problem z akceptacja przeszłości dziewczyny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-12, 15:52   #1
szukampokocy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 5

problem z akceptacja przeszłości dziewczyny


Witam. Jest to mój pierwszy post. Jestem że swoją dziewczyną już rok. Ona 21 lat a ja 23. Jest to moja pierwsza dziewczyna. Gryzie mnie jej przeszłość. Poznała nas nasza wspolna przyjaciółka ktora obecnie nią już nie jest
. Na początku uchylił mi ona trochę przeszłości mojej dziewczyny później dziewczyna również mi o tym wspomniała tylko ze wersję trochę się różniły. Wspólna rzecz była taka ze była z chłopakiem do matury i się z nim rozstała, a wcześniej miała dwa epizody.
Nie dawało mi to spokoju i jak już nasza przyjaźń się skończyła to powiedziałem o tym moja dziewczynie i się zaczęło. Mieliśmy dwie trudne z emocjami rozmowy. Podczas pierwszej dowiedzialem że te dwa epizody były podczas poprzedniego związku. Dwa razy go zdradziła. Jak to stwierdziła z ciekawości, przez głupotę. Myślała że z nią zerwe i nawet się rozkładana. Druga rozmowa zaczęła się przez przypadek bo nie rozumiałem dlaczego nie chce ze mną uprawiać seksu oralnego mimo że wiem że to robiła bo jak to określiła że nie miała innego wyjścia. Myślałem że ja chłopak zmuszał z którym była dwa lata i mi się nawet przykro z tego powodu zrobiło i nawet jej powiedziałem że ja nigdy nie będę jej zmuszał jak poprzednik
poprzednik. I wtedy powiedziała że to tak nie było że jej nie zmuszał i nie chodzi o tego chłopaka bo ona z nim tego nie robiła. Moja głupia ciekawość doprowadziła do tego że mi powiedziała że spotkała się z "kumplem" krótko po poprzednim związku a długo przede mną tylko na seks. Nie umiała mi tego wyjaśnić dlaczego to robiła. Powiedziała że są to błędy, czasu nie cofnie. Problem jest taki że mnie to boli. Mam taki system wartości że bez miłości nie ma seksu. Nie przeszkadza mi to że uprawiają seks ze swoim chłopakiem bo jest naturalne tylko to że potrafiła go zdradzić dwa razy i że później bez problemu uprawiala seks z kumplem. Spotkania były tylko po to żeby uprawiać seks. Nie wiem co mam zrobić bo dreczy mnie to i czasami te myśli powracają. Zapewnia mnie ze nigdy nikogo tak nie kochała jak mnie. Ze czuje się przy mnie szczęśliwa. Bała się wiele razy że ja zacząłem wątpić w nasz związek. Ja ją bardzo mocno kocham. Ale czasami mnie to męczy. Obie rozmowy były przez smsy nie wiem.czemu. Nigdy na ten temat nie rozmawialiśmy face to face. Dodam że mój członek nie akceptuje gumek i chwilowo normalnego seksu nie było. Zapewnia mnie ze seks w naszym przypadku nie jest istotny i że wspólnie damy radę. Ostatecznie powiedziała że zdecyduje się na tabletki. Mówi że kocha mnie i że jestem wyjątkowy. I że nigdy tak nie była szczęśliwa. Jestem też jedynym jak dotąd chłopakiem którego rodzice akceptują.
Proszę o rozsądne odp.

Edytowane przez szukampokocy
Czas edycji: 2015-04-12 o 16:00
szukampokocy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 16:01   #2
beatkqa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 178
Dot.: problem z akceptacja przeszłości dziewczyny

Pogadajcie szczerze w cztery oczy. Przez smsy to nie są szczere rozmowy. Nie widzisz nawet jej reakcji... :P czy mówi prawdę, jaki ma wyraz twarzy etc.
Nie skreślaj jej odrazu. To że kiedyś miała skoki w bok i uprawiała seks bez zobowiązań nie czynią z niej nie wiadomo jakiej złej. Jeśli się z Tobie zakocha gwarantuję że nie będzie miała w głowie skoków w bok. Wyszumiała się już chyba.
beatkqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 16:19   #3
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: problem z akceptacja przeszłości dziewczyny

