Dobre Salony Slubne W Warszawie - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-11, 20:32   #751
lenor
Zadomowienie
 
Avatar lenor
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 141
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

candy111 nie wszystkie salony przeceniają suknie z poprzednich kolekcji. Niestety

Moja mała opinia o kilku salonach:

Anna Kara - w tym salonie kupuję suknię. Byłam w nim 4 razy, w tym raz w Krakowie. Panie miłe choć nie przesadnie, co mi odpowiadało. Raz usłyszałam, że "Problemem nie są sukienki tylko moje nastawienie" Być może Pani chciała być uszczypliwa ale jakoś mnie to nie ruszyło, wręcz przypomniało o mamie (ona na pewno by mi tak powiedziała). Donosiły sukienki i doradzały. Trudno umówić się do tego salonu szczególnie w weekend i warto wcześniej zapytać czy są sukienki, które chcemy przymierzyć (niektóre modele muszą sprowadzać z salonu z Krakowa). Suknię zamawiają na ok. 6 miesięcy przed datą ślubu i wtedy też trzeba zapłacić 30 % ceny sukni. Zobaczymy co mi uszyją

Lisa Ferra salon na Kijowskiej obok dworca wschodniego. Przymierzyłam kilka sukienek, niestety nic w moim stylu. Pani była najmilsza z wszystkich salonów, w których byłam. Bardzo chciała mi doradzić, także w kwestii dodatków, materiałów...Nie było problemów z umówieniem się na spotkanie i przymierzeniem konkretnego modelu sukni. Warto się wybrać

Viola Piekut na Jana Pawła II. Chciałam przymierzyć tylko dwa modele i chociaż uprzedziłam i wskazałam konkretne, to mogłam przymierzyć tylko jeden. Szkoda, że nikt mnie nie uprzedził pojechałabym od razu na Okrzei do ich drugiego salonu. Niestety modele sukienek bardzo niewygodne chociaż bardzo ładne Mają rabat do 13 lutego 2016 r. chyba 10 % na suknie.

La Mariee jedynym plusem tego salonu jest to, że pracują także w niedziele. 99% sukienek to perełki, koronki, koraliki i wstążki... Za pierwszym razem przyszłam nieumówiona, na stronie nie widziałam żadnego fajnego modelu, ale liczyłam że chociaż jedna suknia spodoba mi się na miejscu, albo Panie mi doradzą coś ciekawego. Pani przekonywała mnie, że mają dużo prostych sukienek z aż 600 modeli i że powinnam umówić się na inny termin. I tak zrobiłam, umówiłam się. Oczywiście w całym salonie były tylko dwie powiedzmy, że proste sukienki. Tym sposobem straciłam ponad godzinę z niedzieli (dojazd itp) i zajęłam godzinę pracy salonu. Uważam, że można to było załatwić za pierwszym razem w max. 10 min.
Z racji, iż nie zamawiałam tam suknie nie mogę potwierdzić swoich podejrzeń, że te Stany do których wysyłają zamówienie to jednak Chiny jak mówią metki na sukienkach
lenor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 21:44   #752
alka_janosz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 37
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cytat:
Napisane przez candy111 Pokaż wiadomość
jak suknia jest 2-letnia to i w salonie 6tys nie kosztuje.
no fakt, w salonie pewnie kosztowałaby z 5tys.
ale kolekcje z zeszłego roku często są w tej samej cenie to z obecnego. wiem, bo jak sama przymierzałam taką z zeszłego roku i pytałam ile kosztuje to cena była taka jak dla obecnej kolekcji. i nikomu z obsługi nie przyszło do głowy powiedzieć mi, że jak ją będę potem chciała sprzedać (w komisie czy prywatnie, nie ma znaczenia) to cena za tą z zeszłego roku będzie już dużo niższa. szok, ze takich rzeczy nie mówią!

