Dziwna relacja, czy jestem naiwna? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-21, 19:13   #61
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Dziwna relacja, czy jestem naiwna?

Ten facet się nie zmieni. Chwilę będzie dobrze a jak się poczujesz bezpiecznie to znów zacznie odwalać.

Piszesz że bedzie do Ciebie dzwonił z innych numerów? Masz numer na kartę? Zmień. Abonament, czy mix to zamów nowy numer (to troszkę kosztuje). Nachodzi w domu? Postrasz go policją w razie czego wezwij (powiedz że sie go boisz). Pare razy policja przyjedzie to zrezygnuje.

Ale szczerze watpie czy zerwiesz. No bo jak przyjmie zaproszenie do związku na fb to od razu będzie wszystko ok
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 19:22   #62
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Dziwna relacja, czy jestem naiwna?

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Pokaż wiadomość
Ale szczerze watpie czy zerwiesz. No bo jak przyjmie zaproszenie do związku na fb to od razu będzie wszystko ok
Dokładnie. Przeraża mnie podany w tym wątku wiek autorki. O ile młodzieńczą naiwność można jakoś wytłumaczyć, o tyle...no kurczę, to ta wizja zbliżającej się trzydziestki i mitu, że po trzydziestce to już tylko się do trumny kłaść, robi kobietom takie bagno z mózgów?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 19:28   #63
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Dziwna relacja, czy jestem naiwna?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Dokładnie. Przeraża mnie podany w tym wątku wiek autorki. O ile młodzieńczą naiwność można jakoś wytłumaczyć, o tyle...no kurczę, to ta wizja zbliżającej się trzydziestki i mitu, że po trzydziestce to już tylko się do trumny kłaść, robi kobietom takie bagno z mózgów?
Szczerze nie zwróciłam uwagi na wiek i myślałam, że kobieta jest ledwie pełnoletnia!
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 19:59   #64
201707171132
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 453
Dot.: Dziwna relacja, czy jestem naiwna?

Mit, że do 30 czeba zaobrączkować jakiego chuopa to relikt przeszłości, jednak gdzieniegdzie nadal obecny. Ten tutaj opisany półgłówek to idealna partia na mensza dla każdej dziewczyny, także pilnuj dobrze Autorko bo jeszcze ktoś się skusi i odbije chuopa, w końcu szlaja się po klubach a tam różni i różne przychodzą
201707171132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 20:02   #65
jane_birkin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 29
Dot.: Dziwna relacja, czy jestem naiwna?

zupelnie nie interesuje mnie małzenstwo i dzieci! po ostatnim nieudanym zwiazku mialam plan zostania singlem, nie obchodzą mnie drobnomieszczanskie mity starej panny itp. nie jestem nawet gotowa na wspolne mieszkanie.....ech...a co do wieku to sprawa indywidualna, w kwestii uczuć nawet po 60tce ludzie zachowują się jak gimnazjaliści....
jane_birkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 20:10   #66
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Dziwna relacja, czy jestem naiwna?

Cytat:
Napisane przez jane_birkin Pokaż wiadomość
a co do wieku to sprawa indywidualna, w kwestii uczuć nawet po 60tce ludzie zachowują się jak gimnazjaliści....
Niby tak, ale to świadczy o wnioskach wyciągniętych z poprzednich doświadczeń. A raczej o braku tychże wniosków.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 20:27   #67
jane_birkin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 29
Dot.: Dziwna relacja, czy jestem naiwna?

poniewaz w poniedzialek mialam sie do niego wprowadzic, musze dzis wyjasnic sytuacje, pojde po polnocy, na dwie godziny przez koncem jego zmiany i postawie mu ostateczne ultimatum, albo od teraz zaczyna sie zachowywac odpowiedzialnie wobec mnie albo zaczynam sie spotykac z kims innym, jutro zdam relacje/Naiwna....
jane_birkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-21, 20:29   #68
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Dziwna relacja, czy jestem naiwna?

ja powiem tak: mam kolege ktory spotyka sie z dziewczyna od ponad pol roku. nie uwaza jej za dziewczyne.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 20:31   #69
jane_birkin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 29
Dot.: Dziwna relacja, czy jestem naiwna?

jesli to sie nie rozwiaze do poniedzialku, w tydzien znajde sobie nowego chlopaka
jane_birkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 20:33   #70
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Dziwna relacja, czy jestem naiwna?