To, że kiedyś kogoś zdradziła, nie oznacza automatycznie, że ciebie też zdradzi. To, że spotykała się tylko na seks, bez miłości, to kwestia jej podejścia do tych spraw. Ty masz inne, ale ona przecież wtedy z tobą nie była. A ma prawo do swojego podejścia.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 16:26   #4
szukampokocy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 5
Dot.: problem z akceptacja przeszłości dziewczyny

Poznalismy sie w maju 2014 na pocatku zwiazek byl taki pytki emocjonalnie ale w miare uplywu czasu zaczelo sie to zmieniac. Od paru miesiecy widac to ewidetnie ze starsznie jej na mnie zalezy mi tak samo, że czuje się szczęsliwa. awet znajomi widza ze jest wpatrzona we mnie jak w obrazek. kiedys mi powiedzial ze własnie tak zwiazek powienien wygladac jak my teraz. Z jednej strony mogę z nia porozmawiac tylko ze jej juz w lutym jej obiecalem po 2 rozmowie ze nie bede do tego wracal. A z drugie strony to boje sie ze kolejna rozmowa moze zaczac cos psuc. Może potrzebuje czasu zeby to wszystko przetrawic.

Edytowane przez szukampokocy
Czas edycji: 2015-04-12 o 16:28
szukampokocy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 18:40   #5
Seph
Zadomowienie
 
Avatar Seph
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 370
Dot.: problem z akceptacja przeszłości dziewczyny

Przeszłości się nie da zmienić. Ważne jest to co jest teraz. Im bardziej będziesz rozgrzebywać tym gorzej dla związku.
Seph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 18:46   #6
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: problem z akceptacja przeszłości dziewczyny

brak akcepracji = rozstanie.

Jeżeli masz problem z tym co było w życiu Twojej dziewczyny to musisz sią z nią rozstać.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 19:26   #7
Azhaar
Zadomowienie
 
Avatar Azhaar
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 521
Dot.: problem z akceptacja przeszłości dziewczyny

Podejście do seksu to tam pikuś.

W życiu nie byłabym z facetem, który kiedykolwiek kogokolwiek zdradził. Gdybym się o tym dowiedziała po dłuższym czasie, nie wiem czy byłabym w stanie odbudowac zaufanie.

I widzę jakąś nagła zmianę w opinii Wizażanek, bo odpowiedź na zdradę mężczyzn zawsze jest ,,raz zdradził, potem też będzie zdradzał" Podwójne standardy Wizażu odcinek tysięczny

Sorry, ale jak ktoś zdradza swojego partnera na lewo i prawo - bo jak rozumiem dwa razy to już nie jest ,,raz za dużo wypiłam i tak wyszło", tylko perfidne i celowe zachowanie - to znaczy że ma o 180 stopni inne spojrzenie ode mnie na związek i podejście do krzywdzenia innych ludzi. Nie mówiąc o nadszarpnięciu zaufaniu.

,,Mówi że kocha mnie i że jestem wyjątkowy. I że nigdy tak nie była szczęśliwa."

Temu, którego zdradzała mówiła dokładnie to samo, możesz być tego pewien. Oczekujesz że Ci wprost powie ,,No fajny jesteś, ale chętnie bym Cię zdradziła z innym?"

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
brak akcepracji = rozstanie.

Jeżeli masz problem z tym co było w życiu Twojej dziewczyny to musisz sią z nią rozstać.
Dokładnie.
Też nie powiem Ci, co masz zrobić, ale jeżeli tak naprawdę nie zaakceptujesz w pełni przeszłości dziewczyny, to nic z tego nie wyjdzie.

Czy zaakceptujesz, czy nie - nie ma dobrej odpowiedzi. Każdy ma inny system wartości. Jeden zaakceptuje, inny nie. Ja bym nie zaakceptowała, tzn. wiedząc to na początku nie pakowałabym się w taki związek.
Azhaar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-12, 19:31   #8
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 641
Dot.: problem z akceptacja przeszłości dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Azhaar Pokaż wiadomość
Czy zaakceptujesz, czy nie - nie ma dobrej odpowiedzi. Każdy ma inny system wartości. Jeden zaakceptuje, inny nie. Ja bym nie zaakceptowała, tzn. wiedząc to na początku nie pakowałabym się w taki związek.
Tak samo.
Zastanów się autorze po prostu jakie są twoje granice akceptacji.
A jeśli chcesz o tym rozmawiać, to na żywo, nie przez sms.

