być z facetem = posiadanie biustu? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-19, 16:39   #31
kitosa
Zadomowienie
 
Avatar kitosa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 296
Dot.: być z facetem = posiadanie biustu?

Ciekawa jestem, czy dziewczyna odczuwa w jakiś sposób, że jemu sie nie podoba? Bo może facet się skutecznie z tym kryje. A jak jej docina to niech ona rzuci palanta, a nie on ją. Ale wiem - łatwo sie mówi. Ale jak ma szacunek do siebie to wie co robić.
__________________
Miłość...wziąć ją w dłonie i przenieść przez całe życie...
W radości i w smutku mój dom jest w Twoich ramionach
kitosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 17:20   #32
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: być z facetem = posiadanie biustu?

Tyle kobiet wściekłych przez jednego debila ...
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 20:02   #33
andziutek
Zadomowienie
 
Avatar andziutek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 296
Dot.: być z facetem = posiadanie biustu?

Wiecie, a mnie po prostu szkoda takich ludzi... Bo jakimi prawdziwymi wartościami się kierują?
No właśnie, żadnymi. Wstyd przed kolegami, że jego dziewczyna nie ma biustu... Jestem ciekawa ile ten ,,chłopaczek" ma lat, bo mężczyzną bym go nie nazwała.
Po prostu jest jeszcze kompletnie niedojrzały- całe wytłumaczenie.
__________________
''W każdym detalu, akordzie i dźwięku
Bez Ciebie życie nie miało by sensu...
Nic bez Muzyki
Wszystko dla Muzyki...''

OSTR- 'Pegaz'
andziutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 20:11   #34
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: być z facetem = posiadanie biustu?

A ja myślę, że porównywanie małych piersi i małego członka jest jak najbardziej na miejscu, bo obie opcje odnoszą sie do cech związanych z płciowością/podnieceniem.

Może nieporównywalny jest wstyd za partnera- sam w sobie, bo co to kolezanki obchodzi, że Kryśki chłopak ma małego Ale porównywalny jest fakt negatywnego wpływu na poczucie własnej wartości... Osoba zdyskredtytowana wyłacznie przez brak biustu jak i kilku dodatkowych centymetrów poczuje sie jednako, czyli niezbyt dobrze.

No uszy owszem są elementem widocznym dla całego otoczenia, ale piersi w całej okazałości zazwyczaj jednak nie są wystawiane na widok kolegów
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 20:19   #35
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: być z facetem = posiadanie biustu?

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
rozumiem, że się ze mną nie zgadzacie, więc na tym zakończę moją wypowiedź.
Btw. nie sądzę, żeby rozmiar biustu można przełożyć na rozmiar penisa...
Tak nie zgadzamy się, bo nie wiedzieć czemu bronisz jakiegoś złamasa, którego nie tłumaczy nic poza bezdenną głupotą. O jakich "rozterkach" mówisz kobito ? I co to za rady rodem z podręcznika dla dobrej żony jak z lat 50-tych - weź przyjaciółkę i idźcie na "seksy" zakupy, kup sobie usztywniany stanik, wkładki i cholera wie co jeszcze Przepraszam bardzo, ale czy ta dziewczyna to jakaś bezwolna kukła a przede wszystkim czy jest w tym kraju OBOWIĄZEK posiadania dużego biustu? Który paragraf Konstytucji o tym mówi ?
Dziewczyny takich dennych patafianów jak ten, powinny mieć na nazwisko .jpg. Realnych kobiet niech się lepiej jeden z drugim nie tyka.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 20:22   #36
natka88
Raczkowanie
 
Avatar natka88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 232
Dot.: być z facetem = posiadanie biustu?

eee jak to wstydzi się jej...? facet albo ma coś wmontowane zamiast mózgu albo się przed kumplami popisuje... ale że wstydzi?! jełop jeden, nie ma co ehh... hmm a jeżeli biedaczka ma jełopa za chłopaka to trzeba ją oświecić, tylko że może nie uwierzyć skoro taka zapatrzona jest... może trzeba by znaleźć parę osób, które były świadkiem tego typu komentarzy i 'grupowo' otworzyć oczy koleżance? myślę że wtedy będzie to miało jakiś efekt. jeju co za dupek...
__________________

natka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 20:23   #37
asiasab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 45
Dot.: być z facetem = posiadanie biustu?

