Ślubne wpadki - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-05, 17:38   #181
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Ślubne wpadki

Cytat:
Napisane przez aluniaaaaa Pokaż wiadomość
no to ja wam opowiem moja historie co prawda nie z mojego slubu... no wiec jak mialam moze z 9-10 lat bylam na weselu mojego wujka. jedna z zabaw polegala na tym, ze kilka wybranych pan (w tym ja ) musi ubrac buty jakis panow. do jakiego pana bym nie podeszla ten mowil, ze juz butow nie ma wiec niewiele myslac podeszlam do pana mlodego, ktory odstapil mi swoje zabawa polegala na tym, ze babki w tych meskich butach mialy grac w noge kapusta bramka byla zrobiona z dwoch krzesel, a bramkarzem byla panna mloda wiece-to byla taka prowizoryczna pilka nozna no wiec gramy, gramy, kilka zgrabnych podan i w koncu moja mama, ktora tez brala udzial w tej zabawie podaje mi "pilke", ja wycelowalam i kopnelam na bramke czyli wprost w sukienke panny mlodej na szczescie nie ubrudzila sie, a zebrani goscie mieli niezly ubaw no i najwazniejsze - panna mloda rowniez sie nie obrazila ale i tak ją przeprosilam
kurcze fajna ta kapusta zamiast piłki muszę zapamiętac może wykorzystam na swoich oczepinach?
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 18:11   #182
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Ślubne wpadki

a najfajniejsze bylo to, ze specjalnie nie bylo duzo do sprzatania bo przy pozniejszych tancach liscie jakos same w kąt poszly a z jednego miejsca latwiej zebrac
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 18:30   #183
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Ślubne wpadki

Cytat:
Napisane przez kasiaaa178 Pokaż wiadomość
przypomnialo mi sie jeszcze ze jak jej sie pomagalam ubierac to samo lozko sie rozlozylo mimo ze na nim nikt nie siedzial ani nic hehe ale kamerzysta tego nie ujal i tylko jest jak sie smiejemy troszki zszokowani.heeh a przez ta kolezanke to mialam tylko jednego paznokcia u nogi pomalowanego hahah bo tyle szumu narobila z tymi swoimi u rak ze ja zapomnialam i nie zdazylam dokonczyc swego dziela heheh Mozecie sobie wyobrazic moja mine w kosciele jak to zauwazylam hehe
Cytat:
Napisane przez bienioka Pokaż wiadomość
dziewczyny, wiem ze moze w ta historie nei wierzycie, ale wydarzyla sie ona rzeczywiscie. tez o niej slyszalam, nie chcialam jednak w tym watku opisywac, bo nie dosc, ze makabryczna, to uslyszalam ja tylko w telewizji, wiec nie powinno sie jej zaliczac do "naszych" wpadek.
Klasyczne Urban Legend, czyli bzdura z palca wyssana
Cytat:
- Uwaga Tropimy Plotkę. Swego czasu po Podkarpaciu (i nie tylko) krążyła plotka o weselu w Lesku, na którym podrzucano pannę młodą, ta niefortunnie upadła i zginęła na miejscu, pan młody z rozpaczy się powiesił, a teść umarł na zawał. Była to bujda, ale co chwila spotykałem osoby, które twierdziły że jakiś ich znajomy był na tym weselu.
http://www.joemonster.org/art/5778/I...X-260-km/h-BMW

Cytat:
rozmowy radomskie za stołem, czyli jak to mojej mamie opowiedzieli, a ona mi powtórzyła, co się działo na pewnym weselu w okolicach radomia.
Otóż:
Pijane towarzystwo w okolicy popółnocnej podrzucało z radością Pannę Młodą.
Chyab coś za wysoko podrzucili czy coś... grunt że Panna Młoda uderzyła w takie wiatraki co klimatyzację udają. Uderzyła prosto w szyję, a dokłądniej w tętniczkę szyjeczną.
No i chwila moment-umarła.
Na to Pan Młody wyszedł i powiesił się rychło.
Na to zaś ojciec któregos z młodych dostał zawału i zmarł.Normalnie historyjka nie lada!
I do moment podrzucania jakoś wierzyłam w całą tą historyjkę. Znaczy że towarzystwo się spiło wierzyłam

