Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-23, 15:13   #2791
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

okej to teraz już kumam, no wiem wiem ze wstyd, ale tych szamponow tyle w domu mam a wlosy na jasno farbowane ze stwierdzilam ze jak sie juz przesiadam na bez silikonow a wlosy suche to kupie do suchych alterre nie bij na pociesze powiem ze nie wszystkie szasmpony moje, bo szwagier i szwagierka uzyczyli calych 3 lol
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 15:16   #2792
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

a ja bylam na pieknym slonecznym spacerku bosko cieplo w sloncu 25 normalnie czas na odkryte butki


kate zainwestuj w lepsza odzywke do wlosow po takim rozjasnianiu
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 15:20   #2793
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Snow ile dawałaś za Matrixa w hurtowni? ;> Czy ty go kupowałaś na allegro? Bo sie zastanawiam czy zamówić z allegro czy poszukać u siebie hurtowni innej niż Polwell
I nie wiem czy taniej na allegro nie bedzie, ale tak mysle że jak dolicze przesyłke to wyjdzie na to samo
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 15:21   #2794
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
yy ale Bunny Tobie chodzi o to że niby w pudełku coś oprócz farby powinnam mieć jeszcze (bo nie mam)? czy o to, że nie mają w palecie jaśniejszych odcieni niż 10tki, bo 11tek już nie było? idę idę najpierw się nie mogłam doczekać a teraz siem bojem lol

mrrh a to ważne żeby ten szampon był do włosów farbowanych? bo w domu do farbowanych to mam tylko fioletowa joanke i clear (a ten to chyba raczej wypłucze kolor mimo wszystko... ) za to do zniszczonych mam opór - bo alterre, garniera do włosów blond (ale nie tylko farbowanych), garniera ... eh wrzuce fote zanim wszystko napisze. czy cos sie z nich nada, czy mam wyslac szwagra po ja nie wiem np elseve do farbowanych do drogerii???
z tych co masz najlepszy bedzie garnier do blondu.
a do koloru i tak kup swoja drogą- niekoniecznie natychmiast
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 15:23   #2795
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Kotka ja wiosnę poczułam już dawno, ale póki co siedzę nad pracą lic ale chyba nieźle mi idzie, bo w 3 godziny stworzyłam już 2,5 rozdziału
ooooby mi szło tak dalej, bo jak wena się skończy to się pochlastam

chce mi któraś napisać wstęp i zakończenie?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 15:26   #2796
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
a ja bylam na pieknym slonecznym spacerku bosko cieplo w sloncu 25 normalnie czas na odkryte butki


kate zainwestuj w lepsza odzywke do wlosow po takim rozjasnianiu
caskada alez zazdroszcze ci takiej pogody...
chociaz u nas tez niezle bardzo slonecznie i +10.
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Snow ile dawałaś za Matrixa w hurtowni? ;> Czy ty go kupowałaś na allegro? Bo sie zastanawiam czy zamówić z allegro czy poszukać u siebie hurtowni innej niż Polwell
I nie wiem czy taniej na allegro nie bedzie, ale tak mysle że jak dolicze przesyłke to wyjdzie na to samo
polwella unikam jak ognia- zdziercy!
u nas w lbn jest wiele hurtowni fryzjerskich- 2 sinusy, magnolia i ostatnio otworzyla sie kolejna glamour.
do tego w 3 supermarketach ta-mag- tez maja artykuly profesjonalne...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 15:26   #2797
mielleuse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 17
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Witam Dziewczyny.

Jestem tu nowa i nie bardzo umiem się obsługiwać tym wszystkim, ale czy mogłybyście mi powiedzieć, jakiej farby do włosów powinnam użyć, aby osiągnąć taki kolor, jaki ma Amanda na zdjęciu poniżej?

http://bi.gazeta.pl/im/9/6948/z69481...ember-2009.jpg

Swoje włoski obecnie mam bardzo jasny blond.

