Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-13, 20:03   #1351
madziulaz
Raczkowanie
 
Avatar madziulaz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 62
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
nabyłam dzisiaj drogą kupna wychwalany przez hanneke podkład lumene w pudrowym kompakcie , ten ło: kilk w kolorze 01. W sklepie wydawał mi się różowawy, jak wyszłam na dwór to ciemnawy (w sensie na dłoni), a jak odrobinkę w domu na policzku przetestwałam wstępnie to taki akurat jaśniutki beżowy kolorek dla mnie. Będą testy, będą i wrażenia
ja też ja też dzisiaj kupiłam ten podkład też w tym kolorze - wydaje się w lekko wieczornym naturalnym świetle ok mam nadzieję że jak zblednę ciutkę zimą to nie będzie za ciemny. A jest jeszcze jaśniejszy kolor - transparent ale mimo takiej nazwy koloru jest kryjący i daje kolor mleczny bardzo jasny - nawet ja wyglądałam z lekko trupio jutro pierwsze prawdziwe testy.

M.
__________________
moje małe królestwo czasu wolnego


... jeśli będziesz pracował osiem godzin dziennie może ci się kiedyś uda zostać kierownikiem i pracować dwanaście ...
madziulaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 20:05   #1352
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Madziulaz zaciekawiłaś mnie informacją o jeszcze jaśniejszym kolorze zawsze można się czymś podkolorować wtedy
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 20:10   #1353
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że krycie mają podobne, ale to wszystko na podstawie jednorazowych testów Gosha. Revlon może bardziej rozpalać skórę.



Dlaczego odpadł? W dziennym świetle bardziej się różnią? Ja miałam Gosha wprawdzie raz na twarzy, ale nie widziałam żeby był ciemny tyle, że nie chłodny
bo jest zdecydowanie za ciepły, a przez to za ciemny
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 08:35   #1354
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez madziulaz Pokaż wiadomość
ja też ja też dzisiaj kupiłam ten podkład też w tym kolorze - wydaje się w lekko wieczornym naturalnym świetle ok mam nadzieję że jak zblednę ciutkę zimą to nie będzie za ciemny. A jest jeszcze jaśniejszy kolor - transparent ale mimo takiej nazwy koloru jest kryjący i daje kolor mleczny bardzo jasny - nawet ja wyglądałam z lekko trupio jutro pierwsze prawdziwe testy.

M.
Lumene, Skin Couture Cream Powder Makeup ma świetne, mimo, że tylko dwie opinie na KWC.. Madziulku, testy przeprowadzone?? I jak??
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 10:00   #1355
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że krycie mają podobne, ale to wszystko na podstawie jednorazowych testów Gosha. Revlon może bardziej rozpalać skórę.



Dlaczego odpadł? W dziennym świetle bardziej się różnią? Ja miałam Gosha wprawdzie raz na twarzy, ale nie widziałam żeby był ciemny tyle, że nie chłodny
agnieska ja testowałam ten najjaśniejszy kolor Gosha(tez na twarzy) i na mnie był bardzo różowy. Jasny, ale chłody bardzo.
Z podkładami naprawdę trudno trafić w ciemno.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 11:03   #1356
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
agnieska ja testowałam ten najjaśniejszy kolor Gosha(tez na twarzy) i na mnie był bardzo różowy. Jasny, ale chłody bardzo.
Z podkładami naprawdę trudno trafić w ciemno.
Teraz poszłam jeszcze raz pomazać rękę porównawczo i rzeczywiście - Gosh wyszedł na bardziej chłodny, ale znowu Revlon wypadł przy nim bardziej świnkowato cóż - wniosek z tego taki, że skoro bez większych stresów zużyłam już 2/3 Revlona, to używanie Gosha będzie jeszcze przyjemniejsze. Wypada też lepiej w sztucznym świetle, więc może skończy się moja bolączka dziwacznych zdjęć.
Chciałam pstryknąć porównawcze, ale aparatu wciąż nie mogę znaleźć, pewnie siostra nie wiadomo po co ze sobą wozi.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 11:50   #1357
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Lumene, Skin Couture Cream Powder Makeup -ja dzis użyłam pierwszy raz na filtr zmatowiony skrobią i jestem póki co bardzo zadowolona- faktycznie nie odznacza sie na buzi, a jednocześnie kryje całkiem, całkiem. Poużywam jeszcze kilka dni i napiszę jak się będzie sprawował (i w KWC recenzję też). A jesli chodzi o kolor to chyba jest dla mnie idealny-bardzo jasniutki beżyk
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-14, 11:58   #1358
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Teraz poszłam jeszcze raz pomazać rękę porównawczo i rzeczywiście - Gosh wyszedł na bardziej chłodny, ale znowu Revlon wypadł przy nim bardziej świnkowato cóż - wniosek z tego taki, że skoro bez większych stresów zużyłam już 2/3 Revlona, to używanie Gosha będzie jeszcze przyjemniejsze. Wypada też lepiej w sztucznym świetle, więc może skończy się moja bolączka dziwacznych zdjęć.
Chciałam pstryknąć porównawcze, ale aparatu wciąż nie mogę znaleźć, pewnie siostra nie wiadomo po co ze sobą wozi.
Już myślałam, że mnie oko zawodziło, albo dostaję pomieszania zmysłówmam nadzieję, że będzie Ci sie dobrze spisywał na dłuższą metę. ja wracam do niego późną jesienią, teraz jeszcze mogę sobie pozwolić na DP albo sam filtr.