nikt mi też nie powiedział, w żadnym salonie (!!!) że jak dokonam jakichkolwiek przeróbek w sukni, nawet jeśli w ich salonie, to potem żaden komis nie będzie mi chciał jej przyjąć! całe szczęście w końcu zdecydowałam się na taką bez przeróbek
alka_janosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 22:08   #753
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cytat:
Napisane przez alka_janosz Pokaż wiadomość
ale kolekcje z zeszłego roku często są w tej samej cenie to z obecnego. wiem, bo jak sama przymierzałam taką z zeszłego roku i pytałam ile kosztuje to cena była taka jak dla obecnej kolekcji.
Jeju, ale rozumiesz, że to dlatego, że to ciągle NOWA sukienka, sprowadzana na Twoje zamówienie, w przypadku mniejszych polskich kolekcji (nie "sieciówek") prawdopodobnie uszyta specjalnie dla Ciebie? To nie H&M, że robią 20 sukienek w rozmiarze XS, 40 w S, M i L i 20 w XL, a to co sie nie sprzeda przeceniają na koniec sezonu. Moda ślubna nie zmienia sie tak gwałtownie z roku na rok, żeby sukienkę z poprzedniej kolekcji sprzedali Ci za 50%. To tak jak z garniturami mniej więcej.
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 16:53   #754
migotka1010
Zakorzenienie
 
Avatar migotka1010
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 456
GG do migotka1010
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Ja mogę Wam polecić genialną krawcowa co uszyje Wam piękna suknie jaką tylko chcecie za niewielkie pieniążki ;-)
__________________
04.07.2015

[...] i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę [...]



Od jutra się uczę!
migotka1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-20, 09:40   #755
claroqueno
claroquesi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 77
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cytat:
Napisane przez migotka1010 Pokaż wiadomość
Ja mogę Wam polecić genialną krawcowa co uszyje Wam piękna suknie jaką tylko chcecie za niewielkie pieniążki ;-)
a zdradziłabyś szczegóły? może jakiś argument przedstawiający genialność?
claroqueno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 14:18   #756
alka_janosz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 37
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cytat:
Napisane przez candy111 Pokaż wiadomość
jak suknia jest 2-letnia to i w salonie 6tys nie kosztuje.
prawda, w salonie sukien ślubnych dwuletnia suknia pewnie kosztowałaby ok 4-5tys.
co i tak w porównaniu z 2,5tys, jak oferuje komis ślubny, jest ogromną różnicą. poza tym jak się idzie do salonu to jednak nie oferują sukni sprzed dwóch lat, co najwyżej z poprzedniej kolekcji i obniżka to kilkaset złotych, więc w relacji do 6tys. jest to prawie nic

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
Jeju, ale rozumiesz, że to dlatego, że to ciągle NOWA sukienka, sprowadzana na Twoje zamówienie, w przypadku mniejszych polskich kolekcji (nie "sieciówek") prawdopodobnie uszyta specjalnie dla Ciebie? To nie H&M, że robią 20 sukienek w rozmiarze XS, 40 w S, M i L i 20 w XL, a to co sie nie sprzeda przeceniają na koniec sezonu. Moda ślubna nie zmienia sie tak gwałtownie z roku na rok, żeby sukienkę z poprzedniej kolekcji sprzedali Ci za 50%. To tak jak z garniturami mniej więcej.

no i tu się niestety mylisz. czytałam nawet kiedyś artykuł na ten tema, ale nie mogę go teraz znaleźć w sieci. szycie na miarę w tych renomowanych salonach powinno być umieszczone w dużym cytacie
w rzeczywistości wykroje robi się HURTOWO w chinach, bangladeszu itp a w polsce, włoszech czy hiszpanii robi się jedynie drobne poprawki - wszystko żeby zminimalizować koszty produkcji. więc jak uszyją tysiąc takich wykrojów i sprzeda im się 900szt to resztę nieco obniżają (jeśli obniżają, bo nieraz jadą na renomie i wcale nie obiżają tylko wpychają co mniej świadomym klientkom). Takie to "szycie na miarę"

