Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-06-01, 11:01   #2821
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89594722]To niech spadają



Też go dzisiaj mam na twarzy, też drugi dzień z zrzędu

A odczuwasz lepkość ? Ja mam mieszaną skórę w kierunku tłustej i czuję wyraźnie, że się lekko klei. Nie że jakoś bardzo, ale czuć to. I wkurza mnie to, bo lubię jak kremowy róż zastyga na skórze.

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------




Do usług
Jak masz suchą cerę, to może ona go bardziej wchłonie. Na mojej tłustawej nie zastyga, niestety.[/QUOTE]Tak jest lepki, ale nie zniknął mi z twarzy po całym dniu w pracy. Cerę mam tak jak ty więc jak na takie warunki jest nieźle.

Już się nie moge doczekać aż ten nars trafi do polskiej sephory.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-01, 13:23   #2822
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Tak jest lepki, ale nie zniknął mi z twarzy po całym dniu w pracy. Cerę mam tak jak ty więc jak na takie warunki jest nieźle.
U mnie też się dobrze trzyma, nie przeczę
Ogólnie jest to całkiem spoko produkt, dzięki za polecenie - zawsze jakaś nowinka do kolekcji.

A propos nowinek w kolekcji. Ostatnio odkryłam makijaż z firmy Half Magic, nie wiem czy znacie.
Na Beautybay.com jest dostępny.
Ale to jest fajne ! Kupiłam trzy cienie do powiek, dwa róże i rozświetlacz - sprzedaja to pojedyńczo, można dokupić paletkę i tam to wszystko trzymać.
Te kosmetyki mają taką dość niezwykłą, plastelinową konsystencję - można je w opakowaniu paluchami ugniatać w różne fale i dołki
Mają śliczne kolory i bardzo dobrą trwałość.
Te dwa cienie są boskie:

https://www.beautybay.com/p/half-mag...es/wet-pebble/
https://www.beautybay.com/p/half-mag...es/glamourust/

I ten róż:
https://www.beautybay.com/p/half-mag...ont-be-a-doll/


Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Już się nie moge doczekać aż ten nars trafi do polskiej sephory.

Też go niecierpliwie wyglądam, ale nie ma go jeszcze w ogóle w Europie, zdaje się.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-01, 14:27   #2823
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89594722]

Do usług
Jak masz suchą cerę, to może ona go bardziej wchłonie. Na mojej tłustawej nie zastyga, niestety.[/QUOTE]
Mam właśnie tłustawą, z której produkty lubią spływać

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89595623]

A propos nowinek w kolekcji. Ostatnio odkryłam makijaż z firmy Half Magic, nie wiem czy znacie.
Na Beautybay.com jest dostępny.
Ale to jest fajne ! Kupiłam trzy cienie do powiek, dwa róże i rozświetlacz - sprzedaja to pojedyńczo, można dokupić paletkę i tam to wszystko trzymać.
Te kosmetyki mają taką dość niezwykłą, plastelinową konsystencję - można je w opakowaniu paluchami ugniatać w różne fale i dołki
Mają śliczne kolory i bardzo dobrą trwałość.
Te dwa cienie są boskie:

https://www.beautybay.com/p/half-mag...es/wet-pebble/
https://www.beautybay.com/p/half-mag...es/glamourust/

I ten róż:
https://www.beautybay.com/p/half-mag...ont-be-a-doll/

[/QUOTE]
Ale cudaki
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-01, 15:06   #2824
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Ogółem lubię mieć w kosmetykach wybór i np. lepiej się u mnie sprawdza parę warstw lżejszych, nawilżających kosmetyków niż sam bardziej treściwy krem. Przekonałam się też ostatnio do olejków do twarzy.
A produkty z kwasami z Glow Recipe właśnie bardzo lubię, miałam cały zestaw miniatur ich produktów i jak ich nawilżające kosmetyki mi nie odpowiadają, to te ze z kwasami były dla mnie super.
Jakbym nie miała teraz rzeczy do zużycia w kolejce to na pewno bym sobie dokupiła ich tonik z kwasami i serum z wit. C. Serum truskawkowe z BHA i AHA mam i je uwielbiam
Też wolę kilka warstw ale lżejszych, dostaję szału jak coś się lepi albo OMG kulkuje...
Olejki to moja zmora ale raczej z powodu moich zapasów i walenia wszystkich kosmetyków dużo (aby zużyć) - a jak nawale olejku to jestem jak marzanna

