Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2. - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-10-29, 08:37   #4471
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Znalazlam taki artykul o aquabike po polsku. Chyba w Polsce ta dyscyplina jest mniej popularna.

https://familysports.pl/aquacycling-...cnienie-serca/

Najciekawszy jest filmik, gdzie pokazuja jak takie zajecia wygladaja. Na moich jest podobnie tylko trener zazwyczaj u nas jest na brzegu na zwyklym rowerze stacjonarnym.

Ale nie zgadzam sie, ze az tyle kcal tam sie traci. Troche z tym poplyneli.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-29, 08:49   #4472
gosia_9508
Zakorzenienie
 
Avatar gosia_9508
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 191
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Znalazlam taki artykul o aquabike po polsku. Chyba w Polsce ta dyscyplina jest mniej popularna.
Ja nawet nie wiedziałam, ze takie cos w ogóle istnieje, dopóki nie pochwaliłaś się uczestnictwem w komentarzach na wątku
nie dziwi mała popularność, często dostępność zwykłych basenów nie jest zbyt dobra, a do takich zajęć potrzebne jest jeszcze dodatkowe miejsce i sprzęt.
Jak się orientowałam, to w Polsce takie zajęcia dostepne są raczej w tych największych miastach, w mniejszych nie uświadczysz
gosia_9508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-29, 09:25   #4473
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez gosia_9508 Pokaż wiadomość
Ja nawet nie wiedziałam, ze takie cos w ogóle istnieje, dopóki nie pochwaliłaś się uczestnictwem w komentarzach na wątku
nie dziwi mała popularność, często dostępność zwykłych basenów nie jest zbyt dobra, a do takich zajęć potrzebne jest jeszcze dodatkowe miejsce i sprzęt.
Jak się orientowałam, to w Polsce takie zajęcia dostepne są raczej w tych największych miastach, w mniejszych nie uświadczysz
U mnie chodzą na to głównie starsze panie, zdecydowanie nie nie jest to popularny typ zajęć

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 09:17   #4474
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Ja ćwiczę długo jogę, ogólnie dużo się rozciągam a taka Kama Nienaltowska raczej nie zostanę. Tzn. mam większe zakresy i mobilność niż dawno kiedyś, ale pewnych rzeczy nie przeskoczę i tyle. Ja już dawno nie konkuruje w głowie ze soba, robie właściwie wszystko w swoim tempie i jak mi pasuje, choć czasem odezwie się jakiś krotki smętny żal.
Hahaha, tak właśnie bym to moje ukłucie zazdrości określiła

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
20 lat? Szacun, piękna długość i oddanie. [
Jej, moje początki były w liceum, jak mi koleżanka pożyczyła na wakacje taką super książkę zagramaniczną z ćwiczeniami i zdjęciami, nawet tą ćwiczącą panią i jej kolorowe lajkrowe outfity pamiętam Jestem samoukiem, nigdy nie byłam na zajęciach z instruktorem (ale mam silne postanowienie iść w najbliższym czasie ), najpierw szlifowałam asany z tej książki, a teraz jest era filmików na YT. Mam 42 lata, więc spokojnie 20+. Ale to nie jest tak, że ćwiczę cały ten czas, miałam przerwy po kilka miesięcy, a nawet lat, ale zawsze wracam, teraz mam ciąg już 7-8 lat gdzieś.

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Ja cisnę dla siebie, nie jestem typem sportowca, raczej leniwą bułą więc wszystko co ugram to jest wielki sukces. Mam trochę żal do samej siebie sprzed lat za to bycie bułą, bo widze różnicę między ludzmi takimi jak ja, a takimi co zawsze gdzieś, jakiś sport uprawiali. No, ale z drugiej strony, jakbym siedziała dalej na doopsku to by było gorzej, no nie?
Tak jest Ja też z tych buł (może bardziej antytalentów), w szkole zawsze we wszystkim ostatnia, zero motywacji no bo i tak byłam pośmiewiskiem, a "motywowanie" przez nauczyciela to było ciśnięcie na mnie, co powodowało efekt odwrotny do zamierzonego (nie znoszę rywalizacji i nie mam za grosz ambicji). W sumie więc to, że w ogóle coś ćwiczę w dorosłym życiu jest moim osobistym sukcesem

W weekend pobiegane (ciężki powrót zaliczam w tym roku, ale jeszcze 3 treningi i mogę odhaczyć wykonanie mojego założonego planu), rano poćwiczona joga, dobrze jest
__________________

Joga z rana jak śmietana.

