Kobieta na drodze! :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Pokaż wyniki sondy: Czy uważasz, że kobiety powinny zasiadać tylko na miejscu pasażera?
Tak, zdecydowanie kobiety nie powinny prowadzić! 5 11,63%
Absolutnie nie! Jesteśmy lepszymi kierowcami niż faceci 38 88,37%
Głosujący: 43. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-17, 21:16   #1
zakochana19
Wtajemniczenie
 
Avatar zakochana19
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 399
GG do zakochana19

Kobieta na drodze! :)


Witajcie, Wizażystki! Niedawno (25 sierpnia) zdałam prawo jazdy to był cudowny dzień, gdy usłyszałam, że egzamin zaliczony pozytywnie.
Teraz nadszedł czas wyboru auta. Kompletnie się na tym nie znam.
Tym bardziej, że na każdym kroku i mój chłopak i mój tata, dogryzają mi, że po co mi auto, skoro i tak rozbije je na pierwszym lepszym zakręcie...
Kompletnie nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że kobiety nie umieją jeździć. My mamy wyobraźnie przynajmniej

Szukam damskiego autka, żeby jazda była przyjemna ( co za tym idzie, auto ze wspomaganiem kierownicy). Jakie możecie mi polecić? Tylko kobiet mogę pytać się o takie rzeczy, bo przynajmniej Wy mnie rozumiecie a nie faceci...

Pozdrawiam
__________________
wegetarianka od 30.08.2011![/COLOR][/SIZE][/RIGHT]
studentka pracy socjalnej w Krakowie od 1.10.2011!

zakochana19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 21:26   #2
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Kobieta na drodze! :)

Cytat:
Napisane przez zakochana19 Pokaż wiadomość
Witajcie, Wizażystki! Niedawno (25 sierpnia) zdałam prawo jazdy to był cudowny dzień, gdy usłyszałam, że egzamin zaliczony pozytywnie.
Teraz nadszedł czas wyboru auta. Kompletnie się na tym nie znam.
Tym bardziej, że na każdym kroku i mój chłopak i mój tata, dogryzają mi, że po co mi auto, skoro i tak rozbije je na pierwszym lepszym zakręcie...
Kompletnie nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że kobiety nie umieją jeździć. My mamy wyobraźnie przynajmniej

Szukam damskiego autka, żeby jazda była przyjemna ( co za tym idzie, auto ze wspomaganiem kierownicy). Jakie możecie mi polecić? Tylko kobiet mogę pytać się o takie rzeczy, bo przynajmniej Wy mnie rozumiecie a nie faceci...

Pozdrawiam
zalezy ile masz kasy.
polecam opla corse.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 21:28   #3
zakochana19
Wtajemniczenie
 
Avatar zakochana19
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 399
GG do zakochana19
Dot.: Kobieta na drodze! :)

mam do 10 tysięcy.
__________________
wegetarianka od 30.08.2011![/COLOR][/SIZE][/RIGHT]
studentka pracy socjalnej w Krakowie od 1.10.2011!

zakochana19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 21:38   #4
Gregorynka
Zakorzenienie
 
Avatar Gregorynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z majne kompjuta:)
Wiadomości: 3 066
Dot.: Kobieta na drodze! :)

A ja polecam ten wątek. https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=176012 i inne z marianki
__________________
Nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy.






Gregorynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 21:52   #5
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Kobieta na drodze! :)

Cytat:
Napisane przez zakochana19 Pokaż wiadomość
Szukam damskiego autka, żeby jazda była przyjemna ( co za tym idzie, auto ze wspomaganiem kierownicy). Jakie możecie mi polecić? Tylko kobiet mogę pytać się o takie rzeczy, bo przynajmniej Wy mnie rozumiecie a nie faceci...