Z glow serum truskawkowe czeka w kolejce, mam ten krem na noc z kwasami i to słodkie różowiutkie opakowanie serum na dzień- ale ono nie wiem czy cos robi, używam z przyjemnością

kupiłam nowy spf chanel, ale wylądował na końcu listy do uzycia póki co...
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-01, 15:42   #2825
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Też wolę kilka warstw ale lżejszych, dostaję szału jak coś się lepi albo OMG kulkuje...
Olejki to moja zmora ale raczej z powodu moich zapasów i walenia wszystkich kosmetyków dużo (aby zużyć) - a jak nawale olejku to jestem jak marzanna

Z glow serum truskawkowe czeka w kolejce, mam ten krem na noc z kwasami i to słodkie różowiutkie opakowanie serum na dzień- ale ono nie wiem czy cos robi, używam z przyjemnością

kupiłam nowy spf chanel, ale wylądował na końcu listy do uzycia póki co...
Też nie znoszę kulkowania, właśnie dlatego jeden filtr pójdzie teraz dla TŻ do nakładania jak jedzie na rower.
Dziś odebrałam filtr Sunbrella Dermedic i zobaczymy, co będzie
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-01, 20:02   #2826
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-01, 21:00   #2827
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;89595956]Treść usunięta[/QUOTE]

Dostaniesz, bo nowy program dopiero za 31 dni (teraz już mniej, ale dalej to nie za tydzień).
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-06-02, 09:15   #2828
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89595623]U mnie też się dobrze trzyma, nie przeczę
Ogólnie jest to całkiem spoko produkt, dzięki za polecenie - zawsze jakaś nowinka do kolekcji.

A propos nowinek w kolekcji. Ostatnio odkryłam makijaż z firmy Half Magic, nie wiem czy znacie.
Na Beautybay.com jest dostępny.
Ale to jest fajne ! Kupiłam trzy cienie do powiek, dwa róże i rozświetlacz - sprzedaja to pojedyńczo, można dokupić paletkę i tam to wszystko trzymać.
Te kosmetyki mają taką dość niezwykłą, plastelinową konsystencję - można je w opakowaniu paluchami ugniatać w różne fale i dołki
Mają śliczne kolory i bardzo dobrą trwałość.
Te dwa cienie są boskie:

https://www.beautybay.com/p/half-mag...es/wet-pebble/
https://www.beautybay.com/p/half-mag...es/glamourust/

I ten róż:
https://www.beautybay.com/p/half-mag...ont-be-a-doll/





Też go niecierpliwie wyglądam, ale nie ma go jeszcze w ogóle w Europie, zdaje się.[/QUOTE]Kojarze tę firmę z youtube. A jak z zamówieniem na beautybay? Oni wysyłają z UK? Jeśli tak to są jakieś dodatkowe koszty?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-02, 10:09   #2829
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Kojarze tę firmę z youtube. A jak z zamówieniem na beautybay? Oni wysyłają z UK? Jeśli tak to są jakieś dodatkowe koszty?
Ten sklep to padaka Niby zamówienia wysyłają szybko ze sklepu, w sensie dostaje się potwierdzenie wysyłki na mejla, ale zanim faktycznie paczka ruszy w drogę, to ho ho ho ! Czasem nawet z tydzień to trwa. Na dodatek nigdy nie podają numeru śledzenia przesyłki i trzeba o to dopytywać w obsłudze klienta (żeby go podali). Na szczęście szybko odpisują na wiadomości.

