Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2. - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-01-13, 10:22   #1801
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Ja mam legginsów pierdyliard.
I właśnie kupiłam 2 kolejne pary.
Ale się usprawiedliwiam że jedne w zamian za te które się porwały w kroku, dziurka mała przy szwie, ale serio nie bardzo wierzę że da się taki materiał jakoś sesownie zaszyć i zaryzykowac wyjście w tym na siłkę. W piwnicy jeszcze mogą być, ale do ludzi to już bym nie chciała zaświecić dziurą i to w takim strategicznym miejscu.


A drugie niby " na po domu".




Ale ogólnie z legginsami jest na mój gust bieda. Skończyła się jakby moda/era na czadziarskie w kolorze, wzorze i przeszyciach legginsy, zapoczątkowana przez Reeboka hasłem: spal swoje czarne legginsy.
I jakoś tragicznie wieje nudą + ja na dodatek nadal unikam tych bezszwowych, wiec w ogóle bida z nędzą a nie wybór.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-13, 11:28   #1802
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Ja mam legginsów pierdyliard.
I właśnie kupiłam 2 kolejne pary.
Ale się usprawiedliwiam że jedne w zamian za te które się porwały w kroku, dziurka mała przy szwie, ale serio nie bardzo wierzę że da się taki materiał jakoś sesownie zaszyć i zaryzykowac wyjście w tym na siłkę. W piwnicy jeszcze mogą być, ale do ludzi to już bym nie chciała zaświecić dziurą i to w takim strategicznym miejscu.


A drugie niby " na po domu".




Ale ogólnie z legginsami jest na mój gust bieda. Skończyła się jakby moda/era na czadziarskie w kolorze, wzorze i przeszyciach legginsy, zapoczątkowana przez Reeboka hasłem: spal swoje czarne legginsy.
I jakoś tragicznie wieje nudą + ja na dodatek nadal unikam tych bezszwowych, wiec w ogóle bida z nędzą a nie wybór.
Cava, dawaj foty.
A czemu unikasz bezszwowych, bo nie pamiętam. Jak tak to wybór rzeczywiście słaby.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-13, 11:40   #1803
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Cava, dawaj foty.
A czemu unikasz bezszwowych, bo nie pamiętam. Jak tak to wybór rzeczywiście słaby.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Takie, jeszcze niedoszły, wiec nie wiem czy będa pasować i jak beda wyglądać na mnie.


https://www.zalando.pl/cotton-on-bod...1e05b-k11.html


https://www.zalando.pl/adidas-perfor...1e1jg-k12.html




Nie podobają mi się bezszwowe kompletnie i źle się w nich czuję, jakbym była niekompletnie ubrana.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams

Edytowane przez cava
Czas edycji: 2023-01-13 o 11:51
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-13, 11:48   #1804
Mahaszi
Rozeznanie
 
Avatar Mahaszi
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 520
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Ja mam większość legginsów z H&M i według mnie są świetne. Miałam też droższych, typowo sportowych firm, ale dla mnie H&Mowych nie nie przebije.
__________________
I don't want realism, I want magic!
Mahaszi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-13, 12:08   #1805
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

A ogólnie to wracam od niedzieli na siłkę/fitnes.
Normalnie aż się stresuję.


To znaczy cały czas regularnie ćwiczę w domu, no ale jednak może być szok po tych , chyba juz ponad 3 latach. :/
Ciekawe czy po miesiącu nadal będę chętna, u nas ciągle te cholerne przebudowy dróg i korki , najwyżej po miesiącu znów przeproszę się z piwnicą, jak się okaże że dojazd zajmuje mi jakąś chorą ilość czasu stania w korku.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-13, 12:35   #1806
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

To w temacie polecajek jestem mega zadowolona z tego modelu stanika sportowego:

https://www.zalando.pl/adidas-perfor...1i0m2-o11.html

Praktycznie same zalety - sutki nie przebijają, nie ma wkładek, które w pralce się skręcają i wypadają, regulowany obwód, super jakość, odpinane ramiączka, kolor „Red” - czyli śliwkowy IMO jest piękny.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-13, 15:05   #1807
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Zapisałam się dzisiaj na zdrowy kręgosłup. Muszę się rozruszać po czasie obijania się. Wczoraj odpaliłam yt.
A jutro idę na 2h pilates z rozciąganiem. W sumie ciekawa jestem co to jest, bo co nie zadzwonię, to nie ma miejsc.

