Czy pod wpływem alkoholu mówimy prawdę? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-28, 18:29   #1
201701300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 327

Czy pod wpływem alkoholu mówimy prawdę?


Witam

Do założenia tego wątku zainspirowała mnie pewna sytuacja...
Wczoraj całe popołudnie, wieczór i noc spędziłam z pewnym chłopakiem, z którym się spotykam. Wyraźnie mamy się ku sobie.
W ciągu dnia byliśmy we czwórkę z moją siostrą i jej narzeczonym nad Wisłą i ogólnie z tym chłopakiem miło spędziliśmy czas.
Chodziliśmy za rękę, przytulaliśmy się, on dawał mi buziaki, chciał robić sobie ze mną zdjęcia itp... Raz rozmowa zeszła na temat "nas", ale akurat wtedy siostra mnie zawołała i zaczęła coś do mnie mówić, no i z tym chłopakiem już nie wróciliśmy do tego tematu.

Wieczorem byliśmy u mnie w mieszkaniu, troszkę sobie wypiliśmy i w końcu doszło do poważnej rozmowy. On wtedy zapytał mnie czy my jesteśmy razem czy nie, ja mu odpowiedziałam, że nie wiem, a on wtedy zapytał mnie czy chciałabym tego, bo on bardzo. Ja powiedziałam mu wtedy, że właściwie to już zachowujemy się jak para... Później coś jeszcze między słowami wspominał, co będziemy robić za jakiś czas, np. że będę u niego spać po weselu mojej siostry, bo ono będzie w jego miejscowości itp... Dodam, że to wesele jest za rok. Takich sytuacji było jeszcze kilka, więc wywnioskowałam, że traktuje mnie poważnie i że chce ze mną być na dłużej, nie na chwilę.

Został na noc, bo zrobiło się późno i nie chciałam żeby jeździł sam po Warszawie po nocy. Spaliśmy razem, ale do niczego poza przytulaniem i pocałunkami nie doszło.

A dzisiaj rano on powiedział, że wczoraj chyba mu się urwał film i ma tylko jakieś przebłyski, ale nie pamięta co dokładnie robił i jak położył się spać...

Więc zapewne nie pamięta też naszej rozmowy i nie wiem co mam o tym myśleć...

Jak sądzicie, mówił prawdę?

A jak to jest w Waszym przypadku? Myślicie, że po alkoholu mówimy prawdę?
201701300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 18:32   #2
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Czy pod wpływem alkoholu mówimy prawdę?

A kto bierze na serio pijackie gadanie? Dziwisz się, że nie pamięta? Nie lepiej na trzeźwo ustalić takie rzeczy jak bycie w związku?
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 18:32   #3
Roisin92
Rozeznanie
 
Avatar Roisin92
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Rypin
Wiadomości: 988
Dot.: Czy pod wpływem alkoholu mówimy prawdę?

Hm, ja na pewno robię się bardzo wylewna po sporej ilości alkoholu i to co mowię wtedy, to prawda, której jednak nie odważyłabym się z jakichś względów powiedzieć tak normalnie, na trzeźwo Możliwe, że z nim tak samo.
__________________

'Psycho, groupie, coccaine, crazy..'


Roisin92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 18:48   #4
201701300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 327
Dot.: Czy pod wpływem alkoholu mówimy prawdę?

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
A kto bierze na serio pijackie gadanie? Dziwisz się, że nie pamięta? Nie lepiej na trzeźwo ustalić takie rzeczy jak bycie w związku?

Nie byliśmy bardzo pijani, tylko lekko pod wpływem i ja wszystko pamiętam, więc zdziwiłam się, że on nie pamięta. Ale może to dlatego, że on był przemęczony po pracy + alkohol...

Jasne, że lepiej na trzeźwo ustalać takie rzeczy, ale to było nieplanowane Myślę, że do tej rozmowy jeszcze wrócimy na trzeźwo

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Roisin92 Pokaż wiadomość
Hm, ja na pewno robię się bardzo wylewna po sporej ilości alkoholu i to co mowię wtedy, to prawda, której jednak nie odważyłabym się z jakichś względów powiedzieć tak normalnie, na trzeźwo Możliwe, że z nim tak samo.
No właśnie ja mam tak samo Czasem po alkoholu powiem coś, co jest prawdą ale na trzeźwo bym nie powiedziała i ogólnie wtedy dużo gadam

Edytowane przez 201701300922
Czas edycji: 2011-08-28 o 18:46
201701300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 18:49   #5
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Czy pod wpływem alkoholu mówimy prawdę?

