warto tak± wykupiæ i czy nie ma jaki¶ haczyków. Nie wiem czy zrozumia³am regulamin, ale tam co¶ pisa³o, ¿e z t± kart± mo¿na wchodziæ na si³ownie od 8 do 16 i zastanawia mnie czy to prawda.
Dziêki
maquion jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-10, 17:45   #557
Arsyen
Raczkowanie
 
Avatar Arsyen
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 150
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Mam pytanie, a w³a¶ciwie kilka do dziewczyn chodz±cych do CityFit Targówek
Jak tam wygl±daj± zajêcia np. Zumba? Czy kupuj±c karnet open mogê chodziæ kiedy chcê na co chcê? Du¿o osób np. na zajêcia o 21?
Jaka panuje atmosfera w si³owni? S± normalni ludzie? Bo niestety ja ju¿ s³ysza³am, ¿e tylko szprychy i koksy i niestety takich przeciêtnych ludzi co chc± zgubiæ parê kilogramów to tam raczej nie ma. Nie wspominaj±c o osobach z nadwag± czy oty³o¶ci±, a takim przecie¿ najtrudniej siê prze³amaæ
W jakich godzinach bywacie w si³owni i jaki jest tam ruch?
Arsyen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-10, 19:44   #558
bunia2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Hej dziewczyny, jest kto¶ chêtny na wspólne zajêcia fitnes/si³ownia.
Najlepiej na Mokotowie lub na lini metra. Ja w³a¶ciwie zaczynam od zera a do stracenia jakie¶ 20 kg. Wiem ¿e zdrofit przy Metro wilanowska jest ca³kiem ok i otwarty 24h
bunia2009 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-11, 08:35   #559
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomo¶ci: 1 411
Dot.: SILOWNIA w Warszawie-ursynow

Ja chodzê do zdrofitu stegny, czasem jestem przy tym na wilsnowska i polecam
__________________
Do stycznia 2017 jestem zadrutowana
Z ka¿dym dniem piêkniejszy usmiech!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=841721 Zapraszam na wymianê!
weraa66 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-16, 20:53   #560
ciaaastko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 100lica
Wiadomo¶ci: 150
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Cytat:
Napisane przez Arsyen Poka¿ wiadomo¶æ
Mam pytanie, a w³a¶ciwie kilka do dziewczyn chodz±cych do CityFit Targówek
Jak tam wygl±daj± zajêcia np. Zumba? Czy kupuj±c karnet open mogê chodziæ kiedy chcê na co chcê? Du¿o osób np. na zajêcia o 21?
Jaka panuje atmosfera w si³owni? S± normalni ludzie? Bo niestety ja ju¿ s³ysza³am, ¿e tylko szprychy i koksy i niestety takich przeciêtnych ludzi co chc± zgubiæ parê kilogramów to tam raczej nie ma. Nie wspominaj±c o osobach z nadwag± czy oty³o¶ci±, a takim przecie¿ najtrudniej siê prze³amaæ
W jakich godzinach bywacie w si³owni i jaki jest tam ruch?
szprychy i koksy s± wszêdzie, ale zwykli ludzie te¿ tam chodz±, tak¿e bez obaw, poprostu trzeba i¶æ i nie ogl±daæ siê na innych, æwiczyæ i cieszyæ siê z wyników jak kupujesz karnet open mo¿esz chodziæ na wszystko i siedzieæ tam calymi dniami, zwykle te wieczorne zajecia s± bardzo oblegane, ale s± zapisy na zajêcia wiêc wchodzi okreslona liczba osób, na zasadzie kto siê pierwszy zapisa³ ten æwiczy, w pt wieczorem s± luzy fajni prowadz±cy, £ukasz od rowerów jest ¶wietny!!
ciaaastko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-16, 21:24   #561
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomo¶ci: 6 752
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

op³aca siê kupiæ hantle do domu ?
jak jestem na si³owni to oprócz bie¿ni i takich tam, czasem za hantle æwicze, ale czêsto kto¶ juz nimi æwiczy i tak siê zastanawiam czy jest sens kupiæ do domu
i w domu poæwiczyæ ?
__________________
je¶li idziesz przez piek³o, nie zatrzymuj siê
juli_jka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-16, 22:09   #562
Alexandre
Zadomowienie
 