a moda zmienia się, oj zmienia, nawet w modzie ślubnej. wpisz sobie trendy ślubne 2013 i trendy ślubne 2016 - sama zobacz - różnica kolosalna! no chyba, że ktoś ma uniwersalny, klasyczny fason. ale nawet materiały się zmieniają (np. wcześniej wszystko było z tafty, teraz raczej mikado). czasem sobie szperam w tej tematyce, bo mnie interesuje, więc znajduję takie ciekawostki
alka_janosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 16:04   #757
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cytat:
Napisane przez alka_janosz Pokaż wiadomość
no i tu się niestety mylisz. czytałam nawet kiedyś artykuł na ten tema, ale nie mogę go teraz znaleźć w sieci. szycie na miarę w tych renomowanych salonach powinno być umieszczone w dużym cytacie
w rzeczywistości wykroje robi się HURTOWO w chinach, bangladeszu itp a w polsce, włoszech czy hiszpanii robi się jedynie drobne poprawki - wszystko żeby zminimalizować koszty produkcji. więc jak uszyją tysiąc takich wykrojów i sprzeda im się 900szt to resztę nieco obniżają (jeśli obniżają, bo nieraz jadą na renomie i wcale nie obiżają tylko wpychają co mniej świadomym klientkom). Takie to "szycie na miarę"
Tylko widzisz, ja podkreśliłam w poprzednim poście, że nie mówię o sieciówkach Mam koleżankę - nie w Polsce akurat, ale zawsze - która założyła firmę szyjącą suknie ślubne. Jak sieciówka sprzedaje jeden model 1000 razy, to może zamawiać hurtowo w Chinach. Myślisz, że mniejszym firmom sie to udaje? Popatrz na konkurencję na rynku. W 2014 było 188 tys. ślubów. Jeżeli 70% PM kupiło nowe suknie w salonie, to masz nieco ponad 130 tys. sprzedancyh sukien. A w ofercie na oko tysiąc do dwóch tysięcy modeli

Edytowane przez cranberry juice
Czas edycji: 2016-02-25 o 16:18
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-28, 19:24   #758
magdaa3008
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 37
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Hej wszystkim przyszłym pannom młodym

Czy któraś może się podzielić opinia LA MARIEE w sensie juz zakupiona suknia i czy wszystko było ok i na czas?
Znalazłam tam piekna suknie model wprost idealny dla mnie.
Ślub mam 23.07.16 i babka powiedziala że to juz czas żeby zamowić.
Ale powiedziała ze sukienka bedzie na drugą połowe czerwca i wtedy zaczną się przymiarki (w czasie wizyty zmierzyła moje rozmiary suknia przyjdzie w moim rozmiarze)
Zastanawia mnie bo druga połowa czerwca a w umowie zawarte ze zastrzegaja sobie 21 dni na wydłużenie realizacji od daty ustalonej
Co daje praktycznie date mojego ślubu!
Co jeżeli nie zdążą ?
Czy ktoś wie jak to wygląda czy czesto sie takie wydłużenia spotyka?
I czy przymiarki pod koniec czerwca a ślub pod koniec lipca to dobry pomysł ?
Nie wiem co mam robic
Help
magdaa3008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 10:24   #759
Saberity
Raczkowanie
 
Avatar Saberity
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

LA MARIEE nie znam, ale sama kupowałam swoją suknię w salonie xxx przy mokotowskiej. Szczerze polecam ten salon chociaż ceny nie są dla wszystkich (3-4 tysiące). Za to poprawki są w cenie i masz pewność, że drugiej takiej sukni jak twoja nie będzie

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-09-03 o 23:16 Powód: Reklama.
Saberity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 15:34   #760
migotka1010
Zakorzenienie
 
Avatar migotka1010
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 456
GG do migotka1010
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Ja szylam u genialnej krawcowej na JP. La marire słyszałam że mocno oszukują..
__________________
04.07.2015

[...] i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę [...]



