Potworniak a libido - pytanie do ginekologa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-18, 19:37   #1
abella92
Przyczajenie
 
Avatar abella92
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 25

Potworniak a libido - pytanie do ginekologa


Hej, przejrzałam wszystkie wątki o potworniakach i skorzystałam z wyszukiwarki, więc wydaje mi się że się nie powtarzam . (Jeśli jest inaczej to przepraszam, proszę o usunięcie posta i wskazanie miejsca gdzie znajdę odpowiedź!).
Zdiagnozowano u mnie potworniaka i jest parę pytań, których zapomniałam zadać mojej panie doktor, a z sytuacją jaka panuje w NFZ nieprędko ją zobaczę . Dlatego póki co piszę tutaj.
Czy potworniak dojrzały jajnika może mieć jakikolwiek wpływ na libido? Albo na odczucia podczas seksu? Zmniejszoną/ zwiększoną wrażliwość? Trudności z podniecaniem się?
Zaznaczam, że nigdy nie brałam tabletek anty, więc moje problemy nie są z tym związane. Odpadają też leki. Jedyne "leczenie" jest dopiero przede mną - operacja.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Abella
__________________

"Ludzie starali się usilnie przekonać ją, że uroda to tylko zewnętrzna forma, liczy się wnętrze – tak jakby jakiś mężczyzna zakochał się kiedyś w parze nerek."
Terry Pratchett


xoxo.
abella92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 23:46   #2
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Potworniak a libido - pytanie do ginekologa

Cytat:
Napisane przez abella92 Pokaż wiadomość
Hej, przejrzałam wszystkie wątki o potworniakach i skorzystałam z wyszukiwarki, więc wydaje mi się że się nie powtarzam . (Jeśli jest inaczej to przepraszam, proszę o usunięcie posta i wskazanie miejsca gdzie znajdę odpowiedź!).
Zdiagnozowano u mnie potworniaka i jest parę pytań, których zapomniałam zadać mojej panie doktor, a z sytuacją jaka panuje w NFZ nieprędko ją zobaczę . Dlatego póki co piszę tutaj.
Czy potworniak dojrzały jajnika może mieć jakikolwiek wpływ na libido? Albo na odczucia podczas seksu? Zmniejszoną/ zwiększoną wrażliwość? Trudności z podniecaniem się?
Zaznaczam, że nigdy nie brałam tabletek anty, więc moje problemy nie są z tym związane. Odpadają też leki. Jedyne "leczenie" jest dopiero przede mną - operacja.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Abella

Zależy od jego rodzaju, ale zasadniczo może- bo tkanki potworniakowe mogą wytwarzać hormony... Ale radziłabym porozmawiac o wszystkim z lekarką
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 18:42   #3
abella92
Przyczajenie
 
Avatar abella92
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 25
Dot.: Potworniak a libido - pytanie do ginekologa

zapomniałam uściślić - potworniak dojrzały

i owszem, porozmawiam o tym z lekarką, ale trochę jeszcze poczekam na wizytę, a chciałam wiedzieć wcześniej
__________________

"Ludzie starali się usilnie przekonać ją, że uroda to tylko zewnętrzna forma, liczy się wnętrze – tak jakby jakiś mężczyzna zakochał się kiedyś w parze nerek."
Terry Pratchett


xoxo.
abella92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:50.