Wysyłka jest z UK, kosztuje 6,95 Euro, w domu przywozi DPD.
Pamiętam, że kiedyś ten sklep lepiej działał, coś tam się popsuło.

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość


Ale cudaki
Nie wiem czy miałaś kiedyś do czynienia z cieniami z Colourpop - Super shock shadows - one mają podobną konsystencję, może trochę mniej plastyczną niż te z Half Magic:

https://colourpop.com/collections/super-shock-shadow

Podobny pod względem plastelinowatości jest też róż z MACa Glow play blush:

https://www.maccosmetics.pl/product/...low-play-blush
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-02, 12:22   #2830
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Wpadłam powiedzieć, że na Notino do zakupów kosmetyków Bobbi Brown za min. 230 zł dodają słynny cień Moonstone Oczywiście się skusiłam i wzięłam róż w odcieniu Blushed Peach Zobaczymy, co to za cuda.

Z racji promocji myślę jeszcze nad podkładem Estee Lauder Futurist Hydra Rescue i cieniami Hudy Gemstone Obsessions🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-02, 13:06   #2831
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[QUOTE=karolina_zb;8959641 4]Wpadłam powiedzieć, że na Notino do zakupów kosmetyków Bobbi Brown za min. 230 zł dodają słynny cień Moonstone Oczywiście się skusiłam i wzięłam róż w odcieniu Blushed Peach Zobaczymy, co to za cuda.

/QUOTE]

Skusiłaś mnie - mam blushed pink i jest ok a na moonstone się czaiłam jak dają trzeba brac
Nigdzie nie piszą, że to odcień moonstone, jak przyjdzie inny będę niezachwycona :P

Edytowane przez Agunia001
Czas edycji: 2023-06-02 o 13:07
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-06-02, 13:13   #2832
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[QUOTE=Agunia001;89596454]
Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Wpadłam powiedzieć, że na Notino do zakupów kosmetyków Bobbi Brown za min. 230 zł dodają słynny cień Moonstone Oczywiście się skusiłam i wzięłam róż w odcieniu Blushed Peach Zobaczymy, co to za cuda.

/QUOTE]

Skusiłaś mnie - mam blushed pink i jest ok a na moonstone się czaiłam jak dają trzeba brac
Nigdzie nie piszą, że to odcień moonstone, jak przyjdzie inny będę niezachwycona :P
Chociaż raz skusiłam nie tylko siebie, hehe🤣

Na bank moonstone dają Jak wejdziesz w zakładkę Bobbi Brown, to jest info, że to moonstone

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-02, 13:35   #2833
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[QUOTE=karolina_zb;8959645 7]
Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Chociaż raz skusiłam nie tylko siebie, hehe🤣

Na bank moonstone dają Jak wejdziesz w zakładkę Bobbi Brown, to jest info, że to moonstone

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ulalala to dziękuję ponownie

oglądam filmiki z nowymi różami diora i jestem zainterere odcieniem rosewood....
ale człowiek ma "JEDEN RYJ"

jutro jadę z nowymi koleżankami na tydzień wakacji... módlcie sięza mnie
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-02, 14:29   #2834
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89596302]
Nie wiem czy miałaś kiedyś do czynienia z cieniami z Colourpop - Super shock shadows - one mają podobną konsystencję, może trochę mniej plastyczną niż te z Half Magic:

https://colourpop.com/collections/super-shock-shadow

Podobny pod względem plastelinowatości jest też róż z MACa Glow play blush:

https://www.maccosmetics.pl/product/...low-play-blush[/QUOTE]
Nie miałam do czynienia z cieniami z Colourpop, zresztą z tej marki w ogóle nic nie mam, ani nawet nie macałam .