A mi przyszło co innego do głowy- szczególnie, skoro mówisz, ze duzo nie wypiliscie: chłopak doskonale pamięta, co mówił w nocy... ale z jakiegoś powodu chce to odkręcić

Tak czy inaczej- porozmawiajcie o tym wszystkim na trzeźwo, będziesz miala jasność.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 18:49   #6
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Czy pod wpływem alkoholu mówimy prawdę?

Cytat:
Napisane przez Dysia1990 Pokaż wiadomość
Nie byliśmy bardzo pijani, tylko lekko pod wpływem i ja wszystko pamiętam, więc zdziwiłam się, że on nie pamięta. Ale może to dlatego, że on był przemęczony po pracy + alkohol...

Jasne, że lepiej na trzeźwo ustalać takie rzeczy, ale to było nieplanowane Myślę, że do tej rozmowy jeszcze wrócimy na trzeźwo

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------


No właśnie ja mam tak samo Czasem po alkoholu powiem coś, co jest prawdą ale na trzeźwo bym nie powiedziała i ogólnie wtedy dużo gadam

A może on... udaje, że nie pamięta?
__________________
Staram się!

Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 19:06   #7
201701300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 327
Dot.: Czy pod wpływem alkoholu mówimy prawdę?

Nie wydaje mi się, bo przecież wcześniej już na plaży zaczął ten temat, ale go nie dokończyliśmy bo siostra nam przerwała. No i teraz właśnie zapytał się mnie czy się spotkamy dzisiaj bo przez cały tydzień nie będziemy się widzieć.
201701300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-28, 19:07   #8
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: Czy pod wpływem alkoholu mówimy prawdę?

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
A mi przyszło co innego do głowy- szczególnie, skoro mówisz, ze duzo nie wypiliscie: chłopak doskonale pamięta, co mówił w nocy... ale z jakiegoś powodu chce to odkręcić

Tak czy inaczej- porozmawiajcie o tym wszystkim na trzeźwo, będziesz miala jasność.
Zgadzam sie ze wszystkim, moim zdaniem on sie po prostu wykreca. Porozmawiajcie szczerze.
__________________
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 19:08   #9
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Czy pod wpływem alkoholu mówimy prawdę?

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
A mi przyszło co innego do głowy- szczególnie, skoro mówisz, ze duzo nie wypiliscie: chłopak doskonale pamięta, co mówił w nocy... ale z jakiegoś powodu chce to odkręcić
mi też przyszło do głowy, że on udaje, że nie pamięta, ale z innego powodu - może uważa, że za daleko pojechał z deklaracjami, że mogłaś się tego wystraszyć czy coś i teraz chce udawać, że nic nie było?
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 19:10   #10
greenheart
Raczkowanie
 
Avatar greenheart
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 33
Dot.: Czy pod wpływem alkoholu mówimy prawdę?

mi tez sie wydaje ze udaje ze nie pamieta... :/ ale nie oznacza to ze w ogole nie mysli o Tobie powaznie ja osobiscie jak jestem podpita to wszystko wyolbrzymiam xD moze i on tak ma? mysli o Tobie w ten sposob ale moze uznal ze za duzo powiedzial i woli sie wykrecic zanikiem pamieci? ;P
greenheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 19:22   #11
straszaczka
Raczkowanie
 
Avatar straszaczka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 81
Dot.: Czy pod wpływem alkoholu mówimy prawdę?

Cytat:
Napisane przez Dysia1990 Pokaż wiadomość
Jak sądzicie, mówił prawdę?

A jak to jest w Waszym przypadku? Myślicie, że po alkoholu mówimy prawdę?
Myślę, że mówił prawdę. W moim przypadku jest tak, że alkohol "ośmiela" mnie na tyle, bym mogła powiedzieć to, co mi tak naprawdę leży na sercu. Wiem, że to głupie, dodam, że nigdy nie jestem zalana w trupa a troszkę tylko "rozluźniona". Zdarzyło mi się, że raz właśnie w takiej sytuacji wyjaśniłam z TŻ błahą sprawę, która ciążyła nam na sumieniu, a każde z nas obróciło kota ogonem.
Więc alkohol w umiarze może rozwiązać głupoty.