Chlopak poprostu jest strasznie niedojrzaly. Ma myslenie gimnazjalisty.
Ogolnie to ciezka sytuacja jest, jak powiesz moze sie to obrocic przeciw tobie, skoro ona jest w niego wpatrzona. Ale naiuczciwiej bedzie jak bedziesz szczera z przyjaciolka.
asiasab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-19, 20:29   #38
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: być z facetem = posiadanie biustu?

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
A ja myślę, że porównywanie małych piersi i małego członka jest jak najbardziej na miejscu, bo obie opcje odnoszą sie do cech związanych z płciowością/podnieceniem.

Może nieporównywalny jest wstyd za partnera- sam w sobie, bo co to kolezanki obchodzi, że Kryśki chłopak ma małego Ale porównywalny jest fakt negatywnego wpływu na poczucie własnej wartości... Osoba zdyskredtytowana wyłacznie przez brak biustu jak i kilku dodatkowych centymetrów poczuje sie jednako, czyli niezbyt dobrze.

No uszy owszem są elementem widocznym dla całego otoczenia, ale piersi w całej okazałości zazwyczaj jednak nie są wystawiane na widok kolegów
Hm, jest w tym trochę racji, ale chyba głównym "problemem" dla tego faceta jest wstyd przed kolegami i ich dogadywanie. Bo gdyby nie mógł zaakceptować wyglądu swojej dziewczyny - to pewnie by się z nią nie związał nawet. No ale zaakceptował to (chociaż powiedział, że "wolałby"...). Natomiast nie może ścierpieć opinii kolegów i wstydzi się z nimi spotykać w towarzystwie dziewczyny...

Biust niby zakryty materiałem, ale jakby nie patrzeć jego wielkość tak czy inaczej jest widoczna, nie ma siły
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 20:39   #39
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: być z facetem = posiadanie biustu?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Biust niby zakryty materiałem, ale jakby nie patrzeć jego wielkość tak czy inaczej jest widoczna, nie ma siły
W sumie racja, ale ciekawe czy koledzy byliby zadowoleni, gdyby znalazł kobietę o bardzo obfitym biuście, ale nieciekawym kształcie owego dorodnego i pięknego w staniku podniecacza mężczyzn...

Wtedy czepiliby się kształtu

I tak mozna całe zycie zmieniać biusty, bo coś kolegom może się nie spodobać, no i zostać z ręką w nocniku (staniku )
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 21:07   #40
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: być z facetem = posiadanie biustu?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Hm, jest w tym trochę racji, ale chyba głównym "problemem" dla tego faceta jest wstyd przed kolegami i ich dogadywanie. Bo gdyby nie mógł zaakceptować wyglądu swojej dziewczyny - to pewnie by się z nią nie związał nawet. No ale zaakceptował to (chociaż powiedział, że "wolałby"...). Natomiast nie może ścierpieć opinii kolegów i wstydzi się z nimi spotykać w towarzystwie dziewczyny...

Biust niby zakryty materiałem, ale jakby nie patrzeć jego wielkość tak czy inaczej jest widoczna, nie ma siły

Można się zaworkować Na pewno kolegom się spodoba

__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 21:29   #41
afri
Raczkowanie
 
Avatar afri
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 151
Dot.: być z facetem = posiadanie biustu?

noo spokko... to tylko utwierdzam sie w moich kompleksach 75A w iweku 18 lat i wstydzie przed blizszym zwiazkiem z tego powodu...
__________________
"Żyj tak aby przed śmiercią móc sobie powiedziec: 'niczego nie żałuję' a jeżeli już to żałuj tego co zrobiłaś a nie tego czego nie zrobiłaś'"
afri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-19, 21:32   #42
SylfkaXD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 180
Dot.: być z facetem = posiadanie biustu?

