Sekrety chirurgii w TVN - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-20, 11:00   #1
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691

Sekrety chirurgii w TVN


Oglądacie "Sekrety chirurgii" w TVN?
Co sądzicie o tym programie? o osobach, które poddają się operacjom plastycznym?

Ja mam mieszane uczucia...
Z jednej strony ok- ludzie mają różne problemy. Ale co innego poprawiać wygląd dla własnego "widzi mi się", a co innego poprawiać go bo np mamy jakieś defekty, z którymi się urodziliśmy czy powstaly w wyniku chorób, wypadku itp Albo zagrażają zdrowiu, życiu itp

Dla mnie osobiście dziwne jest opowiadanie o tym przed kamerą, pokazywanie ciała żeby cała Polska to widziała itp
Nie miałabym odwagi Przecież wszystko można zrobić "po cichu", samemu a nie od razu zgłaszać sie z tym do TV żeby kazdy wiedział z jakim problemem sie borykam
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 17:16   #2
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Sekrety chirurgii w TVN

Hej, ogladam program, dla mnie jest "taki o" I tez zastanawiam sie, w jakim celu ludzie tak sie obnazaja? Czy moze chodzic o dofinansowanie tych zabiegow? Bo w sumie innych powodow nie moge znalezc.
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 15:23   #3
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Sekrety chirurgii w TVN

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Oglądacie "Sekrety chirurgii" w TVN?
Co sądzicie o tym programie? o osobach, które poddają się operacjom plastycznym?

Ja mam mieszane uczucia...
Z jednej strony ok- ludzie mają różne problemy. Ale co innego poprawiać wygląd dla własnego "widzi mi się", a co innego poprawiać go bo np mamy jakieś defekty, z którymi się urodziliśmy czy powstaly w wyniku chorób, wypadku itp Albo zagrażają zdrowiu, życiu itp
A co innym do tego czy ktos poprawia sobie cos z własnego "widzi mi się" ?

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Dla mnie osobiście dziwne jest opowiadanie o tym przed kamerą, pokazywanie ciała żeby cała Polska to widziała itp
Nie miałabym odwagi Przecież wszystko można zrobić "po cichu", samemu a nie od razu zgłaszać sie z tym do TV żeby kazdy wiedział z jakim problemem sie borykam
Nikt Ci nie każe sie obnażać Nie cała POlska to oglada zapewniam Cię

Po cichu ? a wiesz, że to kosztuje? biorac udział w programie operacje maja za darmo a za miesiąc i tak wszyscy dookoła o tym zapomną.

Druga sprawa co jest takie wstydliwego w poprawianiu urody ? tez pewnie nakładasz podkład a to też poprawianie urody tylko robisz to po ccichu w domu
Dlaczego to ukrywać jak gwiazdy, które sie ostrzykują a ludziom w kolorowych pismach wciskają, że to dzięki maści na wrzody mają taka piekną skórę

Najważniejsze w poprawianiu jest umiar i zdrowy rozsądek i trafienie do odpowiedniego lekarza, którzy nie pozwoli z nas zrobić karykatury i wysle do psychologa wcześniej zanim sie oszpecimy.

Oglądałam cała serię tego serialu i nie widzę nic złego w poprawianiu urody i głośnym o tym mówieniu.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 19:59   #4
lyyli
Raczkowanie
 
Avatar lyyli
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 347
Dot.: Sekrety chirurgii w TVN

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
A co innym do tego czy ktos poprawia sobie cos z własnego "widzi mi się" ?
No, ale jak to! Po co wyładnieć, mieć mniej zmartwień na głowie! Przecież nie można nic zmieniać w swoim wyglądzie, tak zostaliśmy stworzeni i tacy umrzemy!
__________________

I'm sorry I don't have a photographic memory, but my brain is too busy being awesome.


lyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 21:07   #5
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Sekrety chirurgii w TVN