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
Lumene, Skin Couture Cream Powder Makeup -ja dzis użyłam pierwszy raz na filtr zmatowiony skrobią i jestem póki co bardzo zadowolona- faktycznie nie odznacza sie na buzi, a jednocześnie kryje całkiem, całkiem. Poużywam jeszcze kilka dni i napiszę jak się będzie sprawował (i w KWC recenzję też). A jesli chodzi o kolor to chyba jest dla mnie idealny-bardzo jasniutki beżyk
Brzmi zachęcająco
A czy Lumene jest dostępne w Galerii Centrum?
U mnie zlikwidowali w Naturze szafę Lumene i nie zdążyłam załapać się na jakiś krwisty błyszczyk z serii Berry Fun, który podkreśliłby jasna karnację
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 12:02   #1359
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Maju w warszawskiej GC są
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 13:04   #1360
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

wklejałam porównanie Colorstaya z Goshem tutaj https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1128 zajrzjcie

zrobiłam też porównawcze zdjęcie Colorstaya, Gosha i MACa.. zaraz zmniejsze i wkleje.. MAC moze sie schowac..
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 15:33   #1361
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Już myślałam, że mnie oko zawodziło, albo dostaję pomieszania zmysłówmam nadzieję, że będzie Ci sie dobrze spisywał na dłuższą metę. ja wracam do niego późną jesienią, teraz jeszcze mogę sobie pozwolić na DP albo sam filtr.



Brzmi zachęcająco
A czy Lumene jest dostępne w Galerii Centrum?
U mnie zlikwidowali w Naturze szafę Lumene i nie zdążyłam załapać się na jakiś krwisty błyszczyk z serii Berry Fun, który podkreśliłby jasna karnację
maju, jeśli chodzi o wrocław, to GC została przeniesiona do pasażu grunwaldzkiego i w sumie nie wiem czy w tej chwili lumene tez tam mają (raz tam byłam i wtedy nie patrzyłam za lumene). Ja kupiłam swój kompakcik w drogerii w samym rynku -mają tam całą szafę lumene, koło mody polskiej, za 76zł (z opola masz niedaleko, więc tak piszę jakbyś się do wrocka wybierała).
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-14, 16:01   #1362
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
wklejałam porównanie Colorstaya z Goshem tutaj https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1128 zajrzjcie

zrobiłam też porównawcze zdjęcie Colorstaya, Gosha i MACa.. zaraz zmniejsze i wkleje.. MAC moze sie schowac..
dobra, już mam sorry, że tak długo, mama postanowiła mnie nauczyć robić bigos i tatara (bo jej sie nie chce )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_5003.JPG (48,8 KB, 113 załadowań)
__________________

Edytowane przez cmoksia
Czas edycji: 2007-09-14 o 22:59 Powód: nowe zdjęcie - z poprawionym opisem
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 16:50   #1363
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cmoksia, a jakiego Ty masz Colorstaya? Ten mój do mieszanej ma numer 110, a na drugim już Twoim zdjęciu widzę inny numer
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 17:23   #1364
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

cmoksia, ten najjaśniwjszy odcień, Colorstay, to ten? http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=16157
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 19:25   #1365
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
dobra, już mam sorry, że tak długo, mama postanowiła mnie nauczyć robić bigos i tatara (bo jej sie nie chce )
Daria- na Twoje skorze one wszystkie wychodza ciemne.

