Mamy wrzesień-październik 2011 :) - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-03, 10:59   #3601
agnieszka09
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka09
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 389
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

LAUSANNE ja mam o tyle dobrze,ze mala jak zasnie przed 20 tak spi do samego rana czyli budzi sie ok 7 na mleko...czasami raz wstanie wola mnie w nocy ale klade ja daje smoka misia i dzie spac.spi w swoim pokoju...wiec jej nie przeszkadzamy ani ona nam
rano po mleczku czasami idzie spac a czasmi juz nie...ale ja i tak leze w lozku i przymykam oko jeszcze...a mala sie bawi wtedy sama....
ja kupuje normalny wozek i najwyzej jeszcze taki doczepiany podest na kulkach...
smiac mi sie chce bo ja praktycznie wszysto sprzedalam po malej...wozek gleboki,fotelik,ciuszki,p odgrzewacz,sterylizator.. .
ale wozek mam juz upatrzony

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

ARCHINTA ooo to jeszcze troszke i meki sie skoncza
ja tez teraz sie lenie caly czas...nie mam na nic ochoty
__________________
MOJA PRINCESSA 26.03.2010

http://s6.suwaczek.com/201003261565.png



ADRIANEK 11.10.2011



NASZ SLUB 11.08.2012
agnieszka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 11:04   #3602
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez No air Pokaż wiadomość
Prawie zemdlałam na zakupach, TŻ doniósł mnie do ławki... :/ nie wiem jak przy takich sytuacjach mam wrócić do pracy...
Hej, powiedz o tym ginekologowi i na 100% da Ci dalsze L4. Ja byłam dzisiaj na wizycie, powiedziałam, że jestem strasznie osłabiona i lekarz bez proszenia stwierdził, że się do pracy nie nadaję.

Cytat:
Napisane przez OrangeJuice Pokaż wiadomość
W Łodzi w Centrum Zdrowia Matki Polki znieczulenie jest bezpłatne i podawane na życzenie pacjentki. Mam zamiar tam rodzic ale co do znieczulenia nie podjęłam jeszcze decyzji.
Też miałam zamiar tam rodzić, ale według fundacji "Rodzić po ludzku" ICZMP ma FATALNĄ opinię. Najlepiej wypada Kopernik, ale tam nawet za dopłatą znieczulenia nie dostaniesz...
Wczoraj całe popołudnie buszowałam w necie szukając miarodajnych opinii i łódzkich porodówkach, ale co rodząca to inne zdanie.

Edytowane przez spray
Czas edycji: 2011-03-03 o 11:08
spray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 11:05   #3603
BothSides
Rozeznanie
 
Avatar BothSides
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 501
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Hej Babeczki, właśnie wstałam... Fatalnie ;( Już nie wiem co ze sobą robic, tak mnie mdli a nie mam nawet czym zwymitować, byłoby mi lżej... Wizytę mam na godz. 16, chyba będziemy musieli taxi pojechać bo autobus to zbyt duży wysiłek dla mnie...
Podziwiam Was, mające już dzieci. Jakbym miała teraz biegać za maluchem, to nie wiem...
BothSides jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 11:08   #3604
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez BothSides Pokaż wiadomość
Hej Babeczki, właśnie wstałam... Fatalnie ;( Już nie wiem co ze sobą robic, tak mnie mdli a nie mam nawet czym zwymitować, byłoby mi lżej... Wizytę mam na godz. 16, chyba będziemy musieli taxi pojechać bo autobus to zbyt duży wysiłek dla mnie...
Podziwiam Was, mające już dzieci. Jakbym miała teraz biegać za maluchem, to nie wiem...
Łączę się w bólu.
Ale mnie nie pomaga jak zwymiotuję mdli mnie dalej okropnie. Staram sie jakoś powstrzymywać by chociaż oszczędzić sobie gardło ...
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 11:15   #3605
agnieszka09
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka09
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 389
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