Cytat:
Napisane przez jane_birkin Pokaż wiadomość
jesli to sie nie rozwiaze do poniedzialku, w tydzien znajde sobie nowego chlopaka
Bardzo dojrzale. Czy nóżkami też zaczniesz tupać?
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 20:35   #71
jane_birkin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 29
Dot.: Dziwna relacja, czy jestem naiwna?

a co mam zrobic?czekać do śmierci? nigdy sie z niego nie wyleczę jesli szybko nie zmienie obiektu uczuc, to jest instynkt samozachowawczy!
jane_birkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-21, 20:38   #72
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Dziwna relacja, czy jestem naiwna?

Cytat:
Napisane przez jane_birkin Pokaż wiadomość
a co mam zrobic?czekać do śmierci? nigdy sie z niego nie wyleczę jesli szybko nie zmienie obiektu uczuc, to jest instynkt samozachowawczy!
Raczej jego brak. Poza tym: Ty nie chcesz się wyleczyć z obecnego.
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 20:40   #73
jane_birkin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 29
Dot.: Dziwna relacja, czy jestem naiwna?

mylisz sie! niczego bardziej nie chce!!! gdybym mogla o nim zapomnieć ot tak w pięć sekund bylabym najszczesliwszą osobą na swiecie

Edytowane przez jane_birkin
Czas edycji: 2015-03-21 o 20:42
jane_birkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 20:41   #74
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Dziwna relacja, czy jestem naiwna?

Mam nieodparte wrażenie, że dawanie rad autorce to marnotrawienie klawiatury.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 20:44   #75
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Dziwna relacja, czy jestem naiwna?

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Mam nieodparte wrażenie, że dawanie rad autorce to marnotrawienie klawiatury.
Jak większości słabym trollom. Bo nie wierzę w naiwność kobiety, która nie rzuciła misiaczka zaraz po tym, jak się dowiedziała, że ten rozwalił krzesło na kimś innym.
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 20:45   #76
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Dziwna relacja, czy jestem naiwna?

Cytat:
Napisane przez jane_birkin Pokaż wiadomość
jesli to sie nie rozwiaze do poniedzialku, w tydzien znajde sobie nowego chlopaka


Ręce opadają. Chyba nie ma jak Ci pomóc.

A co niby miałoby się do poniedziałku rozwiązać?

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2015-03-21 o 20:46
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 20:46   #77
jane_birkin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 29
Dot.: Dziwna relacja, czy jestem naiwna?

dobra, nie rozumiem o co chodzi z trollingiem,ktos komus za to płaci? jaki to ma sens i cel? ja chcę jakoś naprawić tę relację i tyle! jutro się odezwę i powiem co i jak, dziekuje za porady wszystkie gruntownie przemyślę
jane_birkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 20:58   #78
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Dziwna relacja, czy jestem naiwna?

Cytat:
Napisane przez jane_birkin Pokaż wiadomość
dobra, nie rozumiem o co chodzi z trollingiem,ktos komus za to płaci? jaki to ma sens i cel? ja chcę jakoś naprawić tę relację i tyle! jutro się odezwę i powiem co i jak, dziekuje za porady wszystkie gruntownie przemyślę
Jak to się mówi wśród stolarzy: połamania krzeseł!
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 21:03   #79
jane_birkin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 29
Dot.: Dziwna relacja, czy jestem naiwna?

dziękuję za kilka godzin wyłożę mu kawę na ławe i przekonam się ostatecznie czy byłam naiwną idiotką.....
jane_birkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-21, 21:29   #80
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Dziwna relacja, czy jestem naiwna?

Naiwność to chyba nie największy problem autorki
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 21:32   #81
jane_birkin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 29
Dot.: Dziwna relacja, czy jestem naiwna?

a co? brak inteligencji?
jane_birkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 21:33   #82
misthy
Rozeznanie
 
Avatar misthy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrc
Wiadomości: 627
Dot.: Dziwna relacja, czy jestem naiwna?