Powiem jedno - po prostu palant, debil i nie warto się z nim zadawać. Nie lubię takich facetów... Należy powiedzieć koleżance. Jak nie uwierzy - jej strata. Może nawet się obrazi... Prędzej czy później dowie się, jakie z niego ziółko. I wtedy Tobie podziękuje i będzie przepraszać. I będzie dumna, że ma taką wspaniałą Qmpelę...
SylfkaXD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 21:43   #43
zielona0noc
Rozeznanie
 
Avatar zielona0noc
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 706
Dot.: być z facetem = posiadanie biustu?

Cytat:
Napisane przez afri Pokaż wiadomość
noo spokko... to tylko utwierdzam sie w moich kompleksach 75A w iweku 18 lat i wstydzie przed blizszym zwiazkiem z tego powodu...
Ja też mam taki rozmiar. Ale nie jes to mój kompleks. Mam powodzenie u facetów. Wcale nie chowam biustu pod luźne bluzki, wręcz przeciwnie eksponuję go. Lubię nosić dekolty. Oczywiscie stanik push up i mój dekolt wygląda naprawdę ponętnie (to nie tylko moje zdanie) Jeśli biust jest ładny, jędrny, to nie rozumiem.. nigdzie nie ejst napisane, że musi być wielki. Mój były też lubił moje piersi, nie przepadał za dużymi: "lepiej się pieści, co się w rączce mieści". Naprawdę dziewczyny, nie ma powodu do kompleksu. Małe też jest piękne, ile znanych modelek, pięknych kobiet ma małe biusty i jakoś faceci na nie lecą. To nie ejst jakąś regułą. Ona trafiła na palanta, ale nie wszyscy tacy są.
__________________
When I grow up
I wanna be famous
I wanna be a star
I wanna be in movies
zielona0noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 21:58   #44
TATIANA27
Raczkowanie
 
Avatar TATIANA27
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Planeta Ziemia
Wiadomości: 172
Dot.: być z facetem = posiadanie biustu?

tez tak myśle bo też nie trawię takich facetów aż sie nie dobrze robi jak sie o takich słyszy >a tak jak najczesciej bywa może być tak że koleżanka może uznać ciebie za wroga bo jej to przekazałas a chłopak sie jakoś wytłumaczy że czegoś takiego nie było .Ciekawe jak własnie zareagowała by kolezanka było by to da niej mocno przykre
TATIANA27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 23:55   #45
lady karen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 610
Dot.: być z facetem = posiadanie biustu?

Cytat:
Napisane przez polipolipoli Pokaż wiadomość
Ja sama również nie jestem zbyt biuściata i strasznie mnie to zabolało czy wszyscy faceci są tacy? Niewiem kiedy jej o tym powiem to jej pierwszy facet i tak żle trafiła. Chyba z nim pogadam by zorientować się czy on wogóle ją kocha .
Nie wszyscy, mój TŻ się we mnie zakochał jak miałam rozmiar 70A nie wiem jak to się stało, że 3 miesiące później zrobiło się z tego 70C ja uważam, że los wynagrodził mojego TŻ za miłość ponad biustem a on uważa, że urosły bo je chwalił :P jakkolwiek, są faceci, którzy dostrzegają coś poza biustem, to raz, a dwa, którym podobają się małe rozmiary (jak to ujął TŻ na początku naszego związku, jeszcze w "fazie A": po co mi coś, co oddziela mnie od kobiety, którą przytulam, a za 10 lat będzie sięgało jej kostek ). Znam kilku takich, także nie jest to wymierający gatunek

A co do głównego tematu, facet jest palantem. Ja bym jej powiedziała, chociaż jest szansa, że nie uwierzy, to jednak powinna wiedzieć. Gdyby po prostu wolał, żeby miała większy biust, to w porządku, prawie każdy coś by zmienił w swoim partnerze. Ale w momencie, kiedy on mówi, że się jej wstydzi, to szkoda jej czasu na niego.
lady karen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 07:47   #46
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: być z facetem = posiadanie biustu?