BOTHSIDES staram sie teraz duzo wypoczywac aby mies sile dla malej...a co z tym idzie syf w chacie...jak uporalam sie z praniem to kuchnia brudna i tak w kolko...
z Ciekawosci weszlam na Twoj blog i sie zakochalam uwielbiam recznie robione ozdoby i zabawki sama ostatnio wciagnelam sie w filcowe ozodby dla malej do pokoju,a wczesniej zrobilam wyszywany haftem krzyzykowym alfabet kubusia puchatka i wyszedl rewelacyjnie....
__________________
MOJA PRINCESSA 26.03.2010

http://s6.suwaczek.com/201003261565.png



ADRIANEK 11.10.2011



NASZ SLUB 11.08.2012
agnieszka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 11:16   #3606
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez BothSides Pokaż wiadomość
Hej Babeczki, właśnie wstałam... Fatalnie ;( Już nie wiem co ze sobą robic, tak mnie mdli a nie mam nawet czym zwymitować, byłoby mi lżej... Wizytę mam na godz. 16, chyba będziemy musieli taxi pojechać bo autobus to zbyt duży wysiłek dla mnie...
Podziwiam Was, mające już dzieci. Jakbym miała teraz biegać za maluchem, to nie wiem...
Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Łączę się w bólu.
Ale mnie nie pomaga jak zwymiotuję mdli mnie dalej okropnie. Staram sie jakoś powstrzymywać by chociaż oszczędzić sobie gardło ...
Dzisiaj na wizycie lekarz zalecił mi na nudności:
- przed wstaniem napić się podgotowanego siemienia lnianego.
- pić wodę z plasterkiem cytryny (sprawdziłam, pomaga!)
- ssać kostkę lodu
- ssać zmrożony plasterek jabłka
- w malutkich ilościach sączyć colę (ma dobroczynne działanie na żołądek)
- ssać cukierki imbirowe (można je dostać w sklepach z przyprawami).
spray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 11:20   #3607
agnieszka09
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka09
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 389
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

a pytalyscie sie moze w aptece czy lekarza o leki na te nudnosci...bo wiem,ze sa bezpieczne dla kobiet w ciazy...



ja pije herbate biala wlasnie...niby nie podraznia przelyku ani zoladka...zobaczymy...na razie dobrze sie czuje

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

SPRAY oprocz tego super przepis mojej mamy (choc ja nie stosowalam) ale podobno super skuteczny....napar z majeranku....zalac wrzatkiem majeranek i to wypic....troche wykreca na sama mysl ...ale podobno baardzo skuteczny

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

wstawie Wam jeszcze bardzo fajny artykul...
http://forum.gazeta.pl/forum/w,585,8...acie_.html?s=0
__________________
MOJA PRINCESSA 26.03.2010

http://s6.suwaczek.com/201003261565.png



ADRIANEK 11.10.2011



NASZ SLUB 11.08.2012
agnieszka09 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-03, 11:30   #3608
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

spray- dzięki za rady!
Tylko te siemie zupełnie mi nie podchodzi
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 11:33   #3609
lausanne
Wtajemniczenie
 
Avatar lausanne
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 162
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

jutro kończę 11tc i mdłości jakby ustępują mam nadzieję że Wy tez niedługo poczujecie się lepiej
lausanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 11:41   #3610
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez lausanne Pokaż wiadomość
jutro kończę 11tc i mdłości jakby ustępują mam nadzieję że Wy tez niedługo poczujecie się lepiej
zazdroszczę, ja jestem w 15 tc i mdłości za cholerę nie chcą ustąpić, jestem wykończona, a przy 2 letnim dziecku porządny odpoczynek pozostaje w strefie marzeń
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 11:45   #3611
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

anytsuj- mam nadzieję, ze w krótce miną! Mnie to tylko trzyma bo nie wyobrażam sobie żebym miała tak do końca...
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-03, 11:56   #3612
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez BothSides Pokaż wiadomość
Hej Babeczki, właśnie wstałam... Fatalnie ;( Już nie wiem co ze sobą robic, tak mnie mdli a nie mam nawet czym zwymitować, byłoby mi lżej... Wizytę mam na godz. 16, chyba będziemy musieli taxi pojechać bo autobus to zbyt duży wysiłek dla mnie...
Podziwiam Was, mające już dzieci. Jakbym miała teraz biegać za maluchem, to nie wiem...
Ja też dzisiaj wizyta o 16.30 Już nie mogę się doczekać
I potwierdzam mi cola też pomaga, zimna.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 11:56   #3613
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
anytsuj- mam nadzieję, ze w krótce miną! Mnie to tylko trzyma bo nie wyobrażam sobie żebym miała tak do końca...
dziękuję ja do tej pory cały czas wierzyłam, że w końcu mi przejdzie, ale ostatnio się już załamuje, bo czasem sił brakuje, żeby się podnieść rano z łóżka,
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 12:11   #3614
BothSides
Rozeznanie
 