A btw: dlaczego nie możesz używać prezerwatyw?
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 19:51   #9
szukampokocy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 5
Dot.: problem z akceptacja przeszłości dziewczyny

Dowiedziałem sie o tym dopiero o jak już ją pokochałem i mimo tych dwoch rozmów nadal ja kocham i chcę z nią być. Mój system wartości nie przyjmuje w związku zdrady ani seksu bez zobowiazan. Religijny nie jestem tylko taki mam kregoslup moralny. Jestem z nią szczęśliwy tylko, ze czasami te dwie rozmowy wracają do mnie jak boomerang jeśli chodzi o prezerwatywy to samo zakladanie prezerwatyw dekoncentuje mnie i też rzadko to praktykujemy bo nie ma okazji. Kumpel mial tak samo i dzięki intesywnym cw rozwiazal problem. U mnie juz tez zle nie jest jak na poczatku. Tez widze ze na mnie jej strasznie zalezy. Jestem w sytuacji patowej. Mam wrazenie ze coraz bardziej ja kocham i ten problem coraz czesciej powraca Nie uwazycie Wy kobiety ze ludzie w okresie dojrzewania popelniaja bledy takie jak te ? Nie można oczywiscie wszystkich do jednego worka wrzucac bo ja zawsze bylem taki poukladany odpowiedzialny, ze nawet jak dziewczyna sie mna zauroczyla a ona mi sie nie podobala tak ogolnie to nigdy jej nie wykorzystalem. A rozmowy z moja dziewczyna strasznie sie boje zeby tak szczerze jej powiedziec ze mam problem z akceptacja jej przeszlosci

Edytowane przez szukampokocy
Czas edycji: 2015-04-12 o 19:53
szukampokocy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 20:01   #10
natalka9
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 11
Dot.: problem z akceptacja przeszłości dziewczyny

Też kiedyś nie lubiłam seksu oralnego, ale się przełamałam. I teraz nie mogę bez tego żyć. Daj jej trochę czasu. Jeśli nie będzie chciała po dłuższym czasie uprawiać seksu oralnego, a uprawiała go z innym to coś jest na rzeczy. Skoro zdradziła raz to może zdardzić kolejny. Najlepiej sprawdź jej telefon i facebooka, żeby mieć pewność.
natalka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 21:12   #11
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: problem z akceptacja przeszłości dziewczyny

Cytat:
jeśli chodzi o prezerwatywy to samo zakladanie prezerwatyw dekoncentuje mnie i też rzadko to praktykujemy bo nie ma okazji.
Polecam przebadać się na choroby weneryczne, nie sadze, że panna jest czysta mając tylu przypadkowych partnerów.
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-12, 21:24   #12
raita
Zakorzenienie
 
Avatar raita
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 354
Dot.: problem z akceptacja przeszłości dziewczyny

Hmm.
To, że ktos zdradził/zdradzał nie oznacza, że będzie robił to w przyszłości czy z innym partnerem. Zwłaszcza jak się ma to naście lat, gdzie człowiek próbuje i szuka co jest dla niego najlepsze.
Sama jak byłam młodsza miałam różne epizody, seks bez zobowiazań też był, a jakoś potem weszłam w normalny związek i nie ciągnęło mnie do tego co było.
Autorze, jeśli nie bedziesz potrafił tego zaakceptować to lepiej będzie się rozstać. Będziesz wypominał jej okres sprzed poznania Ciebie, a pamiętaj, ze ludzie dojrzewają i priorytety się zmieniają.
__________________
A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć.



raita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 21:35   #13
szukampokocy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 5
Dot.: problem z akceptacja przeszłości dziewczyny

Dziekuję raita za te słowa rownież wierze ze ludzie sie zmieniaja
szukampokocy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 21:43   #14
yosanne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 315
Dot.: problem z akceptacja przeszłości dziewczyny