Od jutra się uczę!
migotka1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 16:21   #761
magdaa3008
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 37
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

a uszyje ze zdjecia? i dobre materialy? jak sie nazywa?
magdaa3008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-04, 10:11   #762
Minionek83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Czesc Dziewczyny ja tez chcialabym Was prosic o porade gdzie najlepiej w Warszawie kupic fajna, minimalistyczna (albo strojna , ale w dobrym stylu sukienke?no i w rozsadnej cenie. Sledze troche program Salon Sukien Slubnych na TLC i widzialam tam kilka fajnych sukienek, nie do konca wiem , który to salon i czy to są ich sukienki , czy wypozyczone na potrzeby programu . Mozecie mi cos doradzic?, please. Macie jakies sprawdzone miejsca? z gory dziekuje
Minionek83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 10:59   #763
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cytat:
Napisane przez Minionek83 Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny ja tez chcialabym Was prosic o porade gdzie najlepiej w Warszawie kupic fajna, minimalistyczna (albo strojna , ale w dobrym stylu sukienke?no i w rozsadnej cenie. Sledze troche program Salon Sukien Slubnych na TLC i widzialam tam kilka fajnych sukienek, nie do konca wiem , który to salon i czy to są ich sukienki , czy wypozyczone na potrzeby programu . Mozecie mi cos doradzic?, please. Macie jakies sprawdzone miejsca? z gory dziekuje
AFAIK Salon Sukien Ślubnych jest kręcony w Tylko Ona. Byłam tam, mają duży wybór, ale nie powiedziałabym, że te sukienki były minimalistyczne.
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 12:07   #764
Minionek83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

AFAIK to nazwa salonu? Tylko Ona? to na Nowolipkach super dzieki cranberry juice! mowisz ,ze nie do konca minimalistyczne? no bo te w programie wygladaly wlasnie calkiem fajnie(oczywiscie nie wszystkie;-), ale jak maja wybor to moze sie przejde. Umawialas sie tam czy mozna "z marszu"? Mila obsluga? znaja sie na rzeczy?

Edytowane przez Minionek83
Czas edycji: 2016-03-04 o 13:31
Minionek83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 12:37   #765
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cytat:
Napisane przez Minionek83 Pokaż wiadomość
AFAIK to nazwa salonu? Tylko ona? to na Nowolipkach super dzieki cranberry juice! mowisz ,ze nie do konca minimalistyczne? no bo te w programie wygladaly wlasnie calkiem fajnie(oczywiscie nie wszystkie;-), ale jak maja wybor to moze sie przejde. Umawialas sie tam czy mozna "z marszu"? Mila obsluga? znaja sie na rzeczy?
AFAIK - as far as I know
Tak, chodzi o salon Tylko Ona na Nowolipkach, umawiałam się, ale "na jutro", nie mieli problemów z terminami.
Mieli fajne sukienki, nie mówię, ale po prostu nie nazwałabym ich "mininalistycznymi"
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-05, 09:00   #766
Minionek83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

candy11 a bylas moze w Outlecie na Dzielnej ? Planuje się tam wybrac , ale zanim to zrobię chcialabym sie dowiedziec czy warto;-)

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
AFAIK - as far as I know
Tak, chodzi o salon Tylko Ona na Nowolipkach, umawiałam się, ale "na jutro", nie mieli problemów z terminami.
Mieli fajne sukienki, nie mówię, ale po prostu nie nazwałabym ich "mininalistycznymi"


O ja durna dzieki za pomoc! w takim razie umawiam sie do nich
Minionek83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-05, 09:05   #767
candy111
Zakorzenienie
 
Avatar candy111
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ziemia :)
Wiadomości: 4 171
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Ja nie byłam w outlecie. Upatrzyam w carmen bo zależało mi na dobrej jakości materiału i dobrym wykonaniu.
candy111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-05, 11:11   #768
migotka1010
Zakorzenienie
 
Avatar migotka1010
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 456
GG do migotka1010
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cytat:
Napisane przez magdaa3008 Pokaż wiadomość
a uszyje ze zdjecia? i dobre materialy? jak sie nazywa?
Uszyja ;-) mi z mojego autorskiego projektu zrobili ;-) byłam baaaardzo zadowolona. Kobietka bardzo indywidualnie podchodzi do klientki, doradza, skraca, poprawia itp. Ja szylam tam z polecenia i się nie zawiodłam. Malutki salonik Rigore na JP II nad bankiem Pko w pasazach.







