Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawie - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-05, 09:00   #271
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

u mnie też biało i pięknie! Julka jeszcze do lepienia bałwana się nie nadaje, ale nie mogę się doczekać jej miny jak zobaczy taki biały swiat jak wyjdziemy!
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 10:06   #272
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

bialo

ja jeszcze w lozeczku, czekam az tz kawke zrobi. widok z okna piekny
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 11:23   #273
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

U mnie też (jeszcze) biało, pewnie za chwilę nic nie będzie, bo słonko świeci i cieplutk na dworze.

i szkoda takiego dnia marnować, warto by się gdzieś wybrać, na spacer, ale... w pizamach jeszcze siedzimy. Po zwawych rozmowach z aniolkiem przyszlismy do domu i do 3 ogladalismy TV i dzisiaj sie nic nie chce.....
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 11:43   #274
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

A u mnie nie ma sniegu i mam nadzieje, ze jutro tez nic nie bedzie. TZ syn przyjezdza z Bornemounth i jada ogladac mecz do Liverpoolu i jak nie pojada to pieniadze za bilety przepadna. Moze padac od wtorku
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 17:50   #275
anka!
Rozeznanie
 
Avatar anka!
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK/South East
Wiadomości: 565
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Taka zime to lubie, duzo sniegu, wszedzie pieknie bialo i w miare cieplo, pusto na drogach, mozna spokojnie dojechac na zakupy bez stania w korkach, w sklepach pustki - nie ma kolejek i tlumow
__________________
"Attitude is a little thing that makes a big difference"
anka! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 19:37   #276
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cudnie jest!!!

Poza tym:
Cytat:
Napisane przez Kasienka :) Pokaż wiadomość
A ja mam nadzieję, że nie stopnieje i odwołają metro, pociągi, autobusy i będę mogła zostac w domu
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 21:00   #277
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

mysmy utkneli wczoraj u znajomych i taksowka przyjechala do nas dopiero o 2 rano
Snieg na Adasiu (jeszcze wtedy padal) nie zrobil absolutnie zadnego wrazenia natomiast piszczal ucieszony i chcial sie bawic - i tak do 4am Adas nam dostarczal rozrywek

wiola?!
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-05, 21:45   #278
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Ha!
Ja wybrałam się na kolacje ze znajomymi. Bardzo miło siedzialo się w cieplutkim lokalu z lampka wina i pełnym talerzem dobrego jadła widząc jak za oknem zaczyna robić się biało i biało i coraz bardziej biało
Powrót do domu także dostarczył nam niesmowitych wrażeń. Nie dość ze cały makijaż zwyczajnie wpłynął mi z twarzy to jeszcze stwierdziłam, ze bez "anioła" na śniegu się nie odbędzie lol!

Dziś trochę mnie gardło boli ale .... I tak było fajnie!

Peo mnie ten kurczak smakowal.ja lubię orzechowy posmak w potrawach + serwowalam go z kokosowym ryżem mniammmmmmmm

Przypuszczam, ze większość tutaj nie obchodzi tego święta .... No i ze to kicz, róż i bzdura ale jednak zapytam
Czy kupującego coś swoim TZom na Walentynki?
Ja sama nie wiem... Chciałabym mu jakaś niespodziankę zrobić, tym bardziej, ze mnie wtedy w domu nie będzie.....

No właśnie Wiol dolecialas?
Jak w polandiii?
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 09:49   #279
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

ja walentynek nie obchodzę, ale za to mam rocznicę 12 i..... nadal żadnego kreatywnego pomysłu! mieliśmy jechać na wakacje, ale zrezygnowalismy ze względu na kasę - właśnie się musimy rozstać z depozytem na dom.