Tego różu z MAC też nie znam - jakoś mi umknął. Może przy okazji pomacam, to będę chociaż mieć jakieś wyobrażenie o formule .
Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Wpadłam powiedzieć, że na Notino do zakupów kosmetyków Bobbi Brown za min. 230 zł dodają słynny cień Moonstone Oczywiście się skusiłam i wzięłam róż w odcieniu Blushed Peach Zobaczymy, co to za cuda.

Z racji promocji myślę jeszcze nad podkładem Estee Lauder Futurist Hydra Rescue i cieniami Hudy Gemstone Obsessions🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie wczoraj popełniłam zamówienie "z okazji' dołączanego w gratisie cienia Moonstone, który ponoć osławiony, a ja dopiero parę dni temu dowiedziałam się o jego istnieniu, przy okazji oglądania jakiegoś filmiku Maxineczki .
Tak mi się wydaje, że to bardziej może być formuła typu topper .
Tak czy inaczej bardzo fajny gratis, bo cień sam w sobie tani nie jest.


Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość

oglądam filmiki z nowymi różami diora i jestem zainterere odcieniem rosewood....
ale człowiek ma "JEDEN RYJ"

jutro jadę z nowymi koleżankami na tydzień wakacji... módlcie sięza mnie
Ja mam wprawdzie jeden ryj, ale że ostatnio jakby się rozrósł (przytyłam ), to zamówiłam 3 nowe róże z tej serii (ponownie ) - Rosewood, Berry i Mahogany.

Wczoraj zamówiłam, dziś już są u mnie (chociaż pod tym kątem Sephora się sprawdza). Na pewno Rosewood zostawię dla siebie lub siostry, Berry też, bo uwielbiam takie odcienie (choć bardziej na zimę/jesień), natomiast Mahogany, o którym myślałam w charakterze produktu do konturowania, nie wiem czy nie zwrócę, bo coraz więcej krytycznych opinii o nim widzę, głównie, że jest "patchy"


Powodzenia z nowymi towarzyszkami podróży
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-02, 15:24   #2835
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość


oglądam filmiki z nowymi różami diora i jestem zainterere odcieniem rosewood....
ale człowiek ma "JEDEN RYJ"
No dokładnie! Ja ze sobą dosłownie walczę, bo mam straszną ochotę na zakupy, a mam wszystkiego, ale to wszystkiego zapasy.
Teraz to nawet żałuję, że byłam odpowiedzialna i zrobiłam większe zakupy na promocjach, bo teraz może miałabym jakąkolwiek wymówkę
Ostatnio aż sprawdziłam i ostatnie zamówienie kosmetyczne robiłam w listopadzie
__________________
So much internet so little time.

Edytowane przez Taranka
Czas edycji: 2023-06-02 o 15:26
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-02, 17:56   #2836
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nie miałam do czynienia z cieniami z Colourpop, zresztą z tej marki w ogóle nic nie mam, ani nawet nie macałam .


Tego różu z MAC też nie znam - jakoś mi umknął. Może przy okazji pomacam, to będę chociaż mieć jakieś wyobrażenie o formule .

Właśnie wczoraj popełniłam zamówienie "z okazji' dołączanego w gratisie cienia Moonstone, który ponoć osławiony, a ja dopiero parę dni temu dowiedziałam się o jego istnieniu, przy okazji oglądania jakiegoś filmiku Maxineczki .
Tak mi się wydaje, że to bardziej może być formuła typu topper .
Tak czy inaczej bardzo fajny gratis, bo cień sam w sobie tani nie jest.



Ja mam wprawdzie jeden ryj, ale że ostatnio jakby się rozrósł (przytyłam ), to zamówiłam 3 nowe róże z tej serii (ponownie ) - Rosewood, Berry i Mahogany.