Czekam na odp.
mielleuse jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-23, 15:28   #2798
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Bunny, pisząc, żebym podcięła końcówki bo źle wyglądają masz na myśli, że są zniszczone ? Niedawno byłam u fryzjera podciąć zniszczone końcówki, teraz jest bardzo dobrze. Nic mi się nie łamie ani nie rozdwaja, może na zdjęciu tak wygląda bo włosy dopiero co po myciu i nierozczesane jeszcze. Czyli nie ma innej szansy na rozjaśnienie tej połowy włosów, tylko rozjaśniacz, kąpiel ? No nic, w takim razie chyba będę zapuszczać włosy i podcinać co jakiś czas aż dojdę do tego koloru, jaki mam wyżej. Dziękuję za odpowiedź
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 15:32   #2799
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Bunny, pisząc, żebym podcięła końcówki bo źle wyglądają masz na myśli, że są zniszczone ? Niedawno byłam u fryzjera podciąć zniszczone końcówki, teraz jest bardzo dobrze. Nic mi się nie łamie ani nie rozdwaja, może na zdjęciu tak wygląda bo włosy dopiero co po myciu i nierozczesane jeszcze. Czyli nie ma innej szansy na rozjaśnienie tej połowy włosów, tylko rozjaśniacz, kąpiel ? No nic, w takim razie chyba będę zapuszczać włosy i podcinać co jakiś czas aż dojdę do tego koloru, jaki mam wyżej. Dziękuję za odpowiedź
Nie ma innego sposobu przy takim stopniu wytrawienia jak ty masz i rudosci...
zle wygladaja, maja slaba kondycje- tak lepiej brzmi?
wygladaja jak mocno scieniowane, dawniej? teraz?
mysle ze rozjasniacz by je dobil, sama kapiel to za malo...
najlepsze rozwiazanie to wlasnie przeczekac i stopniowo podcinac, przeciez az tak strasznie nie wyglada... jeszcze jak walniesz to 218 to lepiej bedzie wygladac.
wszystko spokojnie z czasem, nic na sile od razu...
pamietaj o tym.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 15:32   #2800
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

bunny mam nadzieje ze jak przyjade do pl na wielkanoc to pogoda mnie nie zawiedziebo chyba sie pochlastam tu do tej pory bede latala juz na letniaka a tam zajade i pewnie trzeba bedzie wyjac kurtki
no ale mysle ze nie bedzie az tak drastycznie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 15:32   #2801
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
caskada alez zazdroszcze ci takiej pogody...
chociaz u nas tez niezle bardzo slonecznie i +10.

polwella unikam jak ognia- zdziercy!
u nas w lbn jest wiele hurtowni fryzjerskich- 2 sinusy, magnolia i ostatnio otworzyla sie kolejna glamour.
do tego w 3 supermarketach ta-mag- tez maja artykuly profesjonalne...
No ja właśnie pamiętam jak pisałyście że w polwellu jest drogo dlatego nawet tam nie ide
Wiem, że mam hurtownie newcomer fryzjersko-kosmetyczną, i jeszcze jakąś jedną. Ewentualnie znalazłam na allegro sprzedawce ode mnie z miasta ale za odbiór osobisty liczy sobie 5 zł Zawsze to nie 12 czy 15 za przesyłke no ale jak to tak Dziwne troche, nie uwazacie?

Ai tak mi sie apropo cięcia przypomniało. Już wiem co mnie tak wkurza w tych moich włosów, nie samo cieniowanie a to ze z przodu mam takie wystrzępione te krótkie:/ Bunny myślisz że jakbym po myciu na mokrych włoskach sobie ten przód zgodnie z tym cięciem które mam teraz podcięła żeby te końcówki nie były takie wystrzępione to byłoby ok czy średnio by to wyglądało? I od razu bym podcięła z tyłu te najdłuższe gdzieś 2 cm.
Ścięte mam tak że mam z przodu krótsze, z tyłu dłuższe.