Avatar BothSides
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 501
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Anytsuj - trzymaj się... Współczuję, bo ja sama ze sobą ledwo wytrzymuję, a Ty jeszcze masz dziecko... Ech, właśnie mówię TŻ że prędko na następne dziecko się chyba nie zdecyduję, chociaż chciałam szybko trójeczkę. No chyba ze starsze na czas ciąży do babci oddać, może tak.
To mamy dziś dzień wizytowy, ciekawe co nam powiedzą. Dzięki za te rady na nudności, będę testować!
BothSides jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 12:16   #3615
Antiopa7
Raczkowanie
 
Avatar Antiopa7
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 297
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

hej ja tez jak sie wyrobie to dzis pojade na wizytę z wieczora
Antiopa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 12:21   #3616
zlota jagoda
Raczkowanie
 
Avatar zlota jagoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 492
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez Antiopa7 Pokaż wiadomość

a gdzie dokładnie rodziłas? mogłabys namiar jakis dac na PW albo tu jak chcesz... ile musiałas płacic?
Szpital Wielospecjalistyczny, Gliwice, ul. Kościuszki 1

Cytat:
Napisane przez SONIA004 Pokaż wiadomość
zlota jagoda też jestem zainteresowana tymi Gliwicami... ale płacić??? to za poród się płaci??? Chodzi chyba o znieczulenie... albo czegoś nie wiem...
Daj znać jak tam z testem...
Nic ie płaciłam a inwersje wodną stosują prawie do każdej pacjentki, prawie bo w moim przypadku już było za późno ja wanna się zwolniła, ale za to prysznic dostępny- zawsze troszkę odprężył
drugiego testu ie zrobiłam bo mi się dupska z domu ie chce ruszyć, wyjście z dwójką maluchów to nie prosta sprawa. A jak dam radę z trójką

Cytat:
Napisane przez agnieszka09 Pokaż wiadomość
a co do wagi to ja w poprzedniej ciazy przytylam az 30 kg...strasznie duzo.
wszytko po ciazy zrzucilam i doszlam do swojej wagi normalnej
a ja nie zdążyłam zrzucić

Cytat:
Napisane przez gerda Pokaż wiadomość

ostatnio rozmawiałam ze znajomą o zzo i ona powiedziała, że by się drugi raz na nie nie zdecydowała no sposób podania jest beznadziejny i nie spełnia ono podobno swojej roli

kiedyś czytałam, ze szpitale nielegalnie pobierały opłatę za zzo i teraz mają zakaz i kupić go już nie można
Kiedy rodziłam, inna dziewczyna się dość mocno męczyła i wzięła to znieczulenie i byłą bardzo zadowolona. Jak widać to indywidualna sprawa. Ja już zbieram kasę

Cytat:
Napisane przez agnieszka09 Pokaż wiadomość
ale my mamy problem ogolnie z malej jedzeniem...bo jak kazdy si esmieje ona jest za bardzo zajeta i nie ma czasu na jedzenie
obiad to tak je,ze czasmi juz moje newry sa nadszarpniete.wiec slodkiego tez nie dostanie
ale ja jak najbardziej paczusia wszamam tylko troche daleko
u mnie obiad od małej stoi czasem na stole do kolacji

Cytat:
Napisane przez agnieszka09 Pokaż wiadomość
LAUSANNE ja mam o tyle dobrze,ze mala jak zasnie przed 20 tak spi do samego rana czyli budzi sie ok 7 na mleko...czasami raz wstanie wola mnie w nocy ale klade ja daje smoka misia i dzie spac.spi w swoim pokoju...wiec jej nie przeszkadzamy ani ona nam
rano po mleczku czasami idzie spac a czasmi juz nie...ale ja i tak leze w lozku i przymykam oko jeszcze...a mala sie bawi wtedy sama....
ja kupuje normalny wozek i najwyzej jeszcze taki doczepiany podest na kulkach...
smiac mi sie chce bo ja praktycznie wszysto sprzedalam po malej...wozek gleboki,fotelik,ciuszki,p odgrzewacz,sterylizator.. .
ale wozek mam juz upatrzony
Moja mała też śpi całą noc czasaji nawet do 9.30, a mały (4 skończone) dostaje butlę o 21 i śpi do ok. 7.00 więc się wysypiam. Mam nadzieję, że trzecie też tak ładnie będzie spało...