Co się działo na weselu?
O ile w ogóle wesele takie miało miejsce, Panna Młoda zapewne się skaleczyła na weselu w dekolt czy gdzieś tam i zakleiła ranę plastrem. I tyle.
http://ewik.blog.pl/archiwum/?rok=2004&miesiac=11

Cytat:
Kilka miesięcy temu po Radomiu krążyła plotka, jakoby podczas przyjęcia weselnego panna młoda została tak wysoko podrzucona, że wentylator odciął jej głowę. Jak "wieść gminna" głosiła pan młody po tym wydarzeniu się powiesił, a ojciec kobiety miał zawał. I co Wy na to? Trudno to sobie wyobrazić, ale plotka ta żyła parę ładnych miesięcy. Została przetworzona na wszystkie możliwe sposoby i w taki też sposób była powielana. Na towarzyskich spotkaniach przez pewien czas jedyną rzeczą, o którą znajomi mnie pytali było właśnie owo wydarzenie. Kiedy wreszcie przeczytałam o tym na forum jednej z gazet nie wytrzymałam i sama to skomentowałam, jednocześnie prostując. Moje sprostowanie na niewiele się zdało, bo jakiś czas później zadzwonił do mnie jeden z dziennikarzy pytając się o szczegóły tego "niby" zdarzenia. Mam powody przypuszczać, że owa plotka niestety nie należała do tych niewinnych i niezamierzonych..
http://www.kwp.radom.pl/pgm/pgm05_04.htm

Nie chce mi się już wklejać kolejnych cytatów, ale na innych stronach twierdzili, ze było to W Osikurowicach, a na innej, że w Krakowie.

spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 18:34   #184
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Ślubne wpadki

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Klasyczne Urban Legend, czyli bzdura z palca wyssana
http://www.joemonster.org/art/5778/I...X-260-km/h-BMW

http://ewik.blog.pl/archiwum/?rok=2004&miesiac=11

http://www.kwp.radom.pl/pgm/pgm05_04.htm

Nie chce mi się już wklejać kolejnych cytatów, ale na innych stronach twierdzili, ze było to W Osikurowicach, a na innej, że w Krakowie.

spray to bylo w wadowicach !

ja jak to mi ktos mowi/opowiada to reaguje tak samo alergicznie jak na najprawdziowsza historie o umierajacej pannie mlodej w sukni zdjetej z trupa...

i kazdy kto to mowi, to z takim przekonaniem, ze sprobuj mu czlowieku powiedziec, ze bdety pleci bo przeciez 'znajoma ciotki to ich/ja nawet znala'

szlag idzie czlowieka trafic.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 18:38   #185
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Ślubne wpadki

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
spray to bylo w wadowicach !

ja jak to mi ktos mowi/opowiada to reaguje tak samo alergicznie jak na najprawdziowsza historie o umierajacej pannie mlodej w sukni zdjetej z trupa...

i kazdy kto to mowi, to z takim przekonaniem, ze sprobuj mu czlowieku powiedziec, ze bdety pleci bo przeciez 'znajoma ciotki to ich/ja nawet znala'

szlag idzie czlowieka trafic.
To ta sukienka ślubna z trupa to była bujda? A moja kolezanka twierdzi, ze to było na weselu w miasteczku jej dalekiej kuzynki!!
Załozyłam kiedyś wątek o Urban Legends.
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 18:40   #186
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Ślubne wpadki

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
To ta sukienka ślubna z trupa to była bujda? A moja kolezanka twierdzi, ze to było na weselu w miasteczku jej dalekiej kuzynki!!
Załozyłam kiedyś wątek o Urban Legends.
mojej kolezanki babcia to nawet te dziewczyne znala!