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-03-23 o 15:37
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-23, 15:38   #2802
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Nie ma innego sposobu przy takim stopniu wytrawienia jak ty masz i rudosci...
zle wygladaja, maja slaba kondycje- tak lepiej brzmi?
wygladaja jak mocno scieniowane, dawniej? teraz?
mysle ze rozjasniacz by je dobil, sama kapiel to za malo...
najlepsze rozwiazanie to wlasnie przeczekac i stopniowo podcinac, przeciez az tak strasznie nie wyglada... jeszcze jak walniesz to 218 to lepiej bedzie wygladac.
wszystko spokojnie z czasem, nic na sile od razu...
pamietaj o tym.
Racja, są mocno ścieniowane, to pozostałość jeszcze po tym, jak daaaawno fryzjer zrobił mi praktycznie schody z włosów. Może rzeczywiście nie wygląda tak źle, może to tylko moje przewrażliwienie, ale mam po prostu fioła na punkcie tych włosów. Cackam się z nimi, oleje, maski, teraz jedynie marzę o tym, żeby kolor było równomierny. Schodzę z czarnego od lipca tamtego roku, więc w sumie już trochę czasu. Czyli myślisz, że ta 218 będzie ok ? I kłaść normalnie na całość, nie bawić się w jakieś wybieranie ciemniejszych i jaśniejszych ? Odrostów nie mam. Dobije mi włosy ta farba ? Może utleniacz zmienić na 6% ? Czy wtedy już w ogóle nic nie da ?
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 15:48   #2803
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No ja właśnie pamiętam jak pisałyście że w polwellu jest drogo dlatego nawet tam nie ide
Wiem, że mam hurtownie newcomer fryzjersko-kosmetyczną, i jeszcze jakąś jedną. Ewentualnie znalazłam na allegro sprzedawce ode mnie z miasta ale za odbiór osobisty liczy sobie 5 zł Zawsze to nie 12 czy 15 za przesyłke no ale jak to tak Dziwne troche, nie uwazacie?
oj wiesz na jedno go rozumiem...
przylezie ktos, praca wrze na hurtowni- w magazynie i wez szukaj jednej farby dla interesanta...
to chociaz te 5zl za fatyge...
poza tym sprzedawcy all sa raczej przyzwyczajeni ze salon robi raz w mcu zamowienie na np. 50 farb i to jest konkret.
a nie tam jedna farba...
poszukaj przez google w swoim miescie hurtowni, moze nawet nie wiesz ile jest
zawsze to mozna samemu pojechac, obejrzec ceny, palety, a moze cos innego ci sie spodoba?
chociaz jak ja patrzylam na all i u nas to cenowo wychodzilo na jedno czy z przesylka czy jak pojde do hurtowni bo hurtownie maja niezly narzut
i farba na all za 15zl u mnie w hurtowni kosztuje np. 23 pln
i w hurtowni najczesciej nie bylo od reki kolorow co mnie interesowaly- mogli sprowadzic
a na all masz wszystkie.
sa plusy i minusy...

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No ja właśnie pamiętam jak pisałyście że w polwellu jest drogo dlatego nawet tam nie ide
Wiem, że mam hurtownie newcomer fryzjersko-kosmetyczną, i jeszcze jakąś jedną. Ewentualnie znalazłam na allegro sprzedawce ode mnie z miasta ale za odbiór osobisty liczy sobie 5 zł Zawsze to nie 12 czy 15 za przesyłke no ale jak to tak Dziwne troche, nie uwazacie?

Ai tak mi sie apropo cięcia przypomniało. Już wiem co mnie tak wkurza w tych moich włosów, nie samo cieniowanie a to ze z przodu mam takie wystrzępione te krótkie:/ Bunny myślisz że jakbym po myciu na mokrych włoskach sobie ten przód zgodnie z tym cięciem które mam teraz podcięła żeby te końcówki nie były takie wystrzępione to byłoby ok czy średnio by to wyglądało? I od razu bym podcięła z tyłu te najdłuższe gdzieś 2 cm.
Ścięte mam tak że mam z przodu krótsze, z tyłu dłuższe.
zalezy jak podetniesz...
po prostu przytrzymuj palcami w dol wlosy na bokach twarzy i zrob ciecie skosne ale mniejszy kat, stopniowo zetniesz te strzepienia.
tylu samej sobie podciac nie wyobrazam, popros mame, tz kogokolwiek... tyl podciac to moment- nie wiem 5-10 minut?
mokre rozczesane wlosy albo suche wyprostowane prostownica zaczesujecie do tylu i boki tez.
najlepiej maszynka meska bez koncowki na zero przykladajac raz kolo razu... bardzo ciezko wtedy krzywo obciac...
to banalnie proste choc malo profesjonalne

