Pierwszy raz, kiedy ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-06, 19:42   #1
Mraal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 13
Question

Pierwszy raz, kiedy ?


Cześć kobitki ! Długo szukałam, miejsca na mój wątek, mam nadzieję, że to jest odpowiednie

A więc chciałabym was spytać jaki waszym zdaniem jest odpowiedni wiek na to aby dziewczyna straciła dziewictwo a chłopak przestał być prawiczkiem... ?

Mam co do tego strasznie mieszane myśli, ja mam 16 lat i jestem dziewicą a bardzo dużo dziewczyn w moim wieku ma to już za sobą, czasami im zazdroszcze, a czasami mysle, że robią to za szybko, bo ja chciałabym to zrobić z kimś, kogo będe naprawde pewna. Do dziś myślałam, że odpowiedni wiek jest wtedy kiedy ma się naście lat, ale dziś usłyszałam pewne stwierdzenie " jak chłopak ma 23 lata to jest gówniarz i nie poinien się brać za takie rzeczy(seks) " i aż mnie zatkało, przecież ludzie w tym wieku zakładają już rodziny, a co wy o tym myslicie ?
Mraal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 19:50   #2
Martulka000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka000
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 442
GG do Martulka000 Send a message via Skype™ to Martulka000
Dot.: Pierwszy raz, kiedy ?

Jak człowiek rozpoczyna współżycie to znaczy, że jest gotowy nie tylko na ten krok, ale i również konsekwencje z nim związane ( w razie wu).
Mam koleżankę, która nie dawno straciła dziewictwo (19 lat) i chłopak ją po tym zwyczajnie zostawił, pomimo, że musiał czekać bardzo długo.
Najpierwtrzeba wszystko przemyśleć i dopiero wtedy podejmować decyzję. Ot, takie moje zdanie.
__________________
Adrianek jest z nami
24 kwietnia 2011 godz. 10:40
2900 gram i 54 cm

II kreseczki 09.05.2014
02.08.2014

Tylko ktoś kto rozumie i akceptuje Cię
Może być przyjacielem
Martulka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 20:00   #3
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Pierwszy raz, kiedy ?

Cytat:
Napisane przez Mraal Pokaż wiadomość

Mam co do tego strasznie mieszane myśli, ja mam 16 lat i jestem dziewicą a bardzo dużo dziewczyn w moim wieku ma to już za sobą, czasami im zazdroszcze,
Czego im zazdrościsz? Rany, przypomina mi się jak w wieku 11 lat zazdrościłam moim koleżankom okresu A teraz od 11 lat już klnę ile się da co miesiąc
Ja straciłam dziewictwo w wieku lat 20. W tej chwili uważam że stanowczo za szybko, teraz - 3 lata później - żałuję trochę że nie poczekałam na TŻa (ale tego się nie cofnie) i dopiero dojrzewam, dorastam do śmiałego, otwartego i bezwstydnego seksu. Baaaardzo powoli.
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 20:14   #4
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: Pierwszy raz, kiedy ?

Ja bym powiedziała tak: WTEDY gdy jest się PEWNYM że osoba jest tego warta, że nie skrzywdzi Cię, wtedy gdy czujesz ogromne pożądanie i psychiczny komfort że gdybyś zaszła w ciążę to nie bedzie to koniec swiata. Przede wszystkim kiedy poczujesz że chłopak jest na tyle dojrzały by sprawić Ci warunki komfortu, uniknięcia niepotrzbnego stresu. I najważniejsze: WTEDY GDY KWESTIA ANTYKONCEPCJI JEST UZGODNIONA I WCIELONA W ŻYCIE, zawsze to mniejsze ryzyko przed niechcianą ciążą.
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 21:08   #5
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Pierwszy raz, kiedy ?

I 23 lata może oznaczać ,ze jest takim idiotą,albo nieodpowiedzialnym za nic facetem,że ja bym raczej go nawet nie pokochała więc o seksie mowy by nie bylo.
A zazdsroszczenie 16 latkom stracenia dziewictwa,zapewne z byle kim.. podziwiam jakby było czego.

