Nie widzę sensu w dalszym życiu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-11-28, 11:13   #1
Aldres
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-11
Wiadomości: 1

Nie widzę sensu w dalszym życiu


Witajcie,
Niedługo skończę 30 lat i raczej w życiu nic mnie juz dobrego nie spotka. Wszystko co najlepsze było i minęło. Miałam cudowne dzieciństwo, dobre wspomnienia ze szkoły, paczka przyjaciół, świetne oceny. Później studia, licencjat w Polsce, wyjazd na erasmusa na trzecim roku i magisterka za granicą. Teraz juz nie mam nic. Jakas tam praca jest, jakies mieszkanie jest (a raczej mała kawalerka bo mieszkam w jednym z najdroższych miast na świecie), kilkoro znajomych, ktorzy maja swoje zycie, rodziny i to jest zrozumiale, ze juz nie beda mi poswiecac tylko czasu co kiedyś.

W prawdziwym, poważnym związku nigdy nie byłam. Faceci nigdy się mną nie interesowali, jak jacys sie zdarzali to byli ze mną albo z litości albo z braku laku. Spotykali sie tylko na seks i po kilku miesiacach sie zmywali. Ostatnio spróbowałam aplikacji randkowej. Kilka spotkań, każdy facet zostawił mnie po seksie. Wyrzucił jak śmiecia.
Jedynymi osobami, które mnie kochały i akceptowały i dalej mnie wspierają są moi rodzice. Ale oni są daleko. Myślę cały czas o powrocie do Polski ale boję się, że będę żałować, że może być jeszcze gorzej.

Wydaje mi sie, ze nie mam po co zyć. Z reszta nie chce sie juz meczyc, nie mam siły. Kazde zycie sie kiedys konczy i chyba wole sama wybrac jak to sie stanie. A po co mam czekac na sytuacje, ktore nigdy nie nadejdą, po co mam snuć codziennie marzenia o czymś co sie nigdy nie urzeczywistni.

Edytowane przez Aldres
Czas edycji: 2021-11-28 o 19:38
Aldres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-28, 21:38   #2
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Nie widzę sensu w dalszym życiu

Nie jestem dobra w motywowaniu, ale może warto udać się do lekarza, psycholog lub psychiatra, bo to wygląda na depresje.
I kurcze, piszesz że masz wspaniałych rodziców, wyobrażasz sobie co oni by przeżyli, jakby coś ci się stało?

Proszę Cię, nie rób nic takiego, porozmawiaj z lekarzem.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-28, 21:51   #3
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 081
Dot.: Nie widzę sensu w dalszym życiu

Ja też bym radziła pomoc specjalistyczną. A swoją drogą o powrocie do Polski można pomyśleć, nie zawsze gorzej zawodowo oznacza gorzej osobiście. Kariera nie musi być najważniejsza, zwłaszcza że chyba radości ci nie daje i chyba aż takich fajerwerków nie ma. Ale zanim podejmiesz decyzję weź zwolnienie, podlecz się, wyjedź do Polski na kilka tygodni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-28, 21:57   #4
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Nie widzę sensu w dalszym życiu

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-11-27 o 13:43
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-29, 15:36   #5
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Nie widzę sensu w dalszym życiu

Pewnie Paryż albo Londyn? Ja mieszkam w Paryżu i mam 27 lat, rozumiem cię w dużej mierze Myślę, że powinnaś poszukać pomocy specjalistycznej, skoro masz już aż takie czarne myśli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-29, 15:55   #6
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Nie widzę sensu w dalszym życiu

Miałam bardzo podobna historie. Erasmus a potem magisterska za granicą. Po studiach bylo ciężko z pracą i wróciłam do Polski. Tutaj dzięki studiom zagranicznym i znajomością 3 języków obcych szybko znalazłam dobrą pracę w zagranicznym korpo. Długo randkowałam przez tindera i dopiero po 20 randkach udało mi się poznać męża. Długo na niego czekałam a potem już poleciało szybko: po 3 miesiacach wspólne mieszkanie a po 2 latach znajomości ślub.