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Racja, są mocno ścieniowane, to pozostałość jeszcze po tym, jak daaaawno fryzjer zrobił mi praktycznie schody z włosów. Może rzeczywiście nie wygląda tak źle, może to tylko moje przewrażliwienie, ale mam po prostu fioła na punkcie tych włosów. Cackam się z nimi, oleje, maski, teraz jedynie marzę o tym, żeby kolor było równomierny. Schodzę z czarnego od lipca tamtego roku, więc w sumie już trochę czasu. Czyli myślisz, że ta 218 będzie ok ? I kłaść normalnie na całość, nie bawić się w jakieś wybieranie ciemniejszych i jaśniejszych ? Odrostów nie mam. Dobije mi włosy ta farba ? Może utleniacz zmienić na 6% ? Czy wtedy już w ogóle nic nie da ?
ta farba jest jedna ze slabszych palette... ona ma niby 9% wode, ale rozjasnia tylko 2 tony.
naloz na cale od razu jesli nie masz odrostu.
widocznie to cieniowanie sprawia to negatywne wrazenie o wlosach...
niedlugo sie go pozbedziesz i bedzie ok.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 15:48   #2804
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Heeej

ale miałam dziś speeda po zajęciach, poleciałam do hurtowni i spędziłam tam z pół h oglądając palety
patrzyłam na matrixa 10 AV i zdziwiło mnie bardzo, że on na palecie wygląda po prostu siwo, a Snow wyszedł jasno, perłowo..

w końcu zdecydowałam się na Alfaparf Evolution of the Color
wziełam kolor 9,1 i 9NB - chyba pomieszam na palecie 9NB wygląda ślicznie tak mega naturalnie, ale boję się, że zbyt złotawy mógłby wyjsc, wiec 9,1 powinno zgasić i wyjść pomiędzy
wodę wziełam 9% choć kobity mi wciskały 6

zaraz będę cudować
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 15:48   #2805
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
oj wiesz na jedno go rozumiem...
przylezie ktos, praca wrze na hurtowni- w magazynie i wez szukaj jednej farby dla interesanta...
to chociaz te 5zl za fatyge...
poza tym sprzedawcy all sa raczej przyzwyczajeni ze salon robi raz w mcu zamowienie na np. 50 farb i to jest konkret.
a nie tam jedna farba...
poszukaj przez google w swoim miescie hurtowni, moze nawet nie wiesz ile jest
zawsze to mozna samemu pojechac, obejrzec ceny, palety, a moze cos innego ci sie spodoba?
chociaz jak ja patrzylam na all i u nas to cenowo wychodzilo na jedno czy z przesylka czy jak pojde do hurtowni bo hurtownie maja niezly narzut
i farba na all za 15zl u mnie w hurtowni kosztuje np. 23 pln
i w hurtowni najczesciej nie bylo od reki kolorow co mnie interesowaly- mogli sprowadzic
a na all masz wszystkie.
sa plusy i minusy...

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------


zalezy jak podetniesz...
po prostu przytrzymuj palcami w dol wlosy na bokach twarzy i zrob ciecie skosne ale mniejszy kat, stopniowo zetniesz te strzepienia.
tylu samej sobie podciac nie wyobrazam, popros mame, tz kogokolwiek... tyl podciac to moment- nie wiem 5-10 minut?
mokre rozczesane wlosy albo suche wyprostowane prostownica zaczesujecie do tylu i boki tez.
najlepiej maszynka meska bez koncowki na zero przykladajac raz kolo razu... bardzo ciezko wtedy krzywo obciac...
to banalnie proste choc malo profesjonalne
Wiem wiem, na allegro w ostatecznosci bede kupować
Narazie znalazłam 3 hurtownie i akurat z uczelni nie mam daleko więc podejde i zobacze, zorientuje sie w cenach i zobacze co mi taniej wyjdzie
L'oreala drogeryjnego juz nie kupie z prostego wzgledu - nie opłaca sie bo nawet Joanna sie tak szybko nie spłukała jak to... Bardzo nietrwały jest A i tak musiałabym dokupić mocniejszy utleniacz wiec wsio ryba.

A cięcie to wiadomo, mama mi na pewno podetnie Że sama to miałam na myśli w domu a nie u fryzjera
A ściąć myślałam po prostu pod takim samym skosem jak mam teraz na początek, żeby te końce postrzępione ściąć, ale jak mówisz żeby zmniejszyć kąt to ok, tak zrobie Z tyłem podciąć to nie bedzie problemu bo zawsze mi mama podcinała i było ok Po prostu tą ostatnia warstwe podetne. Z całego cieniowania nie bede schodzic bo chce zostawic tak zeby byly z przodu troche krótsze niż z tyłu. Ale bez przesady jak te najkrótsze mam teraz o 7 cm krótsze

