Oskarżenie o gwałt?! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-26, 20:54   #31
linguaphile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 281
Dot.: Oskarżenie o gwałt?!

Chodziło mi o to, że często jesteś zgłaszana. Czytaj ze zrozumieniem.

Nie wiedział, że jest nimfomanką i się zabezpieczył, ale nie o tym jest wątek.
linguaphile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 20:56   #32
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Oskarżenie o gwałt?!

Cytat:
Napisane przez linguaphile Pokaż wiadomość
Chodziło mi o to, że często jesteś zgłaszana. Czytaj ze zrozumieniem.

Nie wiedział, że jest nimfomanką i się zabezpieczył, ale nie o tym jest wątek.
Ups. Cóż, tak czy inaczej, zwyczajnie jestem dobitnie szczera. Chłopak ma problem i to ogromny. I ma coś na sumieniu, ja tak uważam. Ty zapewne się na to nadziejesz za jakiś czas bo tak naiwnie go bronisz, że aż oczy bolą.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 21:09   #33
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Oskarżenie o gwałt?!

chyba musialaby miec jakies dowody aby oskarzyc go o gwalt.
slowo przeciwko slowu to troche za malo
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 21:25   #34
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Oskarżenie o gwałt?!

[QUOTE=linguaphile;5082136 9 Ogólnie miała przed nim wielu innych partnerów, co było czuć. [/QUOTE]

A ja można to poczuć?

[QUOTE=linguaphile; Chyba po prostu czuje ogromne wyrzuty sumienia, że przede mną uprawiał seks z jedną dziewczyną i to z taką, że tak to wyglądało. [/QUOTE]

Jak można mieć wyrzuty sumienia, że był ktoś przed kimś?
Jak ktoś wcześniej napisał, zdanie ładnie budujące ego autorki.

[QUOTE=linguaphile; Z tym, że on ma wiele paranoi, np. że rząd za wszelką cenę będzie chciał go wtrącić do więzienia, gdy założy prosperujący biznes; ogólnie nie ufa rządowi, policji. Może to wynika z tego. Naczytał i naoglądał się za dużo. [/QUOTE]

To ładną fantastykę chłopak czyta.. Jak tak dalej pójdzie to z domu nie wyjdzie. Jak dziewczyna nie ma dowodów na gwałt no to nic nie zrobi, a skoro ona i on jest na tym filmiku to chyba wszystko widać, co nie?
W ogóle nagrywanie sekstaśm dla mnie jest niezrozumiałe, ale może taka moda.
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 21:30   #35
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Oskarżenie o gwałt?!

Cytat:
Napisane przez linguaphile Pokaż wiadomość
Ta dziewczyna jest nimfomanką i rzeczywiście zgodziła się na seks z nim. Ogólnie miała przed nim wielu innych partnerów, co było czuć.
On filmiku nie upublicznił, więc jest czysty pod tym względem.
Sorry, ale jak to można wyczuć?
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 21:39   #36
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Oskarżenie o gwałt?!

Cytat:
Napisane przez Cola_Ola Pokaż wiadomość
Sorry, ale jak to można wyczuć?
moze pachniala prezerwatywami(guma) ?
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 21:40   #37
Ulubiona_rzecz
Zakorzenienie
 
Avatar Ulubiona_rzecz
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: z miętowego laptopa
Wiadomości: 3 484
Dot.: Oskarżenie o gwałt?!

Cytat:
Napisane przez Cola_Ola Pokaż wiadomość
Sorry, ale jak to można wyczuć?
Może wydziela specjalny zapach, który czują tylko faceci
__________________
Najlepszą kochanką jest księgowa. Jak się nie zgadza - to się nie zgadza.
Ale jak się zgadza, to we wszystkich pozycjach

Mądra kobieta kiedyś rzekła: "Mam to k*rwa w dupie" i żyła długo i szczęśliwie

Dobry pocałunek kobieta czuje między udami
Ulubiona_rzecz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-26, 21:49   #38
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Oskarżenie o gwałt?!