Edytowane przez agnyska81
Czas edycji: 2023-10-30 o 09:19
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 10:53   #4475
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
U mnie chodzą na to głównie starsze panie, zdecydowanie nie nie jest to popularny typ zajęć

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Na aquabike czy na aquafitness? Bo to zupełnie inaczej wyglada kondycyjnie. Ale ok w mojej dzielnicy widuje biegających seniorów i to raczej sa szybkie biegi, wiec wierze, ze komuś sie udaje zachować zdrowie i kondycje na dłużej. Tylko gratulować.

U mnie na aquabike jest cały przekrój wiekowy jeśli chodzi o panie, często tez przychodzi jeden pan rodzynek.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 11:20   #4476
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Na aquabike czy na aquafitness? Bo to zupełnie inaczej wyglada kondycyjnie. Ale ok w mojej dzielnicy widuje biegających seniorów i to raczej sa szybkie biegi, wiec wierze, ze komuś sie udaje zachować zdrowie i kondycje na dłużej. Tylko gratulować.



U mnie na aquabike jest cały przekrój wiekowy jeśli chodzi o panie, często tez przychodzi jeden pan rodzynek.
Chodzi mi o aquabike. Podejrzewam, że instruktor dostosowuje zajęcia do grupy

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 11:23   #4477
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Jeju dziewczyny jak mi się nie chce ruszyć tyłka, nie wiem co jest.
Dzisiaj pójdę już pobiegać, weźcie dajcie kopa motywacyjnego choć na 3km
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-10-30, 11:37   #4478
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Jeju dziewczyny jak mi się nie chce ruszyć tyłka, nie wiem co jest.
Dzisiaj pójdę już pobiegać, weźcie dajcie kopa motywacyjnego choć na 3km
Daję kopa!

Ja dziś trochę umieram, bo wczoraj miałam 2x zajęcia po półtorej godziny, exo i rurka, ale na poziomie Basic, więc mogło być gorzej.

Dziś personalny a jutro chyba regeneracja, może zrobię sobie pośladki z gumami

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 14:09   #4479
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Jeju dziewczyny jak mi się nie chce ruszyć tyłka, nie wiem co jest.
Dzisiaj pójdę już pobiegać, weźcie dajcie kopa motywacyjnego choć na 3km
Jestem i kopie według życzenia. Napisz jak będziesz sobie życzyć dalszego wsparcia

A po kopaniu ide na rurke.
Higu, exo i rura po 1,5 nawet basic - szacun. W ogóle buty masz obłęd

Edytowane przez magbeth
Czas edycji: 2023-10-30 o 14:11
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 14:21   #4480
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Jestem i kopie według życzenia. Napisz jak będziesz sobie życzyć dalszego wsparcia

A po kopaniu ide na rurke.
Higu, exo i rura po 1,5 nawet basic - szacun. W ogóle buty masz obłęd

Ile na tym kopaniu mozna spalic ?
U nas taki deszcz, ze o zadnym sporcie na zewnatrz nie ma mowy.

Moze sie zmotywuje wieczorem na godzine BODY PUMP. Ale jeszxze sie zastanawiam czy moze jakies cardio.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 14:25   #4481
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Ile na tym kopaniu mozna spalic ?
U nas taki deszcz, ze o zadnym sporcie na zewnatrz nie ma mowy.

Moze sie zmotywuje wieczorem na godzine BODY PUMP. Ale jeszxze sie zastanawiam czy moze jakies cardio.
To zalezy ile Imp potrzebuje

U nas ladnie, ale zaraz lece w kolejne miejsce no i potem trening, wiec spacer zrobie jutro w deszczu
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-10-30, 15:25   #4482
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Daję kopa!

Ja dziś trochę umieram, bo wczoraj miałam 2x zajęcia po półtorej godziny, exo i rurka, ale na poziomie Basic, więc mogło być gorzej.

Dziś personalny a jutro chyba regeneracja, może zrobię sobie pośladki z gumami

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Jestem i kopie według życzenia. Napisz jak będziesz sobie życzyć dalszego wsparcia

A po kopaniu ide na rurke.
Higu, exo i rura po 1,5 nawet basic - szacun. W ogóle buty masz obłęd
Dziękuję dziewczyny za kopa
Właśnie kończę pracę i muszę się zebrać
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 15:44   #4483
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Chce zaczac ambitniejsze cardio. Myslalam o biegach z interwalami dla poczatkujacych.

I szukam programu na dzis wieczor. Myslalam o treningu na biezni, bo faktycznie nie ma pogody. Ale w ladne dni moglabym tez biegac po parku.

Pytania - czy za rozgrzewke mozna uznac godzinny trening BODY PUMP i od razu po nim pojsc na bieznie?