Przytne jakoś w weekend albo po następnym farbowaniu Chociaż jak już farbami samymi bede robic to chyba nie bedzie znaczenia bo końcówki tak nie beda po tylku dostawać? Przynajmniej jak farbowałam wczesniej to końcówki były ok

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-03-23 o 15:53
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 15:52   #2806
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Heeej

ale miałam dziś speeda po zajęciach, poleciałam do hurtowni i spędziłam tam z pół h oglądając palety
patrzyłam na matrixa 10 AV i zdziwiło mnie bardzo, że on na palecie wygląda po prostu siwo, a Snow wyszedł jasno, perłowo..

w końcu zdecydowałam się na Alfaparf Evolution of the Color
wziełam kolor 9,1 i 9NB - chyba pomieszam na palecie 9NB wygląda ślicznie tak mega naturalnie, ale boję się, że zbyt złotawy mógłby wyjsc, wiec 9,1 powinno zgasić i wyjść pomiędzy
wodę wziełam 9% choć kobity mi wciskały 6

zaraz będę cudować
wiec czekam na efekty
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 15:52   #2807
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No ja właśnie pamiętam jak pisałyście że w polwellu jest drogo dlatego nawet tam nie ide
Wiem, że mam hurtownie newcomer fryzjersko-kosmetyczną, i jeszcze jakąś jedną. Ewentualnie znalazłam na allegro sprzedawce ode mnie z miasta ale za odbiór osobisty liczy sobie 5 zł Zawsze to nie 12 czy 15 za przesyłke no ale jak to tak Dziwne troche, nie uwazacie?
.
jaki zdzierca !!!
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 15:52   #2808
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ta farba jest jedna ze slabszych palette... ona ma niby 9% wode, ale rozjasnia tylko 2 tony.
naloz na cale od razu jesli nie masz odrostu.
widocznie to cieniowanie sprawia to negatywne wrazenie o wlosach...
niedlugo sie go pozbedziesz i bedzie ok.
Dziękuję Ci bardzo za radę
rzeczywiście to te cieniowanie jak teraz się przyglądnęłam jeszcze raz tym zdjęciom, już się nie mogę doczekać, aż się go pozbędę.
miłego popołudnia
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 15:54   #2809
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo za radę
rzeczywiście to te cieniowanie jak teraz się przyglądnęłam jeszcze raz tym zdjęciom, już się nie mogę doczekać, aż się go pozbędę.
miłego popołudnia
Oj cieniowanie niestety... wystarczy lekko odstajaca koncowka a juz wygladaja na zniszczone Sama mam to samo
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-23, 15:56   #2810
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Heeej

ale miałam dziś speeda po zajęciach, poleciałam do hurtowni i spędziłam tam z pół h oglądając palety
patrzyłam na matrixa 10 AV i zdziwiło mnie bardzo, że on na palecie wygląda po prostu siwo, a Snow wyszedł jasno, perłowo..

w końcu zdecydowałam się na Alfaparf Evolution of the Color
wziełam kolor 9,1 i 9NB - chyba pomieszam na palecie 9NB wygląda ślicznie tak mega naturalnie, ale boję się, że zbyt złotawy mógłby wyjsc, wiec 9,1 powinno zgasić i wyjść pomiędzy
wodę wziełam 9% choć kobity mi wciskały 6

zaraz będę cudować
dobrze ze wzielas wode 9... one sie chyba nie znaly zbytnio... do 6% to bys musiala miec nature na poziomie 8-9
moze myslaly ze chcesz tylko stonowac kolor, bez odrostu.
a dzis farbujesz tak?

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wiem wiem, na allegro w ostatecznosci bede kupować
Narazie znalazłam 3 hurtownie i akurat z uczelni nie mam daleko więc podejde i zobacze, zorientuje sie w cenach i zobacze co mi taniej wyjdzie
L'oreala drogeryjnego juz nie kupie z prostego wzgledu - nie opłaca sie bo nawet Joanna sie tak szybko nie spłukała jak to... Bardzo nietrwały jest A i tak musiałabym dokupić mocniejszy utleniacz wiec wsio ryba.
Ja to nigdy loreala nie lubilam chcecie to nim robicie, ale ja wiem ze jak ktos nie ma naprawde jasnej bazy to on ladny nie wychodzi...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 16:02   #2811
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dobrze ze wzielas wode 9... one sie chyba nie znaly zbytnio... do 6% to bys musiala miec nature na poziomie 8-9
moze myslaly ze chcesz tylko stonowac kolor, bez odrostu.
a dzis farbujesz tak?


