14 luty-czyli pomysły na prezent dla lubego ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-29, 13:40   #1
ann09
Raczkowanie
 
Avatar ann09
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 330
Wink

14 luty-czyli pomysły na prezent dla lubego ;)


Witam 14 luty juz niebawem, i pojawia się coroczny problem, co by tu kupic zeby prezent nie był na tak zwany 'odwal' postanowiłam pomalu juz myslec, i rozglądac sie Jakie macie pomysły? Myslałam osobiscie nad wywołaniem w duzym formacie naszego wspolnego zdjęcia, hmm wpadł mi jeszcze do głowy pomysł z koszulką z własnym nadrukiem np ' Nie dotykac, własnosc ...(imie)
Czekam na wasze propozycje! )
ann09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 13:59   #2
Tosia Samosia
Raczkowanie
 
Avatar Tosia Samosia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 401
Dot.: 14 luty-czyli pomysły na prezent dla lubego ;)

Ja kupie kapcie Jakieś ładne, ale praktyczne no...
W tamtym roku kupiłam długopis parkera, i to był bardzo trafiony prezent.
__________________
  • Everyone wants to be found.
blog: >> PUCHATA SOWA <<

Co ja mam ze SOBĄ zrobić?


wymiana książek
Tosia Samosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 14:09   #3
ann09
Raczkowanie
 
Avatar ann09
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 330
Dot.: 14 luty-czyli pomysły na prezent dla lubego ;)

myslalam o takiej koszulce
Chodzi mi o drugą, czarną
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg walentynkiniedostykac.jpg (35,8 KB, 213 załadowań)
ann09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 15:39   #4
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: 14 luty-czyli pomysły na prezent dla lubego ;)

uzyj wyszukiwarki,jest caly watek zbiorczy na ten temat...




https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=235732
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 18:04   #5
carmelle124
Raczkowanie
 
Avatar carmelle124
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 305
Dot.: 14 luty-czyli pomysły na prezent dla lubego ;)

Pomysł z koszulką z napisem lub zdjęciem jest super!

Jakbym miała komu dać to bym, taką zrobiła...
__________________
Mów mi Ania
carmelle124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 19:28   #6
RoSa202
Monaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 494
Dot.: 14 luty-czyli pomysły na prezent dla lubego ;)

Cytat:
Napisane przez carmelle124 Pokaż wiadomość
Jakbym miała komu dać to bym, taką zrobiła...
Ja tak samo

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Tosia Samosia Pokaż wiadomość
Ja kupie kapcie Jakieś ładne, ale praktyczne no...
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=2072273140 jak już mowa o kapciach
RoSa202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 21:02   #7
whenee
Zakorzenienie
 
Avatar whenee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: who cares?
Wiadomości: 4 765
Dot.: 14 luty-czyli pomysły na prezent dla lubego ;)

Cytat:
Napisane przez ann09 Pokaż wiadomość
Witam 14 luty juz niebawem, i pojawia się coroczny problem, co by tu kupic zeby prezent nie był na tak zwany 'odwal' postanowiłam pomalu juz myslec, i rozglądac sie Jakie macie pomysły? Myslałam osobiscie nad wywołaniem w duzym formacie naszego wspolnego zdjęcia, hmm wpadł mi jeszcze do głowy pomysł z koszulką z własnym nadrukiem np ' Nie dotykac, własnosc ...(imie)
Czekam na wasze propozycje! )

Ja nei wiem ale mój by nie chodził w takiej koszulce nawet do spania. Poza tym karykatury są banalne... I wstrętne, ja bym nigdy nie powiesiła sobie w pokoju takiej.