a i nie weselu tylko pod oltarzem pach bec jak dluga i umarla

a jest z tarnobrzega
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 20:33   #187
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Ślubne wpadki

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
ja jak to mi ktos mowi/opowiada to reaguje tak samo alergicznie jak na najprawdziowsza historie o umierajacej pannie mlodej w sukni zdjetej z trupa...
Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
To ta sukienka ślubna z trupa to była bujda? A moja kolezanka twierdzi, ze to było na weselu w miasteczku jej dalekiej kuzynki!!
Załozyłam kiedyś wątek o Urban Legends.
Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
mojej kolezanki babcia to nawet te dziewczyne znala!

a i nie weselu tylko pod oltarzem pach bec jak dluga i umarla

a jest z tarnobrzega
Moja koleżanka opowiadała o śmierci Panny Młodej na skutek zatrucia jadem trupim - zacięła się zamkiem błyskawicznym sukni wyjętej z trumny. Było to w Złotowie. Morał - trzeba uważać na suknie z tzw. drugiej ręki. Nawet niedawno taki wątek był w serialu "Kryminalne zagadki Nowego Jorku". Naprawdę nie trzeba od razu myśleć, że to bujda na resorach. Ludzie dla zysku zrobią wszystko, a hien cmentarnych nigdy nie brakowało, niestety...
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-05, 20:38   #188
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Ślubne wpadki

Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość
Moja koleżanka opowiadała o śmierci Panny Młodej na skutek zatrucia jadem trupim - zacięła się zamkiem błyskawicznym sukni wyjętej z trumny. Było to w Złotowie. Morał - trzeba uważać na suknie z tzw. drugiej ręki.
Plaga jakas chyba ....


normalnie kradna suknie hurtowo i hurtowo zgony sa...

Jak to mowia 'w kazdej plotce jest ziarko prawdy' ale te historie przechodza taki przemial, ze staja sie historyjkami a nie zdarzeniami...

Nie ma co negowac kazdej ale tez nie ma co lykac jak mlody pelikan kazdej zaslyszanej 'jak mamcie kocham prawda to!!!' historii.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 20:40   #189
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Ślubne wpadki

ja tam nie wierze w ten jad trupi
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 10:50   #190
Neeska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 58
Dot.: Ślubne wpadki

Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość
Moja koleżanka opowiadała o śmierci Panny Młodej na skutek zatrucia jadem trupim - zacięła się zamkiem błyskawicznym sukni wyjętej z trumny. Było to w Złotowie. Morał - trzeba uważać na suknie z tzw. drugiej ręki. Nawet niedawno taki wątek był w serialu "Kryminalne zagadki Nowego Jorku". Naprawdę nie trzeba od razu myśleć, że to bujda na resorach. Ludzie dla zysku zrobią wszystko, a hien cmentarnych nigdy nie brakowało, niestety...
malin30 tez ogladalam ten odcinek
a ten jad trupi to formaldehyd, ktory powstaje w komorkach martwego organizmu podczas jego rozkładu i fakt faktem moze zabic
__________________

Neeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 10:51   #191
CliniqueSimply
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kielce/Warszawa
Wiadomości: 109
GG do CliniqueSimply
Dot.: Ślubne wpadki

Witam wszytskie koleżanki. jestem nowiuska na forum, nie wiem jeszcze jak korzystać ale postaram sie jak najlepiej
Co do ślubów, z racji tego czym się zajmuję o wpadkach mowy byc nie może! A przynajmniej Para Młoda dowiedzieć się nie może.
Opowiem Wam kilka sytauacji:

Sobota,8 rano, przyjezdzam na miejsce plenerowego wesela, ktore zaczac ma się juz za 8godzin..ma sie rozlozyc namiot, ale okazuje się, że nie moze tam stanąc, i mimo ze ogladalismy to miejsce, wszytsko zostało omówione pan od namiotów mówi NIE...
Musze byc spokojna, opanowana, nie moge sie załamac, nie mogę prosic nikogo o radę, Para Młoda ma piekny dzien, nie moge im go zniszczyć! Chwilę pomyslałam, bez nerwów, zdecydowałam, że namiot stanie w nieco innym miejscu... Poinformowałam tylko Pare Młoda o zmianie, z usmiechem w głosie, ze tak bedzie lepiej etc...
Wesele było fantastyczne!