macie jakiś pomysł co mogę wymyślić żeby tżta zaskoczyć?
kofi, nie dość że nie pomagam to jeszcze się podpinam pod pytanie :P
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 10:44   #280
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Peo my teoretycznie nie powinnysmy miec problemu z naszymi tz-tami
lamigowki,jakis survival kit moze.....
oooo wlansie to jest pomysl . Moj ostatnio namietnie lasy odwiedza. Laza z kolega tu i tam, pozniej ognisko rozpalaja i kielbaski smaza hhyhyhyyh
Wczoraj cudnie jego ubrania "wedzonka" zajezdzaly
O zonie tez pamieta, bo i mnie sie kawalek kielbachy dostal miam mniam mniam.
Do tego jedzie w gory na kilka dni do PL wiec przypuszczam, ze cos takiego moze mu sie przydac http://www.amazon.co.uk/Bear-Grylls-...8524832&sr=8-3 i moze
http://www.amazon.co.uk/Web-tex-Wash...ef=pd_sim_sg_4

hyhhyhy to sobie sama odp

***
musze sie jakos ratowac gardlo mi napppppitrala i kaszel meczy
nie moge pojechac chora do 2letniego siostrzenca !!!
jakies sprawdzone sposoby?
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 12:17   #281
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
musze sie jakos ratowac gardlo mi napppppitrala i kaszel meczy
nie moge pojechac chora do 2letniego siostrzenca !!!
jakies sprawdzone sposoby?
Czosnek i wodka, Kofi, czosnek i wodka ewentualnie manuka honey na deser

My obchodzimy i owszem, udajemy sie do restauracji, ale to bedzie double date bo znajomi sie z nami wybieraja.
Prezentow nie planuje i nie oczekuje

Wczoraj zabralam dziecko, zeby sobie poszalalo na dworze w topniejacym sniezku... bardzo sie mu podobalo, ale chyba troche zmarzl, bo po godzinie bez problemow dal sie wsadzic do wozka.
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-06, 13:05   #282
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

U mnie nie ma sniegu wcale . Nawet mrozu juz nie ma, 8 stopni bylo dzis.

Na Walentynki zartowalismy z TZem ze ja mu kupie wino, on mi kupi wino ... i bedzie wesoly wieczor .

Znowu bralam udzial w wypadku na szczescie tym razem jako swiadek .
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 15:14   #283
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Na walentynki jak bedziemy pamietac kartki sobie wreczyc to juz sukces
obchodzimy je przed tv z tesciem a w tym roku i z adaskiem

Za to mam za 3 dni urodziny meza i pomyslu na prezent zero a on nie jest z tych co latwo mu cos znalezc! Wiec moze go dzisiaj postrasze ze w sobote jedziemy na zakupy zeby cos mu kupic, wtedy szybko bedzie myslal, zeby tylko uniknac lazenia po sklepach

ps. czy oilatum moze uczulac?

Edytowane przez Bakteryika
Czas edycji: 2012-02-06 o 15:15
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 16:55   #284
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
Na walentynki jak bedziemy pamietac kartki sobie wreczyc to juz sukces
obchodzimy je przed tv z tesciem a w tym roku i z adaskiem

Za to mam za 3 dni urodziny meza i pomyslu na prezent zero a on nie jest z tych co latwo mu cos znalezc! Wiec moze go dzisiaj postrasze ze w sobote jedziemy na zakupy zeby cos mu kupic, wtedy szybko bedzie myslal, zeby tylko uniknac lazenia po sklepach

ps. czy oilatum moze uczulac?
Nie powinno uczuclać.


Kofi nie pomogę sama się meczę- jesli o choróbsko chodzi.
Znowu się dusiłam pół nocy. TŻ snuje się jak cień
Tylko dzieci się jakoś trzymają


Co do Walentynek to nie mam pomysłu ani siły... ale jakbym miała i jakaś babysitter by się znalazła to wykupiłabym jakiś SPA day
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 17:15   #285
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Oilatum moze uczulac, tak jak i kazdy kosmetyk, kazdy owoc czy warzywo, wszystko moze uczulac
Kofi: ja radze czosnek na sniadanie, obiad i kolacje, popite goraca herbata z rumem, w mega ilosciach

co do walentynek to jeszcze nie mam pomyslu, moze jakas romantyczna kolacja jak dzieci pojda spac
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 17:46   #286
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

ja juz mam prezencik na Walentynki - Gears of War 3
uwierzcie, moj Tz doceni romantyzm tego prezentu
po co na sile uszczesliwiac faceta kartkami w serduszka, jesli mozna dac im to, czego naprawde chca?