Wczoraj zamówiłam, dziś już są u mnie (chociaż pod tym kątem Sephora się sprawdza). Na pewno Rosewood zostawię dla siebie lub siostry, Berry też, bo uwielbiam takie odcienie (choć bardziej na zimę/jesień), natomiast Mahogany, o którym myślałam w charakterze produktu do konturowania, nie wiem czy nie zwrócę, bo coraz więcej krytycznych opinii o nim widzę, głównie, że jest "patchy"


Powodzenia z nowymi towarzyszkami podróży
Dobraaa, przyznaję się, że ja też się dowiedziałam o tym cieniu z filmiku Maxineczki🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-03, 05:38   #2837
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Dobraaa, przyznaję się, że ja też się dowiedziałam o tym cieniu z filmiku Maxineczki🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-03, 18:13   #2838
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Dzięki Wam skorzystałam z promki Notino... Przynajmniej wypróbuję te polecane cienie w sticku Bobbi Brown (mam nadzieję, że to BB było chociaż po głębszym namyślę myślę, że to chyba jednak Laura Mercier była... )
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-03, 18:26   #2839
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Mnie się przez nią jeszcze chciejstwo na podkład Estee Lauder uruchomiło🤣🤣 Oczywiście kupiłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-06-03, 18:42   #2840
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
U mnie wszystko o czym piszesz w zapasach czeka - powiedz jak z lepkościa medik8 i czy brudzi poduszki?

Ja mam te peptydy na zapasie i będę stosować jako uzupełnienie a nie zamiennik retinolu. Nie wiem czy był 10 na lato próbowała, kamieniem niech rzuci ten co w pracy dokłada spf...

W ogółe jak wygląda Wasz pielęgnacja aktywnymi? Ja rano serum z vit C, na to spf, wieczorem rotuję retinol/kwasy/trechaloza na uspokojenie, na to serum nawilżające hialuro, na to czasami krem z gatunku otulających.

Jak chcesz spróbowac mocny retinol to wypróbuj ten z basiclab (ale olejowy - nie lubię ej formy) - jest mega mocny
https://basiclab.shop/serum-z-czysty...owa-stymulacja

Lub ten - to emulsja i nie podrażniała za specjalnie:
https://basiclab.shop/emulsyjne-seru...ki-azjatyckiej

Z kwasów po których widze różnicę:
https://www.cultbeauty.com/glow-reci.../13889781.html

Na kwasach za bardzo się nie znam i boję się że coś mi zneutralizuje lub podrażni inny krok pielęgnacji (może Wy sie znacie?) ale widziałam, że sporo osób poleca i używa ze wszystkim (np. przed retinolem) kwas mlekowy konkretnie ten
https://www.rossmann.pl/Produkt/Seru...ml,419710,9225
Nie, nie lepi się, jest przyjemne i dość szybko się wchłania. Nie zauważyłam żeby brudziło.

Basica miałam 2 razy słabsze i mocniejsze i raz nie lubie takiej konsystencji, a dwa oba dla mnie były za inwazyjne i albo miałam podrażniona skore albo łuszczenie się ciagłe i przesusz. Po mediku nie mam takich problemów.

W sumie moze rzeczywiście miedziowe serum jako uzupełnienie reti lepiej a nie zamiast.

Podobna wyglada moja pielęgnacja.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-03, 20:14   #2841
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Mnie się przez nią jeszcze chciejstwo na podkład Estee Lauder uruchomiło🤣🤣 Oczywiście kupiłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie też
Tylko ja jeszcze nie kupiłam, ale to pewnie tylko kwestia czasu
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-03, 22:13   #2842
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Skusilam się na nowy podkład Laury Mercier. Do tej pory jakos nie było mi z jej podkładami po drodze, bo albo zle leżał albo odcienie za ciemne a ten nie dość, ze jasny to jeszcze super się nosi i wyglada naturalnie i ma średnie krycie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-04, 10:56   #2843
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mnie też
Tylko ja jeszcze nie kupiłam, ale to pewnie tylko kwestia czasu
Ja wzięłam skuszona -20% i darmową dostawą na Notino🤣