Ile min radzicie na poczatek? I jak mam zmieniac predkosc? Czy odpoczynek miedzy interwalami to zatrzymuje bieznie i stoje i pije wode czy tylko zwalniam?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 18:32   #4484
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Jestem i kopie według życzenia. Napisz jak będziesz sobie życzyć dalszego wsparcia

A po kopaniu ide na rurke.
Higu, exo i rura po 1,5 nawet basic - szacun. W ogóle buty masz obłęd
Dziękuję ponoć wysokość powyżej flamingów nie jest polecana do tańca, ale czy zdrowy rozsądek mnie kiedyś powstrzymał?
No ale dobra, jedne flamingi mam a drugie do mnie lecą, bo nie u każdej instruktorki beyondy zdają egzamin

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny za kopa
Właśnie kończę pracę i muszę się zebrać
Polecamy się! Widziałam na Insta, że się udało, jestem z Ciebie bardzo dumna!

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 18:37   #4485
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

High to sa te co lecialy w osobnych paczkach każdy?

Moje adory sie nie sprawdzają, cholera. Bardzo mi stopa jedzie do przodu, co powoduje ucisk w okolicy haluksów i boli jak jasny gwint. Z tylu mam za to pół kilometra miejsca za pieta Cos jest nie tak z rozmiarem, myślę żeby odwiedzić beng w Kato następnym razem i przymierzać, bo nie mam siły do zamawiania i odsyłania. W No nie kupię stacjonarnie...
Instruktorka poleca mi bardziej sandały niż botki nb, masz jakieś doświadczenia? Stotek może? Irmina? Nie chce wydawać kasy bez sensu, stwierdziłam ze co nie wydam na kalendarze to pójdzie na buty, ale musza siąść.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 18:40   #4486
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
High to sa te co lecialy w osobnych paczkach każdy?



Moje adory sie nie sprawdzają, cholera. Bardzo mi stopa jedzie do przodu, co powoduje ucisk w okolicy haluksów i boli jak jasny gwint. Z tylu mam za to pół kilometra miejsca za pieta Cos jest nie tak z rozmiarem, myślę żeby odwiedzić beng w Kato następnym razem i przymierzać, bo nie mam siły do zamawiania i odsyłania. W No nie kupię stacjonarnie...

Instruktorka poleca mi bardziej sandały niż botki nb, masz jakieś doświadczenia? Stotek może? Irmina? Nie chce wydawać kasy bez sensu, stwierdziłam ze co nie wydam na kalendarze to pójdzie na buty, ale musza siąść.
To te

Ja nie polecam sandałków. Instruktorki to powie Ci każda inaczej. W sandałkach niby lepiej się wzmacnia kostka, ale jak ja widzę jak laskom się te kostki wykręcają, to podziękuję. Większość instruktorek u mnie lata w botkach i mówią, że kostka się wzmocni i tak, po prostu wolniej, a jeśli czuję się bezpieczniej, to spoko. Nie mówiąc o wystających paluchach jak się robi jakieś floorworki, dla mnie przerażające za to wygląd niektórych sandałów to jest taka miłość

Mnie ostatnio skradły serce Glitterati od Hella Heels, ale chciałam chociaż te 23 cm czerwone, a kończą się na flamingowej wysokości. W ogóle flamingi są dla mnie wygodniejsze od adore, ale ja pół życia na platformach, to może dlatego.

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 18:49   #4487
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Polecamy się! Widziałam na Insta, że się udało, jestem z Ciebie bardzo dumna!

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Udało się! Dobrze kopałyście
Bardziej był to świński trucht niż bieg, no ale jakoś trzeba zacząć po trzech tygodniach lenistwa
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 19:13   #4488
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Udało się! Dobrze kopałyście
Bardziej był to świński trucht niż bieg, no ale jakoś trzeba zacząć po trzech tygodniach lenistwa


To co, robimy wyzwanie 5k w listopadzie? Wirtualnie? Potem możemy stawkę pocisnąć wyżej
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 19:17   #4489
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość




To co, robimy wyzwanie 5k w listopadzie? Wirtualnie? Potem możemy stawkę pocisnąć wyżej
Brzmi kusząco! Jakie dokładnie zasady?
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-10-30, 21:49   #4490
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 22:19   #4491
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;89702310]Treść usunięta[/QUOTE]Nie wiem, czy kiedyś dotrwam do rurki średniozaawansowanej z moimi przerwami i strachem

O, o tym rozmiarze to nawet nie wiedziałam. Ale ogólnie sandałki to nie mój klimat z tego względu, że bezpieczniej się czuję w botkach szczególnie, jak trzeba na przykład walnąć o podłogę

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-31, 14:46   #4492
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Ja tez prosze o wirtualnego kopa no nic mi się nie chce. Nawet zajęcia odwołałam wczoraj i dzisiaj. Tyle, że poszłam na spacer, ale pisss*****ga złem straszliwie wiec wpadło zaledwie 7 tysi kroczków.