Jesli chcesz, to podaj mi adres na PW, a wysle Ci probke najjasniejszego Lumene: 0-
Vanilla Meringue LINK
Akurat odnalazlam jedyny maly sloiczek, jaki posiadam.
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 19:57   #1366
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Proszę, oto link do 5.000.000 postu:


http://www.wizaz.pl/forum/showpost.php?p=5266967




co wygrałam..?
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 22:57   #1367
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

ups.. przepraszam za wprowadzanie w błąd, zasugerowałam się Age Defying i napisałam 01, bo na swojej próbce Colorstaya nie mam żadnego napisu, pani w Douglasie się nie pofatygowała.. już podmieniam zdjęcie zeby był odpowiedni opis

a propos Colorstaya - dzisiaj dostałam swoją buteleczkę, przyszła z Allegro jutro przetestuję ale wali spirytem, bosz.. ale to dobrze, nie będę tyle pić na studiach, sztachne sie podkładem i leże

Sovilo tak tak to ten

Kattarina serio serio? jakby to nie był dla Ciebie za duży kłopot to ja baaardzo chętnie, tylko powiedz jak ja się mogę odwdzięczyć
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 23:03   #1368
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

bez obrazy..ale od czasu jak sie kawszę, myslałam, że jestem biała jakśniegale Wy razicie po oczach bielą tak serio to chyba mam brzoskwiniowa karację, bo w najjaśniejszym podkładzie vichy wyglądam jak śmierć:/
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 23:13   #1369
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
bez obrazy..ale od czasu jak sie kawszę, myslałam, że jestem biała jakśniegale Wy razicie po oczach bielą tak serio to chyba mam brzoskwiniowa karację, bo w najjaśniejszym podkładzie vichy wyglądam jak śmierć:/
ja go używam w zimie i nabieram wtedy kolorku
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-14, 23:13   #1370
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

jakiej znowu obrazy? chyba żartujesz

dzisiaj siostra TŻta była przy tym jak wyciągałam swój nowy podkład z koperty i od razu 'o rany, jaki jasny, ale ty to musisz miec taki.. chociaz.. po co ci w ogole podklad?' podbudowała mnie strasznie
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 08:41   #1371
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Maju w warszawskiej GC są
Mam nadzieję, że w Opolskiej też

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
maju, jeśli chodzi o wrocław, to GC została przeniesiona do pasażu grunwaldzkiego i w sumie nie wiem czy w tej chwili lumene tez tam mają (raz tam byłam i wtedy nie patrzyłam za lumene). Ja kupiłam swój kompakcik w drogerii w samym rynku -mają tam całą szafę lumene, koło mody polskiej, za 76zł (z opola masz niedaleko, więc tak piszę jakbyś się do wrocka wybierała).
We Wrocławiu będę za kilka dni ( udam sie też na połowy białej czekolady) więc skoro ta drogeria z Lumene jest na rynku, to nawet TŻ nie będzie miał nic do gadania

Unikam zakupów kolorówkowych w GC w Opolu, bo są tam potworne ekspedientki, które zawsze, ale to zawsze twierdzą, że w takim jasnym(tzn w moim odcieniu naturalnym) wygląda się "blado" i zdrowszy i bardziej naturalny wygląd zapewni podkład w odcieniu o ton, dwa ciemniejszym".
Dlatego robię zakupy w perfumerii, gdzie panie ubolewają nad niedostatecznie szeroka gamą jasnych odcieni.

Ostatnio córeczka mojej kuzynki zabiera ze sobą parasolkę, mimo, że jest piękna pogoda. Zwracam jej uwagę, że raczej nie będzie padało, wiec nie ma potrzeby jej brać, a nawet gdyby zaczęło padać, to mamy parasolkę w samochodzie. na to Kasia:
"Ty, nie żartuj sobie. Prawdziwa dama bez kapelusza i parasolki nie chodzi. Na starość mi dekolt zżółknie". Powaliła mnie tym na kolana.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 08:52   #1372
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
ja go używam w zimie i nabieram wtedy kolorku
heheh, ja nie mogę..biel niesamowita

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
jakiej znowu obrazy? chyba żartujesz

dzisiaj siostra TŻta była przy tym jak wyciągałam swój nowy podkład z koperty i od razu 'o rany, jaki jasny, ale ty to musisz miec taki.. chociaz.. po co ci w ogole podklad?' podbudowała mnie strasznie
dodałam "bez obrazy" bo piszę,że jesteście białe jak śnieg, w dobrej wierze i z niedowierzaniem, ale wolałam dodać, żeby tam mnie nikt źle nie zrozumiał
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 11:00   #1373
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
jakiej znowu obrazy? chyba żartujesz

dzisiaj siostra TŻta była przy tym jak wyciągałam swój nowy podkład z koperty i od razu 'o rany, jaki jasny, ale ty to musisz miec taki.. chociaz.. po co ci w ogole podklad?' podbudowała mnie strasznie
Ja również patrząc na Twoje zdjęcia zastanawiam się- po co jej podkład? Masz śliczną cerę Nie wiem co chcesz ukryć (pisałaś kiedyś chyba o naczynkach, o to chodzi?)
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 11:30   #1374
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Ostatnio córeczka mojej kuzynki zabiera ze sobą parasolkę, mimo, że jest piękna pogoda. Zwracam jej uwagę, że raczej nie będzie padało, wiec nie ma potrzeby jej brać, a nawet gdyby zaczęło padać, to mamy parasolkę w samochodzie. na to Kasia:
"Ty, nie żartuj sobie. Prawdziwa dama bez kapelusza i parasolki nie chodzi. Na starość mi dekolt zżółknie". Powaliła mnie tym na kolana.


