Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010 - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-21, 06:33   #4711
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

Monka to prawda czas tak szybko leci że nawet się nie zdążymy obrócić i już nam dzieci z domu wyjdą
ja własnie nie chcę tego widzieć że moje dzieci są coraz starsze ,nawet w tym starszym ciągle widzę dziecko i boję się czy sobie poradzi

Gdzie ten film oglądałaś? jaki to tytuł.
Byłam w Oświęcimiu , najbardziej w pamięć mi zapadła sterta malutkich bucików ,była to ogromna sterta i obok druga taka sama okulary ,zabawki straszne to wszystko

PoP Pewnie jakbyś już została tym europosłem to nawet jakbys chciała coś zrobić to by Ci po prostu nie dali , nie miałabyś szans się wybić ,w każdym razie czekałaby Cię ciężka walka

Koglus wracasz do polski? zawsze się dziwię że ludzie którzy się zdecydowali,odważyli wyjechać i ułożyli sobie już tam życie ,wracają.
Ja się nie potrafię zdobyć na to żeby rzucić wszystko tu i wyjechać ,jednak jeśli już bym się zdecydowała to wiem na pewno ,już bym nie wróciła ,bo lepiej to już tu u nas nie będzie


Chcemy jechać na Syberiadę , mam nadzieję że w końcu się wybierzemy do tego kina ,chyba w sobotę ,chcę to zobaczyć ,moi dziadkowie przeżyli zsyłkę na Sybir ,moja ciotka z wujkiem(rodzeństwo ojca).
Ruscy to chyba jeszcze gorsi byli niż niemcy.
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 07:06   #4712
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Monka to prawda czas tak szybko leci że nawet się nie zdążymy obrócić i już nam dzieci z domu wyjdą
ja własnie nie chcę tego widzieć że moje dzieci są coraz starsze ,nawet w tym starszym ciągle widzę dziecko i boję się czy sobie poradzi

Gdzie ten film oglądałaś? jaki to tytuł.
Byłam w Oświęcimiu , najbardziej w pamięć mi zapadła sterta malutkich bucików ,była to ogromna sterta i obok druga taka sama okulary ,zabawki straszne to wszystko

PoP Pewnie jakbyś już została tym europosłem to nawet jakbys chciała coś zrobić to by Ci po prostu nie dali , nie miałabyś szans się wybić ,w każdym razie czekałaby Cię ciężka walka

Koglus wracasz do polski? zawsze się dziwię że ludzie którzy się zdecydowali,odważyli wyjechać i ułożyli sobie już tam życie ,wracają.
Ja się nie potrafię zdobyć na to żeby rzucić wszystko tu i wyjechać ,jednak jeśli już bym się zdecydowała to wiem na pewno ,już bym nie wróciła ,bo lepiej to już tu u nas nie będzie


Chcemy jechać na Syberiadę , mam nadzieję że w końcu się wybierzemy do tego kina ,chyba w sobotę ,chcę to zobaczyć ,moi dziadkowie przeżyli zsyłkę na Sybir ,moja ciotka z wujkiem(rodzeństwo ojca).
Ruscy to chyba jeszcze gorsi byli niż niemcy.
ja też nie
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 07:30   #4713
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
przekonałyście mnie, kupię normalnego tylko teraz tż muszę przekonać bo on przeciwny....że dziecko będzie godzinami ślepieć w niego

bardzo prosto: dać dziecku gazetę i nożyczki zabudowane, zeby sobie krzywdy nie zrobiło i dziecko ma ciąć w cały świat, jak chce, żeby nauczyło sie poprawnie trzymać nożyczki. Jak już opanuje chwyt to można powiedzieć dziecku "mamusia chciałaby nowe perfumy", "mamusia zjadłaby kawałek ciasta" i dziecko w takiej gazecie szuka np. reklamy z flakonikiem perfum/ciasta i stara sie w miarę dobrze wyciąć, żeby dac mamie cały obrazek perfum czy ciasta później w przedszkolu znacznie lepiej sobie radzi z takimi czynnościami jak wycinanie. Babki mówiły, że na całą prawie 40 osobową grupę żadne dziecko nie potrafi nożyczek trzymać, część sie boi nożyczek nawet
Bao nie dawałaś Kubusiowi nożyczek?
Zosia przynajmnie już z rok temu cięła nozyczkami. W przedszkolu jest jednym z nieczlicznych dzieci które dobrze trzymają nożyczki i w miare ładnie wycinają.U Zosi w grupie dzieci kredkami nie potrafią malować a co dopiero wycinać nożyczkami