Pozdrawiam
Nie ma czegoś takiego jak damskie i męskie auta te stereotypowo uważane za "damskie" są przeważnie małe i brzydkie, a małym samochodem nie jeździ się przyjemnie a wspomaganie to teraz chyba we wszystkich w miare nowych autach jest. Osobiście jeżdze Golfem kombi i sobie chwalę
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 22:41   #6
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Kobieta na drodze! :)

Ja mam bardzo wygodny samochód i bardzo kobiecy IMHO
Micra K12, z 2003, z pakietem wyposażenia Tekna.

Z jakimś takim najprostszym wyposażeniem może zmieścisz się w kwocie, którą dysponujesz. To raczej niedrogie samochody.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 23:11   #7
Ivy123
Zadomowienie
 
Avatar Ivy123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 452
Dot.: Kobieta na drodze! :)

Nie wiem, może mam jakiegoś pecha, ale jak spotykam się z niebezpiecznymi sytuacjami na drodzę, to w 3/4 za kółkiem siedzi kobieta.
Ivy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-18, 05:38   #8
zakochana19
Wtajemniczenie
 
Avatar zakochana19
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 399
GG do zakochana19
Dot.: Kobieta na drodze! :)

Ja poważnie zastanawiam się na Toyotą Yaris. Według mnie to też dobre auto.
A co do tych sytuacji na drodze i niebezpieczeństwa, gdy prowadzi kobieta, to kompletnie się z tym nie zgadzam. Faceci jeżdżą za szybko i dlatego według mnie to przez nich jest większość śmiertelnych wypadków. Kobieta jak już gdzieś dobije to tylko mała stłuczka, a facet to od razu kilka osób rannych albo zabitych...
__________________
wegetarianka od 30.08.2011![/COLOR][/SIZE][/RIGHT]
studentka pracy socjalnej w Krakowie od 1.10.2011!

zakochana19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 06:27   #9
princesska23
Wtajemniczenie
 
Avatar princesska23
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 914
Dot.: Kobieta na drodze! :)

Ja dopiero ucze sie jezdzic ale sobie marze o Golfie IV. Fajne autko na poczatek i akurat bys sie zmiescila cenowo
princesska23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 09:01   #10
natalie1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 182
Dot.: Kobieta na drodze! :)

Cytat:
Napisane przez zakochana19 Pokaż wiadomość
Ja poważnie zastanawiam się na Toyotą Yaris. Według mnie to też dobre auto.
Zakochana19, ja mam Toyotę Yaris, bardzo fajne autko Kupiłam od takiej pani koło 60, pierwszy właściciel Oprócz naprawy sprzęgła zaraz po zakupie (spalone przez poprzedniczkę) i wymiany żarówki- zero napraw Bardzo fajnie się prowadzi. I wszędzie się wciśnie
natalie1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 09:49   #11
golden_eye
Wtajemniczenie
 
Avatar golden_eye
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: własne 4 kąty :-)
Wiadomości: 2 044
Dot.: Kobieta na drodze! :)

