Studentki 2011 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-13, 13:06   #1
malutka1992
Raczkowanie
 
Avatar malutka1992
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z daleka :D
Wiadomości: 140

Studentki 2011


Witam!!

Zakładam ten wątek z myślą o wszystkich czytelniczkach, które w tym roku wybierają się na studia Znalazłam niedawno forum gdzie zebrała sie grupka około 10 osób z różnych miast i w ten sposób utrzymywało kontakt Spodobał mi się ten pomysł dlatego też czekam na jakies odpowiedzi w tym temacie..

Na jakie kierunki się wybieracie, gdzie się dostałyście na studia
malutka1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 13:22   #2
zakochana19
Wtajemniczenie
 
Avatar zakochana19
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 399
GG do zakochana19
Dot.: Studentki 2011

Witaj, ja wybieram się na Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie, kierunek praca socjalna. I szukam dziewczyn, które również wybierają się do Krakowa na UP.

__________________
wegetarianka od 30.08.2011![/COLOR][/SIZE][/RIGHT]
studentka pracy socjalnej w Krakowie od 1.10.2011!

zakochana19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 13:25   #3
kajli28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 100
Dot.: Studentki 2011

Cześć Wam Ja wybieram się (jutro zawożę dokumenty) na UJ, kierunek filologia rosyjska.
__________________
L i g h t m y f i r e
kajli28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 13:40   #4
malutka1992
Raczkowanie
 
Avatar malutka1992
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z daleka :D
Wiadomości: 140
Dot.: Studentki 2011

widze ze dziewczyny juz sie podostawaly na studia

Ja niestety nadal czekam co jest bardzo dla mnie meczace

jednak ja wybieram sie do Warszawy na studia nie do innych miejscowosci
i oczywiscie wam dziewczyny gratuluje dostania sie na te kierunki
malutka1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 13:46   #5
zakochana19
Wtajemniczenie
 
Avatar zakochana19
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 399
GG do zakochana19
Dot.: Studentki 2011

Dzięki, dzięki. a na UW się wybierasz?;>
__________________
wegetarianka od 30.08.2011![/COLOR][/SIZE][/RIGHT]
studentka pracy socjalnej w Krakowie od 1.10.2011!

zakochana19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 13:48   #6
anacatherina
Przyczajenie
 
Avatar anacatherina
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: LU
Wiadomości: 24
GG do anacatherina
Smile Dot.: Studentki 2011

Hej dziewczyny osobiście wybieram się na stosunki międzynarodowe-waham się tylko jeszcze między UJ a UMCS...

Ps. dobry pomysł z tym wątkiem:
anacatherina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 13:49   #7
malutka1992
Raczkowanie
 
Avatar malutka1992
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z daleka :D
Wiadomości: 140
Dot.: Studentki 2011

Nie kochana na UW sie nie dostalam na dzienne... myslalam potem o zaocznych ale sama juz nie wiem co wybrac... mam lekki metlik w glowie bo kazdy doradza mi inaczej i ja sama juz nie wiem co robic.. No ale na moj kierunek z tego co mi inni mowia najlepiej wybrac sie na zaoczne i zdobywac pomalu jakies doswiadczenie, nie jestem co do tego pewna i ciagle nie wiem co mam robic.. jesli zaoczne to SGGW
malutka1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-13, 13:52   #8
201712181913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 248
Dot.: Studentki 2011

Hej
Ja się wybieram na polonistykę na UWr, jutro składam dokumenty ale w przyszłym roku robię drugie podejście do psychologii
201712181913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 13:55   #9
malutka1992
Raczkowanie
 
Avatar malutka1992
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z daleka :D
Wiadomości: 140
Dot.: Studentki 2011

Cytat:
Napisane przez anacatherina Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny osobiście wybieram się na stosunki międzynarodowe-waham się tylko jeszcze między UJ a UMCS...