Ja bedę musiała kupić podwójny wózek i platformę i samochód typu van

Mój TŻ nie wierzy, że test kłamie
A co do pączków to kupił 20 bo 10 było w gratisie a jan jako,ś nie mam na nie ochoty i to jest u mnie nienormalne bo uwielbiam słodycze
__________________
Moje skarby: Joasia, Janusz, Justynka
Dukan, start 06. 01. 2012 (89 kg) już było 67,8 i się zmyło. Szukam siły...

Mój pazurkowy wątek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=506863


zlota jagoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 12:24   #3617
SONIA004
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 254
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Ja też☻ cierpiałam między 5 a 8 tyg na potworne mdłości... ale widzę, że z każdym dniem już jest lepiej. Trzymajcie się jakoś dziewczynki!!! To minie. A tak nawiasem mówiąc wczoraj w Dzień Dobry TVN mowili o przerażających metodach odchudzania... i wspominali, że dziewczyny wstrzykują sobie teraz hormon hcg na mdłości i wymioty... żeby nie jeść. No spray ostatnio wspominała ile schudła... Ale to samopoczucie...o rany!!! Ja sobie tego nie wyobrażam!!!
Ja mam wizytę dopiero o 18.30... bardzo długie czekanie jeszcze przede mną... jak na szpilkach...
SONIA004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 13:13   #3618
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Też mam non stop kontakt z kotami, mieszkam na wsi więc kot był zawsze i aż się zdziwiłam że nie mam ani nie miałam toxo Dopiero od roku mamy kota domowego, który rzadko wychodzi. Wkurzyłam się wtedy bo narobili paniki i o mało kota mi nie kazali wyrzucić, a to, że są inne źródła toxo to już nie wiedzą, "bo w gazecie napisali"
Dziennikarze mnie wkurzają, niedouczone toto i napisze byle co, aby tylko się sprzedało. Zero poparcia w medycznych argumentach.
Moja szwagierka też kazala wyrzucić kota, bo dziecko urodzi się z jakimś porażeniem mięśni czy napięciem mięśniowym, myślałam, że padnę .
Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Ja badania odebrałam w zeszłym tyg. i wyszło mi,że nie miałam styczności z tokospalzmozą, a jestem wetem i za to miałam styczność z maaaaaaaasą kotów- pańskich i bezpańskich. A jako dziecko wołali na mnie kocia mama W domu też mam kota- wziętego z ulicy... także, nie bójmy się kotów, a zwróćmy bardziej uwagę na to co jemy, a raczej jak jemy
Na mój ujemny wynik pewnie wpłynęło też to, że nie jem mięsa, a to właśnie przez nie ludzie najczęściej się zarażają.
No teraz będę musiała dodatkowo uważać i powtarzać badanie.
Archinta ja z rozrzewnieniem wspominam naszą wspaniałą weterynarz, która dosłownie do samego końca pracowała przy przecież różnych kotach i psach a dziecię urodziła zdrowe i śliczne. Nawet nie kojarzę, czy stosowała jakieś rękawiczki do badania, chyba nie.
Współczuję samopoczucia, daruj już panelom .

Melduję, że byłam na zakupach dla rozładowania, ale za wiele nie dało, bo lakierów ani żółtych ani pomarańczowych ani niebieskich nie ma. Trochę za to z ludźmi poprzebywałam, to może moje zdziczenie odejdzie.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 13:21   #3619
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Dziennikarze mnie wkurzają, niedouczone toto i napisze byle co, aby tylko się sprzedało. Zero poparcia w medycznych argumentach.
Moja szwagierka też kazala wyrzucić kota, bo dziecko urodzi się z jakimś porażeniem mięśni czy napięciem mięśniowym, myślałam, że padnę .