bakti, tak, wszystko moze uczulic, oilatum rowniez, moze jakis inny krem/plyn mu pomoze... ciekawa jestem co Ci jutro lekarz powie, trzymajcie sie
__________________

Edytowane przez szperrr
Czas edycji: 2012-02-06 o 17:47
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 18:38   #287
Vonnie
Raczkowanie
 
Avatar Vonnie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 269
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Czesc Powrocilam po przerwie (czasami lubie zrobic sobie troche "ciszy internetowej") i z nowym kolorem wlosow jak widac

Ja Walentynek raczej nie bede obochodzic. Musze przyznac sie ze nie bylam do konca "grzeczna" i zaczelam spotykac sie z moim bylym. Wiem, ze nie powinnam, ale w sumie cos dobrego z tego wyniklo bo tylko utwierdzilam sie w przekonaniu, ze podjelam dobra decyzje.

Biore sie za sprzatanie mojego mieszkanka, bo jak w zwykle w weekend nie mialam czasu
__________________
When life gives you lemons make lemonade!
Vonnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 19:57   #288
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

kupilam La Roche Posay Lipikar i posmarowalam - nie mial juz takich plam jak po oilatum...

hej Vonnie zgubo

szperrku - co prawda to prawda ja chyba swojemu kupie jump starter
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 20:46   #289
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

aniaxxxxx gratulacje !!!!! niech sie niunia zdrowo chowa

dotarlismy po przebojach, a jakze, przeciez na spokojnie nie moglo sie nic obyc. Polska jest biala i zimna. Z samolotu wyglada jak z filmu "pojutrze". lapie mnie przeziebienie (efekt stania przez godzine na przystanku o 5 nad ranem w mokrych skarpetach) ale mama dokarmia i dopaja sokiem malinkowym


__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-06, 20:56   #290
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Vonnie masz zaj*****te wlosy

Ania urodzila?gratulacje!!!!

Pierwszy dzien w nowym miejscu bleee
wrocilam do domu o 19.15.....nie podoba mi sie to oj nie podoba
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 21:01   #291
little_ola
Zakorzenienie
 
Avatar little_ola
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: na sofie
Wiadomości: 13 587
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
Za to mam za 3 dni urodziny meza i pomyslu na prezent zero a on nie jest z tych co latwo mu cos znalezc! Wiec moze go dzisiaj postrasze ze w sobote jedziemy na zakupy zeby cos mu kupic, wtedy szybko bedzie myslal, zeby tylko uniknac lazenia po sklepach
i ja potrzebuję pomysłu na prezent urodzinowy dla Tż-ta

Cytat:
Napisane przez Vonnie Pokaż wiadomość
Czesc Powrocilam po przerwie (czasami lubie zrobic sobie troche "ciszy internetowej") i z nowym kolorem wlosow jak widac
witaj! tęskniłyśmy
a kolorek piękny
Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
dotarlismy po przebojach, a jakze, przeciez na spokojnie nie moglo sie nic obyc. Polska jest biala i zimna. Z samolotu wyglada jak z filmu "pojutrze". lapie mnie przeziebienie (efekt stania przez godzine na przystanku o 5 nad ranem w mokrych skarpetach) ale mama dokarmia i dopaja sokiem malinkowym
dobrze, że już na miejscu
teraz wyczekujemy na relacje : wyobrażenia kontra rzeczywistość

***
doszłam do wniosku, że nie lubię poniedziałkowych poranków, za to uwielbiam poniedziałkowe wieczory
cisza i spokój po szalonym dniu w biurze
little_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 21:56   #292
Vonnie
Raczkowanie
 