Ja lubię prezenty, które są eleganckie, potrzebne i nie przeleżą w kącie. Kupiłam swojemu Tż na różne okazje a to skrzynkę na narzędzia, plecak wymarzony, komplet kluczy. A i zdarzyło się że i opony zimowe:P W sumie zawsze mam przygotowany jakiś plan, prezent. Chciałam ostatnio kupić zegarek na święta, mikołaja, myślałam że może na Walętynki uzbieram co kasy a tu gófno.. No ale jak dla mnie takie misie, koszulki gacie czy nawet kartki są bez sensu, bo ja włożę serce w przygotowanie prezentu, kartki a on to odłoży w kąt, taka prawda, nie powiesi sobie kartki walentynkowej nad łóżkiem czy biurkiem. Jak już nie mam kasy to gotuje jakieś jedzonko dobre. Przynajmniej zapamięta że jedzienie było dobre. Ale mój Tż nie przywiązuje wagi co kiedy dostał i z jakiej okazji, pamięta że ode mnie.
__________________
I AM THE STIG szalona wątróbka jeździ
whenee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-30, 08:56   #8
ErnestyLda
Zadomowienie
 
Avatar ErnestyLda
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Okolice Pszczyny
Wiadomości: 1 584
Dot.: 14 luty-czyli pomysły na prezent dla lubego ;)

Cytat:
Napisane przez ann09 Pokaż wiadomość
Witam 14 luty juz niebawem, i pojawia się coroczny problem, co by tu kupic zeby prezent nie był na tak zwany 'odwal' postanowiłam pomalu juz myslec, i rozglądac sie Jakie macie pomysły? Myslałam osobiscie nad wywołaniem w duzym formacie naszego wspolnego zdjęcia, hmm wpadł mi jeszcze do głowy pomysł z koszulką z własnym nadrukiem np ' Nie dotykac, własnosc ...(imie)
Czekam na wasze propozycje! )
Myślę że ten pomysł ze zdjęciem bądź z koszulka jest bardzo fajny. Ja w sumie nie mogę tego zrobić, bo już dostał ode mnie taka koszulkę jak i zdjęcie.
Ja zastanawiam się nad jakimś słodziutkim misiem z serduchem i do tego ugotuję coś pysznego, bo mój ukochany lubi jak coś gotuję. Co o tym sadzicie?
ErnestyLda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 11:18   #9
vervelend
Raczkowanie
 
Avatar vervelend
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Łazy
Wiadomości: 36
GG do vervelend
Dot.: 14 luty-czyli pomysły na prezent dla lubego ;)

Ja myślałam nad brelokiem do kluczy z grawerem, ale stwierdziłam, że jednak zbyt banalne i nadal mam problem xD. Ewentualnie znalazłam i na allegro i w nanu-nana 'ocieplacz na klejnoty' wiem, że chciał sobie taki kupić, więc byłby to praktyczny prezent, a i nawet dość śmieszny + do tego jakaś kartka kupiona lub zrobiona w jakiś estetyczny sposób xD
__________________
Wiele mam celów, marzeń i postanowień, jednak tak mało siły i czasu by je wykonać..
vervelend jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 14:25   #10
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: 14 luty-czyli pomysły na prezent dla lubego ;)

14 lutego

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=58814
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje



Edytowane przez layla_lbn
Czas edycji: 2012-01-30 o 14:26
layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 17:06   #11
ann09
Raczkowanie
 
Avatar ann09
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 330
Dot.: 14 luty-czyli pomysły na prezent dla lubego ;)

Cytat:
Napisane przez vervelend Pokaż wiadomość
Ja myślałam nad brelokiem do kluczy z grawerem, ale stwierdziłam, że jednak zbyt banalne i nadal mam problem xD. Ewentualnie znalazłam i na allegro i w nanu-nana 'ocieplacz na klejnoty' wiem, że chciał sobie taki kupić, więc byłby to praktyczny prezent, a i nawet dość śmieszny + do tego jakaś kartka kupiona lub zrobiona w jakiś estetyczny sposób xD
hhaa akurat jak ogladałam te koszulki natrafilam na te ocieplacze mój brat zauwazył i sam chciał

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

Cytat:
Napisane przez whenee Pokaż wiadomość
Ja nei wiem ale mój by nie chodził w takiej koszulce nawet do spania. Poza tym karykatury są banalne... I wstrętne, ja bym nigdy nie powiesiła sobie w pokoju takiej.