z takich mniejszych bardzo fajny jest chevrolet spark albo aveo hatchback - cichutko w środku, malutkie spalanie, miejsca dużo. fajne są też mało jeszcze popularne dacie, ale tego raczej w komisie nie kupisz, przechodzą z ręki do ręki wśród znajomych dobre też jest punto hatchback, opel corsa, jest parę fajnych małych autek ale wszystko zależy od stanu technicznego...
ważne jest, żebyś nie kupowała auta na piękne oczy. trzeba wziąć faceta (niestety) który się zna chociaż trochę, żeby z tobą pochodził po wszystkich komisach czy ogłoszeniach, obejrzyjcie co w którym stoi, w jakim stanie i za ile, jak już wybierzecie 2-3 autka to po kolei wziąć auto na przejażdżkę (zawsze powinno być to umożliwione przez sprzedającego, możesz wtedy zobaczyć, czy coś nie stuka, nie piszczy, czy silnik równo chodzi, czy biegi wchodzą dobrze, jak się sprawuje sprzęgło, klimatyzacja itp), potem jechać do swojego mechanika z autem, żeby wziął je na kanał, obejrzał, powiedział co jest do naprawy (bo na pewno coś będzie), czy auto było bite albo powypadkowe, czy silnik jest w dobrym stanie i czy nie rdzewieje mocno (bo jakoś na pewno tak ) po takim szukaniu będziesz miała pojęcie o każdym autku które Ci się spodobało, wybór będzie łatwiejszy, jak będziesz wiedziała ile będzie Cię kosztować naprawa, to i zbić cenę można.
bez oglądania auta na kanale, bez jazdy próbnej to głupotą jest kupowanie kota w worku. to nie takie proste jak się młodym kierowcom wydaje - iść i kupić fajne auto. wiem, bo sama mam prawko 2 lata dopiero a 3 mies temu kupiłam swoje już auto. i im więcej chodziłam i oglądałam, czytałam i słuchałam innych kierowców, tym więcej wiedziałam czego szukać, czego unikać i jak pytać, żeby usłyszeć to co chcę, czyli prawdę. auta szukałam od kwietnia czyli 4 miesiące. nie potrzebujesz chyba na gwałturety auta, możesz na spokojnie znaleźć porządne, więc na Twoim miejscu nie spieszyłabym się tylko poszukała dobrego.
cena też zależy od tego jakie auto chcesz - mały / większy silnik, klima/brak, ilość drzwi 3/5 (będziesz jeździć sama? planujesz zostawić auto "dla rodziny" czy do tego czasu zamierzasz kupić inne/ w sensie czy potrzebne Ci jest 5 drzwi czy 3 wystarczą? itp.) , niby przejechane km, serwisowanie, czy był bity trochę czy bardzo (to akurat najbardziej na cenie widać). wszystko jest ważne. ukierunkowanie tylko na konkretne auto nie jest zbyt dobre, bo możesz nie mieć wyboru i kupisz złomka. bo musi być akurat to.
na początek polecam albo wizażową mariankę albo inne portale o tematyce samochodowej. otomoto np. (jeśli nie wolno tego portalu polecać to usunę), tam są opinie użytkowników, porównania aut, możesz spokojnie znaleźć takie, które nie tylko będzie ładne i małe ale też przyjemne w użytkowaniu. są podane widełki cenowe aut, czyli auto z tego i tego roku, w takim wyposażeniu i takim stanie kosztuje tyle i tyle. jeśli auto które znalazłaś, o takich samych lub bardzo podobnych danych kosztuje np. mniej to już jest znak, że ktoś coś chce ukryć i szybko się go pozbyć.
na koniec tylko powiem, że nie ma dobrego auta w "okazyjnej" cenie. okazyjnie to są zawsze złomki. nawet auta od emerytów nie zawsze gwarantują, że będzie ono w dobrym stanie, bo ci ludzie mają już swoje starcze nawyki w prowadzeniu i raczej zajeżdżają samochody (silnik, sprzęgło, hamulce) a auto zajechane będzie Tobie generowało koszty.
życzę udanego zakupu bo wiem, że można - jak się chce - kupić super autko.
golden_eye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-18, 13:18   #12
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Kobieta na drodze! :)

Jak na pierwszy pojazd autko typu seicento by ci wystarczyło. Podszkolisz się, nabierzesz wprawy i wtedy kup coś lepszego.

A co do kobiet za kierownicą... rzadkością jest kobieta, która prowadzi samochód umiejętnie myśląc przy tym o innych uczestnikach drogi. Faceci prowadzą bardziej agresywnie, ale większość kobiet to po prostu "zawalidrogi"
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 14:20   #13
zakochana19
Wtajemniczenie
 
Avatar zakochana19
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 399
GG do zakochana19
Dot.: Kobieta na drodze! :)

Chciałabym, żeby to autko było ekonomiczne, miało mały silnik (bo po co mi duży), co do ilości drzwi jest mi to obojętne.
Dzisiaj byłam w moim mieście w komisach i szczerze to nic mi się konkretnego nie spodobało. Jedyne, co mi wpadło w oko to peugeot 107.

http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...ed=0CCgQ9QEwAg

Tylko cena... 22 tysiące...
__________________
wegetarianka od 30.08.2011![/COLOR][/SIZE][/RIGHT]
studentka pracy socjalnej w Krakowie od 1.10.2011!

zakochana19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 14:34   #14
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Kobieta na drodze! :)

Ja w życiu na pierwsze auto nie przeznaczyłabym więcej jak 8 tys.
Szkoda kasy i nerwów.