A co do sytuacji autorki radziłabym pogadać na poważnie i na trzeźwo z facetem. Tutaj nie potrzeba "rozluźnienia" - jak się kochacie, to i tak wszystko prędzej czy później wyjdzie.
straszaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-28, 19:24   #12
201701300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 327
Dot.: Czy pod wpływem alkoholu mówimy prawdę?

Cytat:
Napisane przez greenheart Pokaż wiadomość
mi tez sie wydaje ze udaje ze nie pamieta... :/ ale nie oznacza to ze w ogole nie mysli o Tobie powaznie ja osobiscie jak jestem podpita to wszystko wyolbrzymiam xD moze i on tak ma? mysli o Tobie w ten sposob ale moze uznal ze za duzo powiedzial i woli sie wykrecic zanikiem pamieci? ;P

Nie wiem, może tak właśnie było. Narazie nie będę go naciskać, poczekam jak się sytuacja rozwinie. Ale dzisiaj się spotykamy.
Idę się troszkę przyszykować, żeby jako tako wyglądać jak już przyjedzie
201701300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 19:35   #13
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Czy pod wpływem alkoholu mówimy prawdę?

Cytat:
Napisane przez Dysia1990 Pokaż wiadomość
Witam

Do założenia tego wątku zainspirowała mnie pewna sytuacja...
Wczoraj całe popołudnie, wieczór i noc spędziłam z pewnym chłopakiem, z którym się spotykam. Wyraźnie mamy się ku sobie.
W ciągu dnia byliśmy we czwórkę z moją siostrą i jej narzeczonym nad Wisłą i ogólnie z tym chłopakiem miło spędziliśmy czas.
Chodziliśmy za rękę, przytulaliśmy się, on dawał mi buziaki, chciał robić sobie ze mną zdjęcia itp... Raz rozmowa zeszła na temat "nas", ale akurat wtedy siostra mnie zawołała i zaczęła coś do mnie mówić, no i z tym chłopakiem już nie wróciliśmy do tego tematu.

Wieczorem byliśmy u mnie w mieszkaniu, troszkę sobie wypiliśmy i w końcu doszło do poważnej rozmowy. On wtedy zapytał mnie czy my jesteśmy razem czy nie, ja mu odpowiedziałam, że nie wiem, a on wtedy zapytał mnie czy chciałabym tego, bo on bardzo. Ja powiedziałam mu wtedy, że właściwie to już zachowujemy się jak para... Później coś jeszcze między słowami wspominał, co będziemy robić za jakiś czas, np. że będę u niego spać po weselu mojej siostry, bo ono będzie w jego miejscowości itp... Dodam, że to wesele jest za rok. Takich sytuacji było jeszcze kilka, więc wywnioskowałam, że traktuje mnie poważnie i że chce ze mną być na dłużej, nie na chwilę.

Został na noc, bo zrobiło się późno i nie chciałam żeby jeździł sam po Warszawie po nocy. Spaliśmy razem, ale do niczego poza przytulaniem i pocałunkami nie doszło.

A dzisiaj rano on powiedział, że wczoraj chyba mu się urwał film i ma tylko jakieś przebłyski, ale nie pamięta co dokładnie robił i jak położył się spać...

Więc zapewne nie pamięta też naszej rozmowy i nie wiem co mam o tym myśleć...

Jak sądzicie, mówił prawdę?

A jak to jest w Waszym przypadku? Myślicie, że po alkoholu mówimy prawdę?
nie moge ci powiedzieć,jak to jest kiedy urywa sie film,jedno wiem napewno ,po alkoholu ,w stanie "średnim "nie zawsze mówimy prawdę,ale jesteśmy odważniejsi.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 20:15   #14
broadwaydream
Wtajemniczenie
 
Avatar broadwaydream
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 2 469
Dot.: Czy pod wpływem alkoholu mówimy prawdę?

Nie szukałabym dziury w całym i nie myślałabym raczej, że chce to odkręcić.