Sobota, 8 rano. Budzik nie zadzwonił 2 godziny wczesniej. Wszyscy jestesmy spoznieni, za 6h wielkie wydarzenie, jest nas 4 osoby...2 powinny byc juz na zamku, 1 jechac po kwiaty, kolejna być przy Pannie Młodej...W miedzy czasie telefony, ze trzeba jechac tu, tam, siam, owam, bo ktos zawalil, bo ktos nie pomógł... Hmm powinno nas byc z 10 osob zeby wszytsko ie udało!
Stres jak cholera!
Na szczęście wszytsko sie udało, zdążyliśmy spokojnie, slub i wesele boskie
...6 rano poszlismy spać...2h snu...kolejna impreza...a nam nie działa samochód...

Piątek wieczór, marzec, wesele miało odbyc sie pod namiotami, w stylu kubańskim...okazuje się, że nagrzewnice nie działaja mimo zapewnien restauracji ze sa sprawne.
Nieprzespana noc, szukanie czegos w zastepstwie, w miedzy czasie wlasciciel namiotu nie wyraza zgody na nagrzewnice, trzeba szukac odpowiednich do namiotu...
Sobota 8 rano... nagrzewnic wciąż brak... 10.00 - jest, jedna, porządna, podłaczamy ja ale szansa że bedzie tu cieplej maleje z każda chwilą...18.00 - pierwsi goście...nikt nie wchodzi do namiotu, strasznie zimno...
Kapela zaczęła grać, 12-osobowa kubańska, gorące klimaty, powoli powoli robiło sie cieplej w rezultacie wesele sie udało! Wszyscy zadowoleni ale ja stratna pareset złotych przez cholerna nagrzewnice!Czego nie robi sie dla klienta

...........takich historii mam sporo

Najpierw trzeba wszytsko dobrze omowic z kazdym z podwykonawcy, napisac sobie scenariusz minuta po minucie, podac namiary teleadresowe do kazdej potrzebnej osoby ( fryzjer, makijazystka, florystka etc... ), ktos niech sprawdza, kontroluje! A bedzie wszytsko dobrze
CliniqueSimply jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-06, 21:18   #192
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Ślubne wpadki

__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 22:18   #193
babeczka1985
Raczkowanie
 
Avatar babeczka1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 310
Dot.: Ślubne wpadki

Ślub mojej przyjaciółki.
Wszyscy zebrali się pod kościołem. Ksiądz był na miejscu, ale 5 minut przed ceremonią okazało się, że nie ma organisty! Ksiądz zaczął szybko wydzwaniać po kogoś, w końcu przyjechała jakaś babka, ubrana po "domowemu", bo trzeba było szybko. Ale to nie wszystko. Ksiądz się zorientował, że nie było żadnego ministranta ani lektora do pomocy mój facet na szczęście za "młodu" był ministantem więc powiedział, że on będzie robił za lektora Cyrk na kółkach przed mszą był
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/c3c418bf61.png

15 sierpnia 2008!!!
babeczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 22:35   #194
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Ślubne wpadki