Polecam na doszlifowanie umiejętności peugeota 106, corse B, seicento, ewentualnie punto. A już najlepiej to uczy się na "czinkusiu"! Później na drodze nic nie jest w stanie cię zaskoczyć Ale to auto tylko dla ludzi odważnych, lubiących ryzyko
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 14:38   #15
zakochana19
Wtajemniczenie
 
Avatar zakochana19
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 399
GG do zakochana19
Dot.: Kobieta na drodze! :)

Ja chciałam seicento, ale dziadek mój się nie zgodził. (to on finansuje mi brykę więc muszę się go słuchać).Powiedział, że bez wspomagania kierownicy się ciężko jeździ jak dla dziewczyny...
__________________
wegetarianka od 30.08.2011![/COLOR][/SIZE][/RIGHT]
studentka pracy socjalnej w Krakowie od 1.10.2011!

zakochana19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 15:19   #16
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Kobieta na drodze! :)

hah, kiedyś nie było wspomagania, a kobiety prowadziły i nikt nie narzekał...
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 15:25   #17
zakochana19
Wtajemniczenie
 
Avatar zakochana19
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 399
GG do zakochana19
Dot.: Kobieta na drodze! :)

ja też tak uważam, ale to jest zdanie mojego dziadka nie moje.

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez golden_eye Pokaż wiadomość
z takich mniejszych bardzo fajny jest chevrolet spark albo aveo hatchback - cichutko w środku, malutkie spalanie, miejsca dużo. fajne są też mało jeszcze popularne dacie, ale tego raczej w komisie nie kupisz, przechodzą z ręki do ręki wśród znajomych dobre też jest punto hatchback, opel corsa, jest parę fajnych małych autek ale wszystko zależy od stanu technicznego...
ważne jest, żebyś nie kupowała auta na piękne oczy. trzeba wziąć faceta (niestety) który się zna chociaż trochę, żeby z tobą pochodził po wszystkich komisach czy ogłoszeniach, obejrzyjcie co w którym stoi, w jakim stanie i za ile, jak już wybierzecie 2-3 autka to po kolei wziąć auto na przejażdżkę (zawsze powinno być to umożliwione przez sprzedającego, możesz wtedy zobaczyć, czy coś nie stuka, nie piszczy, czy silnik równo chodzi, czy biegi wchodzą dobrze, jak się sprawuje sprzęgło, klimatyzacja itp), potem jechać do swojego mechanika z autem, żeby wziął je na kanał, obejrzał, powiedział co jest do naprawy (bo na pewno coś będzie), czy auto było bite albo powypadkowe, czy silnik jest w dobrym stanie i czy nie rdzewieje mocno (bo jakoś na pewno tak ) po takim szukaniu będziesz miała pojęcie o każdym autku które Ci się spodobało, wybór będzie łatwiejszy, jak będziesz wiedziała ile będzie Cię kosztować naprawa, to i zbić cenę można.
bez oglądania auta na kanale, bez jazdy próbnej to głupotą jest kupowanie kota w worku. to nie takie proste jak się młodym kierowcom wydaje - iść i kupić fajne auto. wiem, bo sama mam prawko 2 lata dopiero a 3 mies temu kupiłam swoje już auto. i im więcej chodziłam i oglądałam, czytałam i słuchałam innych kierowców, tym więcej wiedziałam czego szukać, czego unikać i jak pytać, żeby usłyszeć to co chcę, czyli prawdę. auta szukałam od kwietnia czyli 4 miesiące. nie potrzebujesz chyba na gwałturety auta, możesz na spokojnie znaleźć porządne, więc na Twoim miejscu nie spieszyłabym się tylko poszukała dobrego.
cena też zależy od tego jakie auto chcesz - mały / większy silnik, klima/brak, ilość drzwi 3/5 (będziesz jeździć sama? planujesz zostawić auto "dla rodziny" czy do tego czasu zamierzasz kupić inne/ w sensie czy potrzebne Ci jest 5 drzwi czy 3 wystarczą? itp.) , niby przejechane km, serwisowanie, czy był bity trochę czy bardzo (to akurat najbardziej na cenie widać). wszystko jest ważne. ukierunkowanie tylko na konkretne auto nie jest zbyt dobre, bo możesz nie mieć wyboru i kupisz złomka. bo musi być akurat to.
na początek polecam albo wizażową mariankę albo inne portale o tematyce samochodowej. otomoto np. (jeśli nie wolno tego portalu polecać to usunę), tam są opinie użytkowników, porównania aut, możesz spokojnie znaleźć takie, które nie tylko będzie ładne i małe ale też przyjemne w użytkowaniu. są podane widełki cenowe aut, czyli auto z tego i tego roku, w takim wyposażeniu i takim stanie kosztuje tyle i tyle. jeśli auto które znalazłaś, o takich samych lub bardzo podobnych danych kosztuje np. mniej to już jest znak, że ktoś coś chce ukryć i szybko się go pozbyć.
na koniec tylko powiem, że nie ma dobrego auta w "okazyjnej" cenie. okazyjnie to są zawsze złomki. nawet auta od emerytów nie zawsze gwarantują, że będzie ono w dobrym stanie, bo ci ludzie mają już swoje starcze nawyki w prowadzeniu i raczej zajeżdżają samochody (silnik, sprzęgło, hamulce) a auto zajechane będzie Tobie generowało koszty.
życzę udanego zakupu bo wiem, że można - jak się chce - kupić super autko.