Cava są różne bezszwowe. Niektóre faktycznie są jak rajstopy, ale niektóre są fajne. Powodzenia z powrotem na siłownię.
Ja wychodzę z założenia, że najlepsza siłownia to na najbliższa.

Nuova bo się przekonam, że jeszcze staników potrzebuję

Edytowane przez 8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Czas edycji: 2023-01-13 o 15:41
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-01-13, 17:19   #1808
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;89465909]
Ja wychodzę z założenia, że najlepsza siłownia to na najbliższa.
[/QUOTE]

Zebys wiedziala, ja tylko zapytalam tych obok czy maja basen i od przeszlam do formalnosci zwiazanych z zapisem. Az sie pani zdziwila na recepcji, ze nawet nie ogladalam wnetrza. Ok moze gdzies indziej bedzie cos lepiej, ale co z tego jak daleko nie bede chodzic. A ja potrzebuje miejsca do czestych cwiczen, a nie do fotografowania. Ale akurat trafilam dobrze i moja silownia jest calkiem fajna.

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Mahaszi Pokaż wiadomość
Ja mam większość legginsów z H&M i według mnie są świetne. Miałam też droższych, typowo sportowych firm, ale dla mnie H&Mowych nie nie przebije.

Ale bawelniane takie ? Bo innych u nich nie widzialam. No chyba ze w H&M sport.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-13, 17:22   #1809
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
To w temacie polecajek jestem mega zadowolona z tego modelu stanika sportowego:

https://www.zalando.pl/adidas-perfor...1i0m2-o11.html

Praktycznie same zalety - sutki nie przebijają, nie ma wkładek, które w pralce się skręcają i wypadają, regulowany obwód, super jakość, odpinane ramiączka, kolor „Red” - czyli śliwkowy IMO jest piękny.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Wygląda fajnie, oj, tak, powyginane wkładki to zmora.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Takie, jeszcze niedoszły, wiec nie wiem czy będa pasować i jak beda wyglądać na mnie.


https://www.zalando.pl/cotton-on-bod...1e05b-k11.html


https://www.zalando.pl/adidas-perfor...1e1jg-k12.html




Nie podobają mi się bezszwowe kompletnie i źle się w nich czuję, jakbym była niekompletnie ubrana.
To nie widziałam, że tyle czasu bunkrujesz się w piwnicy.

Ja miałam 3 tygodniową przerwę ze względu na infekcję, teraz tydzień chodzę na ćwiczenia i znów ze względów zdrowotnych będę uziemiona na tydzień, dwa. Myślałam, że powrót będzie gorszy, ale bardzo dobrze mi się ćwiczyło.

Ja przed świętami zaszalałam i kupiłam sobie poniższy, czerwony komplet jakiejś marki Make us strong, dostępna w Intersporcie. Urzekł mnie ten kolor. Szkoda, bo był tylko albo długi rękaw (może być trochę za gorąco), albo tylko biustonosz sportowy (nie lubię ćwiczyć aż tak poodsłaniana, mam mały biust, więc z mocnym dekoltem wyglądam jak biedne dziecko z Kambodży). Dla mnie już ten strój to wyjście poza strefę komfortu, bo widać kawałek brzucha, ale na szczęście nie za dużo. Jeszcze w nim nie ćwiczyłam, przynaję, kupiłam go tylko dla lansu, nie dlatego, że potrzebuję któregoś z kolei kompletu.
Mam jeden bezszwowy, różowy komplet z Lidla i bardzo fajnie mi się w nim ćwiczy, a już szczególnie jogę.
Totalnie urzekła mnie ta spódnica sportowa z Oceans Apart - tylko znowu ta góra taka wydekoltowana. Bardziej pasowałby mi taki krótki rękaw jak ten granatowy.

Co do białka wegańskiego z All Nutrition - dopiero teraz zauważyłam, że oni zalecają na porcję 2 te ich łyżeczki, czyli 28 g. Nie ma opcji, dla mnie jadalne jest max pół, czyli 7 g, ale to wiadomo, że białka jakoś cudownie nie podbije, no ale zawsze coś. Zrobiłam miks tych 7 g z płatkami owsianymi, soczewicą czerwoną i owocami i ok.
Olgasmile - blogerka, bardziej chyba od przepisów, zrobiła przegląd wegańskich odżywek, muszę się wczytać. Póki co kupiłam białko konopne.
https://www.olgasmile.com/odzywki-bi...weganskie.htmlScreenshot_20230113-170807_Samsung Internet.jpgScreenshot_20230113-170824_Samsung Internet.jpgScreenshot_20230113-175118_Samsung Internet.jpgScreenshot_20230113-175143_Samsung Internet.jpg

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-13, 17:36   #1810
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Mnie Ocens Apart pozytywnie zaskoczylo stanikami. Boje sie od nich spodenek, bo maja w konkretnych rozmiarach za male roznice miedzy talia a biodrami, w sensie ja mam rozmiar z talii np S z a z bioder M.

