Tracę koleżanki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-16, 20:17   #1
kajli28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 100

Tracę koleżanki?


Chciałabym, abyście mi napisały, co zrobić w takiej sytuacji:
Mam teraz najdłuższe wakacje w życiu Tak zacznę. Mam (albo miałam?) sporo koleżanek z klasy, spotykałyśmy się w miarę możliwości i bardzo lubiłyśmy. Szkoła się skończyła, niby mamy dużo czasu wolnego, ja próbuję zwołać co jakiś czas spotkania, ale...Jedna nie odpisze na smsa, druga może będzie mogła ale nie wie, inna nie ma kasy, następna nie może dojechać...Od maja piszę do nich wszystkich i próbuję zwoływać takie spotkania (zależy mi na ich towarzystwie i kontakcie z nimi), ale ZAWSZE którejś brakuje.
W ogóle mało która (jest ich 6) sama do mnie teraz napisze, ja próbuję utrzymać znajomość i chciałabym wiedzieć, co się z nimi dzieje, a one w większości zachowują się, jakby nawet nie miały czasu odpisać na wiadomość. W szkole bardzo się wszystkie lubiłyśmy, a teraz...Mam wrażenie, że mają mnie w większości gdzieś.

Ich zachowanie mnie dziwi. Często powtarzały, że mnie lubią i że będziemy się często spotykać, a tu takie numery...Nie wiem, dać sobie z niektórymi (tzn. tymi, co mają mnie ewidentnie gdzieś) spokój? 2 z nich widzę częściej i z nimi mam teraz najlepszy kontakt. Ale reszta? Same nigdy nie napiszą (są przecież darmowe komunikatory), nie odpisują, w ogóle jakby słuch o nich zaginął. Dodam, że się nie pokłóciłyśmy ani nic...
Więc dać sobie spokój? W ogóle napiszcie, co sądzicie zarówno o ich, jak i o moim zachowaniu. Może się im narzucam wg Was? Ale mnie chodzi tylko o podtrzymanie kontaktu, bo szkoda mi takich dłuższych, dobrych w końcu znajomości.
__________________
L i g h t m y f i r e
kajli28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 20:22   #2
star15
Zakorzenienie
 
Avatar star15
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 483
Dot.: Tracę koleżanki?

Widocznie nie były to jakieś głębsze przyjaźnie. Niestety, trzeba pogodzić się z tym, że wiele znajomości po liceum się rozpada - taka kolej rzeczy, choć zapewne dla Ciebie przykra.
Może one już sobie 'skalkulowały', że i tak od października wyjadą na studia - czeka ich nowe środowisko, nowe miejsce, nowi ludzie. Raczej ciężko wtedy utrzymać bliski kontakt z ludźmi, z którymi można widywać się raz na 2 tygodnie czy miesiąc, gdy przyjedzie się do rodzinnego miasta.
Rozumiem, że Ci przykro. Sama tak miałam - miałam przyjaciółkę ze szkolnej ławki, znałyśmy się od podstawówki, ale przez całe liceum widywałyśmy się praktycznie w szkole i może raz na miesiąc poza nią. Nasza przyjaźń rozpadła się po liceum teraz rozmawiamy ze sobą czasami, wiemy mniej więcej, co się u nas dzieje, ale nie widujemy się. Przygotuj się, że u Ciebie niestety też tak może być- skoro im nie zależy tak jak Tobie. Dwie strony muszą chcieć, by przyjaźń/znajomość się utrzymała.
A zapytam jeszcze: jak było w roku szkolnym? Widywałyście się tylko w szkole czy też poza nią?
__________________
"Różne momenty wiszą w przestrzeni jak prześcieradła, jak ekrany, na których wyświetla się jakiś moment; świat składa się z takich nieruchomych momentów, wielkich metazdjęć, a my przeskakujemy z jednego na drugi."


Studentka
star15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 20:23   #3
incroyable
Przyczajenie
 
Avatar incroyable
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Dot.: Tracę koleżanki?