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Cytat:
Napisane przez findsomething Pokaż wiadomość
Ja bym powiedziała tak: WTEDY gdy jest się PEWNYM że osoba jest tego warta, że nie skrzywdzi Cię, wtedy gdy czujesz ogromne pożądanie i psychiczny komfort że gdybyś zaszła w ciążę to nie bedzie to koniec swiata. Przede wszystkim kiedy poczujesz że chłopak jest na tyle dojrzały by sprawić Ci warunki komfortu, uniknięcia niepotrzbnego stresu. I najważniejsze: WTEDY GDY KWESTIA ANTYKONCEPCJI JEST UZGODNIONA I WCIELONA W ŻYCIE, zawsze to mniejsze ryzyko przed niechcianą ciążą.
zdecydowanie tak ;p

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
Czego im zazdrościsz? Rany, przypomina mi się jak w wieku 11 lat zazdrościłam moim koleżankom okresu A teraz od 11 lat już klnę ile się da co miesiąc
Ja straciłam dziewictwo w wieku lat 20. W tej chwili uważam że stanowczo za szybko, teraz - 3 lata później - żałuję trochę że nie poczekałam na TŻa (ale tego się nie cofnie) i dopiero dojrzewam, dorastam do śmiałego, otwartego i bezwstydnego seksu. Baaaardzo powoli.
haha miesiączki chyba teraz każda klnie
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 21:16   #6
Roisin92
Rozeznanie
 
Avatar Roisin92
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Rypin
Wiadomości: 988
Dot.: Pierwszy raz, kiedy ?

Cytat:
Napisane przez Mraal Pokaż wiadomość
Cześć kobitki ! Długo szukałam, miejsca na mój wątek, mam nadzieję, że to jest odpowiednie

A więc chciałabym was spytać jaki waszym zdaniem jest odpowiedni wiek na to aby dziewczyna straciła dziewictwo a chłopak przestał być prawiczkiem... ?

Mam co do tego strasznie mieszane myśli, ja mam 16 lat i jestem dziewicą a bardzo dużo dziewczyn w moim wieku ma to już za sobą, czasami im zazdroszcze, a czasami mysle, że robią to za szybko, bo ja chciałabym to zrobić z kimś, kogo będe naprawde pewna. Do dziś myślałam, że odpowiedni wiek jest wtedy kiedy ma się naście lat, ale dziś usłyszałam pewne stwierdzenie " jak chłopak ma 23 lata to jest gówniarz i nie poinien się brać za takie rzeczy(seks) " i aż mnie zatkało, przecież ludzie w tym wieku zakładają już rodziny, a co wy o tym myslicie ?
Może to stwierdzenie odnosiło się do jakiegoś konkretnego przypadku ?
Uważam, że w wieku 23 lat większość osób jest dojrzała na swoj wiek i raczej gotowa na seks, chociaż to też zależy od każdego indywidualnie. Ja w Twoim wieku (16 lat) też miałam mieszane uczucia myśląc o ewentualnym seksie, nie byłabym w tym wieku absolutnie na to gotowa, chociaż pojawialy się myśli w stylu jakby to było, ale głównie z ciekawości. Większość moich przyjaciółek / koleżanek rozpoczynały współżycie w wieku około 17-20 lat. Ja sama w wieku prawie 19 lat.
Na pewno są przypadki , że ludzie po 20 roku życia nie są gotowi na seks i nie ma w tym nic dziwnego, zależy na jakich partnerów trafiają.

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
Czego im zazdrościsz? Rany, przypomina mi się jak w wieku 11 lat zazdrościłam moim koleżankom okresu A teraz od 11 lat już klnę ile się da co miesiąc
Ja straciłam dziewictwo w wieku lat 20. W tej chwili uważam że stanowczo za szybko, teraz - 3 lata później - żałuję trochę że nie poczekałam na TŻa (ale tego się nie cofnie) i dopiero dojrzewam, dorastam do śmiałego, otwartego i bezwstydnego seksu. Baaaardzo powoli.
O jeju, pamiętam jak też zazdrościłam koleżankom które w 4 klasie podst dostały okres, a ja musiałam czekać do 5
__________________

'Psycho, groupie, coccaine, crazy..'


Roisin92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 21:17   #7
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Pierwszy raz, kiedy ?

Cytat:
Napisane przez Roisin92 Pokaż wiadomość
O jeju, pamiętam jak też zazdrościłam koleżankom które w 4 klasie podst dostały okres, a ja musiałam czekać do 5
Też dostałam w 5. Z tego rozemocjonowania wypadłam prosto z wc, z opuszczonymi majtkami, do mamy, z wrzaskiem że "dostałam!!!!"
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-06, 21:18   #8
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Pierwszy raz, kiedy ?

