Kosmetyki Essence - część XI - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-24, 13:30   #2611
Klementyna12
Zadomowienie
 
Avatar Klementyna12
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 197
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

U mnie (BB) w Naturze ta limitowanka nie cieszy się chyba wielkim powodzeniem, tylko lakier fioletowy się sprzedał (ja zgarnęłam ostatni). Wogóle u mnie essence nie jest chyba popularne ...
Klementyna12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 13:34   #2612
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość




Uwaga uwaga: "Szkolenie z zakresu efektywnego i całościowego wykorzystywania rozświetlaczy z essence"

Drodzy Państwo, ujmujemy w dłoń pędzel, przyjmujemy lekko pochyloną pozę nad uprzednio otwartym rozświetlaczem, mierzymy produkt wzrokiem Johna Wayne'a z jego najlepszych westernów (twardy wzrok ma kluczowe znaczenie, w innym przypadku rozświetlacz może wyczuć naszą słabość i nie chcieć się tak szybko zużywać). Następnie lekko machając pędzlem ruchem góra- dół nabieramy odpowiednią ilość i płynnym gestem muskamy twarzyczkę. Czynność powtarzamy codziennie (ilość aplikacji nieograniczona- jak Wam serducho dyktuje) przez około 1,5 roku.
Dziękuję Państwu za uwagę, oklaski zbędne, aczkolwiek mile widziane

Nie wiem czy ogarnę to zagadnienie.... twardość wzroku to jeszcze damy radę... ale ta powtarzalność. No tu spodziewam się kłopotów. Schowa się gdzieś taki łobuz jeden za drugim i z powtarzalności codziennej nici. Bo ten drugi taki kuszący, a ten trzeci jeszcze bardziej, a ten czwarty który w sklepie to tak kusi.....
Czy certyfikaty wręczasz po zakończonym szkoleniu czy zdaniu egzaminów końcowych?

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2011-11-24 o 13:39
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 13:37   #2613
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
też jeszcze mam, chyba 3 nawet. Po diamentowym pudrze pudełeczko trafiło do Bratowej, która je abrdzo sobie chwali ( a sam "puder" mam w strunie, ale mam ). A pamiętacie ten brokat do rzęs?
Mam jeszcze to paskudztwo, kupiłam zanim na wątku pojawiła się informacje że to tylko wielkie drobiny brokatu w kleju

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Szmatką? Tzn?
Z mikrofibry, albo taką bawełnianą rękawiczką z jakiegoś zestawu.

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość

Podmień szczotki
Że nie wpadłam na to . Muszę sprawdzić czy pasują!
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 13:56   #2614
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Klementyna12 Pokaż wiadomość
U mnie (BB) w Naturze ta limitowanka nie cieszy się chyba wielkim powodzeniem, tylko lakier fioletowy się sprzedał (ja zgarnęłam ostatni). Wogóle u mnie essence nie jest chyba popularne ...

Tobie to dobrze U mnie to trzeba wyczuć, że limitowanka się pojawiła i zrywać się bladym świtem bo w przeciwnym wypadku nici z łupów. Pamiętam, że jedyną limitowanką, która zupełnie nie cieszyła się powodzeniem, co więcej, jej resztki zalegały w "wyprzedażowych" koszyczkach jeszcze dobre kilka miesięcy po jej wprowadzeniu była cute as hell. Dzięki temu, że nikt się nie napalał na róż, capnęłam go kilkanaście tygodni po jej ukazaniu się


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Nie wiem czy ogarnę to zagadnienie.... twardość wzroku to jeszcze damy radę... ale ta powtarzalność. No tu spodziewam się kłopotów. Schowa się gdzieś taki łobuz jeden za drugim i z powtarzalności codziennej nici. Bo ten drugi taki kuszący, a ten trzeci jeszcze bardziej, a ten czwarty który w sklepie to tak kusi.....
Czy certyfikaty wręczasz po zakończonym szkoleniu czy zdaniu egzaminów końcowych?

