nowy makijaż plus fryzurka... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-25, 22:14   #1
Yovitka21
Zakorzenienie
 
Avatar Yovitka21
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 923
GG do Yovitka21

nowy makijaż plus fryzurka...


Bardzo proszę o pomoc... ostatnio strasznie sie zaniedbałam... postanowiłam w koncu coś zmienic w sobie... zaczynam od makijażu i fryzurki... prosze o pomoc... jaki makijaż w jakiś kolorkach a co zrobic z wlosami wydaje mi sie ze teraz to wygladam jak zaniedbany dzieciak a nie 24 letnia kobieta pomyslalam o grzyweczce... co poradzicie nie moge sobie pozwolic na calkowita mziane kolorku bo po kazdej farbie strasznie wypadaj mi wlosy... jedynie pasemka... a te foteczki sa takie przypadkowe wiec nie zwracajcie uwagi... pomozcie

a moze powiecie mi tak co do ciuszkow jakie kolorki powinnam wybierac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0674.jpg (33,9 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0676.jpg (28,7 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0678.jpg (34,6 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0680.jpg (30,0 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0280l.jpg (35,8 KB, 109 załadowań)
__________________

http://www.suwaczek.pl/cache/03449facd2.png


"Ciągle byłam gorsza. Zastanawiałam się, dlaczego tak jest. Może dlatego, że sama czułam, że nic nie jestem warta?"
H. Opfer







Yovitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 08:36   #2
cappala
Raczkowanie
 
Avatar cappala
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 138
Dot.: nowy makijaż plus fryzurka...

...jeśli chodzi o włoski- masz ewidentnie okrągłą twarz, do której świetnie pasowałyby takie fryzurki jak podałam niżej- jeśli chodzi o kolor- dodaj jakieś miodowe, albo ciut jaśniejsze od twojego obecnego koloru pasemka i będzie pięknie....raczej nie zmieniaj całości koloru, bo myślę, że w tym ci ładnie.....a ścięcie cóż konieczne....i myślę, że nie powinnaś zapuszczać włosków....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg new.jpg (28,2 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kclarkson.jpg (17,7 KB, 18 załadowań)
__________________

...Raz łapię chwile te słodziutkie, choć krótkie. Innym razem te bezpowrotne, ulotne...
cappala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 09:06   #3
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Dot.: nowy makijaż plus fryzurka...

Cytat:
Napisane przez Yovitka21 Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o pomoc... ostatnio strasznie sie zaniedbałam... postanowiłam w koncu coś zmienic w sobie... zaczynam od makijażu i fryzurki... prosze o pomoc... jaki makijaż w jakiś kolorkach a co zrobic z wlosami wydaje mi sie ze teraz to wygladam jak zaniedbany dzieciak a nie 24 letnia kobieta pomyslalam o grzyweczce... co poradzicie nie moge sobie pozwolic na calkowita mziane kolorku bo po kazdej farbie strasznie wypadaj mi wlosy... jedynie pasemka... a te foteczki sa takie przypadkowe wiec nie zwracajcie uwagi... pomozcie

a moze powiecie mi tak co do ciuszkow jakie kolorki powinnam wybierac
Yovitka po pierwsze gratuluję, że postanowiłaś coś w sobie zmienić. życzę Ci motywacji do pracy nad sobą. jeśli Ci jej zabraknie, pomyśl sobie, że idą ciepłe dni, idzie więcej optymizmu - zaraz zrobi Ci się lepiej.

włosy
zgadzam się z poprzedniczką co do kształtu fryzury. wklejam cztery swoje propozycje.
1. jeśli pragniesz dużej zmiany, polecam zaszaleć z kolorem. niekoniecznie rudy, jak na zdjęciu, ale polecam Ci użyć farby, która nada włosom bardzo intensywnego blasku i koloru.
2. klasyczne, krótkie cięcie z prostą grzywką. jeśli się na takie zdecydujesz, pamiętaj, że czeka Cię wiele pracy z układaniem włosów.
3. figlarna ciemna fryzura z jasnymi refleksami - żeby nie było nudy.
4. najlepsza z moich propozycji, dość gęsta fryzura, która na pewno będzie do Ciebie pasowała.
proponuję wydrukować sobie to zdjęcie (albo inne, które bardziej Ci się spodoba) i iść z nim do fryzjera, do prawdziwego salonu. tam na pewno Ci doradzą, czy dobrze wybrałaś - a jeśli nie, pomogą zdecydować się na coś innego.

