Kosmetyki Ziaji - co sądzicie - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-01, 12:19   #2041
Clarissa:)
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: prawie Wrocław ;)
Wiadomości: 2 426
GG do Clarissa:)
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

A mi ten krem oliwkowy nie pasuje... Zapach mnie drażni no i on ZAPYCHA
Clarissa:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-01, 12:20   #2042
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

izapp1 a czy mialas moze krem Calme nawilżającą?? no bo teraz jako ze sprobowalam oliwkowego kremu to bym go chetnie kupila ale chcialam od dawna calme nawilzająca... moze masz porownanie?? ktory lepszy??
no bo z probek dali mi tylko biolipidową

Clarissa zapach faktycznie... śmierddziel ze nie wiem ale sie przyzwyczajam... ale zeby zapychal to nie chociaz mnie prawie wszystko potrafi zapchac. Moze uzywalas tego tłustego a nie lekkiej formuly??
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-01, 14:46   #2043
Clarissa:)
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: prawie Wrocław ;)
Wiadomości: 2 426
GG do Clarissa:)
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Lekkiej formuły. Ale mnie zapycha ... Jak każdy krem Ziaji zresztą.

Miałam próbkę biolipidowego i też zapychał... Może nawilżający byłby lepszy?...Nie wiem
Clarissa:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-01, 16:25   #2044
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Szukam bardzo delikatnego kremu przeciwzmarszczkowego do mlodej skory.Nie wiem tylko,czy szukac w Ziaji,Sorayi,czy Eris?Nie orientujecie sie moze,czy Ziaja ma taki kremik dla skory 20-letniej?
Moren ja tez mam dopiero 20 lat i myślę że nie potrzebujemy juz kremu przeciwzmarszczkowego???W ogóle pierwsze słysze o delikatnym kremie przeciwzmarszczkowym do młodej skóry chyba żadna firma czegoś takiego nie produkuje...
Choc nie...Ziaja ma podobno dobry krem noramlizujacy i właśnie przeziwzmarszczkowy, który mam ochote kupić, ale ze wzgledu na to pierwsze
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-01, 16:32   #2045
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość
W ogóle pierwsze słysze o delikatnym kremie przeciwzmarszczkowym do młodej skóry chyba żadna firma czegoś takiego nie produkuje...
Z tego co pamietam to Loreal czy jakas tego typu firma zarzekala sie ze ma krem do 25 latem juz na zmarszczki, ale podejrzewam, ze albo wcale nie byl na zmarszczki, albo wcale nie byl delikatny- nie wierze w takie cuda.
Ja uzywalam jakis czas Ziaji Sopot przeciwzmarszczkowej mojej mamy, bo nie mialam czasu kupic sobie innego kremu brazujacego i nie zauwazylam podraznien, ale sadze akurat, ze w tym przypadku przeciwzmarszczkowe dzialanie to raczej chwyt reklamowy
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-01, 16:53   #2046
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
A nie lepiej naniesc odzywke na same konce?? Podobno w ogole odzywek bez splukiwania nie powinno sie nakladac na skore glowy, bo za bardzo obciazaja wlosy i powoduja wieksze przetluszczanie- szczegolnie tak tluste jak ta z olejkiem rycynowym. Ja nakladam ja na same konce i jest rewelacyjna.
W ogole gdzie przeczytalas o tym kompresie?? Bo ja mam i nowe i stare opakowanie i nic takiego nie widze??
Nigdy nie używam maseczki na skórę głowy! Tylko i wyłącznie od połowy włosa. Uważam że nakładanie odżywki do włosów farbowanych (nadającej połysk) na same końcówki nie da efektu. Tej drugiej zaś, miodowej, używam na same końcówki.
Co do kompresu na moim opakowaniu (zarówno jednym jak i drugim) napisane jest:
"INTENSYWNA PIELĘGNACJA- PRZEPIS NA KOMPRES
1-2 razy w miesiącu nanieść większą ilość odżywki na wilgotne włosy i owinąć ręcznikiem. Po 5-10 minutach dokładnie spłukać."

Poszukaj tego opisu pod Sposobem użycia. Jest na pewno

Cytat:
Napisane przez cute-poison Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie. Nie zapycha was po kremikach do twarzy?

