Zmuszanie do seksu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-26, 10:42   #1
Monia1803
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2

Zmuszanie do seksu


witam
tak przeglądam to forum i może znajdę u Was miłe słowa pocieszenia.Napisze w skrócie.Otóż byłam zmuszana do seksu przez swojego chłopaka byłam z nim za granicą i nie mogłam odmówić ( znalazłam u niego dokumenty potwierdzające że leczył się psychiatrycznie). Bardzo bałam się że mogę być w ciąże bo przestałam miesiączkować. Po powrocie zrobiłam kilka testów-wynik negatywny i poszłąm do ginekologa który wykluczył ciąże.Powiedział że okresu nie mam bo byłam w ciągłym stresie,schudłam i to że zmieniłam klimat bo to było za granicą.Mój problem polega na tym że myśle że mogę być w ciąży (stosunek był 4 maja a do ginekologa poszłam 8 lipca.) Wiem że to głupie ale miewam takie myśli,bo może lekarz nic nie zauważył.Miesiączka pojawia sie,ale dużo czytałam że kobieta może miesiączkować mimo ciąży.Czułam się tak jakbym była przez niego zgwałcona płakałam .... Jak przyjechaliśmy do mojego domu znów mnie zmuszał ale odmówiłam , a on obraził się i wyjechał, później przepraszał i błagał abym mu wybaczyła, a ja byłam szczęśliwa że go więcej nie zobacze i zerwałam z nim raz na zawsze.Niestety mam koszmary że mnie zmusza ale gdy się budzę, to pocieszam się ze to tylko sen.mam nadzieje że mnie nie wyśmiejecie.
Monia1803 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 11:35   #2
poziomkakj
Rozeznanie
 
Avatar poziomkakj
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 736
Dot.: Zmuszanie do seksu

Dobrze, że udało Ci się od niego uwolnić. Myślę, ze powinnaś się udać do psychologa, który pozwoli Ci uporać się z przeszłością. Skoro byłaś u gina 2 miesiące po stosunku, to lekarz na pewno by zauważył. W ciązy nie jesteś. Strasznie się czyta takie historie. Przykro mi, ze trafiłaś na takiego potwora.
poziomkakj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 11:54   #3
Alexandra92x
Rozeznanie
 
Avatar Alexandra92x
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 764
Dot.: Zmuszanie do seksu

Nikt nie ma prawa Cię wyśmiać. Chłopak jest chory psychicznie. Nic nie jest Twoją winą. Gratuluje, że uwolniłaś się od niego, bo bardzo dużo dziewczyn tkwi w takich chorych związkach. A jeżeli byłaś u lekarza i on po dwóch miesiącach stwierdził, że nie jesteś w ciąży to tak jest. Tego się nie da "nie zauważyć". Poza tym pojawiła się miesiączka co oznacza, że Twój organizm wraca do normy.

A co do tych sennych koszmarów... to może rozmowa z przyjaciółką, ew. specjalistą. Podpowie Ci jak się z tym uporać i móc wreszcie spokojnie zasnąć.

Życzę powodzenia. 3maj się.
__________________
"Chciałabym wystarczyć Ci na całe życie. Żeby cały świat nam zazdrościł, że mamy właśnie siebie."






luty 2014 - początkująca włosomaniaczka
Alexandra92x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 11:57   #4
Sylweczka91
Raczkowanie
 
Avatar Sylweczka91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 268
Dot.: Zmuszanie do seksu

Napewno nie jsestes w ciazy ! a ztym partnerem najlepiej dac sobie spokoj na zawsze
Sylweczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 08:06   #5
ananna
Raczkowanie
 
Avatar ananna
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Z mojego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 280
Dot.: Zmuszanie do seksu

Szkoda, ze takie historie sie zdarzaja. Facet jest chory, i nawet nie ma pojecia, jaka szkode Ci wyrzadzil.
Odetnij sie raz na zawsze od przeszlosci z nim, pousuwaj wszelkie slady waszej znajomosci (zdjecia, smsy, prezenty).
Na Twoim miejscu unikalabym tez miejsc, gdzie moglabym na niego wpasc (pisalas, ze wyjechal, ale gdyby wrocil).
Wizyta u psychologa moze duzo dac, na pewno nie zaszkodzi sie wybrac.
Jesli bylas u ginekologa, i powiedzial, ze nie jestes w ciazy, to nie jestes, nie ma sie czym martwic.
Na pewno sobie dasz rade, trzymam kciuki!
__________________
You only live once. But if you do it right, once is enough.
Kubuś
ananna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 13:36   #6
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Zmuszanie do seksu

Hmmm .... dwa posty a juz takie osobiste wyznania
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:02.