Avatar Alexandre
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 052
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Cytat:
Napisane przez Arsyen Poka¿ wiadomo¶æ
Mam pytanie, a w³a¶ciwie kilka do dziewczyn chodz±cych do CityFit Targówek
Jak tam wygl±daj± zajêcia np. Zumba? Czy kupuj±c karnet open mogê chodziæ kiedy chcê na co chcê? Du¿o osób np. na zajêcia o 21?
Jaka panuje atmosfera w si³owni? S± normalni ludzie? Bo niestety ja ju¿ s³ysza³am, ¿e tylko szprychy i koksy i niestety takich przeciêtnych ludzi co chc± zgubiæ parê kilogramów to tam raczej nie ma. Nie wspominaj±c o osobach z nadwag± czy oty³o¶ci±, a takim przecie¿ najtrudniej siê prze³amaæ
W jakich godzinach bywacie w si³owni i jaki jest tam ruch?
Jak masz karnet open, logujesz siê na ich stronie i wybierasz sobie na jakie zajêcia chcesz i¶æ. Pokazuje siê czy s± wolne miejsca a je¶li tak to ile. Na zajêciach jeszcze nie by³am ale widzê ¿e zawsze jest du¿e zainteresowanie.
Atmosfera na si³owni jest na plus. Ludzie otwarci, jak siê o co¶ zapytasz, pomog±. Widzia³am zarówno m³ode dziewczyny jak i kobiety dojrza³e i starsze. Koksy i szpychy s± chyba na ka¿dej si³owni ale patrz± w lustra na swoje ¶wietne cia³a wiêc bez obaw Widzia³am ludzi z nadwag± i raczej nie odnotowa³am ¿eby kto¶ mia³ prze¶miewczy stosunek. Przecie¿ ka¿dy gdzie¶ kiedy¶ zaczyna³ i nale¿± siê takiej osoby ¿e robi co¶ ze swoim cia³em. Po godzinach pracy do pó¼nego wieczora jest sporo ludzi. Sprzêt wolny znajdziesz ale z mat± mo¿e byæ ciê¿ej, podobnie jak ze skrawkiem wolnego miejsca do siedzenia w szatni. Zdecydowanie wolê siê tam potoczyæ zaspana jak zombie rano. Wolê mieæ du¿o wolnej przestrzeni
Ps. Jakby która¶ chcia³a pomocy bo siê wybiera do CF Targówek, to mogê oprowadziæ
__________________


Edytowane przez Alexandre
Czas edycji: 2016-01-16 o 22:20
Alexandre jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-22, 14:21   #563
Arsyen
Raczkowanie
 
Avatar Arsyen
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 150
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Dziêki bardzo.
Do CityFit Targówek chodzê ju¿ od 2 tygodni. Có¿, si³ownia zosta³a mi zasponsorowana, wiêc przesta³am siê oci±gaæ, wziê³am ty³ek do roboty i chodze póki co tylko na si³owniê. Jak trochê podci±gnê swoj± kondycjê (a wierzcie mi, ¿e po kilku latach siedzenia i s³odkiego nic-nie-robienia jest z ni± do¶æ kiepsko) to zapisze siê na jakie¶ zajêcia. Nie odpowiadaj± mi wogóle godziny popo³udniowe, bo wtedy wydajê obiady w domku - m±¿ w dom, dzieæ w dom
Napewno jednak znajdê co¶ dla siebie chocia¿ najbardziej chcia³abym zapisaæ siê na Zumbê (niewytañczona jestem )
Ludzie przewa¿nie zajêci s± sob±, chocia¿ czasem faktycznie siê gapi±. Tylko, ¿e mi to ju¿ rybka
Brakuje mi tylko w szatni indywidualnej kabiny do przebierania poniewa¿ mimo wszystko siê krêpujê (i nie tylko ja bo widzia³am te¿ szczuplutkie dziewczyny, które przebiera³y siê w tym samym czasie i te¿ robi³y to tak by jak najmniej pokazaæ).

