Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-19, 22:20   #421
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Ja bym cie J. widziala... w grzywce (hehe) w fajnych dopasowanych eleganckich kozaczkach na obcasie,spodnicy za kolano (mowilas ze masz fajne nogi) i tej zielonej marynarce chociazby
Moja kolezanka ostatnio byla na zajeciach w normalnych zwyczajnych ciuchach, spodnie miala dopasowane (ale chyba nie rurki) i bardzo ladne eleganckie obuwie na nogach, na grubym obcasie...
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 22:24   #422
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Widziałam zdjęcia naszej zagubionej i bardzo mi się jej włosy podobają. ja bym je albo wyprostowała albo jeszcze bardziej pofalowała. Zależy od naturalniej struktury. No i kolor włosów bardzo ok.

Zagubiona - jak Ty sama to widzisz. Opisz nam mniej więcej w jakim stylu mamy sobie Ciebie wyobrażać? Jakie kolory lubisz? W czym się dobrze czujesz. No i najważniejsze: czego od nas oczekujesz. Tak mniej więcej chociaż.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 22:26   #423
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Zagubiona Dusza taka narzekasz na siebie ,niby poczucie wlasnej wartosci rowne 0 ale jestes bardzo odwazna ,ze zalozylas swoj watek w metamorfozach.Dalas zdjecia i prosilas o rady,czytalas komentarze na swoje temat.Ja bym sie nie zdecydowala.
Texty masz niezle i nie udawaj takiej zagubionej ,bo masz silny charakterek
Jako ze nie zajmuje sie zbytnio doradzaniem w ubiorze i make upie niniejszym sie ulatniam i powodzenia zycze
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 22:28   #424
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

no ma naprawde fascynujaca osobowosc az przez nia na koniec ostrzezenie dostalam :P
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 22:29   #425
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do zagubiona_dusza_Durisaz
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

A czy to ma znaczenie...ja już o wszystkim napisałam...tylko nikt tego nie czytał. traktowałyście mnie jak dziewczynę z ciemnogrodu, która na oczy nie widziała kosmetyków do makijażu czy włosy nie widziały fryzjera na oczy. Widziałyście moje zdjęcia...i to pewnie wiele razy o ile wogóle je widziałyście. Mam trudny typ urody to podkreślenia i wyeksponowania bo jest bardzo ciemnojasny. kontrastowy. Ciemne oczy, ciemne włosy brwii i cała reszta i jasna cera. Sińce pod oczami i kilka innych wad na twarzy. Nie mogę się malować na ciemno bo wyglądam jak śmierć. Nie powinnam nosić ciemnych ubrań bo wyglądam w nich jak śmierć. Gdybym miała wybierać między włosienica a seksownymi ciuchami to wybrała bym włosienicę. Czasami żałuję, że światem dyktuje kult piękna. Nie jestem ładna to już powiedziałam i będę się tego trzymała jak rzep psiego ogona bo tak poprostu jest i tyle. U mnie nie da się niczego zmienić i teraz to zaczęłam odkrywać, że ze mną nie jest wcale tak łatwo jakby się mogło wydawać...tu się nie da niczego zrobić. Nietypowy przypadek beznadziejny bez mozliwości pomocy. Jeżeli myślicie, że nie da się spaść z dywanu na podłogę nie robiąc sobie krzywdy to ja będę wjątkiem który temu zaprzeczy. Dlaczego mnie facet rzucił...bo wolał pannę o nogach do szyi. Gdybym miała jakoś zmienić swoje życie to bym chętnie się wpisała na operację wydłużenia kości nóg...żeby być wyższą...nie chciała bym mieć piwnych ale niebieskie oczy itd. Nie widzę swoich zalet bo ich nie znam...nikt mi o nich nie powiedział tak jak niektórym aresztantom w Korei PN. nie mówi się o ich prawach i przywilejach. Jestem jak więzień polityczny bez broni w formie dokumentów...co we mnie niby jest ładnego a co nie. Co mam odkryć a co zakryć? Co mam podkreślić a co zatuszować...skąd ja mam to wiedzieć skoro sama dla siebie jestem masa bez wyrazu...porzućmy ten wątek bo to sytuacja bez nadziei...i to prawda jestem niereformowalna bo jak można reformować państwo bez konstytucji???
zagubiona_dusza_Durisaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 22:32   #426
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