Maria Franceska mozesz napisac jak to jest z tym dopasowaniem? Bo z tego co pamietam to mamy chyba bodobniez roznica talia- biodra.

Wrzucam zdjecie z wczoraj i tak tylko napisze, ze weszlam na wyzszy level, bo jak juz tak sobie wisialam glowa w dol, a jedna z dziewczyn miala w rece moj tel zeby zrobic foto to zaswitalo mi ze foto z koszulka zjezdzajaca na glowe wyglada nie bardzo. Sciagalam i rzucalam gdzies za siebie - wiszac 20230112_200218.jpg

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-13, 17:44   #1811
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Mnie Ocens Apart pozytywnie zaskoczylo stanikami. Boje sie od nich spodenek, bo maja w konkretnych rozmiarach za male roznice miedzy talia a biodrami, w sensie ja mam rozmiar z talii np S z a z bioder M.

Maria Franceska mozesz napisac jak to jest z tym dopasowaniem? Bo z tego co pamietam to mamy chyba bodobniez roznica talia- biodra.

Wrzucam zdjecie z wczoraj i tak tylko napisze, ze weszlam na wyzszy level, bo jak juz tak sobie wisialam glowa w dol, a jedna z dziewczyn miala w rece moj tel zeby zrobic foto to zaswitalo mi ze foto z koszulka zjezdzajaca na glowe wyglada nie bardzo. Sciagalam i rzucalam gdzies za siebie - wiszac Załącznik 7784835

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Tak, mamy bardzo podobne wymiary. Pytasz o Oceans Apart konkretnie? Nie mam nic od nich, urzekła mnie ta spódnica, ale jej nie mam.... jeszcze.

Co fo zjeżdżających rzeczy - właśnie dlatego fajnie ćwiczy mi się jogę w bezszwowych.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-01-13, 18:34   #1812
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Wygląda fajnie, oj, tak, powyginane wkładki to zmora.



To nie widziałam, że tyle czasu bunkrujesz się w piwnicy.


Straszne, prawda? A najlepsze ze ja mam na te fitnesy niecałe 4 km. Tylko no właśnie, przebudowa wszystkiego we wszystkie strony i stania w korku było momentami tyle, ze nie zdążyłam na zajecia wychodząc prawie godzinę wcześniej a potem jeszcze powrót. Teraz liczę ze w max 30 minut powinnam dojeżdżać , bo połowa mojej trasy już zrobiona tylko kawałek korka pod koniec, a z powrotem już w ogóle bez korka bo tez już gotowa niwa droga.



Ja miałam 3 tygodniową przerwę ze względu na infekcję, teraz tydzień chodzę na ćwiczenia i znów ze względów zdrowotnych będę uziemiona na tydzień, dwa. Myślałam, że powrót będzie gorszy, ale bardzo dobrze mi się ćwiczyło.

Ja przed świętami zaszalałam i kupiłam sobie poniższy, czerwony komplet jakiejś marki Make us strong, dostępna w Intersporcie. Urzekł mnie ten kolor. Szkoda, bo był tylko albo długi rękaw (może być trochę za gorąco), albo tylko biustonosz sportowy (nie lubię ćwiczyć aż tak poodsłaniana, mam mały biust, więc z mocnym dekoltem wyglądam jak biedne dziecko z Kambodży). Dla mnie już ten strój to wyjście poza strefę komfortu, bo widać kawałek brzucha, ale na szczęście nie za dużo. Jeszcze w nim nie ćwiczyłam, przynaję, kupiłam go tylko dla lansu, nie dlatego, że potrzebuję któregoś z kolei kompletu.
Mam jeden bezszwowy, różowy komplet z Lidla i bardzo fajnie mi się w nim ćwiczy, a już szczególnie jogę.
Totalnie urzekła mnie ta spódnica sportowa z Oceans Apart - tylko znowu ta góra taka wydekoltowana. Bardziej pasowałby mi taki krótki rękaw jak ten granatowy.
Zdrowia życzę!

