Mamy wrzesień-październik 2011 :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-11, 15:03   #61
karolaj1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 26
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Tfu, błąd w dacie, nie od wczoraj a od piątku czyli od 7.01. Sorry za zamieszanie, już poprawiam posta
To chyba w normie jest, ale mi się wydaje, że i tak dużo.
W necie wczytałam, że powinno być x2 co 48 godz.
karolaj1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 15:35   #62
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

karolaj, to super ze jest przyrost, możesz być spokojniejsza rzeczywiście duży, ale moze po prostu Twój organizm tak właśnie reaguje
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 16:15   #63
kapka
Zadomowienie
 
Avatar kapka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 234
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

to i ja dołącze się do wrześniowych !!poród na 8 wrzesień
pozdrawiam

---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Ja zaczęłam dzisiaj 7 tydzień nieprzespaną nocą z powodu bólu zęba Do tego mnie mdli i dzień zaczęłam od płaczu nad tym, że mamy za ciepło w domu Nie wiem jak mój mężul ze mną wytrzyma
anytsuj mnie od piątku codziennie od rana do wieczora mdli - pomagała cola ale teraz już nic - na szczęście to tylko mdłości bez wizyt w toalecie ale męczą okropnie
Ja jak na razie mdłości nie odczuwam, ale najbardziej boje się zmian hormonalnych mój mąż jest w miare cierpliwy, ale czy można wytrzymać z kobietą która ma gorsze objawy 24h na dobe niż SPM??masakra ..
__________________
powrót do zdrowia..marzenia zaczekają


LIVE,LOVE,LIFT.

:5
kapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 16:15   #64
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez karolaj1 Pokaż wiadomość
Tfu, błąd w dacie, nie od wczoraj a od piątku czyli od 7.01. Sorry za zamieszanie, już poprawiam posta
To chyba w normie jest, ale mi się wydaje, że i tak dużo.
W necie wczytałam, że powinno być x2 co 48 godz.
A no to wszystko jasne

Cytat:
Napisane przez kapka Pokaż wiadomość
to i ja dołącze się do wrześniowych !!poród na 8 wrzesień
pozdrawiam


A to mój obiecany gigant
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0532aa.jpg (32,1 KB, 112 załadowań)
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 16:18   #65
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

kapka,

natka, piękny gigant
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 16:23   #66
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Tak teraz patrzę i stwierdziłam że wygląda jak ślimak Chyba mi mózg od tej ciąży się psuje czy coś
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 16:38   #67
hollowmirror
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 62
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

ja mam termin pierwszej wizyty na przyszly tydzien i troche sie niepokoje bo jedynym objawem jest brak miesiaczki. robilam test ciazowy i wyszly 2 kreski, ale na bete nie mam czasu w tym tygodniu
hollowmirror jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-11, 16:56   #68
kapka
Zadomowienie
 
Avatar kapka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 234
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez hollowmirror Pokaż wiadomość
ja mam termin pierwszej wizyty na przyszly tydzien i troche sie niepokoje bo jedynym objawem jest brak miesiaczki. robilam test ciazowy i wyszly 2 kreski, ale na bete nie mam czasu w tym tygodniu
Ten jedyny objaw(brak miesiączki) i pozytywny test, dużo już mówi,cierpliwoś ci-tydzień szybko zleci do wizyty u lekarza

natka-śliczny ten Twój gigant mój jak na razie jest małą białą plamką

dziewczyny odczuwacie już jakoś ciąże?bo ja jak na razie zaczynam latać częściej do łazienki, rzadnych mdłości, ani humorków..zresztą z pierwszym dzieckiem przeszłam bezobjawowo pierwsze miesiące, ale mówią,że każda ciąża jest inna..
__________________
powrót do zdrowia..marzenia zaczekają


LIVE,LOVE,LIFT.