Eeeee nie rozumiem ludzi którzy mają coś przeciwko cudzym operacjom plastycznym. Może jedynie dziwi mnie właśnie śmiałość kobiety która robiła operację piersi że nie wstydziła się ich pokazać w telewizji, ale musi mieć chyba taką sytuację życiową że nie czekają jej za to żadne nieprzyjemności. Fajnie ze w końcu polskie realia operacji plastycznych ;p
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 12:27   #6
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Sekrety chirurgii w TVN

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Eeeee nie rozumiem ludzi którzy mają coś przeciwko cudzym operacjom plastycznym. Może jedynie dziwi mnie właśnie śmiałość kobiety która robiła operację piersi że nie wstydziła się ich pokazać w telewizji, ale musi mieć chyba taką sytuację życiową że nie czekają jej za to żadne nieprzyjemności. Fajnie ze w końcu polskie realia operacji plastycznych ;p
Nieprzyjemności mogą spotkać zawsze i tego sie nigdy nie wie.
Cycki czy to taka wielka sprawa? gdzie nie spojrzysz to cycki i gołe du...
bardziej szokujace chyba jest operacja warg sromowych (to dopiero tabu) czy kobieta z owłosieniem -nie wiem na ktorym jestescie odcinku wiec nie bede sie rozpisywać
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 17:33   #7
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Sekrety chirurgii w TVN

Cytat:
Napisane przez Flofferek Pokaż wiadomość
Hej, ogladam program, dla mnie jest "taki o" I tez zastanawiam sie, w jakim celu ludzie tak sie obnazaja? Czy moze chodzic o dofinansowanie tych zabiegow? Bo w sumie innych powodow nie moge znalezc.
Pewnie są finansowane

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Druga sprawa co jest takie wstydliwego w poprawianiu urody ? tez pewnie nakładasz podkład a to też poprawianie urody tylko robisz to po ccichu w domu
Ja nie mówię, że to coś wstydliwego...
I przyznaj, że czym innym jest nakladanie pudru/podkladu itp a czym innym oddanie się pod nóż

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Najważniejsze w poprawianiu jest umiar i zdrowy rozsądek i trafienie do odpowiedniego lekarza, którzy nie pozwoli z nas zrobić karykatury i wysle do psychologa wcześniej zanim sie oszpecimy.

Oglądałam cała serię tego serialu i nie widzę nic złego w poprawianiu urody i głośnym o tym mówieniu.
Z tym się zgadzam
Dobry chirurg to taki, który oceni nas obiektywnie a nie "bo pacjent chce to czy to poprawić to on bierze kase i robi operację"- w 2 odc był chyba taki chłopak około 20 lat, którego doktor odesłał z kwitkiem

Całą serię? Ile liczy odcinków? W TV były 3
__________________


Edytowane przez karolinka86
Czas edycji: 2012-12-22 o 17:35
karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-22, 22:49   #8
zarumieniona
Raczkowanie
 
Avatar zarumieniona
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 246
Dot.: Sekrety chirurgii w TVN

Oglądam Dr Szczyt jest super Sama chciałam do niego się udać na operację w zeszłym roku,ale nie miałam możliwości wyjazdu
Program lubię.Podobno można się cały czas zgłaszać do programu.Zabiegi są wtedy finansowane.Ja bym się nie odważyła.Moi znajomi nie wiedzieli o operacji,bo nie chciałam o tym mówić,a co dopiero jakby miała to widzieć cała Polska
zarumieniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 20:01   #9
agatkaao0
Wtajemniczenie
 
Avatar agatkaao0
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 725
Dot.: Sekrety chirurgii w TVN