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
Też dostałam w 5. Z tego rozemocjonowania wypadłam prosto z wc, z opuszczonymi majtkami, do mamy, z wrzaskiem że "dostałam!!!!"
xD HAHA ale się ubawiłam!!
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 21:19   #9
Roisin92
Rozeznanie
 
Avatar Roisin92
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Rypin
Wiadomości: 988
Dot.: Pierwszy raz, kiedy ?

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
Też dostałam w 5. Z tego rozemocjonowania wypadłam prosto z wc, z opuszczonymi majtkami, do mamy, z wrzaskiem że "dostałam!!!!"
No to faktycznie się ucieszyłaś Ja dopiero na drugi dzień radocha, bo pierwszego kwiczałam z bólu
__________________

'Psycho, groupie, coccaine, crazy..'


Roisin92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 21:20   #10
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: Pierwszy raz, kiedy ?

A ja myślę, że nie ma czegoś takiego, jak odpowiedni wiek. Może być odpowiednia osoba, odpowiednia chwila. Ważne, że się jest świadomym, gotowym na seks i jego konsekwencje. No, ważne jeszcze, żeby nie łamać przy tym prawa , bo po co się narażać.
Ja przeżyłam swój pierwszy raz w wieku 19 lat, Tż miał wtedy tyle samo. Nie uważamy, że to za wcześnie czy za późno, bo nasz związek był na takim etapie, że chcieliśmy to zrobić i byliśmy tego pewni.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany

Edytowane przez wisienka_na_torcie
Czas edycji: 2011-08-06 o 21:21
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 21:20   #11
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Pierwszy raz, kiedy ?

Cytat:
Napisane przez Clemence Pokaż wiadomość
xD HAHA ale się ubawiłam!!
To nie było śmieszne, a pełne euforii że jestem kobietą Dobrze że tata był wtedy w pracy

Koniec OT bo to nie o pierwszej miesiączce
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-07, 00:02   #12
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Pierwszy raz, kiedy ?

Generalnie im później tym lepiej (no może nie czekaj z tym do 50-tki ). Warto poczekać i nie ma czego zazdrościć koleżankom. Później niektóre z nich (np w niechcianych ciążach) będą zazdrościć Tobie Twojej beztroski i dojrzałej prawdziwej miłości
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 00:36   #13
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Pierwszy raz, kiedy ?

Najlepiej nigdy. Od seksu się umiera.
A tak serio temat był wałkowany setki razy, na pewno znajdziesz satysfakcjonujące cię odpowiedzi na wszystkie pytania w tych wątkach.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 00:42   #14
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Pierwszy raz, kiedy ?

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Generalnie im później tym lepiej (no może nie czekaj z tym do 50-tki ). Warto poczekać i nie ma czego zazdrościć koleżankom. Później niektóre z nich (np w niechcianych ciążach) będą zazdrościć Tobie Twojej beztroski i dojrzałej prawdziwej miłości
Bo odpowiedni wiek inicjacji chroni przed wpadką...

Przede wszystkim odpowiedni musi być partner i zabezpieczenie Wiek jest sprawą drugorzędną...
Ale po części rozumiem co czujesz, bo jak się dowiedziałam, że moja koleżanka zaszła w ciążę kiedy ja jeszcze nawet chlopaka nie miałam to się zaczęłam zastanawiać czy z którąś z nas coś jest nie tak(a obie byłyśmy mniej więcej w Twoim wieku).
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 00:53   #15
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Pierwszy raz, kiedy ?

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Bo odpowiedni wiek inicjacji chroni przed wpadką...

Przede wszystkim odpowiedni musi być partner i zabezpieczenie Wiek jest sprawą drugorzędną...
Ale po części rozumiem co czujesz, bo jak się dowiedziałam, że moja koleżanka zaszła w ciążę kiedy ja jeszcze nawet chlopaka nie miałam to się zaczęłam zastanawiać czy z którąś z nas coś jest nie tak(a obie byłyśmy mniej więcej w Twoim wieku).
Noo...50-tka chroni (większość) Ale poważnie to chodziło mi bardziej o dojrzałość (jakąś) psychiczną i mentalną mimo przykładu z niechcianą ciążą.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 09:43   #16
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: Pierwszy raz, kiedy ?

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Noo...50-tka chroni (większość) Ale poważnie to chodziło mi bardziej o dojrzałość (jakąś) psychiczną i mentalną mimo przykładu z niechcianą ciążą.
Rozejrzyj się dokładnie dokoła, dzisiaj już coraz częściej zdarzają się ludzie, u których wiek z dojrzałością ma niewiele wspólnego...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 13:07   #17
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Pierwszy raz, kiedy ?