:5
kapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 17:24   #69
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez hollowmirror Pokaż wiadomość
ja mam termin pierwszej wizyty na przyszly tydzien i troche sie niepokoje bo jedynym objawem jest brak miesiaczki. robilam test ciazowy i wyszly 2 kreski, ale na bete nie mam czasu w tym tygodniu
Może jesteś tą szczęśliwą i nie będziesz mieć objawów

Cytat:
Napisane przez kapka Pokaż wiadomość
Ten jedyny objaw(brak miesiączki) i pozytywny test, dużo już mówi,cierpliwoś ci-tydzień szybko zleci do wizyty u lekarza

natka-śliczny ten Twój gigant mój jak na razie jest małą białą plamką

dziewczyny odczuwacie już jakoś ciąże?bo ja jak na razie zaczynam latać częściej do łazienki, rzadnych mdłości, ani humorków..zresztą z pierwszym dzieckiem przeszłam bezobjawowo pierwsze miesiące, ale mówią,że każda ciąża jest inna..
Ja mam mdłości - aktualnie spotęgowane przez lekarstwo w zębiePoza tym bolą mnie i mam ciemniejsze sutki, piersi są ciężkie, spać mogę cały dzień no i siku częstsze też jest, nie dam rady wytrzymać godziny bez wizyty w wc. No i trochę zmienił mi się brzuch, tak jakby się spłaszczył - nie mam już takiego jakby wcięcia przy kościach miednicy. Poza tym uderzenia gorąca doprowadzają mnie do szału i słabo mi się czasami robi. Trochę tego jest
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 17:56   #70
karolaj1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 26
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
A no to wszystko jasne




A to mój obiecany gigant
No piękny gigant GRATULUJĘ

Cytat:
Napisane przez kapka Pokaż wiadomość
Ten jedyny objaw(brak miesiączki) i pozytywny test, dużo już mówi,cierpliwoś ci-tydzień szybko zleci do wizyty u lekarza

natka-śliczny ten Twój gigant mój jak na razie jest małą białą plamką

dziewczyny odczuwacie już jakoś ciąże?bo ja jak na razie zaczynam latać częściej do łazienki, rzadnych mdłości, ani humorków..zresztą z pierwszym dzieckiem przeszłam bezobjawowo pierwsze miesiące, ale mówią,że każda ciąża jest inna..
U mnie sporo tego jest, przede wszystkim osłabienie i podwyższona temperatura - to najbardziej daje mi się we znaki.
Do tego bolące piersi, brak apetytu (albo wprost przeciwnie - napady głodu o dziwnych porach). Zaczynają się też mdłości, ale to akurat może być bardziej związane z moim nieregularnym jedzeniem.
Aaa, no i straciłam zupełnie chęć jedzenia słodyczy a wcześniej mogłam tonami jeść
karolaj1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 18:07   #71
Karolina_I
Raczkowanie
 
Avatar Karolina_I
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 67
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Ja mam bole piersi i 24h ochote zwymiotowac... jednego dnia moge jesc spooro a drugiego nie.... ale ogorki konserwowe Mmmm KOCHAM. ^^
non stop mi goraco, wizy w wc bardzo czeste, nieprzespane noce za to w dzien moglabym spac bez przerwy...

...sporo tego ale to pierwsza ciaza moze dlatego
Karolina_I jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-11, 18:13   #72
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez karolaj1 Pokaż wiadomość
No piękny gigant GRATULUJĘ



U mnie sporo tego jest, przede wszystkim osłabienie i podwyższona temperatura - to najbardziej daje mi się we znaki.
Do tego bolące piersi, brak apetytu (albo wprost przeciwnie - napady głodu o dziwnych porach). Zaczynają się też mdłości, ale to akurat może być bardziej związane z moim nieregularnym jedzeniem.
Aaa, no i straciłam zupełnie chęć jedzenia słodyczy a wcześniej mogłam tonami jeść
A dziękujemy dziękujemy Też mi odeszła ochota na słodkie i na czipsy mimo, że to drugie to mogłam kiedyś tonami jeść. A poza tym uwielbiam sok pomarańczowy
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 19:37   #73
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

19natka88 taki gigant , łał, zazdroszczę. U mnie było widać zaledwie kropkę, ale to teoretycznie w 5 tygodniu. Lekarz też mi kazał przyjść na początku 7go i trochę mnie załamałaś, że nie widać wtedy jeszcze serduszka, bo liczyłam, że już coś tam będzie.