Cytat:
Napisane przez Minionek83 Pokaż wiadomość
candy11 a bylas moze w Outlecie na Dzielnej ? Planuje się tam wybrac , ale zanim to zrobię chcialabym sie dowiedziec czy warto;-)

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------





O ja durna dzieki za pomoc! w takim razie umawiam sie do nich
Ja byłam w outlecie i powiem szczerze, że chyba nie warto... Same śmietankowe, i widać ślady użytkowania... Podobne ceny znajdziesz na tablicy.
__________________
04.07.2015

[...] i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę [...]



Od jutra się uczę!
migotka1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 21:21   #769
magdaa3008
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 37
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

jednak nie zdecydowalam sie na la mariee za duzo negatywnych opinii.
zrobilam rundke po salonach napisze moja opinie:
Salon WHITE ladny salon, weszlam o 10 bez umawiania w sobote. Pani miala maly wybor sukien tych co mi sie podobała. Na poczatku byla mila ale widzac ze nie podobaja mi sie suknie powiedziala ze : mam w mozgu jakies wyobrazenie idealu i moze czas to zmienic
po tym tekscie sie zniechecilam totalnie. szczegolnie ze chcialam suknie bez duzej ilosci ozdob. badz docinki typu ale siostrze sie podoba.
kolejnym salonem byl
TYLKO ONA mieli kilka sukien w moim typie jednak nic nadzwyczajnego
Pani ktora mi pomagala byla mila jednak tam sukni nie znalazlam
CARMEN
i tu mimo dlugiego czekania ok 40 min warto bylo suknia 1 od razu w moim typie kolejne 3 rowniez byly piekne ale to w tej pierwszej sie zakochalam i Pani bardzo mila i doradzala. no i cena sukni o wiele nizsza niz ta jaka proponowali mi w innych salonach.
szkoda ze nie zaczelam od tego salonu oszczedzilabym sobie tylko czasu
magdaa3008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-06, 22:48   #770
lenor
Zadomowienie
 
Avatar lenor
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 141
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cytat:
Napisane przez magdaa3008 Pokaż wiadomość
zrobilam rundke po salonach napisze moja opinie:
Salon WHITE ladny salon, weszlam o 10 bez umawiania w sobote. Pani miala maly wybor sukien tych co mi sie podobała. Na poczatku byla mila ale widzac ze nie podobaja mi sie suknie powiedziala ze : mam w mozgu jakies wyobrazenie idealu i moze czas to zmienic
po tym tekscie sie zniechecilam totalnie. szczegolnie ze chcialam suknie bez duzej ilosci ozdob. badz docinki typu ale siostrze sie podoba.
Hehe bo Panie zapominają kto tu dla kogo jest. A jak nie chcesz to co reszta to szkoda im dla Ciebie czasu dobrze że mam to już za sobą
lenor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 19:14   #771
Minionek83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cytat:
Napisane przez magdaa3008 Pokaż wiadomość
jednak nie zdecydowalam sie na la mariee za duzo negatywnych opinii.
zrobilam rundke po salonach napisze moja opinie:
Salon WHITE ladny salon, weszlam o 10 bez umawiania w sobote. Pani miala maly wybor sukien tych co mi sie podobała. Na poczatku byla mila ale widzac ze nie podobaja mi sie suknie powiedziala ze : mam w mozgu jakies wyobrazenie idealu i moze czas to zmienic
po tym tekscie sie zniechecilam totalnie. szczegolnie ze chcialam suknie bez duzej ilosci ozdob. badz docinki typu ale siostrze sie podoba.
kolejnym salonem byl
TYLKO ONA mieli kilka sukien w moim typie jednak nic nadzwyczajnego
Pani ktora mi pomagala byla mila jednak tam sukni nie znalazlam
CARMEN
i tu mimo dlugiego czekania ok 40 min warto bylo suknia 1 od razu w moim typie kolejne 3 rowniez byly piekne ale to w tej pierwszej sie zakochalam i Pani bardzo mila i doradzala. no i cena sukni o wiele nizsza niz ta jaka proponowali mi w innych salonach.
szkoda ze nie zaczelam od tego salonu oszczedzilabym sobie tylko czasu
Ja po wizycie w Tylko Ona dzisiaj i kupiłam praktycznie identyczną, jaką sobie wymarzyłam Faktycznie sporo maja niekoniecznie fajnych, ale jest w czym wybierac