Kurde, certyfikaty! Hm... myślę, że kurs można poczytać za ukończony z chwilą zupełnego zużycia pierwszego rozświetlacza To wydarzenie zalicza się do tak rzadkich, że z powodzeniem może robić za certyfikat

A co do tego, że łobuzy kuszą, to nikt nie powiedział, że będzie łatwo Ale możemy czuć się w pełni usprawiedliwione, wszak jesteśmy kobietami!
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 14:01   #2615
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Tobie to dobrze U mnie to trzeba wyczuć, że limitowanka się pojawiła i zrywać się bladym świtem bo w przeciwnym wypadku nici z łupów. Pamiętam, że jedyną limitowanką, która zupełnie nie cieszyła się powodzeniem, co więcej, jej resztki zalegały w "wyprzedażowych" koszyczkach jeszcze dobre kilka miesięcy po jej wprowadzeniu była cute as hell. Dzięki temu, że nikt się nie napalał na róż, capnęłam go kilkanaście tygodni po jej ukazaniu się





Kurde, certyfikaty! Hm... myślę, że kurs można poczytać za ukończony z chwilą zupełnego zużycia pierwszego rozświetlacza To wydarzenie zalicza się do tak rzadkich, że z powodzeniem może robić za certyfikat

A co do tego, że łobuzy kuszą, to nikt nie powiedział, że będzie łatwo Ale możemy czuć się w pełni usprawiedliwione, wszak jesteśmy kobietami!
Tak czułam że zadanie jest trudniejsze niż doktorat z fizyki kwantowej.

Na zdjęciach wzorki na mojej ostatniej miłości, czyli "the dawn is broken".
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF5384.jpg (164,2 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF5381.jpg (142,4 KB, 143 załadowań)

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2011-11-24 o 14:06
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 14:27   #2616
zlotqo
Zadomowienie
 
Avatar zlotqo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 358
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Złotqo fajnie wiedzieć, sporo już mamy tych szaf
Tak w ogóle fajnego masz bloga nie wiedziałam że Ty to Ty
też się cieszę, lubię Catrice ale wolę Essence bo jest tańsze
dziękuję, cieszę się że Ci się podoba
__________________
Moje serduszko - Hania 3.08.13

szczęśliwa mężatka od 3.09.11

zapraszam na mój blog o tematyce urodowej -
http://merczens.blogspot.com
zlotqo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 14:30   #2617
Sadunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 573
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Witaj na tym wątku maniaczko Jedź, jedź bo warto
pojechalam tam tam tam no i wszystko mam mam mam
kupilam perfumy, puder fix matte, szminke in the nude dla siebie i po cichutku napisze, ze dla siostry lakieromaniaczki wszystkie wampirkowe (bez zlotego) na imieniny dorzuce flache i prezent uznam za kompletny
reasumujac - w marino wszystko jest
Sadunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-24, 14:52   #2618
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Mam właśnie na paznokciach czarny lakier (czy aby na pewno czarny? dziwny kolor ) ze złotymi drobinkami VL Cudny jest!!!
Ogólnie - bardzo ciekawe kolory, dawno żaden z limitki mnie nie zachwycił.

Perfumy - nie podobają mi się Kojarzą mi się z Angel T.Mugglera
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2011-11-24 o 14:55
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 15:10   #2619
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Sadunia Pokaż wiadomość
jedno jest pewne - ja przez was zwariuje, wariatki!!!
dzem dobry
wracam marnotrawnie, wciaz BEZ pudru i BEZ perfum, ale za to z grozbami karalnym
nie bylo mnie pare dni, a tu nie dosc, ze sie limitka pojawila, to jeszcze sto stron naprodukowalyscie i pierwsze primo wyleja mnie z pracy, bo zamiast pracowac was czytalam, a drugie primo wyleja mnie z pracy kwadrat bo jutro zamiast do pracy jade do marino!!!
jezeli niosewampicie przy nastepnej pojawiajacej sie we wro limitce nie powiadomi mnie o niej, to najpierw ja... wytropie, nastepnie... dowiem sie czego pozada (w sensie essencowym), a pozniej... bede przed nia wbiegala do sklepow i wykupywala jej muszmiecia!!!!!! zbankrutuje, ale zemsta bedzie slodsza....
w ferio bylam w pon, ale tam zwloki i <3 sie poniewieraly, zebym ja tylko wiedziala... wniosek: nigdy nie stwierdzaj, ze nie masz czasu na czytanie essencomaniaczek. po prostu essence yourself