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;50824189]moze pachniala prezerwatywami(guma) ?[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Ulubiona_rzecz Pokaż wiadomość
Może wydziela specjalny zapach, który czują tylko faceci


Tak w ogóle to fajny Tż zapowiada się autorce tego tematu.
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 21:56   #39
linguaphile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 281
Dot.: Oskarżenie o gwałt?!

Ona sama jest na tym filmiku, masturbuje się, mój TŻ by się na żadne sekstaśmy nie godził XD
linguaphile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 21:57   #40
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Oskarżenie o gwałt?!

Misia, a Ty serio mu tak wierzysz? Nie odrzuca Cię to?
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 22:06   #41
linguaphile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 281
Dot.: Oskarżenie o gwałt?!

Widziałam ten film przecież, tzn. fragment. Rozpowszechnili go w grupie moich znajomych.
Wierzę, bo nie ukrywał nigdy niczego o sobie przede mną. Od razu prosto z mostu walił, zanim zostaliśmy prawdziwą parą - powiedział mi wszystko, czego się wstydzi itp. Jest strasznie wrażliwy ogólnie. Bardzo łatwo go doprowadzić do stanu rozpaczy, przejmuje się innymi ludźmi. Nie odrzuca mnie to, że przespał się z dziewczyną, która okazała się psychiczna i może być według niego zagrożeniem, bo odzywają się jakieś jego wyrzuty.
Kocham go, po prostu się o niego martwię.
linguaphile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-26, 22:45   #42
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Oskarżenie o gwałt?!

Cytat:
Napisane przez linguaphile Pokaż wiadomość
Jest strasznie wrażliwy ogólnie. Bardzo łatwo go doprowadzić do stanu rozpaczy, przejmuje się innymi ludźmi. Nie odrzuca mnie to, że przespał się z dziewczyną, która okazała się psychiczna i może być według niego zagrożeniem, bo odzywają się jakieś jego wyrzuty.
boze co zalosny gowniarz ....
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 23:39   #43
StraVvberry
Wtajemniczenie
 
Avatar StraVvberry
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 095
Dot.: Oskarżenie o gwałt?!

Cytat:
Napisane przez Cola_Ola Pokaż wiadomość
Sorry, ale jak to można wyczuć?
Tez się nad tym zastanawiałam
__________________
_________________________ _________
StraVvberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 00:11   #44
green way
Zadomowienie
 
Avatar green way
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Łóżeczko - moje ulbione miejsce
Wiadomości: 1 003
Dot.: Oskarżenie o gwałt?!

Skoro tak się przejmujesz swoim facetem i jesteś skłonna uwierzyć w każde jego tłumaczenie, to lepiej oboje udajcie się do psychologa, który pomoże Wam rozwiązać rzucające się na pierwszy rzut oka Wasze problemy emocjonalne, te wspólne i każdego z osobna. Nie dość, że oboje się nieźle wkręcacie w seks aferę, to jeszcze na dodatek Ty masz niezdrowe zapędy na anioła miłości i sprawiedliwości ratującego niewinnego i baaardzo wrażliwego faceta przed całym złem tego świata. A to jeszcze żadnemu człowiekowi nie wyszło na dobre. Facet jest dorosły, pewnie ma głowę na karku i bardzo charakterystyczną dla młodego wieku - dobrą ostrość widzenia. Chciał się zabawić, to też znalazł odpuwiednie do swojej "wrażliwości" towarzystwo. Ba, nawet się zauroczył i pewnie przeżył dużo więcej przyjemności z tego układu 2+1, niż chciałby Ci się do tego przyznać. Teraz boi się konsekwencji, więc rżnie głupa i wrażliwe niewiniątko, zwalając całą winę na dziewczynę i jej rzekome zepsucie. Niezbyt dobrze to świadczy o nim i jego męskim ego, ale skoro tak łatwo łykasz jego wersję i jeszcze mu współczujesz takiej "okropnej" przeszłości to zdecydowanie jest dobrym i skutecznym aktorem. Obyście trwali we dwoje w udanym związku na wieki, bo aż strach pomyśleć co będzie opowiadał o Waszym związku następnej naiwnej dziewczynie, jeżeli Wasza "sielanka" się skończy....