Ja uważam , że jak ktoś nie czuje się dobrze ze sobą, we własnym ciele to nie widzę przeszkód, żeby poprawił coś. Nigdy nie zrozumie tej osoby, która udaje się na operację ktoś dla kogo podoba się jego ciało i ktoś kto nie boryka się z jakimkolwiek problemem.
Dla mnie są pewne granice w tym, że ludzię są pokazywani na całą Polskę. Jeżeli ktoś robi sobie korektę twarzy to OK , ale jeżeli ktoś przychodzi tak jak ta dziewczyna z powiększonymi wargami sromowymi to troche się dziwię. To jest wstydliwy problem i żebym ja się z czymś takim borykała to wolałabym to zrobić po cichu, a nie na cały kraj.
__________________
Budzić się rano i starać się odtworzyć sen po to, żeby uporać się z podejrzeniem, że sen powiedział o nas więcej, niż chcemy na jawie wyznać.

— Czesław Miłosz
agatkaao0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 09:29   #10
paulinkaa_nh92
Rozeznanie
 
Avatar paulinkaa_nh92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 747
Dot.: Sekrety chirurgii w TVN

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość

Całą serię? Ile liczy odcinków? W TV były 3
Z tego co wiem, zanim program pojawił się w TVN, leciał w TVN Style
__________________
"And with the world
I'm makin' love
With my heart
I'm makin' love"
paulinkaa_nh92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 10:54   #11
gosia_9508
Zakorzenienie
 
Avatar gosia_9508
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 191
Dot.: Sekrety chirurgii w TVN

Program był chyba wcześniej do obejrzenia na TVN Player, teraz już nie. Widziałam jeden odcinek(dokładnie 3) i bardzo mi się podoba, że taki program jest, ciekawie się ogląda. Fakt, że to dziwne, że niektórzy pokazują bardzo intymne miejsca w TV, ale jeżeli operacja jest finansowana przez program, to pewnie, gdyby nie on, to by nie mogli sobie na nią pozwolić, bo np. nie byłoby ich wcale stać, więc chyba musiało bardzo, bardzo im zależeć. W takiej sytuacji "zrobienie po cichu" nie wchodzi w grę. Nie wiem jak to jest z tymi programami, ale jak początkowo leciał na TVN Style, to może uczestnicy byli przekonani, że raczej nikt z ich otoczenia się nie dowie, bo nie wszyscy mają ten kanał, a tu przenieśli do głównej stacji. Wie ktoś gdzie można obejrzeć 1 i 2 odcinek? Szukałam chyba 3 dni, ale nic nie znalazłam. Oglądanie w poniedziałki o 21.30, to już dla mnie za późno, bo się nie wyśpię, gdy następnego dnia trzeba rano wstać, a powtórki zapomniałam obejrzeć. Najwyżej zostaje mi czekać, aż znów go dodadzą

Edytowane przez gosia_9508
Czas edycji: 2012-12-24 o 10:56
gosia_9508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-24, 12:15   #12
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Sekrety chirurgii w TVN

na pewno głównym aspektem jest właśnie kasa. Nie każdego stać na taki zabieg, nie mówię o pierdołach typu usuwanie blizny ale np. nowe piersi czy płaski brzuch to już koszt kilkunastu tysięcy.

co do operacji plastycznych, ja bym chciała sobie strzelić jakąś liposukcję widziałam właśnie w programie jak z laski z oponką zrobił jej takiego płaszczaka z zarysowanymi mięśniami brzuch - mega. Ale mam dość już operacji w swoim życiu, źle znoszę i jeszcze ten cały okres po. Mimo, że efekt zapewne wart cierpienia.
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 16:00   #13
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Sekrety chirurgii w TVN