Jak ja już w sobotę wieczorem uprzejmie doniosłam co w której Naturze zastałam :P

Cytat:
Napisane przez Sadunia Pokaż wiadomość
pojechalam tam tam tam no i wszystko mam mam mam
kupilam perfumy, puder fix matte, szminke in the nude dla siebie i po cichutku napisze, ze dla siostry lakieromaniaczki wszystkie wampirkowe (bez zlotego) na imieniny dorzuce flache i prezent uznam za kompletny
reasumujac - w marino wszystko jest
No to się cieszę, bo już się bałam Twojej zemsty
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 15:38   #2620
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Nie wiem czy ogarnę to zagadnienie.... twardość wzroku to jeszcze damy radę... ale ta powtarzalność. No tu spodziewam się kłopotów. Schowa się gdzieś taki łobuz jeden za drugim i z powtarzalności codziennej nici. Bo ten drugi taki kuszący, a ten trzeci jeszcze bardziej, a ten czwarty który w sklepie to tak kusi.....
Czy certyfikaty wręczasz po zakończonym szkoleniu czy zdaniu egzaminów końcowych?
Też chce certyfikat. Większa motywacja.
Wzrok mam opanowany. Podobno potrafię zabić wzrokiem jak chce
Najgorsze, ze te kosmetyki na prawdę się chowają i nie mogę ich znaleźć


---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Tobie to dobrze U mnie to trzeba wyczuć, że limitowanka się pojawiła i zrywać się bladym świtem bo w przeciwnym wypadku nici z łupów. Pamiętam, że jedyną limitowanką, która zupełnie nie cieszyła się powodzeniem, co więcej, jej resztki zalegały w "wyprzedażowych" koszyczkach jeszcze dobre kilka miesięcy po jej wprowadzeniu była cute as hell. Dzięki temu, że nikt się nie napalał na róż, capnęłam go kilkanaście tygodni po jej ukazaniu się





Kurde, certyfikaty! Hm... myślę, że kurs można poczytać za ukończony z chwilą zupełnego zużycia pierwszego rozświetlacza To wydarzenie zalicza się do tak rzadkich, że z powodzeniem może robić za certyfikat

A co do tego, że łobuzy kuszą, to nikt nie powiedział, że będzie łatwo Ale możemy czuć się w pełni usprawiedliwione, wszak jesteśmy kobietami!
Mam tak samo. Wstawanie z kurem i jazda do DN.
Kumpel mi mówią, że zawsze używam tej wymówki jak mi cos nie pasuje albo jak czegoś chce albo chce wytłumaczyć zakupy na fazie


---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Tobie to dobrze U mnie to trzeba wyczuć, że limitowanka się pojawiła i zrywać się bladym świtem bo w przeciwnym wypadku nici z łupów. Pamiętam, że jedyną limitowanką, która zupełnie nie cieszyła się powodzeniem, co więcej, jej resztki zalegały w "wyprzedażowych" koszyczkach jeszcze dobre kilka miesięcy po jej wprowadzeniu była cute as hell. Dzięki temu, że nikt się nie napalał na róż, capnęłam go kilkanaście tygodni po jej ukazaniu się





Kurde, certyfikaty! Hm... myślę, że kurs można poczytać za ukończony z chwilą zupełnego zużycia pierwszego rozświetlacza To wydarzenie zalicza się do tak rzadkich, że z powodzeniem może robić za certyfikat

A co do tego, że łobuzy kuszą, to nikt nie powiedział, że będzie łatwo Ale możemy czuć się w pełni usprawiedliwione, wszak jesteśmy kobietami!
Mam tak samo. Wstawanie z kurem i jazda do DN.
Kumpel mi mówią, że zawsze używam tej wymówki jak mi cos nie pasuje albo jak czegoś chce albo chce wytłumaczyć zakupy na fazie


---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Tak czułam że zadanie jest trudniejsze niż doktorat z fizyki kwantowej.