Libra ja nie mam pomysłu na siebie, nie wiem co bym chciała robić i tu jest problem.
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 07:52   #4714
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

Moja tesciowa to emerytowana przedszkolanka,opowiadala ze to ze dzieci maja problem z nozyczkami dosc czesty,tak samo pedzel i farby,lapaniepilki,a nawet niektore dzieci dopiero w przedszkolu dowiaduja sie co to szczoteczka do zebow.
Moj mi ostatnio malymi nozyczkami sobie grzywke wycieniowal

Ja w sumie lazienke od podstaw tworze,wiec ze ze starej tylko szczotka do kibelka zostaje bo nowa z miesiac temu kupilismy.
To jednak z tej pianki zrezygnuje. Ale chce cos co troche ozywo piaskowosc lazienki,moze wlasnie czerwien.

Za chwile mi wejda na lazienke,i znowu o pecherzu musze zapomniec

Mrowak podobno mozna kupic rowerek z kolami 14" to moze by bylo wyjscie.
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 08:23   #4715
tylkooliwka
Wtajemniczenie
 
Avatar tylkooliwka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 037
GG do tylkooliwka
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

Koglus gratuluję!jak czas szybko leci to się tylko po dzieciach widzi

Co do wyjazdów,to też tak sobie myślałam,że jak bym wyjechała to chyba bym nie wróciła ale nigdy tego nie będę wiedziała bo nie potrafię wyjechać,mimo,że możliwości są
Znam ludzi,którzy wyjechali i bardzo tęsknią-chcieli by wrócić-ale jak przyjada do Polski to po kilku dniach już im się odechciewa i chcą wracać "do siebie"
tylkooliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 08:28   #4716
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Arrow Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

Madzia czerwony bedzie git

Koguls na którym lotnisku pracujesz ? W uk ?

Libra film " Pamięć obozów" wpisz tak w Google , pamięć obozów you tube , wyskoczy kilka szukaj tego tytułu czas trwania 57.28 .
Wstrząsając film, jak ktos ma słabe nerwy to lepiej nie oglądać, jest nakręcony w 1945 roku przez żołnierzy wojsk alianckich wkraczajacych do nazistowkskich obozów .
Wiesz co chyba do końca życia będziemy w tych starych bykach widzieć namiastkę małego chlopczyka , co nie zmienia fakty ze rosną i sie zmieniają i pewne rzeczy juz na zawsze zanikna. Taka sprzeczność
Moj mały juz nie jest taki bobo , całkiem inny , taki przedszkolak sie zrobił , ze starszym tez tak miałam , taki moment wylapalam.

A ja dzisiaj taki zonk zaliczylam z rana tz - towi truje ze ma dziś urodzinki la la la la itd a on do mnie mówi, ze nie ma dziś ,ale dopiero 26 go .
nie wiem co mi sie tak daty pokickaly , opierdziel dostalam tylko , dlaczego pomylily mi sie jego urodziny i z kim i kto moze je dziś mieć.


Madzia nie no serio? Z ta szczoteczka do zębów to jakiś sajgon , aż niechce sie wierzyć .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 08:31   #4717
tylkooliwka
Wtajemniczenie
 
Avatar tylkooliwka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 037
GG do tylkooliwka
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Tak chyba ta zima mnie też już dobija
mnie też
chciałabym się obudzić za 2 m-ce

Monka powedz,że tak bardzo nie możesz się doczekać jego urodzin,że sobie przyspieszyłaś trochę

Edytowane przez tylkooliwka
Czas edycji: 2013-02-21 o 08:43
tylkooliwka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-21, 08:54   #4718
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

Cytat:
Napisane przez tylkooliwka Pokaż wiadomość
mnie też
chciałabym się obudzić za 2 m-ce

Monka powedz,że tak bardzo nie możesz się doczekać jego urodzin,że sobie przyspieszyłaś trochę
Dobrze ze sie nie wyglupiam z tortem i go nie upieklam na dziś , miałam zamiar pójść na łatwiznę i kupić


Tz dzwonił dowiadywal sie o szafke ze zalewem czy juz doszła , maja dzwonić , może jednak sie uda i nie bedzie , więc tz zrezygnuje ,a ja muszę znaleźć jakiej biurko na kosmetyki z lustrem .