Cytat:
Napisane przez agatkaao0 Pokaż wiadomość
Dla mnie są pewne granice w tym, że ludzię są pokazywani na całą Polskę. Jeżeli ktoś robi sobie korektę twarzy to OK , ale jeżeli ktoś przychodzi tak jak ta dziewczyna z powiększonymi wargami sromowymi to troche się dziwię. To jest wstydliwy problem i żebym ja się z czymś takim borykała to wolałabym to zrobić po cichu, a nie na cały kraj.
Jasne, że czym innym jest korekta nosa, powiek itp a czym innym np miejsc intymnych...
Właśnie dziwię sie tej dziewczynie, która miałą operację warg sromowych...
Przed kamerą mówiła, że nie powiedziałaby o takim problemie mamie czy znajomym- rozumiem, jest to krępujące... Ale gdy powiedziała to przed kamerami to przecież ktoś z nich i tak mógł to widzieć i co? Dopiero to jest dziwne uczucie dowiedzieć sie z tv a nie od swojego dziecka

Cytat:
Napisane przez gosia_9508 Pokaż wiadomość
Oglądanie w poniedziałki o 21.30, to już dla mnie za późno, bo się nie wyśpię, gdy następnego dnia trzeba rano wstać, a powtórki zapomniałam obejrzeć. Najwyżej zostaje mi czekać, aż znów go dodadzą
Zawsze sa powtórki w niedzielę ok 13 bodajże
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 17:55   #14
gosia_9508
Zakorzenienie
 
Avatar gosia_9508
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 191
Dot.: Sekrety chirurgii w TVN

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Zawsze sa powtórki w niedzielę ok 13 bodajże
W sobotę o 15.15 Też myślałam, że w niedziele i w efekcie widziałam tylko jedną powtórkę. W niedziele orientowalam się, że powtórka w sobotę była i już za późno.

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Przed kamerą mówiła, że nie powiedziałaby o takim problemie mamie czy znajomym[...]Ale gdy powiedziała to przed kamerami to przecież ktoś z nich i tak mógł to widzieć i co?
To tak jak w Rozmowach w toku, program telewizyjny:
-Zamierzasz powiedzieć mężowi, że go zdradzasz?
-Nie.
-A jak sam się dowie, co zrobisz?
-A skąd ma się dowiedzieć?
Ta sama zasada Bo pewnie znajomi TV nie mają
gosia_9508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 17:58   #15
zarumieniona
Raczkowanie
 
Avatar zarumieniona
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 246
Dot.: Sekrety chirurgii w TVN

TVN style gdzie byl pierwotnie emitowany program nie jest tak popularny jak TVN,teraz to znajomi dopiero pewnie zobaczyli...
zarumieniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 22:30   #16
Wredonisia
Zadomowienie
 
Avatar Wredonisia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa - Natolin
Wiadomości: 1 345
GG do Wredonisia
Dot.: Sekrety chirurgii w TVN

Nie jestem bardzo wrazliwa, ale przy scenach operacji, zwlaszcza plastyki brzucha lub wpychania implantow... nie moglam patrzec.
A ta babka co chciala wygladac jak Kim Kardashian i chodzila przetracona w pałąk po operacji bezcenne.

Jakoś najłatwiej było mi zrozumieć operacje nosów, bo haczykowate są okropne.
Wredonisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 22:45   #17
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Sekrety chirurgii w TVN

nie każdy ogląda takie programy, ja nie miałam zielonego pojęcia o tym programie dopóki moja koleżanka na casting nie poszła i nie poinformowała mnie o tym, dopiero wtedy na tvn player obejrzałam jeden odcinek
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 09:52   #18
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Sekrety chirurgii w TVN

ludzie idą do TV, bo wtedy ich zabiegi są finansowane, czasem widać w scenach "opowiadania swojej wzruszającej historii", że mają naklejone numerki, czyli był jakiś casting. Operacja plastyczna, zwłaszcza intymnych części, to prywatna sprawa, więc gdyby kogoś było na to stać, to by się nie zdecydował, żeby iść do TV...
Fajny program, można się dowiedzieć ciekawych rzeczy, ale kolejne odcinki coraz bardziej składały się z fragmentów poprzednich, jak po raz 10 słyszałam kolesia od uszu, który opowiadał, że go przezywali Urban, to chciałam czymś w niego rzucić

