Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69. - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-08-20, 10:37   #181
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Instagram: wyszukiwanie po hashtagu. Kiedyś pokazywało mi wszystko z podziałem na najnowsze albo najpopularniejsze (nie pamiętam), teraz pokazuje mi, że jest postów 17 tys., ale widzę tylko kilka najpopularniejszych. Jak to zrobić żeby widzieć więcej?

Czuję się jak internetowy dinozaur zadając to pytanie...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-20, 10:47   #182
avocado77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 337
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Mieszkanie w stanie deweloperskim: parapety

Chcę kupić kamienny albo z kompozytu. Czy parapety kupuje się w 1 kawałku, czy można kupić 2 i połączyć? Mam jeden na ponad 2 metry i nie wiem, czy szukać miejsca gdzie robią na wymiar (bo widzę, że w marketach budowlanych jest maksymalnie 180 cm).
avocado77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-20, 11:05   #183
Norluka
Wtajemniczenie
 
Avatar Norluka
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 049
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Instagram: wyszukiwanie po hashtagu. Kiedyś pokazywało mi wszystko z podziałem na najnowsze albo najpopularniejsze (nie pamiętam), teraz pokazuje mi, że jest postów 17 tys., ale widzę tylko kilka najpopularniejszych. Jak to zrobić żeby widzieć więcej?



Czuję się jak internetowy dinozaur zadając to pytanie...
Ja się podpinam pod pytanie. Na telefonie widzę po staremu, a jak wchodzę na komputerze, to chyba tylko 9.

Wysłane z mojego 23049PCD8G przy użyciu Tapatalka
Norluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-20, 11:16   #184
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Mi Tapatalk tak nagrzewał baterie iPhone, ze musiałam pozbyć się tej apki, pisałam zreszta o tym na forum i pamietam, ze były inne osoby, które miały ten sam problem. Czytam w związku z tym forum już tylko na Macu, na telefonie w przeglądarce mnóstwo rzeczy się nie wyświetla albo np. przerzuca mnie do pustej strony. Testowałam i Safari i Google.
Mi i tapatalk i wersja mobilna działają fatalnie. Szkoda, że wizaż nie ma porządnej apki.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Ja zauwazylam, ze sukienki zajmuja najwiecej miejsca i w podrozy sa najmniej praktyczne. Lepiej sprawdza sie jedna spodnica i kilka ladnych bluzek. Wizualnie nie ma az takiej roznicy. A gdyby sie zrobilo chlodniej to do bluzek mozna zalozyc dzinsy i tylko ta spodnica lezy w walizce. Mowie o sytuacji, gdy ktos ma maly bagaz i nie ma w programie jakis przyjec wymagajacych stroi wieczorowych.

Ja sie pakuje tak, ze kilka dni przed wrzucam do walizki lub plecaka (zalezy w co sie pakuje) co moze sie przydac, mam ochote wziasc, a to bikini, a to mini parasol, a to ulubiona bluzke z koronka etc. Dzien przed patrze czy mam w miare wszystko - bielizne/ buty na zmiane/ kosmetyczke etc. Jak sie domyka i w miare pasuje to stylistycznie to nic nie zmieniam. Jak sie nie domyka, to robie tzw rachunek sumienia czy naprawde wszystko jest mi potrzebne - zwlaszcza konsultuje to z najnowsza prognoza pogody. Duzo slonca - sprawdzam czy mam nakrycie glowy od slonca, deszcz - moze dorzucic kurtke przeciwdeszczowa, niespodziewanie zimno - dodatkowy sweter.
Ja akurat lubię sukienki, bo wystarczy jeden ciuch i jest się ubranym Dużo mniejsca zajmują jakieś rozkloszowane z falbankami no i maxi. Ja do spódnic i szortów zwykle noszę jakieś zwykłe, gładkie tshirty, więc u mnie to by nie było różnorodnie. Ale ja ogólnie lubię chodzić w sukienkach, więc w tej kwestii jestem nieobiektywna

A co do metody pakowania to robię tak samo. Robię listę, potem jeszcze przez kilka dni dokładam rzeczy, które mogą się przydać. Potem robię selekcję czego potrzebuję, a czego nie.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedzi w sprawie apki, ostatecznie zainstalowałam Tapatalk, będę sprawdzać jak działa. Jakby co wrócę do fioletowej apki, ale dzisiaj jestem zbyt leniwa na szukanie pliku instalacyjnego

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
Co to za fioletowa apka? Działa na ios?

Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
Jestem totalnym beztalenciem jeśli chodzi o pieczenie ciast, ale chciałabym jeszcze dać sobie szansę. Problem w tym, że czego bym nie piekła to spieka się z wierzchu, a środek bywa nawet płynny. Czy wystarczy zmniejszyć temperaturę i wydłużyć czas pieczenia? Powinnam ciasto po jakimś (jakim?) czasie przykrywać? Czy powodem mogą być też silikonowe foremki? Piekarnik mam nowy i robię w nim normalnie zapiekanki itp., nie wydaje mi się żeby było z nim mocno coś nie tak. Pytanie dodatkowe: czy możecie mi polecić przepis na absolutnie-niemożliwe-do-zepsucia ciasto?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie lubię silikonowych foremek. Wg mnie one czasem tak jakby zaparzają, to co się piecze, ale może to zależy jaka. Może być też kwestia piearnika. Albo nierównomiernie grzeje albo coś nie tak z temperaturą. Piekarnik piekarnikowi też nie jest równy. W jednym musisz dać 170 stopni w innym 180. Spóbuj zmniejszyć temperaturę/dać termoobieg/położyć na niższym poziomie, ale ja bym zaczęła od pierwszych dwóch.

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Moja mama jedzie na wakacje i chciałaby się trochę opalić. Polecicie może jakiś kosmetyk, który może wspomóc ładną opaleniznę? Ja niestety nie jestem w stanie jej wspomóc z bo sama jestem po drugiej strony blado-filtrowej barykady

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Zależy jaką mama ma karnację i skórę do opalania. Niech się zaopatrzy w spfy różnej mocy i zaczyna od mocniejszych, a potem niech schodzi do mniejszych. A wspomagacze, to nie wiem co masz na myśli. Przyśpieszacz?

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
A chodzi ale ja lubię się stroić na wakajkach

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

To ja z kolei brałabym najlepiej same sukienki i większość zawsze to właśnie one. Dla mnie to wygoda (w pakowaniu, w noszeniu), zajmują mało miejsca.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
Ja też lubię się stroić, ale nie przebieram się 5 razy. Jak jedziesz na tydzień, a weźmiesz 20 sukienek i do tego jeszcze spódnice i szorty, to tego nie wychodzisz.

Ja też praktycznie zawsze sukienki na letnie wyjazdy.

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Dla mnie też kiecka jest praktyczna, nie tylko pod kątem estetycznym. Wygodne, łatwe do spakowania. No chyba, że się idzie na szlak w górach, to lepiej nie ale tak ogólnie to nie wiem, czemu sukienka miałaby być praktyczna tylko pod kątem estetycznym.

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Dokałdnie. Wszystko też zależy gdzie się jedzie, ale jak to urlop w ciepłych krajach gdzie się zwiedza i plażuje, to dla mnie sukienka spełnia wszystkie normy.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-20, 11:17   #185
72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 256
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez avocado77 Pokaż wiadomość
Mieszkanie w stanie deweloperskim: parapety

Chcę kupić kamienny albo z kompozytu. Czy parapety kupuje się w 1 kawałku, czy można kupić 2 i połączyć? Mam jeden na ponad 2 metry i nie wiem, czy szukać miejsca gdzie robią na wymiar (bo widzę, że w marketach budowlanych jest maksymalnie 180 cm).
Kupiłabym w jednym kawałku.
Teoretycznie da się w dwóch i połączyć, ale nie chciałabym mieć u siebie takiego łączenia na parapecie - gorszy efekt wizualny.
Dla mnie parapet pełni również funkcję dekoracyjną, więc jakieś połączenie odpada, w sytuacji kiedy można kupić dłuższe parapety.
72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-20, 11:52   #186
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Dużo mniejsca zajmują jakieś rozkloszowane z falbankami no i maxi.
.
Ja mam szerokie biodra i nosze tylko rozkloszowane spodnice /sukienki. Kocham falbanki i kokardki, maxi tez miewam.