Happy Happy Happy
Minionek83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 20:58   #772
magdaa3008
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 37
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cytat:
Napisane przez Minionek83 Pokaż wiadomość
Ja po wizycie w Tylko Ona dzisiaj i kupiłam praktycznie identyczną, jaką sobie wymarzyłam Faktycznie sporo maja niekoniecznie fajnych, ale jest w czym wybierac

Happy Happy Happy
a jaki kroj ? ja przy szerokich biodrach niestety do wyboru tylko "A"
magdaa3008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 20:28   #773
Minionek83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cytat:
Napisane przez magdaa3008 Pokaż wiadomość
a jaki kroj ? ja przy szerokich biodrach niestety do wyboru tylko "A"

ja wybralam ten model, w realu prezentuje sie cudownie!!

http://slubne.pl/suknie-slubne/mori-...rch&refid=Mori

Edytowane przez Minionek83
Czas edycji: 2016-03-13 o 20:34
Minionek83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 15:49   #774
roxie201
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

DZIEWCZYNY UWAZAJCIE NA SALON vie de chateau na Dolnej w Warszawie!!! Szylam tam 'projekt indywidualny' suknii slubej - wyszlo FATALNIE i wyszlam cala w lzach! Obiecuja cuda, a nie umieja szyc, wyszlo fatalnie, ze slabej jakosci materialow i zaplacilam za to mnostwo kasy! Kreuja sie na ekspertow a w rzeczywistosci przez wiele przymiarek wmawiaja ze wszystko poprawia, a konczy sie z FATALNIE USZYTA SUKNIA TUZ PRZED SLUBEM! Materialy takie same widzialam w chinskim centrum mody. TRZYMAJCIE SIE Z DALEKA ICH INDYWIDUALNYCH PROJEKTOW!
roxie201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 22:14   #775
apannamloda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 4
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cytat:
Napisane przez Minionek83 Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny ja tez chcialabym Was prosic o porade gdzie najlepiej w Warszawie kupic fajna, minimalistyczna (albo strojna , ale w dobrym stylu sukienke?no i w rozsadnej cenie. Sledze troche program Salon Sukien Slubnych na TLC i widzialam tam kilka fajnych sukienek, nie do konca wiem , który to salon i czy to są ich sukienki , czy wypozyczone na potrzeby programu . Mozecie mi cos doradzic?, please. Macie jakies sprawdzone miejsca? z gory dziekuje
tak, ten program był ngrywany w tylko ona. ich reklama wyświetla się chyba na każdym portalu też byłam w tylko ona. ładne suknie, ale ceny zawrotne (jak już było to cos ładnego). miałam też jechać do carmen, ale koleżanka mnie przed nimi ostrzegła, że są mili tylko do czasu sprzedaży sukni. po zakupie uprzejmość drastycznie spada. do tego stopnia, że jej świadkowa (w ciąży) chcąc iść do toalety usłyszała, że "to nie szalet publiczny"!!!
byłam też w madonnie i w białym raju. oba ok.

a w końcu koleżanka mi podpowiedziała, żeby poszukać używanych sukni ślubnych, bo często wyglądają jak nowe a ceny, wiadomo, dużo niższe
zdjeździłam warszawę wdłuż i wszerz i dałam sobie spokój, bo okazało się, że wcale nie były "jak nowe" niektóre nawet nie uprane! i w końcu przez przypadek znalazłam komis sukien ślubnych niedaleko mnie (mieszkam na ursusie, więc pojechałam do xxx). i tam zapadła decyzja teraz czekam na poprawki krawieckie

