Patenty na bycie NAJ - cz. II - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-12, 07:36   #2851
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez gad Pokaż wiadomość
Tylko z tym aloesem uprzedzam, ze moze wystepowac zaraz po uzyciu lekkie zaczerwienienie, u mnie znika po mniej wiecej minucie, cera potem jest gladka i swietna po prostu, dodatkowo pije ten sok- 5 lyzek dziennie, i lykam spiruline, zamierzam sobie tez kupic mazidlowa spiruline i bede i wewnetrznie i zewnetrznie uzywac. Od dobrych kilku lat nie wyobrazalam sobie, ze bede mogla bez zenady, bez pudru, korektora i podkladu wyjsc do ludzi, i voila jestem w szoku
ja wczoraj wypiłam 1 malą łyżeczkę bo chciałam się dowiedzieć jaki ma smak. Okazuje się, że bez smaku jest, zimny przejdzie przez gardło spokojnie
5 łyżek to trochę duzo jak dla mnie, ja będe piła może z 4 małe łyżeczki.



Powiedz proszę na co właściwie działa ta spirulina? co jakiś czas któś o niej wspomina, ale właściwie nie wiem na co? po co?





Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
na wykończenie może to pomoze nie puszyc sie az tak moim włoskom
troszkę na palce i przejechac po włosach
oo dziękuję na pewno spraqwdzę jak się to sprawuje na moich włosach

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Na mojej etykiecie jest napisane: 99,7% aloesu, wyprodukowano dla Apteki Medyczne przez Alter Medica z Żywca.
u mnie 99,8 z tego co pamiętam. Firma coś na O.



Cytat:
Napisane przez tusia13pl Pokaż wiadomość
Spróbuj z zwykłym pudrem. Trzeba trochę przypudrować włosy, a później wyczesać i trochę pomaga. Robię to gdy nie mam czasu umyć grzywki, a widzę, że zaczyna się przetłuszczać i do wieczora nie wytrzyma.
Dziękuję!

Cytat:
Napisane przez gad Pokaż wiadomość
No więc, zaczęło się od tego, że skończył mi się podkład i krem przy okazji, a w domu była tylko oliwka babydream dla ciężarnych, portfel puściutki, aż piszczało, przez kilka dni, więc zaczęłam zamiast kremu używać tejże oliwki, cera się niesamowicie poprawiła, w ogóle na razie do kremów nie wracam. Potem usłyszałam o spirulinie gal, kupiłam i zużyłam dwa opakowania,dokupiłam cynk colfarmu i właśnie sok aloesowy,miałam zamiar go tylko pić, ale postanowiłam spróbować przecierać nim twarz. W międzyczasie dokupiłam betakaroten, też zaczęłam łykać i taka szczoteczkę do czyszczenia twarzy z rossmanna> Wszystko razem dało taki efekt, że nie poznaję swojej twarzy, serio..Jak będzie dobre światło, to wrzucę fotki z teraz i sprzed dwóch miesięcy, widać jaką mam zmęczoną, brzydką i nierówną cerę, i to wychodzi na zdjęciu spod podkładu. Teraz postanowiłam zainteresować się wątkiem olejowym, wydaje mi się, że skoro moja skóra tak świetnie przyjmuje oleje, (tego babydream używam też do ciała i również swietnie się sprawdza,muszę sobie zrobić zapas), to warto poeksperymentować. Planuję również zakup oleju z ogórecznika, tez chyba wezmę ten Oleofarm, jakoś mu zaufałam po tym soku aloesowym (nie pracuję tam,ani nic żeby nie było, że to reklama i mam chrapkę jeszcze na olejek nagietkowy

ps. a propos łykania spiruliny, to ja wszystkie tabletki przyjmuję w trakcie posiłków, więc tak nie odczuwam tego smaku..teraz muszę się przerzucić na jakąś inną firmę, bo gal się skończył na dozie, nie mogę nigdzie jej znaleźć..wallmark jest godny zaufania? nigdy nic z tej firmy nie miałam
Babydream dla ciężarnych uwielbiam! nie wiem nawet ile butli już zużyłam! Nie nakładałam jej jeszcze na włosy. Stosuję codziennie (albo prawie codziennie) na ciało. Co jakis czas na włosy.