Cytat:
Napisane przez jane_birkin Pokaż wiadomość
Jesteśmy razem od ponad pół roku, mamy po 27lat on twierdzi, że mnie kocha, okazuje czułość itp. tyle, że do tej pory przedstawiał mnie znajomym jako swoją "znajomą", zaprosił mnie dwa razy na imprezę, w tym raz na wesele swojego przyjaciela, podczas ktorego traktował mnie jak powietrze, zaryzykowałam i zaprosiłam go na imprezę sylwestrową, kiedy tylko weszliśmy do mieszkania mojego kolegi, on natychmiast się ode mnie odciął i flirtował z każdą (dosłownie każdą) panną na imprezie. W końcu postawiłam sprawę na ostrzu noża i zagroziłam odejściem. Z wielkim oporem przedstawił mnie paru osobom jako swoją dziewczynę, ale w dalszym ciągu nie zaprasza mnie nigdzie na imprezy, chyba że tam gdzie jesteśmy sami-kino, restauracja. Ostatnio był na kolejnej i znowu mnie nie zaprosił, twierdząc, że ma prawo bawić się sam. Znowu tańczył z połową panien, które tam były zgrywając singla. Nie wiem co robić, mam masę sprzecznych sygnałów, nie mogę się go pozbyć bo strasznie szlocha twierdząc że umrze beze mnie. Impas....
dziwna sytuacja, jakby sie Ciebie wstydzil. ja bym nie wytrztymala w takiej relacji. i szczerze wykopala bym goscia ze swojego zycia
__________________
Warto wierzyć w miłość bo gdzieś jest ktoś kto też w nią wierzy!

18.04.2015 - 14:00 sakramentalne tak
misthy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 22:26   #83
Mick
Rozeznanie
 
Avatar Mick
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 955
Dot.: Dziwna relacja, czy jestem naiwna?

Mhmmm. Z każdą wiadomością pojawia się coraz tłustszy i bardziej smakowity skrawek informacji, a wszystkie wpasowują się w ulubione wizażowe tematy.



Daję 3/10, bo wyszły 3 strony wątku.
__________________
You don’t have to be pretty. You don’t owe prettiness to anyone. Not to your boyfriend/spouse/partner, not to your co-workers, especially not to random men on the street. [...] Prettiness is not a rent you pay for occupying a space marked "female".

Diana Vreeland
Mick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 22:34   #84
Nevena
Raczkowanie
 
Avatar Nevena
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 178
Dot.: Dziwna relacja, czy jestem naiwna?

Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
Jak to się mówi wśród stolarzy: połamania krzeseł!

Dla mnie 2/10 (za szybko odkryła karty)
__________________
Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Chciałabyś usłyszeć, że miłość najważniejsza, ale ode mnie nie usłyszysz. Miłość nie jest najważniejsza. Ważniejsze jest szczęście. Jeśli miłość nie daje szczęścia, to kij z nią.
bloguję nevena.pl
Nevena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 22:39   #85
jane_birkin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 29
Dot.: Dziwna relacja, czy jestem naiwna?

za szybko? ponieważ mam mało czasu! ech...w porządku nie kontynuuje można skasować wątek......dziękuję za uwagę
jane_birkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-22, 07:04   #86
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Dziwna relacja, czy jestem naiwna?

Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
(...)nie wierzę w naiwność kobiety, która nie rzuciła misiaczka zaraz po tym, jak się dowiedziała, że ten rozwalił krzesło na kimś innym.
To mało jeszcze widziałeś Takie zachowania są bardzo częste, tylko jednak w NIECO innym przedziale wiekowym.

---------- Dopisano o 08:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------

Cytat:
Napisane przez jane_birkin Pokaż wiadomość
dziękuję za kilka godzin wyłożę mu kawę na ławe i przekonam się ostatecznie czy byłam naiwną idiotką.....
Nie, coś Ty, przecież wiesz że on w słowach jest mocny, jeśli się o czymkolwiek przekonasz, to dopiero po jakimś czasie, jak już z nim zamieszkasz, uzależnisz się od niego totalnie.