Ja tak patrzyłam na ten czerwony komplet,
Top: https://www.zalando.pl/adidas-perfor...1i0o7-g11.html
Legginsy: https://www.zalando.pl/adidas-perfor...1e24e-g11.html

jest śliczny IMO. Ale jednak bałam się ze mi się szybko znudzą tak mocne w kolorze, prawie gładkie spodnie. No maja te kwiateczki, ale wole bardziej dynamiczne wzory. Ale nad stanikiem nadal myśle, na razie kupiłam taki zwykły niebieskawy

https://www.zalando.pl/adidas-perfor...1i0lw-k12.html


I moja drama pierwszego świata.
Przez te 3 lata bycia sportowym piwniczakiem, pogubiłam wszystkie wkładki do topów. No w piwnicy niepotrzebne, powyjmowalam i nie ma teraz. Wszystko już przewaliłam w szufladach i znalazłam … jedną.:/
Na szczęście mam 1 top z wbudowanymi na stałe, a do reszty chyba po prostu dokupie w jakiejś pasmanteri czy gdzie to w ogóle kupić
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-13, 18:37   #1813
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Zdrowia życzę!



Ja tak patrzyłam na ten czerwony komplet,

Top: https://www.zalando.pl/adidas-perfor...1i0o7-g11.html

Legginsy: https://www.zalando.pl/adidas-perfor...1e24e-g11.html



jest śliczny IMO. Ale jednak bałam się ze mi się szybko znudzą tak mocne w kolorze, prawie gładkie spodnie. No maja te kwiateczki, ale wole bardziej dynamiczne wzory. Ale nad stanikiem nadal myśle, na razie kupiłam taki zwykły niebieskawy



https://www.zalando.pl/adidas-perfor...1i0lw-k12.html





I moja drama pierwszego świata.

Przez te 3 lata bycia sportowym piwniczakiem, pogubiłam wszystkie wkładki do topów. No w piwnicy niepotrzebne, powyjmowalam i nie ma teraz. Wszystko już przewaliłam w szufladach i znalazłam … jedną.:/

Na szczęście mam 1 top z wbudowanymi na stałe, a do reszty chyba po prostu dokupie w jakiejś pasmanteri czy gdzie to w ogóle kupić
Na szybko wpisałam frazę "wkładki do biustonosza sportowego" w google i wyświetliło allegro pewnie pasmanteria też będzie miała.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-13, 18:42   #1814
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;89466118]Na szybko wpisałam frazę "wkładki do biustonosza sportowego" w google i wyświetliło allegro pewnie pasmanteria też będzie miała.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Przejdę się jutro do pasmanterii, bo to jakieś grosze kosztuje, żal to w ogóle puszczać przez jakieś wysyłki, paczkomaty.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-13, 19:11   #1815
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Zdrowia życzę!



Ja tak patrzyłam na ten czerwony komplet,

Top: https://www.zalando.pl/adidas-perfor...1i0o7-g11.html

Legginsy: https://www.zalando.pl/adidas-perfor...1e24e-g11.html



jest śliczny IMO. Ale jednak bałam się ze mi się szybko znudzą tak mocne w kolorze, prawie gładkie spodnie. No maja te kwiateczki, ale wole bardziej dynamiczne wzory. Ale nad stanikiem nadal myśle, na razie kupiłam taki zwykły niebieskawy



https://www.zalando.pl/adidas-perfor...1i0lw-k12.html





I moja drama pierwszego świata.

Przez te 3 lata bycia sportowym piwniczakiem, pogubiłam wszystkie wkładki do topów. No w piwnicy niepotrzebne, powyjmowalam i nie ma teraz. Wszystko już przewaliłam w szufladach i znalazłam … jedną.:/

Na szczęście mam 1 top z wbudowanymi na stałe, a do reszty chyba po prostu dokupie w jakiejś pasmanteri czy gdzie to w ogóle kupić
To rzeczywiście słabo z tym dojazdem.

Ja mam szczęście, bo mam 5 minut pieszo, ale mam tam też super trenerów, znam już sporo osób, które tam poznałam, więc mamy tam małą społeczność.

Co do zdrowia- dzięki. Teraz tylko drobny zabieg. Mam nadzieję, że jak już wrócę i zadbam jeszcze o białko to sztanga będzie pod sufitem latać.