Cytat:
Napisane przez zielona0noc Pokaż wiadomość
A niby dlaczego nie? Bo jak kobieta ma mały biust, a facet ją obraża przy kolegach i się jej wstydzi to jest ok, bo może biedny ma "rozterki".. to tępe myslenie faceta, który jest skonczonym prostakiem. Ot co. wstydzi się swojej dziewczyny, bo ma mały biust śmiech na sali. Kochana, gdzieś czytałam, że Pamela Anderson ma rozmiar DD.. ale nie będę się kłócić. może ma małe
Większość osób nie ma pojęcia o prawidłowych rozmiarach biustonoszy i stąd takie kwiatki, że Pamela ma DD (myślę, że ma implant określany jako DD, ale to całkiem inna bajka, niż rozmiar biustu, który jest uzależniony od 2 czynników: rozmiaru pod biustem i rozmiaru w biuście; Amerykanki najczęściej mówią o swoich piersiach "D cup", czy "C cup" ale mają na myśli tylko samą wielkość implantu lub piersi naturalnej; nie kojarzą, że jest jeszcze rozmiar pod biustem, który wpływa na to, że "D cup" może być w rzeczywistości miseczką E lub F). Ja mam 60K-70J, a wierz mi, że mam średnie piersi (ostatnio wręcz maławe, bo schudłam), przy Pameli praktycznie by nie było na co patrzeć. Po prostu na ten rozmiar się składa ilość cm pod i w biuście - i różnica między tymi rozmiarami.

Na Modzie jest wątek (nawet dwa) poświęcony temu zagadnieniu. Polecam również dokładne obmierzenie się i zerknięcie tutaj: http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/

Żeby było śmiesznie, jeszcze kilka miesięcy temu nosiłam 85D (i dziwiłam się, czemu mi wiecznie coś wyłazi, czemu piersi opadają, czemu ramiączka się wżynają, czemu stanik jeździ po plecach - podsuwa się do góry). Teraz nie pamiętam w ciągu dnia, że mam na sobie stanik.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 08:25   #47
TancerzTango
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 476
Dot.: być z facetem = posiadanie biustu?

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
rozumiem, że się ze mną nie zgadzacie, więc na tym zakończę moją wypowiedź.
Btw. nie sądzę, żeby rozmiar biustu można przełożyć na rozmiar penisa...
Rozwielitka ja się z Tobą zgadzam. Myślę dodatkowo, że rozmiar biustu można przełożyć na rozmiar penisa w taki sposób: brak biustu = brak penisa.
I teraz drogie Panie z forum pomyślcie same czy nie żaliły byście się koleżance, że kochacie faceta ale nie wiecie co robić bo on nie ma penisa i czy ta koleżanka nie doradziła by Wam żeby zmienić na takiego, który go ma.

Faceci po piwie gadają o różnych głupotach i to, że akurat padły takie stwierdzenia nie znaczy, że jej nie kocha i że ze sobą zerwą. A uprzejme doniesienie tej koleżance, że ma za mały biust bo usłyszałyście o tym w pubie to najgorsze chamstwo jakie możecie zrobić. Złamiecie jej psychikę do końca życia. Naprawdę myślicie, że jak ona nie ma biustu to o tym nie wie i że trzeba jej o tym mówić?

Edytowane przez TancerzTango
Czas edycji: 2014-05-28 o 08:33
TancerzTango jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 11:52   #48
madzia0007
Zadomowienie
 
Avatar madzia0007
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 736
Dot.: być z facetem = posiadanie biustu?

Cytat:
Napisane przez TancerzTango Pokaż wiadomość
Rozwielitka ja się z Tobą zgadzam. Myślę dodatkowo, że rozmiar biustu można przełożyć na rozmiar penisa w taki sposób: brak biustu = brak penisa.
I teraz drogie Panie z forum pomyślcie same czy nie żaliły byście się koleżance, że kochacie faceta ale nie wiecie co robić bo on nie ma penisa i czy ta koleżanka nie doradziła by Wam żeby zmienić na takiego, który go ma.