Szczerze mówiąc ja na moment dałabym spokój, choćby tylko po to, żeby zobaczyć, która pierwsza 'zatęskni' i się odezwie. Jeśli się nie doczekasz - daj spokój. Chcesz poświęcać im swoją uwagę, ale one tego nie doceniają. Warto tracić czas? Masz najdłuższe wakacje, więc poświęć czas na znajomości, które są tego warte i na takie, które coś wniosą do Twojego życia, a nie tylko zamartwianie się 'dlaczego ona mi nie odpisała?' To Ci chyba pójdzie na zdrówko.
A jeśli uważasz, że to złe, to przecież zawsze możesz z nimi pogadać o tym, co Cię boli i co Ci przeszkadza. ; )
__________________
"produkujemy iluzje bez szans na to, by się spełniły, a jednak oddychamy każdą (...)"
incroyable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 20:28   #4
incroyable
Przyczajenie
 
Avatar incroyable
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Dot.: Tracę koleżanki?

Osobiście poczekałabym chwilę, tylko po to, żeby sprawdzić, która i czy w ogóle któraś się odezwie. Nie ma co ukrywać - przyjaźnie z liceum kończą się często dość drastycznie i trzeba to jakoś ogarnąć. Wg mnie są dwie opcje - albo porozmawiasz z nimi o tym, że to Ci przeszkadza i że brakuje Ci Waszych spotkań, albo dasz sobie spokój i poświęcisz swój czas na rozwijanie nowych przyjaźni, w których zarówno Ty jak i druga osoba będziecie tak samo ważne.
__________________
"produkujemy iluzje bez szans na to, by się spełniły, a jednak oddychamy każdą (...)"
incroyable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 20:28   #5
ewellajn
Raczkowanie
 
Avatar ewellajn
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 70
Dot.: Tracę koleżanki?

Wiem co czujesz. Ja po szkole średniej też miałam coraz gorszy kontakt z moimi bliskimi koleżankami. Każda z nas poszła do innej szkoły, poznałyśmy nowych ludzi, zaczęłyśmy pracować. Każda z nas miała swoje prywatne życie. Tak już czasami bywa i tego nie przeskoczysz. Trzymaj się
__________________
A & H - kocham

TESTOWANIE I PRÓBKI DLA DZIECI:

http://tosiaczekrozrabiaczek.blog.pl/
ewellajn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 20:33   #6
kajli28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 100
Dot.: Tracę koleżanki?

Cytat:
Napisane przez star15 Pokaż wiadomość
A zapytam jeszcze: jak było w roku szkolnym? Widywałyście się tylko w szkole czy też poza nią?
Generalnie widywałyśmy się w szkole, poza nią bardzo rzadko, bo parę z nich mieszka ok.20 km od miasta, w którym mieszkam ja i reszta.

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez ewellajn Pokaż wiadomość
Wiem co czujesz. Ja po szkole średniej też miałam coraz gorszy kontakt z moimi bliskimi koleżankami. Każda z nas poszła do innej szkoły, poznałyśmy nowych ludzi, zaczęłyśmy pracować. Każda z nas miała swoje prywatne życie. Tak już czasami bywa i tego nie przeskoczysz. Trzymaj się
Dzięki Po prostu mi przykro, że pomimo bardzo dobrych układów z nimi, teraz nawet do mnie nie zadzwonią. Czułam się dla nich ważna, a teraz...Bez wyraźnej przyczyny się ode mnie odwracają.
__________________
L i g h t m y f i r e
kajli28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 21:01   #7
Amazoniak
Zadomowienie
 
Avatar Amazoniak
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 506
Dot.: Tracę koleżanki?

zmieniła się wasza sytuacja życiowa i najwidoczniej już was tyle nie łączy co wcześniej. Ja bym kontynuowała na twoim miejscu znajomość z tymi dziewczynami które tego też chcą i pogodziła się z tym, że będzie bardzo ciężko spotkać się w starym gronie. Wasze drogi się po prostu rozchodzą-choć to przykre. Mi też zawsze przykro jak tracę dobrą przyjaciółkę ale nie można nikogo zmusić do przyjaźni
__________________
W życiu musi być dobrze i niedobrze.
Bo jak jest tylko dobrze, to jest niedobrze
Amazoniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-16, 21:05   #8
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Tracę koleżanki?