Po alkoholu na pewno mówi się za dużo, nie zawsze prawde, czasem to, co ślina na język przyniesie, niestety.
__________________
W skrócie Brołdi
broadwaydream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 20:33   #15
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Czy pod wpływem alkoholu mówimy prawdę?

uwierz, że jakby chciał coś z Tobą, to na trzeźwo nie miałby z tym problemu aby powiedzieć
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 20:34   #16
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Czy pod wpływem alkoholu mówimy prawdę?

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
uwierz, że jakby chciał coś z Tobą, to na trzeźwo nie miałby z tym problemu aby powiedzieć
czasem młodzi i nie tylko ludzie sa bardzo wstydliwi
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 20:45   #17
shine_on
Rozeznanie
 
Avatar shine_on
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 886
Dot.: Czy pod wpływem alkoholu mówimy prawdę?

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
uwierz, że jakby chciał coś z Tobą, to na trzeźwo nie miałby z tym problemu aby powiedzieć
Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
czasem młodzi i nie tylko ludzie sa bardzo wstydliwi
Dokładnie, czasami nawet te z pozoru pewne siebie osoby mają problemy z takimi rzeczami... mówię z własnego doświadczenia a po alko wiadomo, język się rozwiązuje
shine_on jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 20:46   #18
ChodzmyNaSpacer
Raczkowanie
 
Avatar ChodzmyNaSpacer
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: cały świat
Wiadomości: 101
Dot.: Czy pod wpływem alkoholu mówimy prawdę?

też mi się wydaje, że udaje, że nie pamięta, ale właśnie raczej tak jak ktoś pisał, że może myślał, że zbyt wielkie deklaracje Ci złożył i mogłaś się wystraszyć etc. albo może sprawdzał Twoją reakcję.
__________________
- tanio podróżuję
ChodzmyNaSpacer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 20:48   #19
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Czy pod wpływem alkoholu mówimy prawdę?

Nie wydaje mi się aby tu chodziło o wstyd... bardziej o "nie danie satysfakcji"...przecież nie od dziś wiadomo, że ludzie na początku relacji mają multum niedomówień między sobą..ludzie chcą sprawdzać swoje reakcje zanim się wychylą ze swoimi uczuciami.. chcą wiedzieć na czym stoją.. a nawet jak wiedzą to też są powściągliwi..

Myślenie..."kurcze przecież jej nie powiem, że mi zależy" - gdzie tu jest wstyd? Sam kiedyś nie mówiłem co czuje, co chce itp.. i zapewniam nie było to związane ze wstydem
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-28, 22:13   #20
andzelika666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Miodowa Kraina:)
Wiadomości: 1 995
GG do andzelika666
Dot.: Czy pod wpływem alkoholu mówimy prawdę?

Cytat:
Napisane przez Dysia1990 Pokaż wiadomość
A jak to jest w Waszym przypadku? Myślicie, że po alkoholu mówimy prawdę?
Tak wiele razy próbowałam się opić i nic! Nie rozumiem swojego organizmu, ale po prostu nie potrafię się opić, obojętnie ile whisky wypije Więc na własnym przykładzie nie mogę powiedzieć jak to jest. Z obserwacji znajomych wiem natomiast, że jak sobie więcej wypiją to robią się śmielsi i chętnie mówią co im leży na wątrobie.
Twój "chłopak" pewnie mówił prawdę, tylko, że nie jest na tyle odważny by powiedzieć Ci o tym na trzeźwo
andzelika666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 06:10   #21
Treissi
Raczkowanie
 
Avatar Treissi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 296
Dot.: Czy pod wpływem alkoholu mówimy prawdę?

Wydaje mi się, że On doskonale pamięta Waszą rozmowę. Po alkoholu zrobił się odważniejszy i wyznał Ci pewne rzeczy, a potem pewnie to przemyślał i wystraszył się. Więc najłatwiejszym wyjściem z sytuacji było udawanie, że nie pamięta.