Cytat:
Napisane przez szukampokocy Pokaż wiadomość
Nie uwazycie Wy kobiety ze ludzie w okresie dojrzewania popelniaja bledy takie jak te ?
Ludzie popełniają błędy w każdym wieku, ważne żeby się na tych błędach uczyć. Sama w młodości zrobiłam kilka głupot, z których nie jestem dumna i dzisiaj na pewno już bym tak nie postąpiła. Ale nigdy żadnego z moich partnerów nie zdradziłam (nawet po hektolitrach alkoholu, mam blokadę - jestem w związku, inni faceci mnie nie interesują) i widzę dużą różnicę między zdradą a przygodnym seksem bez głębszego uczucia, jeśli obie strony są wolne i świadome celu takiej zabawy - bo to nikogo nie krzywdzi, w przeciwieństwie do zdrady. Ale każdy ma inne granice - dla niektórych zdrada jest wybaczalna, dla innych wystarczy, że ktoś ma na koncie seks bez zobowiązań by taką osobę skreślić. Wszystko więc zależy od tego, jakie są Twoje granice, autorze, ile jesteś w stanie zaakceptować i jakie są właściwie Twoje obawy. Jeśli chodzi tylko o strach, że Twoja dziewczyna Cię zdradzi, czyli obawa o to co tu i teraz - to daj jej szansę, tym bardziej, że widzisz, jak się zaangażowała i zmieniła w stosunku do tego, co było kiedyś. Bo tak - ludzie się zmieniają, niektórzy w młodości robią głupie rzeczy, ale potem się ustatkowują. Patrz na to, jaka jest wobec Ciebie, ciesz się Waszym uczuciem i szczęściem. Natomiast jeśli boli Cię sam fakt, że ona ma taką a nie inną przeszłość i nie zawsze była tak krystalicznie czysta w kwestii moralności, jak Ty, to niestety nie wróżę Wam sukcesu. Ta przeszłość zawsze będzie, nie da się jej zmienić. Jeśli, nawet podświadomie, masz ją za to oceniać, ganić i w duchu wypominać, to tylko zamęczysz i siebie i ją.

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Cytat:
Napisane przez natalka9 Pokaż wiadomość
Najlepiej sprawdź jej telefon i facebooka, żeby mieć pewność.
Najgłupsza rada, jakiej można udzielić... Nie na tym polega zaufanie, żeby sprawdzać facebooka i telefon. Na każdym kroku będę potępiać takie zachowanie, bo to totalne pogwałcenie prywatności i podwójne świństwo - nie tylko wobec partnera, ale także jego rozmówców (koleżanek, kolegów), którzy mogą sobie nie życzyć, by zazdrosny partner czytał sobie radośnie ich prywatne rozmowy, zwierzenia i sekrety.
yosanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 21:48   #15
szukampokocy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 5
Dot.: problem z akceptacja przeszłości dziewczyny

Najgłupsza rada, jakiej można udzielić... Nie na tym polega zaufanie, żeby sprawdzać facebooka i telefon. Na każdym kroku będę potępiać takie zachowanie, bo to totalne pogwałcenie prywatności i podwójne świństwo - nie tylko wobec partnera, ale także jego rozmówców (koleżanek, kolegów), którzy mogą sobie nie życzyć, by zazdrosny partner czytał sobie radośnie ich prywatne rozmowy, zwierzenia i sekrety.[/QUOTE]

Zgadzam sie w 100 %
szukampokocy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 22:34   #16
taka_cholercia
Raczkowanie
 
Avatar taka_cholercia
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 333
Dot.: problem z akceptacja przeszłości dziewczyny

Cytat:
Napisane przez yosanne Pokaż wiadomość

Najgłupsza rada, jakiej można udzielić... Nie na tym polega zaufanie, żeby sprawdzać facebooka i telefon. Na każdym kroku będę potępiać takie zachowanie, bo to totalne pogwałcenie prywatności i podwójne świństwo - nie tylko wobec partnera, ale także jego rozmówców (koleżanek, kolegów), którzy mogą sobie nie życzyć, by zazdrosny partner czytał sobie radośnie ich prywatne rozmowy, zwierzenia i sekrety.