Na zdjęciach wzorki na mojej ostatniej miłości, czyli "the dawn is broken".
Boskie

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mam właśnie na paznokciach czarny lakier (czy aby na pewno czarny? dziwny kolor ) ze złotymi drobinkami VL Cudny jest!!!
Ogólnie - bardzo ciekawe kolory, dawno żaden z limitki mnie nie zachwycił.

Perfumy - nie podobają mi się Kojarzą mi się z Angel T.Mugglera

Kocham Angel, już wiem dlaczego lubię te z VL


---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość




Uwaga uwaga: "Szkolenie z zakresu efektywnego i całościowego wykorzystywania rozświetlaczy z essenc
Drodzy Państwo, ujmujemy w dłoń pędzel, przyjmujemy lekko pochyloną pozę nad uprzednio otwartym rozświetlaczem, mierzymy produkt wzrokiem Johna Wayne'a z jego najlepszych westernów (twardy wzrok ma kluczowe znaczenie, w innym przypadku rozświetlacz może wyczuć naszą słabość i nie chcieć się tak szybko zużywać). Następnie lekko machając pędzlem ruchem góra- dół nabieramy odpowiednią ilość i płynnym gestem muskamy twarzyczkę. Czynność powtarzamy codziennie (ilość aplikacji nieograniczona- jak Wam serducho dyktuje) przez około 1,5 roku.
Dziękuję Państwu za uwagę, oklaski zbędne, aczkolwiek mile widziane
p.s. Ja też nie mogłam się oprzeć i zanabyłam diamentową z eveline, zobaczymy co to za cudo (no ale chyba powinna zadziałać skoro ma w swoim składzie 2% formaldehydu)
: hahaha:
klask i:kla ski:

też używam tej kuracji i jestem w wielkim szoku
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 15:39   #2621
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez mamm Pokaż wiadomość
Całkiem możliwe

Czy tylko mnie puder z Vampire's Love przypomina puder z limitki Fairytale
Obydwa określane są jako Shimmer Powder i patrząc na zdjęcie wydają mi się identyczne
Mi też przypomina
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-24, 16:18   #2622
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia

Ingeborg gdzie Ty się podziewałaś

Kochana! Nie masz pojęcia jaką radość mi sprawiłaś Tym zdaniem! Nie sądziłam, że mnie tu jeszcze ktokolwiek pamięta
Dużo sie u mnie działo, wszystko mi się posypało po odejściu mojego Futrzaczka No i jakoś nie miałam serca się udzielać, choć czytałam


Różne są opinie dotyczące essencowego zapachu - ja go kupiłam i nie żałuję Jest idealny na chłody - mocny, ciepły zapach. Dla mnie nie jest tandetny, tylko przyjemny. Gusta jednak są różne - dobrze, że w Naturze są testery zapachu I teraz siedzę zadowolona i pachnę

Cienie też są ok. Na bazie utrzymują się ładnie. I co do pigmentacji też nie mam zastrzeżeń
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 16:49   #2623
201604301932
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Puder ze mną wygrał. Jest mój!
201604301932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 16:56   #2624
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Stan limitki na dzień dzisiejszy przy metrze centrum: zarówno na dole jak i na górze są perfumy, lakiery i cienie. Reszty brak.
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 16:56   #2625
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
I teraz siedzę zadowolona i pachnę
Ja tak pachnę od trzech dni i zadowolenie nie znika Cudowne są te perfumy, z każdym dniem coraz bardziej mi się podobają.
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 17:19   #2626
nuzia
Przyczajenie
 
Avatar nuzia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 17
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
I wszystko jasneeeeee To już wiem dlaczego połowa Tesco była poogradzana dziwnymi płotami
10 grudnia ustawiam namiot pod Tesco kto ze mną?
to będę ja !
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Uwaga uwaga: "Szkolenie z zakresu efektywnego i całościowego wykorzystywania rozświetlaczy z essence"