Ps. dobry pomysł z tym wątkiem:

Witaj Pomyslalam wlasnie ze mozna zalozyc taki watek i stworzyc znajomosci na wizażu z dziewczynami planujacymi w tym roku wybrac sie na studia Mysle ze wiekszosc z nas wlasnie wylatuje ze swoich gniazd do innych miejscowosci I fajnie by bylo powymieniac sie wlasnymi pogladami byc moze pozniej odczuciami jakie przyniosa nam nowe uczelnie nowe miejsce znajomosci klimat

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Cytat:
Napisane przez torba Pokaż wiadomość
Hej
Ja się wybieram na polonistykę na UWr, jutro składam dokumenty ale w przyszłym roku robię drugie podejście do psychologii

Brawo Gratuluje moja przyjaciolka rowniez wybiera sie na psychologie skladala i do publicznych i na prywatne uczelnie niestety nie dostala sie do zadnej publicznej i idzie na prywatna na ten wlasnie kierunek.
malutka1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 13:58   #10
201712181913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 248
Dot.: Studentki 2011

Cytat:
Napisane przez malutka1992 Pokaż wiadomość




Brawo Gratuluje moja przyjaciolka rowniez wybiera sie na psychologie skladala i do publicznych i na prywatne uczelnie niestety nie dostala sie do zadnej publicznej i idzie na prywatna na ten wlasnie kierunek.

Ja składałam tylko na jedną uczelnię, bo zależy mi, żeby zostać we Wrocławiu, a tutaj w tym roku 25 osób na miejsce
Na prywatną nie chciałam, więc próbuję jeszcze za rok, poprawiam maturę choć możliwe, że zostanę na polonistyce, bo to też mnie interesuje, zobaczymy
201712181913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 14:05   #11
malutka1992
Raczkowanie
 
Avatar malutka1992
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z daleka :D
Wiadomości: 140
Dot.: Studentki 2011

Ja tez myslalam zeby za rok poprawic ta nieszczesna mature
Ale jak to bywa czesto sie cos planuje a potem slomiany zapal

Ja gdzie dokladnie wyladuje dopiero dowiem sie 19 sierpnia wiec az tak do konca nie pozyje wolnoscia naszych dlugich wakacji

Ale nie jest zle zawsze moglo byc gorzej

Fajnie ze wogole ktos tu napisal zakladalam ten watek ale myslalam ze moze tylko z jedna osoba sie odezwie
malutka1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-13, 14:09   #12
Tinuu27
Raczkowanie
 
Avatar Tinuu27
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 433
Dot.: Studentki 2011

witam ) ja idę na stosunki międzynarodowe na UW idzie ktoś jeszcze na to? ;p
__________________
`Bo to zła kobieta była.`

dieta, dieta..
a może odwiedzisz mnie tu? -> @

wymiana
Tinuu27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 14:14   #13
malutka1992
Raczkowanie
 
Avatar malutka1992
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z daleka :D
Wiadomości: 140
Dot.: Studentki 2011

Tinuu chyba juz ktos wymienial ten kierunek ale chyba to nie bylo na UW Gratuluje uczelnia pierwsza klasa a na dzienne czy zaocznie??
malutka1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 14:17   #14
anacatherina
Przyczajenie
 
Avatar anacatherina
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: LU
Wiadomości: 24
GG do anacatherina
Dot.: Studentki 2011

Ja wymieniałam! wreszcie ktoś ze stosunków, już się bałam że tylko mi taki pomysł do główki strzelił szkoda tylko że UW a nie UJ/UMCS
anacatherina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 14:21   #15
beth007
Zadomowienie
 
Avatar beth007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 602
Dot.: Studentki 2011

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach ;D finanse i rachunkowosc ;D własnie odczytalam na stronce , ze się dostalam ;D

hihi ) i gratuluje oczywiscie pozostalym
__________________


beth007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 14:35   #16
Tinuu27
Raczkowanie
 
Avatar Tinuu27
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 433
Dot.: Studentki 2011