Ja lubię prezenty, które są eleganckie, potrzebne i nie przeleżą w kącie. Kupiłam swojemu Tż na różne okazje a to skrzynkę na narzędzia, plecak wymarzony, komplet kluczy. A i zdarzyło się że i opony zimowe:P W sumie zawsze mam przygotowany jakiś plan, prezent. Chciałam ostatnio kupić zegarek na święta, mikołaja, myślałam że może na Walętynki uzbieram co kasy a tu gófno.. No ale jak dla mnie takie misie, koszulki gacie czy nawet kartki są bez sensu, bo ja włożę serce w przygotowanie prezentu, kartki a on to odłoży w kąt, taka prawda, nie powiesi sobie kartki walentynkowej nad łóżkiem czy biurkiem. Jak już nie mam kasy to gotuje jakieś jedzonko dobre. Przynajmniej zapamięta że jedzienie było dobre. Ale mój Tż nie przywiązuje wagi co kiedy dostał i z jakiej okazji, pamięta że ode mnie.
kazdy ma inny gust

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

Cytat:
Napisane przez carmelle124 Pokaż wiadomość
Pomysł z koszulką z napisem lub zdjęciem jest super!

Jakbym miała komu dać to bym, taką zrobiła...
oj ja jak do tej pory tez nie mialam dla kogo, to są pierwsze walentynki kiedy mam faceta, wgl to jest moj pierwszy chłopak pomimo ze mam 18 lat
ann09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-30, 23:31   #12
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: 14 luty-czyli pomysły na prezent dla lubego ;)

Cytat:
Napisane przez whenee Pokaż wiadomość
Ja nei wiem ale mój by nie chodził w takiej koszulce nawet do spania. Poza tym karykatury są banalne... I wstrętne, ja bym nigdy nie powiesiła sobie w pokoju takiej.

Ja lubię prezenty, które są eleganckie, potrzebne i nie przeleżą w kącie. Kupiłam swojemu Tż na różne okazje a to skrzynkę na narzędzia, plecak wymarzony, komplet kluczy. A i zdarzyło się że i opony zimowe:P W sumie zawsze mam przygotowany jakiś plan, prezent. Chciałam ostatnio kupić zegarek na święta, mikołaja, myślałam że może na Walętynki uzbieram co kasy a tu gófno.. No ale jak dla mnie takie misie, koszulki gacie czy nawet kartki są bez sensu, bo ja włożę serce w przygotowanie prezentu, kartki a on to odłoży w kąt, taka prawda, nie powiesi sobie kartki walentynkowej nad łóżkiem czy biurkiem. Jak już nie mam kasy to gotuje jakieś jedzonko dobre. Przynajmniej zapamięta że jedzienie było dobre. Ale mój Tż nie przywiązuje wagi co kiedy dostał i z jakiej okazji, pamięta że ode mnie.
O gustach się nie dyskutuje ale ja bym nie kupiła facetowi skrzynki na narzędzia (przynajmniej nie na walentynki) - mało romantyczne
Ja zamówiłam naszą karykaturę na allegro, dostał już wcześniej w antyramie i jego mina wynagrodziła wszystko Nie były to jakieś karykaturalne postaci (typu powiększone nienaturalne oczy, potworne włosy itp) - tylko nasz portret związany z naszymi pasjami Od Tż rok temu dostałam kubek z naszym zdjęciem, które staje się widoczne po napełnieniu wrzątkiem i misia w koszulce z napisem "mam Ci przypominać że X Cię kocha"
A kartki uwielbiam dostawać i wysyłać Nie muszę ich eksponować stawiając nad łóżkiem czy biurkiem
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 09:04   #13
scatty princess
Zadomowienie
 
Avatar scatty princess
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 350
Dot.: 14 luty-czyli pomysły na prezent dla lubego ;)

słodki miś z serduszkiem, no TŻ napewno będzie wniebowzięty

o ile oczywiscie nie ma więcej jak 5lat...