Ja to nigdy loreala nie lubilam chcecie to nim robicie, ale ja wiem ze jak ktos nie ma naprawde jasnej bazy to on ladny nie wychodzi...
No ja teraz żałuje ze nim robiłam Fakt że wyszedł bardzo ładnie, kolor był prawie równy, no ale heloł. 30 zł za farbe na 2-3 mycia?
No ale juz trudno, przetestowałam przynajmniej

I mam ten boski szampon gratis hihi Niby ma silikon na poczatku składu, ale jak umyłam Schauma która ma go w srodku to włosy az sie kleiły, a po L'orealu oczyszczone, mięciutkie, gładkie, super
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 16:04   #2812
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

ja jak zwykle z innej beczki
czekoladowooo czy na avku to ty???
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 16:06   #2813
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ja jak zwykle z innej beczki
czekoladowooo czy na avku to ty???
Niee, gdzie tam
Candice Accola - aktorka z Pamiętników Wampirów, jeszcze jak miała rude włosy Moja motywacja że jak ona doszła z rudych do takiego boskiego blondu to i ja dam rade
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 16:08   #2814
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Niee, gdzie tam
Candice Accola - aktorka z Pamiętników Wampirów, jeszcze jak miała rude włosy Moja motywacja że jak ona doszła z rudych do takiego boskiego blondu to i ja dam rade
oo matko nie poznalam
ale podobna jakos do ciebie
zwrocila moja uwage jej poza bardzo ladne ujecie na foto
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 16:12   #2815
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
oo matko nie poznalam
ale podobna jakos do ciebie
zwrocila moja uwage jej poza bardzo ladne ujecie na foto
Uwielbiam to zdjęcie
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 16:17   #2816
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Uwielbiam to zdjęcie
zdjęcie ładne ale ja bym zmieniła na jakieś blondwłose
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 16:24   #2817
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
i farba na all za 15zl u mnie w hurtowni kosztuje np. 23 pln
i w hurtowni najczesciej nie bylo od reki kolorow co mnie interesowaly- mogli sprowadzic a na all masz wszystkie. sa plusy i minusy...
Ja za majirela płaciłam 19,99 głupia dałam się nabrać bo nie zauważyłam kosztów wysyłki.. a w hurtowni u mnie farba kosztowała 35 zł - kupowałam 4 farby więc mimo kosztów wysyłki idiotycznych i tak zaoszczędziłam - ale trzeba na to uważać i dobrze sobie wykalkulować

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Heeej

ale miałam dziś speeda po zajęciach, poleciałam do hurtowni i spędziłam tam z pół h oglądając palety
patrzyłam na matrixa 10 AV i zdziwiło mnie bardzo, że on na palecie wygląda po prostu siwo, a Snow wyszedł jasno, perłowo..
A nie wiem.. Ta paleta color synca co widziałam to była taka drukowana nie z włoskami - więc te kolory już w ogóle inaczej wyglądały
Ale fajnie, że farbujesz - ciekawe jak Ci wyjdzie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dobrze ze wzielas wode 9... one sie chyba nie znaly zbytnio... do 6% to bys musiala miec nature na poziomie 8-9
moze myslaly ze chcesz tylko stonowac kolor, bez odrostu.
a dzis farbujesz tak?
A jeszcze założę się, że jak Infatuated wyszła ze sklepu to pewnie obgadały, że sobie włosy zniszczy i nie posłuchała "profesjonalistek"
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 16:31   #2818
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

gdzie są wszyscy?
ja tam znowu okupuję kompa cały dzień
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 16:33   #2819
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dobrze ze wzielas wode 9... one sie chyba nie znaly zbytnio... do 6% to bys musiala miec nature na poziomie 8-9
moze myslaly ze chcesz tylko stonowac kolor, bez odrostu.
a dzis farbujesz tak?

tak, dziś, tzn za chwilę własnie zjadłam i szukam koszulki do farbowania

nie znają się ja wyraznie zaznaczyłam, że będę robić odrost
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 16:40   #2820
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cześć laski

ja już po uczelni i po pracy

Agatka ślicznie wyglądasz kochana

Snow super kurteczka i świetnie leży

Kropelkaa ale masz sliczne włoski

Blondyny tak piszecie o pracach licencjackich,a ja nwet nie mam pomysłu na tytuł swojej
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:17.