Mam wrażenie, że jesień ta deszczowa i ponura to jest mój czas kiedy wlazłabym pod koc, jadła słodkie, piła słodkie i nie wychodziła tak gdzieś do lutego. Jakby już była biała i mroźzna zima to spoko.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-31, 15:47   #4493
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Ja do exo jako pierwsze kupiłam botki flamingo, a niedawno dokupiłam sandałki i to jest jednak przepaść - tzn. Nie wiem w jakiej kolejności się powinno z nich korzystać, ale jak po 3-4 miesiącach tańczenia w botkach ubrałam sandałki to czułam się, jakbym pierwszy raz ubrała takie buty. Rozmiar mam jeden mniejszy niż normalnie i nie wiem, czy jeszcze jeden (czyli w sumie -2 rozmiary) nie byłby lepszy, ale kupiłam je z outletu w Beng, więc nie narzekam. I są piękne - oczywiście całe brokatowe (rose gold) moim zdaniem o ile ktoś nie planuje tańczyć exo wyczynowo to bez różnicy w jakie buty wskoczy i jak długo kostka będzie się wzmacniać, bo grunt to dobra zabawa i czucie się seksownie
Dla mnie Flamingi były o wiele wygodniejsze i stabilniejsze niż Adore (te drugie tylko mierzyłam) i to samo mówiła mi każda instruktorka exo.
Dziewczyny, podrzucicie swoje insta na pw?
Aaa i też swego czasu oszalałam ma punkcie brokatowej kolekcji Hella Heels

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-31, 15:54   #4494
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Ja tez prosze o wirtualnego kopa no nic mi się nie chce. Nawet zajęcia odwołałam wczoraj i dzisiaj. Tyle, że poszłam na spacer, ale pisss*****ga złem straszliwie wiec wpadło zaledwie 7 tysi kroczków.


Mam wrażenie, że jesień ta deszczowa i ponura to jest mój czas kiedy wlazłabym pod koc, jadła słodkie, piła słodkie i nie wychodziła tak gdzieś do lutego. Jakby już była biała i mroźzna zima to spoko.

Musisz zainwestowac w ciepla i nieprzemakalna kurtke. Wtedy plucha bedzie mniej straszna …

Ale i tak doradzam wiecej sportu pod dachem.

Mi po glowie chodza jakies lyzwy..
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-31, 17:07   #4495
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Ja tez prosze o wirtualnego kopa no nic mi się nie chce. Nawet zajęcia odwołałam wczoraj i dzisiaj. Tyle, że poszłam na spacer, ale pisss*****ga złem straszliwie wiec wpadło zaledwie 7 tysi kroczków.


Mam wrażenie, że jesień ta deszczowa i ponura to jest mój czas kiedy wlazłabym pod koc, jadła słodkie, piła słodkie i nie wychodziła tak gdzieś do lutego. Jakby już była biała i mroźzna zima to spoko.
Poczuj kopa ode mnie!

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-31, 17:10   #4496
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-31, 18:33   #4497
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Ja się tak zasiedziałam ostatnio, że nawet już kop mi nie pomoże.
Tż poszedł na basen znowu sam. A już nawet chciał pakować moje rzeczy.
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-31, 18:42   #4498
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 214
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;89702982]Ja się tak zasiedziałam ostatnio, że nawet już kop mi nie pomoże.
Tż poszedł na basen znowu sam. A już nawet chciał pakować moje rzeczy.[/QUOTE]Dla mnie jesień to taki zjazd motywacji i samopoczucia, że jestem z siebie dumna, jak chociaż raz w tygodniu zrobię cokolwiek - a to cokolwiek to dosłownie jakieś 15-20 minut na bieżni albo jogi. Mam ochotę tylko siedzieć pod kocem z kakao i książką

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-31, 18:46   #4499
gosia_9508
Zakorzenienie
 
Avatar gosia_9508
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 191
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Mój patent na ćwiczenia, jak już bardzo mi się nie chce robić treningu, z powodu ze mi się nie chce, a wypadałoby się poruszać, to odpalenie jakiegoś krótkiego filmu 15-30 min z ćwiczeniami dedykowanymi dla seniorów, otyłych, powracających do aktywności po chorobie czy bardzo początkujących. Polecam
gosia_9508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-31, 19:17   #4500
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;89702310]Treść usunięta[/QUOTE]

KOPIE BARDZO MOCNO - tak ze do mnie dolecisz a wtedy pójdziemy razem na rurę.
Kup w lumpie Bergansa czy inny regntøy i zobaczysz jak ochota do wychodzenia wróci
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-20 13:16:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:45.