Polecam tez płyn do kąpieli z tej linii, pachnie tak samo pięknie jak oliwka

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Mówisz, że muszę kupić:
- oliwkę babydream
- spirulinę (no dobra, mam, poświęcę się)
- cynk
- sok z aloesu
- betakaroten
- szczoteczkę do twarzy

Też bym się chciała bawić w minerały! Tylko że nie mam nigdy czasu/ochoty/siły czytać tych wszystkich wątków, poza tym troszkę mnie właśnie demotywuje to, że tyle trzeba się naszukać, potem zamawiać przez internet itd. Trochę mnie kusi taki zestaw Bare minerals w spehorze, ale tam jest tylko jakiś ciemny kolor, a ja mam jasną karnację.


Kolejny zakup:
- żele do mycia calma hlc do cery wrażliwej
hmm właściwie to mam dobry żel do mycia z SVR, więc może żelu kupować nie będę .

A jak wygląda ta szczoteczka do twarzy i gdzie mniej więcej wisi/leży?

Ja musze kupić tą spirulinę osławioną która (jeszcze) nie wiem na co jest cynk i szczoteczkę do twarzy

Co do minerałów to polecam! Ja od roku uzywam edm i jestem bardzo zadowolona. Zazwyczaj zamawiam na allegro, ostatnio wyszło mnie tylko 10 zł drożej niż ze zbiorowego zamówienia a nie musiałam czekać 2-3 tygodnie na przesyłkę przy zakupie pudru zainwestujcie też w pędzel edm (ja używam flat topa) jest cudowny!

Cytat:
Napisane przez gad Pokaż wiadomość

podsumowujac calosc, nie mam ani jednego wyprysku, poznikaly mi juz prawie calkiem zaskorniki (!) , mialam cala twarz w zaskornikach zamknietych, spirulina dodatkowo mam wrazenie zmniejsza pory. zakupilam jeszcze wierzbownice i bede pic z niej herbatki, dziala podobno na cere i skore glowy, ogranicza przetluszczanie wlosow i wydzielanie sebum na twarzy. teraz zamierzam sie zabrac za przebarwienia, mam troche przebarwien potradzikowych, tylko nie bardzo wiem, jak to ugryzc ogolnie rok 2010 uczynilam rokiem metamorfozy, wakacje sa poswiecone cerze i wlosom, od wrzesnia biore sie za zmiane odzywiania, poprawienie stylu ubierania sie. od pazdziernika biore sie za cialo, mysle o pilates i zebraniu jakichs domowych zestawow cwiczen, zeby sie to wszystko uzupelnialo podzielilam to na miesiace, bo tak jest wygodniej i latwiej, kiedy sie robi wszystko na raz, to wychodzi to chaotyczniemusze powiedziec, ze nie tyle osiagniecie celu, ile samo dazenie do niego jest megaprzyjemne
Super się czyta Twoje posty! Bardzo fajne rady, podsmuowania i chętne odpowiedzi na miliony naszych pytań
Powodzenia w dalszej drodze!

Koniecznie musisz nam pokazać zdjęcia przed i po zmianie pielęgnacji

Cytat:
Napisane przez Amira_ Pokaż wiadomość
Jutro postaram się wstawić post z moja pielęgnacją. Wyszedł trochę... przydługi
oooo, to czekamy


EDIT: nie znalazłam na dozie herbatki z wierzbownicy. Szkoda, chciałam kupić wszystko na raz w jednym miejscu a nie latać po całym mieście
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga

Edytowane przez Ag4
Czas edycji: 2010-08-12 o 08:07
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 09:10   #2852
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez gad Pokaż wiadomość
szczoteczka jest taka różowa półprzezroczysta, wisi chyba z tymi wszystkimi akcesoriami typu aplikatorki do cieni, etc, ma napis for your beauty, ona jest w kwc, tam chyba jest fotka

betakaroten - solastyna forte, z tym ze ja juz drugie opakowanie wcinam. efekty, poprawil mi sie koloryt, cera jest bardziej jednolita i łatwiej się opalam

a w minerały to ja się chyba pobawię, popatrzyłam na wątek który pokazuje zdjęcia przed i po użyciu minerałów, i już wiem na 100% , że będę testować. na początek pójdzie edm, będę szukać podkładu, różu, i rozswietlacza pod oczy, z naciskiem na ten ostatni, bo uważam go za najważniejszy dla mnie kosmetyk

jak znajde kabel do aparatu to postaram sie zrobic fotki, z tym ze raczej w weekend, najblizsze dni mam troche zawalone.

podsumowujac calosc, nie mam ani jednego wyprysku, poznikaly mi juz prawie calkiem zaskorniki (!) , mialam cala twarz w zaskornikach zamknietych, spirulina dodatkowo mam wrazenie zmniejsza pory. zakupilam jeszcze wierzbownice i bede pic z niej herbatki, dziala podobno na cere i skore glowy, ogranicza przetluszczanie wlosow i wydzielanie sebum na twarzy. teraz zamierzam sie zabrac za przebarwienia, mam troche przebarwien potradzikowych, tylko nie bardzo wiem, jak to ugryzc ogolnie rok 2010 uczynilam rokiem metamorfozy, wakacje sa poswiecone cerze i wlosom, od wrzesnia biore sie za zmiane odzywiania, poprawienie stylu ubierania sie. od pazdziernika biore sie za cialo, mysle o pilates i zebraniu jakichs domowych zestawow cwiczen, zeby sie to wszystko uzupelnialo podzielilam to na miesiace, bo tak jest wygodniej i latwiej, kiedy sie robi wszystko na raz, to wychodzi to chaotyczniemusze powiedziec, ze nie tyle osiagniecie celu, ile samo dazenie do niego jest megaprzyjemne
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...y-Rossmann.htm jest tylko jedna opinia i nie ma zdjęcia . Ale mam nadzieję, że znajdę .

Mądry, rozsądny i ambitny (ale jak najbardziej wykonywalny ) plan masz . Ja właśnie teraz biorę się za wszystko :P. Najbardziej mi zależy na tym, żeby schudnąć i się ujędrnić, więc temu się teraz poświęcam, ale zmiana nawyków odżywieniowych bardzo korzystnie wpływa na cerę itp., a zależy mi na takiej idealnej, więc zastosuję Twoje patenty i liczę na znaczną poprawę . O ładne włosy to już walczę dość długo, ale że są kręcone i humorzaste to różnie mi to wychodzi, aczkolwiek teraz nie jest źle .
Chciałabym do rozpoczęcia roku akademickiego zmienić się znacznie. Tzn. być szczupła, mieć ładną cerę (gdybym nie musiała robić makijażu , tylko jakiś tusz do rzęs, ach to by była rewelacja! Ewentualnie puder matujący, no :P); wiem, że jak będę szczupła to już się będę super ubierać, bo teraz się staram, ale ze względu na figurę nie zawsze się mogę ubrać tak jak chcę .
A potrzebuję tej zmiany, większej pewności siebie i radości z życia . Bo czeka mnie ciężki rok .

Ehh ale się rozpisałam :P.

Jak znajdę chwilkę czasu to zacznę czytać o minerałach . Strasznie bym chciała ich używać .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 09:17   #2853
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

O, jest i Winyl
Dziewczyny, dołączam się do Was. Chcę być NAJ
Tak jak Winyl, dbam już o ujędrnienie :P
Od dzisiaj wybielam zęby i zajmuję się piękną opalenizną.