Drodzy Państwo, ujmujemy w dłoń pędzel, przyjmujemy lekko pochyloną pozę nad uprzednio otwartym rozświetlaczem, mierzymy produkt wzrokiem Johna Wayne'a z jego najlepszych westernów (twardy wzrok ma kluczowe znaczenie, w innym przypadku rozświetlacz może wyczuć naszą słabość i nie chcieć się tak szybko zużywać). Następnie lekko machając pędzlem ruchem góra- dół nabieramy odpowiednią ilość i płynnym gestem muskamy twarzyczkę. Czynność powtarzamy codziennie (ilość aplikacji nieograniczona- jak Wam serducho dyktuje) przez około 1,5 roku.
Dziękuję Państwu za uwagę, oklaski zbędne, aczkolwiek mile widziane
klask i: zabieram się do roboty
Cytat:
Napisane przez zlotqo Pokaż wiadomość
tak, jest wogóle lubię tą N. bo mimo że w samym centrum to zawsze jest jakoś mniej ludzi niż w Olimpie chociaż mają większe braki. ale mam bliżej z uczelni więc jak nie ma czegoś na świętoduskiej to jeżdżę wtedy do Olimpu ale to jak tak bardzo mi na czymś zależy
10 grudnia będzie taki nalot na tesco że nie będą wiedzieć, co robić
Na natura jest przyjemna, ale zawsze się boję tego schodka zwłaszcza teraz jak jest ciemno. Dziś byłam i nie było już różu, a reszta na swoim miejscu. Dane z ok. 12.30
Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Ja tak pachnę od trzech dni i zadowolenie nie znika Cudowne są te perfumy, z każdym dniem coraz bardziej mi się podobają.
To jakoś nie mój zapach.
nuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 17:37   #2627
zlotqo
Zadomowienie
 
Avatar zlotqo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 358
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez nuzia Pokaż wiadomość
to będę ja !

klask i: zabieram się do roboty

Na natura jest przyjemna, ale zawsze się boję tego schodka zwłaszcza teraz jak jest ciemno. Dziś byłam i nie było już różu, a reszta na swoim miejscu. Dane z ok. 12.30


To jakoś nie mój zapach.
jak byłam o 9 i był cały stand to róży było całe 3 czy 4 sztuki więc się nie dziwię że zeszły w moment :/ wogóle jakoś tak mało tych rzeczy wystawiają, wąskie te półeczki na limitki
__________________
Moje serduszko - Hania 3.08.13

szczęśliwa mężatka od 3.09.11

zapraszam na mój blog o tematyce urodowej -
http://merczens.blogspot.com
zlotqo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 17:46   #2628
kassia20
Raczkowanie
 
Avatar kassia20
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 144
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Jest jest, jak się wchodzi do tego odseparowanego od reszty hipermarketu pomieszczenia to od razu po lewej pierwsza szafa Ostatnio kupowałam tam nawet ten cień olive garden bo to była niedziela a natura nieczynna więc się tesco poratowałam i przy okazji trochę zwiedziłam bo od remontu i zmiany nazwy tam nie byłam
W sumie nic dziwnego, że z moim sokolim wzrokiem całej szafy nie zauważyłam ale ale, pocieszam się tym, że od transformacji w Tesco extra i kilku wizytach nadal nie połapałam się we wszystkich zmianach, tak tam teraz namieszali
__________________
https://wizaz.pl/akcje/rossmann/ross...php?pid=183680

Pięknie proszę o kliknięcie, może w końcu los i do mnie się uśmiechnie
kassia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 18:12   #2629
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Dorwałam w końcu oba lip tinty i róż <3 - liptint true love jest świetnym zastępstwem dla Benetinta - troszkę może mniej trwałym, ale zdecydowanie lepiej smakuje. Róż to chyba jedna z lepszych rzeczy, jaka mnie spotkała wśród kosmetyków . Wszystkie trzy rzeczy ślicznie pachną, jestem zachwycona.