A po co robić coś na siłę. Jakby chciały to same by napisały.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 21:39   #9
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Tracę koleżanki?

Cytat:
Napisane przez kajli28 Pokaż wiadomość
Chciałabym, abyście mi napisały, co zrobić w takiej sytuacji:
Mam teraz najdłuższe wakacje w życiu Tak zacznę. Mam (albo miałam?) sporo koleżanek z klasy, spotykałyśmy się w miarę możliwości i bardzo lubiłyśmy. Szkoła się skończyła, niby mamy dużo czasu wolnego, ja próbuję zwołać co jakiś czas spotkania, ale...Jedna nie odpisze na smsa, druga może będzie mogła ale nie wie, inna nie ma kasy, następna nie może dojechać...Od maja piszę do nich wszystkich i próbuję zwoływać takie spotkania (zależy mi na ich towarzystwie i kontakcie z nimi), ale ZAWSZE którejś brakuje.
W ogóle mało która (jest ich 6) sama do mnie teraz napisze, ja próbuję utrzymać znajomość i chciałabym wiedzieć, co się z nimi dzieje, a one w większości zachowują się, jakby nawet nie miały czasu odpisać na wiadomość. W szkole bardzo się wszystkie lubiłyśmy, a teraz...Mam wrażenie, że mają mnie w większości gdzieś.

Ich zachowanie mnie dziwi. Często powtarzały, że mnie lubią i że będziemy się często spotykać, a tu takie numery...Nie wiem, dać sobie z niektórymi (tzn. tymi, co mają mnie ewidentnie gdzieś) spokój? 2 z nich widzę częściej i z nimi mam teraz najlepszy kontakt. Ale reszta? Same nigdy nie napiszą (są przecież darmowe komunikatory), nie odpisują, w ogóle jakby słuch o nich zaginął. Dodam, że się nie pokłóciłyśmy ani nic...
Więc dać sobie spokój? W ogóle napiszcie, co sądzicie zarówno o ich, jak i o moim zachowaniu. Może się im narzucam wg Was? Ale mnie chodzi tylko o podtrzymanie kontaktu, bo szkoda mi takich dłuższych, dobrych w końcu znajomości.
to akurat bardzo czeste. olej dziewczyny, ktore nie odpisuja. nie maja ochoty sie spotkac/odezwac - ich strata. utrzymuj kontakt z tymi dwiema, ktorym na to zalezy
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 22:12   #10
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 726
Dot.: Tracę koleżanki?

Też przez to przechodziłam, z czego ja byłam (i jestem) drugą stroną: tą, która nie chce się spotkać i nie odpisuje.

Mówi się, że jeśli ktoś przestał być naszym przyjacielem, to znaczy, że nigdy nim nie był. Nie mogę się z tym zgodzić. Przyjaźń z mojej strony była swego czasu bardzo szczera, ówcześni przyjaciele byli dla mnie najważniejsi na świecie. Ale ja się zmieniłam, oni się zmienili i zmieniła się nasza sytuacja.

Na różnych etapach życia mamy różne potrzeby i problemy, czyli tym samym różne oczekiwania wobec naszych przyjaciół.

Autorko, widać, że bardzo zaangażowałaś się w tę przyjaźń i zależy Ci na utrzymaniu kontaktu, ale nic na siłę. Trzymaj się tych 2 koleżanek, z którymi wciąż udaje Ci się regularnie spotykać. Całą resztę możesz zaprosić na jakieś spotkanie od czasu do czasu, ale jeśli odmówią, nie miej do nich pretensji.
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 22:43   #11
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Tracę koleżanki?