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
To nie było śmieszne, a pełne euforii że jestem kobietą Dobrze że tata był wtedy w pracy

Koniec OT bo to nie o pierwszej miesiączce
Oj wiem :P ale ja nie śmiałam się wtedy a teraz :P

już milczę
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 13:10   #18
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Pierwszy raz, kiedy ?

Cytat:
Napisane przez wisienka_na_torcie Pokaż wiadomość
Rozejrzyj się dokładnie dokoła, dzisiaj już coraz częściej zdarzają się ludzie, u których wiek z dojrzałością ma niewiele wspólnego...
Dokładnie

Jeśli chodzi o słowa autorki że 23 letni chłopak jest jeszcze nie gotowy na seks ... wszystko zależy od dojrzałości znam małżeństwo ( wiek 19 lat, wtedy ślub itd) byli na tyle dojrzali żeby w wieku 19 lat wziąć ślub i nie chodziło o wpadkę , ale są też osoby które pomimo 30 lat nadal nie są gotowi na podjecie takiego kroku... nie można mierzyć każdego jedną miarą ze wzg na wiek każdy z nas jest indywidualnością i dojrzewa w odpowiednim momencie
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 13:28   #19
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: Pierwszy raz, kiedy ?

na takie pytanie nie ma odpowiedzi..bo ilu ludzi tyle możliwości
jedni robią to w wieku 15,16 lat..dla mnie jest to śmieszne,bo co oni wiedzą o zyciu,o miłości..robią to po to aby się tym chwalić,lub zobaczyć jak to jest

dla mnie idealnym wiekiem jest 19 lat,sama tyle miałam,nie mało ale też nie dużo
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-07, 18:22   #20
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Pierwszy raz, kiedy ?

Cytat:
Napisane przez wisienka_na_torcie Pokaż wiadomość
Rozejrzyj się dokładnie dokoła, dzisiaj już coraz częściej zdarzają się ludzie, u których wiek z dojrzałością ma niewiele wspólnego...
Teoretycznie powinien ale wiem, że jest różnie. Nie zmienia to faktu, że z wiekiem chcąc nie chcąc wiemy więcej o sobie i o świecie. Im lepiej znamy siebie tym pełniejszą radość czerpiemy również z rozmaitych przyjemności, w tym z seksu

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Cytat:
Napisane przez mandragona Pokaż wiadomość
Dokładnie

Jeśli chodzi o słowa autorki że 23 letni chłopak jest jeszcze nie gotowy na seks ... wszystko zależy od dojrzałości znam małżeństwo ( wiek 19 lat, wtedy ślub itd) byli na tyle dojrzali żeby w wieku 19 lat wziąć ślub i nie chodziło o wpadkę , ale są też osoby które pomimo 30 lat nadal nie są gotowi na podjecie takiego kroku... nie można mierzyć każdego jedną miarą ze wzg na wiek każdy z nas jest indywidualnością i dojrzewa w odpowiednim momencie
Tak, zdarza się i tak ale to jednak rzadkość. Trzeba by dojść do jakichś statystyk co do powodzenia małżeństw zawieranych przed 20 i po 20, sądzę, że jednak wyszłoby na korzyść tych po 20 Obserwacje wśród znajomych mam podobne, żadne z tych nastoletnich małżeństw się nie utrzymało, a z tych po ...też niewiele prawdę mówiąc, ale jakaś połowa
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 19:29   #21
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Pierwszy raz, kiedy ?

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Tak, zdarza się i tak ale to jednak rzadkość. Trzeba by dojść do jakichś statystyk co do powodzenia małżeństw zawieranych przed 20 i po 20, sądzę, że jednak wyszłoby na korzyść tych po 20 Obserwacje wśród znajomych mam podobne, żadne z tych nastoletnich małżeństw się nie utrzymało, a z tych po ...też niewiele prawdę mówiąc, ale jakaś połowa
Najlepiej hajtać sie po trzydziestce.
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 19:31   #22
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Pierwszy raz, kiedy ?

Cytat:
Napisane przez kimi1000 Pokaż wiadomość
Najlepiej hajtać sie po trzydziestce.
Niestety i w tym przypadku powodzenie nie jest gwarantowane
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 19:37   #23
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Pierwszy raz, kiedy ?