__________________
“I'm suspicious of people who don't like dogs, but I trust a dog when it doesn't like a person.”
taka_cholercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 08:20   #17
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: problem z akceptacja przeszłości dziewczyny

Nie wiem, co ma moralnosc do uprawiania seksu bez zobowiazan, kiedy ludzie nie sa w zwiazku. Przeciez nikogo tym nie krzywdza.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 08:54   #18
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: problem z akceptacja przeszłości dziewczyny

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
Nie wiem, co ma moralnosc do uprawiania seksu bez zobowiazan, kiedy ludzie nie sa w zwiazku. Przeciez nikogo tym nie krzywdza.
Niektórzy po prostu nie akceptują u swojego potencjalnego partnera luźnego podejścia do seksu i mają do tego prawo

Autorze, ja bym dobrze przemyślała związek z tą dziewczyną, jak dla mnie mydli Ci oczy hasłami w stylu "jesteś taki wyjątkowy", pewnie poprzedniemu mówiła tak samo. Zdradziła raz = bardzo prawdopodobne, że zdradzi znowu, nie ma co się czarować, że jest inaczej, obojętne, czy dotyczy to zdradzających mężczyzn, czy kobiet. Ja bym z taką osobą być nie chciała.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 09:04   #19
Jazgotek
Rozeznanie
 
Avatar Jazgotek
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Skandynawia
Wiadomości: 600
Dot.: problem z akceptacja przeszłości dziewczyny

No cóż, albo to wyjaśniacie, Ty to akceptujesz i więcej o tym nie wspominasz, albo się rozstajecie. Jeśli za jakiś czas, po okresie "przetrawienia" będziesz czuł, że nie jesteś w stanie tego przełknąć to nie ma sensu dalej tego ciągnąć, bo będziesz się tylko męczył i zatruwał własne serce, a to naprawdę jest destrukcyjne.


BTW, niesamowicie szanuję mężczyzn z Twoim podejściem do życia Oby więcej takich!
__________________
24.02.2009 zakochałam się
26.03.2015 zgodziłam się


68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55
Jazgotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-13, 09:13   #20
Random84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 99
Dot.: problem z akceptacja przeszłości dziewczyny

Szkoda sobie zawracać fujarę taką panną. Na świecie jest tyle fajnych kobiet, znajdziesz sobie inną a nie taką co się puszcza. Rada ode mnie: zostaw ją, idź do☠☠☠ masy, pograj w CSa, zachlaj się z kumplami czy zrób cokolwiek co Ci poprawia humor i olej temat z ten temat po szkoda nerwów na takich ludzi.
Random84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 11:07   #21
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: problem z akceptacja przeszłości dziewczyny