Edytowane przez green way
Czas edycji: 2015-03-27 o 00:16
green way jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 02:41   #45
mel89
Zakorzenienie
 
Avatar mel89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: porto
Wiadomości: 3 445
Dot.: Oskarżenie o gwałt?!

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Ciekawe gdzie to widziałaś. Wybacz, od 8 lat mam jednego partnera, jednego i jedynego, nie miałam przed nim innych ani on przede mną.
Za to jak się sypia z nimfomanką...cóż.

Poza tym, to Ty masz problem, ja z małolatami już nie będę dyskutować bo jedna głupsza od drugiej.
To fajnie, że jesteście dla siebie jedyni, ale wcale nie trzeba być nimfomanką czy jakąś rozdziawnogą żeby coś złapać. Wystarczy poczytać o zakażeniach hpv na przykład, żeby dowiedzieć się, że większość kobiet takowy wirus posiada.
__________________
not all who wander are lost.
mel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 05:24   #46
linguaphile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 281
Dot.: Oskarżenie o gwałt?!

Martwi mnie to, co o nim piszecie, ja jakoś tak nie patrzyłam na to z tej strony, ale być może macie rację
linguaphile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 05:36   #47
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Oskarżenie o gwałt?!

Ja nie mogę! Zrozumiałabym jeszcze, gdyby przestraszył się oskarżenia o upublicznienie tego filmiku. To byłoby sensowne, ale skąd gwałt?? Facet ma albo nieźle po*rane w głowie, albo rzeczywiście ma gwałt na sumieniu. Tak czy siak to Ty masz problem i skup się na tym, zamiast szukać pomocy dla Misia-Pysia, bo jesteś z gwałcicielem, albo psycholem jakimś. Obie opcje stanowią duży problem, przynajmniej dla rozsądnych kobiet.
Na jego miejscu zostałabym bezrobotną, aby nie finansować rządu z podatków
ha ha co za facet
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 06:21   #48
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Oskarżenie o gwałt?!

Nigdy nie ukrywał niczego przed Tobą autorko a jednak poszedł w tango? Jeśli to jest szczerość to ja dziękuję.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 06:38   #49
linguaphile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 281
Dot.: Oskarżenie o gwałt?!

Przecież mnie nie zdradził. Doszło do tego w sierpniu, a zaczęliśmy rozmawiać (bo znaliśmy się troszkę wcześniej, ale słabiutko) w październiku....
linguaphile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-27, 08:27   #50
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Oskarżenie o gwałt?!

Cytat:
Napisane przez linguaphile Pokaż wiadomość
Przecież mnie nie zdradził. Doszło do tego w sierpniu, a zaczęliśmy rozmawiać (bo znaliśmy się troszkę wcześniej, ale słabiutko) w październiku....
Za bardzo go tłumaczysz. Lepiej się zastanów co z tym faktem zrobić bo wierzyć bezgranicznie drugiej osobie to głupota (nawet w związku ze stażem 20-letnim) a tu jeszcze ewidentnie widać, że koleś ściemnia. Przez internet to widać a Ty tego nie widzisz!

btw. po 4 miesiącach bycia razem Ty mu tak ufasz? serio? taki wrażliwy, że z nimfomanką poszedł do łóżka na pierwszy raz? jasne.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 08:48   #51
Ulubiona_rzecz
Zakorzenienie
 
Avatar Ulubiona_rzecz
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: z miętowego laptopa
Wiadomości: 3 484
Dot.: Oskarżenie o gwałt?!