Dziewczyny to są FACECI!
To co nam by się podobało (miś, koszulka z nadrukiem, kubek ze slodkim zjeciem) im już niekoniecznie. Bo gdzie schowaja owego misia jak przyjda ich kumple?

Popieram ugotowanie czegos pysznego, jesli nie ma sie pieniazkow na kupno prezentu. Albo zabranie na jakis spacer, wypad na kawe do innego miasta (bilety pkp sa stosunkowo tanie).

Pozatym czasem wystarczy pomyslec co chlopak lubi i masa możliwych prezentów się pojawia

Lubi jezdzic na nartach/desce? moze nowe gogle? rekawiczki?
Lubi grac w kosza? moze spodenki do grania / pilka.
Lubi fantastyke? moze nowa gra / ksiazka.
scatty princess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 09:26   #14
whenee
Zakorzenienie
 
Avatar whenee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: who cares?
Wiadomości: 4 765
Dot.: 14 luty-czyli pomysły na prezent dla lubego ;)

Cytat:
Napisane przez scatty princess Pokaż wiadomość
słodki miś z serduszkiem, no TŻ napewno będzie wniebowzięty

o ile oczywiscie nie ma więcej jak 5lat...


Dziewczyny to są FACECI!
To co nam by się podobało (miś, koszulka z nadrukiem, kubek ze slodkim zjeciem) im już niekoniecznie. Bo gdzie schowaja owego misia jak przyjda ich kumple?

Popieram ugotowanie czegos pysznego, jesli nie ma sie pieniazkow na kupno prezentu. Albo zabranie na jakis spacer, wypad na kawe do innego miasta (bilety pkp sa stosunkowo tanie).

Pozatym czasem wystarczy pomyslec co chlopak lubi i masa możliwych prezentów się pojawia
Lubi jezdzic na nartach/desce? moze nowe gogle? rekawiczki?
Lubi grac w kosza? moze spodenki do grania / pilka.
Lubi fantastyke? moze nowa gra / ksiazka.
Dokładnie, wiem po swoim.

Ale już taka walentynka jest spoko:

http://www.uppercasegallery.ca/upper...t-my-type.html

I chyba taką podaruje mojemu Tż.

Kiedyś upiekłam ciasteczka w kształcie serca, zapakowałam,ładnie, delikatnie mnie wyśmiał:P już lepiej kupić torbę dobrych cukierków, ładnie zapakować. Bo nie warto... my włożymy w to wiele serca, a facet tego nie dostrzeże. Albo dostrzeże i pomyśli " na co mi to" usmiechnie, podziękuje. Ale nie zachwyci się tak jak my kobiety, nie dostrzeże że to jest robione ręcznie, specjalnie dla niego.
Może jakiś plakat. fajna kartka. pomysłowo zapakowane cuksy o tak np. http://cosmocricket.typepad.com/cosm...ift-boxes.html

Mój typ rękawiczki np w renifery. Albo takie z membraną. O albo takie do dotykowych telefonów

http://allegro.pl/rekawiczki-do-ipho...068752505.html
__________________
I AM THE STIG szalona wątróbka jeździ

Edytowane przez whenee
Czas edycji: 2012-01-31 o 09:30
whenee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 09:42   #15
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: 14 luty-czyli pomysły na prezent dla lubego ;)