Ja kupiłam sobie krem tłusty masło kakaowe. Ślicznie pachnie, fajnie wyrównuje koloryt, najchętniej smarowałabym się nim cały czas. Stosowałam go na noc, a na dzień zaczęłam stosować Sorayę Witaminową Terapię Matującą. I trochę mi wyrzuciło zaskórników. Zastanawiam się od którego kremu to może być.
Aktualnie "leczę się" Normaderm Vichy i nie stosuję Ziaji. Kiedy cera wróci do normy to zastosuję samo masełko na noc i będę obserwować. Boję się, że to przez ten kremik, a ja tak go polubiłam
absolutnie nie zapchał a mam tendencję do zapychania. Uwielbiam masło kakaowe i teraz w zimie zamieniłam swoją Calmę właśnie na to cudo. Nie zauważyłam jednak aby w jakiś sposób polepszał koloryt cery albo radził sobie z przebarwieniami. Po prostu jest taką kapsułką odżywczą na noc

Nigdy nie używałam Oliwki lekkiej formuły do twarzy (choć nie wiem czemu), a kupowałam tę dużą puszkę i nakładałam na ciało, zanim jeszcze Ziaja zaczęła robić masła. Nie mogę więc się wypowiedzieć obiektywnie. Obydwa tłuścioszki uwielbiam.
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-01, 17:11   #2047
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
W jakich cenach?
balasamy do ciała i krem do rak "kozie mleko" były za 2 funty, czyli za cos ponad 10 zl
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-01, 17:37   #2048
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
Nigdy nie używam maseczki na skórę głowy! Tylko i wyłącznie od połowy włosa. .
To jak to sie dzieje, ze przez odzywke piecze cie skora glowy, skoro napisalas ze nie nakladasz odzywki na skore tylko od polowy wlosow...?? Chyba nie bardzo widze zwiazek miedzy pieczeniem i odzywka, chyba ze cos zle zrozumialam.

Co do info o kompresie, to tak z ciekawosci zapytalam. Ja mam odzywke olejek rycynowy i nie mam takiego info pod sposobem uzycia (jedynie, Równie dobre efekty można osiągnąć spłukując odżywkę po 3 - 5 minutach. - to samo jest na str. Ziaji w opisie wszystkich odzywek) :P.

W ogole ta odzywka miodowa jest lepsza od tej olej rycynowy?? bo dla mnie odzywka olej rycynowy jest rewelacyjny- nie obciaza i super natluszcza moje suche koncowki. Mialam miodowa pare dobrych lat temu, w bardzo starej wersji i byla dosc slaba. Jestem ciekawa czy ta teraz jest lepsza... :P
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-01, 17:38   #2049
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość
Moren ja tez mam dopiero 20 lat i myślę że nie potrzebujemy juz kremu przeciwzmarszczkowego???W ogóle pierwsze słysze o delikatnym kremie przeciwzmarszczkowym do młodej skóry chyba żadna firma czegoś takiego nie produkuje...
Choc nie...Ziaja ma podobno dobry krem noramlizujacy i właśnie przeziwzmarszczkowy, który mam ochote kupić, ale ze wzgledu na to pierwsze
No wlasnie o cos takiego mi chodzi Chociaz chyba kupie sobie z Oriflame Żel na noc balance.Do cery mieszanej,normalizuje ja i zapobiega przedwczesnemu starzeniu sie.Jest napisane,ze dla 20+,wiec akurat
A pomusl mnie naszedl po tym,jak mama podarowala mi pierwszy krem pod oczy,wlasnie Oriflame Optimals i stwierdzila,ze najwyzsza pora No i po ostatnim artykule z Glamour,w ktorym wyczytalam,ze warto zainwestowac w kremik zwalczajacy pierwsze zmarszczki.Ale wlasnie taki delikatny,dla mlodej skory.Bo lepiej zapobiegac,niz leczyc
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-01, 18:20   #2050
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
To jak to sie dzieje, ze przez odzywke piecze cie skora glowy, skoro napisalas ze nie nakladasz odzywki na skore tylko od polowy wlosow...?? Chyba nie bardzo widze zwiazek miedzy pieczeniem i odzywka, chyba ze cos zle zrozumialam.