Sama niedawno byłam w podobnej sytuacji. Tylko w moim przypadku chodziło o mojego przyjaciela. Jak wypił 3-4 piwa to mówił pewne rzeczy, a na drugi dzień albo się tłumaczył, że był wypity i gadał głupoty, albo udawał, że nie pamięta. Na początku faktycznie uważałam, że gadał głupoty, bo to przecież mój przyjaciel i nie może Mu zależeć w "inny" sposób. Taka sytuacja trwała jakiś czas, aż w końcu zaczęłam się zastanawiać o co Mu tak naprawdę chodzi. Byłam strasznie zmęczona takimi "zabawami", miałam w głowię mętlik, więc postanowiłam dla własnej wygody nie poruszać tematu i nie zwracać uwagi na Jego gadanie. Z czasem zmienił swoje zachowanie i mówił mi pewne rzeczy bez "wspomagacza".

Ale to nie ważne. Chciałam tylko dać przykład, ze facet był zagubiony i nie wiedział co tak naprawdę chce. Po alkoholu był odważniejszy i mówił pewne rzeczy, a potem na trzeźwo pojawiał się strach i obawy i wszystko odkręcał, bo bał się odrzucenia. Może w Waszym przypadku jest podobnie
.
__________________
Prawda jest najcenniejszą rzeczą jaką mamy, więc oszczędzajmy ją – Mark Twain

Grzeczne dziewczynki idą do raju,
Niegrzeczne mają raj na ziemi.
Treissi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 12:55   #22
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: Czy pod wpływem alkoholu mówimy prawdę?

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
mi też przyszło do głowy, że on udaje, że nie pamięta, ale z innego powodu - może uważa, że za daleko pojechał z deklaracjami, że mogłaś się tego wystraszyć czy coś i teraz chce udawać, że nic nie było?
Pomyślałam o tym samym...
Cytat:
Napisane przez andzelika666 Pokaż wiadomość
Tak wiele razy próbowałam się opić i nic! Nie rozumiem swojego organizmu, ale po prostu nie potrafię się opić, obojętnie ile whisky wypije
Spróbuj "czystą"

Moim zdaniem chłopak powiedział za dużo niż by chciał i teraz próbuje się wymigać.

Ja po alkoholu bardzo dużo mówię, ale nie mam raczej skłonności ani do wyjawiania tajemnic, takich, o których na trzeźwo bym nie wspomniała, ani do koloryzowania. Zwyczajnie, gadam dużo, ale przeważnie o pierdołach.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 13:03   #23
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Czy pod wpływem alkoholu mówimy prawdę?

Mam nadzieję, że nie, bo nie dalej jak w weekend mój 50 letni wujek stary kawaler wyznał mi miłość na swojej urodzinowej imprezie
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 13:07   #24
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Czy pod wpływem alkoholu mówimy prawdę?

Ja bym brała
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 13:13   #25
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Czy pod wpływem alkoholu mówimy prawdę?

Takiego starego grzyba ?
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 13:15   #26
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Czy pod wpływem alkoholu mówimy prawdę?

Oj bo zaraz usłyszysz że po 30 to tylko do piachu a 50 do wiek muzealny
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 13:18   #27
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Czy pod wpływem alkoholu mówimy prawdę?

No ten, mi właśnie chodzi o to, ze on za stary grzyb dla takiej młódki jak ja
18 lat starszy, iiii....No i wujek ale to już tam taki szczególik
Oj weź
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 13:22   #28
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Czy pod wpływem alkoholu mówimy prawdę?

Oj weź oj weź Wojewódzki jest pod 50 <3
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 13:25   #29
straszaczka
Raczkowanie
 
Avatar straszaczka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 81
Dot.: Czy pod wpływem alkoholu mówimy prawdę?

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że nie, bo nie dalej jak w weekend mój 50 letni wujek stary kawaler wyznał mi miłość na swojej urodzinowej imprezie
Jak to mówią.. Lepiej późno niż wcale!
straszaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 15:55   #30
poziomkakj
Rozeznanie
 
Avatar poziomkakj
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 736
Dot.: Czy pod wpływem alkoholu mówimy prawdę?

Napewno łatwiej mówi się to co się myśli, a czego na trzeźwo by się nie powiedziało. Ale po pijaku nie zawsze ludzie mówią prawdę. Także w sumie nie wiadomo, co autor miał na myśli. Jeżeli naprawde chce z Tobą byc, to myśle ze odważy się tez na taką rozmowę na trzeźwo.
poziomkakj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:00.