ja też widzialabym cię w grzyweczce(czy skośnej, czyprostej, czy wystrzępionej,czy równiutkiej to zalezy od Ciebiejak widzisz masz wile opcji do wyboru), ale nie dlatego.że ona jest modna, tylko po prostu pasuje do twojej buzi i uwierz, grzywki nie stanowia problemu przy sporcie, ja mam grzywkę odkąd pamiętam i nie narzekam
spodnie wąskie dziewczyny zapewne proponowły ponieważ jesteś szczupła i ładnie zbudowana, nie masz czego ukrywać, a co eksponować
z żywymi kolorkami też się zgadzam, ale jeśli takich nie lubisz to jest mnóstwo pięknych bardziej neutralnych kolorków- ja n.p. szaleję za brązami
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 22:35   #427
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Naogladalam sie juz mase programow o metamorfozach i to zdecydowanie nieprawda ,ze czlowiek jest skazany na niezbyt atrakcyjny wyglad.I nie mam na mysli programow o operacjach tylko o zwyklej stylizacji.No ale musialabys sie poddac,popłynąć i nie dyskutowac ze stylistkami
A o ile dobrze pamietam to chyba nie dałas sie zbytnio "złamac" i duzo było Twojego "ale"
No ale moze myle osoby???
bess jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-19, 22:35   #428
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Cytat:
Napisane przez zagubiona_dusza_Durisaz Pokaż wiadomość
A czy to ma znaczenie...ja już o wszystkim napisałam...tylko nikt tego nie czytał. traktowałyście mnie jak dziewczynę z ciemnogrodu, która na oczy nie widziała kosmetyków do makijażu czy włosy nie widziały fryzjera na oczy.
Aha. No tak. Przepraszam, że pytam.

Cytat:
Napisane przez zagubiona_dusza_Durisaz Pokaż wiadomość
Gdybym miała wybierać między włosienica a seksownymi ciuchami to wybrała bym włosienicę.
Mhm, to chcesz się zmieniać czy nie?

Cytat:
Napisane przez zagubiona_dusza_Durisaz Pokaż wiadomość
Czasami żałuję, że światem dyktuje kult piękna.
Sama sobie ten kult dyktujesz.

Cytat:
Napisane przez zagubiona_dusza_Durisaz Pokaż wiadomość
U mnie nie da się niczego zmienić i teraz to zaczęłam odkrywać, że ze mną nie jest wcale tak łatwo jakby się mogło wydawać...tu się nie da niczego zrobić. Nietypowy przypadek beznadziejny bez mozliwości pomocy.
Aha - jak dla mnie koniec tematu. Dziewczyno. Tobie jest potrzebny psycholog a nie pomoc wizażanek.

Spać idę. Miłych snów tym, którzy pójdą w moje ślady
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 22:37   #429
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do zagubiona_dusza_Durisaz
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

No widzicie i pakt trafił szlag...
zagubiona_dusza_Durisaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 22:37   #430
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Chymm musze isc do okulisty, choc myslalam, ze ciesze sie dobrym wzrokiem (:/) ale ja widze cos odwrotnego,przeciez ty naprawde masz potencjal! Figura modelki Moze nie jestes wysoka, ale za to zgrabna... (o sobie np. tego nie moge powiedziec :/) Masz bardzo ladne oczy i usmiech wymieniac dalej?
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 22:38   #431
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