makijaż
na pewno dobrze będziesz wyglądała w brązach i beżach - jak większość kobiet, ale moim zdaniem raczej pasują Ci matowe kolory. polecam pobawić się z tzw. przydymionym makijażem w czerniach. możesz nadać swoim oczom wiele różnych kształtów za pomocą takiego make up'u. poczytaj na wizażu na temat modelowania twarzy różem/bronzerem. muśnięcie kości policzkowych ciemniejszym od podkładu różem (w Twoim przypadku polecałabym odcienie brudnego różu, albo delikatnego, karmelowego brązu) wyszczupli Twoją twarz i nada jej świeżości. masz dosyć wąskie usta - jeśli chcesz je uwydatnić, kup sobie błyszczyk "powiększający optycznie usta". jest wiele takich na rynku, które zawierają substancje działające podobnie do kolagenu (np. mają mentolowy posmak, mentol pobudza usta, stają się bardziej wydatne). raczej żadnych intensywnych kolorów, klasyczny beż i blady róż będą dla Ciebie dobre.

pozdrawiam i życzę powodzenia.
jeśli oczekujesz innych porad - pytaj. na pewno odpowiemy
dodaję Twój wątek do subskrybcji, więc jak coś, po prostu pisz!



3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 11:59   #4
majka_mulatka
Rozeznanie
 
Avatar majka_mulatka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 540
GG do majka_mulatka
Dot.: nowy makijaż plus fryzurka...

napewno nie grzywka prosta, masz zbyt kwadratową twarz, jedynie na boczek, dłuższą, pasemka dodałabym w kolorze popielatym, kolorki dla ciebie
make up: szary, grafitowy, popiel łącz z innymi kolorami, podkreśl oczy grafitowym tuszem,
ubrania: waniliowy, pudrowy róż, szary, popiel, kremowy, ecru, wiśnia, pistacjowy
biżu: srebrna nie złota
__________________
...Nie ma brzydkich ubrań i butów,
są tylko źle dobrane i beznadziejnie wystylizowane...
Czasu już nie cofniesz, więc korzystaj w pełni z każdej chwili...
majka_mulatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 15:53   #5
serduszkoiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dublin
Wiadomości: 1 656
Dot.: nowy makijaż plus fryzurka...

oto moje propozycje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zmiana1.jpg (36,1 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zmiana2.jpg (35,8 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zmiana3.jpg (36,7 KB, 19 załadowań)
__________________
Mama Alexa 18-07-2010
Zonka 10-07-2009

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/
serduszkoiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 16:03   #6
Igusia92
Zakorzenienie
 
Avatar Igusia92
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Wiadomości: 3 912
Dot.: nowy makijaż plus fryzurka...

Pierwsz propozycja serduszkoiz super!
Slicznie Ci w tym kolorku...
Tylko pewnie aby go uzyskac trzeba by troche jednak włosy rozjaśnić. Próbowałaś moze henne? Można uzyzkac ciekawe, naturalne, dosc długo urzymujące się kolory, nie niszczy wogóle włosów, wręcz przeciwnie- stają się grubsze.
__________________
Igusia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 17:39   #7
majka_mulatka
Rozeznanie
 
Avatar majka_mulatka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 540
GG do majka_mulatka
Dot.: nowy makijaż plus fryzurka...