Cytat:
Napisane przez malutka1992 Pokaż wiadomość
Tinuu chyba juz ktos wymienial ten kierunek ale chyba to nie bylo na UW Gratuluje uczelnia pierwsza klasa a na dzienne czy zaocznie??
dzienne, dzienne miałam jeszcze do wyboru filologię polską i dziennikarstwo, ale padło na to

Cytat:
Napisane przez anacatherina Pokaż wiadomość
Ja wymieniałam! wreszcie ktoś ze stosunków, już się bałam że tylko mi taki pomysł do główki strzelił szkoda tylko że UW a nie UJ/UMCS
ojj nie tylko Tobie marzyłam o tym kierunku, ale tylko na UW i sie udało ) a ty wybierz UJ, o UMCSie nie słyszałam pochlebnych opinii - akurat o tym kierunku na tej uczelni
__________________
`Bo to zła kobieta była.`

dieta, dieta..
a może odwiedzisz mnie tu? -> @

wymiana
Tinuu27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 14:50   #17
LadyEs92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 48
Dot.: Studentki 2011

dziewczyyyny!! pomozcie... moze jakas cenna rada tu padnie... jestem zalamana bo nie wiem co zobic :/ zawsze marzyla mi sie wawa, zeby tam mieszkac, studiowac i wogole a teraz tak zycie sie pokomplikowalo ze nie wiem czy isc do wawy i zdobyc wyksztalcenie po kotrym niewiadomo jak bedzie z praca czy isc do lodzi, do ktorej zawsze mialam wstret i jednak zdobyc wyksztalcenie po kotrym narazie maluje sie chyba lepsza przyszlosc... :/
ehh nie wiem juz czym mam sie kierowac i wogole. czy sercem czy rozumiem
wiem, ze moze powinnam sie cieszyc ze wogole sie dostalam, bo inni nadal czekaja ale ja tez juz jestem na skraju wyczerpania bo ciagle o tym mysle i mysle...
LadyEs92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 15:15   #18
anacatherina
Przyczajenie
 
Avatar anacatherina
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: LU
Wiadomości: 24
GG do anacatherina
Dot.: Studentki 2011

Cytat:
Napisane przez Tinuu27 Pokaż wiadomość
a ty wybierz UJ, o UMCSie nie słyszałam pochlebnych opinii - akurat o tym kierunku na tej uczelni
Żeby to takie proste było...Wybrałabym Uj ale w Lublinie mam mieszkanie, a dla mnie to duuuuuże ułatwienie i wielki plus. I w sumie prawda jest taka, że dyplom żadnej uczelni nie da mi pewności, że bd kolorowo. Chociaż sama nazwa UJ brzmi jakoś tak..przekonująco

Cytat:
dziewczyyyny!! pomozcie... moze jakas cenna rada tu padnie... jestem zalamana bo nie wiem co zobic :/ zawsze marzyla mi sie wawa, zeby tam mieszkac, studiowac i wogole a teraz tak zycie sie pokomplikowalo ze nie wiem czy isc do wawy i zdobyc wyksztalcenie po kotrym niewiadomo jak bedzie z praca czy isc do lodzi, do ktorej zawsze mialam wstret i jednak zdobyc wyksztalcenie po kotrym narazie maluje sie chyba lepsza przyszlosc... :/
ehh nie wiem juz czym mam sie kierowac i wogole. czy sercem czy rozumiem
wiem, ze moze powinnam sie cieszyc ze wogole sie dostalam, bo inni nadal czekaja ale ja tez juz jestem na skraju wyczerpania bo ciagle o tym mysle i mysle...
witam w klubie. nie jesteś sama, ja też już szaleję z nerwów przez trudny wybór uczelni. Nawet mam tak samo z miastami jak Ty-tylko że w moim przypadku to Kraków mi się marzył a to lublin był tym wstrętnym Niestety nikt Ci nie pomoże w tej decyzji, sama sie przekonałam,że to zależy tylko od tego czego naprawdę chcesz. O moim kierunku (SM) też często się mówi "nie będzie pracy!" etc. ale i tak go wybrałam-bo tak mi się kiedyś zamarzyło. Poza tym wychodzę z założenia, że jak się naprawdę chce znaleźć tę pracę to po każdym kierunku da się radę.
anacatherina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 15:17   #19
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Studentki 2011

