Regulacja brwi, czy aż tak mi potrzebna. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-27, 21:38   #1
Manalina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 2
Exclamation

Regulacja brwi, czy aż tak mi potrzebna.


Witam serdecznie, jestem stosunkowo młodą osobą, mam pytanie do wprawionych osób, ale i takich które niekoniecznie regulują brwi o zwykłą opinię. Czy waszym zdaniem powinnam udać się na taką regulację, czy kształt tych brwi jest aż tak tragiczny albo odcinający się, że zakłóca proporcję? Bez☠tytułu.png
Manalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 09:44   #2
blotowlosa
summerlover
 
Avatar blotowlosa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 918
Dot.: Regulacja brwi, czy aż tak mi potrzebna.

zależy od tego w jakich brwiach się czujesz dobrze są dziewczyny które całę życie nic nie robią z brwiami i są piękne, a są takie które lubią mieć brwi od linijki.
Masz śliczne duże brwi, ja bym jedynie delikatnie je podkreśliła wyskubując trochę te włoski niesfornie wychodzące ze spodniej linii, ale możesz też wyregulować je odważniej i nadać im zupełnie inny łuk. Pamiętaj, że one odrosną i to dosyć szybko, więc możesz spróbować, a jak nie będziesz się do końca czuć sobą już więcej tego nie robić.

Tylko jeśli nie masz wprawy z regulacją brwi najlepiej chodź do kosmetyczki, i to dobrej... nie takiej która zostawi Ci milimetrowe kreski i wyraz zdziwienia
__________________
km 2019: 365
książki 2019: 23
blotowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 14:06   #3
karinkaka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 118
Dot.: Regulacja brwi, czy aż tak mi potrzebna.

Cytat:
Napisane przez blotowlosa Pokaż wiadomość
zależy od tego w jakich brwiach się czujesz dobrze są dziewczyny które całę życie nic nie robią z brwiami i są piękne, a są takie które lubią mieć brwi od linijki.
Masz śliczne duże brwi, ja bym jedynie delikatnie je podkreśliła wyskubując trochę te włoski niesfornie wychodzące ze spodniej linii, ale możesz też wyregulować je odważniej i nadać im zupełnie inny łuk. Pamiętaj, że one odrosną i to dosyć szybko, więc możesz spróbować, a jak nie będziesz się do końca czuć sobą już więcej tego nie robić.

Tylko jeśli nie masz wprawy z regulacją brwi najlepiej chodź do kosmetyczki, i to dobrej... nie takiej która zostawi Ci milimetrowe kreski i wyraz zdziwienia
popieram, dobra kosmetyczka i bedziesz miała piekne naturalne brwi
karinkaka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-28 15:06:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:33.