Do cieplych krai jezdze poza sezonem, bo teraz za cieplo. I plazowanie mnie nudzi.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-20, 12:05   #187
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Ja mam szerokie biodra i nosze tylko rozkloszowane spodnice /sukienki. Kocham falbanki i kokardki, maxi tez miewam.

Do cieplych krai jezdze poza sezonem, bo teraz za cieplo. I plazowanie mnie nudzi.
No to takie rzeczy mogą faktcyznie więcej miejsca zajmować przez falabnki i koronki. Ja też poza sezonem i więcej zwiedzania niż plażowania, ale na zwiedzanie u mnie sukienka i wygodne sandały jak najbardziej się sprawdzają.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-08-20, 13:13   #188
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Co to za fioletowa apka? Działa na ios?
To była aplikacja własna Wizażu, z czasów bardzo dawnych. Od kilku lat nie było jej już w sklepie. Ja używałam na Androidzie, z tego co kojarzę to na iOs chyba nie da się instalować aplikacji spoza sklepu.

Cytat:
Napisane przez avocado77 Pokaż wiadomość
Mieszkanie w stanie deweloperskim: parapety

Chcę kupić kamienny albo z kompozytu. Czy parapety kupuje się w 1 kawałku, czy można kupić 2 i połączyć? Mam jeden na ponad 2 metry i nie wiem, czy szukać miejsca gdzie robią na wymiar (bo widzę, że w marketach budowlanych jest maksymalnie 180 cm).
Jeśli możesz to kup w jednym kawałku. Ja mam okno długie na 6m, parapety akurat z tworzywa ale musiały być łączone i nie dość że brzydko to wygląda to jeszcze w łączeniu zawsze się zbierają jakieś zanieczyszczenia.

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-20, 13:22   #189
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Macie pomysły na śniadanie w podróży (czyli bez dostępu do kuchenki + bez opcji śniadania na mieście/w hotelu) bez glutenu i laktozy?
Chcę się jakoś przygotować, mieć w głowie co kupić na miejscu w sklepie żeby nie tracić na zakupy i przyrządzenie zbyt wiele czasu ale totalnie nie mam pomysłu. W domu jem jajka ale tam gdzie będę nie będzie takiej możliwości.
Ostatecznie mogę zjeść kanapki ale będe miała dolegliwości gastryczne przez cały dzień :/
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-20, 13:32   #190
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez SuperKotek Pokaż wiadomość
Szukam sprawdzonego przepisu na bułeczki, zachciało mi się bułek z kminkiem.
Zwykłe sniadaniowe?

Bu%C5%82ki%201_1.jpg
Bulki%202.jpg
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-20, 13:34   #191
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Norluka Pokaż wiadomość
Ja się podpinam pod pytanie. Na telefonie widzę po staremu, a jak wchodzę na komputerze, to chyba tylko 9.

Wysłane z mojego 23049PCD8G przy użyciu Tapatalka
O to to, tylko mi nie mówcie, że tak to jest, bo to mega wkurzające ;/
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-08-20, 13:37   #192
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Macie pomysły na śniadanie w podróży (czyli bez dostępu do kuchenki + bez opcji śniadania na mieście/w hotelu) bez glutenu i laktozy?
Chcę się jakoś przygotować, mieć w głowie co kupić na miejscu w sklepie żeby nie tracić na zakupy i przyrządzenie zbyt wiele czasu ale totalnie nie mam pomysłu. W domu jem jajka ale tam gdzie będę nie będzie takiej możliwości.
Ostatecznie mogę zjeść kanapki ale będe miała dolegliwości gastryczne przez cały dzień :/

Musli i jogurt/mleko bez laktozy ?

Jak sie boisz, ze w kupnym musli bedzie gluten, to mozesz przywiesc wlasne musli czy inne lubiane platki. I na miejscu tylko to mleko bez laktozy dokupic. To sie latwo transportuje.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-20, 13:37   #193
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-20, 13:39   #194
Norluka
Wtajemniczenie
 
Avatar Norluka
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 049
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Macie pomysły na śniadanie w podróży (czyli bez dostępu do kuchenki + bez opcji śniadania na mieście/w hotelu) bez glutenu i laktozy?