Cytat:
Napisane przez szukampokocy Pokaż wiadomość
Witam. Jest to mój pierwszy post. Jestem że swoją dziewczyną już rok. Ona 21 lat a ja 23. Jest to moja pierwsza dziewczyna. Gryzie mnie jej przeszłość. Poznała nas nasza wspolna przyjaciółka ktora obecnie nią już nie jest
. Na początku uchylił mi ona trochę przeszłości mojej dziewczyny później dziewczyna również mi o tym wspomniała tylko ze wersję trochę się różniły. Wspólna rzecz była taka ze była z chłopakiem do matury i się z nim rozstała, a wcześniej miała dwa epizody.
Nie dawało mi to spokoju i jak już nasza przyjaźń się skończyła to powiedziałem o tym moja dziewczynie i się zaczęło. Mieliśmy dwie trudne z emocjami rozmowy. Podczas pierwszej dowiedzialem że te dwa epizody były podczas poprzedniego związku. Dwa razy go zdradziła. Jak to stwierdziła z ciekawości, przez głupotę. Myślała że z nią zerwe i nawet się rozkładana. Druga rozmowa zaczęła się przez przypadek bo nie rozumiałem dlaczego nie chce ze mną uprawiać seksu oralnego mimo że wiem że to robiła bo jak to określiła że nie miała innego wyjścia. Myślałem że ja chłopak zmuszał z którym była dwa lata i mi się nawet przykro z tego powodu zrobiło i nawet jej powiedziałem że ja nigdy nie będę jej zmuszał jak poprzednik
poprzednik. I wtedy powiedziała że to tak nie było że jej nie zmuszał i nie chodzi o tego chłopaka bo ona z nim tego nie robiła. Moja głupia ciekawość doprowadziła do tego że mi powiedziała że spotkała się z "kumplem" krótko po poprzednim związku a długo przede mną tylko na seks. Nie umiała mi tego wyjaśnić dlaczego to robiła. Powiedziała że są to błędy, czasu nie cofnie. Problem jest taki że mnie to boli. Mam taki system wartości że bez miłości nie ma seksu. Nie przeszkadza mi to że uprawiają seks ze swoim chłopakiem bo jest naturalne tylko to że potrafiła go zdradzić dwa razy i że później bez problemu uprawiala seks z kumplem. Spotkania były tylko po to żeby uprawiać seks. Nie wiem co mam zrobić bo dreczy mnie to i czasami te myśli powracają. Zapewnia mnie ze nigdy nikogo tak nie kochała jak mnie. Ze czuje się przy mnie szczęśliwa. Bała się wiele razy że ja zacząłem wątpić w nasz związek. Ja ją bardzo mocno kocham. Ale czasami mnie to męczy. Obie rozmowy były przez smsy nie wiem.czemu. Nigdy na ten temat nie rozmawialiśmy face to face. Dodam że mój członek nie akceptuje gumek i chwilowo normalnego seksu nie było. Zapewnia mnie ze seks w naszym przypadku nie jest istotny i że wspólnie damy radę. Ostatecznie powiedziała że zdecyduje się na tabletki. Mówi że kocha mnie i że jestem wyjątkowy. I że nigdy tak nie była szczęśliwa. Jestem też jedynym jak dotąd chłopakiem którego rodzice akceptują.
Proszę o rozsądne odp.
Jestes niedojrzaly jezeli przeszkadza ci przeszlosc dziewczyny.


poza tym sa prezerwatywy bez lateksu jezeli masz uczulenie.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 12:29   #22
Jazgotek
Rozeznanie
 
Avatar Jazgotek
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Skandynawia
Wiadomości: 600
Dot.: problem z akceptacja przeszłości dziewczyny

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Jestes niedojrzaly jezeli przeszkadza ci przeszlosc dziewczyny.

Dowaliłaś do pieca A jakby jego dziewczyna w przeszłości np. przemycała kokainę albo była alkoholiczką, to również byłby niedojrzały, gdyby mu to przeszkadzało?

Każdy ma prawo wiedzieć z kim się wiąże i z kim chce ułożyć swoje życie, każdy ma prawo znać przeszłość tej osoby. Każdy ma prawo również mieć swój własny kręgosłup moralny i bić się z takimi myślami jak Autor.
__________________
24.02.2009 zakochałam się
26.03.2015 zgodziłam się


68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55
Jazgotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 12:43   #23
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: problem z akceptacja przeszłości dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Jazgotek Pokaż wiadomość
Dowaliłaś do pieca A jakby jego dziewczyna w przeszłości np. przemycała kokainę albo była alkoholiczką, to również byłby niedojrzały, gdyby mu to przeszkadzało?

Każdy ma prawo wiedzieć z kim się wiąże i z kim chce ułożyć swoje życie, każdy ma prawo znać przeszłość tej osoby. Każdy ma prawo również mieć swój własny kręgosłup moralny i bić się z takimi myślami jak Autor.

no moze. ja za to mam prawo uwazac, ze osoba, ktora boli ze dziewczyna nie byla dziewica i za duzo o tym mysli jest niedojrzala.
tutaj mamy autora, ktory za bardzo nie ogarnia ze kobieta moze miec przeszlosc w ogole.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 12:55   #24
Jazgotek
Rozeznanie
 
Avatar Jazgotek
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Skandynawia
Wiadomości: 600
Dot.: problem z akceptacja przeszłości dziewczyny

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość

no moze. ja za to mam prawo uwazac, ze osoba, ktora boli ze dziewczyna nie byla dziewica i za duzo o tym mysli jest niedojrzala.
tutaj mamy autora, ktory za bardzo nie ogarnia ze kobieta moze miec przeszlosc w ogole.
Ale on przecież napisał, że nie ma problemu z tym, że się wcześniej kochała ze swoim chłopakiem, bo to według niego naturalne, ale tylko o tym mu powiedziała na początku związku.
Dopiero później się dowiedział, że zdradzała swojego poprzedniego chłopaka i potem jeszcze uprawiała seks bez zobowiązań, z czym Autor ma problem, bo to gryzie się z jego wartościami i niestety, dziewczyna nie dała mu szans zastanowić się nad tym przed wejściem w związek. To wszystko. Nie nazwał jej dziwką, nie żądał żeby była jakąś dziewicą orleańską nieskalaną seksem.