Co do info o kompresie, to tak z ciekawosci zapytalam. Ja mam odzywke olejek rycynowy i nie mam takiego info pod sposobem uzycia (jedynie, Równie dobre efekty można osiągnąć spłukując odżywkę po 3 - 5 minutach. - to samo jest na str. Ziaji w opisie wszystkich odzywek) :P.

W ogole ta odzywka miodowa jest lepsza od tej olej rycynowy?? bo dla mnie odzywka olej rycynowy jest rewelacyjny- nie obciaza i super natluszcza moje suche koncowki. Mialam miodowa pare dobrych lat temu, w bardzo starej wersji i byla dosc slaba. Jestem ciekawa czy ta teraz jest lepsza... :P
faktycznie źle mnie zrozumiałaś. Napisałam że na codzień używam odżywki na końcówki bądź od połowy włosa (w przypadku rycynowej) jednak gdy przeczytałam że można nałożyć raz na jakiś czas jako kompres nałożyłam grubo na głowę i zawinęłam ręcznikiem tak jak sugeruje producent. Wtedy oczywiście odżywka miała kontakt ze skórą głowy i dostałam swędzenia.
Nie powiem ci która jest lepsza bo dla mnie po prostu obydwie są badziewne. No niestety moje doświadczenia z dwoma szamponami i dwoma odżywkami są dość marne. W zasadzie nigdy żaden szampon nie zrobił mi takiego spustoszenia a i odżywki za bardzo mnie obciążały w lecie. Teraz w zimie znowu po nie sięgnęłam (po rycynową) i spisuje się dużo lepiej, jednak raczej ją odstawię jak tylko przejdę się w końcu do sklepu i kupię jakąś inną. Miodowa wogóle nie dla mnie- zbyt ciężka (a pamiętam cudowną starą wersję miodowej sprzed wielu lat, która była zbawienna!).
Jedno wiem na pewno- nic szczególnego, co mogłabym zauważyć gołym okiem, moim włosom nie zrobiły.
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-01, 18:41   #2051
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Side85- no to teraz juz wszystko rozumiem. Ja mam dosc wrazliwa skora, ktora czesto mnie swedzi i ulega bardzo poraznieniom przez stosowanie za mocnych szamponow. Wlasnie na probe posmarowalam skore glowy odzywka olejek rycynowy i mnie nic nie piecze, wiec moze to akurat indywidualny przypadek.
Faktycznie odzywka olejek rycynowy nie wplywa na stan moim wlosow, ale daje ladny efekt wizualny (i tak uzywam wczesniej odzywki do splukowania). Dzieki niej koncowki sa bardziej zdyscyplinowane i nie widac, ze sa takie zniszczone.
Co do tej miodowej to wlasnie ta stara strasznie sklejala i obciazala mi wlosy :/
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-01, 20:32   #2052
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
No wlasnie o cos takiego mi chodzi Chociaz chyba kupie sobie z Oriflame Żel na noc balance.Do cery mieszanej,normalizuje ja i zapobiega przedwczesnemu starzeniu sie.Jest napisane,ze dla 20+,wiec akurat
A pomusl mnie naszedl po tym,jak mama podarowala mi pierwszy krem pod oczy,wlasnie Oriflame Optimals i stwierdzila,ze najwyzsza pora No i po ostatnim artykule z Glamour,w ktorym wyczytalam,ze warto zainwestowac w kremik zwalczajacy pierwsze zmarszczki.Ale wlasnie taki delikatny,dla mlodej skory.Bo lepiej zapobiegac,niz leczyc
Tutaj i na KWC (no i na stonie Ziaji) możesz poczytac sobie o tym kremie normalizującym przeciwzmarszczkowym z serii BIOBALANS (do cery tłustej i mieszanej)
Ja jak skończe swoje kremiki na noc (których ostanio za dużo sie nazbierało) to kupie napewno właśnie ten...ale mysle że to przeciwzmarszczkowe działanie nie jest nam jeszcze potrzebne
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-01, 22:11   #2053
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość
Tutaj i na KWC (no i na stonie Ziaji) możesz poczytac sobie o tym kremie normalizującym przeciwzmarszczkowym z serii BIOBALANS (do cery tłustej i mieszanej)
Ja jak skończe swoje kremiki na noc (których ostanio za dużo sie nazbierało) to kupie napewno właśnie ten...ale mysle że to przeciwzmarszczkowe działanie nie jest nam jeszcze potrzebne
Fakt,z opisu ma dzialanie takie,jak moj z Oriflame.Chyba sie skusze,jak tylko gdzies go dorwe Dzieki wielkie za podpowiedz
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 09:50   #2054
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez Zmijka Pokaż wiadomość
balasamy do ciała i krem do rak "kozie mleko" były za 2 funty, czyli za cos ponad 10 zl
oo no to nawet nawet.
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 14:49   #2055
izapp1
Zakorzenienie
 