Faceci po piwie gadają o różnych głupotach i to, że akurat padły takie stwierdzenia nie znaczy, że jej nie kocha i że ze sobą zerwą. A uprzejme doniesienie tej koleżance, że ma za mały biust bo usłyszałyście o tym w pubie to najgorsze chamstwo jakie możecie zrobić. Złamiecie jej psychikę do końca życia. Naprawdę myślicie, że jak ona nie ma biustu to o tym nie wie i że trzeba jej o tym mówić?
Z ta mała różnica ze z penisem jest jeszcze gorsza sprawa bo penis jest jednak niezbędny bo seks jest wazna czescia zwiazku a bez piersi tez można uprawiać seks. Sorry ale osoby które bronią tego złamasa maja chyba spaczony obraz kobiety/związku. I nie, na pewno nie zalilabym sie nikomu ze moj facet ma małego, ze sie go wstydzę z tego powodu i zastanawiam sie nad zerwaniem, to straszne świństwo i takich rzeczy sie nie robi w związku. I największym chamstwem nie jest doniesienie o tym co człowiek ktorego kocha i ktoremu ufa rozpowiada - ze nie podoba mu sie jej ciało i ze sie jej wstydzi tylko to co on jej robi, ośmiesza ja w oczach innych, traktuje jak niepelnowartosciowy kawałek mięsa. Tak samo poronione są rady o seksi zakupach i push-upach, czyli rozumiem ze jak facet nie ma 20 cm w zwisie to należy mu zamówić pompke do powiększania i wysłać na zakupy, niech sobie kupi bokserki z wkladka push up. Albo sie kogoś akceptuje albo nie. Zreszta chyba większość kobiet ma raczej małe piersi a jeśli typek kieruje sie tylko wielkością biustu to sorry ale jest jakiś niepoważny, z samym biustem związku nie stworzy.
madzia0007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 12:16   #49
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: być z facetem = posiadanie biustu?

Cytat:
Napisane przez afri Pokaż wiadomość
noo spokko... to tylko utwierdzam sie w moich kompleksach 75A w iweku 18 lat i wstydzie przed blizszym zwiazkiem z tego powodu...
nie przejmuj się , był już wątek dziewczyny z b.dużym biustem, którą w kompleksy wpędził jej facet bo jemu podobały się małe biuściki .
Co człowiek to upodobania.

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Napisane przez TancerzTango Pokaż wiadomość
Rozwielitka ja się z Tobą zgadzam. Myślę dodatkowo, że rozmiar biustu można przełożyć na rozmiar penisa w taki sposób: brak biustu = brak penisa.
I teraz drogie Panie z forum pomyślcie same czy nie żaliły byście się koleżance, że kochacie faceta ale nie wiecie co robić bo on nie ma penisa i czy ta koleżanka nie doradziła by Wam żeby zmienić na takiego, który go ma.

Faceci po piwie gadają o różnych głupotach i to, że akurat padły takie stwierdzenia nie znaczy, że jej nie kocha i że ze sobą zerwą. A uprzejme doniesienie tej koleżance, że ma za mały biust bo usłyszałyście o tym w pubie to najgorsze chamstwo jakie możecie zrobić. Złamiecie jej psychikę do końca życia. Naprawdę myślicie, że jak ona nie ma biustu to o tym nie wie i że trzeba jej o tym mówić?
a obcięło mu paluszki i języczek też????

Problemem to byłoby gdyby para chciała mieć dzieci.

Edytowane przez 201607040940
Czas edycji: 2014-05-28 o 12:17 Powód: ,
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-28, 13:39   #50
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 561
Dot.: być z facetem = posiadanie biustu?

Cytat:
Napisane przez zielona0noc Pokaż wiadomość
Uważasz, że normalne byłoby gdybyś zaczęła zalić się koleżance, że beznadziejnie Ci w związku bo Twój tż ma za małego i się go wstydzisz??
To trochę bardziej intymna część ciała niż biust ale wiem że w babskim gronie (nie każdym ale...) rozmowy na temat wyposażenia niektórych panów są na porządku dziennym a na wizażu jest sporo takich tematów.

Facet ogólnie zachował się dość dziwnie. Skoro to mu w kobiecie nie pasuje to po co się wiązał? Jeśli wiązał się akceptując to - po cholerę się żali? Jedynym problemem może być to że koledzy mu docinają ale tak serio, to co to za koledzy? Ile oni mają lat?
Wierzcie, jak przyjdzie do miłości to dla facetów rozmiar biustu jest nieważny.

btw.
Cytat:
Napisane przez koKOro Pokaż wiadomość
edit: tak sobie jeszcze myslę, że nie ma co porównywać małego członka do małych piersi jako powod rozstania
A ciekaw jestem, dlaczego?
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 15:35   #51
Katherrine
Raczkowanie
 
Avatar Katherrine
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 49
Dot.: być z facetem = posiadanie biustu?