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-03-27 o 12:26 Powód: Reklama.
apannamloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 11:00   #776
kasiul_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 4
Smile Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Ja odebrałam przedwczoraj swoją suknię z salonu Młoda i Moda i szczerze polecam...moja suknia jest powystawowa i dlatego sporo tańsza niż normalnie. Ale wszystko zostało do mnie dopasowane, suknia wyczyszczona i poprawiona. Panie w salonie są bardzo mile i naprawde znają się na swoej pracy. Ja nigdy nie pomyślałam, że będe miała taką suknie jaką mam, ale po doradzeniu przez panią w salonie jestem baaaardzo zadowolona i w mojej sukni czuję się rewelacyjnie także ja jeszcze raz polecam salon Młoda i Moda na ul. Koprzywiańskiej (niedaleko pętli Gocław)
kasiul_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 14:37   #777
migotka1010
Zakorzenienie
 
Avatar migotka1010
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 456
GG do migotka1010
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cytat:
Napisane przez apannamloda Pokaż wiadomość
tak, ten program był ngrywany w tylko ona. ich reklama wyświetla się chyba na każdym portalu też byłam w tylko ona. ładne suknie, ale ceny zawrotne (jak już było to cos ładnego). miałam też jechać do carmen, ale koleżanka mnie przed nimi ostrzegła, że są mili tylko do czasu sprzedaży sukni. po zakupie uprzejmość drastycznie spada. do tego stopnia, że jej świadkowa (w ciąży) chcąc iść do toalety usłyszała, że "to nie szalet publiczny"!!!
byłam też w madonnie i w białym raju. oba ok.

a w końcu koleżanka mi podpowiedziała, żeby poszukać używanych sukni ślubnych, bo często wyglądają jak nowe a ceny, wiadomo, dużo niższe
zdjeździłam warszawę wdłuż i wszerz i dałam sobie spokój, bo okazało się, że wcale nie były "jak nowe" niektóre nawet nie uprane! i w końcu przez przypadek znalazłam komis sukien ślubnych niedaleko mnie (mieszkam na ursusie, więc pojechałam do xxx). i tam zapadła decyzja teraz czekam na poprawki krawieckie
Nie ma reguły moja jest czysciutka i osoby które ja mierzyly mówiły że wygląda na nieuzywana ;-)

Wszystko zależy ile wlascicielek miała suknia i co w niej robiła mloda na plenerze
__________________
04.07.2015

[...] i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę [...]



Od jutra się uczę!
migotka1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-11, 18:40   #778
Myszore
Przyczajenie
 
Avatar Myszore
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

PRZESTRZEGAM WSZYSTKIE PANNY MŁODE PRZED SALONEM ŚLUBNYM "ZIELIŃSCY" W MODO!!!

Jeśli lubicie dwugodzinne kłótnie, opryskliwych właścicieli, a przede wszystkim jeśli chcecie mieć źle uszytą sukienkę i dopłacać za poprawki, to bardzo polecam!

Teoretycznie sukienki szyte na miarę - zdejmowanie wymiaru trwa około pól godziny, ale finalnie sukienka wcale nie jest dopasowana. Niby nic strasznego, bo przeciez można zrobic poprawki... tylko że właściciel salonu za poprawki każe płacić! Mimo, że suknia nie była uszyta zgodnie z zapisanymi wymiarami!
Bezczelny, niegrzeczny właściciel jeszcze śmiał twerdzić, że "szyje zgodnie z wizją konstruktorki, a nie dla klientów".
Z kolei właścicielka jest bardzo miła dopóki nie wpłaci się zaliczki - do tego momentu wszystko da się zrobić, zmienić, uszyć - co tylko chcecie!
Jak tylko dostanie pieniądze nastęuje absolutny zwrot akcji - nic się nie da, nic nie można zmienić, nic doszyć... no chyba, że za dopłatą!