Avatar izapp1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 618
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez agiii Pokaż wiadomość
izapp1 a czy mialas moze krem Calme nawilżającą?? no bo teraz jako ze sprobowalam oliwkowego kremu to bym go chetnie kupila ale chcialam od dawna calme nawilzająca... moze masz porownanie?? ktory lepszy??
no bo z probek dali mi tylko biolipidową
Niestety nie.
izapp1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 15:12   #2056
aklat
Rozeznanie
 
Avatar aklat
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 750
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez agiii Pokaż wiadomość
izapp1 a czy mialas moze krem Calme nawilżającą?? no bo teraz jako ze sprobowalam oliwkowego kremu to bym go chetnie kupila ale chcialam od dawna calme nawilzająca... moze masz porownanie?? ktory lepszy??
no bo z probek dali mi tylko biolipidową
agiii, ja mam Calme nawilzająca, i jest świetna, bardzo lekka, latwo sie wchlania i dobrze nawilza, no i zapach jak dla mnie lody śmietankowe
krem oliwkowy (lekka formuła) ma moja mama i kilka razy sie nim smarowalam, ale jak dla mnie to jest krem raczej do ciala, bardzo tlusty i tresciwy, ciezko sie rozprowadza, ale z wchlanianiem juz jest ok,
generalanie: zdecydowanie wygrywa calma, bez dwóch zdan, jak jeszcze go nie mialas to koniecznie spróbuje, juz sam zapach wystarczy, a działanie tez ma b. dobre
__________________


aklat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 16:15   #2057
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

o kurcze a ja myslalam ze ta lekka formula oliwka to sie tak super rozprowadza i taka nietlusta (po wczesniejszym kremie kakaowym to moglam tak sadzic) ale jesli Calma lepsza to juz po nią lecę super niby powinnam na zime biolipidowy ale on taki tlusty wiem z próbek ze nie wiem...ale zaczynaja mi sie problemy z rozszerz, naczynkamiwiec musze chronic buzie...

dzieki aklat
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 16:48   #2058
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;5673543]oo no to nawet nawet.[/QUOTE]
czyli jak na zarobki w Anglii to taniocha W Polsce w przeliczeniu na najnizszy zarobek/godz i tak wychodzą drożej niż w UK
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 17:41   #2059
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Nooo w takim razie jak tylko skoncze moj cudowny kakaowy krem to biegne po Calmę
Z mleczka byłam bardzo zadowolona a opis kremu brzmi mmmm, śmietankowy zapach?
Coś czuję że się polubimy
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-02, 18:02   #2060
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez agiii Pokaż wiadomość
izapp1 a czy mialas moze krem Calme nawilżającą?? no bo teraz jako ze sprobowalam oliwkowego kremu to bym go chetnie kupila ale chcialam od dawna calme nawilzająca... moze masz porownanie?? ktory lepszy??
no bo z probek dali mi tylko biolipidową
agiii ja posiadam calmę nawilzajacą i bilipidową. Nawilżająca jest lekka i wchłania się u mnie szybko, natomiast biolipidowa jest cięższa i dłużej się wchłania, pozostawiając taką "lekko tłustawą" warstwę. Niestety biolipidowa mnie zapchała po jakimś czasie, a nawilżająca jest taka delikatna, że używałam jej nawet po peelingu migdałowym i nie miałam żadnych podrażnień, zaczerwienień.
Cytat:
Napisane przez aklat Pokaż wiadomość
agiii, ja mam Calme nawilzająca, i jest świetna, bardzo lekka, latwo sie wchlania i dobrze nawilza, no i zapach jak dla mnie lody śmietankowe
krem oliwkowy (lekka formuła) ma moja mama i kilka razy sie nim smarowalam, ale jak dla mnie to jest krem raczej do ciala, bardzo tlusty i tresciwy, ciezko sie rozprowadza, ale z wchlanianiem juz jest ok,
generalanie: zdecydowanie wygrywa calma, bez dwóch zdan, jak jeszcze go nie mialas to koniecznie spróbuje, juz sam zapach wystarczy, a działanie tez ma b. dobre
Zgadzam się
chise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 18:10   #2061
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