Cytat:
Napisane przez lady karen Pokaż wiadomość
Nie wszyscy, mój TŻ się we mnie zakochał jak miałam rozmiar 70A nie wiem jak to się stało, że 3 miesiące później zrobiło się z tego 70C ja uważam, że los wynagrodził mojego TŻ za miłość ponad biustem a on uważa, że urosły bo je chwalił :P
Miałam podobnie. Aż się uśmiechnęłam pod nosem, tak pięknie ujęte
__________________
What disorder are you?


Katherrine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 17:26   #52
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: być z facetem = posiadanie biustu?

Facet, który w ogóle obgaduje dziewczynę przed kolegami, obraża to buc. Jak najbardziej zgadzam się z tym, że dla facetów rozmiar biustu nie jest aż tak ważny jak się często kiedyś myślało, kobieta to całość i jeśli im się podoba, to niezależnie od wielkości biustu. Sama zauważyłam, że takie konkretne preferencje odnośnie biustu nie ma tak wielu facetów, liczy się dla nich właśnie całokształt. A jeśli ktoś woli większy biust, to raczej jeśli jest fair to takiej dziewczyny szuka, a nie obgaduje z kolega, a już w ogóle bycie z dziewczyną, by się np pochwalić przed kolegami to dno jak dla mnie.

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Cytat:
Napisane przez madzia0007 Pokaż wiadomość
Z ta mała różnica ze z penisem jest jeszcze gorsza sprawa bo penis jest jednak niezbędny bo seks jest wazna czescia zwiazku a bez piersi tez można uprawiać seks. Sorry ale osoby które bronią tego złamasa maja chyba spaczony obraz kobiety/związku. I nie, na pewno nie zalilabym sie nikomu ze moj facet ma małego, ze sie go wstydzę z tego powodu i zastanawiam sie nad zerwaniem, to straszne świństwo i takich rzeczy sie nie robi w związku. I największym chamstwem nie jest doniesienie o tym co człowiek ktorego kocha i ktoremu ufa rozpowiada - ze nie podoba mu sie jej ciało i ze sie jej wstydzi tylko to co on jej robi, ośmiesza ja w oczach innych, traktuje jak niepelnowartosciowy kawałek mięsa. Tak samo poronione są rady o seksi zakupach i push-upach, czyli rozumiem ze jak facet nie ma 20 cm w zwisie to należy mu zamówić pompke do powiększania i wysłać na zakupy, niech sobie kupi bokserki z wkladka push up. Albo sie kogoś akceptuje albo nie. Zreszta chyba większość kobiet ma raczej małe piersi a jeśli typek kieruje sie tylko wielkością biustu to sorry ale jest jakiś niepoważny, z samym biustem związku nie stworzy.
Zgadzam się. Penis jest właśnie potrzebny do seksu, biust nie. Chociaż wiadomo, każdy facet ma penisa, tylko niektórzy małego i wtedy faktycznie można mniej czuć, ale nadal jest to część ciała niezbędna do seksu, a piersi nie. To więc po prostu kwestia preferencji. Wiadomo, mogą być preferencje, ale jeśli koniecznie woli większe biusty, to niech takiej kobiety szuka, a nie tak obgaduje. Dla mnie nie ma znaczenia czy przy piwie, dla mnie to buractwo. A moim zdaniem właśnie wielu facetów nie potrzebuje dużego biustu, bo jak kobieta ich kręci to z małym biustem też i ten "brak" biustu im wtedy nie przeszkadza, kobieta ich pociąga czy tak czy tak. No chyba, że jak pisałam ma inne preferencje, ale czy tak czy tak takie obgadywanie jest dla mnie złe.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 18:27   #53
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: być z facetem = posiadanie biustu?

Dziewczyny, ale wiecie, że udzielacie rad na temat problemu sprzed 6lat?
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 18:33   #54
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: być z facetem = posiadanie biustu?

Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale wiecie, że udzielacie rad na temat problemu sprzed 6lat?

Tancerz odgrzebał kolejny wątek o biuście .
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 18:43   #55
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: być z facetem = posiadanie biustu?

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość

Tancerz odgrzebał kolejny wątek o biuście .
Archeolog
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 18:45   #56
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 561
Dot.: być z facetem = posiadanie biustu?

A ja jeszcze cytowałem posty z 2008. Ale wstyd.
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 18:46   #57
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: być z facetem = posiadanie biustu?

Milion dolarów dla wizażanki która:
- pokaże w pierwszym poście, gdzie facet ośmiesza swoją dziewczynę;
- udowodni, że penis jest TAK SAMO widoczny przez ubranie jak piersi;
- z ręką na sumieniu napisze, że nigdy żadnej swojej znajomej/koleżance/przyjaciółce nie powiedziała o jakimkolwiek problemie związanym z facetem.

Jedyną winą tego faceta jest to, że zbytnio bierze opinie kolegów do siebie. Co znowuż buca z niego nie czyni. Ale jak widać, można było popłynąć tak bardzo w bzdurnych wnioskach, że mózg wywija się na lewą stronę czytając te dumania.
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 18:48   #58
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: być z facetem = posiadanie biustu?

Cytat:
Napisane przez af096d25f0cf772bc51ba27de bbec984bc7420f7 Pokaż wiadomość
A ja jeszcze cytowałem posty z 2008. Ale wstyd.
ja też.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 19:54   #59
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: być z facetem = posiadanie biustu?

Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
Milion dolarów dla wizażanki która:
- pokaże w pierwszym poście, gdzie facet ośmiesza swoją dziewczynę;
- udowodni, że penis jest TAK SAMO widoczny przez ubranie jak piersi;
- z ręką na sumieniu napisze, że nigdy żadnej swojej znajomej/koleżance/przyjaciółce nie powiedziała o jakimkolwiek problemie związanym z facetem.
Cytat:
Ten natomiast odpowiedział, że niezbyt dobrze. Tamten zapytał w czym rzecz. A ten odpowiedział, że wstydzi się swojej dziewczyny, że mimo iż jest b ładna mądra i szczupła przeszkadza mu ze nie ma biustu. Wstydzi się z nią wychodzić na ulice, że kumple mu dokuczją i on też wolałby dziewczynę z biustem najlepiej dużym.
Jak to nie jest wypowiedź buca to ja jestem święta. Jak dorosły facet może być nieszczęśliwy w związku z piękną, mądrą dziewczyną TYLKO z powodu jej piersi? Jak może się jej wstydzić? I jeszcze Ci kumple Żal mi dziewczyny, bo na wielkość piersi nie miała wpływu i to nie jej wina, że nie urósł jej do wielkich rozmiarów.

I z ręką na sumieniu mogę powiedzieć, że NIGDY nikomu nie opowiadałam, że wstydzę się mojego faceta albo jakiejkolwiek części jego ciała. Wydaje mi się, że dorośli tak nie robią.
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 20:28   #60
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: być z facetem = posiadanie biustu?

Już pomijając, że temat trochę przedawniony wg mnie facet się nie popisał. Co innego wstydzić się partnera, który np. beka i pierdzi w towarzystwie, rzuca żenujące, prostackie uwagi albo chodzi w brudnych ciuchach. Ale żeby wstydzić się, że ma mały biust, krzywe nogi czy inny defekt urody? I jeszcze te rady 'kup sobie push-up, żeby facet się ciebie nie wstydził'... Żenada i tyle. Faceta nie ma co usprawiedliwiać, widziały gały, co brały. Rozumiałabym jego myślenie, gdyby partnerka mu się zapuściła, spasła z lenistwa i obżarstwa, ale żeby mały biust był powodem, żeby wstydzić się z nią pokazywać, to już kiepsko o nim świadczy. Mały biust też jest ładny, można go z dumą eksponować i wcale nie trzeba się dowartościowywać wypychając stanik. Piersi wcale nie muszą być duże. A jeśli jednak komuś się coś nie podoba, to niech szuka partnera, który spełni jego wymagania co do fizyczności.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-10 23:48:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:40.