Przy okazji obwąchałam też wodę toaletową - mi się kojarzy z limitowanymi Escadami, tymi na lato, bardzo waniliowy i słodki, ze śladami różnych nut owocowych [ ja czułam po otwarciu skórkę gruszki, potem truskawki ], gdyby nie to, że już mam dość podobny zapach pewnie bym kupiła


Jak ktoś jest z Wawy to na Kabatach jest pełniutka szafa, oprócz liptintów i róży, a w każdym razie było tak połtorej godziny temu .
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-24, 18:50   #2630
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Witam i nieskromnie przyznam że od pewnego czasu perfidnie Was podczytuję nic się nie odzywając tak kusiłyście tą limitką że w końcu dziś kupiłam 2 lakiery (bordo i ten szary), perfumy i paletkę cieni ;D i zastanawiam sie czy nie dokupić pozostałych lakierów, szczególnie kusi ten złoty. Jak radzicie?
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 18:56   #2631
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Mam pytanie do dziewczyn bardziej zorientowanych niż ja-czy kremy do rąk są w stałej ofercie Essence? Chodzi mi o te kremy do rąk co tak słodko pachną Przyznam szczerze,że jeszcze nigdy nie widziałam ich w szafach Essence w mojej miejscowości i dlatego pytam czy jest to produkt ze stałej oferty.
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 19:03   #2632
zlotqo
Zadomowienie
 
Avatar zlotqo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 358
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn bardziej zorientowanych niż ja-czy kremy do rąk są w stałej ofercie Essence? Chodzi mi o te kremy do rąk co tak słodko pachną Przyznam szczerze,że jeszcze nigdy nie widziałam ich w szafach Essence w mojej miejscowości i dlatego pytam czy jest to produkt ze stałej oferty.
niestety w Polsce ich nie ma
__________________
Moje serduszko - Hania 3.08.13

szczęśliwa mężatka od 3.09.11

zapraszam na mój blog o tematyce urodowej -
http://merczens.blogspot.com
zlotqo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 19:08   #2633
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez zlotqo Pokaż wiadomość
niestety w Polsce ich nie ma
A to straszna lipa Dziękuję za odpowiedź
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 19:45   #2634
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
PS: Sexi, dobrze Cię tu znowu widzieć!
Dziękuję Miło mi to czytać

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Dobra, dobra. My znamy tą nie uwagę przy szafie jak jest tłok, a muszęmieć na wyciągnięcie ręki


Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Witamy siostrę marnotrawną
Opowiadaj co u Ciebie
A dużo by opowiadać i pewnie musiałabym założyć nowy wątek żeby to wszystko pomieścić
Dzisiaj niestety nie miałam czasu na śmiganie po Katowickich Naturach i dlatego jutro przypuszczam atak na Krakowską Naturę w Solvay Parku. Mam nadzieję, że mają dla mnie zapas wampirzej limitki bo jak nie to będę zła
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 20:02   #2635
nobodygirl91
Zadomowienie
 
Avatar nobodygirl91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gołdap / Gdańsk
Wiadomości: 1 128
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

hellołłłłł jak mnie dawno tu nie było
mój laptop padł, a tu nowa limitka

byłam w Naturze wczoraj ale jeszcze nie było... trzeba poczekać. ale nie wiem czy coś kupię, kuszą mnie lakiery tradycyjnie, ale ja prawie wcale nie maluje paznokci a już i tak mam ich sporo... może lip tint ?
__________________
nobodygirl91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 20:35   #2636
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
hellołłłłł jak mnie dawno tu nie było
mój laptop padł, a tu nowa limitka

byłam w Naturze wczoraj ale jeszcze nie było... trzeba poczekać. ale nie wiem czy coś kupię, kuszą mnie lakiery tradycyjnie, ale ja prawie wcale nie maluje paznokci a już i tak mam ich sporo... może lip tint ?
Następna powraca

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Kochana! Nie masz pojęcia jaką radość mi sprawiłaś Tym zdaniem! Nie sądziłam, że mnie tu jeszcze ktokolwiek pamięta
Dużo sie u mnie działo, wszystko mi się posypało po odejściu mojego Futrzaczka No i jakoś nie miałam serca się udzielać, choć czytałam


Różne są opinie dotyczące essencowego zapachu - ja go kupiłam i nie żałuję Jest idealny na chłody - mocny, ciepły zapach. Dla mnie nie jest tandetny, tylko przyjemny. Gusta jednak są różne - dobrze, że w Naturze są testery zapachu I teraz siedzę zadowolona i pachnę