Dziewczyny pracujecie?? Bo ja właśnie najgorzej czuję się w pracy, nie mogę tak długo siedzieć. Nie mam własnie żadnych objawów poza tym nieszczęsnym bólem - od siedzenia. Czuję się dobrze i oby tak dalej!
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...

Edytowane przez anciaahk
Czas edycji: 2011-01-11 o 19:41
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 19:45   #74
Karolina_I
Raczkowanie
 
Avatar Karolina_I
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 67
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Ja studiuje ale tez nie jest kolorowo
Karolina_I jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 19:52   #75
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
19natka88 taki gigant , łał, zazdroszczę. U mnie było widać zaledwie kropkę, ale to teoretycznie w 5 tygodniu. Lekarz też mi kazał przyjść na początku 7go i trochę mnie załamałaś, że nie widać wtedy jeszcze serduszka, bo liczyłam, że już coś tam będzie.

Dziewczyny pracujecie?? Bo ja właśnie najgorzej czuję się w pracy, nie mogę tak długo siedzieć. Nie mam własnie żadnych objawów poza tym nieszczęsnym bólem - od siedzenia. Czuję się dobrze i oby tak dalej!
Może u Ciebie będzie widać, bo każda ciąża jest inna.
Ja pracuję, ale mam pracę stojącą i dzisiaj np robiło mi się słabo Czasami mi nogi spuchną ale nie jest najgorzej
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 19:59   #76
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

A tych objawów mdłościowych itp nie mam bo może za wcześnie, u mnie dopiero 6 tydzień biegnie.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 20:03   #77
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Ja mdłości takie konkretne zaczęłam odczuwać pod koniec 6 tygodnia także na wszystko przyjdzie czas
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 21:10   #78
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Hej dziewczynki!
Gratuluję fasolek i zazdroszczę, miałam nadzieję że dołączę do Was z terminem 25 wrzesień ale cóż...( może z terminem październikowym), zrobiłam dzisiaj test 9 dni po owulacji i 6 dni przed terminem @ i niestety jedna kreska
Szczęśliwych 9 miesięcy
Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 21:16   #79
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki!
Gratuluję fasolek i zazdroszczę, miałam nadzieję że dołączę do Was z terminem 25 wrzesień ale cóż...( może z terminem październikowym), zrobiłam dzisiaj test 9 dni po owulacji i 6 dni przed terminem @ i niestety jedna kreska
Szczęśliwych 9 miesięcy
Stanowczo za wcześnie moim zdaniem Mi nawet w dzień @ wyszedł cień kreseczki. Mam nadzieję, że powtórzysz test
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-11, 21:54   #80
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

i kolejny wateczek
zycze spokojnych 9 miesiecy i zadnych mdlosci

mama kwietniowa
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 22:11   #81
aguchaw1
Raczkowanie
 
Avatar aguchaw1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 326
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Witajcie

Widzę, że już mamusie wrz-paźdz - jak ten czas leci.. jeszcze niedawno też robiłam test
Życzę Wam wszystkiego dobrego na te 9 miesiecy, dbajcie o siebie i maluszki !! I nie przejmujcie się, że nie ma mdłosci itd.. ja, prócz braku miesiączki nie miałam na początku żadnych innych objawów - z czego tak naprawde trzeba się cieszyć !!!!
I musicie być dobrej myśli, bo stres nie jest w ciązy pożądany

Pozdrawiam
mamusia IV.2011
__________________

aguchaw1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 08:05   #82
karolaj1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 26
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
19natka88 taki gigant , łał, zazdroszczę. U mnie było widać zaledwie kropkę, ale to teoretycznie w 5 tygodniu. Lekarz też mi kazał przyjść na początku 7go i trochę mnie załamałaś, że nie widać wtedy jeszcze serduszka, bo liczyłam, że już coś tam będzie.