Avatar Vonnie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 269
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Dziekuje bardzo Taka spontaniczna zmiana kolorku wyszla, bo ciagle to samo i to samo... Teraz musze sie zmobilizowac i kilka innych zmian zrobic. Staram sie dotrzymac moich postanowien noworoczynych i zaczelam Weight Watchers, udalo mi sie schudnac 5kg w miesiac, zawsze to jakis poczatek Staram sie tez zadbac wiecej o siebie, nawilzac skore i od czasu do czasu zrobic sobie jakas maseczke. Idzie wiosna, trzeba bedzie pieknie wygladac
__________________
When life gives you lemons make lemonade!
Vonnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 09:43   #293
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

kofi, mój właśnie coś tam mówił że Twój w lesie kiełbaski smażył
taaaaa ja mojemu najlepiej wiatrówkę....

moj jest tragiczny jeśli chodzi o prezenty. nie cieszy się z niespodzianek, nie znosi mało potrzebnych ale fajnych drobiazgów, niewdzięcznik, musi to być coś co on chce akurat kupić, ale jeśli pytam to zawsze mówi że niczego nie potrzebuje. i bądź tu czlowieku mądry.
chociaż ostatnio przychodzą codziennie prawie narzędzia jakieś takie remontowe z amazonu, to może mu gift card do b&q sprawić przyjemność
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 10:34   #294
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Kofiii a wolno tak ognisko rozpalic w lesie? Jak obaczylam,to zdjecie, to az smak kielbaski poczulam Pytam, bo my tez kiedys probowalismy rozpalic ognisko i nie ciekawie sie to skonczylo


Peo jesli chodzi o praktycznosc, to prezent na pewno sie spodoba

Ja nie obchodze walentynek,ale Tz tak W takim wypadku i ja musze celebrowac ten dzien, bo ile mozna cos dostawac,a samemu nic nie dawac
Bedzie raczej praktycznie. perfumy sie skonczyly,krem do twarzy pusty... myslalam tez o ksiazce,ale uciszanie mnie co wieczor, bo co chwile mu przerywam srednio mi sie odoba,wiec lepiej nie. gdyby nie ograniczenia dzieciowe, to zdecydowanie postawilabym na SPA
Baktii za ile Ty Ipada kupilas Tz ? Moj maz mi pokazal kilka typow i one wszystkie powyzej 400f

edit
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00403M7MM
Wlasnie dokupilam jeszcze to. co prawda widzialam takie male walizeczki u nas w domu,ale Tz twierdzi, ze w tej bedzie mial wszystko i do kazdego modelu pasuje.
ja kupilam za 9f,a juz jest 25. te okazje mnie lubia
__________________
-7kg

Edytowane przez maatra
Czas edycji: 2012-02-07 o 14:06
maatra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 12:22   #295
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

aniaxxx moje gratulacje!

moona i vedmo dziękuje za rady,cześć już stosuje i nawet zostałam dziś w domu. Musze się porządnie wykurowac!

luna tobie także zdrowia życzę. Wiem dokładnie jak się czujesz, mnie ten okropny kaszel także dusi!

szperrr jak tylko tz prezent przypadnie do gustu to wcale nie musi być serduszk i rozu

peo no tak przecież wy teraz rocznicujecie haha z ta wiatrowka dobry pomysł mój sobie właśnie kupił! A i kazał przekazać, ze ma także coś dla K

bea co to za zamiany? jakas nowa praca?

vonnie super fryz kolor i w ogole wlasnie maialm pisac, ze chyba cos stracilas na wadze Moje kol tez tracily na WW ale ja jakos nie moge sie przekonac do liczenia tyc punktow etc. nemniej jednak powodzenia zycze!
Co do tz to jesli tylko uswiadczylas sie w przekonaniu, ze to jednak nie ten jedyny t tym lepiej dla ciebie

Maatra wierze, ze zarowno tz jak i Simon potrafia czytac tablice ostrzegajace a jesli jakims cudem im umknelo to z tego co wiem wedruja po zupelnych odludziach + poki co jest mokro i zimno i zagasic ognisko tez potrafia wiec nie ma powodow do obaw

Ceny iPadow (z tego co mi wiadomo) sa wszedzie takie same (no niektore sklepy jak np. tesco moga sobie zarzadac nawet wiecej) Wszystkie kosztuja pow 400f no chyba ze sa innej firmy nis apple lub sa urzywane :/
Moj tz nawet ostatnio porownywal ceny w UK z tymi we Frabcji i roznicy nie ma zadnej!