Pikne http://pinterest.com/pin/23503229276402070/ .

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2013-02-21 o 08:58
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 08:58   #4719
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

Tylkooliwka jak syt. Z kredytem? Nic nie piszesz
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 09:10   #4720
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

Monka niezła jesteś

w C&A do niedzieli darmowa dostawa jest.Wziełam małej leginsy i bluzki z krótkim rękawem. Bluzeczki po 12,90 zł będzie miała do chodzenia koło domu
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 09:17   #4721
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

No i dupa , tz anulował zamówienie, ale dalej chce zlew , a juz sobie upatrzylam http://www.dooleysfurniture.com/vene...table-set.html , http://www.amazon.co.uk/Beautiful-Si..._sim_sbs_kh_25 i jeszcze szukalam jakiegoś w stylu nowoczesnym , ale juz nie szukam bo po co Chyba, ze w przyszłości jak szafę wywale , wnekowe jeszcze musimy zrobi w środku bo narazie to prowizorka . , albo jeszcze go przekonam
Ja to mam problemy
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-21, 09:23   #4722
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj taki zonk zaliczylam z rana tz - towi truje ze ma dziś urodzinki la la la la itd a on do mnie mówi, ze nie ma dziś ,ale dopiero 26 go .
nie wiem co mi sie tak daty pokickaly , opierdziel dostalam tylko , dlaczego pomylily mi sie jego urodziny i z kim i kto moze je dziś mieć.


Madzia nie no serio? Z ta szczoteczka do zębów to jakiś sajgon , aż niechce sie wierzyć .

no ładnie, tłumacz się tłumacz, z kim Ci się pomyliło

tak myśle, bo moje dziecko wycina nożyczkami, ale ona tnie tak jak popadnie, jeszcze nic jej nie kazałam konkretnego wyciąć, muszę tak zrobić

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
No i dupa , tz anulował zamówienie, ale dalej chce zlew , a juz sobie upatrzylam http://www.dooleysfurniture.com/vene...table-set.html , http://www.amazon.co.uk/Beautiful-Si..._sim_sbs_kh_25 i jeszcze szukalam jakiegoś w stylu nowoczesnym , ale juz nie szukam bo po co Chyba, ze w przyszłości jak szafę wywale , wnekowe jeszcze musimy zrobi w środku bo narazie to prowizorka . , albo jeszcze go przekonam
Ja to mam problemy
to są problemy, robisz to ja na jakiś dłuższy czas, chcesz żeby było dobrze
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 09:28   #4723
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość

no ładnie, tłumacz się tłumacz, z kim Ci się pomyliło

tak myśle, bo moje dziecko wycina nożyczkami, ale ona tnie tak jak popadnie, jeszcze nic jej nie kazałam konkretnego wyciąć, muszę tak zrobić
Teee sie tak nie śmieje, jak będziesz taka stara jak ja to tez będziesz daty mylić Najpierw daty ,a potem chłopy będę mi sie mylić ktory to moj

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
to są problemy, robisz to ja na jakiś dłuższy czas, chcesz żeby było dobrze
Chyba jestem na dobrej drodze
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 09:54   #4724
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Mrowak w rosmanie sa fajne kapcie saxo czy jakos tak,ale wygladaja na tak cieple ze od razu o Tobie pomyslalam.
dzięki-widzę, że teraz wszelkie ciepłe kapcie i podgrzewacze nożne będą się Wam ze mną kojarzyć