dzieki utwierdzacie mnie coraz bardziej w tym ze po niego biegne
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 18:10   #2062
martul
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: psl/krk
Wiadomości: 896
GG do martul
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

ja rownież używałam i calmy i oliwki lekkiej
zdecydowanie stawiam na calme:dobrze nawilża nie zostawia tłustego filmu i ma ładny zapach
__________________
"A potem nastrój nieco mi sie polepsza, bo zdaję sobie sprawę, że jeśliby zapytać tych ludzi, czego tu szukają, połowa z nich natychmiast zalałaby sie łzami."
martul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 18:34   #2063
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Dzisiaj kupiłam Calme biolipidowa i mleczko z tej serii.
Zaczęłam dzisiaj zabawe z Brevoxylem i potrzebowałam czegoś bardziej treściwego

Mleczko jest super, kiedyś użyłam nagietkowego to myślałam , że na pogotowie będe musiała jechać wypaliło mi kompletnie twarz

Terza bardzo się bałam ale wszystko jest ok, mleczko jest delikatne ma ładny zapach

No i dalej szukam opuncji
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 19:11   #2064
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez bardotka_a Pokaż wiadomość
Dzisiaj kupiłam Calme biolipidowa i mleczko z tej serii.
Zaczęłam dzisiaj zabawe z Brevoxylem i potrzebowałam czegoś bardziej treściwego

Mleczko jest super, kiedyś użyłam nagietkowego to myślałam , że na pogotowie będe musiała jechać wypaliło mi kompletnie twarz

Terza bardzo się bałam ale wszystko jest ok, mleczko jest delikatne ma ładny zapach

No i dalej szukam opuncji
Mleczka nagietkowego użyłaś po kwasach? Mi też twarz wypalało Pytałam na biochemii i dziewczyny pisały że może tak nagietek wpływa na skóre potraktowaną kwasami

fuksjo: jakbyś porównała calmę biolipidową z lekką opuncją?Biolipidowa calma była zbawienna w zeszła zimę (swietnie chroniła skórę przed mrozem, wiatrem - nie piekła, nie była ściagnięta, wchłaniała się do matu mimo iż mam przetłuszczająca się skóre)

Pytałam w jednej Naturze czy będą mieć opuncję,a le pani powiedziała że raczej nie, bo nie mają miejsca

Na kupon z Natury (rabat -20%) kupiłam 3 kremy nagietkowe dla mojej mamy. Gdyby byla opuncja to bym kupiła tonik i lekki krem ale - pisąłam wyżej Kupiłam więc mleczko i tonik oliwkowe z Kolastyny (była wyprzedaż - 3,99, a z dodatkowym rabatem 3,20
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 19:26   #2065
aklat
Rozeznanie
 
Avatar aklat
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 750
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez agiii Pokaż wiadomość
dzieki aklat
do usług
__________________