bakti/wiola
jak wam sie te cudenka sprawdzaja?
wiem, ze nie wszytskie aplikacje na tym dzialaja i wizaz cos chodzic nie chce :/

wiola wspolczuje, takiego powrotu do domu, ale wazne ze juz z rodzinka
pisz jak tam w polandowie

****

bede sie dzis wylegiwac tak dlugo jak tylko bede chciala .... potem moze rosolek
milego dnia!
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein

Edytowane przez Kofika13
Czas edycji: 2012-02-07 o 13:02
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 14:03   #296
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość

bakti/wiola
jak wam sie te cudenka sprawdzaja?
wiem, ze nie wszytskie aplikacje na tym dzialaja i wizaz cos chodzic nie chce :/

****

bede sie dzis wylegiwac tak dlugo jak tylko bede chciala .... potem moze rosolek
milego dnia!
jak wizaz nie dziala to do doopy

kuruj sie , kuruj
a praca w sumie ta sama, w ramach tej samej firmy tylko inny budynek. ladniejsza recepcja, lepsza okolica (kensington) fajny menadzer ale daleeko kurde, ponad godzine dojazd (dwa pociagi)
no i inne godziny . Musze tu siedziec do 18-tej co oznacza ze w domu jestem po 19-tej

Nie mam w ogole nastroju na walentynki, pewnie na winku, kocyku i filmie sie skonczy

Natomiast przypomnialyscie mi o TZta urodzinach w kwietniu.......... jak zwykle mam zagwostke co na prezent.





a do lasu to i ja bym poszla na jakies ognicho!
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 14:15   #297
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Bea 19 to troche pozno ehhhh .
Kofi mi sie marzy takie ognisko raz rozpalilisy nad jeziorem i Pan chcial policje wzywac bedziesz szla jeszcze do szkoly,czy zzostajeszz w domu do konca tyg ?

Drogie te Ipady ;/ Tz chcialby takiego,ale czy to sens ? che taki galaxy note,a to juz cos zblizonego do ipada(moim skromnym zdaniem )

Lorii znow wyadek ????????dobrze,ze tym razem jako swiadek. moze czas pomyslec o inny srodku lokomcji
__________________
-7kg

Edytowane przez maatra
Czas edycji: 2012-02-07 o 14:16
maatra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 14:49   #298
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
jak wizaz nie dziala to do doopy
dzialac dziala ale jest jakis problem gdy chce sie odp na dluzszego posta posta lub wielocytowac....
to chyba wina tego, ze wizaz obslugiwany jest przez flash a apple tej aplikacji nie uznaje .... ( tlumaczac tak po mojemu bo serio to zupelnie nie wiem o co w tym wszystkim loto )
Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
kuruj sie , kuruj
a praca w sumie ta sama, w ramach tej samej firmy tylko inny budynek. ladniejsza recepcja, lepsza okolica (kensington) fajny menadzer ale daleeko kurde, ponad godzine dojazd (dwa pociagi)
no i inne godziny . Musze tu siedziec do 18-tej co oznacza ze w domu jestem po 19-tej

Nie mam w ogole nastroju na walentynki, pewnie na winku, kocyku i filmie sie skonczy
a do lasu to i ja bym poszla na jakies ognicho!
oj bedzie dobrze... zobaczysz ze sie znacznie poprawi gdy sie dzionek wyluzy
walentynki pod kocykiem tez ciekawie