Mnie np wszystkie koleżanki, zwłaszcza jedna (znałam ją 5 lat i zawsze była mi najbliższa) postanowiły grupowo zostawić bo... znalazłam sobie chłopaka.
Na początku było mi z tym bardzo źle, bo na dodatek były wrogo nastawione i przekręciły wszystko żeby wyszło tak, że to moja wina bla bla bla.
Później chciałam do nich wrócić, tęskniłam (za tą jedną wciąż tęsknię)...
Ale teraz wiem, że za dużo się pozmieniało, one też bardzo się zmieniły (mam wrażenie, że coś im padło na mózgi albo doznały nagłego upośledzenia, nie wiem) nie chcę przyjaciółek na siłę, rozmawiamy i tak dalej ale zupełnie inaczej no i bardzo rzadko.
Postąpiły jak świnie i tak, ale zabijać się nie będę;d
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-16, 23:17   #12
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Tracę koleżanki?

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Mnie np wszystkie koleżanki, zwłaszcza jedna (znałam ją 5 lat i zawsze była mi najbliższa) postanowiły grupowo zostawić bo... znalazłam sobie chłopaka.
Na początku było mi z tym bardzo źle, bo na dodatek były wrogo nastawione i przekręciły wszystko żeby wyszło tak, że to moja wina bla bla bla.
Później chciałam do nich wrócić, tęskniłam (za tą jedną wciąż tęsknię)...
Ale teraz wiem, że za dużo się pozmieniało, one też bardzo się zmieniły (mam wrażenie, że coś im padło na mózgi albo doznały nagłego upośledzenia, nie wiem) nie chcę przyjaciółek na siłę, rozmawiamy i tak dalej ale zupełnie inaczej no i bardzo rzadko.
Postąpiły jak świnie i tak, ale zabijać się nie będę;d

Bardzo częsta zagrywka dziewczyn rozżalonych nad faktem, że to inna ma chłopaka, a nie one. A poza tym ich było więcej, więc chciały Ci pewnie pokazać, że skoro masz chłopaka, to one potrafią obyć się bez Ciebie. Niedojrzałe i okrutne. Na pewno bolało, ale skoro tak postąpiły, to nie były warte Twojej uwagi. Po takich akcjach trzeba się podnieść i szukać dookoła nowych koleżanek. Chociaż wiem, że nie jest to łatwe, często wydaje się niemożliwe. Co więcej, nawet jeśli po jakimś czasie pogodzisz się z człowiekiem, to tak, jak napisałaś, okazuje się, że jest on już zupełnie inną osobą. Smutne, ale niestety, takie jest życie.
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 23:19   #13
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Tracę koleżanki?

Tak, zwłaszcza, że zawsze kogoś przy sobie miałam nagle zostałam sama, w szkole to było coś strasznego, nie chciałam nawet do niej chodzić.
W przyjaźń nie wierzę, chyba, że taką od dzieciństwa.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 06:51   #14
vainilla
Zakorzenienie
 
Avatar vainilla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: miasto bandyckiej miłości
Wiadomości: 3 291
Dot.: Tracę koleżanki?

też czasem nie odpisuje swoim przyjaciołom. po prostu są takie momenty życia w których chcemy być sami, nie chcemy towarzystwa. i ja czasem tak mam, że poza tż z którym mieszkam, nie mam ochoty z nikim innym gadać - nie piszę nawet na wizażu. chcę być sama.
a czasem jest tak że zagaduję sama bo pali mnie do wyjścia
__________________


Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa


vainilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 08:20   #15
przeklete_pragnienia
Zakorzenienie
 
Avatar przeklete_pragnienia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Prosto z serca
Wiadomości: 4 650
GG do przeklete_pragnienia
Dot.: Tracę koleżanki?