Cytat:
Napisane przez scatty princess Pokaż wiadomość
Dziewczyny to są FACECI!
To co nam by się podobało (miś, koszulka z nadrukiem, kubek ze slodkim zjeciem) im już niekoniecznie. Bo gdzie schowaja owego misia jak przyjda ich kumple?
Ale walentynki są właśnie takim kiczowatym świętem
Dlaczego facet ma chować jak przyjdą kumple? Mój Tż ma poduszkę z moim zdjęciem która ciągle jest wśród innych jaśków na jego kanapie, trochę już wysłużona bo codziennie na niej zasypia
Na urodziny/ święta kupuję poważniejsze prezenty a na kiczowate walentynki...
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 12:09   #16
vervelend
Raczkowanie
 
Avatar vervelend
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Łazy
Wiadomości: 36
GG do vervelend
Dot.: 14 luty-czyli pomysły na prezent dla lubego ;)

Jeśli wasz facet nie docenia tego w co włożycie serce, to coś z nim jest nie tak ;P.
Mój chłopak akurat zdecydowanie nie ma zamiaru chować miśka, którego ode mnie dostał ( może to też dlatego, że kupiłam małego misia, nie jakiegoś dużego i typowo dziecięco-dziewczyńskiego, no ale stoi na biurku i nigdzie sie nie rusza) cały pokój ma obwieszony moimi i naszymi zdjęciami, na osiemnastke dostał ode mnie wielką ramkę z napisem 'love', która mu się spodobała kiedyś w sklepie, a obecnie wisi centralnie na środku najbardziej widocznej ściany, poza tym on uwielbia rzeczy, które właśnie robię tak bezinteresownie np nudząc się w szkole na lekcjach rysowałam po kartce i wyszło mi takie wielkie 'kocham Cię' i wszędzie były serduszka buziaczki itp, wiadomo, początki wielkiej miłości, a w szkole akurat 'nudna' lekcja, znalazł to kiedyś jak sprzątałam w szufladzie, ja miałam zamiar to wyrzucić, a on to powiesił na ścianie twierdząc, że jestem przesłodka i przekochana. Dalej, kartka od torebki po prezencie na której nabazgroliłam ' dla mojego misiaczka' z dużą ilością buziaczków- jest w antyramie z innymi, żeby się broń boże nie zniszczyła! Pudełko po perfumach, które jest obrysowane serduszkami i innymi takimi, bo się nudziłam- zostawił je zamiast tak jak wszystkie inne wyrzucić do kosza. . Więc moje drogie nie każdy facet jest aż tak 'zacofany', że przed kumplami będzie się wstydził prezentów od was, a to co zrobicie od serca schowa w najgłębszą szufladę, twierdząc, że jest kiczowate, a wy macie coś nie tak z głową ;p. Oni w gruncie rzeczy, jeśli potrafią się otworzyć, to są chociaż trochę podobni do nas ;PP.
__________________
Wiele mam celów, marzeń i postanowień, jednak tak mało siły i czasu by je wykonać..
vervelend jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 22:52   #17
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: 14 luty-czyli pomysły na prezent dla lubego ;)

To ja proponuje dopisać wiek chlopaka. Wapie,zeby 30-stoletni facet ucieszyl sie z miśka czy innej sweet walentynkowej rzeczy Po za tym nawet jak mu sie spodoba misiu czy koszulka z napisem, watpie zeby to glosno powiedzial.
Ja nie preferuje kupnych prezentów. Takie to na urodziny czy pod choinke sie daje. W walentynki lepiej te pieniądze przeznaczyć na jakis romantyczny wieczór.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 22:53   #18
Kallija
Raczkowanie
 
Avatar Kallija
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 278
Dot.: 14 luty-czyli pomysły na prezent dla lubego ;)

Hej Też zaczęłam się już zastanawiać nad walentynkowym prezentem dla TŻ. Chciałabym mu podarować jakiś sympatyczny drobiazg, ale nie przesłodzony, żeby kumple w akademiku się nie śmiali Na razie mój jedyny pomysł (zresztą mało oryginalny) to upiec i udekorować jakieś pyszne ciacha. Ale mam jeszcze kilka dni, więc może coś lepszego przyjdzie mi do głowy.
Kallija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 22:55   #19
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: 14 luty-czyli pomysły na prezent dla lubego ;)