Nie mam pomysłu na włosy :|
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 09:19   #2854
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Jest i Ania . Dobry wątek wybrałaś, jeden z moich ukochanych .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 09:29   #2855
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

O matko, czytam Wasze posty i też widzę, że to będzie mój ulubiony wątek. Patenty macie boskie

Amira! skąd masz ten aloes za 3 zł?!
i gzie dostanę taki olej kokosowy... niie lubię zakupów przez neta
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 09:42   #2856
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
O matko, czytam Wasze posty i też widzę, że to będzie mój ulubiony wątek. Patenty macie boskie

Amira! skąd masz ten aloes za 3 zł?!
i gzie dostanę taki olej kokosowy... niie lubię zakupów przez neta
3 funty
Olej kokosowy dostaniesz w sklepie ze zdrowa zywnością
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 09:45   #2857
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Czytam o minerałach, ale brakuje mi tu wątku dla takich totalnych laików jak ja, bo kompletnie nic nie wiem :|.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 09:55   #2858
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
3 funty
Olej kokosowy dostaniesz w sklepie ze zdrowa zywnością
a u mnie w miescie nie ma takiego sklepu
niech ich drzwi!
nawet nie mam gdzie kupic oleju kokosowego
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 09:59   #2859
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
a u mnie w miescie nie ma takiego sklepu
niech ich drzwi!
nawet nie mam gdzie kupic oleju kokosowego
w moim też nie,ale w sąsiednim są takie sklepy, więc nie ma źle zawsze możesz zamówić przez internet
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 10:02   #2860
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Olej kokosowy można też dostać w sklepach typu Żywność z różnych stron świata . W krakowie w Galerii Krakowskiej jest taki sklep i tam można kupić olej kokosowy .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 10:21   #2861
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Faktycznie, za 3 FUNTY. ale ze mnie gapa

u mnie też nie ma sklepu ze zdrową żywnością Ale poszukam, może gdzieś dorwę!
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 10:29   #2862
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
Faktycznie, za 3 FUNTY. ale ze mnie gapa

u mnie też nie ma sklepu ze zdrową żywnością Ale poszukam, może gdzieś dorwę!
sok z aloesu dostaniesz rowniez w aptece
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 10:32   #2863
karaska23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 19
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Mam pytanie, bo kusi mnie ten sok aloesowy, czy jeśli bede go stosować jako tonik to musze uważać na słońce? Tzn używac mocniejszego filtra i zrezygnować z opalania. Kusza mnie efekty ale niestety jestem narażona na słońce i boje sie przebarwień
karaska23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 10:55   #2864
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

ale się napaliłam ;] Mam nadzieję, ze od razu dostanę sok w aptece, bez składania zamówień itd. A ten sok trzymamy w lodówce czy normalnie mogę go sobie trzymać gdzie chcę.
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 11:10   #2865
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Czytam o minerałach, ale brakuje mi tu wątku dla takich totalnych laików jak ja, bo kompletnie nic nie wiem :|.
Też robiłam dwa podejścia do minerałów, ale strasznie dużo informacji i ciężko wyciągnąć to co interesuje totalnego laika. Albo jestem zbyt leniwa, żeby wertować wszystkie wątki i artykuły...
Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Olej kokosowy można też dostać w sklepach typu Żywność z różnych stron świata . W krakowie w Galerii Krakowskiej jest taki sklep i tam można kupić olej kokosowy .
Jak myślisz, w Almie też można dostać olej kokosowy?
Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
ale się napaliłam ;] Mam nadzieję, ze od razu dostanę sok w aptece, bez składania zamówień itd. A ten sok trzymamy w lodówce czy normalnie mogę go sobie trzymać gdzie chcę.
Trzymam w lodówce, ale nie wiem, jak inne dziewczyny. W lecie wszystko trzymam w lodówce, łącznie z innymi kosmetykami.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 11:10   #2866
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Jakie efekty daje Wam rycynka na twarzy? Do tej pory używałam do włosów, hmm
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 11:18   #2867
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Czytam o minerałach, ale brakuje mi tu wątku dla takich totalnych laików jak ja, bo kompletnie nic nie wiem :|.
ja tez jestem w sumie laikiem. Tak jak napisała Paula, jestem zbyt leniwa żeby wszystko czytać, tymbardziej, że wątków i informacji jest sporo.
Ja poprostu oglądnęłam filmik jak je nakładać (w sumie żadna filozofia poszukałam koloru (choć znowu mi ciemnieje na twarzy i muszę chyba szukać innego ) i używam. Nie rozczulam się specjalnie nad nimi, po prostu używam jak normalnych pudrów


Teraz mi się chce jakiegoś płynnego. Bardzio dawno nie używałam. Zastanawiam się między jakimś Clinique a Estee Lauder.