Archinta ja z rozrzewnieniem wspominam naszą wspaniałą weterynarz, która dosłownie do samego końca pracowała przy przecież różnych kotach i psach a dziecię urodziła zdrowe i śliczne. Nawet nie kojarzę, czy stosowała jakieś rękawiczki do badania, chyba nie.
Współczuję samopoczucia, daruj już panelom .

Melduję, że byłam na zakupach dla rozładowania, ale za wiele nie dało, bo lakierów ani żółtych ani pomarańczowych ani niebieskich nie ma. Trochę za to z ludźmi poprzebywałam, to może moje zdziczenie odejdzie.
Mnie bardziej wkurza ta bezgraniczna- czasami, wiara niektórych osób w to co jest napisane w gazetach czy internecie
Roznosi mnie dzisiaj, TŻ śpi po pracy a ja bym tak się na jakieś zakupy wybrała albo gdziekolwiek A muszę po cichu siedzieć i czekać do 16
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-03, 13:29   #3620
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

jeju zjadłam 2 pączki i 3 faworki i padam.


W ogóle jaką miałam dzisiaj chwilę grozy!
Wracałam z mamą z zakupów, wsiadamy do windy i oczywiście tak sie zagadałyśmy, że nie zwróciłyśmy uwagi że mimo naciśniętego guzika minęło nasze piętro dojechało do ostatniego 8 i tam zamiast się zatrzymać to tak jakby odbiło od góry i zaczęło szybciej jechać w dól. Normalnie jakby spadała. Nie wiem co by się stało ale nacisnęłam szybko stop i jak ochłonęłyśmy chwilę to nacisnęłyśmy jakieś piętro i już nas spokojnie zwiozło.
Powiem wam że normalnie malo nie narobiłam w gatki bo windą to mało kiedy się boję jeździć, ale po dzisiaj to nie wiem jak to będzie, ale na 7 piętro wchodzić to nie dam rady tym bardziej z brzuchem później haha.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 13:42   #3621
DzastaW
Zadomowienie
 
Avatar DzastaW
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa =)
Wiadomości: 1 393
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

cotynato współczuje tej historii z windą. Ja to się boje jeździć windą =///
DzastaW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 14:02   #3622
BothSides
Rozeznanie
 
Avatar BothSides
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 501
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Ja też się boję, czasem muszę, ale w tych starych blokach, szczególnie u męża w domu na Ukrainie... Tu mam na szczęście 1sze piętro, więc jest ok
BothSides jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 14:38   #3623
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Ale mam doła dzisiaj. Mieszkam nadal z rodzicami a mój ojciec czepia się wszystkiego. Dzisiaj zrobił taką awanturę przez telefon, że normalnie tak mnie brzuch boli na dole. Wie, że nie mogę się denerwować, ale oczywiście gwiazda Boję się, bo będę tu mieszkać jeszcze kilka miesięcy i nie wiem jak to wytrzymam i dzidziuś
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 15:13   #3624
DzastaW
Zadomowienie
 
Avatar DzastaW
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa =)
Wiadomości: 1 393
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