To jakie teraz masz, że jednokolorowe mogą Cię nudzić. Sorki, pamiętam, że pokazywałaś jak kupowałaś coś, ale nie kojarzę dokładnie Twojej kolekcji.

Chyba sobie też muszę kupić takie wkładki, bo w jednym już mam na maksa pogięte, a z moim wyposażeniem to raczej niezbędny element.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-13, 19:23   #1816
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

I jeszcze bym zapomniała - dostałam taki komplet z Lidla - całkiem spoko, póki co tylko raz ćwiczyłam, koszulka trochę jedynie za bardzo oversize.
Mam też jakieś czarne, długie legginsy z Lidla, też dostałam - pięknie podkreślają nogi.

I kojarzycie może gdzieś jakąś tańszą opcję tej spódniczki do ćwiczeń?
Jeszcze a propos tego kompletu czerwonego, który kupiłam - no jest on taki "all eyes on me" i teraz będę się czaić zanim odważę się w nim wyjść. Screenshot_20230113-201342_Samsung Internet.jpgScreenshot_20230113-201239_Samsung Internet.jpg

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-13, 19:56   #1817
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Wkładek też nie lubię poprawiać. Jeden stanik nie pasował na mnie i tak za bardzo i miał wiecznie powyginane wkładki, to postanowiłam je wyjąć i się porwały. I spokój I tak go nie noszę wyjściowo.

Macałam w intersporcie jakieś sportowe komplety. Nie wiem czy te, ale miały takie same napisy i skład jak te z ali.
Z takim pojedynczy kwiatek średnio mi się podoba. Na palecie barw się mało znam. Ale właśnie czerwony czerwony to nie jest kolor w którym dobrze wyglądam.

Wolha super. Gdzie materac pod kołem? Uważaj tam

Dzisiaj testowałam pierwszy raz na siłowni te legginsy:
https://www.zalando.pl/nike-performa...1e15m-k14.html. Po miesiącu w szufladzie doczekały się.
Chyba spoko. Ale nie wiem czy dobrze z rozmiarami trafiam. Kupiłam M i mam wrażenie, że jak minimalnie schudnę to już będzie zsuwał się z tyłka. Mam jeszcze koszulkę z nike w tym kolorze i ona taka średnia, spociłam się szybko, ale na sali było dość ciepło.

Jeszcze do kolekcji wpadły mi takie buty:
https://www.zalando.pl/nike-performa...1a12k-q12.html
Rozmiarówka tak zaniżona, że faktycznie wzięłam o 1 większy rozmiar.
Chyba zrobię je na siłownię. Bo teraz mam prawie 10 letnie sporo prane, które nakładam byle jak i pogięłam już z tyłu.

Edytowane przez 8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Czas edycji: 2023-01-13 o 20:04
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-13, 20:09   #1818
Mahaszi
Rozeznanie
 
Avatar Mahaszi
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 520
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Śliczna ta spódniczka treningowa, ale cena...

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość

Ale bawelniane takie ? Bo innych u nich nie widzialam. No chyba ze w H&M sport.
Sport. Mam na przykład takie dwie pary, dla mnie świetne.

https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.1068012001.html

https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.1010082003.html
__________________
I don't want realism, I want magic!
Mahaszi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-13, 20:14   #1819
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez gosia_9508 Pokaż wiadomość
Ja najbardziej ubolewam nad tym, ze jest bardzo słaba oferta krótkich sportowych spodenek, takich dopasowanych jak leginsy. Spędziłam w końcówce roku masę czasu na przeszukiwaniu sklepów i stron, i dlugich jest cała masa, a z krótkimi jak na lekarstwo, wiekszosc same czarne, a jak cos się trafi fajnego to znacznie droższe niż dlugie, mimo, ze maja 3 razy mniej materiału.
Moja ulubiona para są siatkarskie spodenki, które upolowałam za 40 zł (Decathlon). Inne w tym stylu widuje po 100-150

Krotkie leggingsy czyli kolarki widze teraz na stronie zary - dosc ladne i rozne kolory.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-01-13, 20:29   #1820
gosia_9508
Zakorzenienie
 
Avatar gosia_9508
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 191
Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Krotkie leggingsy czyli kolarki widze teraz na stronie zary - dosc ladne i rozne kolory.