I serio, mam nadzieję, że się mylę.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-22, 11:43   #87
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Dziwna relacja, czy jestem naiwna?

Cytat:
Napisane przez jane_birkin Pokaż wiadomość
milion razy pisalam ze koniec!!! blokowalam na fb itp blokowalam numer!! on NIE ROZUMIE DLACZEGO!
Bo jest półgłówkiem?
Faktycznie wymarzony partner.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-22, 19:25   #88
jestemlegalna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 22
Dot.: Dziwna relacja, czy jestem naiwna?

Cytat:
Napisane przez jane_birkin Pokaż wiadomość
Wszystkim opowiada jaka jestem utalentowana i zdolna, ale wciąż czuję jego dystans w towarzystwie. Dzisiaj znowu wyszedł ze znajomymi nie zapraszając mnie.....Koleżanka twierdzi, że powinnam dalej walczyć i nauczyć go normalnego zachowania się, bo skoro mu zależy i nie pozwala mi zerwać tej znajomości, to powinien się trochę dostosować.
Wybaczcie łopatologiczną składnię, jestem wykonczona
Dostosować? On powinien się zdecydować. Z twojej opowieści wynika, że gość się boi zaangażowania i trochę chce mieć ciastko i zjeść ciastko. Mogę ci polecić dość głupawą, ale w takich chwilach pożyteczną książkę "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy".
Naprawdę warto czasem się oddalić, nawet jakbyś miała wyć w poduszkę przez tydzień. Jak się odsuniesz to jest szansa, że on zrozumie, że naprawdę nie jesteś dana mu na zawsze. A jak nie zrozumie albo odejdzie - trudno, nie był ciebie wart.
__________________
http://jestemlegalna.pl
Dziewczyny, działamy!
jestemlegalna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-23, 16:08   #89
jane_birkin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 29
Dot.: Dziwna relacja, czy jestem naiwna?

książka jest swietna czytalam, wiele razy robiłam unik-3tyg zerwania kontaktu, zreszta ciagle to robie, chodze na imprezy sama, do kina z kolegami, caly czas wysylam mu sygnaly, ze nie moze mnie miec na zawsze, zresztą kiedy on powiedzial, ze chodzenie, bycie razem to powazna decyzja bo to jest dla niego do konca zycia, ja odparlam, ze dla mnie to jest cos tymczasowego i ze sama sie boje zaangazowania, wiec proponuje, zebysmy chodzili ze sob do konca maja.....wtedy on wpadl w panikę....`p
Poszlam tam wczoraj i nawet nie zdazylam wyjechać z tymi wyrzutami, on strasznie czule mnie przywitał i zajmował przez caly wieczór, wszystkim opowiadając jaki jest zakochany, obcałowywał itp. potem pojechalismy na impreze do jego kolegi, ktory zreszta mowil mi ze Kamil (imię zmienione) jest we mnie zakochany i powinniśmy miec razem dziecko i że strasznie się oboje ciśnieniujemy i robimy sobie na zlosc ( kolega Kamila mowil, ze on tanczyl z pannami w piatek po tym jak mu napisalam, ze nie przyjde bo ide na impreze ze znajomymi, mowil, ze Kamil czekal a potem wpadl w szal i rzucil sie w wir tanca) jak wloskie malzenstwo.....
jego czulosc osiagnela takie rozmiary, ze kolega stwierdził, że to wrecz obrzydliwe
nie twierdze, zebym byla zachwycona, ale ciesze sie ze cos sie jednak zmieniło, mysle, ze jego przyjaciel mial racje prowadzimy jakas dziwna rozgrywkę-mechanizm obronny- w obawie przed zaanazowaniem.
Jest w tym duzo mojej winy bo ja tez mam problem z inicjowaniem kontaktu fizycznego, Kamil zarzucil mi ze nigdy go nie dotykam w towarzystwie, moi znajomi z kolei twierdzą ze go ignoruje (byc moze ale robie to obronnie w obawie, ze on mnie bedzie zaniedbywal).
Straszna pułapka.....ale oboje jestesmy po cieżkich poprzednich zwiazkach. Dowiedzialam sie przy okazji kolejnych nowinek na temat jego bylych dziewczyn (same wariatki) jedna probowala uwiesc wlasnie tego przyjaciela Kamila ( o ktorym wspomnialam) i robiła straszne akcje...
Wygląda na to, że faktycznie ostatnio oboje robilismy rozne uniki i za mało czasu spedzalismy razem, chyba powinnismy spuscic z tonu i przestac walczyc....
jane_birkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-23, 16:51   #90
elamem
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 571
Dot.: Dziwna relacja, czy jestem naiwna?