wielkie dzięki za rozbudowaną pomoc
__________________
wegetarianka od 30.08.2011![/COLOR][/SIZE][/RIGHT]
studentka pracy socjalnej w Krakowie od 1.10.2011!

zakochana19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 21:27   #18
olaaaaaaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 307
Dot.: Kobieta na drodze! :)

ja ostatnio kupilam sobie autko i po prostu je kocham! JEst to Fiat Barchetta, w czerwonym kolorze..Tanie i piekne.
__________________
[B][COLOR=Magenta]I'm so pink.
olaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 08:34   #19
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Kobieta na drodze! :)

Uwielbiam czerwone samochody... zwłaszcza corvette stingray... mmm... cudo!
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-19, 20:18   #20
kika14
Zadomowienie
 
Avatar kika14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 007
Dot.: Kobieta na drodze! :)

Ja mam prawo jazdy od września, ale mało jeżdżę, ponieważ nie mam własnego samochodu, a tato nie za bardzo chce mi dawać :P W przyszłości myślę nad Oplem Corsą, ponieważ jest małe, w sam raz dla kobiety Pozdrawiam !
__________________
kika14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 20:59   #21
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: Kobieta na drodze! :)

ja tam planuje pierwsze autko za maks 2 tysiące, więc cena 10 jest dla mnie kosmiczna
No ale jak chcesz to kto Ci zabroni

A co do kobiet za kółkiem to są gorszymi kierowcami choćby z punktu widzenia parkowania. I nic się na to nie poradzi
Jednak nie mówię, że nie ma wyjątków.
A faceci jeżdżą różnie - jeden lepiej, drugi gorzej, jeden szybko drugi wolno
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 21:47   #22
zakochana19
Wtajemniczenie
 
Avatar zakochana19
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 399
GG do zakochana19
Dot.: Kobieta na drodze! :)