Moją ulubienicą była dziewczyna która "chce się postarzeć" no takiej idiotki to dawno nie widziałam, chyba sobie wyobrażała, że wygląda jak 15, bo az taka młoda to ona nie była
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 15:52   #19
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Sekrety chirurgii w TVN

Cytat:
Napisane przez Wredonisia Pokaż wiadomość
Nie jestem bardzo wrazliwa, ale przy scenach operacji, zwlaszcza plastyki brzucha lub wpychania implantow... nie moglam patrzec.
Ja tak samo! Ble...
W życiu nie mogłabym być chirurgiem
Cytat:
Napisane przez Wredonisia Pokaż wiadomość
A ta babka co chciala wygladac jak Kim Kardashian i chodzila przetracona w pałąk po operacji bezcenne.
Oj chyba jeszcze nie dotarłam do takiej osoby...

Cytat:
Napisane przez girlonthebridge Pokaż wiadomość
nie każdy ogląda takie programy, ja nie miałam zielonego pojęcia o tym programie dopóki moja koleżanka na casting nie poszła i nie poinformowała mnie o tym, dopiero wtedy na tvn player obejrzałam jeden odcinek
I jak taki casting wygląda? Zawsze mnie ciekwaiło...przecież zgłaszają się tysiące ludzi....wielu ma problemy i jak tu wybrać naście osób? Patrząc na ten program nie wszyscy sa moim zdaniem tacy "najgorsi" (oczywiscie bez obrazy), widziałam gorzej zdeformowanych ludzi, nie wierzę że tu sie też tacy nie zgłosili...

Cytat:
Napisane przez esfira Pokaż wiadomość
Moją ulubienicą była dziewczyna która "chce się postarzeć" no takiej idiotki to dawno nie widziałam, chyba sobie wyobrażała, że wygląda jak 15, bo az taka młoda to ona nie była
Ale żałosne...
Kobiety zwykle chcą sobie lat odjąć przecież
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-28, 16:11   #20
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Sekrety chirurgii w TVN

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość

Ja mam mieszane uczucia...
Z jednej strony ok- ludzie mają różne problemy. Ale co innego poprawiać wygląd dla własnego "widzi mi się", a co innego poprawiać go bo np mamy jakieś defekty, z którymi się urodziliśmy czy powstaly w wyniku chorób, wypadku itp Albo zagrażają zdrowiu, życiu itp
A ja bardzo dobrze rozumiem te osoby i nie dziwie się, że sobie coś poprawiają. Ja sama chętnie kilka rzeczy bym zrobiła tylko dlatego, że mam takie widzimisię, a nie mam defektów. Nie lubię jak ktoś ocenia powody i motywacje dla której ktoś coś zrobił.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 17:15   #21
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Sekrety chirurgii w TVN

no właśnie ja nie wiem czym się kierują (mojej koleżanki nie przyjęli) ale przychodzą normalne młode laski zrobić sobie cycki na koszt programu i je biorą, była taka dziewczyna nie wiem rozmiarowo 40tka-42 chciała liposukcje i fakt brzuszek jej ładnie zrobił, normalnie bez ćwiczeń mięśnie na wierzchu, a np. przychodzi babka rozmiar tam nie wiem 46-48 i już jej nie chce zoperować, odsyła do odchudzania (to samo mógłby chyba powiedzieć lasce w rozmiarze mniejszym). W sumie ten program mi się nie podoba, wolałam ten "lekarze z Beverly Hills" niż dr Szczyta (mimo, że z tego co wiem to bardzo dobry chirurg).
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 17:21   #22
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Sekrety chirurgii w TVN

Też lubiłam ten program na E! o operacjach plastycznych
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 00:57   #23
Wredonisia
Zadomowienie
 
Avatar Wredonisia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa - Natolin
Wiadomości: 1 345
GG do Wredonisia
Dot.: Sekrety chirurgii w TVN