Cytat:
Napisane przez vervelend Pokaż wiadomość
Jeśli wasz facet nie docenia tego w co włożycie serce, to coś z nim jest nie tak ;P.
Mój chłopak akurat zdecydowanie nie ma zamiaru chować miśka, którego ode mnie dostał ( może to też dlatego, że kupiłam małego misia, nie jakiegoś dużego i typowo dziecięco-dziewczyńskiego, no ale stoi na biurku i nigdzie sie nie rusza) cały pokój ma obwieszony moimi i naszymi zdjęciami, na osiemnastke dostał ode mnie wielką ramkę z napisem 'love', która mu się spodobała kiedyś w sklepie, a obecnie wisi centralnie na środku najbardziej widocznej ściany, poza tym on uwielbia rzeczy, które właśnie robię tak bezinteresownie np nudząc się w szkole na lekcjach rysowałam po kartce i wyszło mi takie wielkie 'kocham Cię' i wszędzie były serduszka buziaczki itp, wiadomo, początki wielkiej miłości, a w szkole akurat 'nudna' lekcja, znalazł to kiedyś jak sprzątałam w szufladzie, ja miałam zamiar to wyrzucić, a on to powiesił na ścianie twierdząc, że jestem przesłodka i przekochana. Dalej, kartka od torebki po prezencie na której nabazgroliłam ' dla mojego misiaczka' z dużą ilością buziaczków- jest w antyramie z innymi, żeby się broń boże nie zniszczyła! Pudełko po perfumach, które jest obrysowane serduszkami i innymi takimi, bo się nudziłam- zostawił je zamiast tak jak wszystkie inne wyrzucić do kosza. . Więc moje drogie nie każdy facet jest aż tak 'zacofany', że przed kumplami będzie się wstydził prezentów od was, a to co zrobicie od serca schowa w najgłębszą szufladę, twierdząc, że jest kiczowate, a wy macie coś nie tak z głową ;p. Oni w gruncie rzeczy, jeśli potrafią się otworzyć, to są chociaż trochę podobni do nas ;PP.
mylisz pojęcia. Jakie zacofanie Kwestia gustu. Dla mnie to co opisalas to cieple kluchy, mnie to nie kreci. Wole inaczej okazywać uczucia
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-01, 07:06   #20
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: 14 luty-czyli pomysły na prezent dla lubego ;)

To może Wy bedziecie mieć jakiś pomysł bo ja myślę i myślę i nic z tego myślenia nie wychodzi!

Sprawa ma się tak że my z tztem widujemy się tylko w weekendy. do tego tak naprawdę nie mamy za bardzo możliwości pobyc sam na sam. w związku z tym zarezerwowalam nam pokój w hotelu. teraz tylko nie wiem jak to rozegrać. Chcialam na początku po prostu tam jechac a tzta powiadomic że ma przyjechac pod ten adres itp. ale jest pewne ALE - tz pewnie będzie chciał jak to zawsze bywa przyjechac do mnie w sobotę rano albo już w piątek wieczorem. pokój mamy z soboty na niedzielę. Chcialam tam już być, wyszykowac się, jakieś świeczki rozłożyć. i nie wiem co tu wymyślić by go tam ściągnąć.