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
A moze to że nie wiem co chce robić to nie tylko mój problem , jaka jest wasza wymarzona praca ,nie pytam o tu i teraz szukanie pracy w ogłoszeniach itd. pytam o to co byście chciały w życiu robić nie bacząc na wszystko ,jakby złota rybka chciała wam spełnić wasze życzenie to co byście chciały robić w zyciu ,co byłoby waszym celem?Czy wiecie to ?
ja kiedyś Wam pisałam o obrazie jaki mam w głowie:domek, taras, duży stół przy którym siedzę z kubkiem kawy, laptopem i tłumaczę-pamiętacie? To właśnie chyba chciałabym robić-żeby zlecenia były stałe, a nie może się coś trafi, współpraca z kilkoma porządnymi wydawnictwami, a do tego jakiś kurs językowy prowadzić, żeby mieć jakiś kontakt z ludźmi.
I taka praca mogłaby być od rana do np.15-16, a potem gumowce, rękawice, szpadelek i hop do własnego, niewielkiego ogródka porozciągać mięśnie. Tak-poproszę.

Edytowane przez mrowak
Czas edycji: 2013-02-21 o 10:00
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 10:18   #4725
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
Bao nie dawałaś Kubusiowi nożyczek?
Zosia przynajmnie już z rok temu cięła nozyczkami. W przedszkolu jest jednym z nieczlicznych dzieci które dobrze trzymają nożyczki i w miare ładnie wycinają.U Zosi w grupie dzieci kredkami nie potrafią malować a co dopiero wycinać nożyczkami


Libra ja nie mam pomysłu na siebie, nie wiem co bym chciała robić i tu jest problem.
jakoś mi do głowy nie przyszło, zeby mu w wieku 2 lat nożyczki daćciąłby wszystko tylko nie to co trzeba

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
Monka niezła jesteś

w C&A do niedzieli darmowa dostawa jest.Wziełam małej leginsy i bluzki z krótkim rękawem. Bluzeczki po 12,90 zł będzie miała do chodzenia koło domu
napakowałam do koszyka pełno ubranek, a jak przyszło do kasy podliczać to co druga rzecz mi wychodził napis, ze brak produktu a chwilę temu jeszcze był
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 10:46   #4726
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

Witam,

Równo rok temu o 11,45 przyszło na świat moje drugie dziecko.
Siedzę i ryczę bo nie są to miłe wspomnienia.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 10:52   #4727
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Witam,

Równo rok temu o 11,45 przyszło na świat moje drugie dziecko.
Siedzę i ryczę bo nie są to miłe wspomnienia.
Wszystkiego najlepszego dla Nataszki
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 11:06   #4728
mloda1989
Zakorzenienie
 
Avatar mloda1989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 329
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

O kurcze Pop ale to szybko zleciało... Najlepszego!
mloda1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 11:09   #4729
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Witam,

Równo rok temu o 11,45 przyszło na świat moje drugie dziecko.
Siedzę i ryczę bo nie są to miłe wspomnienia.
nie rycz,już wszystko za wami

wyściskaj swojego pięknego roczniaka
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-21, 11:43   #4730
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Witam,

Równo rok temu o 11,45 przyszło na świat moje drugie dziecko.
Siedzę i ryczę bo nie są to miłe wspomnienia.
Nie rycz kobieto!

Dla Nataszki najlepsze życzenia, żeby całe jej życie było piękne i usłane różami: roza::r oza:

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
jakoś mi do głowy nie przyszło, zeby mu w wieku 2 lat nożyczki daćciąłby wszystko tylko nie to co trzeba


napakowałam do koszyka pełno ubranek, a jak przyszło do kasy podliczać to co druga rzecz mi wychodził napis, ze brak produktu a chwilę temu jeszcze był
Tak to jest z zakupami online
Paczuszka dla Ciebie poszła wczoraj
Mam nadzieje, że będzie się podobało no i pasowało, jak nie to prześlemy Megi...

Megi jak "zakupowstręt"? Jeśli można to tak nazwać, wiesz o co chodzi
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 12:14   #4731
machaj
Raczkowanie
 
Avatar machaj
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 495
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

o matko ale wy produkujecie tych stron...
w sobote robiłam urodziny M. te ślimaki z ciasta francuskiego sa rewelacyjne... bułeczki tymiankowo-oliwkowe też fajne... no a najlepsza okazała się roladka z łososia, której ja nawet nie skosztowałam... bo zanim usiadłam to już nie było żeberka wyszły takie sobie... mówili że dobre, ale mi nie smakowały...