Ponad tydzień temu byliśmy na weselu znajomych. Świadkowie przyjechali pod Kościół, tyle że świadkowa zapomniała swojego dowodu osobistego i pędem musiała wracać do domu.
Ceremonia miała się zacząć o 14.00 a Ksiądz ją poprowadził dopiero 30 minut pózniej bo upewniając się czy rodzice Młodej Pary byli u spowiedzi, niektórzy sie przyznali, że nie zdążyli (?) i Ksiądz zaprosił ich na "małą rozmowe".
Po wyjściu z Kościoła między gośćmi zaplątała się żebrająca kobieta , która już po kilku piwkach (niesamowicie od niej cuchło), wręcz krzyczała o kilka groszy bo rzekomo ma cięzko chore dzieci. To była porażka, zwłaszcza, że przed ślubem kiedy my byliśmy najszybciej pod Kościołem już Nas męczyła swoimi błaganiami i w końcu daliśmy jej kilka zł, które najwidoczniej na co innego przeznaczyła.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 08:39   #195
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Ślubne wpadki

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Po wyjściu z Kościoła między gośćmi zaplątała się żebrająca kobieta , która już po kilku piwkach (niesamowicie od niej cuchło), wręcz krzyczała o kilka groszy bo rzekomo ma cięzko chore dzieci. To była porażka, zwłaszcza, że przed ślubem kiedy my byliśmy najszybciej pod Kościołem już Nas męczyła swoimi błaganiami i w końcu daliśmy jej kilka zł, które najwidoczniej na co innego przeznaczyła.
ojej jak dla mnie to przegiecie... chociaz babka pewnie wiedziala, ze jak slub to jej wiecej "skapnie". ale gdyby takowa pokazala sie na moim slubie to bym chyba ja zabila co jak co, ale zebrajacych ludzi nie wyobrazam sobie w dniu mojego slubu...
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 09:41   #196
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Ślubne wpadki

Cytat:
Napisane przez babeczka1985 Pokaż wiadomość
Ślub mojej przyjaciółki.
Wszyscy zebrali się pod kościołem. Ksiądz był na miejscu, ale 5 minut przed ceremonią okazało się, że nie ma organisty! Ksiądz zaczął szybko wydzwaniać po kogoś, w końcu przyjechała jakaś babka, ubrana po "domowemu", bo trzeba było szybko. Ale to nie wszystko. Ksiądz się zorientował, że nie było żadnego ministranta ani lektora do pomocy mój facet na szczęście za "młodu" był ministantem więc powiedział, że on będzie robił za lektora Cyrk na kółkach przed mszą był
Co to za organizacja w kościele, żeby nie było organisty i ministranta???

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Ceremonia miała się zacząć o 14.00 a Ksiądz ją poprowadził dopiero 30 minut pózniej bo upewniając się czy rodzice Młodej Pary byli u spowiedzi, niektórzy sie przyznali, że nie zdążyli (?) i Ksiądz zaprosił ich na "małą rozmowe".
Rany, co to za ksiądz, żeby o takie rzeczy się wypytywał i "brał na rozmowę". Moi rodzice na pewno nie pójdą do spowiedzi i komunii.
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 10:12   #197
babeczka1985
Raczkowanie
 
Avatar babeczka1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 310
Dot.: Ślubne wpadki

[QUOTE=malin30;4964800]Co to za organizacja w kościele, żeby nie było organisty i ministranta???

Proboszcz tamtej parafii taki troszkę ciamajdowaty jest
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/c3c418bf61.png

15 sierpnia 2008!!!
babeczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 10:37   #198
emi22
Zadomowienie
 
Avatar emi22
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tułazy
Wiadomości: 1 293
GG do emi22
Dot.: Ślubne wpadki

no to ja wam opowiem historie która słyszałam od swojego tż jego kumpel miał slub przyjezdza po panne młoda do domu a jej nie ma!nie wiem na która mieli slub ale on usiadł u niej w kuchni palił papierosy i czekał az przyjdzie.... nie było jej przez godzine bo była u fryzjera i straciła poczucie czasu!!szybko sie ubierała i jechali do koscioła...


