to juz nawet nie sa włosy... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-02, 11:47   #1
lolili
Raczkowanie
 
Avatar lolili
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 74

to juz nawet nie sa włosy...


hej dziewczynki! moje włosy sa w tak fatalnym stanie ze mam wrazenie ze chyba nic juz ich nie uratuje prostowalam je od jakis 2 lat tak z 2 razy w tygodniu, oczywiscie uzywałam odzywek i specjalnych prearatów. jakies 2 miesiace temu zafarbowałam sobie włoski u fryzjera i teraz sa fatalne!!!! przełamuja sie w połowie rozdwajaja, wogóle mam wrazenie ze jak wezme pojedynczy włos to jest tak nie równomiwrnyw swojej strukturze- tu grubszy tu cienki.. plakac mis ie chce!!? ale musze je jakos uratowac!! mam zamiar nie prostowac juz włosów, podciac je troszke no i.. wlasnie.. doradzcie czy kupic sobie ta serie reconstructora z joico? boje sie ze moje włosy sa za bardzo zniszczone i ze to im zbytnio nie pomoze no a sporo kosztuje!! moze znacie cos bardziej odpowiedniego dla mnie?? moze jakies zabiegi u fryzjera?? cena nie gra roli... pomożcie!!!
lolili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 11:52   #2
Ewcia**
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 15
Dot.: to juz nawet nie sa włosy...

Moim zdaniem powinnaś jak najszybciej iść do dobrego fryzjera na zabieg regeneracyjny, dokładnie nie wiem na czym polega bo nigdy go nie robiłam ale słyszałam od kolezanki kóra miała podobny problem ze bardzo jej pomógł..
Głowa do góry jakoś się je da podratować!
Ewcia** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 12:11   #3
madmłazel_chanell
Raczkowanie
 
Avatar madmłazel_chanell
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: paradise
Wiadomości: 350
Dot.: to juz nawet nie sa włosy...

hej
Tez prostuje wlosy i tez są b. zniszczone do tego strasznie wypadają :/
Prubowalam naprawde b duzo odżywek etc.

Jesli cena nie gra roli to polecam Rigenol ( dostępny na estylu i w salonach fryzjerskich).

Sporo dziewczyn na wizazu poleca takze Wax ale mnie osobiscie nie pomogl, wlosy po nim mi wypadają, są suche i poplątane.

Pantene zlota linia ale maska - nie odżywka (ok 16 zł) na moich wlosach efekty są doskonale, wlosy wydają się zdrowe i lsniące, nie jestem jendak przekonana czy to moim wlosom pomaga tzn czy poprawia kondycje wlosow, w kazdym razie wyglądają na duuuzo zdrowsze.

Jesli chodzi o szampon to polecam Matrix'a seek look - ladnie wygladza wlosy. ( szampon dostępny w salonach fryzjerskich)

Super, że odstawiasz prostownice, to napewno b. ważny krok w kuracji.

Głowa do góry
__________________
jedna z tych co w moment myśli kradną
zniewalają wzrok już
nie uciekniesz w stronę żadną

madmłazel_chanell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 12:52   #4
mila1658
Raczkowanie
 
Avatar mila1658
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: gdzies :D
Wiadomości: 171
Dot.: to juz nawet nie sa włosy...

no jezeli masz az tak zniszczone wlosy to chyba rzeczywiscie powinnos isc do fryzjera na ta kracje a potem zaczac uzywac specjalnych odrzywek i w ogole najlepiej bedzie jak fryzjerka robiaca ci zabieg powie czego powinnas uzywac wiadomo kazdy wlos jest inny powodzenia i mam nadzieje ze ci sie uda
mila1658 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 13:14   #5
leetee1
Raczkowanie
 
Avatar leetee1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 99
GG do leetee1
Dot.: to juz nawet nie sa włosy...