Cytat:
Napisane przez jane_birkin Pokaż wiadomość
książka jest swietna czytalam, wiele razy robiłam unik-3tyg zerwania kontaktu, zreszta ciagle to robie, chodze na imprezy sama, do kina z kolegami, caly czas wysylam mu sygnaly, ze nie moze mnie miec na zawsze, zresztą kiedy on powiedzial, ze chodzenie, bycie razem to powazna decyzja bo to jest dla niego do konca zycia, ja odparlam, ze dla mnie to jest cos tymczasowego i ze sama sie boje zaangazowania, wiec proponuje, zebysmy chodzili ze sob do konca maja.....wtedy on wpadl w panikę....`p
Poszlam tam wczoraj i nawet nie zdazylam wyjechać z tymi wyrzutami, on strasznie czule mnie przywitał i zajmował przez caly wieczór, wszystkim opowiadając jaki jest zakochany, obcałowywał itp. potem pojechalismy na impreze do jego kolegi, ktory zreszta mowil mi ze Kamil (imię zmienione) jest we mnie zakochany i powinniśmy miec razem dziecko i że strasznie się oboje ciśnieniujemy i robimy sobie na zlosc ( kolega Kamila mowil, ze on tanczyl z pannami w piatek po tym jak mu napisalam, ze nie przyjde bo ide na impreze ze znajomymi, mowil, ze Kamil czekal a potem wpadl w szal i rzucil sie w wir tanca) jak wloskie malzenstwo.....
jego czulosc osiagnela takie rozmiary, ze kolega stwierdził, że to wrecz obrzydliwe
nie twierdze, zebym byla zachwycona, ale ciesze sie ze cos sie jednak zmieniło, mysle, ze jego przyjaciel mial racje prowadzimy jakas dziwna rozgrywkę-mechanizm obronny- w obawie przed zaanazowaniem.
Jest w tym duzo mojej winy bo ja tez mam problem z inicjowaniem kontaktu fizycznego, Kamil zarzucil mi ze nigdy go nie dotykam w towarzystwie, moi znajomi z kolei twierdzą ze go ignoruje (byc moze ale robie to obronnie w obawie, ze on mnie bedzie zaniedbywal).
Straszna pułapka.....ale oboje jestesmy po cieżkich poprzednich zwiazkach. Dowiedzialam sie przy okazji kolejnych nowinek na temat jego bylych dziewczyn (same wariatki) jedna probowala uwiesc wlasnie tego przyjaciela Kamila ( o ktorym wspomnialam) i robiła straszne akcje...
Wygląda na to, że faktycznie ostatnio oboje robilismy rozne uniki i za mało czasu spedzalismy razem, chyba powinnismy spuscic z tonu i przestac walczyc....
Dla mnie życie w takim związku jak opisujesz to byłby koszmar. Nienawidzę huśtawki uczuć. Nienawidzę jak ktoś nagle zalewa mnie falą uczuć jak wcześniej robił cyrki. Czuję się wtedy zmanipulowana.
Uważam też, że kolegów namawiających na dziecko (!) i opowieści o ex-wariatach lepiej w ogóle nie brać pod uwagę.
Ale co kto lubi. Jeśli lubisz karuzelę, bo inaczej jest zbyt monotonnie - masz do tego prawo. Nie każdy musi lubić święty spokój.
Tylko z tym dzieckiem serio się nie spiesz.
elamem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-25 13:13:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:04.