Rozumiem, że Tobie by takie coś nie przeszkadzało i oczywiście, że masz do tego prawo, nie rozumiem tylko po co krytykować za to Autora.
__________________
24.02.2009 zakochałam się
26.03.2015 zgodziłam się


68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55
Jazgotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 12:57   #25
elamem
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 571
Dot.: problem z akceptacja przeszłości dziewczyny

W to spotykanie tylko dla seksu to bym przesadnie nie wierzyła, bo skoro koniec końców czuła się w tym seksie źle to wątpię, żeby to był powód. Może spotykała się z nim, a on ją rzucił i bagatelizuje tą historię bo jej przykro i czuje się oszukana, albo spotykała się z nim spowodu presji zewnętrznej, że trzeba z kimś być lub próbowała zabić klin klinem (w sensie weszła szybko w pierwszy lepszy związek bo cierpiała po tamtym rozstaniu po latach).

Na zazdrość o przeszłość mam dobrą radę z doświadczenia. Porozmawiajcie spokojnie, nie spieszcie się z seksem itp, ale nie żyj tym problemem. Daj emocjom się uspokoić. Poczekaj jakiś czas, kilka tygodni, miesięcy, najczęściej te emocje po prostu z czasem same przechodzą. Jeśli nie to nie ma sensu żyć wbrew sobie i zżerać się nawzajem zazdrością.

W dzisiejszych czasach dziewczyny żyją w ogromnym zamęcie sprzecznych oczekiwań wobec nich. Wiele z nich nie wie jak ma podchodzić do spraw seksu, bo raz są wyśmiewane jako staroświeckie i zawstydzane, że nawet "loda" nie zrobią, że mają sentymenty bo chcą uczuć, albo nie mają dumy bo cierpią jak facet je wykorzysta i rzuci, kiedy indziej znów są wyśmiewane że są zbyt łatwe, naiwne i że "dały" bylekomu itd. W tym naprawdę łatwo się zgubić.

Odczekaj nabierz dystansu i na spokojnie spróbuj jeszcze raz to przemyśleć. Co Was łączy, czy kiedykolwiek Cię zawiodła, czy jej ufasz czy nie potrafisz itp.
elamem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 21:09   #26
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: problem z akceptacja przeszłości dziewczyny

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 06:46   #27
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: problem z akceptacja przeszłości dziewczyny

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;51016801]Niektórzy po prostu nie akceptują u swojego potencjalnego partnera luźnego podejścia do seksu i mają do tego prawo

Autorze, ja bym dobrze przemyślała związek z tą dziewczyną, jak dla mnie mydli Ci oczy hasłami w stylu "jesteś taki wyjątkowy", pewnie poprzedniemu mówiła tak samo. Zdradziła raz = bardzo prawdopodobne, że zdradzi znowu, nie ma co się czarować, że jest inaczej, obojętne, czy dotyczy to zdradzających mężczyzn, czy kobiet. Ja bym z taką osobą być nie chciała.[/QUOTE]
Rozumiem, ze ktos moze nie chciec takiego podejscia do seksu u partnera, ale czepiam sie konkretnie tej niemoralnosci.


Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Dla mnie to troche zabawne w kontekscie twojego zwiazku. Masz bardzo wybiorcza tolerancje.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 09:18   #28
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: problem z akceptacja przeszłości dziewczyny

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 16:56   #29
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: problem z akceptacja przeszłości dziewczyny

Wątek numer milion razy n do kwadratu.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 17:03   #30
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: problem z akceptacja przeszłości dziewczyny

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
dziwi mnie raczej to, że tolerujesz krzywe zachowania wobec siebie, a zerwałabyś, bo facet nie był w porządku wobec jakiejś swojej eks, z którą nawet nie masz do czynienia.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-23 08:44:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:59.