Chcę się jakoś przygotować, mieć w głowie co kupić na miejscu w sklepie żeby nie tracić na zakupy i przyrządzenie zbyt wiele czasu ale totalnie nie mam pomysłu. W domu jem jajka ale tam gdzie będę nie będzie takiej możliwości.

Ostatecznie mogę zjeść kanapki ale będe miała dolegliwości gastryczne przez cały dzień :/
Widziałam na jakimś urlopie, że ludzie sobie jedzą wafle ryżowe posmarowane czymś, co jest w niedużych opakowaniach, np. te mini dżemy, albo takie małe pasztety.
Albo jogurt bez laktozy z jakimiś płatkami, musli czy inną granolą.

Wysłane z mojego 23049PCD8G przy użyciu Tapatalka
Norluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-20, 13:41   #195
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Macie pomysły na śniadanie w podróży (czyli bez dostępu do kuchenki + bez opcji śniadania na mieście/w hotelu) bez glutenu i laktozy?
Chcę się jakoś przygotować, mieć w głowie co kupić na miejscu w sklepie żeby nie tracić na zakupy i przyrządzenie zbyt wiele czasu ale totalnie nie mam pomysłu. W domu jem jajka ale tam gdzie będę nie będzie takiej możliwości.
Ostatecznie mogę zjeść kanapki ale będe miała dolegliwości gastryczne przez cały dzień :/
To chyba tylko jakieś wersje owsianki. Ja daję jogurt kokosowy z Lidla (nie wiem czy będziesz w Polsce nie), płatki owsiane/granola do tego owoce, masło orzechowe, kakao w ziarnach, orzechy.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-20, 13:42   #196
wiejskie_ziemniaczki89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-04
Wiadomości: 181
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Macie pomysły na śniadanie w podróży (czyli bez dostępu do kuchenki + bez opcji śniadania na mieście/w hotelu) bez glutenu i laktozy?

Chcę się jakoś przygotować, mieć w głowie co kupić na miejscu w sklepie żeby nie tracić na zakupy i przyrządzenie zbyt wiele czasu ale totalnie nie mam pomysłu. W domu jem jajka ale tam gdzie będę nie będzie takiej możliwości.

Ostatecznie mogę zjeść kanapki ale będe miała dolegliwości gastryczne przez cały dzień :/
A możesz sobie wcześniej przygotować to śniadanie i wziąć ze sobą ? Np. jakieś bezglutenowe placuszki + owoce. A jeśli nie może płatki bezglutenowe takie niewymagające gotowania i mleko roślinne ? Tylko kupiłabym wcześniej i wzięła ze sobą, bo niewiadomo jak wyposażony będzie sklep który będzie na miejscu.

Wysłane z mojego 2201117SY przy użyciu Tapatalka
wiejskie_ziemniaczki89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-20, 14:01   #197
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Macie pomysły na śniadanie w podróży (czyli bez dostępu do kuchenki + bez opcji śniadania na mieście/w hotelu) bez glutenu i laktozy?
Chcę się jakoś przygotować, mieć w głowie co kupić na miejscu w sklepie żeby nie tracić na zakupy i przyrządzenie zbyt wiele czasu ale totalnie nie mam pomysłu. W domu jem jajka ale tam gdzie będę nie będzie takiej możliwości.
Ostatecznie mogę zjeść kanapki ale będe miała dolegliwości gastryczne przez cały dzień :/
A długi wyjazd to będzie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-20, 14:03   #198
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Musli i jogurt/mleko bez laktozy ?

Jak sie boisz, ze w kupnym musli bedzie gluten, to mozesz przywiesc wlasne musli czy inne lubiane platki. I na miejscu tylko to mleko bez laktozy dokupic. To sie latwo transportuje.
Cytat:
Napisane przez Norluka Pokaż wiadomość
Widziałam na jakimś urlopie, że ludzie sobie jedzą wafle ryżowe posmarowane czymś, co jest w niedużych opakowaniach, np. te mini dżemy, albo takie małe pasztety.
Albo jogurt bez laktozy z jakimiś płatkami, musli czy inną granolą.