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
a u mnie w miescie nie ma takiego sklepu
niech ich drzwi!
nawet nie mam gdzie kupic oleju kokosowego
a może w pobliskim jakimś większym? ja myślałam, że w Zielonej Górze nie ma w ogóle a tymczasem okazało się że są 3 (albo więcej,a le na 3 trafiłam do tej pory
Ostatecznie możesz zamówić na all.

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
ale się napaliłam ;] Mam nadzieję, ze od razu dostanę sok w aptece, bez składania zamówień itd. A ten sok trzymamy w lodówce czy normalnie mogę go sobie trzymać gdzie chcę.
Na mojej butelce jest napisane że po otwarciu trzymac w lodówce.

Cytat:
Napisane przez hula_hula Pokaż wiadomość
Jakie efekty daje Wam rycynka na twarzy? Do tej pory używałam do włosów, hmm
Ja nałożyłam ze 2 razy i jakoś zaprzestałam,w sumie nie wiem dlaczego, zapomniałam/lenistwo ?
Dziewczeta jednak bardzo sobie chwaliły



EDIT: Orchideoo, co to za olejek isana dopisany do Twojego podpisu?
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 11:24   #2868
grunge
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: rzeszow
Wiadomości: 50
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Jak myślisz, w Almie też można dostać olej kokosowy?
u mnie jest, ale tylko w duzych opakowaniach 0.5 l.

dziewczyny, a smarujac twarz olejkiem rycynowym nie boicie sie, ze sciemnieja lub wzmocnia sie te delikatne wloski na twarzy? 2 razy posmarowalam i rano faktycznie bardziej promienialam, wiec zastanawia mnie to, czy czeste uzywanie nie bedzie negatywne w skutkach.

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Teraz mi się chce jakiegoś płynnego. Bardzio dawno nie używałam. Zastanawiam się między jakimś Clinique a Estee Lauder.
a vichy? ja myslalam o ich podkladzie mineralnym, ale narazie sie wstrzymuje
__________________
niemożność wyrażenia myśli.
Żyje się raz, dla zabawy.
grunge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 11:32   #2869
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez hula_hula Pokaż wiadomość
Jakie efekty daje Wam rycynka na twarzy? Do tej pory używałam do włosów, hmm
W moim przypadku było to wysuszenie wyprysków i ujednolicenie koloru skóry. Stosowałam punktowo, bo na całą twarz spowodowała wysuszenie. Poza tym, używam do brwi i rzęs.

Cytat:
Napisane przez grunge Pokaż wiadomość
u mnie jest, ale tylko w duzych opakowaniach 0.5 l.

dziewczyny, a smarujac twarz olejkiem rycynowym nie boicie sie, ze sciemnieja lub wzmocnia sie te delikatne wloski na twarzy? 2 razy posmarowalam i rano faktycznie bardziej promienialam, wiec zastanawia mnie to, czy czeste uzywanie nie bedzie negatywne w skutkach.

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------



a vichy? ja myslalam o ich podkladzie mineralnym, ale narazie sie wstrzymuje
A orientujesz się ile kosztuje? Nie zauważyłam, żeby włoski na twarzy ściemniały po olejku rycynowym
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 11:40   #2870
grunge
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: rzeszow
Wiadomości: 50
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

nie, nie pamietam ceny
__________________
niemożność wyrażenia myśli.
Żyje się raz, dla zabawy.
grunge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 11:46   #2871
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
W moim przypadku było to wysuszenie wyprysków i ujednolicenie koloru skóry. Stosowałam punktowo, bo na całą twarz spowodowała wysuszenie. Poza tym, używam do brwi i rzęs.