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
Kofi mi sie marzy takie ognisko raz rozpalilisy nad jeziorem i Pan chcial policje wzywac bedziesz szla jeszcze do szkoly,czy zzostajeszz w domu do konca tyg ?
hihihi nad jeziorem w miejscu publicznym to chyba nie mozna

czy pojde do pracy? nie wiem jeszcze....poki co pluca mnie bola i kaszle bardzo taki odrywajacym kaszlem.nasmarowalam sie masicia i wgrzewam sie w lozku ...
ryzykowac na pewno nie mam zamiaru nie tylko tym, ze nie wyzdrowieje ale tez nie mam ochoty nikogo zarazic !!!
Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
Drogie te Ipady ;/ Tz chcialby takiego,ale czy to sens ? che taki galaxy note,a to juz cos zblizonego do ipada(moim skromnym zdaniem )
wiesz, ja mam od niedawna wiec niewiele moge jeszcze na temat tego sprzetu powiedziec/napisac. fajnie przeglada sie strony internetowe, mozna sluchac muzyki i czytac ksiazki czy to w lozku czy w pociagu! Mozna zabrac ze soba w podroz do torebki bez koniecznosi brania dodatkowego bagazu

tz musi sie tym dokladnie zajac aby dzialalo jak nalzey
Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
Lorii znow wyadek ????????dobrze,ze tym razem jako swiadek. moze czas pomyslec o inny srodku lokomcji
dokladnie! dobrze ze tym razem tobie sie nic nie stalo
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 16:59   #299
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

moj TZ jest wierny androidowi i kupil sobie takie cos http://www.ankaka.com/ainol-novo-7-p...0p_p48305.html
za ulamek ceny (69f) mozna sprobowac, nie?

Cytat:
A i kazał przekazać, ze ma także coś dla K
na Walentynki?

Vonnie, fajne wlosy!
Lorcia, Ty dziewczyno uwazaj na siebie!!
__________________

Edytowane przez szperrr
Czas edycji: 2012-02-07 o 17:35
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 18:02   #300
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

ipad jest fajowa zabawka. droga owszem, sa tansze rzeczy ale jednak ipad dziala o wiele plynniej. no jest roznica

plusy zabawki?
-wygodny do przegladania internetu / ogladania filmow /czytania ksiazek w lozku lub gdzie nie badz
- nie trzeba czekac az sie wlaczy jak tradycyjny komp. cos mi sie przypomni lub musze szybko cos sprawdzic, otwieram ,pyk i juz jest
- czytanie ksiazek w kindlu czy ibooks jest o wiele lepsze ni z w zwyklym kindle
- bateria trzyma bardzo dlugo
- TZ nei narzeka ze siedzi sie na wizazu caly dzien i zajmuje kompa
- extra przenosne i lekkie
- ma milion aplikacji do wszystkiego
- jezeli mamay jakis dokument zapisany w pdfie w dokumentach googla to mozna przeniesc sobie do ibooks i czytac jak ksiazke

minusy (oprocz ceny)
- nie ma flasha, a zatem ie ktore strony nie dzialaja
- to nie jest typowy komp wiec nie ma zapisywania plikow na dysku
zdjecia, muzyke, filmy trzeba wgrywac przez itunesa, przy czym filmy musza byc w formacie mp4 wiec jak ma sie avi to trzeba najpierw przekonwertowac
- wizaz dziala ale przy odpowieadaniu czesto przegladarka zamyka sie sama z siebie przy czym trafia mnie szlag. teraz sie zmadrzylam i co jakis czas kopiuje co pisze. gdy przegladarka zamknie sie to po wlaczeniu jej spowrotem otwieraja sie wszystkie stronki tak jak bylo, tyle ze nei zapisana odpowiedz znika
- tylko biezaca strona sie odswieza sama. wiec jezeli siedzi sie na wizazu a ma sie tez otwarta strone fb to nie pojawiaja sie powiadomienia jak normalnie. ale jak sie zainstaluje aplikacje fb to powiadomienia wyskakauja w postaci malutkiego pop-upa podczas pracy na jakimkolwiek innym programie (chyba ze sie tego nie chce)
- nie ma multitaskingu czyli jak rozmawiam z kims na skypie, to nei przegladam w tym czasie neta, niby mozna bo w momencie gdy ktos odpisze to wyskakuje pop-upik i mozna od razu przejsc do skype a potem wrocic do netu bez obawy ze stronki sie zamkna, ale takie skakanie miedzy aplikacjami denerwuje czasem

podsumowujac ipada baaaardzo lubimy, o z cala pewnosci anie mamy jeszcze pojecia jak wykorzystac go w 100%
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-09 00:57:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:03.