Ja tam jestem pomarańczowa. Piegi, brzoskwiniowa cera, czasami lekki rumień, naczynka, bielactwo i skrajnie jasna cera. Tak kolorowo.

Między ramionami a udami różnica jest skrajna. Zapakuję się do pralki i wypiorę w wybielaczu.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 12:06   #1375
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
Ja również patrząc na Twoje zdjęcia zastanawiam się- po co jej podkład? Masz śliczną cerę Nie wiem co chcesz ukryć (pisałaś kiedyś chyba o naczynkach, o to chodzi?)
no własnie.....
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 13:15   #1376
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

ale dziewczyny napisałeście dużo postów.. dawno mnie nie było bo czasu mam mało.. ale nadal jestem bladolica z czego jestem dumna
zrezygnowałam juz z szukania idealnego podkładu.. na okazje używam gosha wymieszanego z kreme... a na dzien tylko olay filtr i puder.
Twarz ostatnio pięknie sie wygładziła i nie odczuwam potrzeby nakładania na nią makijażu.. wiec jest git
witam wszystkie nowe bladolice
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 14:48   #1377
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
Ja również patrząc na Twoje zdjęcia zastanawiam się- po co jej podkład? Masz śliczną cerę Nie wiem co chcesz ukryć (pisałaś kiedyś chyba o naczynkach, o to chodzi?)
tak poza tym im ziemniej tym moja skóra bardziej cierpi, bo wtedy chodzę ciepło ubrana, do tego dogrzewa mnie własny tłuszczyk i zaczynają się a to jakieś potówki a to coś poza tym w zimie moja twarz potrafi mieć kilka kolorów, od bieli, przez czerwień do fioletu, więc potrzebuję czegoś, co to ujednolici
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 14:55   #1378
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
poza tym w zimie moja twarz potrafi mieć kilka kolorów, od bieli, przez czerwień do fioletu, więc potrzebuję czegoś, co to ujednolici
jak tęcza
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 15:30   #1379
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ja za to w zimę jestem prawdziwą patriotką poliki czerwone, reszta- biała. I właśnie się zastanawiam, jaki kolor kurtki kupić, żeby tej czerwieni nie podkreślał


A teraz ponarzekam. Zostało mi podkładu na 2 dni, więc chciałam kupić jakiś tani, żeby używać zanim przyjdzie z allegro. Poszłam do drogerii i poprosiłam jakiś najjaśniejszy odcień. Ekspedientka dała mi Viperę Satin Look odcień 31-ecru. Wypróbowałam na dłoni- rzeczywiście bardzo jasny, kosztował 10 zł więc wzięłam. Przyszłam do domu, zmyłam podkład i wypróbowałam nowy, wszystko ładnie, nie odcina się, krycie ok. Za 15 minut spojrzałam w lustro i mało co nie dostałam zawału Wyglądałam jak pomarańcza, tak ściemniał zmyłam jak najszybciej. A był taki ładny...
Załączam zdjęcie. Maznęłam podkładem po dłoni, poczekałam 10 minut i obok pomazałam jeszcze raz, po czym zrobiłam zdjęcie. Jakby mi ktoś powiedział, że to ten sam odcień- nie uwierzyłabym
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0092.jpg (39,0 KB, 144 załadowań)
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 17:22   #1380
madziulaz
Raczkowanie
 
Avatar madziulaz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 62
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Lumene, Skin Couture Cream Powder Makeup ma świetne, mimo, że tylko dwie opinie na KWC.. Madziulku, testy przeprowadzone?? I jak??
Wypróbowałam i kurcze nie wiem chyba jest za ciemny ratunku!!!!!!!! muszę jeszcze pokazać sie Nailu Tobie lub Sylwi i ocenicie bo ja mam chyba zachwiane postrzeganie. Nie posiadam jeszcze skrobi więc nakładam podkład gąbeczką na sucho na krem nawilżający - i w strefie T już po godzinie zaczynam się świecić niestety dosyć znacznie . Muszę jeszcze pooksperymentować.

M.
__________________
moje małe królestwo czasu wolnego


... jeśli będziesz pracował osiem godzin dziennie może ci się kiedyś uda zostać kierownikiem i pracować dwanaście ...
madziulaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:46.