do lekarza - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-20, 18:35   #1
kinia25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 39

do lekarza


prosze o podanie mi adresu www ,gdzie mozna znalezc zarejestrowanych i sprawdzonych chirurgow kosmetycznych-legalnych.czy zna lub slyszal pan o gabinecie chirurgii laserowej(kosmet) MAX MED W RZESZOWIE???
kinia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-21, 13:41   #2
kipp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 18
GG do kipp
Re: do lekarza

co do laserów - patrz wątek "LIZNY po zabiegach laserowych".
Jak już się zdecydujesz i wybierzesz lekarza, to sprawdź w okręgowej izbie lekarskiej jego uprawnienia - dzwonisz i podajesz imię i nazwisko lekarza i podają bez łaski.
kipp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-21, 13:43   #3
kipp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 18
GG do kipp
Re: do lekarza

znaczy BLIZNY http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon12.gif
kipp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-21, 16:23   #4
kinia25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 39
Re: do lekarza

tak ale chodzi mi o to czy nie jest to byle jaki gabinet poniewaz chcialabym usunac nadmiar skory z brzucha po ciazy blizniaczej i tam sa takie wlasnie zabiebi chirurgiczne i przyjezdza jakis lekarz z Krakowa i kosztuje to niby 1500 zl ,wiec pewnie usowa tylko zewnerzna skore a nie tak gleboko,zreszta juz nie wiem co z tym brzuchem mam zrobic !!!!! cwiccze i nacieram i dalej taki flak....
kinia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-21, 16:32   #5
kipp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 18
GG do kipp
Re: do lekarza

Trochę się pogubiłam... Chcesz WYCIĄĆ kawałek skóry, czy
"tylko zewnęrzna skore"? Jeżeli wyciąć, to znam dwóch dobrych lekarzy - dr Dmytrzak ze Szczecina (pewnie za daleko) i dr Sankowski z Warszawy. Do dra Sankowskiego czeka się po 2 miesiące, sama się do niego wybierałam i nie ma cen zabójczych. Jest jednym z najlepszych, jeżeli nie najlepszy.
Ale czemu pytałaś o lasery? Dermabrazja laserowa?
kipp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-21, 16:35   #6
kipp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 18
GG do kipp
Re: do lekarza

Jest coś takiego jak Polskie Towarzystwo Chirurgów Plastycznych, zobacz na:
http://www.kobiety.com/podstrony/16/index5.html
kipp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-22, 08:35   #7
kinia25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 39
Re: do lekarza

chodzilo mi dokladniej o to aby usunac ta 1 skore nie ruszajac miesni brzucha(tylko ta pomarszczona skore,zawiotczala) < podaj mi ile kosztuje pobyt i calu zabieg u lekarza w warszawie i ile trzeba byc w klinice po tym zabiegu,co potrzebne mi jest zeby tam sie dostac-badania -jakie? i bez skierowania napewno? zreszta czy ty masz podobny problem???
kinia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-05-23, 11:59   #8
kipp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 18
GG do kipp
Re: do lekarza

Ja mam zupełnie inny problem - skóry za mało. Może się wymienimy http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon10.gif
Ale poważnie - nie wiem, ile kosztują tego rodzaju zabiegi, ale jak się wycina skórę, to wycina się SKÓRĘ, mięśni chyba się nie rusza!
Ja miałam mieć 3 zabiegi wycinania blizny pooparzeniowej, 3 dlatego, że powierzchnia jest spora i nie byłoby jak zaszyć (100 cm2). W znieczuleniu miejscowym - razem miało być koło 1000 zł. Ale z racji tego, że jest to skóra chora, trudno przewidzieć, jak się będzie zachowywać po zszyciu zdrowej z chorą. Już teraz mam przerosty. Będę więc miała wszyte ekspandery pod skórę, tak, żeby można było tą bliznę wyciąc za 1 razem - przez 2 miesiące będą mi najpierw skórę rozciągać i poleżę trochę w szpitalu... Niezbyt miła perspektywa.

Jeśli chodzi o zabiegi u dra Sankowskiego, to zajrzyj na stronę www.sankowski.com.pl

PLASTYKA BRZUCHA

Zabieg operacyjny wykonywany u osób z nadmiarem skóry okolicy brzucha spotykanej przy otyłości lub po przebytej ciąży. Procedura przeprowadzona jest w znieczuleniu ogólnym.

Po zabiegu pobyt w klinice do kilku dni w zależności od ogólnego stanu pacjenta. Zdjęcie szwów po 14 dniach.
Wymagania:

* badania: grupa krwi, morfologia, układ krzepnięcia krwi, OB., glikemia, jonogram, EKG, RTG klatki piersiowej,
* do zabiegu 6 godzin na czczo (bez jedzenia i picia)
* ogólny stan zdrowia dobry.
kipp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-23, 13:38   #9
kinia25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 39
Re: do lekarza

hheheh ok moge ci dac troche skory- nio zaraz zajrze na tamta stronke.dzieki
kinia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-28, 14:45   #10
Jankowiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 402
Re: do lekarza

Najlepiej niestety odwiedzić kilku chirurgów, specjalistów chirurgii plastycznej. Po takiej dość rozległej operacji musi być zapewniony pobyt w klinice z zapewnioną opieką lekarską i pilęgniarską. Co do zakresu koniecznego dla uzyskania właściwego efektu niestety musisz zawierzyć chirurgowi. To on ponosi odpowiedzialność za efekt i nie można negocjować ilości skóry czy innych tkanek do wycięcia.
Jankowiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 14:58   #11
TiNi87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wizaż ;)
Wiadomości: 927
Dot.: Re: do lekarza

Bron Was Panie Boze przed Sankowskim
TiNi87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:02.