A orientujesz się ile kosztuje? Nie zauważyłam, żeby włoski na twarzy ściemniały po olejku rycynowym
tak, tak, bo olej rycynowy przyciemnia wlosy.
ja wole nie myslec, co by bylo gdybym zastosowala na twarz
z zakupem mineralow juz noszę sie rok...
ale tam trzeba przez paypal placic, nawet konto mam ale jakos sie zebrac nie moge, ciagle jakies inne wydatki.
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 11:55   #2872
tusia13pl
Rozeznanie
 
Avatar tusia13pl
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
GG do tusia13pl
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Co do olejku rycynowego na twarz to ja smaruję nim tylko rzęsy i czasami brwi jak zostanie mi coś na palcu po pomalowaniu rzęs. Nie maluję ich, ponieważ jak jeszcze malowałam to wyskoczyła mi krosta na brwi . Na szczęście z tej strony co mi grzywka zasłania. Więc nie ryzykuję na całą twarz
__________________

tusia13pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 11:57   #2873
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
tak, tak, bo olej rycynowy przyciemnia wlosy.
ja wole nie myslec, co by bylo gdybym zastosowala na twarz
z zakupem mineralow juz noszę sie rok...
ale tam trzeba przez paypal placic, nawet konto mam ale jakos sie zebrac nie moge, ciagle jakies inne wydatki.
Wiem, bo widzę to po brwiach i rzęsach, że są ciemniejsze. Ale na twarzy nie zostałam małpoludkiem
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 12:37   #2874
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez grunge Pokaż wiadomość
dziewczyny, a smarujac twarz olejkiem rycynowym nie boicie sie, ze sciemnieja lub wzmocnia sie te delikatne wloski na twarzy? 2 razy posmarowalam i rano faktycznie bardziej promienialam, wiec zastanawia mnie to, czy czeste uzywanie nie bedzie negatywne w skutkach.

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------



a vichy? ja myslalam o ich podkladzie mineralnym, ale narazie sie wstrzymuje
o właśnie! Przypomniałas mi dlaczego nie używam regularnie. Wystarszyłam się, że przypadkiem mi ściemnieją włoski albo co gorsza w ogole urosną jakieś nowe :P


Nie zastanawiałam się nad vichy, ale zorientuję się co mają

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
tak, tak, bo olej rycynowy przyciemnia wlosy.
ja wole nie myslec, co by bylo gdybym zastosowala na twarz
z zakupem mineralow juz noszę sie rok...
ale tam trzeba przez paypal placic, nawet konto mam ale jakos sie zebrac nie moge, ciagle jakies inne wydatki.
Ja kupuję EDM na allegro
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 13:06   #2875
gad
Rozeznanie
 
Avatar gad
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 726
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Jest wierzbownica na dozie, nazywa się Ziele wierzbownicy drobnokwiatowej, herbatka ziołowa, 50 g


Jesli chodzi o spirulinę, to są algi,. algi działają tak naprawdę na wszystko, raz, że dużo żelaza, dwa dużo witamin.. u mnie bardzo widoczne działanie na skórę całego ciała, twraz bardziej promienna, rano jak się nie wyśpię, to już tak bardzo tego po twarzy nie widać, pory mniejsze, kolorytładniejszy. z tym że biorę już trzeci miesiac, wydaje mi sie, ze trzeba byc systematycznym , ja zamierzam przyjmowac spiruline przez dluzszy okres czasu, a juz na pewno do konca tego roku . Mam wrazenie ze po tym wszystkim, cos jakby z cellulitem sie ruszylo, mialam malutenki, ale jednak, a teraz szukam i jakos nie moge znalezc, w sumie nie wiem dzieki czemu tak sie stalo

ide pic wierzbownice
__________________
Wymienię nowy zestaw Dax Cosmetics,2kremy+2peeling i+maseczka

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504842

gad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 13:25   #2876
tusia13pl
Rozeznanie
 