pop- może nie są to miłe wspomnienia ale popatrz jaka Nataszka silna! wszystkiego najlepszego dla niej!

ale was wzięło na wyznania ostatnio
ja też nie wiem co chciałabym robić w życiu;/ a niby już powinnam wiedzieć...
tak ostatnio pisałam z koleżanką o oddaniu małej do przedszkola... i stwierdziłam że jak kala się nie dostanie to będę i tak musiała z nią w domu siedzieć to może 2giego bobasa sobie zrobimy... i później będziemy kombinować...

ana- byłam w tym twoim szwedzkim miasteczku ale tylko w okolicach portu pochodziliśmy bo mało wolnego czasu było no i jak tam będziesz to wyciągnij tż do kopenhagi do nexta stamtąd masz blisko

a włąśnie ana , młoda, madzia- jak wasze rzęsy? ruszyły coś? mi się wydaje że u mnie bez zmian a już chyba miesiąc je odżywiam ostatnio zaczęłam co 2gi dzień używać tej odżywki i trochę mniej mnie to swędzi...

co do śmieci to ja nawet nie wiem ile płacimy bo to przecież nie nasza sprawa... teściowa płaci i nawet nie chce słyszeć o tym żebyśmy sie dorzucili... u nas raz w miesiacu biorą worki z plastikami i szkłem i 2 razy miesiącu śmieci... płacimy od osoby.. wiem że w bielsku u siostry tz płacą od zużycia wody!
a za prąd co 2gi miesiąc płacimy ok 180zl... a teściowa nawet więcej... mamy osobne liczniki...

sara a widziałaś jeansową kurteczkę w c&a? identyczna jak ta z h&m...

a właśnie która pokazywała rękawiczki z magno? nataszka? 3 pary gaci sobie kupiłam przez ciebie:P a chciałam 4 tylko białe rurki ktoś mi wykupił;/
ostatnio mam jakiś zakupowy szał... siedzę na stronie endo i wybieram koszulki... muszę dziś zamówić bo też mi wykupią;/
machaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 12:25   #4732
JASTA79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: LKS
Wiadomości: 292
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Witam,

Równo rok temu o 11,45 przyszło na świat moje drugie dziecko.
Siedzę i ryczę bo nie są to miłe wspomnienia.
Nataszka ma już roczek? Ale szybciutko zleciało. Wszystkiego najlepszego dla Nataszki

Sara widziałaś na stronie C&A nowe kurteczki dżinsowe? Śliczności, ale poczekam na jakiś rabacik do tego sklepu. I wolałabym przymierzyć bo z tymi rozmiarami to różnie bywa.

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Cytat:
Napisane przez machaj Pokaż wiadomość
sara a widziałaś jeansową kurteczkę w c&a? identyczna jak ta z h&m...
JASTA79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 12:33   #4733
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

Cytat:
Napisane przez machaj Pokaż wiadomość
ana- byłam w tym twoim szwedzkim miasteczku ale tylko w okolicach portu pochodziliśmy bo mało wolnego czasu było no i jak tam będziesz to wyciągnij tż do kopenhagi do nexta stamtąd masz blisko

a włąśnie ana , młoda, madzia- jak wasze rzęsy? ruszyły coś? mi się wydaje że u mnie bez zmian a już chyba miesiąc je odżywiam ostatnio zaczęłam co 2gi dzień używać tej odżywki i trochę mniej mnie to swędzi...
nie mów,że next jest w kopenhadze?ja tam bywam przynajmniej 2 razy w roku,a mój tż to kilkanaście razy

akurat dzisiaj gadałyśmy o xlashu na moim wątku


o których wy dzinsowych kurteczkach gadacie??
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 12:41   #4734
JASTA79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: LKS
Wiadomości: 292
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
o których wy dzinsowych kurteczkach gadacie??
O tych http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/pr...wczynki/Dzieci, rozm. 92-128/Kolekcja/Kurtki i płaszcze/104478/1 (tylko linki z C&A jakoś dziwnie się wklejają albo ja coś źle robię), i jeszcze te fajne http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/pr...wczynki/Dzieci, rozm. 92-128/Kolekcja/Kurtki i płaszcze/95316/4
JASTA79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 12:43   #4735
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