A skąd wiesz, że ta dziewczyna jest nimfomanką i miała wielu partnerów? Zapewne chłopak Ci tak powiedział a Ty uwierzylaś, bo to taki wrażliwy chłopiec Mówi to, co chcesz usłyszeć.
Szczerze? Ja to bym się bała być z kimś, kto po seksie boi się, że go oskarzą go gwałt. Skąd taki pomysł, skoro ma rozmowy z nią? Tak jak większość uważam, że ma coś na sumieniu, a dla Ciebie wymyśla jakieś bajeczki, że to zła dziewczyna jest.
Poza tym opis Twojego chłopaka to już w ogóle dla mnie jakaś komedia. Boi się rządu, policji? W przyszłości rozumiem będzie bezrobotny i nie będzie z domu wychodził, bo źli ludzie z policji albo rządu, będę "polować " na biednego misiaczka. Nie wiem jak można być z kimś takim i bezgranicznie mu ufać. I nie dostrzegać, że coś jest nie tak.
__________________
Najlepszą kochanką jest księgowa. Jak się nie zgadza - to się nie zgadza.
Ale jak się zgadza, to we wszystkich pozycjach

Mądra kobieta kiedyś rzekła: "Mam to k*rwa w dupie" i żyła długo i szczęśliwie

Dobry pocałunek kobieta czuje między udami

Edytowane przez Ulubiona_rzecz
Czas edycji: 2015-03-27 o 08:51
Ulubiona_rzecz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 09:03   #52
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: Oskarżenie o gwałt?!

A mnie dziwi, ze niby ta dziewczyna magrala sama ten filmik, pozniej to ona go rozeslala a teraz chce oskarzyc autorki chlopaka, o wrzucenie go do internetu? Cos mi tu nie pasuje.. Jestes pewna, ze to nie on to nagral i wrzucil do neta? Ewt rozeslal kolegom i ktorys z nich udostepnil film?
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 09:52   #53
elamem
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 571
Dot.: Oskarżenie o gwałt?!

Otóż to. Pojawia się pytanie, kto nagrał film i kto dokładnie komu go wysłał. W sensie ilu chłopakom ewentualnie ona wysłała a ilu przesłało sobie i do neta.

No i najważniejsze: czy to są jego koledzy?

Bo jeśli ma takich kumpli to TRAGEDIA.

Wszyscy z dziewczyną sypiali i korzystali z jej rzekomej nimfomanii i zapewne nalewali się z niej równo i nikt, chć znali jej dziewczynę nie pomyślał, żeby poradzić im psychologa/pomoc? Chronić intymność osoby, która sobie ze sobą nie radzi? To tak jakby kolędzie w okularach walić piłką w łeb i nalewać się jak się przewraca.

I Ty piszesz, że "ona serio jest psychiczna", a zero krytyki do innych? Serio? Jak widzisz film nalewającym się z chłopca z autyzmem który wyje też myślisz "to jakiś chory serio o co jego rodzicom chodzi, że chcą to zablokować".

Jeśli ta dziewczyna serio jest chora to zachowanie całego towarzystwa jest żenujące. Ok młody wiek, ale zdajcie sobie z tego sprawę.

Wybacz, że tak ostro, nie chcę Cię urazić, ale trzeba sobie zdać sprawę, że dziewczyna jest ofiarą swojej (ewentualnie) choroby i otoczenia i przede wszystkim trzeba jej współczuć, a nie podkreślać jaka wariatka.

Edytowane przez elamem
Czas edycji: 2015-03-27 o 09:56
elamem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 09:58   #54
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Oskarżenie o gwałt?!

Cytat:
Napisane przez elamem Pokaż wiadomość
Otóż to. Pojawia się pytanie, kto nagrał film i kto dokładnie komu go wysłał. W sensie ilu chłopakom ewentualnie ona wysłała a ilu przesłało sobie i do neta.

No i najważniejsze: czy to są jego koledzy?

Bo jeśli ma takich kumpli to TRAGEDIA.

Wszyscy z dziewczyną sypiali i korzystali z jej rzekomej nimfomanii i zapewne nalewali się z niej równo i nikt, chć znali jej dziewczynę nie pomyślał, żeby poradzić im psychologa/pomoc? Chronić intymność osoby, która sobie ze sobą nie radzi? To tak jakby kolędzie w okularach walić piłką w łeb i nalewać się jak się przewraca.