E to, ze ktos sie wylamal, nie znaczy ze wszyscy polegli. Jakby nie bylo pierwsza zarzucilas gruba kreske (zakladajac watek) =D no chyba sie nie wyprzesz?
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-19, 22:39   #432
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do zagubiona_dusza_Durisaz
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Czy to tak trudno zrozumiec, że ja nie wiem co we mnie jest wporządku a co nie??? Czy to tak trudno zrozumieć, że niektóre osoby wogóle nie maja bladego pojęcia o tym, że są ładna lub, że cokolwiek mają ładnego??? Pakt kaput...ja wymiękam. Wracam do bezpardonowego naparzania ludzi na treningu. Może jutro trener zrobi jakiś ostry trening...i będę mogła kilkoma osobami solidnie porzucać.
zagubiona_dusza_Durisaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 22:40   #433
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do zagubiona_dusza_Durisaz
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Grubą kreske zawaliłam w momencie kiedy dałam się wpuścić w kolejną pyskówkę...to był błąd...ale co ja poradzę, że mam naturę choleryczki mocno emocjonalnej...
zagubiona_dusza_Durisaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 22:42   #434
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

kochana :P no to ustalamy, ze jestes zgrabna, masz fajne nogi, w makijazu wygladasz super. to masz podkreslac!

podoba ci sie julia roberts?
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 22:43   #435
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

no jestes cholerą, ale ja to zakceptowalam przynajmniej nie jestes nudna
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 22:44   #436
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do zagubiona_dusza_Durisaz
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Ładna jest ale co ja mam do tego??? A w jakich kolorach mam oczy podkreślać??? nielubie swojego koloru oczu bo nie moge ich w żaden konkretny sposób pomalowac bo nie wiem w jaki kolory etc.
zagubiona_dusza_Durisaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 22:45   #437
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

hehe z gadki przypominasz mi niejaka Szpiegusie (da mi po łbie jak to zobaczy)
Wiec jednak Cie pomylilam.Twoim atutem jest szczupla sylwetke (domyslam sie ze jedrne cialo skoro trenujesz)
biust C
dlugie wlosy,ciemna oprawa oczu.
Dobrze ze zrobilas grzywke bo masz wysokie czoło.Wlosy jednak wolalbym jakies ciemne.Jakies 2 odcienie,czekoladowy braz i cos .Moze madrzejsi podpowiedza
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 22:46   #438
Meryy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 26
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Co jest w Tobie ładnego? Oj, na pewno wiele rzeczy.
Nie znam Cię dobrze i nie widziałam Cię na żywo. Ale Twoja uroda coś w sobie ma. Jest tajemnicza, nie masz głupiego wyrazu twarzy i nie jesteś przeciętna. Masz ładne włosy i usta. Proporcjonalną twarz.
Kup rurki, skoro masz ładne nogi. Czarne albo ciemno-dżinsowe, z niskim stanem. Tak przynajmniej myślę, że dobrze by Ci było.
Meryy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 22:47   #439
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

kolory jakies zdecydowane ,zywe,a nie zgnile szarobure.
bess jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-19, 22:47   #440
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do zagubiona_dusza_Durisaz
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Mam biust B niestety a nie C...co do farbowania włosów to jakiś czas temu farbowałam na odcień czerwonego ciemnego brązu... nie mam grzywki tylko coś a la grzywka ale to nie jest grzywka...i nie mam już długich włosów tylko do ramion...
zagubiona_dusza_Durisaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 22:48   #441
balance <3
Zadomowienie
 
Avatar balance <3
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 016
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Cytat:
Napisane przez zagubiona_dusza_Durisaz Pokaż wiadomość
Czy to tak trudno zrozumiec, że ja nie wiem co we mnie jest wporządku a co nie??? Czy to tak trudno zrozumieć, że niektóre osoby wogóle nie maja bladego pojęcia o tym, że są ładna lub, że cokolwiek mają ładnego??? Pakt kaput...ja wymiękam. Wracam do bezpardonowego naparzania ludzi na treningu. Może jutro trener zrobi jakiś ostry trening...i będę mogła kilkoma osobami solidnie porzucać.
już mówię , jeśli oczywiście mogę się wtrącić
masz piękne: *oczy, (zawsze marzyłam o ciemnych, takich jak masz Ty)
*włosy ( ja mam cienkie i nic się z nimi nie da zrobić, Ty masz jakieś perspektywy, a grzywka, moim zdaniem, to strzał w dziesiątkę. Mówisz, że jest nie praktyczna- zawsze możesz ją podpiąc wsuwkami )
*usmiech
* nogi (tak mówiłaś) i ogolnie napewno całe ciało