aklat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 20:05   #2066
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
[SIZE="2"][FONT="Georgia"]Mleczka nagietkowego użyłaś po kwasach? Mi też twarz wypalało Pytałam na biochemii i dziewczyny pisały że może tak nagietek wpływa na skóre potraktowaną kwasami
Nie wiedziałam o tym, nawet na to nie wpadłam i przypłaciłam to okropnym bólem i nieźle się przestraszyłam, widok mojej twarzy nie był za ciekawy
Dziękuje za informacje
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 21:34   #2067
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Pozwolcie, ze zadam pytanie z serii "gupie"
Od jakiegos czasu uzywam serii Nuno z Ziaji. Nie jest rewelacyjna, ale swoje robi, szczegolnie krem do twarzy, ktory swietnie ja matuje (choc przy okazji i sciaga...). I tu nasuwa sie moje pytanie. W zwiazku ze zblizajacymi sie chlodami chcialabym dodatkowo zabezpieczyc twarz kremem ochronnym, ale co w takim razie z tym matujacym? Jak i kiedy go uzywac? Po ochronnym czy moze wcale? Dodam tylko, ze cere mam tlusta i nawet nie chce sobie wyobrazac jak bedzie wygladac po nalozeniu kremu nawilzajacego na dzien...
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 21:40   #2068
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Pozwolcie, ze zadam pytanie z serii "gupie"
Od jakiegos czasu uzywam serii Nuno z Ziaji. Nie jest rewelacyjna, ale swoje robi, szczegolnie krem do twarzy, ktory swietnie ja matuje (choc przy okazji i sciaga...). I tu nasuwa sie moje pytanie. W zwiazku ze zblizajacymi sie chlodami chcialabym dodatkowo zabezpieczyc twarz kremem ochronnym, ale co w takim razie z tym matujacym? Jak i kiedy go uzywac? Po ochronnym czy moze wcale? Dodam tylko, ze cere mam tlusta i nawet nie chce sobie wyobrazac jak bedzie wygladac po nalozeniu kremu nawilzajacego na dzien...

A moze własnie wygladać lepiej Mi calma biolipiodowa bardzo uratowała tłustą buźkę - teraz mam bardziej ku normlanej Teraz nie musze używać podkładu, z pudru też czasem rezygnuje W zeszłą zimę calma wchłaniała mi się niemal do matu mimo tendencji (wtedy) do przetłuszczania. Gdy skóra wróciła do normy (czyli na wiosnę) już słabiej się wchłaniał. Odradzam jednak stosowanie na noc - wtedy zapychał mi skóre
Może masz skórę przesuszoną tymi matującymi kremami przez co skóra wytwarza więcej sebum niż to konieczne - w ten sposób broniąc się przed suchością. Ja bym odstawiła wszelkie kremy matujące i do tłustej cery

Napisze jeszcze, że po Calmie nakładałam jeszcze emulsję z wysokim filtrem - błysk był minimalny Teraz nawet filtra nie musze matować
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 21:47   #2069
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A moze własnie wygladać lepiej Mi calma biolipiodowa bardzo uratowała tłustą buźkę - teraz mam bardziej ku normlanej Teraz nie musze używać podkładu, z pudru też czasem rezygnuje W zeszłą zimę calma wchłaniała mi się niemal do matu mimo tendencji (wtedy) do przetłuszczania. Gdy skóra wróciła do normy (czyli na wiosnę) już słabiej się wchłaniał. Odradzam jednak stosowanie na noc - wtedy zapychał mi skóre
Może masz skórę przesuszoną tymi matującymi kremami przez co skóra wytwarza więcej sebum niż to konieczne - w ten sposób broniąc się przed suchością. Ja bym odstawiła wszelkie kremy matujące i do tłustej cery

Napisze jeszcze, że po Calmie nakładałam jeszcze emulsję z wysokim filtrem - błysk był minimalny Teraz nawet filtra nie musze matować
Myslalam wczesniej o tej Calmie i chyba sie skusze..
Kremu matujacego uzywam od niedawna, wiec nie sadze, ze to on powoduje przesuszenie sie skory. Nigdy nie uzywam podkladu ani pudru, jedynie wlasnie ten krem matujacy, a na noc nawilzajacy. Wszystko dotychczas ladnie poukadane bylo, a tu teraz problem z kolejnoscia nakladania kremow
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 09:03   #2070
Tity
Zakorzenienie
 
Avatar Tity
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 970
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Ja zaczęłam niedawno używać Calmy nawilżającej. Mam cerę suchą i właściwie używam kremu sporadycznie, bo jednak nie nawilża tak dobrze jak Kozie Mleko. Wchłania się dosłownie wszystko co nałożę, każda ilość, mam wrażenie, że odrobinę łagodzi zaczerwienienia, chociaż co dziwne zaraz po nałożeniu odrobinę szczypie. Ale ogólnie nie jest taki zły, buzia jest całkiem miła w dotyku. Używam też mleczka z serii Calma, ale przy wodoodpornym tuszu trzeba się trochę namęczyć i tak ze 3 do 4 wacików wykorzystać :P Natomiast bardzo zadowolona także jestem z kremu Czarny Bez....świetny na rano, dobry i do mojej suchej skóry i dla mojej mamy
Tity jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:52.