Dziewczyny pracujecie?? Bo ja właśnie najgorzej czuję się w pracy, nie mogę tak długo siedzieć. Nie mam własnie żadnych objawów poza tym nieszczęsnym bólem - od siedzenia. Czuję się dobrze i oby tak dalej!
No właśnie ja pracuję, ale nie wiem czy długo jeszcze mi się uda. Swojej pracy nie lubię, do tego jest bardzo stresująca. Myślę, że poczekam do końca 3 miesiąca i pójdę na zwolnienie.
Strasznie się boję jak zareagują na wiadomość o ciąży. Na szczęście nic nie będą mogli mi zrobić, nawet jak będą chcieli

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki!
Gratuluję fasolek i zazdroszczę, miałam nadzieję że dołączę do Was z terminem 25 wrzesień ale cóż...( może z terminem październikowym), zrobiłam dzisiaj test 9 dni po owulacji i 6 dni przed terminem @ i niestety jedna kreska
Szczęśliwych 9 miesięcy
Jest bardzo wcześnie na takie testowanie, poczekaj parę dni i jak @ nie przyjdzie testuj znowu (tylko z porannego moczu). Mi 6 dni przed terminem nic nie wyszło, a w ciąży jestem
karolaj1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 11:04   #83
Karola_82
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 142
Wyślij wiadomość przez MSN do Karola_82
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

hej Mamuski jestem mama 20sto miesiecznej Majeczki i postanowilam z mezem zmajstrowac dla naszego skarba rodzenstwo nie jestem jeszcze w ciazy i jeszcze nie zaczelam staranek, ale zaczne pewnie w tym miesiacu nie wiem tez czy uda mi sie do was tak szybko zalapac, bo mam narazie problem z brakiem okresu po diecie, ale pracuje nad tym jak sie nie uda od razu to wskocze pewnie na pozniejszy watek, ale i tak was bardzoi serdecznie pozdrawiam i zycze wiele radosci z bycia w ciazy, a pozniej z malenstw
__________________
Moje dwa M&Msy:
Maja 15.05.2009
Mikołaj 18.12.2011


Dieta (znowu): 178 cm / 64kg
Cel pt. "wakacje w sexy ciele"
do 1.06 - 9 kg (55kg)
Karola_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 11:07   #84
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

No to się oficjalnie zgłaszam do drużyny wrześniowej Pierwszy test zrobiłam w sobotę, wyszedł pozytywny, kolejny test wczoraj i jeszcze dzisiaj rano - tak dla pewności. Dwie kreski za każdym razem. Termin porodu wg suwaka - 16.09!!
spray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 11:31   #85
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez Karola_82 Pokaż wiadomość
hej Mamuski jestem mama 20sto miesiecznej Majeczki i postanowilam z mezem zmajstrowac dla naszego skarba rodzenstwo nie jestem jeszcze w ciazy i jeszcze nie zaczelam staranek, ale zaczne pewnie w tym miesiacu nie wiem tez czy uda mi sie do was tak szybko zalapac, bo mam narazie problem z brakiem okresu po diecie, ale pracuje nad tym jak sie nie uda od razu to wskocze pewnie na pozniejszy watek, ale i tak was bardzoi serdecznie pozdrawiam i zycze wiele radosci z bycia w ciazy, a pozniej z malenstw
No to czekamy na dobre wieści niedługo

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
No to się oficjalnie zgłaszam do drużyny wrześniowej Pierwszy test zrobiłam w sobotę, wyszedł pozytywny, kolejny test wczoraj i jeszcze dzisiaj rano - tak dla pewności. Dwie kreski za każdym razem. Termin porodu wg suwaka - 16.09!!
Gratulacje i witamy