Cytat:
Napisane przez esfira Pokaż wiadomość

Moją ulubienicą była dziewczyna która "chce się postarzeć" no takiej idiotki to dawno nie widziałam, chyba sobie wyobrażała, że wygląda jak 15, bo az taka młoda to ona nie była
Jak autentycznie plakała bo sąsiad nastolatek sie za nia obejrzał w windzie :O a ubierala się i miała fryzure jak nastolatka właśnie.
Wredonisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 14:13   #24
atlantyda47
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2
Dot.: Sekrety chirurgii w TVN

moje zdanie jest takie dr szczyt zajmuje się popierduchami powiększa cycki odsysa kilogramowy brzuszek itd itp . prawdziwe problemy są odsyłane bo po co się mączyć-założenie programu miało być inne z tego co wiem.miały być naprawdę osoby z prawdziwymi problemami sami się do bliskiej mi osoby kontaktowali a tu proszę ....implanty implanty implanty a moja***z tego powodu że jej nie wzięli się załamała. właśnie obejrzałam jak odesłał dziewczynę ze sporą nadwagę i był dla niej niemiły ale wziął malutką łatwą robótkę typu implancik biustu+kawałek skóry nabrzuchu....żal tragedia co za program a tamta dziewczyna miała rozpacz na twarzy ale "szczytować" tylko można chyba ważąc 50 kg!!!!reszta niech idzie do cudotwórcy nie ????a słyszałam od pani zajmującej się programem że goktor sz. to światowej klasy specjalista-tylko jakoś tego w tym programie nie widać.jestem oburzona!!!!!nie będę go oglądać!!
atlantyda47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 18:41   #25
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Sekrety chirurgii w TVN

Cytat:
Napisane przez atlantyda47 Pokaż wiadomość
moje zdanie jest takie dr szczyt zajmuje się popierduchami powiększa cycki odsysa kilogramowy brzuszek itd itp . prawdziwe problemy są odsyłane bo po co się mączyć-założenie programu miało być inne z tego co wiem.miały być naprawdę osoby z prawdziwymi problemami sami się do bliskiej mi osoby kontaktowali a tu proszę ....implanty implanty implanty a moja***z tego powodu że jej nie wzięli się załamała. właśnie obejrzałam jak odesłał dziewczynę ze sporą nadwagę i był dla niej niemiły ale wziął malutką łatwą robótkę typu implancik biustu+kawałek skóry nabrzuchu....żal tragedia co za program a tamta dziewczyna miała rozpacz na twarzy ale "szczytować" tylko można chyba ważąc 50 kg!!!!reszta niech idzie do cudotwórcy nie ????a słyszałam od pani zajmującej się programem że goktor sz. to światowej klasy specjalista-tylko jakoś tego w tym programie nie widać.jestem oburzona!!!!!nie będę go oglądać!!
Ojjj doktor Szczyt pewnie płacze ze smutku, że nie będziesz ogladać programu

A czym ma sie niby zajmować w swojej klinice medycyny estetycznej ? ma robic przeszczepy serca?

Lekarz to nie Bóg i z grubasa nie zrobi laski, szczegolnie, że nie ma pewności, ze znowu nie utyje.

Nie przyjęłi cie i stąd ta złość ? propnuję iśc najpierw do psychologa.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 18:47   #26
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Sekrety chirurgii w TVN

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Ojjj doktor Szczyt pewnie płacze ze smutku, że nie będziesz ogladać programu

A czym ma sie niby zajmować w swojej klinice medycyny estetycznej ? ma robic przeszczepy serca?

Lekarz to nie Bóg i z grubasa nie zrobi laski, szczegolnie, że nie ma pewności, ze znowu nie utyje.