Wiesz, wydaje mi się, że taka jest po prostu kolej rzeczy. Mi z tylu koleżanek ze szkoły, została jedna. Pewnie są ekipy, które się trzymają od czasów licealnych ale nie wydaje mi się, aby było to popularne. Fajnie, ze się starasz, ale ja bym chyba odpuściła i skupiła się na kontakcie z tymi dwiema koleżankami, o których piszesz, że masz najlepszy kontakt.
__________________
Postanowiłam w tym roku zrzucić 10 kg. Zostało mi jeszcze 13
przeklete_pragnienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 08:29   #16
Madzialenka_21
Zadomowienie
 
Avatar Madzialenka_21
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 1 115
Dot.: Tracę koleżanki?

Wiesz, chyba większość z nas to przechodziła. Ja miałam w liceum 5 najlepszych koleżanek. Każda impreza razem, widywałyśmy się po szkole. Z jedną nawet na wakacje pojechałam. Ale potem wszystko się zmieniło. Ja jako jedyna poszłam na studia do innego miasta i kontakt powoli się urywał. Wiadomo, że jak się przypadkiem spotkamy, to gadamy i wszystko jest fajnie, ale jak się nie widzimy to nie piszemy ze sobą. Mam w sumie dwie przyjaciółki. Jedną od 14 lat i mimo, że widzimy się rzadko to kontakt mamy dość dobry, spotykamy się etc. Z drugą przyjaźnię się może 7 lat i mieszkamy daleko od siebie ale też dużo rozmawiamy i piszemy. Już raz zerwałyśmy znajomość (z jej winy), ale wybaczyłam, bo ciężko mi zaufać nowym osobom i postanowiłam walczyć o te dwie rózne znajomości, bo czasem sam TŻ nie wystarczy
__________________
Nie obiecam Ci, że będę bezbłędna, ale obiecam, że będę zawsze.


Madzialenka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 13:52   #17
poziomkakj
Rozeznanie
 
Avatar poziomkakj
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 736
Dot.: Tracę koleżanki?

To raczej normalne. Musisz się z tym pogodzić. Pojdziesz na studia i bedziesz miała nowe grono znajomych.
poziomkakj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 14:05   #18
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Tracę koleżanki?

To normalne,tak się zmienia,zwłaszcza jak podążacie w innym kierunku.Z moją przyjaciółką z lo trzymałyśmy się całe lo razem,potem jeszcze 2 lata i nagle urwał się kontakt i gdy się spotkałyśmy okazało się,że nadajemy na zupełnie innych falach.Z drugą przyjaciółką z lo urwało się po pół roku od skończenia.Tak bywa.
Jednak mam nadzieję,że teraz po skończeniu studiów z obecnymi będzie inaczej,póki co nawet mimo odleglosci trzymamy się.
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 14:13   #19
wiktoriablack
Raczkowanie
 
Avatar wiktoriablack
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 266
Dot.: Tracę koleżanki?

W życiu tak bywa...wszystko się zmienia. Chyba każdy przechodzi taki okres, że pewne znajomości zanikają i czasami coś dzieję się poza NAmi. Ponadto co do znajomości- uważam że nie ma co robić coś na siłę- to obydwie strony muszą chcieć utrzymywać kontakt. I myślę, że nie ma co brać sobie tego do serducha- taka jest kolej rzeczy. Ja w latach licealnych miałam masę znajomych, potem jak wyjechałam z mojego rodzinnego miasta na studia wiekszość tych kontaktów zanikło. Był taki okres że starałam się o nie- ale to było trudne-dużo z tych osób się pozmieniało...Każde poszło w swoją stronę...Z jednostkami nadal utrzymuje kontakt-bo obie strony tego chcą-mimo że każde ma swoje życie i masę spraw na głowie, staramy się chociaż raz na jakiś czas spotkać...
wiktoriablack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-17, 15:03   #20
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Tracę koleżanki?