Trzeba mieć nadzieję bo nasz los może zmienić się z dnia na dzień!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-29, 16:06   #7
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Nie widzę sensu w dalszym życiu

Cytat:
Napisane przez Aldres Pokaż wiadomość
Witajcie,
Niedługo skończę 30 lat i raczej w życiu nic mnie juz dobrego nie spotka. Wszystko co najlepsze było i minęło. Miałam cudowne dzieciństwo, dobre wspomnienia ze szkoły, paczka przyjaciół, świetne oceny. Później studia, licencjat w Polsce, wyjazd na erasmusa na trzecim roku i magisterka za granicą. Teraz juz nie mam nic. Jakas tam praca jest, jakies mieszkanie jest (a raczej mała kawalerka bo mieszkam w jednym z najdroższych miast na świecie), kilkoro znajomych, ktorzy maja swoje zycie, rodziny i to jest zrozumiale, ze juz nie beda mi poswiecac tylko czasu co kiedyś.

W prawdziwym, poważnym związku nigdy nie byłam. Faceci nigdy się mną nie interesowali, jak jacys sie zdarzali to byli ze mną albo z litości albo z braku laku. Spotykali sie tylko na seks i po kilku miesiacach sie zmywali. Ostatnio spróbowałam aplikacji randkowej. Kilka spotkań, każdy facet zostawił mnie po seksie. Wyrzucił jak śmiecia.
Jedynymi osobami, które mnie kochały i akceptowały i dalej mnie wspierają są moi rodzice. Ale oni są daleko. Myślę cały czas o powrocie do Polski ale boję się, że będę żałować, że może być jeszcze gorzej.

Wydaje mi sie, ze nie mam po co zyć. Z reszta nie chce sie juz meczyc, nie mam siły. Kazde zycie sie kiedys konczy i chyba wole sama wybrac jak to sie stanie. A po co mam czekac na sytuacje, ktore nigdy nie nadejdą, po co mam snuć codziennie marzenia o czymś co sie nigdy nie urzeczywistni.
mysle ze pomysl z powrotem do polski jest calkiem sensowny szczegolnie jesli czujesz sie tak zle,jak mowisz rodzice cie kochaja i zrobilabys im niesamowita krzywde jesli zdecydowalabys sie odebrac swoje zycie,nic nie jest warte takiej ceny naprawde uwierz mi dziewczyno
masz tylko 30 lat ,cale zycie przed toba,nigdy nie wiadomo co czeka za rogiem ,moge sie pokusic i powiedziec ze masz dosyc duzo,wiele osiagnelas swoja wlasna ciezka praca,masz mieszknie,prace,znasz jezyki masz wiecej niz ja mialam w twoim wieku
jak juz dziewczyny napisaly powinnas udac sie do specjalisty poprosic o pomoc medyczna jakies tabletki na depresje,moze wez wolne(zwolnienie?) i przyjedz do Polski ,nie musisz odrazu sie wyprowadzac na stale sprzedawac mieszkania itp ,moze poprostu je wynajmij
jezeli chodzi o facetow to wcale nie jest tak latwo poznac kogos z kim zaiskrzy nie jestes tu zadnym wyjatkiem ,to wcale nie znaczy ze jestes gorsza od innych ,gdzies tam zyje ten twoj wymarzony facet ,moze jak przestaniesz nastawiac sie na znalezienie milosci za wszelka cene ona sama przyjdzie ?

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2021-11-29 o 16:13
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-11-29, 16:08   #8
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Nie widzę sensu w dalszym życiu

Cytat:
Napisane przez Aldres Pokaż wiadomość
Witajcie,
Niedługo skończę 30 lat i raczej w życiu nic mnie juz dobrego nie spotka. Wszystko co najlepsze było i minęło. Miałam cudowne dzieciństwo, dobre wspomnienia ze szkoły, paczka przyjaciół, świetne oceny. Później studia, licencjat w Polsce, wyjazd na erasmusa na trzecim roku i magisterka za granicą. Teraz juz nie mam nic. Jakas tam praca jest, jakies mieszkanie jest (a raczej mała kawalerka bo mieszkam w jednym z najdroższych miast na świecie), kilkoro znajomych, ktorzy maja swoje zycie, rodziny i to jest zrozumiale, ze juz nie beda mi poswiecac tylko czasu co kiedyś.