Chyba decyzja podjęta: Seicento Jednak dziadek kupuje sobie nowe i mi daje swoje auto- wiśniowy sejciak. Silnik 1.1, 10 lat. Mi się podoba
__________________
wegetarianka od 30.08.2011![/COLOR][/SIZE][/RIGHT]
studentka pracy socjalnej w Krakowie od 1.10.2011!

zakochana19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 08:12   #23
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Kobieta na drodze! :)

Gratuluję pierwszego autka
Życzę miłej i bezpiecznej jazdy!
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 10:46   #24
zakochana19
Wtajemniczenie
 
Avatar zakochana19
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 399
GG do zakochana19
Dot.: Kobieta na drodze! :)

Jak już go dostanę to dodam zdjęcia
__________________
wegetarianka od 30.08.2011![/COLOR][/SIZE][/RIGHT]
studentka pracy socjalnej w Krakowie od 1.10.2011!

zakochana19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 22:08   #25
kika14
Zadomowienie
 
Avatar kika14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 007
Dot.: Kobieta na drodze! :)

Również gratuluję i życzę rozwagi na drodze, pozdrawiam
__________________
kika14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 00:33   #26
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: Kobieta na drodze! :)

Gratuluje autka i przyjemnej jazdy
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 13:02   #27
wjosna20
Raczkowanie
 
Avatar wjosna20
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 408
Dot.: Kobieta na drodze! :)

.
__________________
pozwalam aby kołysały mnie kolejne dni, jest cudnie

Edytowane przez wjosna20
Czas edycji: 2014-07-02 o 22:13
wjosna20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 20:43   #28
wjosna20
Raczkowanie
 
Avatar wjosna20
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 408
Dot.: Kobieta na drodze! :)

.
__________________
pozwalam aby kołysały mnie kolejne dni, jest cudnie

Edytowane przez wjosna20
Czas edycji: 2014-07-02 o 22:12
wjosna20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 14:15   #29
AjcCc
Zadomowienie
 
Avatar AjcCc
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: kraniec świata.
Wiadomości: 1 355
Dot.: Kobieta na drodze! :)

Z tego co zauważyłam, jest to dyskusja pokroju czy zawód górnika czy premiera jest trudniejszy na to, kto jest lepszym kierowcą ma wpływ nie tylko płeć

zagłosowałam, że kobiety nie powinny jeździć, bo naprawdę jest bardzo mało kobiet, które do tego się nadają, a bycie "zawalidrogą", jak tutaj ktoś to świetnie ujął, nie czyni z kobiety kierowcy ; )
a to, że kobiety jeżdżą bezpieczniej no to sorry, ale tocząc się 40km/h niezależnie od tego, czy jedzie się po mieście, czy obwodnicą, może nie stwarza się zagrożenia dla siebie, ale dla innych uczestników drogi już niekoniecznie...
__________________


AjcCc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 14:38   #30
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Kobieta na drodze! :)

Cytat:
Napisane przez AjcCc Pokaż wiadomość
Z tego co zauważyłam, jest to dyskusja pokroju czy zawód górnika czy premiera jest trudniejszy na to, kto jest lepszym kierowcą ma wpływ nie tylko płeć

zagłosowałam, że kobiety nie powinny jeździć, bo naprawdę jest bardzo mało kobiet, które do tego się nadają, a bycie "zawalidrogą", jak tutaj ktoś to świetnie ujął, nie czyni z kobiety kierowcy ; )
a to, że kobiety jeżdżą bezpieczniej no to sorry, ale tocząc się 40km/h niezależnie od tego, czy jedzie się po mieście, czy obwodnicą, może nie stwarza się zagrożenia dla siebie, ale dla innych uczestników drogi już niekoniecznie...
To ja, to ja! Dziękuję za uznanie

Niestety, ale prawda jest taka, że zawsze, gdy ktoś tarasuje lewy pas, choć ma do dyspozycji bezpieczny i wolniejszy prawy, okazuje się być kobietą. Moja wyobraźnia nie ogarnia dlaczego tak jest...
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:05.