mam nadzieję dostać się na filologię angielską na uwm, już bym chciała znać wyniki, a trzeba czekać do poniedziałku
jak się nie uda, to jakieś prywatne, też w olsztynie
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-13, 15:25   #20
konfitura_
Rozeznanie
 
Avatar konfitura_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 957
Dot.: Studentki 2011

Za chwilę wyruszam do Poznania złożyć papiery na UAM - fil angielska
Pozdrawiam wszystkie studentki!
konfitura_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 15:35   #21
kasia640
Raczkowanie
 
Avatar kasia640
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 193
Dot.: Studentki 2011

Ja dzisiaj zawiozłam dokumenty na chemię na UMK
kasia640 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 15:46   #22
Tinuu27
Raczkowanie
 
Avatar Tinuu27
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 433
Dot.: Studentki 2011

Cytat:
Napisane przez anacatherina Pokaż wiadomość
Żeby to takie proste było...Wybrałabym Uj ale w Lublinie mam mieszkanie, a dla mnie to duuuuuże ułatwienie i wielki plus. I w sumie prawda jest taka, że dyplom żadnej uczelni nie da mi pewności, że bd kolorowo. Chociaż sama nazwa UJ brzmi jakoś tak..przekonująco

witam w klubie. nie jesteś sama, ja też już szaleję z nerwów przez trudny wybór uczelni. Nawet mam tak samo z miastami jak Ty-tylko że w moim przypadku to Kraków mi się marzył a to lublin był tym wstrętnym Niestety nikt Ci nie pomoże w tej decyzji, sama sie przekonałam,że to zależy tylko od tego czego naprawdę chcesz. O moim kierunku (SM) też często się mówi "nie będzie pracy!" etc. ale i tak go wybrałam-bo tak mi się kiedyś zamarzyło. Poza tym wychodzę z założenia, że jak się naprawdę chce znaleźć tę pracę to po każdym kierunku da się radę.
aaaa no rzeczywiście, w sumie się nie dziwię teraz. ja na drugi rok i tak zaczynam jeszcze jeden kierunek, filologię polską prawdopodobnie. ) powodzenia w wyborze po stosunkach międz. jest praca, ale to zależy od człowieka. a i trzeba znać perfekt dwa języki, no i renoma uczelni też się liczy. moja koleżanka na drugim roku studiów też na stosunkach na uw miała telefony od pracodawców..

Cytat:
Napisane przez konfitura_ Pokaż wiadomość
Za chwilę wyruszam do Poznania złożyć papiery na UAM - fil angielska
Pozdrawiam wszystkie studentki!
o to tak jak moja przyjaciółka też się tam wybiera
__________________
`Bo to zła kobieta była.`

dieta, dieta..
a może odwiedzisz mnie tu? -> @

wymiana
Tinuu27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 15:57   #23
malutka1992
Raczkowanie
 
Avatar malutka1992
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z daleka :D
Wiadomości: 140
Dot.: Studentki 2011

Ktos tam pisal ze sie wybiera na finanse i rachunkowosc Widze ze i ktos z moim kierunkiem sie wkoncu znalazl

Grin ja chcialam isc dziennie na SGGW na moj kierunek a jesli nie to zaocznie tez na SGGW ale uczelnia zrobila mnie w balona i na moim kierunku juz na zaocznych jest 0 miejsc a rekturacja miala byc po dziennych a nie razem z nim ;(

Wkurzylam sie nie miara bo zaocznych bylam pewna 100% i nie musialam miec wyjsc alternatywnych.... ale zlozylam jeszcze na UMCS gdzie bylam bardziej pewna bo moje wyniki z mtury sa dobra a tu lipa nie dostalam sie....