Donoszę też, że paletka Hudy Gemstone Obsessions wychodzi za około 58 zł Kliknęłam oczywiście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-04, 18:21   #2844
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Ja wzięłam skuszona -20% i darmową dostawą na Notino🤣


Donoszę też, że paletka Hudy Gemstone Obsessions wychodzi za około 58 zł Kliknęłam oczywiście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo dobra cena, jak to dobrze, że nie moje kolory
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-04, 18:25   #2845
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Ja wzięłam skuszona -20% i darmową dostawą na Notino🤣


Donoszę też, że paletka Hudy Gemstone Obsessions wychodzi za około 58 zł Kliknęłam oczywiście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przez chwilę się napaliłam na tę paletkę, ale sobie przypomniałam, że już ją mam
Od paru lat nawet jej nie wyciągnęłam z szuflady, ale jakby co, to jest
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-04, 20:23   #2846
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Dokupilam podkład Valentino, ma fajne opinie w sieci, na żywo tez ciekawy się wydał jak macalam. Przy okazji mogłaby sie sephora i douglas uczyć od innych w kwestii gratisów, bo do podkładu dostałam mini szminke gratis, do zakupu chanel dorzucili z kilkanascie saszetek z pielęgnacja, do diora kilkanascie próbek firmowych perfum, a u nas stacjo to żenada.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-04, 21:37   #2847
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Bardzo dobra cena, jak to dobrze, że nie moje kolory
Moje też nie🤣 Ale za tę cenę przetestować mogę
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Przez chwilę się napaliłam na tę paletkę, ale sobie przypomniałam, że już ją mam
Od paru lat nawet jej nie wyciągnęłam z szuflady, ale jakby co, to jest
🤣🤣 Dobrze, że sprawdziłaś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-04, 22:09   #2848
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dokupilam podkład Valentino, ma fajne opinie w sieci, na żywo tez ciekawy się wydał jak macalam. Przy okazji mogłaby sie sephora i douglas uczyć od innych w kwestii gratisów, bo do podkładu dostałam mini szminke gratis, do zakupu chanel dorzucili z kilkanascie saszetek z pielęgnacja, do diora kilkanascie próbek firmowych perfum, a u nas stacjo to żenada.
Do zamówienia z 3 nowymi różami Diora dorzucili mi w Sephorze papierową torebkę marki - to mnie rozpieścili
Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Moje też nie🤣 Ale za tę cenę przetestować mogę🤣🤣 Dobrze, że sprawdziłaś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja paletkę brałam chyba dla dwóch cieni, choć teraz nawet nie pamiętam dla których konkretnie

Już mi się zdarzało kupować coś, bo zapomniałam, że już mam
Kiedyś np. kupiłam z MAC szminkę Lovelorn, nie podeszła mi i oddałam siostrze, zapomniałam o tym, za jakiś czas znów kupiłam i znów startuję z propozycją do siostry, że mam szminkę, w której niezbyt dobrze się czuję, w ona na to, że przecież już taką ode mnie dostała .
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-05, 08:33   #2849
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Do zamówienia z 3 nowymi różami Diora dorzucili mi w Sephorze papierową torebkę marki - to mnie rozpieścili
No wiesz, dobrze ze w ogóle cos dołożyli, bo mogło być gorzej 😉
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-05, 08:57   #2850
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Mnie się przez nią jeszcze chciejstwo na podkład Estee Lauder uruchomiło🤣🤣 Oczywiście kupiłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O który podkład dokładnie chodzi?
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Skusilam się na nowy podkład Laury Mercier. Do tej pory jakos nie było mi z jej podkładami po drodze, bo albo zle leżał albo odcienie za ciemne a ten nie dość, ze jasny to jeszcze super się nosi i wyglada naturalnie i ma średnie krycie.
Kupiłam go ostatnio, ale nie miałam jeszcze okazji przetestować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-29 08:52:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:49.