Cytat:
Napisane przez Igusia92 Pokaż wiadomość
Pierwsz propozycja serduszkoiz super!
Slicznie Ci w tym kolorku...
Tylko pewnie aby go uzyskac trzeba by troche jednak włosy rozjaśnić. Próbowałaś moze henne? Można uzyzkac ciekawe, naturalne, dosc długo urzymujące się kolory, nie niszczy wogóle włosów, wręcz przeciwnie- stają się grubsze.
jej włosy mogą inaczej reagować tym bardziej że widzi że jej wypadają, ja bym wolała nie kombinować, a co do tych met. serduszkoiz to jak już to nr. 1. aczkolwiek lepiej będzie jak będzie to długa grzywka w sensie nie cieniowana i to nie od drugiej strony głowy, tylko od większej połowy (wiem że nie ma większych połów ;p;p;p)
__________________
...Nie ma brzydkich ubrań i butów,
są tylko źle dobrane i beznadziejnie wystylizowane...
Czasu już nie cofniesz, więc korzystaj w pełni z każdej chwili...
majka_mulatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-26, 17:39   #8
Madlenn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 100
Dot.: nowy makijaż plus fryzurka...

grzyweczka na bok pieknie bedzie! i brwi masz troszke...za cienkie
Madlenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 17:40   #9
majka_mulatka
Rozeznanie
 
Avatar majka_mulatka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 540
GG do majka_mulatka
Dot.: nowy makijaż plus fryzurka...

włoski tak tylko że dłuższe, zapozyczyłam od wizażanki z wyżej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kclarkson.jpg (4,0 KB, 271 załadowań)
__________________
...Nie ma brzydkich ubrań i butów,
są tylko źle dobrane i beznadziejnie wystylizowane...
Czasu już nie cofniesz, więc korzystaj w pełni z każdej chwili...
majka_mulatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 15:55   #10
Brida
Rozeznanie
 
Avatar Brida
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 548
Dot.: nowy makijaż plus fryzurka...

A ja zdecydowanie popieram cieniowanie i grzywkę z pierwszej propozycji Serduszkoiz. Nawet niekoniecznie kolor, choć rzeczywiście ocieplenie bez znacznego rozjaśnienia byłoby wskazane.
Cieniowanie jak wiadomo podniesie włosy dodając im objetości a ta druga fryzura bedzie w praktyce dnia codziennego opadała tworząc efekt podobny do obecnego tylko krótszy.
Gorąco polecam Ci także róż i dobry pędzelek do niego- niezastapione w modelowaniu twarzy i jej "ożywianiu"
Wydaje mi się, ze zbyt "intensywny" kolor włosów, tylko pozornie byłby remedium na ogólną bladość i niewyraźność twarzy (być moze tylko na zdjęciu) i mógłby dać efekt sztuczny ...
Więc ja bym postawiła na cieniowanie i skośną nie za krótką grzywkę (j.w.), jeśli z ingerencją w kolor włosów - to o jeden lub dwa tony .... i świeży makijaż z różem lub bronzerem w zestawie.
Jestem pewna, że zadziała
Brida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 19:38   #11
edyta21bialystok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7
Dot.: nowy makijaż plus fryzurka...

ciemny bardzo cie postarza! zrob blondzik bedzie ładnie i sexi
edyta21bialystok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-28, 19:48   #12
Yovitka21
Zakorzenienie
 
Avatar Yovitka21
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 923
GG do Yovitka21
Dot.: nowy makijaż plus fryzurka...

dziewczyny bardzo bradzo bardzo wam dziękuje za wszystkie uwagi, rady i komentarze postaram sie je stopniowo realizowac i wierze ze uda mi sie cos ze soba fajnego zrobic... dzieki wam

za tydzien wybieram sie do fryzjera i przedstawie mu wasze propozycje i napewno cos dobierzemy

a mam jeszcze jedno prosbe o rade... mam straszna cere... wprost nie moge ostatnio na iebie patrzec i chcialabym to jakos zatuszowac... czy znacie jakis dobry podkład zeby dobrze kryl i nie robil smug... no i w miare trwaly... ale cena tak na studenta kieszen
__________________

http://www.suwaczek.pl/cache/03449facd2.png


"Ciągle byłam gorsza. Zastanawiałam się, dlaczego tak jest. Może dlatego, że sama czułam, że nic nie jestem warta?"
H. Opfer







Yovitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 22:28   #13
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: nowy makijaż plus fryzurka...

przejrzyj KWC
polecany jest revlon(sama mam), Lasting performance max factora, itd itp
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:57.