Tak czy siak si³owniê oceniam na plus. Hehe, tylko ta muzyka z lat '90....
__________________
-10kg

ZACZNIJ
kiedy inni szukaj± wymówek

ÆWICZ
kiedy inni wci±¿ marz±

NIE PODDAWAJ SIÊ
kiedy inni rezygnuj±
Arsyen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-23, 11:48   #564
Erykah_B
Rozeznanie
 
Avatar Erykah_B
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 774
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Dziewczyny, chcia³abym siê ogarnaæ jako¶ w temacie æwiczeñ
Szukam fajnej si³owni do æwiczeñ grupowych w centrum lub na ochocie.
Czy która¶ z Was mo¿e co¶ poleciæ? Na jakie zajêcia chodzicie?
Erykah_B jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-23, 14:15   #565
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 3 158
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Cytat:
Napisane przez ciaaastko Poka¿ wiadomo¶æ
szprychy i koksy s± wszêdzie, ale zwykli ludzie te¿ tam chodz±, tak¿e bez obaw, poprostu trzeba i¶æ i nie ogl±daæ siê na innych, æwiczyæ i cieszyæ siê z wyników jak kupujesz karnet open mo¿esz chodziæ na wszystko i siedzieæ tam calymi dniami, zwykle te wieczorne zajecia s± bardzo oblegane, ale s± zapisy na zajêcia wiêc wchodzi okreslona liczba osób, na zasadzie kto siê pierwszy zapisa³ ten æwiczy, w pt wieczorem s± luzy fajni prowadz±cy, £ukasz od rowerów jest ¶wietny!!
Co prawda chodzê do Cityfit przy Rondzie ONZ, ale zgadzam siê ze wszystkim co napisa³a¶, a szczególnie z ostatnim zdaniem. Zajêcia indoor cycling s± w Cityfit super w du¿ej mierze dziêki ¶wietnym prowadz±cym. Uwielbiam na równi te z Justyn± i z £ukaszem, inni prowadz±cy te¿ s± spoko
Marbella85 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-01, 09:11   #566
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 2 455
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Hej, potrzebujê porady - szukam si³owni, gdzie bêdê mog³a pój¶æ na spinning na dwie godziny i gdzie honorowany jest multisport Widzê, ¿e wy¿ej jest rozmowa na temat CItyFit, ale niestety tam nie mo¿na wej¶æ na multisporta No i oczywi¶cie fajnie by by³o, jakby instruktorzy prowadzili fajnie zajêcia
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-01, 22:16   #567
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 3 158
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Cytat:
Napisane przez Pudel123 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej, potrzebujê porady - szukam si³owni, gdzie bêdê mog³a pój¶æ na spinning na dwie godziny i gdzie honorowany jest multisport Widzê, ¿e wy¿ej jest rozmowa na temat CItyFit, ale niestety tam nie mo¿na wej¶æ na multisporta No i oczywi¶cie fajnie by by³o, jakby instruktorzy prowadzili fajnie zajêcia
Hej, ja znowu na temat Citfit, wiem, ¿e masz multisport, ale tam od poniedzia³ku do czwartku s± po dwie godziny z rzêdu spinning mo¿e komu¶ to info pomo¿e
Marbella85 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-02, 07:50   #568
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 2 455
Dot.: SILOWNIA w Warszawie-ursynow

Kurczê, no wlasnie je¶li pojde tam gdzie nie przyjmuj± multusporta to do swojego trenera. Ale dziêkuje za informacje - moze sie wbije na darmowa wej¶ciówkê a jak tam jest z miejscami? Duzo ludzi je¼dzi?
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-06, 17:13   #569
ciaaastko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 100lica
Wiadomo¶ci: 150
Dot.: SILOWNIA w Warszawie-ursynow

Cytat:
Napisane przez Pudel123 Poka¿ wiadomo¶æ
Kurczê, no wlasnie je¶li pojde tam gdzie nie przyjmuj± multusporta to do swojego trenera. Ale dziêkuje za informacje - moze sie wbije na darmowa wej¶ciówkê a jak tam jest z miejscami? Duzo ludzi je¼dzi?
akurat je¶li chodzi o rowery to t³umów nie ma
ciaaastko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-07, 18:43   #570
karinkaka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomo¶ci: 118
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Najgrosze wed³ug mnie s± te si³ownie sieciowe. Nie maj± tego klimatu i dodatkowo zdecydowanie za du¿o osób...
karinkaka2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-06-22 20:02:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:36.