Wysłane z mojego 23049PCD8G przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
To chyba tylko jakieś wersje owsianki. Ja daję jogurt kokosowy z Lidla (nie wiem czy będziesz w Polsce nie), płatki owsiane/granola do tego owoce, masło orzechowe, kakao w ziarnach, orzechy.
Cytat:
Napisane przez wiejskie_ziemniaczki89 Pokaż wiadomość
A możesz sobie wcześniej przygotować to śniadanie i wziąć ze sobą ? Np. jakieś bezglutenowe placuszki + owoce. A jeśli nie może płatki bezglutenowe takie niewymagające gotowania i mleko roślinne ? Tylko kupiłabym wcześniej i wzięła ze sobą, bo niewiadomo jak wyposażony będzie sklep który będzie na miejscu.

Wysłane z mojego 2201117SY przy użyciu Tapatalka
Musli i wafle ryżowe! Zupełnie zapomniałam o tych produktach, to będzie idealne bo mogę zrobić mieszankę w domu i zabrać ze sobą a jogurt czy mleko bez laktozy na pewno wszędzie można kupić.
Będę dwa tygodnie w Szwajcarii i Francji i to taki wyjazd budżetowy bo nie chcemy oszczędzać na biletach wstępu, atrakcjach, pamiątkach czy posiłkach w jakichś fajnych miejscach typu obiad z owoców morza, drink z ładnym widokiem ale śniadanie chcemy ogarniać sami a ja akurat mam problemy żywieniowe :/

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasiaml91 Pokaż wiadomość
A długi wyjazd to będzie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dwa tygodnie, praktycznie codziennie chcemy nocować w innym mieście.
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-20, 14:08   #199
avocado77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 337
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Będę niedługo nocowała kilka nocy w hotelu z basenem (wewnętrznym, podgrzewanym). Nigdy nie korzystałam jeszcze z basenu hotelowego - w ogóle na basen chodzę bardzo rzadko, bo nie umiem pływać.

Ale pomyślałam, że teraz skorzystam.

Zastanawiam się, "jak to działa". Pewnie wziąć ze sobą strój jednoczęściowy? (Wyjazd ze współpracownikami). Czepek też? Coś jeszcze?
avocado77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-08-20, 15:19   #200
ojejuniu1974
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 715
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez avocado77 Pokaż wiadomość
Będę niedługo nocowała kilka nocy w hotelu z basenem (wewnętrznym, podgrzewanym). Nigdy nie korzystałam jeszcze z basenu hotelowego - w ogóle na basen chodzę bardzo rzadko, bo nie umiem pływać.

Ale pomyślałam, że teraz skorzystam.

Zastanawiam się, "jak to działa". Pewnie wziąć ze sobą strój jednoczęściowy? (Wyjazd ze współpracownikami). Czepek też? Coś jeszcze?
Jesli wolisz strój jednoczesciowy, to taki weź, jeśli masz tylko bikini, to nie kupuj specjalnie nowego stroju na wyjazd, bo to nie ma sensu...
Czepki rzadko są obowiązkowe, ale możesz sprawdzić na stronie obiektu.
Jeszcze klapki weź, i coś do związania/upięcia włosów.
ojejuniu1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-20, 15:30   #201
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Musli i wafle ryżowe! Zupełnie zapomniałam o tych produktach, to będzie idealne bo mogę zrobić mieszankę w domu i zabrać ze sobą a jogurt czy mleko bez laktozy na pewno wszędzie można kupić.
Będę dwa tygodnie w Szwajcarii i Francji i to taki wyjazd budżetowy bo nie chcemy oszczędzać na biletach wstępu, atrakcjach, pamiątkach czy posiłkach w jakichś fajnych miejscach typu obiad z owoców morza, drink z ładnym widokiem ale śniadanie chcemy ogarniać sami a ja akurat mam problemy żywieniowe :/

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------



Dwa tygodnie, praktycznie codziennie chcemy nocować w innym mieście.