W prawdziwym, poważnym związku nigdy nie byłam. Faceci nigdy się mną nie interesowali, jak jacys sie zdarzali to byli ze mną albo z litości albo z braku laku. Spotykali sie tylko na seks i po kilku miesiacach sie zmywali. Ostatnio spróbowałam aplikacji randkowej. Kilka spotkań, każdy facet zostawił mnie po seksie. Wyrzucił jak śmiecia.
Jedynymi osobami, które mnie kochały i akceptowały i dalej mnie wspierają są moi rodzice. Ale oni są daleko. Myślę cały czas o powrocie do Polski ale boję się, że będę żałować, że może być jeszcze gorzej.

Wydaje mi sie, ze nie mam po co zyć. Z reszta nie chce sie juz meczyc, nie mam siły. Kazde zycie sie kiedys konczy i chyba wole sama wybrac jak to sie stanie. A po co mam czekac na sytuacje, ktore nigdy nie nadejdą, po co mam snuć codziennie marzenia o czymś co sie nigdy nie urzeczywistni.
Jak dlugoi mieszkasz za granica?
Dlaczego sie wyprowadzilas?
DLaczego nie masz zadnych zanjomych?
Czy moze byloby ci lepiej w kraju?
Wyjechalam z kraju nie majac zadnych znajomosci, absolutnie samiutenka. Znajomych mozna znalzesc, faceta mozna znalesc to nie jest powod zeby sie zalamywac.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-29, 18:02   #9
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Nie widzę sensu w dalszym życiu

Przede wszystkim, jeśli masz mysli rezygnacyjne powinnaś skorzystać z pomocy psychiatry, gdy poczujesz się lepiej, możesz rozważyć również pomoc psychologa.


Po drugie posiadanie faceta lub nie - to nie definiuje nas jako jednostki. W nastroju jakim teraz jesteś raczej nie stworzysz udanego związku. Poza tym - jak ktoś ma pokochać Ciebie, skoro Ty sama siebie nawet nie lubisz?
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-05, 22:06   #10
milkatojaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 27
Dot.: Nie widzę sensu w dalszym życiu

Witaj w klubie ja miałam jeden związek udany 12 lat temu jestem w tym chłopaki ciągle zakochana,później już tylko było gorzej beeznadziejne związki.
Nigdy więcej się nie zakochałam byłam tylko z rozsądku.
Wpadłam z kryminalista mieszkam u rodziców którzy mnie gnębia nie mam pieniędzy i jestem totalnym przegrywem.
Dla mnie wsyzstko się skończyło i w sumie już mi wszystko jedno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milkatojaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-16, 10:48   #11
elamem
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 571
Dot.: Nie widzę sensu w dalszym życiu

Podpowiem tylko, że można się zapisać online do wielu psychologów w Polsce i uczestniczyć zza granicy. Kolega tak robi. To duży plus, bo nie masz bariery językowej.

A może na początek możesz sobie zrobić jakieś dłuższe wakacje w Polsce? Tak, żeby nie decydować ale się rozglądnąć?
elamem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-20, 22:35   #12
snz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 36
Dot.: Nie widzę sensu w dalszym życiu

Masz dopiero 30 lat i już wszystko nie ma sensu?
Olej innych. Żyj dla SIEBIE. Jest tyle wspaniałych miejsc do odkrycia, tyle smaków do wypróbowania i chcesz to kończyć?
Wiele mężatych i dzieciatych by się z Tobą zamieniło, bo przedłużanie gatunku to nie jedyny warunek szczęścia.
Masz jedno życie. Nie możesz się poddawać. Powalcz o siebie. I o własne szczęście. Ja mam prawie 29, też jestem samotna. I nawet jeśli będę sama to mam zamiar być szczęśliwa.
Mniej ufaj obcym, bardziej sobie i będzie dobrze. Naprawdę.
snz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-20 23:35:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:44.