Heh.
To jak zaczniesz studia to się jeszcze zdziwisz w zyciu ile osob właśnie tak potrafi rozwiązywac znajomosci,a za tdzien błagać o pomoc,gdy potem znowu słuch o nich zaginie.Powiem szczerze- naucz się na ich przykładzie,ze właśnie ludzie będacy w jednej grupie się kolegują do czasu jej rozpadu z przyczyn naturalnych np zakończenia edukacji.
I tymbardziej ja bym na Twoim miejscu nie plakala i dala sobie spokoj.Prawda jest taka,ze jak ktos chce z kims utrzymywać znajomość to będzie się zapierał rękami i nogami żeby tak było i przez tyle czasu to jest niemozliwe,zeby mu cos przeszkodzilo.
Życzę Ci jak najlepszej grupy na studiach i zebys miala jak najmniej takich przykrych sytuacji..ale się nastaw,ze na pewno takie będą.. :/
buziaki nie martw się,Ci prawdziwi na pewno będą gdzieś obok.
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 15:13   #21
FioletowyAnanas
Zakorzenienie
 
Avatar FioletowyAnanas
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 3 523
Dot.: Tracę koleżanki?

Ja również mam ten problem. Więc zrobiłam to samo co one, olałam. Będą chciały to napiszą nie to trudno.
__________________
Wymiana!

FioletowyAnanas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 15:16   #22
kajli28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 100
Dot.: Tracę koleżanki?

Dzięki Wam wszystkim za odpowiedzi i pocieszenie...Przykro mi czytać, że takie sytuacje mają miejsce tak często :/
__________________
L i g h t m y f i r e
kajli28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 15:20   #23
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Tracę koleżanki?

Tak to już jest, kiedy zmienia się szkołe i srodowisko, to bardzo często przeszłość się koniecznie chce odciąć...
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 17:35   #24
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: Tracę koleżanki?

mi tam się wydaje, że nie ma czegoś takiego, jak narzucanie się koleżankom, bo po prostu zawsze się ma ochotę i tyle Nie bierz tego tak do siebie, może są zajęte z chłopakami, pomaganiem w domu lub pracą ;> Skoro nie wychodzi spotkanie ze wszystkimi naraz to może zacznij się umawiać z każdą pojedynczo? Będziesz miała więcej zajętego czasu, a i zorganizować się łatwiej
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 17:55   #25
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Tracę koleżanki?

Mnie się udało utrzymać kontakt z szkolną koleżanką z ławki, choć minęło już kilka lat i nasze drogi życiowe układają się zupełnie inaczej. Jest jednak czas, żeby porozmawiać ze sobą przez Internet czy spotkać się, gdy ona przyjedzie do naszej rodzinnej miejscowości. Gdy któraś długo się nie odzywa, to wysyłamy sobie smsa o treści: "żyjesz?" . Nie byłoby tego, gdyby nie obupólna chęć i dbałość o utrzymanie znajomości. Sama w tym względzie nic bym nie wskórała. Pozostaje Ci pogodzić się z zaistniałą sytuacją, choć to z pewnością przykre.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 18:25   #26
pixieland
Raczkowanie
 
Avatar pixieland
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 195
Dot.: Tracę koleżanki?

powiem ci, ze wakacje sie jeszcze nie skonczyly a moje klasowe znajomosci w wiekszosci sie rozsypaly juz ;] rozjechali sie wszyscy. oporcz tego, ze z jednym chlopakiem caly czas jestem blisko, to reszta jakos uciekla, nawet kolezanka z lawki. a w innej klasie mialam przyjaciolki, razem trzymalysmy sie w 5 i mamy zamiar to kontunuowac, chociaz kazda z nas idzie do innego miasta [ tak sie zlozylo dziwne ale bedzie wiecej powodow do podrozowania ;p). z jeszcze jedna kolezanka tez utrzymuje swietny kontakt, ale reszta to sporadycznie, bardziej spotykam sie z kumplami niz z kolezankami. taka kolej rzeczy, chociaz na poczatku bylo mi przykro. tak juz jest. my mielismy klasowa impreze w lipcu, a juz bylo nas malo, niektorzy w pracy,inni na koncercie, inni gdzies tam. juz powoli czuje, ze liceum dawno za mna. zeby utrzymac znajomosc potrzebne sa checi z dwoch stron
pixieland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:19.