We Francji jest mleko bez laktozy i sklep lidl.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-20, 15:30   #202
695d786c3492781c3fd020c39a3abf990173eddf_6577a2b887a02
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2 756
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
Mam zawsze albo termoobieg albo gorę-dół. Napisałam trochę niedokładnie - spieka się i wierzch i spód. A sumie zawsze piekę dokładnie według przepisu bo zwyczajnie boję się robić odstępstwa. Kiedyś w poprzednim mieszkaniu miałam stary piekarnik i dopóki nie wyzionął ducha to piekłam. Nie żeby jakieś wielkie rzeczy, ale ciasta jako tako wychodziły. I chyba nawet już wtedy używałam silikonowych foremek. A teraz nawet muffinki nie wychodzą...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To może jednak piekarnik... Niektóre nie trzymają ustawionej temperatury, u moich rodziców np. trzeba nastawiać wyższą, mimo że piekarnik jest nowy. Może Twój dla odmiany nagrzewa za mocno.
Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
No to takie rzeczy mogą faktcyznie więcej miejsca zajmować przez falabnki i koronki. Ja też poza sezonem i więcej zwiedzania niż plażowania, ale na zwiedzanie u mnie sukienka i wygodne sandały jak najbardziej się sprawdzają.
Ja lubię dużo chodzić, a najwygodniej chodzi mi się w sportowych adidasach, które do sukienki za bardzo nie pasują, ideałem są cienkie długie spodnie (których nie mam, więc noszę szorty - tu z kolei mi przeszkadza, że słońce praży w nogi, albo nie tak cienkie). W sandałkach też chodzę, znalazłam w końcu takie, które mi stóp nie kaleczą, ale to nie to samo co wygodne adidaski... Tak że akurat dla mnie sukienki się nie sprawdzają.

Enviado desde mi SM-A705FN mediante Tapatalk
695d786c3492781c3fd020c39a3abf990173eddf_6577a2b887a02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-20, 15:31   #203
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Musli i wafle ryżowe! Zupełnie zapomniałam o tych produktach, to będzie idealne bo mogę zrobić mieszankę w domu i zabrać ze sobą a jogurt czy mleko bez laktozy na pewno wszędzie można kupić.
Będę dwa tygodnie w Szwajcarii i Francji i to taki wyjazd budżetowy bo nie chcemy oszczędzać na biletach wstępu, atrakcjach, pamiątkach czy posiłkach w jakichś fajnych miejscach typu obiad z owoców morza, drink z ładnym widokiem ale śniadanie chcemy ogarniać sami a ja akurat mam problemy żywieniowe :/

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------



Dwa tygodnie, praktycznie codziennie chcemy nocować w innym mieście.
A może suche placki naleśnikowe? One kilka dni powinny poleżeć a można zjeść różnie z dżemem, jogurtem jakimś czy owocami .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-20, 17:08   #204
_Dzelcia_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 78
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Jaką fryzurę nosicie do pracy w taki upał? Macie jakieś tutoriale? Chciałabym jakieś fajne i nietrudne upięcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Dzelcia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-20, 17:19   #205
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-20, 17:29   #206
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
U mnie zawsze zmniejszony, nawet do słodyczy nie ciągnie (wyjątkiem są lody).
Przekąskami do pracy jest np. kefir zamiast kanapek, w kwestii obiadów to nie mam ochoty na jakieś duszone czy smażone mięsa. W zasadzie to nie kupuję wędliny. Częściej pojawiają się dania "na szybko" typu jakieś makarony, naleśniki (jadam obiady na słodko). Korzystam z warzy sezonowych, więc wpada sporo pomidorów, ogórków. I jak jestem na działce u rodziców to ciapię owoce, obecnie maliny, wcześniej był wiśnie i renklody
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-20, 17:34   #207
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 079
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ja w upalne dni mam mniejszy apetyt i nie lubię jeść na ciepło. Robię sobie jakieś treściwe sałatki z soczewicą czy fasolą i starcza mi na wiele godzin. I piję bardzo dużo wody.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-20, 17:40   #208
695d786c3492781c3fd020c39a3abf990173eddf_6577a2b887a02
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2 756
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Normalny. Nie rozumiem ludzi, którzy mówią, że jest tak ciepło, że nawet się nie chce jeść, bo ja jem jak zawsze.
695d786c3492781c3fd020c39a3abf990173eddf_6577a2b887a02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-20, 17:41   #209
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-20, 17:44   #210
Martii
Zadomowienie
 
Avatar Martii
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 1 324
Wyślij wiadomość przez MSN do Martii
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Apetyt zmniejszony, jem praktycznie same sałatki i owoce


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-26 23:18:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:13.