Po piewsze to zero farbowania. Może to nie jest zbyt pocieszajace , ale gdy mi wychodzily garsciami wlosy to odzywki etc. nie dawaly zadowalajacych rezultatów.Teraz , po ok , 7 mc bez farby moge smialo powiedziec ze stan wlosow sie poprawił diametralnie. Oczywiscie rozne kuracje odzywcze warto stosowac (w umiarze), no i pamietaj o witaminach , ja aktualnie biore tran w kapsulkach , cynk i revalid. Daj swoim wlosom czas na regeneracje i ich nie katuj. Pozdrawiam.
leetee1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 13:51   #6
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: to juz nawet nie sa włosy...

Miałam podobną sytuację na głowię. Od tamtej pory minął prawie rok i włoski są o niebo lepsze. To co Ci polecę to:
1) Odstaw prostownicę (najlepiej też i suszarkę)
2) Zrób dłuugą przerwę w malowaniu włosków
3) Zacznij stosować profesjonalne odżywki (polecam Absolut Repair)
4) Jedz dużo witaminek
5) Zrób regenerację w dobrym salonie fryzjerskim
Po kilku miesiącach efekt murowany!
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 16:14   #7
lolili
Raczkowanie
 
Avatar lolili
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: to juz nawet nie sa włosy...

dzieki dziewczyny, troche mnie pocieszyłyscie... jedna z najgorszych decyzji jakie musze podjac to jest własnie odstawienie prostownicy... moje włoski sa krecone i dlatego jecze z natury bardziej przesuszone. Własnie zaczełam łykac revalid bo słyszałam ze jest dość dobry (wczesniej stosowałam silice ale jakos nie byłam zachwycona..) Przedemna długi czas regeneracji ale wiem ze bedzie warto! musi! buziaki
lolili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-02, 18:54   #8
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: to juz nawet nie sa włosy...

Jeżeli jak mowisz cena nie gra roli, to jesli nie pomoze Revalid to sprobuj tabletek INNEOV - ponoc swietne, ale cena tez... 90 zl za miesieczna kuracje, stosowac trzeba conajmniej 3 miesiace. ale ponoc efekty sa swietne, byl gdzies tu watek na forum o tym.

Polecam tez odzywke : Goldwell, Kerasilk, Ultra Rich Care Treatment (ok 36zł)

i oczywiscie Henna Treatment Wax (ok 20-25 zł w aptece)
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 21:36   #9
leetee1
Raczkowanie
 
Avatar leetee1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 99
GG do leetee1
Dot.: to juz nawet nie sa włosy...

Cytat:
Napisane przez shockwaves
i oczywiscie Henna Treatment Wax (ok 20-25 zł w aptece)

Henna Treatment Wax to sprawa dość kontrowersyjna, na jednych działa a na innych wrecz odwrotnie.Ja nie polecam,u mnie wypadnie włosów podczas kuracji tym specyfikiem było podwójne . Tak swoją droga przy stosowaniu odzywek tez nalezy pamietać o umiarze i nie mieszac wszelkich mozliwych ,bo to mija się z celem.
leetee1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 21:37   #10
paulinksien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5
Dot.: to juz nawet nie sa włosy...

witaj!
mnie fryzjer ostatnio tak zniszczyl wlosy, robiąc jedną trwałą po drugiej, ze bałam się wyjść z domu; tymczasem zaczęłam stosować odżywkę i maskę z granatowej serii DOVE do bardzo zniszczonych włosów - POLECAM!!! wiadomo jednak, że odżywki to chemia, a żadna chemia
nie jest w 100% dobra;

szczególnie polecam maskę w wykonaniu własnym: łyżka miodu, parę kropel cytryny i żółtko; nakładasz ją na głowę na jakieś 20 - 30 minut, po czym spłukujesz; POLECAM, PO JEDNYM RAZIE MOJE SIANO NA GłOWIE ZACZęłO PRZYPOMINAć WłOSY!!!

pozdrawiam
paulinksien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:28.