cotynato mam taki sam problem =((( =/// wcześniej było jeszcze gorzej, bo była w domu babcia, która się wydzierała dosłownie 24 godziny na dobe i trzeba było ją karmić i przewijać =/// teraz już wogóle nie mam nerwów i psychiki, wystarczy czyjś podniesiony głos, zgryźliwość, a Mi odrazu jest duszno, niedobrze, kręci się w głowie i płacze =/// My mamy zamiar mieszkać z Moimi rodzicami aż zdamy mature (czyli rok, dwa lata jeszcze), jakoś będzie trzeba to wytrzymać =///
DzastaW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 15:17   #3625
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez anytsuj Pokaż wiadomość
dziękuję ja do tej pory cały czas wierzyłam, że w końcu mi przejdzie, ale ostatnio się już załamuje, bo czasem sił brakuje, żeby się podnieść rano z łóżka,
No ja też mam takie kryzysy czasem- np. wczoraj wieczorem wylam jak bóbr
Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Archinta ja z rozrzewnieniem wspominam naszą wspaniałą weterynarz, która dosłownie do samego końca pracowała przy przecież różnych kotach i psach a dziecię urodziła zdrowe i śliczne. Nawet nie kojarzę, czy stosowała jakieś rękawiczki do badania, chyba nie.
Współczuję samopoczucia, daruj już panelom
Melduje, że panele maja sie w porządku- póki co
Ja tez mam kilka kolezanek, które pracowały w gabinecie i praktycznie do konca ciazy przyjmowały pacjentów.
Ale fak jest taki,że wiekszosc osób ma wlasna dzialalność gospodarczą i najzwyczajniej w swiecie nie stac ich na zwolnienie... ot polityka prorodzinna. Ja na razie zalapalam sie do pracy w budzetowce, wiec moglam pojsc na L4 i nie biedowac.
Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Ale mam doła dzisiaj. Mieszkam nadal z rodzicami a mój ojciec czepia się wszystkiego. Dzisiaj zrobił taką awanturę przez telefon, że normalnie tak mnie brzuch boli na dole. Wie, że nie mogę się denerwować, ale oczywiście gwiazda Boję się, bo będę tu mieszkać jeszcze kilka miesięcy i nie wiem jak to wytrzymam i dzidziuś
No z rodzicami tak jest,ze czasem potrafia nam ostro nawrzucac. 3maj sie, na pewno jakos sie dogadacie
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 15:26   #3626
agnieszka09
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka09
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 389
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

COTYNATO , DZASTA pamietajcie,ze to Wy jestescie odpowiedzilane za Wasze maluszki...jesli cos by sie stalo kogo byscie obwinialy...
pamietajcie teraz Wy jestescie najwazniejsze i Wasze dzidzie...i nikt i nic teraz sie nie liczy a na krzyki czy pretensje czyjes nie reagowac a nawet dac do zrozumienia tej osobie,ze nie ma prawa sie tak zachowywac...
a jeszcze Wam powiem,ze bardzo sie sprawdza to,ze jak kobieta jest w ciazy i sie duzo denerwuje i stresuje to potem dzidzia jest takim newruskiem...
poza tym juz nie bede pisac o poronieniu ale moze to miec wplyw na zdrowie dzidziusia...wiec kochacie swoje maluszki i juz je broncie
__________________
MOJA PRINCESSA 26.03.2010

http://s6.suwaczek.com/201003261565.png



ADRIANEK 11.10.2011



NASZ SLUB 11.08.2012
agnieszka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 15:26   #3627
zlota jagoda
Raczkowanie
 
Avatar zlota jagoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 492
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Moi rodzice jak do nas przyjeżdzają to zawsze się czepiają, że brudno, że ciuszki od dzieci nie poprasowane, że kiedy zrobimy w końcu remont z dużym pokoju - masakra zawsze coś im nie pasuje.

Ja zjadłam 3 pączusie, normalnie obiad, teraz wciskam banana i wciąż nie czuję by coś we mnie rosło
__________________
Moje skarby: Joasia, Janusz, Justynka
Dukan, start 06. 01. 2012 (89 kg) już było 67,8 i się zmyło. Szukam siły...

Mój pazurkowy wątek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=506863


zlota jagoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 15:26   #3628
agnieszka09
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka09
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 389
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

DZASTA ile masz lat...jesli moge spytac
__________________
MOJA PRINCESSA 26.03.2010

http://s6.suwaczek.com/201003261565.png



ADRIANEK 11.10.2011



NASZ SLUB 11.08.2012
agnieszka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 15:33   #3629
DzastaW
Zadomowienie
 
Avatar DzastaW
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa =)
Wiadomości: 1 393
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

agnieszka wiem o tym, dlatego i tak ostatnio się mniej denerwuje. Mam 19 lat
DzastaW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 15:39   #3630
agnieszka09
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka09
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 389
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

DZASTA to mloda mamusia...choc w anglii to bys juz byla taka mamusia wcale nie mloda bo tu juz 15 rodza takze ja bylam stara dupa
__________________
MOJA PRINCESSA 26.03.2010

http://s6.suwaczek.com/201003261565.png



ADRIANEK 11.10.2011



NASZ SLUB 11.08.2012
agnieszka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:29.