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Niestety i w tym przypadku powodzenie nie jest gwarantowane
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 20:07   #24
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Pierwszy raz, kiedy ?

A ja dostałam okres w 1 gim o.O, mimo że już większa większość koleżanek miała już dawno (nawet te co zaczęły później dojrzewać itp.)...
Wracając do tematu pierwszego razu. Nie ma czego tym 16nastkom zazdrościć, założę się, że straciły dziewictwo w najmniej przyjemnych warunkach (dyskoteka, kibelek itp.), tak to w "tych" czasach najczęściej bywa.
Ja straciłam mając trochę ponad 19. Byłam z chłopakiem jakiś czas i chciałam to zrobić, on nieszczególnie się do tego garnął. Jestem z nim już prawie 3 lata i żałuję tylko jednego, że wtedy seks był cudowny, a teraz prawie wcale go nie ma.
I nie zazdrość niczego koleżanką pirwszy raz to indywidualna sprawa, nikt nie ma prawa Cię do tego zmuszać, chłopak nie może żądać dowodów miłość w postaci seksu, bo to świadczy o nim nie najlepiej.
Kiedyś podsłyszałam rozmowę koleżanek. Jedna drugiej się pytała czy mówiła swojemu nowemu chłopakowi, że już nie ejst dziewicą, bo ona się boi o tym powiedzieć.
Ja bym nie chciała takiej sytuacji w stosunkowo młodym wieku.
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 21:24   #25
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Pierwszy raz, kiedy ?

Cytat:
Wracając do tematu pierwszego razu. Nie ma czego tym 16nastkom zazdrościć, założę się, że straciły dziewictwo w najmniej przyjemnych warunkach (dyskoteka, kibelek itp.), tak to w "tych" czasach najczęściej bywa.
Ja mam pytanie-dlaczego zakładacie, że one z byle kim, byle gdzie, byle jak?
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 21:48   #26
201701300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 327
Dot.: Pierwszy raz, kiedy ?

Linaeven ma rację Przecież nawet w tak stosunkowo młodym wieku można uprawiać seks normalnie, ze stałym partnerem w domu.

Tylko moim zdaniem ze współżyciem powinno się poczekać do momentu, w którym będzie się pewnym, że chce się to zrobić z tym właśnie chłopakiem/mężczyzną i w razie ewentualnej wpadki nie będzie tragedii Zresztą dziewczyny przede mną już w sumie to powiedziały Odpowiednie zabezpieczenie to podstawa, ale w sumie żadne nie daje 100% pewności

Autorko, myślę, że Ty jeszcze masz czas Spokojnie poczekaj, nie ma się co spieszyć


Ja swój pierwszy raz przeżyłam mając 19 lat, no już prawie 20 Ale pomimo tego, że już nie jestem z tym chłopakiem, nie żałuję, że właśnie wtedy i właśnie z nim to zrobiłam, bo zrobiłam to z miłości i miło wspominam

Edytowane przez 201701300922
Czas edycji: 2011-08-07 o 21:55
201701300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 23:31   #27
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Pierwszy raz, kiedy ?

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie-dlaczego zakładacie, że one z byle kim, byle gdzie, byle jak?
No proszę Ciebie...a kto w tym wieku dysponuje własnym lokum lub kasą na regularne upojne noce w dobrych hotelach Zazwyczaj są to próby w stresie i pośpiechu pod nieobecność rodziców lub pośpieszne numerki na wyjazdach pod namiotem..desperatki próbują w kibelkach dyskotekowych..brrr

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2011-08-07 o 23:33
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 23:34   #28
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Pierwszy raz, kiedy ?

Co jest złego w "numerku na polu namiotowym" to raz? Dwa: czyli jak rozumiem jak się ma lat 19 to się ma kasę na hotele i własną pustą chatę? Ja pierwszy raz przeżyłam pod nieobecność rodziców w wieku lat 19 i jakoś to nie było na chybcika i desperacko.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 23:35   #29
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Pierwszy raz, kiedy ?

Cytat:
Napisane przez Dysia1990 Pokaż wiadomość
Linaeven ma rację Przecież nawet w tak stosunkowo młodym wieku można uprawiać seks normalnie, ze stałym partnerem w domu.
W wieku 16 lat?? A jakim to cudem że się zapytam
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 23:39   #30
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Pierwszy raz, kiedy ?

No jak to jakim cudem?
Seks w Polsce jest "Legalny" od 15 r.ż.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:33.