natomiast u mojego wuja na weselu na które mnie nie zaproszono, ale widziałam na kasecie jak na oczepinach jedna panienka z gosci weselnych wywineła orła bo wodzirej kazał im sie krecic ka kiju takim niskim z głowa oparta o niego i jak gwizła na podłoge ja wytłumaczył, że mokro było...
a i jeszcze nie dodałam ze zajechali do koscioła prawie godz przed czasem i ze nie mieli błogosławienstwa przed wyjsciem z domu bo niby mieli rano...głupio tak...
emi22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 11:15   #199
mollya
Raczkowanie
 
Avatar mollya
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: dolnośląskie\ 71
Wiadomości: 403
GG do mollya
Dot.: Ślubne wpadki

ze smiechu az oplulam monitor
:rot fl:

mam nadzieje ze na moim slubie wpadek nie bedzie
__________________
ANIA
mollya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-13, 08:11   #200
madziase
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 2
Dot.: Ślubne wpadki

Nam nie tak dawno stuknęło pięć lat od ślubu a do dziś uśmiech wywołuje na mej twarzy jak sobie przypomne moment nakładania obrączek Nie wiem czemu ja miałam jako pierwsza założyć ją mężowi i oczywiście wybrałam ... swoją... więc gdy wziełam obrączkę rozległ się teatralny szept mego ślubnego "nie ta!" i wszystko dalej potoczyło się OK! pozdrawiam cieplutko tych którzy szukają tu wskazówek co może pójść nie tak w tym wyjątkowym dniu...
madziase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 08:38   #201
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Ślubne wpadki

Cytat:
Napisane przez madziase Pokaż wiadomość
Nam nie tak dawno stuknęło pięć lat od ślubu a do dziś uśmiech wywołuje na mej twarzy jak sobie przypomne moment nakładania obrączek Nie wiem czemu ja miałam jako pierwsza założyć ją mężowi i oczywiście wybrałam ... swoją... więc gdy wziełam obrączkę rozległ się teatralny szept mego ślubnego "nie ta!" i wszystko dalej potoczyło się OK! pozdrawiam cieplutko tych którzy szukają tu wskazówek co może pójść nie tak w tym wyjątkowym dniu...
he, ja teatralnie szeptałam ężowi że to nie ta , mimo że była to właściwa obrączka, no cóż ja wszystko wiem lepiej
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 18:43   #202
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Ślubne wpadki

Uśmiałam się czytając Wasze wpadki

Ja swojego ślubu jeszcze nie miałam i nie zamierzam mieć narazie (na Boga, jestem niepełnoletnia ), ale pamiętam ze ślubu przyjaciółki mojej mamy.

Już wszystko ładnie, pięknie po ceremoni, młodych obrzucili "drobną amunicją" po wyjściu z kościoła Jedna kobieta, a konkretnie przyjaciółka panny młodej i mojej mamy schyliła się, żeby pomóc zebrać pieniądze pannie młodej i TRACH... poszedł jej zamek od gorsetu, cały się rozpiął. Nie wiadomo co robić, to pierwsze co, moja mama oddała jej swoją górę od kostiumu i lecą przez cmentarz do naszego mieszkania. Ona dała mi swoje kluczyki od samochodu, żebym przyniosła jej ubrania z reklamówki, zdjęła ten gorset spódnicę i ubrała szlafrok mojej mamy, a ja siłuję się na podwórku z tym alarmem, bo jakiś dziwny był, nigdy takiego nie obsługiwałam Mój tata zabrał się za naprawianie zamka od gorsetu (nie, nie jest krawcem- just złota rączka ), naprawili jej i dotarła na wesele, już po tańcu i generalnie całej tej ceremonii rozpoczęcia imprezy

A 18 sierpnia jadę na wesele- ciekawe, czy będą jakieś wpadki... Jak coś, to będę widzieć- nocuję w domu pana młodego

Przesympatyczny wątek!
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 13:35   #203
Martuska:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 45
Dot.: Ślubne wpadki

Moja nauczycielka opowiadała , że była na ślubie gdzie panna młoda zesikała się w kościele podczas ceremoni . To dopiero wpadka
Martuska:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 14:02   #204
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Ślubne wpadki