Cytat:
Napisane przez JASTA79 Pokaż wiadomość
O tych http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/pr...wczynki/Dzieci, rozm. 92-128/Kolekcja/Kurtki i płaszcze/104478/1 (tylko linki z C&A jakoś dziwnie się wklejają albo ja coś źle robię), i jeszcze te fajne http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/pr...wczynki/Dzieci, rozm. 92-128/Kolekcja/Kurtki i płaszcze/95316/4
już patrzę

guzik,coś chyba na stronie,bo mam tylko"linki się ładują"
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 12:46   #4736
JASTA79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: LKS
Wiadomości: 292
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

Dzisiaj w Biedrze kupiłam tenisówki disneya (te co wcześniej były po 32,90) za 16,90 zł (tym razem wziełam szare).
JASTA79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 12:47   #4737
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

Cytat:
Napisane przez JASTA79 Pokaż wiadomość
Dzisiaj w Biedrze kupiłam tenisówki disneya (te co wcześniej były po 32,90) za 16,90 zł (tym razem wziełam szare).
te co były w myszkę miki i hello kitty tak przecenili?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 12:53   #4738
JASTA79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: LKS
Wiadomości: 292
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
już patrzę

guzik,coś chyba na stronie,bo mam tylko"linki się ładują"
Przez te linki co wstawiłam chyba się nie da zobaczyć tych kurtek. Wejdź normalnie do C&A w kurtki dla dziewczynek 92-128 i to są dwie pierwsze kurtki jakie się wyświetlają

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
te co były w myszkę miki i hello kitty tak przecenili?
JASTA79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 12:55   #4739
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
jakoś mi do głowy nie przyszło, zeby mu w wieku 2 lat nożyczki daćciąłby wszystko tylko nie to co trzeba


napakowałam do koszyka pełno ubranek, a jak przyszło do kasy podliczać to co druga rzecz mi wychodził napis, ze brak produktu a chwilę temu jeszcze był
Zosi na szczescie nie ma takich pomysłów żeby ciąć coś innego niż kartki i książki raz próbowała lalce obciąć włosy, na szczęście w pore zauważyłam. Zresztą ona zawsze się pyta czy może to pociąć.

Ja kupiłam 6 bluzek za 62 zł

Cytat:
Napisane przez machaj Pokaż wiadomość
o matko ale wy produkujecie tych stron...
w sobote robiłam urodziny M. te ślimaki z ciasta francuskiego sa rewelacyjne... bułeczki tymiankowo-oliwkowe też fajne... no a najlepsza okazała się roladka z łososia, której ja nawet nie skosztowałam... bo zanim usiadłam to już nie było żeberka wyszły takie sobie... mówili że dobre, ale mi nie smakowały...


sara a widziałaś jeansową kurteczkę w c&a? identyczna jak ta z h&m...
daj przepis do tej roladki z łososia i bułeczek tymiankowo-oliwkowych

Cytat:
Napisane przez JASTA79 Pokaż wiadomość
Nataszka ma już roczek? Ale szybciutko zleciało. Wszystkiego najlepszego dla Nataszki

Sara widziałaś na stronie C&A nowe kurteczki dżinsowe? Śliczności, ale poczekam na jakiś rabacik do tego sklepu. I wolałabym przymierzyć bo z tymi rozmiarami to różnie bywa.

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------


nie chcą mi się wyświetlić te kurtki
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 12:59   #4740
machaj
Raczkowanie
 
Avatar machaj
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 495
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
nie mów,że next jest w kopenhadze?ja tam bywam przynajmniej 2 razy w roku,a mój tż to kilkanaście razy

akurat dzisiaj gadałyśmy o xlashu na moim wątku


o których wy dzinsowych kurteczkach gadacie??

http://www.next.co.uk/stores/
mi wyskoczył taki adres w kopenhadze... Over Bolgen 18A
2670 Greve
Hundige
Copenhagen
Denmark

Tel: 00 45 4357 5010
o matko ja teraz siedze na str c&a i oglądam spodnie dla kali... ratunku co mi się dzieje??;/ całą wypłatę tż bym wydała na ciuchy... dobrze że w tym miesiącu były 2

i co z tym xlashem tylko ja tak mam? zaraz sprawdzę
machaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:04.