Bardziej chodziło mi o szorty, tylko by nie były to bawełniane spodenki, tylko właśnie z materiału jak leginsy

Edytowane przez gosia_9508
Czas edycji: 2023-01-13 o 20:35
gosia_9508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-13, 20:45   #1821
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez gosia_9508 Pokaż wiadomość
Bardziej chodziło mi o szorty, tylko by nie były to bawełniane spodenki, tylko właśnie z materiału jak leginsy

To decathlon zawsze takie mial szorty poliestrowe. Mialam kiedys jedna pare i byly ok. Ale nie polecam u nich kupowac nic z bawelny. Bawelna w deca jest kiepskiej jakosci. I z tego co pamietam nie byly elastyczne, jesli to ma znaczenie.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-13, 21:14   #1822
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Wroce do ćwiczeń - choć legginsy tez fajny temat, ale już tu wcześniej wrzuciłam moje ukochane.

Codziennie ćwiczę dno miednicy i brzuch po operacji, dochodzą różne elementy, ciekawe. Dziś zrobiłam dodatkowo górę ciała z gumami i 6 km szybkiego marszu, jutro mam zamiar iść na pilates.
W dodatku mam najpiękniej wysprzątane mieszkanie w okolicy.

Ale ja tu zjem wszystkich ze złości jak dalej nie będę mogła iść na cięższe ćwiczenia, czytaj trening siłowy, czy to na rurze czy bez.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-13, 23:20   #1823
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Maria to jeśli kupisz coś z Oceans Apart na "dół" to proszę o recenzję


kqq nie mamy materacy ćwiczymy bez. Znaczy kiedyś raz przytargałysmy z sali parkour, ale na co dzień nie używamy. Także dreszczyk emocji jest.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-14, 10:12   #1824
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Weszła właśnie oferta limitowana do Pepco na rzeczy sportowe Cardio Bunny Byłam dzisiaj i chętnie wzięłabym topy sportowe i koszulki, bo były fajne, ale mocno się powstrzymałam, bo mam dużo. Za to kupiłam nerkę, która fajnie sprawdzi się na spacery z psem. Są też buty, torby sportowe i dresy. Można zajrzeć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-14, 10:54   #1825
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-14, 11:12   #1826
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Irmina, wymiary, jak wymiary, ale roznica. Mam w talii 71- 73 w porywach, w biodrach tak 100- 103. Czyli klasyczne 30 cm. Masz podobnie? Bo kurcze wiele marek w rozmiarowce ma ubrania gdzie dany rozmiar te roznice ma znacznie nizsza. Zawsze sie cykam ze nie bedzie pasowac.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-14, 11:15   #1827
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-14, 11:27   #1828
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;89466500]Treść usunięta[/QUOTE]Wolha mówiła o tym, że ma dużą różnicę między biodrami a talią, nie o sam wymiar jako taki, a jak u Ciebie z tym?



Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Wysłałam za późno, bo widzę, że dyskusja się toczy.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-14, 12:27   #1829
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Weszła właśnie oferta limitowana do Pepco na rzeczy sportowe Cardio Bunny Byłam dzisiaj i chętnie wzięłabym topy sportowe i koszulki, bo były fajne, ale mocno się powstrzymałam, bo mam dużo. Za to kupiłam nerkę, która fajnie sprawdzi się na spacery z psem. Są też buty, torby sportowe i dresy. Można zajrzeć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ja właśnie wróciłam z pepco i chyba widziałam te rzeczy . Czarne z bezowym.
Oglądałam ( nie mierzyłam wiec nie wiem jak to na człowieku się prezentuje) top i spodnie dresowe i mi się nie podobało ani wykonanie, ani materiały.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-14, 19:02   #1830
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;89466518]Treść usunięta[/QUOTE]


Kurcze no właśniechodzi mi o tę różnicę, a nie same cm.



Irmina u Ciebie 25 cm, u mnie właśnie 30, a jak się "spasę" czyt. przytyję te nieszczęsne nawet 2 kg to ta różnica leci w górę, bo tyję zazwyczaj w biodrach.



W ogóle producenci odzieży nie kumają, że są babki z tymi mitycznymi 30 cm a nawet więcej. Już pomijając ubrania sportowe, ale ja mam problem z kupieniem nawet jeansów. 100% bawełny na mnie nie ma, muszę brać z dodatkami jakiegoś rozciągliwego shitu, bo inaczej nie dopasuję.



Byłam 3 h na basenie i saunach
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-20 13:16:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:17.