.... mam dalej wymieniać????
balance <3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 22:48   #442
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

a to srry ,patrzylam na 1 str twojego watku.A dlaczego obcielas wlosy?takie mialas fajne
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 22:50   #443
ania-160
Raczkowanie
 
Avatar ania-160
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 174
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Cytat:
Napisane przez zagubiona_dusza_Durisaz Pokaż wiadomość
Ładna jest ale co ja mam do tego??? A w jakich kolorach mam oczy podkreślać??? nielubie swojego koloru oczu bo nie moge ich w żaden konkretny sposób pomalowac bo nie wiem w jaki kolory etc.
Może najpierw pozwole sobie zadać tobie pytanie: czego do tej pory używasz w swoim makijażu??(puder,tusz,jak ieś cienie?? malujesz sie troszke??Jeśli tak to jak?Jakich kolorów cieni uzywasz??będzie łatwiej doradzić cos na poczatek jeśli dowiemy sie podstawowych informacji...
ania-160 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 22:51   #444
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do zagubiona_dusza_Durisaz
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Przyciełam włosy bo mi tak koleżanki wizażanki doradziły...
zagubiona_dusza_Durisaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 22:51   #445
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

do twojego charakteru pasuje mi ten fryz i kolor moze ton jasniejszy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (26,5 KB, 13 załadowań)
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 22:52   #446
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

wzrost: 158cm
waga: 45 kg (atletyczna budowa ciała)
jak dla mnie cudownie filigranowa budowa ciała (ja mam mniej wzrostu, a ważę więcej i nigdy mój wzrost nie stanowił dla mnie problemu, wręcz przeciwnie uważam,że jest moim atutem)
rozmiar biustonosza: 70C (czy to ma być niekobiecy biust?70C to super wymiary
obw. talii: ok. 60cm (kurcze jak u Miss Świata)
obw. bioder: ok. 80cm (cudownee kobiece biodra)
masz przepiękne długie włosy, ja nie będe nigdy takich miała moje sa za cienkie i proste jak druty(dlatego mam postrzepiona, krótką fryzurkę, którą uwielbiam )
"myślę że powinnaś bardziej wyeksponować oczy, bo usta są ładne, duże więc nie ma sensu malować ich jakoś ostro" napisała jedna z wizażanek
"Na ostatnim zdjęciu wyglądasz super!" napisła następna
"ładnie Ci w tym zielonym!), " -II-
"Ładnie wygladasz na tym zdjęciu ostatnim " -II-
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 22:53   #447
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

no dziewczyny idziemy dobrym tropem ! tez sie zgadzam,nie masz takiej pospolitej urody, nie typowej polskiej bladej blondynki z ostrymi rysami twarzy.
zdaje sie, ze masz piwne oczy!! najlepszy kolor do makijazy zielen, fiolet (pokaz to zdjecie ze studniowki!! ) i ciemna oprawa oczu, nawet jak w staniesz rano i bedziesz bez makijazu nie bedziesz wygladac jak czlowiek bez brwi i rzes
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 22:53   #448
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do zagubiona_dusza_Durisaz
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Uzywam jasnego podkładu Maxfactor w odcieniu Ivory Beige...kreski robię brązową kredką z Yves Rocher...oczy maluje ciemnmi kolorami brązami głównie bo niczego lepszego nie znalazłam bo poprostu może inaczej...nie wiem i tyle. Nie mam wprawy w malowaniu i wydaje mi się, że wyglądam śmiesznie z makijażem.
zagubiona_dusza_Durisaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 22:54   #449
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

dobrze ze je przyciela, w koncu nie jest juz dziewczynka fryzura wymagala odswiezenia, nadania jej wyrazu, zapuscic zawsze mozna
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 22:55   #450
Meryy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 26
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Ja jednak jestem mimo wszystko przeciwna grzywce u Ciebie. Podobasz mi się na tym zdjęciu pierwszym. Jeżeli już to bym sobie na Twoim miejscu wycieniowała włosy przy twarzy. Ale jak uważasz.
Meryy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:40.