A ja dzisiaj mam takie mdłości, że ledwo funkcjonuję a do pracy trzeba iść Poza tym niemożliwie przetłuszczają mi się włosy- jak tak dalej pójdzie będę musiała je obciąć i myć codziennie bo przy obecnej długości nie ma szans
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 11:35   #86
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj mam takie mdłości, że ledwo funkcjonuję a do pracy trzeba iść Poza tym niemożliwie przetłuszczają mi się włosy- jak tak dalej pójdzie będę musiała je obciąć i myć codziennie bo przy obecnej długości nie ma szans
ja też mam dziś masakrę nie obcinaj włosów, poczekaj to minie po pierwszym trymestrze. Ja w pierwszej ciąży też nie mogłam sobie poradzić z włosami i z cerą, ale minęło

Spray gratulacje, witamy

Edytowane przez anytsuj
Czas edycji: 2011-01-12 o 11:39
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 12:49   #87
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Nie chciałabym tego ale mycie z suszeniem i rozczesaniem zajmuje mi pół godziny i jak będzie dziecko to też będzie przeszkadzać.Twarz całkiem znośna- sporo drobnych pryszczy ale znikają po 1 dniu, za to na plecach masakra Dobrze, ze jest zima i tego nie widać
Mi na mdłości pomaga herbata zielona z miętą i cola ale jak znowu dużo wypiję to mogę zamieszkać w toalecie
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 13:16   #88
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Poza tym niemożliwie przetłuszczają mi się włosy- jak tak dalej pójdzie będę musiała je obciąć i myć codziennie bo przy obecnej długości nie ma szans

No to ja mam to samo - tylko jakoś nie skojarzyłam tego z moim stanem - włosy mam jak nie swoje , przyklapnięte i ciężkie.

Mdłości jeszcze nie mam, ale apetytu też nie Nic mi nie smakuje, nawet moja ukochana biała herbata jakoś śmierdzi...
spray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 14:31   #89
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

widzę że się forum rozkręca

ja narazie pracuję normalnie, ale nie wiem jak długo pracuje jako niania i w przedszkolach prowadze zajęcia dodatkowe z angielskiego i taneczne oprócz tego studiuję zaocznie także dosyć intesywne u mnie tempo narazie chcę poprosić szefową żeby dała jedno przedszkole innej lektorce bo dzieci sa tam strasznie niegrzeczne i nie mam zamiaru sie z nimi użerać, nic na nie nie skutkuje, na prawde nic

co do samopoczucia .. to u mnie jak narazie mdłości brak, no może lekkie pod wieczór niekiedy mam, ale ogólnie to spokój
piersi mnie bolą i zrobiły się pełniejsze i cięższe, a że przedtem do małych nie należały to aż się boję jak będzie później
no i brzuch mnie pobolewa nadal

co do jedzenia to apetyt mi dopisuje, ale nie mam jakiś specjalnych zachcianek mam tak jak przed ciązą tzn jem ogórki a za chwile czekolade no i siusiu też chodze częściej
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 15:12   #90
kapka
Zadomowienie
 
Avatar kapka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 234
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

helloo

spray-gratulacje !!


acelinka-ja też mam problem z biustem, przed 1 ciążą miałam nie mały biust, a po urodzeniu córy dużo mi nie spadł, więc boje się,że z miseczki F zrobi się H..pytanie czy to powód do dumy czy płaczu ?
Ja jak na razie nawet dobrze się czuje,mam lekkie mdłości i piersi delikatnie bolą jak dotkne.Jak na razie objawy mi nie dokuczają.W 1 ciąży nie wymiotowałam, ale miałam mdłości i non stop spałam, tak samo latałam co chwilka z pęcherzem do łazienki, a piersi to masakra!, bolały jak u takiej 12-latki której się dopiero rozwijają jakieś zalążki piersi
..jeszcze rodzince nie powiedziałam czekam na dzień Babci i Dziadka, a Wy pochwaliłyście się swoimi fasolkami?
__________________
powrót do zdrowia..marzenia zaczekają


LIVE,LOVE,LIFT.

:5
kapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:07.