Zniszczyli mi ten wyjątkowy dzień!
Bardzo nie polecam!

www.modazielinscy.pl

Edytowane przez Myszore
Czas edycji: 2016-04-11 o 18:42 Powód: literówki
Myszore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 08:51   #779
gburiafuria1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 3
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

OJKU
Az tak zle.Jaką miałaś sukienkę?Myszore?

Edytowane przez gburiafuria1
Czas edycji: 2016-04-21 o 13:34
gburiafuria1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-13, 12:21   #780
Glowwormgirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 5
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cześć dziewczyny, Od lat czytam forum wizażu i zawsze jest ono bardzo pomocne. Wybierając salon też czytałam wasze opinie i były one bardzo pomocne. 6 maja odbył się mój ślub, emocje już opadły dlatego chciałabym podzielić się z wami moimi doświadczeniami salonów sukni ślubnej a dokładnie jednego czyli renomowanego salonu Madonna na ulicy Wilczej.
Właśnie skończyłam pisać bardzo długiego maila do biura obsługi Madonny, więc nie mam ochoty opisywać wszystkiego dokładnie tak jak w ich wiadomościach lecz chcę was przestrzec przed jednym i dać wam parę rad.
1. NIGDY. Przenigdny. Nie idźcie do tego salonu same. Paniom tam obsługującym nie można wierzyć ani na słowo. Tylu kłamstw ile się tam nasłuchałam starczy mi na rok, albo i dwa O ile wybór sukienki fajnie jest dokonać z bliska wam osobą o tyle przymiarki (wszystkie) musicie dokonywać z kilkoma asertywnymi osobami, które nie dadzą sobie w kaszę dmuchać! Jestem przekonana, że niejedna panna młoda wyszła z tego salonu z "chińszczyzną" w ręku. Załączam zdjęcia sukienki, które Panie próbowały mi wcisnąć, że tak ma być i, że jest pięknie! Gdyby nie pomoc mojej przyjaciółki pewnie bym wyszła z taką sukienką bo przecież nie widziałam co jest na plecach.

2. Model sukienki, który przymierzacie może się diametralnie różnić od tego który jest dla was sprowadzany. Załączam zdjęcie sukienki, którą przymierzałam (biała siateczka)a sukienki, oraz którą mi dostarczono. Zupełnie inne wykonanie oraz MATERIAŁY!!!

3. Na waszym miejscu skłamałabym jeśli chodzi o datę ślubu. Panie chcą robić przymiarki w jak najpóźniejszym terminie. Oficjalna wersja jest taka, że waga jest jak najbardziej zbliżona do tej podczas ślubu. Moim zdaniem presja czasu robi swoje na pannę młodą. Gdybym miała więcej czasu nie przyjęłabym tej sukienki! A tak musiałam siedzieć przez 8 godzin w salonie by Panie zmieniały wszystko, zostać kolejną noc w Wawie i przyjśc na kolejne kilka godzin. W tym czasie Panie, bezczelnie odpruły pushupy myśląc że nie zauważę. Nie zauważyłam. Dopiero w dniu ślubu się wściekłam bo te pushupy to były dwie godziny i kilkakrotnie dokonywane przeróbki które wyglądały już dobrze. Tylko póżniej jak się sukienka nie chciała dopiąć to one (bez mojej wiedzy) odpruły je by im było łatwiej przerobić!!! Bezczelność nie zna granic.
Przestrzegam was dziewczyny. Tym Panią nie można ufać! Trzeba pilnować na każdym kroku. Sprawdzać czy przerobiły to co miały i jednocześnie to co było ustalone zostało bez zmian.
Dodatkowo:
Tren odpadł po godzinie tańców. Zostało tylko siedem dziur tam gdzie były pętelki bo pętelki z guziczkami zostały przy guziczkach, przy upięciu!!! Oznacza to, że tren był za ciężki a całość źle wykonana. Nie wspomnę już , że koronka na plecach się...odkleiła!!!!!
Glowwormgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-12 05:45:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:35.