I Ty piszesz, że "ona serio jest psychiczna", a zero krytyki do innych? Serio? Jak widzisz film nalewającym się z chłopca z autyzmem który wyje też myślisz "to jakiś chroy serio o co jego rodzicom chodzi, że chcą to zablokować".

Jeśli ta dziewczyna serio jest chora to zachowanie całego towarzystwa jest żenujące. Ok młody wiek, ale zdajcie sobie z tego sprawę.
Dokładnie.
'Beka z typiary bo się puszczała'. No ale chyba z kims musiała to robić.
Sory, ale dla mnie 'ona sama im to wysłała' nie jest usprawiedliwieniem dla pokazywania tego w towarzystwie czy wrzucania do neta. Sama mówisz ze widzialas film. Wysłała go tobie równiez?
No ale ona pewnie zmuszała i kolegów i chłopaka autorki, oni są niewinni, robili to pod przymusem i wszystkich gryzie sumienie :c a misio taki biedny i wrażliwy taki, a z okazji skorzystać to pierwszy. Śmiech na sali.
A 18 lat to nie taki młody wiek

Edytowane przez 201605301111
Czas edycji: 2015-03-27 o 10:02
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 10:06   #55
elamem
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 571
Dot.: Oskarżenie o gwałt?!

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
Dokładnie.
'Beka z typiary bo się puszczała'. No ale chyba z kims musiała to robić.
Sory, ale dla mnie 'ona sama im to wysłała' nie jest usprawiedliwieniem dla pokazywania tego w towarzystwie czy wrzucania do neta. Sama mówisz ze widzialas film. Wysłała go tobie równiez?
No ale ona pewnie zmuszała i kolegów i chłopaka autorki, oni są niewinni, robili to pod przymusem i wszystkich gryzie sumienie :c a misio taki biedny i wrażliwy taki, a z okazji skorzystać to pierwszy. Śmiech na sali.
A 18 lat to nie taki młody wiek
I z pokazywaniem filmu ze swoją ex masturbującą są obecnej dziewczynie...
Dla mnie taki widok to byłby szok.
elamem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 10:23   #56
Wizazanka5000
Zakorzenienie
 
Avatar Wizazanka5000
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 6 246
Dot.: Oskarżenie o gwałt?!

Cytat:
Napisane przez linguaphile Pokaż wiadomość
Pisała tak tym chłopakom, zachęcając ich do seksu. Mój chłopak ma archiwum rozmów z nią, w których rozwodzi się nad jego ciałem i pisze, czego to by z nim nie robiła.
Nie wiem, od razu na wiadomość o tej policji i tych filmikach wyskoczył z tym gwałtem. Chyba po prostu czuje ogromne wyrzuty sumienia, że przede mną uprawiał seks z jedną dziewczyną i to z taką, że tak to wyglądało.
Z tym, że on ma wiele paranoi, np. że rząd za wszelką cenę będzie chciał go wtrącić do więzienia, gdy założy prosperujący biznes; ogólnie nie ufa rządowi, policji. Może to wynika z tego. Naczytał i naoglądał się za dużo.
Ale poza tym wszystko z nim w pozadku?
Wizazanka5000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 10:33   #57
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Oskarżenie o gwałt?!

Ten wątek poprawił mi humor. Dawno nie czytałam tak dobrej historii
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 10:37   #58
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Oskarżenie o gwałt?!

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Ten wątek poprawił mi humor. Dawno nie czytałam tak dobrej historii

W ogóle na miejscu chłopaka bym się wkurzyła, że ktoś udostępnia jego prywatny film, a nie martwiła się wyimaginowanymi oskarżeniami o gwałt.
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 10:38   #59
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Oskarżenie o gwałt?!

Grunt, że autorka go kocha
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 10:44   #60
elamem
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 571
Dot.: Oskarżenie o gwałt?!

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość

W ogóle na miejscu chłopaka bym się wkurzyła, że ktoś udostępnia jego prywatny film, a nie martwiła się wyimaginowanymi oskarżeniami o gwałt.
To nie był jego film (podobno) i podobno o nigdzie go nie przesyłał oraz jego na nim nie było.
elamem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-27 23:54:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:16.