Cienie też są ok. Na bazie utrzymują się ładnie. I co do pigmentacji też nie mam zastrzeżeń
Ty Nas tutaj nie obrażaj . Takiego avka się nie zapomina.
Widzę, że siedzisz jak ja. Od kiedy przybyły do mnie w torbie z kluczem to sie z nimi nie rozstaję


---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn bardziej zorientowanych niż ja-czy kremy do rąk są w stałej ofercie Essence? Chodzi mi o te kremy do rąk co tak słodko pachną Przyznam szczerze,że jeszcze nigdy nie widziałam ich w szafach Essence w mojej miejscowości i dlatego pytam czy jest to produkt ze stałej oferty.
Z tego co wiem, to ostatnia edycja limitowana pojawiła się w jakiejś drogerii w Krakowie, bo Sexi o tym pisała. Nowa jeszcze jest niedostępna w Po Z nowosci jak dla mnie najlepsza jest malina i ciasto czekoladowe, potem wanilla apple pie a na końcu muffinka śmietankowa z truskawką

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Witam i nieskromnie przyznam że od pewnego czasu perfidnie Was podczytuję nic się nie odzywając tak kusiłyście tą limitką że w końcu dziś kupiłam 2 lakiery (bordo i ten szary), perfumy i paletkę cieni ;D i zastanawiam sie czy nie dokupić pozostałych lakierów, szczególnie kusi ten złoty. Jak radzicie?
Ukryty czytacz Witamy
A co może powiedzieć uzależniony jak się go pyta, czy brać, czy nie brać. Oczywiście, że brać. Nie miałam jeszcze żadnego lakieru na pazurach, przez kurację i jeszcze trochę to potrwa, ale musiałam zapolować na trzy brakujące kolory
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 20:57   #2637
201604301932
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

I stało się. oficjalnie zachorowałam na róż, którego nie miałam kupować. Teraz pewnie nigdzie go nie dostanę...
201604301932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 21:19   #2638
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Witam Drogie Panie Jako utajona maniaczka essence(i ogólnie wszelkiej dobrej i niedrogiej kolorówki), melduje, że we Wrocławiu, w Marino(Natura), ustało się całkiem sporo z limitki. Dziś stan z godziny 19:
- jeden róż
- trzy lip tinty, w tym jeden numer 1 i dwie 2
- cały komplet rozświetlaczy
- cały komplet paletek
- dwa pudry do rzęs, w tym uwaga, jeden otwarty i zaklejony przez Naturę
- lakiery prawie wszystkie, prócz szarego (został jeden) i czarnego ze złotem - z tego zostało dwa, plus ja zgarnęłam jeden czarny ze srebrno-niebieskimi drobinkami
- perfum sztuk dwie

Ogólnie 10 minut stałam z rozświetlaczem w dłoni, bo od dawna na jakiś poluje. I żałuje, że Natura nie dała jakiś testerów, bo ani sprawdzić, jak to wygląda, a widziałam, że paluchy w środku były co niektórych. Jakby ktoś mógł jakimś słoczem zarzucić Zdecydowałam się jedynie na wyżej wspomniany lakier, nęcił mnie też puder do rzęs... Ech, te pokusy.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 21:29   #2639
Sudden Trouble
Raczkowanie
 
Avatar Sudden Trouble
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 120
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
hellołłłłł jak mnie dawno tu nie było
mój laptop padł, a tu nowa limitka

byłam w Naturze wczoraj ale jeszcze nie było... trzeba poczekać. ale nie wiem czy coś kupię, kuszą mnie lakiery tradycyjnie, ale ja prawie wcale nie maluje paznokci a już i tak mam ich sporo... może lip tint ?
Ufff... Dobrze, że jeszcze nie ma, bo wybieram się do Natury w sobotę Mam nadzieję, że VL będzie świeżo wyłożona
Sudden Trouble jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 21:53   #2640
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Ja jutro lecę do swojej natury, bo chyba jednak skuszę się na lipstain i moze lakier... o ile jeszcze będzie
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:55.