Myslalam też że może by jechac do niego, zabrac go na jakieś jedzonko a jak już będziemy jechac do mnie to powiedziec mu gdzie tak naprawdę ma jechac. no ale wtedy nie będzie niespodzianki z jakimś wystrojeniem się.

i taki mam dylemat!

pozdrawiam!
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 10:08   #21
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: 14 luty-czyli pomysły na prezent dla lubego ;)

Nie ma co generalizować, wszystko zależy od faceta. Jedni nawet w wieku 40 lat ucieszą się z miśka a inni w wieku 20 lat taki prezent wyśmieją. Znacie swoich facetów, wiecie co im się podoba.
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 10:24   #22
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: 14 luty-czyli pomysły na prezent dla lubego ;)

nie wiem kompletnie co kupić to nasze pierwsze walentynki,wiadomo to jest takie troche kiczowate świeto,wlasnie z misiaczkami,serduszkami nie trzeba tak sie wykosztowywac niby na prezenty jak z innej okazji,ale no wlasnie chcialoby sie jednak kupic cos co sie temu chlopakowi przyda no nie? ja troche splukana jestem,troche sie zastanawiam co on mi kupi no bo jak sie wykosztuje a ja wyskocze z misiaczkiem głupio tak...chcialabym zrobic cos do jedzenia ale spotykamy sie zazwyczaj u niego bo u mnie najczesciej nie ma mozliwosci zebysmy byli sami(a mieszkam w bloku) wiec co,przygotowac cos,zabrac i potem w mikrofalowce odgrzac u niego? tylko teraz pytanie co....bo kucharka ze mnie raczej zadna,oczywiscie umiem spaghetti,jakies sałatki itd.ale taka sałatka np.grecka byłaby za skromna raczej jako dodatek,a wy jakie jedzonko przygotowujecie?za czym wasz Tz przepada?
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 10:48   #23
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: 14 luty-czyli pomysły na prezent dla lubego ;)

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
tylko teraz pytanie co....bo kucharka ze mnie raczej zadna,oczywiscie umiem spaghetti,jakies sałatki itd.ale taka sałatka np.grecka byłaby za skromna raczej jako dodatek,a wy jakie jedzonko przygotowujecie?za czym wasz Tz przepada?
Mój da się pokroić za wszelkie sałatki, zwłaszcza grecką
A w tym roku chyba kupię kiczowatą torbę z serduszkiem i wypełnię jego ulubionymi łakociami W te łakocie wrzucę 2 spławiki bo wędkarz z niego zapalony
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 10:56   #24
scatty princess
Zadomowienie
 
Avatar scatty princess
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 350
Dot.: 14 luty-czyli pomysły na prezent dla lubego ;)

jeśli nie macie kasy, a chcialybyscie cos zrobic same to polecam tez tzw "milosne kupony" . Gdzies nawet watek o nich byl na wizazu

Też bym sie dala teraz pokroic za salatke grecka
I chyba nawet ukradne ten pomysl + upieke jakies pieczywko do pochrupania do tego
scatty princess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 19:32   #25
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: 14 luty-czyli pomysły na prezent dla lubego ;)

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
nie wiem kompletnie co kupić to nasze pierwsze walentynki,wiadomo to jest takie troche kiczowate świeto,wlasnie z misiaczkami,serduszkami nie trzeba tak sie wykosztowywac niby na prezenty jak z innej okazji,ale no wlasnie chcialoby sie jednak kupic cos co sie temu chlopakowi przyda no nie? ja troche splukana jestem,troche sie zastanawiam co on mi kupi no bo jak sie wykosztuje a ja wyskocze z misiaczkiem głupio tak...chcialabym zrobic cos do jedzenia ale spotykamy sie zazwyczaj u niego bo u mnie najczesciej nie ma mozliwosci zebysmy byli sami(a mieszkam w bloku) wiec co,przygotowac cos,zabrac i potem w mikrofalowce odgrzac u niego? tylko teraz pytanie co....bo kucharka ze mnie raczej zadna,oczywiscie umiem spaghetti,jakies sałatki itd.ale taka sałatka np.grecka byłaby za skromna raczej jako dodatek,a wy jakie jedzonko przygotowujecie?za czym wasz Tz przepada?
jak do odgrzania to moze jakas zapiekanka, albo wlasnie spaghetti i do tego winko;-) A salatka to dobry pomysl, moze do tego jakies nuggetsy, rybka?
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 09:46   #26
loliteczka235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Ślask ;)
Wiadomości: 523
Dot.: 14 luty-czyli pomysły na prezent dla lubego ;)