Nie przyjęłi cie i stąd ta złość ? propnuję iśc najpierw do psychologa.
dr. Szczyt czasami wprost mówi, żeby przyjść do swojej kliniki poza programem (zabiegi nie są pokrywane przez tv w 100% dlatego tam gdzie ma więcej roboty po prostu nie chce dokładać ani czasu, ani wysiłku ani własnych środków) więc to nie jest raczej dbałość o zdrowie klientki tylko o własny portfel.
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 19:15   #27
mmamma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 18
Dot.: Sekrety chirurgii w TVN

Cytat:
Napisane przez agatkaao0 Pokaż wiadomość
Ja uważam , że jak ktoś nie czuje się dobrze ze sobą, we własnym ciele to nie widzę przeszkód, żeby poprawił coś. Nigdy nie zrozumie tej osoby, która udaje się na operację ktoś dla kogo podoba się jego ciało i ktoś kto nie boryka się z jakimkolwiek problemem.
Dla mnie są pewne granice w tym, że ludzię są pokazywani na całą Polskę. Jeżeli ktoś robi sobie korektę twarzy to OK , ale jeżeli ktoś przychodzi tak jak ta dziewczyna z powiększonymi wargami sromowymi to troche się dziwię. To jest wstydliwy problem i żebym ja się z czymś takim borykała to wolałabym to zrobić po cichu, a nie na cały kraj.
Zgadzam się...
Nie oglądałam ani razu tego programu ale z tego co kojarzę przeważnie pokazuja operacje udane... Nie wiadomo jakie jest prawdopodobienstwo oszpecenia pacjenta?!

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Jakie są koszty wypełnienia piersi kwasem hilaluronowym-chyba tak to sie nazywa lub tłuszczem wlasnym? Pewnie w drugim wypadku koszty i bol sa podwojne? Czy pierwsza konsultacja jest płatna?
mmamma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 19:31   #28
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Sekrety chirurgii w TVN

cennik i kontakt są na stronie kliniki dr. Szczyta (w Czechach - poziom ten sam - koszty są 4krotnie niższe)
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 10:27   #29
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Sekrety chirurgii w TVN

Cytat:
Napisane przez Wredonisia Pokaż wiadomość
Jak autentycznie plakała bo sąsiad nastolatek sie za nia obejrzał w windzie :O a ubierala się i miała fryzure jak nastolatka właśnie.
A ile lat miała? Bo nie widziałam tego odcinka...

Cytat:
Napisane przez mmamma Pokaż wiadomość
Zgadzam się...
Nie oglądałam ani razu tego programu ale z tego co kojarzę przeważnie pokazuja operacje udane... Nie wiadomo jakie jest prawdopodobienstwo oszpecenia pacjenta?!
No właśnie ciekawe...
Ja, mimo że jakieś tam kompleksy mam i chciałabym kilka rzeczy poprawić w swoim wyglądzie to na operację nie zdecydowałabym się Ani za darmo w takim programie ani samodzielnie mając pieniądze
Bałabym się, że a nuż coś się nie uda i będzie gorzej niż teraz- bo nigdy nic nie wiadomo
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 10:58   #30
atlantyda47
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2
Dot.: Sekrety chirurgii w TVN

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Ojjj doktor Szczyt pewnie płacze ze smutku, że nie będziesz ogladać programu

A czym ma sie niby zajmować w swojej klinice medycyny estetycznej ? ma robic przeszczepy serca?

Lekarz to nie Bóg i z grubasa nie zrobi laski, szczegolnie, że nie ma pewności, ze znowu nie utyje.

Nie przyjęłi cie i stąd ta złość ? propnuję iśc najpierw do psychologa.

sama idź wieśniaro. nie ja się nie dostałam tylko moja córka - naucz się czytać, i nie z implancikami tylko sami zaproponowali pierwotnie bo jest po poważnym wypadku samochodowym a psychologa to tobie proponuję na pewno jest ci potrzebny skoro atakujesz innych tu najpierw przeczytaj dokładnie co napisałam bo chyba ci szampan zaszkodził.
atlantyda47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:59.