Avatar tusia13pl
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
GG do tusia13pl
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ja też chyba spróbuję brać spiruline, ale dopiero jak się pojawi jakaś tańsza na dozie. Najlepiej Gal
__________________

tusia13pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 13:29   #2877
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez gad Pokaż wiadomość
Jest wierzbownica na dozie, nazywa się Ziele wierzbownicy drobnokwiatowej, herbatka ziołowa, 50 g


Jesli chodzi o spirulinę, to są algi,. algi działają tak naprawdę na wszystko, raz, że dużo żelaza, dwa dużo witamin.. u mnie bardzo widoczne działanie na skórę całego ciała, twraz bardziej promienna, rano jak się nie wyśpię, to już tak bardzo tego po twarzy nie widać, pory mniejsze, kolorytładniejszy. z tym że biorę już trzeci miesiac, wydaje mi sie, ze trzeba byc systematycznym , ja zamierzam przyjmowac spiruline przez dluzszy okres czasu, a juz na pewno do konca tego roku . Mam wrazenie ze po tym wszystkim, cos jakby z cellulitem sie ruszylo, mialam malutenki, ale jednak, a teraz szukam i jakos nie moge znalezc, w sumie nie wiem dzieki czemu tak sie stalo

ide pic wierzbownice
a wierzbowica jakie daje efekty?
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 13:36   #2878
gad
Rozeznanie
 
Avatar gad
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 726
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

http://www.laboratoriumurody.pl/foru...ium,t1227.html

ps.olej kokosowy ja kupuję w bomi, efavit
__________________
Wymienię nowy zestaw Dax Cosmetics,2kremy+2peeling i+maseczka

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504842


Edytowane przez gad
Czas edycji: 2010-08-12 o 13:41
gad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 13:37   #2879
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez gad Pokaż wiadomość
Jest wierzbownica na dozie, nazywa się Ziele wierzbownicy drobnokwiatowej, herbatka ziołowa, 50 g


Jesli chodzi o spirulinę, to są algi,. algi działają tak naprawdę na wszystko, raz, że dużo żelaza, dwa dużo witamin.. u mnie bardzo widoczne działanie na skórę całego ciała, twraz bardziej promienna, rano jak się nie wyśpię, to już tak bardzo tego po twarzy nie widać, pory mniejsze, kolorytładniejszy. z tym że biorę już trzeci miesiac, wydaje mi sie, ze trzeba byc systematycznym , ja zamierzam przyjmowac spiruline przez dluzszy okres czasu, a juz na pewno do konca tego roku . Mam wrazenie ze po tym wszystkim, cos jakby z cellulitem sie ruszylo, mialam malutenki, ale jednak, a teraz szukam i jakos nie moge znalezc, w sumie nie wiem dzieki czemu tak sie stalo

ide pic wierzbownice
oo dziękuję !


Przejrzałam ceny spiruliny i wychodzi najtańsza z gala właśnie ( ok 15-16 zł za 100 tab) z walmarku koeztuje ok 18 zł za 30 tab. Chciałabym złożyć zamówienie na dozie i chyba wezmę narazie tą z walmarku bo nie wiadomo kiedy się gal pojawi. Na apteki stacjonarne nie liczę nawet, nalatałam się za rybkami gala także nawet nie próbuję już.
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 13:40   #2880
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
oo dziękuję !


Przejrzałam ceny spiruliny i wychodzi najtańsza z gala właśnie ( ok 15-16 zł za 100 tab) z walmarku koeztuje ok 18 zł za 30 tab. Chciałabym złożyć zamówienie na dozie i chyba wezmę narazie tą z walmarku bo nie wiadomo kiedy się gal pojawi. Na apteki stacjonarne nie liczę nawet, nalatałam się za rybkami gala także nawet nie próbuję już.
trzeba miec zaufana apteke i czasem sie pięknie usmiechnąc do pani farmaceutki i zamowi
ah ile ja sie wysluchalam komplementow ostatnio nt wlosow i koloru ojojoj
musze zamowic u niej olej z wiesiolka
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:16.