I niestety dzisiaj juz oplacilam WSZiP w Warszawie bo zawsze marzylam zeby isc do tego miasta na studia i nie wracac do tej dziury w ktorej teraz ja mieszkam i dalej bede walczyc o zaoczne mam nadzideje ze ktos sie wykruszy teraz a jak nie teraz to w zimowym semetrze zaczne a jesli nawet i tak juz nie da rady to za rok zaczne od poczatku na SGGW... no szkoda ze zmarnuje sobie rok ale na pewno w prywatnej szkole to ja nie zostane no chyba ze zonbacze ze jest tam poziom ok i spodoba mi sie Jak na razie mam tylko zamiar tam podszkolic sie z finansow a potem isc swoja droga
malutka1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 16:09   #24
konfitura_
Rozeznanie
 
Avatar konfitura_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 957
Dot.: Studentki 2011

Cytat:
o to tak jak moja przyjaciółka też się tam wybiera
O, chętnie poznam
konfitura_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 16:16   #25
behati
Raczkowanie
 
Avatar behati
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 31
Dot.: Studentki 2011

hej, ja również dostałam się na filologię angielską na UAMie, teraz szukam mieszkania ;/
behati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 16:40   #26
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Studentki 2011

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 16:45   #27
konfitura_
Rozeznanie
 
Avatar konfitura_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 957
Dot.: Studentki 2011

Ja składam dokumenty o akademik, bo portfel nie pozwala na mieszkanie... Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło
konfitura_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 17:34   #28
LadyEs92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 48
Dot.: Studentki 2011

Cytat:
Napisane przez anacatherina Pokaż wiadomość
Żeby to takie proste było...Wybrałabym Uj ale w Lublinie mam mieszkanie, a dla mnie to duuuuuże ułatwienie i wielki plus. I w sumie prawda jest taka, że dyplom żadnej uczelni nie da mi pewności, że bd kolorowo. Chociaż sama nazwa UJ brzmi jakoś tak..przekonująco



witam w klubie. nie jesteś sama, ja też już szaleję z nerwów przez trudny wybór uczelni. Nawet mam tak samo z miastami jak Ty-tylko że w moim przypadku to Kraków mi się marzył a to lublin był tym wstrętnym Niestety nikt Ci nie pomoże w tej decyzji, sama sie przekonałam,że to zależy tylko od tego czego naprawdę chcesz. O moim kierunku (SM) też często się mówi "nie będzie pracy!" etc. ale i tak go wybrałam-bo tak mi się kiedyś zamarzyło. Poza tym wychodzę z założenia, że jak się naprawdę chce znaleźć tę pracę to po każdym kierunku da się radę.
aaa tam daj spokoj juz jestem zalamana i czasem sie zastanawiam czy nie rzucic moneta i wtedy wszystko sie wyjasni ;D
a ktos moze wie w jakim czasie na SGGW trzeba dokonac oplaty za indeksss??
LadyEs92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 17:46   #29
madzia2511
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 15
Dot.: Studentki 2011

Cześć dziewczyny
Ja też zawsze marzyłam o Warszawie i udało się w piątek zawożę dokumenty na SGGW
konfitura_: podobno akademiki nie są takie złe, też zamierzam mieszkać w akademiku
madzia2511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 17:54   #30
LadyEs92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 48
Dot.: Studentki 2011

Cytat:
Napisane przez madzia2511 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Ja też zawsze marzyłam o Warszawie i udało się w piątek zawożę dokumenty na SGGW
konfitura_: podobno akademiki nie są takie złe, też zamierzam mieszkać w akademiku
jaki kierunek?? kurcze moze ja tez jednak pojde na to sggw.... ;P
LadyEs92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:23.