Mój mąż-żołnierz całą przysięgę małżeńską wygłosił w wojskowym stylu.A mianowicie,donośnym głosem,jak do podwładnych - Ja !...Mariusz!...Biorę!..So bie!...Ciebie!...Edyto!.. .Za żonę!itd
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 16:54   #205
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Ślubne wpadki

Cytat:
Napisane przez Martuska:) Pokaż wiadomość
Moja nauczycielka opowiadała , że była na ślubie gdzie panna młoda zesikała się w kościele podczas ceremoni . To dopiero wpadka
a, ze tak zapytam, zauwazyl ktos? czy sie po sukni polalo? ale fakt faktem, ja bym sie pod ziemie zapadla...
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 17:11   #206
Martuska:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 45
Dot.: Ślubne wpadki

Cytat:
Napisane przez aluniaaaaa Pokaż wiadomość
a, ze tak zapytam, zauwazyl ktos? czy sie po sukni polalo? ale fakt faktem, ja bym sie pod ziemie zapadla...
Zauważyli , bo zrobiło się mokro na posadce pod nią . Nauczycielka mówiła , że młoda bardzo mocno się denerwowała ale rzeby aż do tego stopnia to jeszcze się nie spotkałam
Martuska:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 19:26   #207
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Ślubne wpadki

O jaaaa, ale biedna... Ja bym chyba spaliła się wewnętrznie.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 19:52   #208
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Ślubne wpadki

Cytat:
Napisane przez aluniaaaaa Pokaż wiadomość
ojej jak dla mnie to przegiecie... chociaz babka pewnie wiedziala, ze jak slub to jej wiecej "skapnie". ale gdyby takowa pokazala sie na moim slubie to bym chyba ja zabila co jak co, ale zebrajacych ludzi nie wyobrazam sobie w dniu mojego slubu...
Na szczęście na kamerze jej nie ma, ale to było straszne, gdy weszła w tłum gości składających życzenia

Cytat:
Napisane przez madziase Pokaż wiadomość
Nam nie tak dawno stuknęło pięć lat od ślubu a do dziś uśmiech wywołuje na mej twarzy jak sobie przypomne moment nakładania obrączek Nie wiem czemu ja miałam jako pierwsza założyć ją mężowi i oczywiście wybrałam ... swoją... więc gdy wziełam obrączkę rozległ się teatralny szept mego ślubnego "nie ta!" i wszystko dalej potoczyło się OK! pozdrawiam cieplutko tych którzy szukają tu wskazówek co może pójść nie tak w tym wyjątkowym dniu...
Nawiązując jeszcze raz do tego ślubu na ktorym byliśmy.Wczoraj oglądaliśmy płytkę z Kościoła i widziałam moment zakładania obrączek.Panna młoda nie mogła przepchać obrączki przez kość Pana Młodego i ta została do połowy palca, po czym Młody sam siłą ją dosunął.

Cytat:
Napisane przez Momo Pokaż wiadomość
Mój mąż-żołnierz całą przysięgę małżeńską wygłosił w wojskowym stylu.A mianowicie,donośnym głosem,jak do podwładnych - Ja !...Mariusz!...Biorę!..So bie!...Ciebie!...Edyto!.. .Za żonę!itd
He he mocno w czuł się w rolę
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 08:48   #209
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Ślubne wpadki

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Na szczęście na kamerze jej nie ma, ale to było straszne, gdy weszła w tłum gości składających życzenia
wyobrazam sobie no, ale dobrze, ze sie na nagranie nie zalapala
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 18:29   #210
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Ślubne wpadki

Na slubie mojej kolezanki Pan młody posadził Panią Młodą na miejscu dla swiadkowej a sam udał sie do przodu troche sie zdziwił gdy okazało sie ze miejsce kolo niego jest puste a był pewien ze posadził tam swoją przyszłą zone
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-23 11:45:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:10.