Ja tez 1raz bede obchodzic walentynki z moim chlopakiem
On zaznaczył mi już że jego prezent to bedzie mega zaskoczenie. I tu zaczoł sie mój problem wiele lat nie obchodzilam tego świeta z 2ga osoba zawsze ogladalam film romantyczny , paczka husteczek i heja

A teraz to hmm.. trzeba pomyśleć.
Napewno bedzie to coś z motywem serduszek bo to takie świeto tak..?
Nie stawiajcie na cos drogiego tego typu prezenty można dać np: na urodziny czy rocznice.

A najlepiej spedzic ze soba dzien (ja juzz z moim tż mieszkamy ze soba) dać skromny upominek , dobry film obejrzeć zamówić pizze i też bedzie cudownie.

Ja z takiego założenia wyszłam . Tylko pomyslu na ten ,,drobiazg" nie wiem co kupic
__________________



Nie obiecuj mi nieba. Po prostu mnie tam zabierz.

02.06.2011 <serce>
loliteczka235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 16:18   #27
whenee
Zakorzenienie
 
Avatar whenee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: who cares?
Wiadomości: 4 765
Dot.: 14 luty-czyli pomysły na prezent dla lubego ;)

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
To ja proponuje dopisać wiek chlopaka. Wapie,zeby 30-stoletni facet ucieszyl sie z miśka czy innej sweet walentynkowej rzeczy Po za tym nawet jak mu sie spodoba misiu czy koszulka z napisem, watpie zeby to glosno powiedzial.
Ja nie preferuje kupnych prezentów. Takie to na urodziny czy pod choinke sie daje. W walentynki lepiej te pieniądze przeznaczyć na jakis romantyczny wieczór.
No dokładnie.... Już lepiej pójść do jakiejś knajpki. Ewentualnie coś ugotować samemu. Jak mam dawać kiczowate misie, koszulki, to wolę za te pieniądze coś pysznego ugotować.
__________________
I AM THE STIG szalona wątróbka jeździ
whenee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 15:48   #28
Promyk03
Zakorzenienie
 
Avatar Promyk03
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 25 590
Dot.: 14 luty-czyli pomysły na prezent dla lubego ;)

Ja też uważam że nie każy facet ucieszy się z Miśka lub serduszka zależy ile ma lat mój TŻ ma 25 i ja się nie bawię w misie i serduszka kupiłam mu książkę którą bardzo chciał mieć
__________________
13.09.2008
1.05.2014
06.01.2016


Cieszę się życiem

książki :
2016- 31
2015- - 56


-14 kg
Promyk03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 08:27   #29
ann09
Raczkowanie
 
Avatar ann09
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 330
Dot.: 14 luty-czyli pomysły na prezent dla lubego ;)

moj chłopak ma 24
ann09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 21:52   #30
xRaissa
Raczkowanie
 
Avatar xRaissa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 296
GG do xRaissa
Dot.: 14 luty-czyli pomysły na prezent dla lubego ;)

Cytat:
Napisane przez ann09 Pokaż wiadomość
moj chłopak ma 24
Więc sądzę ze ocieplacz na klejnoty to fajny pomysł.

Ja dla mojego planuje walentynkowe śniadanko do łóżka które podam mu w ładnej bieliźnie i do tego mały prezent - żel do masażu a do niego karteczka z dopiskiem Co prawda nie wiem jeszcze co dokładnie w niej napiszę ale będzie chodziło o to że owy żel spożytkuje dziś na nim
__________________
włosy: 76 cm , olejowanie i sporadyczne laminowanie od 10.12.2012 r
waga: 55 kg przy 172 cm : utrzymać wagę i kształtować!
xRaissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-14 12:11:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:09.